A Member Association of IPPF - International Planned Parenthood Federationדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחהדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה

ippf@opendoor.org.ilטל:03-510-1511פקס:03-510-2589

מין אנלי

דלת פתוחה הקרובה אליך

מין אנלי

בן 19 שואל: #105169
יש לי חבר כבר חצי שנה ( אני בן , יש לי בן זוג ) אני בן 19 והבן זוג שלי בן 22 והיינו מעונינים לדעת שכאשר מקיימים יחסי מין ( אנאלי ) יש אפשרויות אחרות להתנקות חוץ מחוקן שזה לא בריא .. אנחנו מקיימים יחסי מין בתדירות גבוהה ואיך שהבנו חוקן לא בריא .. יש תחליף לחוקן ? תודה רבה .

תשובה:
שלום לך, מעבר לשיטת החוקן שהיא ניקוי פנימי ומאסיבי יותר, תוכלו גם להתקלח כדי לחוש נקיים יותר תוך שאתם שוטפים ומנקים את האיברים הפנימיים במידת האפשר, פעמים רבות זה גם מספיק בשביל להנות מקיום יחסי מין ולהרגיש תחושת ניקיון. מעבר לכך, לא יודעת איפה קראת שחוקן זה דבר לא בריא, זה פשוט לא דבר נעים במיוחד, אבל אין קשר לבריאות. חוץ מזה, הגוף שלנו הוא מנגנון שיכול לנקות את עצמו באופן טבעי ולכן לא צריך לעסוק באופן מאסיבי בנקיון. בהצלחה


בן 16 שואל: #105037
אני נוטה לאונן מספר פעמים בשבוע וחלק מהפעמים אוננות שמשולבת בחדירה אנאלית. בדקתי באינטרנט איך לבצע זאת בצורה בטוחה ולא כואבת כדי לא לפגוע בעצמי, אבל אני עדיין מפחד שחדירה אנאלית פעם בשבוע יכולה לפגוע בפי הטבעת שלי. האם פי הטבעת שלי יכול להיפגע ממספר פעמים רב של קיום חדירה אנאלית?

תשובה:
שלום לך. אני מניח שכשאתה כותב "חדירה אנאלית" אתה מתכוון להחדרת אצבע / חפץ לפי הטבעת. בזמן שאתה מאונן. כל הכבוד שבדקת ולמדת על הנושא באינטרנט כדי לעשות זאת בצורה בטוחה! הדבר החשוב ביותר בנושא אוננות מסוג זה היא להיזהר מפציעה, ולכן מומלץ להשתמש באצבעות בלבד ולא בחפצים אחרים, ובוודאי לא בחפצים קשים/חדים/מחוספסים (אדגיש שוב - גם חפצים אחרים שאינם מותאמים לאוננות עלולים בסופו של דבר לגרום לנזק). בנוסף, עשה זאת באיטיות ובהדרגתיות, ותוך שימוש בחומר סיכה. אין מידע חד משמעי לגבי ההשפעה חדירה אנאלית על פי הטבעת, אך נראה שאין סיבה ממשית לדאוג מפגיעה וכל עוד אתה לא מכאיב לעצמך או חס וחלילה פוצע את עצמך.


בת 15 שואלת: #104868
אתמול אני וידיד שלי קיימנו יחסי מין וגינאלי ואנאלי, ההנאה היתה טובה ועשינו זאת 6 פעמים בלילה... יום ליפני זה גרם לי לנפיחות וכאבים בשתי אזורי המין.. וצורך כל שניה ללכת לשירותים וכאבים קטנים בבטן תחתונה. זה עובר? ואיך אני יכולה לפעם הבאה לעבור את האי נוחות הזאת? או שזה תמיד ככה? זה יכול להשפיע על משהו או לאראות על משהו? ושאלה שניה מטיפות אהבה אפשר להכנס להריון? ואם הוא גומר ומנגב טוב אפשר מיזה להכנס להריון?

תשובה:
שלום לך, ישנן הרבה סיבות לכאבים ולחוסר נוחות שאת מרגישה. חשוב מאוד להקדיש זמן למשחק המקדים כי הוא יכול להקל על הכאב שאת מרגישה. במידה ומדובר בפעמים ראשונות בהן את מקיימת יחסים מין, הכאבים יכולים לנבוע מכך ועם הזמן הכאבים עשויים לפחות. אם תמשיכי להרגיש את הכאבים אני ממליצה לך לפנות לרופא נשים. לגבי שאלתך לגבי טיפות אהבה, ניתן להיכנס להריון מטיפות האהבה ולכן חשוב להשתמש באמצעי מניעה (גם אם הוא מנגב טוב). כמו כן, ציינת כי קיימתם גם יחסי מין וגינאליים וגם אנאליים, לכן יש צורך בשימוש בשני קונדומים שונים - אחד עבור הוגינאלי ואחד עבור האנאלי על מנת למנוע זיהום. לכל שאלה נוספת את מוזמנת להתקשר לדלת פתוחה. המשך יום נעים


בן 17 שואל: #104630
אני וחברה שלי בתולים עשינו סקס אנלי לא יודע אם היה חדירה או לא זה היה מהר הרגשתי שאני צריך לגמור ואז הוצאתי ואז גמרתי הרבה יכול ליהיות שהיה לה טיפות ובגלל זה היא יכולה להיכנס להריון ? אחרי יומיים ניהייה לה מחזור והיום זה היום הראשון של המחזור יש סיכוי להריון

תשובה:
היי, קצת התקשיתי להבין מתוך מה שכתבת האם הייתה חדירה או לא. אני מבינה משאלתך שאתה חושש שהייתה כניסה להיריון. לא ציינת אם אתם משתמשים באמצעי מניעה. אמצעי מניעה הם חשובים בשימוש נכון לא רק לשם מניעת היריון לא רצוי אלא גם למען שמירה מפני הידבקות ממחלות מין (שמהם ניתן להידבק גם במין אנאלי). במידה ותקפידו על שימוש נכון באמצעי מניעה תוכלו לקיים יחסי מין באופן מהנה ונעים לשניכם מבלי לחשוש מהיריון לא רצוי. משום שציינת שחברה שלך קיבלה מחזור לפני יומיים, היא איננה בהיריון. אני מזמינה אותך להגיע לסניף דלת פתוחה באזור מגורייך על מנת לשמוע על אמצעי מניעה. מאחלת לך בהצלחה ויום נעים.


בת 16 שואלת: #104322
שלום אני וחבר שלי לפני יומים עשינו מין אנאלי לא היה כניסה לנרתיק בוודאות. גם לחבר שלי בזמן הזה לא יצא כלום מן האיבר מין שלו אני לא יודעת אם ניכנס נוזל או לא אבל מאז שעשינו כואב לי הבטן האם זה הריון? ומה את מציעה לעשות בשביל לבדוק אם זה הריון או לא ?.

תשובה:
שלום לך ביחסי מין אנאליים אין סיכוי להריון , חברך פולט למעיים שם אין בציות להפריה , לגבי כאב הבטן זה משהו שצריך לברר ולא חייב להיות קשור ליחסי המין , אם הכאב נמשך עלייך ללכת לבדיקה לרופא המטפל כדי לברר את הסיבה לכאב הבטן, אבל ייתכן שהכאב ייעלם ואז יכול להות שיש קשר בגלל מאמץ שרירי או תנוחה שהיית בה בזמן קיום היחסים. כל טוב


בת 16 שואלת: #104308
אני וחבר שלי עשינו מין אנאלי בלילה ובבוקר יום למחורת כאב לי ממש הבטן והיה לי מעין בחילה או משהו כזה בבוקר . לא היה חדירה לפי הטבעת בוודאות . אבל שמעתי שגם יש סיכוי להיכנס להריון לא בחדירה לפי הטבעת. אני ממש מפחדת להיכנס להריון. ועשינו את המין אנאלי בלי אמצעי מניעה

תשובה:
שלום, כשאומרים "מין אנאלי" מתכוונים ליחסי מין שכוללים החדרה של איבר המין הזכרי לפי הטבעת (שזה בעצם הפתח או החור של הישבון/טוסיק). ביחסי מין אנאליים אין סיכוי להיכנס להיריון, כי הזרע מגיע למערכת העיכול ולא לרחם. מומלץ שכן להשתמש בקונדום בזמן יחסי מין אנאליים בעיקר כשיש מספר שותפים ליחסי המין ולא בן זוג קבוע, לאור האפשרות להידבק במחלות שמועברות ביחסי מין. כשאומרים "מין ואגינאלי" או "מין נרתיקי" מתכוונים ליחסי מין שכוללים החדרה של איבר המין של זכרי לנרתיק הנקבי. כמובן שביחסי מין כאלה שנעשים ללא אמצעי מניעה אכן קיים סיכוי להיריון. אם לא קיימת יחסי מין כאלו אין סיבה שתהיה מודאגת.


בת 23 שואלת: #104270
בת 23. האם יש דרך לבחורה להנות ממין אנאלי? אם כן , מהי?..... כרגע לא מרגישה גירוי. תודה רבה

תשובה:
שלום, ההנאה ממין אנאלי היא עניין סובייקטיבי. נשים רבות מציינות כי הן נהנות מחדירה אל פי הטבעת ונשים אחרות מציינת שלא. קיימים מספר דגשים שכן חשוב לדעת לפני קיום יחסי מין אנאליים על-מנת לקיימים בצורה בטוחה ונעימה. כדאי לבחור תנוחות שיאפשרו על תקשורת רציפה וקשר עין על-מנת שהשותף שלך יוכל לוודא שאינו מכאיב לך ולראות האם את נהנית, יש להתקדם בהדרגתיות ולהימנע מתנועות מהירות וחזקות בשלבים הראשונים, ובנוסף חשוב להשתמש בחומר סיכה מאחר ובשונה מהרתיק בפי הטבעת אין הפרשות טבעיות מסככות. את יכולה לנסות בעצמך לבחון את התחושה ולהתרגל אליה על-ידי החדרת אצבע בעצמך. כמובן, כמו כל דבר אחר ביחסי מין, מין אנאלי לא בהכרח יהיה מהנה עבור כל בחורה או בחור, ויתכן שעדיף להימנע מפעולות מיניות שאינן מהנות או נעימות עבורך. בהצלחה!


בת 14 שואלת: #103980
קיימתי עם חבר שלי יחסי מין פעם ראשונה הוא בן 15 וחצי ואני בת 14 וחצי. בהתחלה ניסינו לשכב רגיל (וגינאלי) בהתחלה ממש כאב לי אז הפסקנו וניסינו אנאלי הצלחנו אחרי כמה פעמים ואז הוא גמר ואני מפחדת שהזרע הגיע לנרתיק (בפתח\מסביב). אחרי שניסינו לשכב רגיל. לא הצלחנו. והוא הוריד את הקונדום זאת אומרת כשקיימנו יחסי מין אנאליים הוא היה בלי קונדום וגמר בלי קונדום. האם אפשר להיכנס מזה להריון ? (עם הזרע היה בפתח או מסביב כי לא הייתה חדירה מלאה). שאלה שניה רציתי לברר בקשר לנטילת גלולות באיזה גיל אפשר להתחיל והאם צריך לעשות בדיקות לפני נטילת הגלולות? והאם מומלץ לקחת?. והאם אפשרי לקבל מרשם לגלולות בדיסקרטיות ואיפה?. זה ממש דחוף!

