A Member Association of IPPF - International Planned Parenthood Federationדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחהדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה

ippf@opendoor.org.ilטל:03-510-1511פקס:03-510-2589

מין אנלי

דלת פתוחה הקרובה אליך

מין אנלי

בת 15 שואלת: #114408
היי ישלי כמה שאלות לפעמים אני מסתובבת על הבטן וחבר שלי מחדיר לי בתחת כל פעם אני מרגישה אתזה למעלה או באמצע כזה.. קודם איך זה הגיוני שלא יוצא משם צואה? ועוד דבר פעמיים אחרי שעשיתי צרכים אז ירד לי דם מפי הטבעת יכןל להיות שזה קשור? סליחה על השאלה אגל פשוט אין לי את מה לשאול.. 🤔המשך שבוע טובב 💖

תשובה:
היי לך, אני מאוד שמחה שפנית אלינו ואת מוזמנת להרגיש בנוח לשאול כל שאלה שתרצי. בשביל זה אנחנו כאן. אני מבינה שאת ובן הזוג שלך מתנסים במין אנאלי (יחסי מין בחדירה דרך פי הטבעת). מדובר על יחסי מין מאוד אינטמיים שכדי להנות מהם נדרשת הכנה מקדימה כמו לדוגמא ריקון המעי הגס מצואה, מריחת חומר סיכה על פי הטבעת על מנת לרכך את השריר, הכרות וביטחון אחד עם השניה כדי שתוכלי להרפות את השרירים ולא יכאב לך. התחושה שאת מתארת היא תחושה נורמלית בחדירה דרך פי הטבעת, ממליצה, בגילכם, לא לחדור חדירה עמוקה. החדירה דרך פי הטבעת יכולה לפצוע כלי דם קטנים שנמצאים מסביב לפי הטבעת והחדירה עלולה לגרות אותך להוציא צואה, לעיתים ללא התרעה מוקדמת. בנוסף, יכולה ללוות אותך תחושת אי נוחות באזור כמה ימים לאחר האקט. אני ממליצה לכם להמנע מיחסי מין אנאליים בגיל שלכם ולהנות ממגע אינטימי אחר שאינו חודרני כל כך ואינו מלווה בכאב או בדם. מגע שיגרום לשניכם להנות ולהיות נינוחים. אתם מוזמנים לבוא אלינו לסניף ונשמח לייעץ לכם על תנוחות שונות. חשוב שתרצי ותסכמי שהוא יחדור אליך, שתהיי מוכנה לכך, שהוא יהיה עדין ולא ילחץ. מוזמנת להמשיך ולשאול אותנו, כל טוב.


בת 18 שואלת: #114166
אני מקיימת יחסים אנאלים עם החבר שלי וכל פעם כשהוא מחדיר אני מרגישה כאב במיוחד יום אחרי כשאני מנסה להתפנות או להתקלח .. למה זה קורה ?

תשובה:
היי, יחסי מין אנאלים יכולים להיות כואבים אם לא מוכנים לזה ומתבצעים ללא חומרי סיכה. חשוב לעשות את זה רק אם את באמת רוצה ואם זה נעים לך. במידה והחלטתם שזה מה שאתם רוצים כדאי להתקדם בצורה הדרגתית ללא חדירה של איבן המין אלא בעזרת אצבעות הכאב יכול לנבוע עקב חדירה לא נוחה, כואבת וכו.... דבר נוסף חשוב להשתמש באמצעי מניעה ולהחליף קונדום במעבר בין אנאלי לוגינאלי. בהצלחה.


בת 15 שואלת: #113949
היי. שחבר שלי מחדיר לי לפעמים אני מרגישה עצם קשה כזאת ולפעמים אני לא מרגישה כלום ולפעמים בכלל אני מרגישה כאלן זה בתחת כזה.. זה הגיוני? יכול להיות שפשוט הוא מכניס את זה כל פעם למקום אחר? איפה זה אמור להיות "ממוקם"?

תשובה:
שלום לך, ברמת העיקרון ניתן לבצע חדירה אל הנרתיק או אל פי הטבעת (אנאלית) וכמובן בצורה מוגנת עם קונדום ובהסכמת שני הצדדים. יש הבדל בתחושת החדירה לנרתיק או לפי הטבעת, שריר פי הטבעת הינו יותר מכווץ. חשוב שהתקשורת בנכם תהייה פתוחה וכנה ותוכלי לשאול את בן הזוג ולשתף אותו בתחושות שלך. פי הטבעת נמצא נמוך יותר מתחת לנרתיק לעיתים חיכוך ונגיעה בפי הטבעת יכולים גם לגרום לגירוי מיני. את מוזמנת להתקשר או להגיע ל"דלת הפתוחה" הקרובה לאזור מגורייך, לשמוע להתייעץ ואפילו לפגוש רופא בחינם. מצורף קישור לסניפים http://www.opendoor.org.il/Reference.aspx?id=115 תודה שפנית אלינו, יום טוב


בת 14 שואלת: #113599
לפני מספר ימים, אני וחבר שלי קיימנו מין אנאלי ללא אמצעי הגנה. הוא גמר בפנים, ואיני יודעת אם הייתה דליפה לעבר פתח הנרתיק או לא. אני אמורה לקבל מחזור רק ב1 למרץ (המחזור הקודם שלי נגמר שלושה ימים לפני קיום המין, אם זה משנה משהו.) אני עוברת בהלת הריון, ואני ממש צריכה עזרה או שמישהו ירגיע אותי. מהם הסיכויים שאני בהריון?

תשובה:
היי לך, קודם כל, במין אנאלי אין סיכוי להכנס להריון. על מנת להכנס להריון שפיכת הזרע צריכה להיעשות בתוך הנרתיק או שכל השפיכה תהיה בפתח של הנרתיק. הזרע 'מתקלקל' במגע עם האוויר ולכן גם אם הייתה נזילה מפי הטבעת לכיוון הנרתיק, סביר להניח כי לא הייתה כמות מספקת של זרע וכי במגע עם האוויר הוא בכל מקרה כבר לא מאפשר כניסה להריון. תהיי רגועה :) כל טוב


בת 22 שואלת: #113477
עשינו מין אנאלי, והאיבר שלו יצא לא נקי מצואה. אני בטראומת חיי. זה מגעיל בטירוף. אחר כך ירדתי לו, לא שמנו לב שהוא מלוכלך כי היינו באטרף על האקט. נכון שיש חסרונות באנאלי ואחד מהם הוא שזה לא מקום הגייני. אחר כך עשינו עוד כמה סיבובים (חלק עם קונדום וחלק בלי) וזה פשוט מחלחל אותי. פעם ראשונה שזה קרה... הבנתי שזה ממש מסוכן ומלא חיידקים ומחלות. איך להמנע? חוץ מלעשות את האקט אחרי קקי ולא לפני (שזה ברור ותמיד) וכמובן לנקות ולשטוף טוב לפני.