תשובה:
שלום, הפעמים הראשונות שמקיימים יחסי מין יכולים להיות מאוד מלחיצים, לשני הצדדים. כנראה שנסיונות המין הואגינלי כאב, בגלל שהיית לחוצה, או לא מוכנה מבחינה מינית. הדבר הכי חשוב הוא תקושרת מינית טובה בין שני בני הזוג, שתדברו על הרצונות שלכם בצורה פתוחה, מה שיכול לעזור לכם מהבחינה הזאת זה אוננות הדדית או מין אוראלי לפני החדירה. לגבי מין אנאלי- לא ניתן להיכנס להיריון ממין אנאלי, אבל חשוב שתדעי שג במין אנאלי חשוב להשתמש בקונדום, בעיקר בגלל מחלות מין. לגבי נטילת הגלולות, אני מאוד ממליצה לך ללכת להיבדק. את יכולה, בכל גיל, לפנות לרופא/ת נשים בקופת החולים שלך ולבקש מרשם לגלולות. במידה ואת מעוניינת את יכולה גם לפנות לרופא/ת נשים בסניף דלת פתוחה הקרוב למקום מגורייך, דבר הנעשה באנונימיות לחלוטין. בהצלחה!


בת 17 שואלת: #103936
שלום אני מקיימת עם חבר שלי יחסי מין אנאלי ובכמה פעמים האחרונות הוא לא מצליח להכניס את האיבר מין שלו האם נסתם לי או מה זה אומר..?!?

תשובה:
שלום לך. פי הטבעת (הפתח של הטוסיק) לא נסתם בעקבות קיום יחסי מין אנאליים. התגובה הטבעית למגע בכלל, וכאב בפרט, באזור זה גורמת לכיווץ שרירים שאכן סוגרים את הפתח. תופעה דומה מתרגשת גם באזור הנרתיק ויכולה לגרום לכאבים במהלך קיום יחסי מין וגינאליים. לא תיארת בשאלה שלך איך היו עבורך הפעמים הקודמות שבהן קיימתם מין אנאלי, והאם נהנית וחווית חוויה נעימה וטובה. בכל מקרה, יש מספר כללים שחשוב להקפיד במהלך יחסי מין אנאליים על-מנת להימנע מקשיים, כאבים וכו': - הקפידו על תקשורת רציפה במהלך יחסי המין. מומלץ בפעמים הראשונות לשמור על קשר עין רציף (ולבחור בתנוחות שמאפשרות זאת). כך, תוכלי להרגיש בטוחה ורגועה יותר, והשותף שלך ליחסי המין יכול לראות שגם את נהנית ולא כאובה. - קיימו את יחסי המין בהדרגה, באיטיות, והימנעו מתנועות מהירות או אגרסיביות עד שהאזור מתרכך ולא מכווץ. - השתמשו בחומר סיכה. ניתן לרכוש אותו בכל בית מרקחת או חנות פארם (בדרך כלל נמכר בבקבוקונים שנמצאים בסמוך לעמדת קונדומים). בהצלחה!


בן 19 שואל: #103720
היי, יש לי שאלה שהתשובה שלה מאוד תעזור לי עם הבן זוג שלי, כעושים שלישייה, וניים חודרים לשלישי בו זמנית (שני פינים לפי הטבעת של השלישי, האם זה משנה את התחושה של אלה שחודרים לעומת כשהם חודרים לבד? הכוונה אם כששניים חודרים ביחד הם נהנים יותר מאשר שכל אחד מהם חודר בנפרד (אם אז מהנה או פחות מהנה או לא משנה) תודה מראש אתם באמת מדהימים

תשובה:
שלום לך. הנאה בזמן קיום יחסי מין תלוייה בכל מיני דברים כמו חיבור רגשי, משיכה, תקשורת וקירבה, וכמובן גם תחושה פיזית/גופנית. אבל מה שהכי חשוב לדעת לגבי הנאה בזמן קיום יחסי מין זה שהיא תחושה מאד סובייקטיבית. מה שטוב, נעים ומהנה עבורך לא בטוח שיהיה כך עבור חברך וכו'. כל עוד אתה שומר על הבריאות שלך ועושה דברים מתוך הסכמה ורצון של כל השותפים ליחסי המין - אתה מוזמן להתנסות וללמוד בעצמך מה נעים ומרגש עבורך. כמובן, מומלץ לקיים יחסי מין אנאליים בהדרגה, תוך הקפדה על תקשורת רציפה בין השותפים המיניים, עם חומר סיכה וקונדום. כל טוב!


בן 19 שואל: #103609
שאלה בגיל 19 : #103558 היי אני בן 19 ואני לפעמים חובה כאבים מאזור פי הטבעת במהלך היום, או גם בעת הפרשת צואה,ומוצא גם דם לפעמים על הנייר טואלט בעת הניגוב, מה ניתן לעשות והאם יש קשר בין זה לבין מין אנאלי (חדירה לפי הטבעת) עם הבן זוג שלי תודה מראש היי, בהחלט ייתכן קשר. בתוך פי הטבעת יש רקמה עדינה והרבה כלי דם ועצבים. מין אנאלי עשוי לשפשף את הרקמה העדינה או לפגוע בכלי הדם ולגרום לכאב או דימום. מומלץ כרגע להפסיק עד שהכאב והדימום ייפסקו. כשתמשיכו, חשוב שתשתמשו בחומר סיכה על בסיס מים ושבעת החדירה אתה תהייה נינוח ועם שרירים רפויים ושהחדירה לא תעשה בבת אחת אלא לאט תוך התחשבות בכאב אצלך (אם קיים). אני מקווה שאתם משתמשים תמיד בקונדומים כדי להגן על עצמכם הן ממחלות מין והן מזיהומים. כמו כן, יש לשלול קיום טחורים שגם הם עשויים לגרום לדימום ולכאב ולכן מומלץ לפנות לרופא כירורד לבדיקה. כל טוב. תודה על התשובה, בעניין של הטחורים, אבא שלי סובל מטחורים אז יש מצב שזאת הסיבה אם זה תורשתי כמובן, ואם כן מה עליי לעשות ואיך זה הגיוני שבגיל 19 יש טחורים, מה הטיפול ולאיזה רופא לגשת אם צריך תודה

תשובה:
שלום. טחורים אכן מופיעים אצל חלק גדול מהגברים (עד כ-50%). לעיתים ההופעה שלהם היא מוקדמת, בגיל הנעורים, במיוחד כשמדובר בסיפור משפחתי. עליך לפנות לרופא כירורג כדי להיבדק ולקבל המלצות לטיפול בבעיה. לגבי מין אנאלי אתה יכול לחכות עד לבדיקה אצל הכירורג וקבלת תשובות בנושא, אך באופן עקרוני אין מניעה מהמשך יחסים אנאליים אך חשוב מאד לקיים אותם בעדינות, ולהפסיק אותם במקרה שמופיע כאב או דימום. תרגיש טוב!


בת 17 שואלת: #103597
היי חבר שלי רוצה לקיים יחסי מין בתחת בלי קונדום ואני תמיד יורדת לו לאורלי גם בלי קונדום אפשר לקבל מזה מחלות מין?

תשובה:
שלום לך אפשר להיבק במחלות מין ממין אנאלי וממין אוראלי. אם אתם רוצים לקיים מגע מיני כזה בלי קונדום כדאי להיבדק לפני. אם הבדיקות יצאו שליליות ואין לכם מחלות מין אתם יכולים לא להשתמש בקונדום. כדאי לך לדעת שמין אנאלי מצריך הרבה תקשורת, רגישות והכרות של הנושא. אני ממליצה לכם לפני שאתם מנסים לדבר על הציפיות שלכם, להשתמש בחומר סיכה ולהיות בתקשורת בזמן החדירה - לכוון ולהדריך אותו להכנס לאט ובעדינות ולעצור אם כואב לך. כל טוב


בת 18 שואלת: #103314
שלום, אתמול אני וחבר שלי ניסינו משהו חדש במהלך הסקס והוא חדר לי בחור של הישבן כשחזרתי הביתה ונכנסתי להתקלח משהו כמו חצי שעה אחרי יצא לי משם נוזל חום דבש כזה מה זה יכול להיות?

תשובה:
שלום לך. לאחר יחסי מין אנאליים - יחסי מין שכוללים חדירה לפי הטבעת - יתכן ותהיה יציאה של נוזל זרע, רוק או חומר סיכה שבו השתמשתם במהלך יחסי המין. כמובן שלאחר היחסים יתכן ותהיה גם יציאה של צואה. בכל מקרה, על-פי התיאור שמסרת לא נראה שיש סיבה לדאגה.


בן 19 שואל: #102884
היי, אני גבר ואני וחבר שלי עשינו סקס הכל היה טוב זאת אומרת לא היו פאשלות או משהו .. חשוב לציין שניקיתי לפני עשיתי חוקן ומה שצריך וגם לא אכלתי .. ויום למחרת שהתעוררנו הוא החדיר לי והיה פאשלה ויצא משם צואה.. עכשיו חשוב לי לציין שיום לפני שאכלתי הלכתי לשירותים כי יש לי חילוף חומרים מהיר ואז עשיתי חוקן והתקלחתי .. אז איך הגיוני שיצא צואה ? תודה רבה .

תשובה:
היי, אני רואה כי נושא ההיגיינה מאוד מטריד אותך ונשמע כי עשית הרבה מאמצים כדי להימנע מהסיטואציה שקרתה, צריך לקחת בחשבון שיחסי מין הם אקט לא כל כך נקי בכל סוגי יחסי המין (אוראלי, אנאלי וויגינאלי). יהיה קשה לשמור על ניקיון מוחלט ולכן כדאי לעשות את זה כשמרגישים בנוח עם בן הזוג. מערכת העיכול בגוף שלנו עובדת כל שעות היממה ולכן הגיוני שהייתה צואה גם אם לא אכלת לפני..עם זאת, אני לא רופאה ולא יודעת לתת לך ייעוץ רפואי בנושא. אם זה מאוד מטריד אותך הייתי מזמינה אותך ללכת לרופא/ה שלך ולהתייעץ אולי יש עוד אפשרויות לעשות לפני כדי להימנע מהסיטואציה. בהצלחה!