תשובה:
שלום לך, מין אנאלי הוא אקט מיני שיש א/נשים שחשים איתו בנוח ויש שלא. בתוך היחסים האינטימיים שלך חשוב שתדעי מה מתאים לך ומה לא. אם יש משהו שמגעיל אותך כנראה שלא תוכלי להפיק ממנו הנאה ואת לא חייבת לעשות אותו. חשוב שתשוחחי על כך עם בן הזוג שלך. תוכלו לתרגל מגע אחר באזור כמו החדרת אצבע או ליקוק פי הטבעת, אבל שוב, אם את סולדת מכך - את אינך חייבת לעשות זאת! זה נורמלי ובסדר גמור. מאוד חשוב להשתמש בקונדום ביחסי מין אנאליים, על אף שלא ניתן להיכנס להריון. במין אנאלי ניתן להידבק במחלות מין ואף בזיהומים שונים הקשורים לשאריות של הצואה. כמו כן, אם עוברים ממין אנאלי למין ואגינלי, חובה להחליף את הקונדום כדי לא להעביר את שאריות הצואה לתוך הפות, מה שעלול להוביל לזיהומים. לא מומלץ לבצע מין אוראלי לאחר מין אנאלי, מאותה הסיבה. לקראת מין אנאלי כדאי להתכונן, גם הכנות הגייניות כגון התרוקנות מצואה, שטיפה וניקוי של האזור ועוד. ויש גם הכנות רגשיות ותחושתיות שמומלץ לעשות כדי שהאזור יהיה כמה שפחות מכווץ ואז האזור יכאב פחות. את יכולה לקרוא עוד על מין אנאלי פה: http://www.opendoor.org.il/FAQ.aspx?id=392. כל טוב.


בת 18 שואלת: #113013
אני וחבר שלי קיימנו יחסים אנאלים בפעם הראשונה של שנינו, האם קורה משהו אם הוא גומר בתוכי באנאלי? יש סיכוי להיריון? או אם נשפך קצת מהזרע ויש סיכוי שאותי הוא נכנס לאיבר המין שלי האם זה מסוכן?

תשובה:
שלום, לא ניתן להיכנס להריון ממין אנאלי. כדי שיהיה הריון, צריך שטיפות זרע יחדרו אל הנרתיק וממה שאת מתארת, זה לא קרה. בכל מקרה, מומלץ להשתמש בקנדום כדי למנוע תקלות. בהצלחה!


בת 16 שואלת: #112938
מה זה מין אנאלי? מה לדעתכם הגיל הנורמלי בשביל קיום יחסים ? (סתם שואלת) אם מישהי מקיימת יחסי מין ואין חדירה מלאה יש סיכוי שהיא עדיין בתולה? האם זה כואב בהתחלה ?

תשובה:
שלום לך, מין אנאלי הוא פרקטיקה מינית שבה יש חדירה של איבר מין לפי הטבעת. לגבי שאלתך, לגבי שאלתך בנוגע לשיקולים מתי נכון לקיים יחסי מין או מגע מיני אינטימי בחדירה או שלא בחדירה אני חושבת שזה לא קשור, רק, לגיל אלא גם למוכנות האישית שלך, לבן/בת הזוג ולמערכת היחסים שלכם, לרצון ולהסכמה שלכם להתנסות ולחוות מגע מיני מסוים. כאשר יש הכנה והסכמה של שני הצדדים המגע בחדירה יכול להיות נפלא ונעים. יש בנות שמרגישות מעט כאב, יש גם בנות שיורד להן מעט דם ויש בנות שלא. קרום הבתולין, הנמצא ממש בפתח של הנרתיק, שונה מאחת לשניה. יש בנות שקרום הבתולין שלהם שלם לגמרי, יש כאלו שיש בהם חורים ויש גם לא מעט בנות שנולדו ללא קרום בתולין. אם מישהי מקיימת יחסי מין, בחדירה (של איבר מין או של אצבע) גם אם החדירה לא הייתה עמוקה, אם היה קרום הוא כנראה יקרע. לכל נושא הקרום אין כל כך חשיבות או משמעות. את מוזמנת לקרוא עוד על הנושא באתר שלנו: http://www.opendoor.org.il/Reference.aspx?id=919. כל טוב.


בן 16 שואל: #112813
יש לי חברה כבר 11 חודש ושכבנו מלא ופעם אחת ניסינו אנאלי ואז ואז לנרתיק זה יכול לגרום למחלות בנרתיק?, מחלות מין ? זה היה עם קונדום

תשובה:
שלום לך, ראשית, חשוב להקפיד לא להכניס אצבעות או איבר מין שהיו בתוך פי הטבעת לנרתיק, זה יכול לגרום למחלות זיהומיות בנרתיק (גם אם השתמשתם בקונדום). הקונדום מגן מפני מחלות מין ולכן חשוב להשתמש בו. זה לא קשור למעבר בין המגע בפי הטבעת לנרתיק אלא לחדירה לפי הטבעת עצמו שאז יכולים להקרע כלי דם והסיכויים להידבקות במחלת מין עולה (אם אחד/ת מכם קיים יחסי מין לא מוגנים בעבר). חשוב שתחליפו אותו לפני שאתם עוברים מפי הטבעת לנרתיק. עם כל זאת חשוב לי להגיד שכדי להנות ממין אנאלי חשוב שתהיה הכנה טובה, פתיחות ואמון בקשר וגם תקשורת מאוד טוב. למה אתם רוצים לקיים מין אנאלי? באיזה מגע מיני התנסיתם עד כה? מה בת הזוג שלך מרגישה לגבי ההצעה? האם הייתה הסכמה ורצון הדדי? ממליצה לכם לשאול את השאלות האלו קודם, מוזמנים ליצור איתנו קשר להתייעצות או הדרכה. כל טוב.


בת 16 שואלת: #112628
היי האם זה בטוח לקיים יחסי מין עם הבן זוג שלי בלי קונדום בדרך אנאלית?.. שנינו הראשונים של אחד השני, האם זה בטוח לקיים יחסי מין בלי קונדום בדרך אנאלית? כי אני לא חושבת ש לאחד מאיתנו יש HIV או AIDS .. או ש עדיף להיבדק לפני? ו מה הסיכויים והסכנות לשימוש אקט מיני אנאלי ללא קונדום?