בת 17 שואלת: #102338
חבר שלי ואני עשינו מין אנלי ואני מרגישה קצת נפיחות בבטן לאחר יומיים בערך ...מה זה אומר?האם אני יכולה להיכנס להריון מזה?

תשובה:
שלום לך, מין אנאלי- חדירה לטוסיק (בפי הטבעת), לא מאפשר כניסה להריון! יש חשש כניסה להריון אך ורק ממגע בין הפין לפתח הנרתיק של האישה (או חדירה מלאה). כל טוב!


בן 19 שואל: #101901
שלום רב, היום אני ועוד גבר שהכרתי למען מטרת הנאה , נפגשנו והתרחש בנינו מגע מיני שכלל חיכוך איבר מינו באזור פי הטבעת שלי,אך אינו כלל חדירה מלאה. ישנם סיכויים שהיו הפרשות מצידו, ישנו סיכוי שהועבר אליי איזושהי מחלת מין? אשמח שתענו . תודה רבה.

תשובה:
שלום לך, ממה שתיארת נשמע כי הסיכוי של ההידבקות הינו קלוש. עם זאת, אנו נמליץ לך לערוך בדיקות דם ושתן הבודקות מחלות מין בעוד כשלושה שבועות על מנת להפיג את החששות. כל טוב.


בת 18 שואלת: #101767
היי אחרי שעשיתי מין אנאלי אני מרגישה נפיחות בבטן או שזה בגלל ההפלה ?

תשובה:
שלום האם עשית מין אנאלי בעבר? האם כאב לך? כנראה שהנפיחות בבטן קשורה להפלה. האזור עדיין רגיש והגוף מתאושש. אולי כדאי לך לשקול לתת לגוף להחלים יותר לאט אם את מרגישה שזה מתאים לך. תרגישי טוב.


בת 15 שואלת: #101264
קיימתי יחסי מין אנאליים עם חבר שלי היום, כאב לי קצת אחרי אבל עברו שעתיים וכבר לא כואב לי. הלכתי הרגע לשירותים ויצא לי קצת דם מפי הטבעת האם זה נורמלי? אני ממש דואגת (זה היה עם קונדום) קיבלתי מחזור יום אחרי וזה בסדר כי זה התאריך שלי וגם שנינו בתולים אז אין חשש למחלות מין נכון?

תשובה:
שלום לך חדירת פין לפי הטבעת יכולה לגרום לדימום מפי הטבעת, את כותבת שזה היה "קצת דם" יכול להיות סדק או שריטה זה כנראה יחלוף . לגבי הוסת ביחסי מין אנאליים אין חשש להריון מכיוון שהזרע מופרש לפי הטבעת ולא לנרתיק אלו 2 מערכות שונות בעלי תפקידים שונים. לגבי מחלות מין הדרך הכי נכונה להימנע ממחלות מין הוא קיום יחסי מין עם קונדום. בהצלחה


בת 16 שואלת: #101088
שלום אני וחבר שלי קיימנו סקס אנלי לפני 12 ימים ללא אמצעי מניעה לקחתי למחרת פוסטינור אך עכשיו אני מרגישה שמשהו מוזר עם הגוף שלי שהשמנתי ויש לי כמה תסמינים של הריון אני לא יודעת מה לעשות , והאם יש כדור לקחת נגד הריון מידי

תשובה:
שלום לך! יחסי מין אנאליים הם יחסים שכוללים חדירה לפי הטבעת. לא ניתן להיכנס להיריון מיחסי מין אנאליים, ואין צורך לקחת אחריהם פוסטינור. מאחר וביחסי מין אנאליים כן יש סיכון להדבקה במחלות מין, מומלץ לקיים אותם עם קונדום (במיוחד אם מדובר בחבר חדש). לגבי התסמינים שהרגשת - ככל הנראה הם אינם קשורים להיריון. כל טוב!


בת 17 שואלת: #100990
לפני שבוע קיימתי יחסי מין תחת עם החור שאני יוצאת איתו תחת שכרות וכנראה לא שמתי לב עד כמה חזק זה היה כשחזרתי הביתה הלכתי לשירותים ואני לא ממש יודעת איך לתאר מה ראיתי והרגשתי .. כמו פיסת עור ארוכה תלויה מאיבר מיני ... לא כאב אך היה אדום ארוך וקצת נפוח .. עם הימים פיסת העור הצטמקה נהייתה קטנה אך הקצה היה שחור והיו לי הפרשות חומות כאלה ... עכשיו פיסת העור קצרה .. איני מרגישה אותה כלל אבל אני לא ממש מבינה מה זה ואם זה מסוכן

תשובה:
היי, נשמע שרצוי שתלכי לרופא משפחה\פרוקטולוג לבדיקת פי הטבעת כדי לוודא שהכל בסדר ושזה עובר. שיהיה בהצלחה.


בן 16 שואל: #100553
ועוד שאלה עם אני בתולה וחבר שלי מחדיר לי לתחת ויגמור שם יש סיכוי להריון ? ועם הוא לא יגמור ?

תשובה:
שלום לך! אי אפשר להיכנס להיריון כתוצאה מיחסי מין אנאליים (החדרה של הפין לפי הטבעת), גם אם הם כוללים גמירה וגם אם לא. חשוב לציין שביחסי מין אנאליים כן ניתן להידבק במחלות מין ולכן אם לא מדובר בחבר קבוע ובקשר ארוך עדיין מומלץ להשתמש בקונדום.


בת 16 שואלת: #99312
שלום אני וחבר של קיימנו מין אוראלי הוא גמר בתוך התחת שלי והשפיח גלש לעבר פתח הנרתיק יש מצב להריון ?

תשובה:
הי ממליצה לקחת פוסטינור כמה שיותר סמוך לאקט המיני עד שלושה ימים אחרי. ככל שלקיחת הגלולה של אחרי סמוכה יותר הסיכויים להריון קטנים אף יותר. מציעה לכם בהמשך לקיים מין אנאלי עם קונדום על מנת להימנע משפיכה ליד הנרתיק, בנוסף באזור זה החיידקים רבים והקונדום שומר על היגיינה ומניעת מחלות מין . מוזמנים להתייעץ בדלת בהמשך..בהצלחה.


בת 16 שואלת: #99088
החלטתי לפנות לכאן כי אנלא יודעת לאן לפנות. אני וחבר שלי כבר שנה וחצי ביחד ואנחנו ממש רוצים לנסות אנאלי. ניסינו להשתמש בחומר סיכה של דורקס, הוא ניסה להכניס אצבע וכשהוא הוציא כל האזור שם שרף, גם בפנים וגם מסביב. ניסינו גם עם שמן תינוקות וקרה אותו דבר. בפעם האחרונה שניסינו עשינו עם חומר מיוחד לאנאלי שהוא הביא מפראג וברגע שהוא הוציא את האצבע זה שרף לי כמו שמסטיק מנטה חזק שורף, אותה הרגשה. לעומת זאת, כשאני משתמשת ברוק שלי ומכניסה לעצמי אצבע, זה כואב טיפה אך לא שורף בכלל. אנחנו לא יודעים מה לעשות, יש למישהו עצות במה להשתמש או מה לשנות?

תשובה:
הי לך, את נשמעת מאוד מתוסכלת מהמצב ושאתם מנסים כבר הרבה זמן. חשוב שתבדקי את חומר הסיכה שהשתמשתם בו הוא בטעמים ואז עדיף לקנות חומר סיכה שללא טעם. ייתכן ואזור פי הטבעת שלך הוא רגיש לחומרים ואם את אומרת שעם הרוק את לא מרגישה ששורף, אז תוכלו להנסות בעזרת הרוק שלכם (הכוונה לירוק על האצבע ולא להכניס לפה על מנת לא להעביר חיידקים מפי הטבעת). אם זה מאוד מעסיק אותך תוכלו לקבוע תור לפרוקטולוג בכדי שיבדוק אם יש לך פצע פנימי או טחורים פנימיים שיכולים להגביר רגישות במצבים אלה. מזכירה לכם שבמין אנאלי חייבים להשתמש בקונדום (שבעצמו מגיע עם חומר סיכה מיוחד9 על מנת שלא להידבק בזיהומים וחיידקים. מציעה לכם לקרוא באתר שלנו הדרכה כהכנה למין אנאלי ואולי גם זה יסייע להם. מקווה שהקלתי עלייך, אשמח להתעדכן.


בן 16 שואל: #98832
היי , אני וחברה שלי עשינו מין אנאלי שהיא במחזור .. והיה לה קצת כאבי בטן , וכל פעם בדקנו את ה.... שלי , ותמיד ראינו דם או גושי דם , ולא ידענו מה לעשות , להמשיך או לעצור , אם זה מסוכן או לא והיא ממש נלחצה לכן פנינו אליכם ..

תשובה:
שלום לך, טוב עשית שכתבת לנו. מין אנאלי לא אמור לגרום לדימום ואם הוא גורם לדימום, אז עדיף שלא תעשו אותו. זה רק מראה שאתם צעירים מדי לעשות את המגע המיני הזה ושווה לדחות אותו לגיל מאוחר יותר. אני מבינה גם שלא היה שימוש בקונדום. האם היא עדיין מדממת? אם כן, היא צריכה ללכת לרופא/ה. אם לא, אז זה בסדר ואין מה לדאוג. תמנעו מיחסי מין אנאליים כי זה כרגע לא מתאים לגוף שלכם. אם בכל זאת תמשיכו לעשות את זה, חשוב מאוד להשתמש בקונדום כדי למנוע העברת זיהומים מפי הטבעת לפין שלך. נשמח מאוד שתתקשרו אלינו כדי להתייעץ על קיום יחסי מין, על אמצעי מניעה ועל הנאה בטוחה ונעימה. כל טוב


בת 18 שואלת: #96657
שלום אם אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין בתחת והוא גמר בפנים יש סיכוי להריון ??

תשובה:
שלום לך וסליחה על העיכוב במענה, לא ניתן להיכנס להריון ממין אנאלי. מה שכן חובה להשתשמש בקונדום במין אנאלי כי יש חשש זיהומים כתוצאה משאריות של צואה בפי הטבעת. הוא זה שעלול להידבק ולכן חשוב מאוד להשתמש בקונדום. בנוסף, האם זה היה לך נעים? האם כאב? מין אנאלי יכול להיות מאוד כואב אם עושים אותו לא נכון, עם הכנה מקדימה ועם תקשורת גבוהה. הוא יכול להיות נעים בהכנה הנכונה, עם הרבה חומר סיכה וברצון משותף של שניכם. את מוזמנת להתקשר או לאבוא כסי לקבל הדרכה נכונה על מין אנאלי, במידה ותחליטי שאת רוצה להמשיך לעשות אותו, ואת ממש לא חייבת אם את לא רוצה. כל טוב


בן 14 שואל: #96525
שלום ותודה על התשובה אני אעשה זאת.. לנושא אחר, היום בפעם הראשונה אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין אנאלים. עשינו זאת בלי קונדום והוא גמר בתוכי.. יש לי כמה שאלות; האם יש בעייה שעשינו זאת בלי קונדום (מחלות וכדומה) ? הוא גמר בתוכי, אין בזה סיכונים ? יכול להיות טפטוף של הזרע שלו מהאיבר שלי בזמן הוצאת הוצאת צואה או אפילו מיד אחרי יחסי המין ? כול להיות שבזמן קיום יחסי מין אלה יצא על האיבר מין שלו צואה שלי ? אני ממש נהנתי למרות הכאב ואני כן רוצה לעשות את זה אבל בדרך כלל לפני כל דבר אני קוראת באינטרנט כדי להזהר אבל הפעם לא עשיתי את זה ואני חוששת לגבי הרבה דברים ובמיוחד לגבי הקטע שאם פעם אחת הוא ייגעל בגלל הריח או אם יצא צואה על האיבר מין שלו ואני לא רוצה את זה. תודה רבה וערב טוב.