תשובה:
היי! קודם כל חשוב לזכור שההחלטה לקיים יחסי מין אנלים היא החלטה משותפת של שניכם. במין אנלי יש רגישות רבה יותר מכיוון שיש מי שאוהבים זאת ויש מי שסובלות מכך. פי הטבעת אינו גמיש כמו הנרתיק ואין בו לחלוחית טבעית. לכן, כאשר מקיימים יחסי מין אנליים, כדאי לעשות זאת לאט, לחכות עד שבת הזוג תהיה רפויה ורגועה ולהשתמש בחומר סיכה (שאפשר לרכוש בכל בתי המרקחת ). פי הטבעת רגיש יותר להידבקויות במחלות המועברות במגע מיני ולכן חשוב להקפיד מאוד על שימוש בקונדומים. כדאי לשטוף את האזור היטב לפני קיום היחסים משום שחיידקים מפי הטבעת יכולים לעבור לנרתיק. גם אם שניכם מקיימים יחסי מין בפעם הראשונה מומלץ לבצע בדיקה לאיתור מחלות מין (ישנן מחלות שלעתים נמצאות בגופנו מבלי שאנו מודעים לכך ומבלי שקיימנו יחסי מין בעבר). חשוב להקפיד על שימוש בקונדום בגלל שזה אזור עתיר חיידקים (לא רק חיידקי מחלות המועברות במגע מיני). אפשר, כתוספת, לבצע גם חוקן ביתי באמצעות הסרת ידית הטוש במקלחת, והצמדת צינור המים לאזור פי הטבעת, ללא החדרתו פנימה. אפשר גם לרכוש בבית המרקחת חוקן קטן: זוהי מעין אמפולה קטנה המוחדרת לפי הטבעת. בכל מקרה, לזכור שיש להגיע להסכמה מלאה ביניכם בקיום יחסי מין אנליים. בהצלחה!


בת 21 שואלת: #112550
היי מה הגיל הממוצע שאפשר לקיים יחסי מין אנאלי ? האם זה כיף ?

תשובה:
שלום, כמו כל דבר שקשור במין, אין גיל שבו נכון או כדאי להתחיל. מין אנאלי הוא בעצם עוד דרך שבה אנשים נוהגים לקיים יחסי מין ולהנות מהגוף שלהם ומקשר פיזי-אינטימי עם בן אדם אחר. בדומה לתחומים אחרים של יחסי מין, חלק מהאנשים אוהבים ונהנים ממין אנאלי וחלק מעדיפים לקיים צורות מגע אחרות. כדי לדעת אם תהני מצורה זו של יחסי מין עלייך להתנסות בהם. כדאי מאד להתחיל בהדרגה, ואפשר קודם כל לבדוק עם עצמך האם מגע באזור הוא נעים עבורך ומגרה. אם את עם בנזוג, חשוב שתסכימו מראש על ההתנסות הזאת ותוודאו ששניכם מעוניינים בה. גם כאן הדרגתיות היא דבר חשוב, ואפשר לנסות קודם כל להשתמש באצבעות על-מנת לבדוק האם המגע באזור נעים. מומלץ מאד להשתמש בחומר סיכה ייעודי, מאחר שבדרך כלל אזור פי הטבעת פחות לח ואין בו את חומרי הסיכה הטבעיים של הגוף שמופרשים מהנרתיק. בנוסף, חשוב מאד שלאורך כל יחסי המין תהיה ביניכם תקשורת טובה, על-מנת שתוכלו לדעת ששניכם נהנים מהחוויה הזאת.


בן 20 שואל: #112440
היי :) אתמול ניסינו אני וחברתי פעם ראשונה אנאלי (לא ממש, רק ניסיתי להיכנס בקטנה). כששמתי את הקונדום, היו לו מן כפלים כאלה לקראת סוף הפין, והתעלמתי מזה. לאחר מכן כשניסיתי להכניס עוד פעם, הוא נקרע ממש, וברגע הזה הוצאתי את עצמי ישר והלכתי להחליף. חברתי ואני שנתיים וחצי ביחד, ולפני שנפגשנו לא היא ולא אני קיימנו מגע מיני כלשהו (לא יותר מנשיקה על השפתיים). יש לי ממה לחשוש מלהידבק במשהו? הרי לא היא ולא אני קיימנו כלל מגע מיני כלשהו לפני שאנחנו נפגשנו, וגם, בשנייה ששמעתי שהקונדום נקרע יצאתי החוצה. אני טיפה לחוץ, אשמח לתשובה בהקדם. תודה!

תשובה:
שלום לך, כל הכבוד על לקיחת האחריות! נשמע שאתה בחור רציני שדואג לו ולחברה שלו ואני מאוד שמחה מהפנייה שלך. מה שעשית הוא נכון- הלכת להחליף קונדום ברגע שהוא נקרע. לעיתים הקונדומים נקרעים ולכן עדיף להשתמש בקונדומים של דורקס שנחשבים לעמידים מאוד ולא למשל של חברת לייף שיש להם נטייה גדולה יותר ללהיקרע. מהמצב שתיארת הסיכוי להידבק במחלת מין קטן מאוד. עם זאת אני מציעה שתהיו ערניים לגבי עצמכם ותשימו לב האם יש תופעות לוואי בחודש הקרוב שנראות לכם חריגות ויכולות להיות קשורות. בהצלחה וכל טוב


בת 16 שואלת: #112347
אז ככה ביום שני אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין אנאלים עם קונדום, הוא גמר בתוך הקונדום ולא הוריד אותו ונישכבתי מעליו ככה שהבטן שלי הייתה מעל ה** שלו, ואז קמנו והוא הוריד אותו היום (רביעי) חשתי בחילות ורצון להקיא עכשיו יש לי חום וצמרמורות *אני שש ימים אחרי מחזור* יש סיכוי שאני בהריון? אני כל כך לחוצה ובסטרס

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת אין סיכוי להריון ואת יכולה להיות רגועה. הריון יכול להתרחש רק אשר יש כניסה של הפין לנרתיק שלך ללא אמצעי מניעה או שפיכה מאלה בפתח הנרתיק ללא בגדים. הירגעי. הכל בסדר. בנוגע למין האנאלי, האם זה היה לך נעים? האם רצית לנסות את זה? האם כאב? נשמח לייעץ גם על זה כי מין אנאלי הוא מורכב ומצריך הכנה מראש וכללים מסוימים כדי שלא יכאב ולא יפגע בבריאות. דברי איתנו. כל טוב