תשובה:
שלום לך וסליחה על העיכוב במענה, מין אנאלי הוא יחסי מין שיש לגביהם כללים אחרים מאר יחסי מין ואגינליים. קודם כל, חובה להשתמש בקונדום בגלל שיש שאריות של צואה פי הבטעת ויכולות להעביר זיהום אליו ואז גם אליך במידה וזה נוגע לך בפה או בפות. בנוסף, מין אנאלי אינו אמור להיות כואב אם עושים אותו נכון ואיך שאתם עשיתם זה לא נשמע נכון. מין אנאלי חשוב שיעשה עם קונדום גם כדי לשמור על הבריאות שלכם אבל כדי שיהיה חומר סיכוך מהקונדום. בנוסף, חשוב להשתמש בהרבה מאוד חומר סיכה כדי שזה יעזור להיכנס חלק יותר וגם חשוב להרחיב את פי הטבעת קודם לכן עם האצבע כדי שזה לא יכאב. בנוגע לזרע בתוך פי הטבעת שלך, אם אתם הראשונים אחד של השני, אז אין סיכון למחלות מין אבל בגדול אם הייתם מנוסים מינית, והייתה לו מחלת מין או לך, זה כן היה יכול לסכן אותך. ואכן, הצואה שלך נגעה בפין שלו והוא יכול להיגעל מהריח. ועכשיו אני מגיעה לשאלה הבאה: לאן אתם ממהרים? אני רואה שאת רק בת 14, מאוד מאוד צעירה, ושרק התחלתם את המגע המיני ביניכם. מין אנאלי הוא משהו שעושים בגיל מבוגר יותר, ואחרי הרבה מדע מיני אחר. זה לא המגע המיני הראשון שעושים. אני מציעה שתחכו קצת. תלמדו את הגוף אחד של השניה ולא תרוצו למגע שמצריך בגרות, אינטימיות, חוסר בושה ואחריות. אני ממש אשמח אם תבואו אלינו לדלת פתוחה לשיחת ייעוץ והדרכה גם על מין אנאלי (במידה ותרצו להמשיך בזה) וגם על שיקולים לקיום יחסי מין, אמצעי מניעה והנאה. כל טוב


בן 17 שואל: #94351
היי האם אפשר להכנס להריון דרך פי הטבעת (התחת)?

תשובה:
שלום לך. על מנת שיהיה הריון, יש צורך בהפריה של הביצית של האישה ע"י הזרע של הגבר. הפריה כזאת מתרחשת במפגש בין זרע וביצית. כשמקיימים יחסי מין הכוללים כניסה של הפין אל הנרתיק ובמהלכן יש שפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בפתח הנרתיק, יש אפשרות למפגש זרע וביצית. לכן, אין אפשרות להיכנס להריון ביחסי מין אנאליים (הכנסה של פין אל פי הטבעת). אם יש שפיכה של נוזל זרע בפי הטבעת או בקרבת פי הטבעת, חלק מנוזל הזרע יכול לזרום לכיוון הנרתיק. מעבר לעניין ההריון, חשוב לזכור כי במין אנאלי ניתן להידבק במחלות מין או בזיהומים הקשורים לצואה ולכן אני ממליצה על שימוש בקונדום. כל טוב.


בן 16 שואל: #94272
אני וחברה שלי שוקלים לקיים יחסי מין של איבר מין לתחת(נראה לי קוראים לזה מין אנאלי) רציתי לדעת אם אפשר להיכנס מזה להיריון ומה יכול להיות מסוכן בזה ואם זה עלול לכאוב לאחד מאיתנו? רציתי גם לדעת כשאני יורד לה איך אפשר לגרום לה ליהנות יותר(איזה איברים יותר רגישים)? בנוסף רציתי לדעת אם קרום הבתולין נקרע או עלול להיקרע אם אני דוחף לה אצבעות? שאלה אחרונה, היא משדרת לי המון מיניות בשיחות שלנו ורציתי לדעת איך אוכל לדעת בוודאות אם היא באמת בנאדם מיני או שהיא עושה זאת בשבילי?(כדי לא לחצות קו שהיא באמת לא מעוניינת)

תשובה:
היי יחסי מין מהסוג שתיארת אכן נקראים מין אנאלי. לא ניתן להיכנס להיריון ממין אנאלי- כאשר אין חדירה לנרתיק או מין שקרוב לפתח הנרתיק אין חשש. כדאי לשוחח עם בת הזוג שלך על ההחלטה לקיום יחסי מין אנאליים, זה משהו שעלול להכאיב לה. כמובן שחשוב להשתמש בקונדום קם ביחסי מין מהסוג הזה כדי שתהיו מוגנים מפני מחלות מין. לגבי ההנאה הדגדגן הוא מקום שיש בו הרבה ריכוז עצבי ונשים רבות נהנות ממגע בדגדגן אבל חשוב לשאול את החברה שלך ממה היא נהנית ומה נעים לה- תקשורת היא בסיס מאוד חשוב לכלל יחסי המין ולזוגיות, ממש חשוב לדבר כדי ששני הצדדים יהנו- זה נכון גם לגבי השאלה האחרונה שלך- יכול להיות שהיא אדם מיני ויכול להיות שבאמת היא עושה את זה בשבילך- תשאל אותה וככה תדע הכי טוב. בהצלחה


בת 21 שואלת: #93388
היום שמתי לב שיש לי משהוא כמו פצעונים קטנים סביב אזור פי הטבעת... האם יש סיכוי שנדבקתי מהפעם הראשונה שאני מקימת יחסים אנאלים עם החבר שלי? ( עבר יותר מ 4 חודשים מאז שקיימנו יחסים וזה היה לפעם אחת)

תשובה:
שלום לך, שמחה שפנית אלינו שוב וטוב מאוד שאת ערנית לגבי השינויים בגוף שלך. איני יכולה לענות תשובה מלאה מאחר ויש צורך בבדיקה רפואית אצל הרופא כדי להבין מהם הפצעונים עליהם את מדווחת. ראיתי שבעבר קיימת מין אנאלי ללא קונדום ובמצב כזה, את בסיכון להידבקות במחלות מין. כשתלכי לרופא המשפחה, חשוב שתשתפי אותו בדבר יחסי המין האנאליים ובמידה ויהיה חשש למחלת מין הוא יפנה אותך לבדיקות דם ו/או שתן ואולי אף יבדוק את הפצעים עליהן את מדווחת. חשוב להדגיש, שרוב מחלות המין ניתנות לטיפול ע"י אנטיביוטיקה ולכן, כדאי שתיגשי בהקדם לרופא. תוכלי גם לפנות למרפאת הפרסים בחיפה ששייכת למשרד הבריאות והיא מתמחה באבחון וטיפול מחלות המין וזה חסוי, ללא עלות ואין על כך תיעוד בתיק הרפואי שלך. המספר שלהם 04-8619719. בהצלחה והחלמה מהירה


בת 20 שואלת: #92334
שלום האקס שלי היה לו חבירה אחת לפני הם קיימו סקס שלם אבל אצלינו אי אפשר לקיים סקס מלה אני חייבת לשאיר ״ביתולה״ במובן של המגזר אבל אני יודעת שאני לא. כאני מקיימת יחסי מין אנליים אתו עכשיו אני לא יודעת אם יש הבדל בהרגשה שלו בין שני הסוגים ואני מודאגת שהוא נזכר בסקס שעשה עם האקס שלו אהוא נהנה שמה יותר כי הוא אומר ש הסקס הטבעי זה אבירה שונה וחוויה שונה סה אומר שאתה הוא נהנה יותר ? ומה צריך לעשות ? חשוב לצין שהוא חווה את הסקס המלה רק איתה והם היו ביאחד שנה וחצי ואנחנו שנה אחת ביחד והוא אומר שהוא אהב אותי הרבה יותר ממה שאהב אותה אהוא לא מדבר עליהא אם מישהוא פותיח את הנושה אז זה אני ואני יודעת שאני עושה טעותת

תשובה:
שלום לך, אני מבינה שחשוב לך להישאר בתולה כפי שרשמת וחשוב שגם בן הזוג שלך יקבל את זה. האם הסברת לו? לגבי מין אנאלי, האם זה נעים לך? אני קוראת שאת מאוד עסוקה בהנאה של בן זוגך ואת משווה את זה להנאה שלו עם החברה הקודמת שלו. זוגיות טובה לא מבוססת רק על מין אלא על גם על פתיחות, תקשורת, אהבה הדדיות ועוד דברים. אם בן זוגך אומר שאוהב אותך אז מאמינה שמתכוון לכך ונשמע שהקשר שלכם מביא רגשות ותחושות שלא היה לו בקשר הקודם. חבל שתשווי בינך לבינה. לגבי יחסי המין, כל בחור ובחורה נהנים מדברים שונים, חשוב שתביני מה נעים לך ואח"כ תבדקי איתו מה נעים לו ותסבירו אחד לשנייה מה יכול לגרום לכם ליותר עונג והנאה. תמיד תוכלו לנסות מגעים מיניים נוספים שאינם כוללים חדירה. חשוב לי להגיד גם מין אנאלי חייב להיעשות בשימוש בקונדום משום שיש סיכוי גבוה לזיהומים אצלך ואצלו, לכן טוב ששיתפת אותנו, ומעכשיו תשמרו על עצמכם עם קונדום. אנחנו גם זמינים עבורך באופן טלפוני אם תצטרכי, המענה שלנו חסוי גם באופן טלפוני. בהצלחה בזוגיות שלכם


בן 18 שואל: #92175
אהלן(: היום קיימתי יחסי מין (אנאליים) עם גבר, ולפני שהוא שם קונדום הוא חיכך את איבר המין שלו בפי הטבעת שלי. זה דבר שעשיתי/עשו לי מספר פעמים, ואני לא מרגיש שאיבר המין של הפרטנר בפנים אבל מפחיד אותי שעדיין מתקיים מגע חשוף שהוא מסוכן בצורה כלשהיא. בנוסף, הפעם הוא די בטעות נכנס אליי לגמרי בלי קונדום, וזה היה לשנייה והוא יצא, אבל שם ממש פחדתי מהידבקות כלשהיא ועכשיו אני לא ככ יודע מה לעשות, כי בחיים לא עשיתי סקס לא מוגן, ועוד לא התחלתי לעשות בדיקות תקופתיות. השאלות שלי הן אלו: 1. אם הוא אדם בריא שעושה בדיקות דם קבועות ולא מצאו אצלו איידס או צהבת או כל מחלת מין אחרת, והוא היה בתוכי ממש לשנייה, וניקיתי את פי הטבעת לפני הסקס.. מה הסיכויים שנדבקתי במשהו? 2. מה עליי לעשות? איפה אפשר לעבור בדיקות כלליות ולגלות? 3. הבנתי שבדיקה מגלה את הסטטוס שלי מלפני חודשיים, זה נכון כן? וזה אומר שרק בעוד חודשיים אוכל לדעת אם נדבקתי במשהו ממנו? 4. אותו חיכוך חיצוני בין פין לפי הטבעת נחשב מסוכן גם כן? תודה רבה ואשמח לתשובה בהקדם האפשרי!!!

תשובה:
שלום לך, אני שמחה מאוד שפנית אלינו. אתה צודק בזה שזה מסוכן, אבל בוא תנשום עמוק ונקווה שבבדיקות שתעשה הכל יצא שלילי. אם אין לו מחלת מין, אז ין סיכוי שהוא הדביק אותך במשהו. אם לך אין מחלת מין, אז אין סיכוי שאתה הדבקת אותו. מה שכן, לפעמים יש שאריות של צואה בפי הטבעת שיכולות להעביר אליו זיהומים לפין, אם הוא בלי קונדום. אבל זה בר טיפול. אתה צריך לעשות בדיקות למחלות מין. ניתן לעשות אותם דרך רופא/ת המשפחה שלך או דרך רופא/ת עור ומין בקופת החולים. אם את המתבייש ללכת, אתה יכול להגיע למרפאת לוינסקי בתחנה המרכזית בתל אביב, שהיא מרפאה של משרד הבריאות לאיתור וטיפול במחלות מין, בחינם, ובאנונימיות. אם אתה מהצפון, אז יש את מרפאת הפרסים בחיפה, שהיא כמו מרפאת לוינסקי. אני מציעה שתעשה בדיקה אחת עכשיו, ועוד אחת עוד חודש או חודשיים כדי לוודא. הבדיקה עכשיו תרגיע אותך לזמן הקרוב, גם אם היא לא אמינה עד הסוף. את השאלה לגבי מתי לחזור על הבדיקה, תשאל את הרופא/ה שיטפל בך. החיכוך החיצוני גם עלול להדביק במגע של עור לעור, אבל בדרך כלל זה רק אם יש התפרצות של פצע או יבלת או קצת לפני התפרצות. לך תיבדק וזה ירגיע אותך. כל טוב


בת 15 שואלת: #91701
היי אני בת 15 וחצי ואני וחבר שלי מקיימים מין אנאלי ואנחנו תמיד מקפידים לשמור שלא יהיה מצב של חדירת זרע.המחזור שלי הוא סדיר כבר עוד מעט שנה והוא בדרך כלל בתאריך ה20 לחודש.חודש שעבר קיבלתי ב20 ואז עברו שבועיים וקיבלתי שוב ב2 לחודש .המחזור שלי מתאריך ה20 מאחר ומתאריך ה2 מאחר בשלושה ימים. השאלה שלי היא האם יש קשר בין איחור המחזור לבין קיום יחסי המין האנאליים או שזה סתם איחור בגלל שינוי כלשהו?יש לציין שלא עברתי הרבה שינויים בתקופה הזאתי.

תשובה:
שלום לך. ממה שאת מתארת, המחזור שלך לא סדיר. וזה קורה במיוחד לבחורות צעירות בגילך. באשר לקיום מין אנאלי - ישנה אפשרות שהזרע ינזול לאיזור הפות ולכן צריך בכל זאת להשתמש בקונדום. זה גם יכול להגן מפני זיהומים כי קיום יחסים באיזור זה , שלא נועד להחדרה אלא למשהו אחר... בהחלט יכול לגרום לזיהום. אז עדיף שתזהרו. אני מאד ממליצה שתתקשרי לדלת פתוחה ותדברי עם יועצת שתבהיר לך קצת את הסיכונים. אם את חוששת שאת בהריון, מוטב שתעשי בדיקת הריון שאפשר לקנות בבית מרקחת מן המדף או לקבל בדלת פתוחה באזור מגוריך בחינם. בהצלחה!


בת 15 שואלת: #91331
היי אם חבר שלי גמר לי בפי הטבעת יש מצב להריון ? כאילו על הטוסיק אבל אני לא יודעת אפ זה נפל לפי הטבעת

תשובה:
שלום לך. ראשית, אין סיכוי להריון ממין אנאלי. אך למרות זאת, חשוב מאוד לקיים יחסי מין אנאליים עם קונדום, שכן יש סיכוי גבוה להידבקות בזיהום, כתוצאה מריבוי חיידקים צואתיים בפי הטבעת. אני אשמח להזמין אותך להגיע אלינו, לדלת פתוחה הקרובה לביתך. נשמח לשוחח ולייעץ לך בחינם וללא ידיעת הורים, על אמצעי מניעה מתאימים, כדי שתוכלי להמשיך ולשמור על הבריאות שלך! כל טוב.


בת 24 שואלת: #91248
הוא אומר לי הרבה שכייף לו והכל אבל 2 דברים הוא ממש רוצה. להכניס מאחורה, ושאני ימצוץ לו.. ואת שניהם קשה לי לעשות... זה נורמלי מצידי שאני לא מאפשרת?

תשובה:
שלום לך, זה נורמלי לחלוטין שאת לא מאפשרת. את ממש לא צריכה לעשות משהו שאת לא רוצה לעשות, גם אם זה הכי כיף לו. יחסי מין צריכים להיות הדדיים ומספקים ואם את עושה את זה בלי רצון, את תפיגעי מזה. בנוסף, יחסי מין אנאליים (מאחורה) הם לא משהו שהרבה א/נשים עושים, ובטח לא אם אתם לא מנוסים והרבה זמן יחד, ומשאלותייך אני מבינה שאת לא מאוד מנוסה. קחי את הזמן להכיר את הגוף אחד של השני ואל תרוצו קדימה. אין להמ למהר ותהיי קשבה לעצמך ולרצונותייך. כל טוב


בת 18 שואלת: #90797
שאלה נוספת, רציתי לדעת איך אפשר לדעת אם התפתח זיהום אצל הבן זוג שלי ?

תשובה:
צריך לשאול אותו. אם יש לו זיהום, הוא ירגיש את זה. יקבל גירוד, כאבים חום. כנ" ל לגביך. הסיכוי שלך ייגרם זיהום יותר גבוה.


בת 18 שואלת: #90771
שלום, אני נמצאת במערכת יחסים ארוכה עם החבר שלי. והחלטנו לנסות מין אנאלי (אם אני לא טועה בשם, כלומר דרך הישבן) כמובן שזה נעשה בהסכמה. בסופו של דבר עשינו את זה לזמן קצר והפסקנו, הוא לא נכנס עמוק והוא לא הגיע לשפיכה, אבל הוא ממש דואג שיכול להיות סיכוי שיווצר מזה היריון. האם זה יכול לקרות ? והאם אפשר להיכנס להיריון משפיכת זרע בפה ובליעתו ?

תשובה:
שלום לך, אני שמחה שפנית אלינו. ראשית, אין סיכוי להריון ממין אנאלי. למרות זאת, חשוב מאוד לקיים יחסי מין אנאליים עם קונדום, שכן יש סיכוי גבוה להידבקות בזיהום, כתוצאה מריבוי חיידקים צואתיים בפי הטבעת. שנית, אין סיכוי להריון ממין אוראלי, משפיכת זרע בפה ומבליעתו. הריון יכול לקרות מכניסה של פין לפות ללא אמצעי מניעה. אני רוצה להזמין אותך להגיע אלינו, לדלת פתוחה הקרובה לביתך ולשוחח עם יועצת על אמצעי מניעה ומגעים מיניים. אני חושבת שזה יעזור לך להרגיש בטוחה יותר וייתן לך עוד ידע וכלים כיצד להגן על עצמך. כל טוב.


בת 15 שואלת: #90252
היי אני בת 15 כפי שרשום לכם וניסיתי מין אנאלי לפני כחודשיים וברגע שחבר שלי רק התקרב לאיזור בא להכניס את ההתחלה של הפין כאב לי ממש אני לא חושבת שאנסה שוב כי הכאב היה עצום עד כדי כך שלא רציתי להמשיך בקיום יחסי מין. אני יודעת שצריך חומר סיכה ובאמת לסמוך על הבן אדם כדי להפטר מהבתולים של הישבן. רציתי לשאול אם שווה כל הסבל בהתחלה כאילו מה מרגישים אחרי זה? ביחסי מין הראשונים שלי ידעתי שהסבל שווה בגלל הדגדגן והאיבר מין שהוא מלא עצבים רגישים ובטוסיק אין כלום שיגרום לי להתענג

תשובה:
שלום לך, אני שמחה שפנית אלינו. ראשית, אני לא חושבת שיש איזשהו מגע מיני ששווה לסבול בשבילו. מגעים מיניים נועדו לגרום לנו להנאה ולעונג, אבל אם הם מלווים בסבל רב ובכאבים, אז לדעתי הם לא שווים את זה. יחד עם זאת, ישנם מגעים מיניים שבהתחלה, כשמקיימים אותם, הם כואבים ואז הכאב נעלם עם הזמן, כמו במין וגינאלי- עם כניסה של הפין לפות. גם במין אנאלי הכאב פוחת עם הזמן וישנה התרגלות. בנוסף, יש נשים שמתארות שהן מגיעות לאורגזמה מכניסה של הפין לפי הטבעת שלהן ושהן נהנות מזה מאוד. אז ראשית לשאלתך- ניתן להגיע לסיפוק ולעונג מכניסה של הפין לפי הטבעת. יחד עם זאת, אני רוצה לשאול אותך מדוע את מעוניינת לקיים יחסי מין אנאליים? אני שואלת כיי נראה מדברייך שאת לא נהנית מהמגע המיני הזה ואת מטילה ספק בנחוצות שלו עבורך. אם כך, אני ממליצה לך להקשיב לתחושת הבטן שלך ותדעי שאת ממש לא חייבת לקיים יחסי מין אנאליים. מין אנאלי דורש בגרות, יכולות תקשורת גבוהות בין בני הזוג, אמון, פתיחות וכבוד הדדי ואני ממליצה להמתין לגיל מבוגר יותר כדי להתנסות. כמו כן, תדעי שיש לבצע הכנה הדרגתית לפני קיום יחסי מין אנאליים ולא מספיק להשתמש בחומרי סיכה ובאמצעי הגנה. אני רוצה להזמין אותך להגיע אלינו, לדלת פתוחה הקרובה לביתך, נשמח לשוחח איתך על יחסי מין אנאליים וכיצד את יכולה לשמור על עצמך ועל בריאותך. כל טוב.