בן 17 שואל: #112261
חבר שלי ואני רוצים לקיים יחסי מין פעם ראשונה. הוא קיים יחסי מין עם בנות אחרות בעבר, אבל אני לא קיימתי יחסים עם אף בן בעבר... גיליתי לפני כמה שנים שאני אלרגי ללטקס, ולכן אני לא יכול להשתמש בקונדום עשוי לטקס, שלפי מה שהבנתי, נחשב לסוג הקונדום המועדף, וגם לא בחומר סיכה על בסיס סיליקון. לפי מה שהבנתי, קונדומים שלא עשויים מלטקס עשויים בדרך כלל מחומרים אורגניים ונשברים בקלות כי הם פחות גמישים מהסוג האחר. האם גודל איבר המין משפיע על הקריירה של הקונדום גם, מלבד הסוג שלו? אני לא הכי מודע לכל הקטע הזה של מידות קונדום ושל "ממוצע והכל"- 16 ס"מ משפיע? האם עובי גם כן? יש קונדומים עשויים חומרים סינטטיים שהם אינם לטקס ומסוגלים להימתח? שאלה נוספת היא על קונדום אנאלי- לפי מה שאמרו לי עדיף להשתמש בקונדום אנאלי... האם קונדום אנאלי עולה יותר מקונדום רגיל? הוא עמיד יותר? האם גם אותן מייצרים מחומרים שאינם לטקס? ומה לגבי חומר סיכה? השאלה שטיפה מביכה... איך אפשר לגלח את איזור הישבן ולהתנקות טוב ככל האפשר? אחרי הכל, יש מקומות שאי אפשר להגיע אליהם...

תשובה:
שלום לך, אתה וחבר שלך קיבלתם החלטה מאוד מרגשת ואני שמחה בשבילכם. לפני שאני אתייחס לכל השאלות שלך חשוב לי להגיד שיחסי מין לא חייבים להיות בחדירה. אתם יכולים גם להנות ממגע מיני ללא חדירה כמו לדוגמא מגע באיברי המין אחד של השני עם היד או עם הפה. מין אנאלי (חדירה דרך פי הטבעת) הוא מין שמצריך הרבה תקשורת, הבנה, תחושת ביטחון הדדית, רמת אמון גבוהה -כדאי שתגיעו להתנסות הזו לאחר הכרות משמעותית אחד עם השני, לאחר שהתנסתם במגע אחד עם השני. השימוש בקונדום במין אנאלי הוא חשוב ביותר מאחר והסיכוי להידבק במחלת מין בחדירה לפי הטבעת גדולה יותר ולכן מטרת הקונדום היא הגנה מפני מחלות מין. ההמלצה שלי היא להשתמש בקונדום שהוא לא דק (כי הסיכוי שיקרע גדול יותר), קיימים בשוק קונדומים שאינם עשויים לטקס מחברת דורקס שנקראים REAL FEEL או מחברת גלייד - הם נחשבים טובים. למין אנאלי אתה יכול להשתמש גם בקונדום רגיל, אין צורך בשימוש בקונדום ספציפי או מיוחד למין אנאלי. לגבי חומר הסיכה - אתה יכול להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים, קיימים מגוון כאלו ברשתות הפארם. לגבי ההכנה לקראת המין עצמו - כדאי ששניכם תתקלחו ותתנקו היטב באזור פי הטבעת. מי שנחדר (יכול להיות גם שניכם) - אפשר גם לעשות חוקן (גם את זה ניתן לקנות ברשתות הפארם) כדי לרוקן לגמרי את הגוף. לקראת האקט עצמו נסו להיות כמה שיותר רגועים. ברגע החדירה חשוב שמי שחודרים אליו, יהיה רגוע ככל הניתן שיוכל להרפות את השרירים הטבעתיים שמסביב לפי הטבעת. בן הזוג החודר יכול למרוח את חומר הסיכה על פי הטבעת ובתנועות עדינות לעסות את האזור, ותוך כדי אפשר להתלטף ולהתנשק, להשרות אווירה רגועה ונינוחה. כשבן הזוג הנחדר ירגיש מוכן אפשר תחילה להכניס אצבע, לאט לאט, להרגיש את הרפיית השריר, אפשר ללקק עם הלשון (זה מאוד מרגיע ונעים) - אבל אם תבחרו לעשות זאת כדאי שתשימו שם קונדום גזור שלא יהיה מגע ישיר בין הלשון לפי הטבעת. אפשר במקביל לגעת באיבר המין כדי להרפות עוד יותר ולהרגיש נעים. כשמרגישים מוכנים, שמים קונדום ומורחים הרבה חומר סיכה ורק אז מתחילים לחדור, לאט לאט, תוך כדי בדיקה שהכל בסדר עם בן הזוג. חשוב שתדעו שהחלק המענג של המין האנאלי נמצא בהתחלה ולכן לא צריך להכניס את כל הפין פנימה בשביל ההנאה. מי שחודרים אליו הוא הקובע את קצב החדירה ואת העומק, לפי התחושה שלו ומה שנעים לו. אני ממליצה לכם להתחיל בתנוחה של כפיות, ככה שניכם תהיו הכי רפויים ומחובקים שאפשר. אני מקווה שסייעתי לך, מוזמן לשאול שאלות נוספות אם עולות לך, או לכם. שיהיה בהנאה. כל טוב.


בן 17 שואל: #112008
שלום רציתי לענות ואני צריך תשובה דחופה לא הכנסתי לה בתחת אבל גמרתי לה בתחת היא תהיה בהיריון?

תשובה:
שלום לך, מהיריון ניתן להיכנס רק על ידי מפגש של הזרע עם הנרתיק. מכיוון שלא תיארת שהייתה חדירה לנרתיק אין חשש להיריון. עם זאת, חשוב שתדעו שמומלץ לקיים יחסי מין אנאליים עם קונדום בכדי להיות מוגנים מהידבקות במחלות של יחסי מין. כל טוב


בת 18 שואלת: #111545
היי אני ובן זוגי עשינו מין אנאלי לראשונה לפני יומיים וממש כואב לי באזור בכל פעם שאני מתפנה אני מפחדת שזה משהו חריג

תשובה:
היי לך, חדירה לפי הטבעת יכולה להוביל לכאבים באזור פי הטבעת. זה יכול להמשך גם כמה ימים לאחר המגע המיני. זהו מגע מיני שחשוב להתכונן אליו, לעשות אותו עם אדם שאת סומכת עליו, להשתמש בחומרי סיכוך ולהיות מאוד עדינים ורגישים לתחושות של בן/בת הזוג. אם הכאבים ממש חזקים ובלתי נסבלים כדאי שתלכי לבדוק את זה. מקווה שישתפר בקרוב. כל טוב.מ


בת 21 שואלת: #111500
אחרי אנאלי אמור לרדת דם?/להיקרע הקרום?