בן 15 שואל: #90008
ני וחברה שלי קיימנו יחסי מין אנליים. כשהייתי קרוב לגמירה אז יצאתי ממנה וגמרתי בחוץ. הזרע השפריץ ונחת על פי הטבעת שלה וקצת על שפתי הנרתיק. איך שזה קרה נגבנו את הזרע מהר והתלבשנו. שאלתי היא האם היא יכולה להיכנס להיריון מזה?

תשובה:
שלום לך, במידה ולא היתה חדירה של הפין לפות ולא היתה חדירה של זרע לנרתיק לא ניתן להכנס להריון. נשמע שזה המקרה שלכם. בכל מקרה מומלץ להשתמש בקונדום גם ובמיוחד במין אנאלי בגלל ריבוי החיידקים באזור שיכולים לגרום לזיהום בפין. כל טוב.


בת 17 שואלת: #89811
היי , אני ובן זוגי קיימנו יחסי מין קצת שונים מכל הפעמים מכוון שהוא היה בדחף למאחורה ( במילים עדינות) אז הוא הכניס גם מאחטרה וגם מקדימה , וכתוצאה מכך מהיום שאחריי התחיל לי כאבים באזור האיבר מין , ברמה שאני לא יכולה לגעת או ללבוש תחתונים , זה כואב וצורב מגרד ונפוח , ואדום ממש , חשוב לציין שהסכמתי להן זוג כי לא חששתי שזאת תיהיה התוצאה , השאלה אם יש טיפול ביתי , זה ממש כואב ודלוף , עוד דבר , אני בערך כל שבועיים במצב אינטימי ואף פעם לא היה בעיה כזו או אחרת.

תשובה:
שלום לך, אענה על שאלתך תחילה ואחר כך אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות. מה שאת מתארת תואם את החוויה של מין אנאלי ואז ואגינלי, במיוחד בקרב נערה צעירה בגילך, במיוחד שלא נשמע שכל כך רצית את המגע הזה. כשנכנסים לפי הטבעת ואז לנרתיק ללא קונדום, או עם אותו הקונדום מפי הטבעת, אז יש חשש להעברת זיהומים לנרתיק משאריות של קקי שיש בפי הטבעת. פי הטבעת הוא מקום מזוהם ויכול להיות מסכן אם עובר ממנו חומר לתוך הפות. בנוסף, נכנסים אל פי הטבעת באיטיות, אחרי הרחבה ידנית של החומר ועם המון המון המון חומר סיכה. זה מצריך תקשורת ואמון מאוד גבוהים, מה שנאי לא מרגישה משאלתך שהיו שם. לצערי אין לך איך לפתור את זה באופן ביתי. את צריכה לפנות לרופא/ת נשים. אני מבינה שאת מתביישת לפנות אבל יש חיסיון רפואי והורייך לא ידעו. הרופא/ה חייב/ת לדעת את המגע שהיה ביניכם. בנוסף, את יכולה להגיע אלינו לדלת פתוחה ביום שיש רופא/ת נשים כדי שתוכלי להיבדק ולקבל טיפול. זה בחינם והורייך לא ידעו. עכשיו אני רוצה להתייחס לדברים שכתבת: את מתארת חוויה מאוד לא נעימה. כתבה שהוא רצה כי היה לו "דחף". מה את רצית? האם זה היה מרצונך? כי כשמגע נעשה מרצוננו, הוא לא אמור לכאוב, לפצוע או לגרום לגרד ונפיחות. אין כזה דבר "הוא היה לדחף למאחורה". בני אדם הם לא חיות. יש להם שליטה עצמית. אני מרגישה הוא בחר שלא לראות את הכאב שלך או את הרצון שלך. האם אני צודקת בתחושה שלי? את יכולה לתקן אותי אם אני טועה לחלוטין. זה גם בסדר. אני רוצה לתת לך עוד נקודת הסתכלות על מה שקרה. בכל מקרה, חשוב מאוד שתיבדקי ועד אז תמנעי מיחסי מין עם חדירה אנאלית ווגינאלית. כל טוב


בת 17 שואלת: #89784
היי , אני ובן זוגי קיימנו יחסי מין קצת שונים מכל הפעמים מכוון שהוא היה בדחף למאחורה ( במילים עדינות) אז הוא הכניס גם מאחטרה וגם מקדימה , וכתוצאה מכך מהיום שאחריי התחיל לי כאבים באזור האיבר מין , ברמה שאני לא יכולה לגעת או ללבוש תחתונים , זה כואב וצורב מגרד ונפוח , ואדום ממש , חשוב לציין שהסכמתי להן זוג כי לא חששתי שזאת תיהיה התוצאה , השאלה אם יש טיפול ביתי , זה ממש כואב ודלוף , עוד דבר , אני בערך כל שבועיים במצב אינטימי ואף פעם לא היה בעיה כזו או אחרת.

תשובה:
הי לך, יחסי מין "מאחורה" כלומר אנאליים מחייבים רגישות של החבר שלך בכדי שלא יכאב לך ולאחר מכן אסור שתהיה חדירה לנרתיק (כמו שרשמת "מקדימה") כי כך נוצרים זיהומים. לפי התופעות שאת מדווחת עליהן, עלייך לגשת לרופא בהקדם לבדיקות ולקבלת טיפול רפואי להקלה בכאבים. ממליצה לכם להבא להיות מוגנים ולהשתמש בקונדום בזמן חדירה אנאלית מאחורה ואם תרצו גם חדירה נרתיקית אח"כ, אז תורידו את הקונדום ושחבר שלך ישים קונדום חדש לחדירה דרך הנרתיק. חבל שתסבלי מזיהומים, זה לא שווה את הסבל הזה. גשי לרופא המשפחה בהקדם, אפילו ללא תור, ספרי לו על מצבך, ותקבלי טיפול. תרגישי טוב


בן 15 שואל: #87476
שלום רציתי לדעת האם זיון בתחת קורע את הקרום? ואם גומרים בתחת מה קורה?

תשובה:
שלום לך, מין אנאלי אינו קורע את קרום הבתולין, ומבחינת גמירה בפי הטבעת ללא קונדום, חשוב שתדע שמי שנכנס לפי הטבעת יכול להתסכן בהידבקות בזיהומים משאריות של קקי, וכן חשוב לשים קונדום כי הוא מגן מפני מחלות מין. מין אנאלי חשוב שייעשה מתוך הסכמה ושיחה תוך כדי. אתם מאוד צעירים לקיום מין אנאלי ויש כמה כללים חשובים שצריך לעשות לפני. יש לעשות זאת בעדינות ובזהירות ולמרוח חומר סיכה על בסיס מים או סיליקון כדי למנוע פציעות ודימומים באיזור פי הטבעת. יום טוב!


בת 18 שואלת: #86798
היי, 1מה ההבדל בין להיות רטובה לבין לגמור? 2אני חושבת שכשאני עומדת לגמור יש לי הרגשה שאני עומדת לעשות פיפי, אז איך אני יכולה להיות בטוחה אם אני עומדת לגמור או שיצא לי פיפי? (אני תמיד עושה לפני הסקס פיפי, אבל זה ממש הרגשה של פיפי) אז אני לא רוצה שיצא מצב שאעשה פיפי במקום לגמור 3חבר שלי אמר לי שהוא רוצה שנקיים יחסי מין בישבן, ואין לי בעיה לנסות כי זה נראה לי מעניין אבל אני מפחדת שזה יכאב ולא יהיה נעים. מה אפשר לעשות?

תשובה:
שלום לך, המשמעות של להיות רטובה זה שהפות מפרישה חומר סיכוך טבעי (סיכוך כמו שמן שמסכך) כשיש גירוי מיני. זה אומר שהפות מכינה את עצמה לכניסה של פין או אצבע. זה מעיד שיש גירוי וריגוש מיני בגוף. זה קורה במגע בדגדגן ובמקומות מענגים אחרים. לגמור זה להגיע לאורגזמה שהיא שיא העונג המיני שלאחריו יש ירידה חדה בגירוי המיני והירגעות. מדובר בתחושת עונג גופני מאוד גבוהה. התחושה של כמעט פיפי יכולה להיות כי הדגדגן לוחץ על שלפוחית השתן וגם יכול להיות שאת מאוד רטובה וזה מרגיש לך כאילו זה פיפי אבל זה לא. לא ייצא לך פיפי במקום לגמור. זה לא אותו איבר. הפיפי יוצא דרך צינורית השתן שנמצא מעל פתח הנרתיק ומתחת לחלק החיצוני של הדגדגן. הדגדגן נמצא מחוץ לפתח הנרתיק, בחלק העליון של השפתיים החיצוניות של הפות. יחסי מין בישבן הם אכן יכולים להיות כואבים מאוד ויש נשים רבות שממש לא נהנות מזה, במיוחד בגילך הצעיר. זה מגע שמתאים לגיל מבוגר יותר, בקשר בו יש תקשורת, נוחות גדולה, אמון מלא ויכולת לקרוא שפת גוף ותקשורת לא מילולית. פי הטבעת הוא חור שאינו נועד לחדירה והוא מכווץ מאוד בשרירים מאוד מכווצים. בשביל לקיים מין אנאלי יש לעבוד על הרחבת פי הטבעת קודם כל עם האצבע של חבר שלך, לאחר מכן עם שתי אצבעות ואז עם שלוש, ורק לאחר מכן עם הפין. יש צורך בשימוש בחומר סיכה רב, גם על האצבע וגם בתוך פי הטבעת עצמו. בנוסף, חשוב מאוד שהוא ישתמש בקונדום עם הרבה חומר סיכה, ולא קונדום דק כי הוא עלול להיקרע. הסיבה לקונדום היא שבפי הטבעת יש שאריות של צואה (קקי) וזה עלול להדביק אותו בזיהום וגם אותך. חשוב מאוד לעשות את זה בעדינות כי את יכולה להיפצע. אם את חושבת שתוכלו לעשות את זה לפי השלבים שכתבתי לך כאן, בעדינות ובאיטיות, עם הרבה הקשבה ואמון אחד בשני, אז אתם יכולים לנסות. אם את נרתעת מזה, זה מפחיד או מגעיל אותך, הייתי מחכה להמשך החיים לתנסות במגע מיני שכזה. כל טוב


בן 17 שואל: #86097
בפעם הראשונה במין אנאלי כאב לי והוא חשק הוציא, בפעם השנייה יכאב לי גם?

תשובה:
תראי, כמו שהסבירה לך היועצת בשאלה הקודמת ששאלת, מין אנאלי יכול בהחלט לכאוב. זה לא מקום שנועד לחדירה ובטח לא בגיל צעיר ובתחילת היחסים. צריך לזה הכנה נפשית ושמירה על נקיון והיגיינה וזה לגמרי טבעי שזה כואב לך ומלחיץ אותך. בכלל במין צריך לעשות רק מה שמתאים ונעים לשני בני הזוג ויש הרבה דברים שאתם יכולים לעשות אחד עם השני מבלי להכאיב. את לא צריכה לעשות שום דבר שכואב לך רק בגלל שאת רוצה לרצות אותו.


בן 17 שואל: #85836
היי, אני וחבר שלי שכבנו מאחורה.. באמצע הוא סיים אבל הוצאי ישר , אנחנו לא בטוחים אם משהו נשפך לי בנרתיק והוא המשיך לשחק לי. אבל במקרה כזה יש סיכוי להכנס להריון??

תשובה:
היי לך דיברנו טלפונית וכי שהאמרתי נראה שממה שאתה מתאר לא יכול להיות היריון. ממליצה שתחשבו על איזה אמצעי מניעה אתם רוצים להשתמש ושתשתמשו בקונדומים באופן קבוע במין אנאלי (מאחורה) כי בעת חדירה אנאלית אתה יכול לקבל זיהום. שיהיה יום טוב


בן 17 שואל: #85821
אני בן 17 וחברה שלי בת 15 וחצי. לפני כשבוע בערך , קיימנו יחסיים מאחורה מכיוון שהיא בתולה ורק לשתי דק .. כשהוצאתי את איבר מיני הוא שפשף קצת באיבר מינה. לפני שקיימנו את היחסים אז הייתה לי מן טיפה כזה באיבר מיני שאותה נגבתי בערך !! האם כתוצאה מהחיכוך והטיפות יש חשש כלשהו להריון או כל דבר אחר?

תשובה:
שלום לך בכול פעם שיש חדירה לא מוגנת, ללא אמצעי מניעה, של פין לפות יש סיכוי להיריון. הטיפה הזו שאתה מתאר קוראים לה "טיפות אהבה" וטיפות האהבה האלה יוצאות מהפין לפני השפיכה (הגמירה/האורגזמה) בלי שאתה מודע להן, גם בטיפות האלה יש זרע ולכן חשוב בכול פעם שיש חדירה של פין לפות להשתמש באמצעי מניעה. לא לגמרי הצלחתי להבין ממה שכתבת אם קיימתם יחסי מין עם חדירה של הפין לפות. אם התשובה היא כן, אז יש סיכוי להיריון. אם הסיבה היא לא, אז אין סיכוי להיריון. באופן עקרוני חדירה מאחורה (מין אנאלי) לא מומלצת בגיל שלכם. מין אנאלי דורש רמה מאוד גבוהה של שחרור, פתיחות וכו', בנוסף מאוד לא מומלץ להעביר את הפין מחדירה אנאלית (מאחורה) לחדירה וגינאלית (לפות), כי בחדירה אנאלית יש הרבה מאוד חיידקים שלא טוב שיכנסו לנרתיק. חשוב מאוד להשתמש בקונדומים אם אתם עוברים מחדירה אנאלית לחדירה וגינאלית ולהחליף קונדום בין חדירה אחת לשנייה. שיהיה יום טוב


בת 18 שואלת: #85487
המחזור שלי מגיע בעוד 3 שבועות ולפני כמה ימים אני והחבר שלי עשינו מין אנאלי וסיים בפנים אני יודעת שאין סיכוי להריון מזה אבל מפחדת שהזרע נוזל על איבר המין שלי אני לא יודעת אם זה נגע לא שמתי לב אבל מפחדת שיהיה כן האם יש סיכוי להיריון ????

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת לא ניתן להיכנס להריון. אני מבינה שאת בלחץ אבל אין לך ממה. מה שכן, יש חשש להידבקות במחלות מין ממין אנאלי ללא קונדום והוא בחשש לקבלת זיהום כתוצאה משאריות צואה בפי הטבעת שלך. לכן חשוב מאוד שתשתמשו בקונדום גם במין אנאלי, חשוב יותר משימוש בקונדום ביחסי מין ואגינליים. בנוסף, האם המגע הזה היה לך נעים? רצית אותו? אם כן, אז מעולה. כשעושים מין אנאלי נכון זה יכול להיות מאוד נעים. אבל אם לא, זה יכול להכאיב ואף לפצוע. אם זה לא מתאים לך את ממש לא חייבת לעשות מין אנאלי. נשמח לייעת לגבי קיום יחסי מין אנאליים בצורה הנכונה שלא תכאב לך ותהיה מהנה או לשוחח עם השיקולים שלכם לקיים יחסי מין אנאליים. כל טוב ושבת שלום


בת 15 שואלת: #85212
שלום אם אני וחבר שלי עשינו סקס כשאיבר המין שלו בתחת שלי והוא גמר אבל בתוך התחת שלי יכול לקרות משהו..? (אולי הטיפות יכולות לנזול לתוך איבר המין שלי?)

תשובה:
שלום לך. אכן יכול לקרות שנוזל הזרע נוזל לאיבר המין של האשה. בכל מקרה, מאחר ומין אנאלי יכול לגרום לזיהום, חשוב להשתמש בקונדום גם כשמקיימים מין אנאלי (כמו שאת קוראת לזה בתחת). את לא מדברת על מה שקרה איתך מעבר לחשש שלך מהריון אבל את צריכה לשאול את עצמך גם האם זה נעים לך והאם את רוצה להמשיך בזה. ואם כן, לנהוג בזהירות ולשמור על היגיינה אחרת את יכולה לקבל זיהום באיבר המין שלך.


בת 17 שואלת: #84977
שלום.. לפני שבוע בדיוק אני וחבר שלי קיימנו יחסים אבל אנאליים. בהתחלה זה היה עם קונדום והפסקנו באמצע כי כאב לי אז הוא גמר לעצמו וזרק את הקונדום.ולאחר כמה זמן עשינו זאת שוב אבל בלי קונדום וגם אז הוא גמר לעצמו. באותו לילה כשחזרתי הביתה ישר שטפתי את המקום עם הרבה סבון ומים ולאחר כמה זמן כשניגבתי ירד לי קצת דם אבל ממש קצת וגם בבוקר להפסיק. יום אחרי זה קיבלתי מחזור אז כל הסימנים והכאבים היו קשורים למחזור כך שלא יכולתי לשים לב אם יש סימנים למחלה כלשהי.. אני כבר שבוע לא ישנה בלילות ולחוצה מאוד במידה ונדבקתי במשהו וגם אין באפשרותי לדעת כי לא לכל המחלות יש תסמינים וגם זה לוקח זמן לבדוק את העניין... אני מאוד לחוצה מה עליי לעשות?? שמעתי על מרפאת לוינסקי אבל אני מאוד מפחדת ומתביישת לגשת לשם. בבקשה תעזרו לי

תשובה:
שלום לך. בדיקות למחלות מין אפשר לעשות באופן חלקי בקופת החולים (אידס, עגבת ועוד). בדיקות לכל מחלות המין אפשר לעשות בשתי מרפאות בארץ בלבד- בלוינסקי בת"א או בפרסים 15 בחיפה. אני ממש ממש ממליצה לך לגשת לאחת מהן. זה יכול להיות מבין אבל יש שם רופאים ואחיות מקסימים, לא שיפוטיים, שישמחו לעזור לך ולדבר איתך ולבדוק אותך ולייעץ ולתת לך את כל מה שאת צריכה. כמה מילים שחשוב לי להגיד לך על מין אנאלי- אני לא יודעת אם זאת פעם ראשונה שלך או לא, אבל חשוב שתדעי שמין אנאלי דורש הכנה. לא נכנסים ישר עם הפין, צריך לאמן את השריר של פי הטבעת לאט לאט. קודם אצבע, אח"כ שתיים, אח"כ שלוש, ורק כשהשריר גמיש ומוכן אז עם הפין וגם אז- בהתחלה רק את הקצה, ופעם אח"כ קצת יותר- וכל פעם רק עד לאן שמתאים ונעים ולא יותר מזה- זה אמור להיות מענג גם בשבילך ואם זה לא וזה כואב- אז אל תעשי את זה. כמו כן את הנקיון כדאי לעשות לפני- או עם הטוש, או בעזרת חוקן. ממליצה לך לקרוא את ההדרכה הזאת יחד עם בן הזוג שלך לגבי איך לקיים מין אנאלי: http://www.yoniatlingam.com/?p=41 בהצלחה ורק בריאות.


בת 16 שואלת: #84916
שלום. אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין אנאליים לפני כשעה, כשאני ערומה והוא בתחתוני בוקסר. אני מודעת לכך שלא נשקפת סכנה להיריון מקיום יחסים אנאליים, והוא לא סיים באופן מלא (אלא "טיפות אהבה"), אבל אני חושבת שנוזל הזרע נגע באיבר המין שלי. מיד לאחר מכן מיהרתי למקלחת וניקיתי ביסודיות את כל האזור עם סבון ומים. החלטתי לרכוש ערכה ביתית לבדיקת היריון בעוד שבועיים, אבל ההחלטה לא מרגיעה אותי באופן מיידי. אני מאוד לחוצה, וכועסת על החבר שלי משום מה. תגידו לי שזה לא כעס הורמונלי... :(

תשובה:
שלום לך, זכותך לכעוס וזה בסדר אבל אם רק הייתה נגיעה של הפין בפות שלך, לא ניתן להיכנס להריון. אם הייתה כניסה של הפין לפות שלך, אז יש חשש להריון. בכל מקרה השטיפה לא משפיעה על סיכויי הכניסה להריון. אני מבינה שאת מאוד לחוצה, אבל ממה שכתבת אין לך מה לדאוג. אני רוצה לשאול אותך שאלות שאני רוצה שתבדקי עם עצמך לגבי המין האנאלי, האם רצית לקיים אותם? היה לך נעים? מה היה לך נעים? האם כאב לך? יחסי מין אנאליים מצריכים תקשורת זוגית ומינית מאוד מאוד גבוהה וזה לא בהכרח מתאים לגילך הצעיר. חשוב מאוד! שתשתמשו בקונדום במין אנאלי כי יש סכנה גבוה להידבקות בזיהומים כתוצאה משאריות של צואה (קקי) בפי הטבעת. נשמח לייעץ לך לגבי זה. כל טוב


בן 16 שואל: #84915
שלום, אני וחברה שלי עשינו סקס מאחורה לא מוגן ואני חושב שנגעתי אם איבר המין שלי באיבר שלה יש חשש להריון גם אם הייתה טיפת זרע בנגיעה הזאת?