תשובה:
שלום לך מין אנאלי הוא חדירה בפי הטבעת. קרום הבתולים נמצא בפתח הנרתיק. אלא 2 מקומות שונים ולכן חדירה בפי הטבעת אינה משפיעה על קרום הבתולים. חדירה בפי הטבעת יכולה לגרום לפציעה ולדימום אם לא עושים אותה נכון. פי הטבעת הוא איזור מאוד רגיש שאינו מורגל לחדירה ואין בו סיכוך טיבעי כמו ההפרשות בנרתיק ולכן חייבים להשתמש בחומר סיכה! החדירה אליו צריכה להיות בעדינות והדרגתיות תוך כדי תקשורת בין בני הזוג שמוודאת ששני הצדדים נהנים. לא אמור לרדת דם כשדואגים לכל התנאים שציינתי. אשמח להמשיך לענות לך על עוד שאלות כשתרצי כל טוב


בן 19 שואל: #111404
היי יש לי קשר אינטימי עם אשה דתיה בת25 ובכדי שלא להכנס להריון אנחנו שוכבים בפי הטבעת ורציתי לשאול איך מומלץ לרכך את החדירה האם אפשר להשתמש ברוק כי המקום יבש ואיך אפשר להשהות את הזקפה כשאני בפנים

תשובה:
שלום, חשוב שיחסי מין יהיו מוגנים מפני מחלות מין ולא רק מהריון לא רצוי לכן שימוש נכון בקונדום ימנע הדבקות במחלות מין ביחסי מין וגינאלים (דרך הנרתיק) או אנאלים(דרך פי הטבעת) . חשוב להחליף קונדום בין יחסים וגינאלים לאנאלים ולהיפך. על מנת להקל על החדירה, ניתן להשתמש בחומרי סיכה היכולים להקל על החדירה שמן,מים, קונדום שיש בו חומרי סיכה או חומר סיכה שניתן לרכוש בבית מרקחת. חשוב שהיחסים שתבחרו יהיו בהסכמה מלאה מצד שני בני הזוג, תדברו ותשמרו על תקשורת כנה ופתוחה תוך כדי שאילת שאלות אחת את השני. ( האם זה נעים/כואב לך וכו...). לגבי השהיית הזקפה, זה עניין של ביטחון ותרגול עם הזמן והניסיון תוכל לשלוט בזה יותר. בהצלחה.


בת 15 שואלת: #111163
יש לי שתי שאלות 1.אם חבר שלי גמר לי על הציצי ואז ניקינו עם מגבון ואני חושבת שאל אותו מגבון ניקיתי את איבר המין הנשי שלי, שאלה 2. אם אני וחבר שלי עשינו סקס אבל בתחת בלי קונדום והזין שלו החליק פעמיים לחןר הקדמי יש סיכוי להריון ? עבר כבר שבוע ואני מוטרדת לא לקחתי פוסטינור, ואם תגידי לי לעשות בדיקת הריון זה נורא ילחיץ אותי.

תשובה:
שלום לך, אני שמחה שפנית אלינו. ראשית אני ארגיע את השאלה שמטרידה אותך- אין סיכוי להיריון מכיוון שהיריון נוצר מחדירה של זרע ישירות לנרתיק . כלומר, זה שהוא גמר לך על השדיים ואז העברתם את המגבת על הנתריק שלך, אומר שהסיכוי להיכנס להריון פחות מאפסי. במקביל לכך, יש נטילות זרע שיוצאות תוך כדי קיום יחסי מין גם לפני גמירה- אכן, זה שהחליק הפין של החבר שלך לתוך הנרתיק שלך (גם אם הוא היה שם לשנייה), עלה הסיכוי להיכנס להריון. עם זאת, בקיום יחסי מין, על כל סוגיהם כולל אנאלי שמשלב חדירה לפי הטבעת, ללא אמצעי מניעה ישנו חשש תמידי למחלות מין. אני שמחה שאת ובן זוגך מקיימים יחסי מין ונהנים מהם אך חשוב מאוד להשתמש באמצעי מניעה לא רק בשביל למנוע היריון אלא גם למנוע מחלות מין. אני מזמינה אותך לבוא עם החבר שלך לסניף דלת פתוחה בתל אביב לשמוע על אמצעי המניעה הקיימים בשוק ולבחור את האמצעי שהכי מתאים לכם. בהצלחה וכל טוב!


בן 19 שואל: #110503
אני וחברה שלי קיימנו מין אנאלי אחרי סיום המחזור של חברה שלי וגמרתי בחוץ ולאחר כך שמתי לב שברח לי קצת זרע וזה נגע לה באיבר שלה , היא אומרת שזה לא נכנס בפנים אבל מאותו יום ישלה כאב בטן ובחילות . רציתי לדעת אם יש סיכוי להיריון או שזה כאב בגלל המחזור

תשובה:
שלום לך, באופן עקרוני הסיכוי להיכנס כך להריון הוא מאד מאד קטן. אין קשר בין הבחילות וכאב הראש להריון - הריון לא נוצר מיד ותופעות של הריון מתחילות אחרי שבועיים לפחות. אני מניחה שהחברה שלך קצת בלחץ בגלל החשש להריון ולכן הבחילות וכאב הראש. אציין שמומלץ מאד לקיים יחסי מין אנאלים עם קונדום לשמירת הגיינה ומניעת זיהומים, וגם למנוע חשש להריון. מוזמנים להמשיך להתייעץ איתנו, כל טוב


בת 18 שואלת: #110236
בשישי ושבת אני וחבר שלי התמזמזנו והיינו ערומים והוא גמר גם בשישי וגם בשבת, הוא ניסנ להחדיר לי בישבן אבל זה מאוד כאב לי אז הוא הפסיק, אני עדיין בתוךה אבל חוששת שאולי טיפות האהבה נגעו בי שם, יש צורך לדאוג? היום יום ראשון, אם אני אטול גלולת פוסטינור הכל יהיה בסדר?

תשובה:
שלום לך, ממה שתארת הסבירות להריון נמוכה מאחר והריון יכול לקראת כאשר זרע נכנס לתוך הנרתיק או בסמוך אליו מאוד (בתנאים מסויימים). יחד עם זאת, חשוב שתדעי שחדירה לפי הטבעת (מין אנאלי) הינה פרקטיקה מינית המצריכה הכנה, הכרות ופתיחות עם הפרטנר שלך בכדי ששניכם תוכלו להנות. זה מאוד חשוב שאמרת לו שלא נעים לך והוא עצר. פי הטבעת אינו גמיש כמו הנרתיק ואין בו לחלוחית טבעית ולכן החדירה אליו יכולה להיות כואבת. אם זאת פרקטיקה מינית ששניכם רוצים להתנסות בה אני ממליצה לכם לקרוא על זה קצת (http://www.opendoor.org.il/FAQ.aspx?id=392) או להתקשר אלינו ולהתייעץ. חשובה ההכנה המקדימה. בנוסף, בכל מגע מיני ההמלצה היא להשתמש בקונדום ולא רק בכדי למנוע הריון אלא גם בכדי לשמור על עצמיכם מפני מחלות מין. בפי הטבעת הדגש עוד יותר חשוב משום שאזור זה רגיש יותר להדבקויות. כל טוב.