תשובה:
שלום לך, אם הייתה כניסה של הפין שלך לפות שלה ללא אמצעי מניעה, אז יש סיכוי להריון. ממה שאת כתבת, לא הייתה כניסה אלא רק נגיעה ולכן אין חשש להריון. מה שכן חשוב שתדע שיחסי מין אנאליים (מאחור) אינם מגינים עליך מפני זיהומים ודלקות ולכם חשוב מאוד להשתמש בקונדום. כמו כן, אני רואה שאתם בני 16. האם שוחחתם על מין אנאלי לפני שקיימתם אותו? האם זה מתאים לכם? מין אנאלי הוא יחסי מין שלא בהכרח נעימים למי שנחדר/ת וחשוב שתוודאו ששניכם רוצים את זה ושתעשו את זה נכון. כל טוב


בן 17 שואל: #84869
הבנתי שאם עושים מין אנאלי (לא בפות) אז אי אפשר להכנס להיריון רק אם השפיך של הגבר נוזל לתוכך, אנחנו ניסינו והוא רק ניסה להכניס וכאב לי וישר הוא יצא, לא יכול לקרות משהו נכון? עברו כמעט שעתיים או שלוש מאז שזה קרה ופתאום התחילו לי התכווצויות בבטם והרגליים גם התחילו לכאוב לי

תשובה:
שלום לך, את צודקת בכך שלא ניתן להיכנס להריון ממין אנאלי, אלא אם יש מגע של נוזל הזרע עם הפות. שמחתי לקרוא שחבר שלך קשוב לך וכשכאב לך אז "יצא ישר" כמו שכתבת. כעיקרון חדירה אנאלית שאינה רגישה ונעשית בכוח, יכולה לגרום לכאבים ולפציעות בפי הטבעת, אך מדברייך אני מניחה שלא נפצעת כי לא תיארת פצע כזה או אחר. ההתכווצויות שאת מתארת אינן קשורות למין האנאלי ואולי מעידות על מתח ולחץ שאת נמצאת בו. אני מאחלת לך שתרגישי טוב.


בת 22 שואלת: #83282
שלום רב, ברצוני לשתף,להתייעץ ואשמח לעזרה. קיימתי עם חבר שלי סקס לא מוגן וגם סקס אנאלי לא מוגן. וגם לצערי לאחר האנאלי הלא מוגן גם חדר לי לנרתיק. אני בלחץ מאד ממחלות מין!!! הלחץ הזה ממש מרחיק אותי מבן הזוג שלי ומסקס איתו..בעיקר בגלל שהוא לא שמרן ולא מזיז לו אמצעי מניעה ודברים. טוען שצריך לקחת גלולות וזה מספיק כדי ליהנות כמו שצריך. בקיצור אני ממש ממש בלחץ. ניסיתי לקבוע תור למרפאת לוינסקי אך יש להם רק בעוד שבועיים וחצי. רציתי להתייעץ אתכם מה אפשר לעשות! כמו כן,לאחרונה אני סובלת ממיגרנות חזקות והנוירולוג שלח אתי לכל מיני בדיקות.כמו סיטי ובדיקת עיניים מקיפה. רופאת העיניים שלחה אותי גם לבדיקת קרישת דם כי חושבת שכלי הדם בורידים קצת מורחבים. רציתי לשאול אולי יש לכל זה קשר. אשמח לתשובה מהירה כי אני מאד בלחץ!! :-(

תשובה:
שלום לך, מחלות מין עוברות באמצעות קיום יחסי מין לא מוגנים ולא משנה מאיזה סוג. מין אנאלי ואחריו וגינלי יכול לגרום לדלקת שאינה קשורה למחלת מין. לצורך העניין, אם אתם מקיימים יחסי מין ללא קונדום, ללא קשר לאנלי ולבן זוגך יש מחלת מין, הרי שיש סיכוי להידבק. בפעם הבאה שאתם מקיימים יחסי מין אנליים, הקפידו על רחצה של הפין או שימוש בקונדום לפני כניסה וגינאלית וזאת בכדי למנוע מעבר של חיידקים מהמעי לנרתיק. אם את נוטלת גלולות למניעת היריון, כדאי שתספרי לרופאה כי יש קשר בין קרישיות יתר של הדם וכאבי ראש לבין נטילת הורמונים. בהצלחה!


בת 17 שואלת: #83242
מהכנסה לתחת אפשר להכנס להריון? ואם לא משפכים?

תשובה:
שלום לך, ממין אנאלי לא ניתן להיכנס להיריון. רק אם נשפך נוזל הזרע מאזור פי הטבעת לנרתיק. בהצלחה!


בת 22 שואלת: #83161
שלום רב, אני וחבר שלי לאחרונה התחלנו להתעניין בסקס אנאלי ומנסים לעשות.. רציתי לבדוק אם יש איזשהם דברים מסוכנים בזה? איך אפשר להעצים את ההנאה? וכיצד ניתן למנוע אי נעימויות מבחינת יציאות וכו..? ובערך באותו נושא.. אני מרגישה שלאחרונה הסקס שלנו נהיה קצת שיגרתי מדי ואני מאד רוצה לגרום לו להנאה..יש לך עצות? תודה רבה!!

תשובה:
שלום לך. אכן יש הנהנים מסקס אנאלי. לא כולם. בכל אופן אם אתם רוצים לנסות, אז קודם כל צריך להכין את המקום כי הוא לא נועד לחדירה מלכתחילה. קודם כל יש לשמור על הגיינה. אסור לבצע חדירה אנאלית ואחר כך להיכנס לפות כי זה מעביר זיהומים וממש מסוכן. אז או שעושים חוקן לפני, או שמשתמשים בקונדום. כדי שלא יכאב צריך להכין את המקום ע"י מסג' עם האצבעות. ולא להעביר את האצבעות מפי הטבעת לפות.. שוב בגלל סכנת הזיהום. רצוי עם ג'ל כדי שהמקום יתרכך ויתרגל ובכל מקרה... לאט לאט ורק מה שלא כואב לך. אל תעשי משהו שלא נעים לך רק בשביל לגרום לו הנאה. זה צריך להיות הנאה לשניכם. בהצלחה!!


בן 18 שואל: #83026
הי, בהמשך לשאלתי תודה רבה על העצות לא מצאתי באתר הנחיות מפורטות לגבי מין אנאלי כולל ניקוי האזור האם אפשר לקבל הכוונה איפה למצוא את זה? תודה מראש

תשובה:
שלום לך, אתה צודק. אין הנחיות באתר. אתה מוזמן להתקשר אלינו לדלת הפתוחה ולקבל הדרכה מיועצת בטלפון. כל טוב


בן 18 שואל: #82845
היי ברצוני לדעת שתי דברים: 1. רציתי לגלח את הישבן ואת מה שליד פי הטבעת ורציתי לדעת אם אפשר לעשות דבר כזה ואם כן איך? 2. רציתי לדעת כיצד מחטים את אזור פי הטבעת ופנימה מאחר ואני רוצה לקיים מין אנאלי. אני אדם נקי ואני שומר על היגיינה אך יחד עם זאת חשוב לי לשמור על סקס נקי שהוא גם מהנה. רציתי לדעת מה הדרך לחטות אזור זה? איך ניתן לנקות אותו

תשובה:
שלום לך, שמחה שפנית אלינו. ראשית חשוב לי לומר לך שבקיום מין אנאלי חשוב השימוש בקונדום כהגנה מפני מחלות מין. באתר זה תוכל למצוא הנחיות מפורטות למין אנאלי - כולל ניקוי האזור. נשמע שהדברים שכתבת שאתה בטוח ברצון שלך לקיים יחסי מין וברצוני להמליץ לך לקיים יחסים אנאלים בתוך מערכת יחסים שבה יש אמון, דאגה ואכפתיות שכן כך החוויה תהיה הרבה יותר נעימה וטובה עבורך. חוויה כזו של יחסי מין מצריכה פתיחות עם הצד השני ויכולת לכוון למגע נעים ולא כואב. ולכן הייתי מציעה לך לקיים על כך שיחה עם הפרטנר שלך למין וללמוד יחד איתו איך הכי נכון עבורכם לקיים יחסי מין. בהצלחה!


בן 16 שואל: #82719
אני רוצה לדחוף לתחת משהוא, שהוא דומה לזין או לדילדו, אבל אני לא רוצה לקנות דילדו בגלל שזה היה פעם אחת. בשביל להתנסות מה אני יכול (לדחוף אני בן )?

תשובה:
שלום, חקרית הגוף הינה טבעית לגילך רק שים לב לא לעשות נזק. אזור פי הטבעת והרקטום הינו רגיש ומה גם שאם תכניס משהו שאינו מתאים לכך, החפץ יכול להבלע, או לפצוע אותך. אביזרי המין הקיימים לחדירה אנאלית, הינם מותאמים מבחינת המרקם שלהם ויש להם סיומת של מעין פקק כך שלא יוכלו להבלע במעי. אתה יכול להתנסות בהחדרת אצבעות (אחרי שטיפה כמובן) אפשר להוסיף חומר סיכה על בסיס מים. בהצלחה!


בן 14 שואל: #81117
יש אפשרות שאני ידבר עם מיכל הרכזת של דלת פתוח באר שבא במייל או באסמסים או בכול דרך אחרת שהיה לא בפלאפון או פנים מול פנים?

תשובה:
שלום לך, מה שלומך? מקווה שאתה בטוב. אני מציעה לך להתקשר לדלת באר שבע כיוון שבצורה כזו אוכל לעזור לך באופן הטוב ביותר. אבל אם אתה מתבייש או מרגיש אי נוחות אתה יכול לכתוב למייל של הדלת opendoorbr7@gmail.com ואשמח לענות לך שם. חג שמח מיכל


בת 18 שואלת: #81060
רק כדי להיות בטוחה. אין חשש להיכנס להריון בחדירה מאחורה. מכניסים בלי קונדום ואפשר לגמור שם. נכון ?

תשובה:
שלום לך, אם הזרע אינו נוזל מפי הטבעת לתוך הנרתיק ונכנס ממש פנימה, אין חשש להריון. אבל, מומלץ לקיים מין אנאלי עם קונדום. האזור אליו חודרים מאחור הוא אזור עם המון חיידקים צואתיים. חיידקים אלו עלולים לגרום לבחור דלקות וזיהומים וכן גם לך אם יש מעבר מאחור ללפנים. בכלל, במין אנאלי צריך לדעת בדיוק איך להתחיל, מה לעשות, להתקדם בהדרגה וכמובן שאת צריכה לרצות את זה לא בגלל שהוא רוצה אלא בגלל שאת מעוניינת. מין אנאלי עלול להיות מאד כואב ואף לפצוע אם לא עושים אותו נכון. האם אתם יודעים מה לעשות והאם את מעוניינת בכך? חג שמח.