בן 19 שואל: #110179
אם עשיתי אנאלי עם חבר שלי ועכשיו אני מרגישה שיש לי תולי מעיים .. האם הוא יכול לקבל תולעים בפין שלו ?

תשובה:
שלום לך, מצטערת לשמוע על חוסר הנוחות שאת סובלת ממנו. יש סיבות רבות לגרד בפי הטבעת או ברקטום. תולעים זה רק הסבר אחד, ויש כמה דרכים לבדוק זאת באופן וודאי, כמו בדיקת צואה, ובדיקת פי הטבעת מקרוב עם פנס. האם הגרד קבוע במהלך כל שעות היום? גרד כתוצאה מתולעי מעיים אופייני יותר בשעות הלילה, ואם זהו המצב, הוא דורש גם טיפול מתאים ומתן מרשם על ידי רופא משפחה. כפי שאמרתי, ישנן סיבות נוספות לתחושת גירוי בפי הטבעת, כמו למשל טחורים, גירוי מקומי בשל החדירה, ועוד. במידה והקשר ביניכם קבוע ואינכם מקיימים יחסי מין עם שותפים או שותפות אחרים, ובמידה והשתמשתם בקונדום, אפשר לשלול די בוודאות שהגירוי אינו כתוצא ממחלה המועברת במגע מיני. בכל מקרה, תולעי המעיים הם טפיל שקשור למערכת העיכול ולא למערכת המין. אלו שתי מערכות שונות לגמרי ואין חשש לתולעים בפין. במקרה והגרד ממשיך להציק לך, אני מציעה לך לגשת לרופא המשפחה ולהתייעץ בהקדם. כל טוב לך.


בת 15 שואלת: #109954
התכוונתי מתי אפשר לעשות את מאחורה? כאילו בקטע שזה גיל שכבר אפשר לעשות את מאחורה בלי שיצא קקי תוך כדי שהוא מכניס מאחורה

תשובה:
היי! גם ההחלטה לעשות מין אנאלי היא החלטה משותפת של שניכם ועל-פי אותם השיקולים שניתנו לך במענה הקודם. במין אנאלי יש רגישות רבה יותר מכיוון שיש מי שאוהבים זאת ויש מי שסובלות מכך. פי הטבעת אינו גמיש כמו הנרתיק ואין בו לחלוחית טבעית. לכן, אם את מקיימת יחסי מין אנאליים, כדאי לעשות זאת לאט, לחכות עד שתהיי רפויה ורגועה ולהשתמש בחומר סיכה. פי הטבעת רגיש יותר להידבקויות במחלות המועברות במגע מיני ולכן חשוב להקפיד מאוד על שימוש בקונדומים. כדאי לשטוף את האיזור היטב לפני קיום היחסים משום שחיידקים מפי הטבעת יכולים לעבור לנרתיק. את יכולה גם לבצע חוקן ביתי באמצעות הסרת ידית הטוש במקלחת, והצמדת צינור המים לאזור פי הטבעת, ללא החדרתו פנימה. אפשר גם לרכוש בבית המרקחת חוקן קטן: זוהי מעין אמפולה קטנה המוחדרת לפי הטבעת. כמובן שכל הנ"ל הוא רק אם את מעוניינת בכך. כל טוב!


בת 16 שואלת: #109670
האם אפשר להיכנס להיריון מבליעת זרע או מגמירה בחור האנאלי ללא דליפת זרע על פתח הנרתיק?

תשובה:
שלום לך, התשובה בשני המקרים היא לא. לא ניתן. מוזמנת לפנות בכל שאלה בהמשך, כל טוב


בת 15 שואלת: #109566
היי וסליחה על השאלה ... רציתי לדעת מה זה סקס יבש ומה זה מין אוראלי?

תשובה:
שלום לך יפה שאת שואלת ואין צורך להתנצל אנחנו כאן בשביל לענות לשאלותיכם. סקס יבש- יחסי מין ללא חדירה עם בגדים אלו יחסי בהם הקרבה מתבצעת ע"י חיבוקים והתגפפויות וחיכוך לבושים ולא ערומים בסקס כזה אין סיכוי להיכנס להריון. מין אוראלי- יחסי מין שמתבצעים בעזרת הפה ביחסים כאלה אחד מבני הזוג מלקק או מוצץ את אבר מינו של בן או בת זוגו עד שמגיע/ה לאורגזמה. גם זה סוג של יחסי מין שאין סיכוי להיכנס להריון ממנו חשוב לי להדגיש שכל צורה של יחסי מין צריכה להיעשות בהסכמה של שני הצדדים אם אחד מבן או בת הזוג מרגיש לא נוח עם זה הוא או היא יספרו על כך לבן או בת הזוג תקשורת פתוחה היא מפתח חשוב ליהנות מיחסי מין בהצלחה שנה טובה


בת 15 שואלת: #109386
שכחתי לכתוב.. ומה שהכי ביאס אותי זה שהוא אמר לי לפני שהוא עושה ממש טיפה ושהוא חא עומד לדפוק לי תתחת והוא כן הכניס זה פגע בי ממש אבל הוא נורא מתנצל ואני מרגישה שזה מוקדם מדי ומתחרטת שזה קרה

תשובה:
שלום לך! ממשיכה את התשובה מלפני כן... שיח ובהירות בנוגע למגע המיני זה דבר חשוב ביותר. יכול להיות שהחבר שלך מחכה התנהגויות שראה במהלך צפייה בפורנו. חשוב להזכיר שמה שרואים בפורנו אינו אמיתי והרבה חלקים חסרים בו (כמו ההכנה לפני מין אנאלי, שימוש באמצעי מניעה ועוד). תדברו על זה אחד עם השניה. על כך שהמגע איתך הוא המציאות והוא אינו פורנו. יכול להיות שכדאי לו להפחית או לבטל לגמרי את הצפייה בפורנו שאולי משפיעה עליו מאוד. בהצלחה!


בת 20 שואלת: #109132
אני ובן זוגי רוצים להתנסות במין אנאלי. הבנתי שיש צורך בהכנה ולכן הנה כמה שאלות: 1. האם יש תחליף לחוקן כדי להתרוקן? משקות למשל? 2. תמיד מרגיש לי שגם אם זה עם צעצוע עם או בלי חומר סיכה שהאזור שורף אחר כך (אין דם או משהו) ממה זה יכול לנבוע ואיך נמנעים? 3. מה הדרך הכי טובה להנות ממין אנאלי?

תשובה:
שלום, התנסות בצורה חדשה של מגע מיני יכולה להיות מרגשת ומהנה מאד עבור בני זוג. מין אנאלי הוא בדרך כלל פחות מוכר ומדובר ולכן טוב מאד שאת/ה מתכוננ/ת מראש ולומד/ת על כך. 1. התעלה האנאלית שנמצאת פנימה לפי הטבעת היא המקום בו עוברת הצואה בדרך החוצה מהגוף. באופן טבעי זהו מקום לא נקי, וכדאי להשלים עם האפשרות שיחסי מין אנאליים לא תמיד יהיו נקיים לחלוטין. חוקן זאת אחת האפשרויות כדי לנקות את האזור. מומלץ להשתמש רק בחוקן מים רגילים ולא בחוקנים כימיים (שנמכרים בבתי מרקחת כתרופות) כי יכולה להתפתח תלות בהם. אופציה אחרת ופשוטה יותר היא לקיים את יחסי המין כמה שעות לאחר שהייתה יציאה, ולהסתפק במקלחת טובה לפני כן. אפשר גם לבדוק בעדינות עם האצבע שלך האם האזור נקי. 2. ההמלצה שלנו היא תמיד להשתמש בחומר סיכה בזמן מין אנאלי. בשונה מפי הטבעת, בנרתיק של נשים מופרש חומר סיכה טבעי ולכן אין צורך להוסיף חומרים חיצוניים. בפי הטבעת זה לא ככה, ולכן לא מומלץ להסתמך על רוק ובטח שלא על תכשירים אחרים כמו קרם לחות או סבון. בגלל שפי הטבעת משמש בדרך כלל לדברים אחרים, יכול להיות שלאחר קיום יחסי המין תרגיש/י שהאזור קצת מגורה או שורף. ההמלצות היחידות שיש הן לשטוף את האזור חיצונית במים ובסבון לאחר יחסי המין, ובמידה של גירוי וגרד אפשר לנסות למרוח מעט קרם לחוץ (שוב, חיצונית). 3. כמו בכל סוג של מגע מיני לא ניתן לתת המלצות פשוטות לגבי איך להנות. כל אחד ואחת מוצאים עם הזמן את הצורה שבה הם/ן נהנים/ות ממגע מיני, וכך גם עם מי אנאלי. חשוב מאד להתנהל בהדרגתיות, תוך כדי תקשורת הדדית בין הפרטנרים/ות. אם את/ה ובן הזוג תהיו קשובים האחד/ת לשני ותלמדו ביחד מה נעים ומגרה, תוכלו למצוא בעצמכם את הדרך להנות.


בן 17 שואל: #108935
היי, לפני שבוע וחצי אני וחברה שלה עשינו משהו מיני ללא אמצעי מניעה (מין אנאלי) והיא הייתה אמורה לקבל היום מחזור ולא קיבלה, את הכאבים בטן של לפני המחזור היא קיבלה לפני 3 ימים.. יכול להיות שהיא בהריון?

תשובה:
שלום לך! על מנת להכנס להריון צריך נוזל הזרע להכנס לתוך הנרתיק (הפות). נוזל זרע שנשפך באזור אחר שהוא לא הנרתיק - לא יוביל להריון. אמצעי המניעה (קונדום) מגן גם מהריון אבל גם מפני מחלות מין שונות (שבאזור פי הטבעת, העשיר בכלי דם, זה מעלה את הסיכויים להדבקות במחלות). ולכן ההמלצה היא להשתמש תמיד באמצעי מניעה חוצץ (קונדום). מציעה לכם לחכות קצת, להרגע, המתח יכול גם הוא לגרום לאיחור במחזור. אנחנו פה אם תצטרכו סיוע ו/או שאלות נוספות. כל טוב.


בן 17 שואל: #108891
שלום אני וחברי קמנו אנאלי אתמול,הוא לא גמר. היום לפני שעתיים ראיתי שיש לי דימום של מחזור אבל לפני חצי שעה שבדקתי שוב דימום הפסיק .המחזור אמור להתחיל עוד שבוע. יוכל להיות הריון ?כי אני יודעת בוודאות שהפין שלו לא נגע לי בפות כי כל הזמן הזה חסמתי את האפשרות שלו להגיע לשם בעזרת היד. אשמח לתשובה הכי מוקדמת שיש תודה.

תשובה:
שאלתך נענתה


בן 17 שואל: #108886
שלום אני וחברי קמנו אנאלי אתמול,הוא לא גמר. היום לפני שעתיים ראיתי שיש לי דימום של מחזור אבל לפני חצי שעה שבדקתי שוב דימום הפסיק .המחזור אמור להתחיל עוד שבוע. יוכל להיות הריון ?כי אני יודעת בוודאות שהפין שלו לא נגע לי הפות כי כל הזמן הזה חסמתי את האפשרות שלו להגיע לשם בעזרת היד . אשמח לתשובה הכי מוקדמת שיש תודה.

תשובה:
שאלתך נענתה


בן 15 שואל: #108818
היי אני וידידה שלי מהשכונה שכבנו פעם ראשונה כמובן אם קונדום ואחרי בערך 20 דקות סקס היא גמרה וחלק מהקונדום החליק לי האם יש חשש להריון ובנוסף כשניסינו אנאלי לא הצלחתי לחדור(השתמשנו בחומר סיכה ) בכלל מכיוון שהחור שלה היה מאד מאד קטן ושנינו מאד רוצים לעשות אנאלי איך נוכל לעשות זאת בקלות ושאלה אחרונה:ששכבנו לקח לי קצת יותר משעה לגמור מהחדירה וכבר התחיל לכאוב לה מהחדירה אחריי שהיא גמרה כבר פעמיים איך אוכל גם אני לגמור כמה פעמים

תשובה:
היי לך ממה שהצלחתי להבין, הקונדום החליק כאשר היית עוד בתוך הנרתיק. אם רק חלק ממנו החליק, הסיכוי להריון קטן מאוד. אם גמרת לפני זה, אז הסיכוי גדול יותר. אם אתם רוצים להיות בטוחים לחלוטין, אפשר לקחת את גלולת היום שאחרי, "אלה", עד 5 ימים מקיום יחסי המין. אם ידידה שלך מתחת לגיל 16 אז יש צורך במרשם רופא. (אם הקונדום החליק כשהיית כבר בחוץ ולא היה מגע אז אין חשש). לגבי הניסיון למין אנאלי- לגיטימי שלא הצלחתם לעשות זאת בפעם הראשונה ששכבתם. מין אנאלי הוא אקט מאוד אינטימי וצריך להיות מאוד קרובים ופתוחים בתקשורת כדי שזה יעבוד וששני הצדדים יהנו מהעניין. אם באמת שניכם רוצים זאת ואתם מרגישים שיש את הקרבה הנדרשת ביניכם עבור זה, אז חשוב לעשות את זה לאט, עם הרבה תקשורת ביניכם במהלך היחסים ולפני, עם חומר סיכה ובעדינות. זה גם לא חייב לקרות בפעם אחת אלא בשלבים בהדרגתיות. לגבי השאלה האחרונה שלך- קודם כל והכי חשוב, אם כואב לאדם השני בזמן יחסי המין צריך להפסיק זאת. מין צריך להיות מהנה ונעים לשני הצדדים ואם זה לא כך צריך לעצור ולמצוא דרכים אחרות. החדירה לא חייבת להסתיים רק כשהגבר גומר ויש דרכים אחרות להגיע לאורגזמה (גם לגבר וגם לאישה). אם זה משהו חד-פעמי שקרה הפעם, יכול להיות שהיו סיבות שגרמו לך לכך כגון לחץ. אם זה משהו שקרה לך כבר מספר פעמים תנסה לחשוב יותר לעומק אם באמת אתה רגוע ונינוח בזמן יחסי המין, כי זה חשוב מאוד עבור ההנאה שלך. חוץ זה, יכולות להיות מספר סיבות לכך שלוקח הרבה זמן לגמור ואם תיתן לנו פרטים נוספים לגבי מה אתה חושב שיכולה להיות הסיבה, זה יכול לעזור. בהצלחה


בן 13 שואל: #108566
שלום, רציתי לדעת. כאשר שזוג כלשהו מבצעים יחסי מין אנאליים, זה לא אמור לגרום כאב כלשהו 'למתנסה'. אחרי הכל, פי הטבעת לא נועד למטרה הזאת.. תודה על ההקשבה.

תשובה:
היי שוב! יש אנשים ונשים שנהנים מיחסי מין אנאליים ויש כאלה שלא. יש כאלה שנמנעים בגלל הכאב, יש כאלה בגלל, שכמו שציינת , לדעתם פי הטבעת הוא מקום לא נקי ולא מיועד לקיום יחסי מין, או כי הם כלל לא מעוניינים בכך. זו החלטה משותפת שבני זוג צריכים לקבל ואם זה נעשה בהסכמה מצד שני בני הזוג- זה בסדר. כל טוב!


בן 15 שואל: #108527
אני (בן 15.5) וחברה שלי(בת 15) ניסינו אתמול פעם ראשונה אנאלי והשתמשנו בחומר סיכה אבל היא צעקה מכאבים שאחרי זה אפילו השכנים שאלו מה קרה האם יש דרך להקל על הכאב

תשובה:
היי! ראיתי ששאלת הרבה שאלות ואני ממש שמחה שאתה מתעניין, שואל, ודואג לחברה שלך. פי הטבעת אינו גמיש כמו הנרתיק ואין בו לחלוחית טבעית. לכן, אם מחליטים לקיים יחסי מין אנאליים, כדאי לעשות זאת לאט, לחכות עד שבת הזוג תהיה רפויה ורגועה ולהשתמש בחומר סיכה. חלק מההמלצות מדברות על להתחיל בתנוחה שבה האשה על הגב ובעזרת הידיים היא מפשקת את פלחי הישבן. מומלץ להיעזר בחומרי סיכה על בסיס מים ולהשתמש בקונדום למניעת העברה של חיידקים לנרתיק (במידה ומנסים ולא מצליח ועוברים לנרתיק). לא כל הנשים נהנות ממין אנאלי ולכן אם כאב לה ממש כפי שאתה מתאר, אולי כדאי שתחכו עם זה לשלב מאוחר יותר ואם תרצו, תנסו שוב. אענה בהמשך על שאר השאלות שלך. כל טוב!


בן 14 שואל: #108205
האם אפשר להכניס להריון מזיון מהחור שמאיפה שיוצא הקקי (סליחה על השפה הלא יפה פשוט לא ידעתי איך אומרים את זה)?

תשובה:
היי! אתה מתכוון לפי הטבעת. כך נקרא המקום שאתה מתאר אותו. יחסי מין בפי הטבעת נקראים יחסי מין אנאליים. לא ניתן להיכנס להריון מקיום יחסי מין אנאליים כי כדי שהריון יתרחש צריכה להיות כניסה של פין לפות. יש מקרים בהם נוזל הזרע לאחר הגמירה יכול לחדור לנרתיק של האישה ואז יכול להיות חשש להריון. כל טוב!


בת 16 שואלת: #108012
היי יש לי שתי שאלות אחת חבר שלי רוצה לנסות מין אנאלי ובלי קונדום האם זה בסדר? והשניה הוא רוצה שאני ירד לו גם אבל לחור של האנאלי ואני לא יודעת ממש איך ומה לעשות כל זה חדש לי וזה נורמאלי שבנים יואהבו את זה?

תשובה:
היי! קודם כל חשוב שגם את תרצי בזה ולא רק הוא. זו צריכה להיות החלטה משותפת שלכם ולכן חשוב שתשוחחו על כך ברצינות לפני כן. יש בנות שנהנות ממין אנאלי ויש בנות שלא נהנות כלל ואף סובלות מכך. יחסי מין הם מקור לעונג והנאה ולא לסבל. זה בהחלט נורמאלי שבנים אוהבים את זה (שוב, יש כאלה שלא). פי הטבעת אינו גמיש כמו הנרתיק ואין בו לחלוחית טבעית. לכן, אם את מקיימת יחסי מין אנאליים, כדאי לעשות זאת לאט, לחכות עד שתהיי רפויה ורגועה ולהשתמש בחומר סיכה. חלק מההמלצות מדברות על להתחיל בתנוחה שבה האשה על הגב ובעזרת הידיים היא מפשקת את פלחי הישבן. מומלץ להיעזר בחומרי סיכה על בסיס מים ולהשתמש בקונדום למניעת העברה של חיידקים לנרתיק. פי הטבעת רגיש יותר להידבקויות במחלות המועברות במגע מיני ולכן חשוב להקפיד מאוד על שימוש בקונדומים. כמו כן, בנשים המקיימות יחסי מין אנאליים קיימת נטייה מוגברת להתפתחות פיסורות (חתכים כרוניים) בפי הטבעת, מורסות (אבצסים), והופעה או החמרה של טחורים. לכן, יש להקפיד לבצע את החדירה בעדינות ולהשתמש בחומרי סיכה. חשוב להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים, מאחר וקונדומים נפגעים מחומרי סיכה שומניים ומאבדים מיעילותם. מומלץ לשטוף את האיזור היטב לפני קיום היחסים משום שחיידקים מפי הטבעת יכולים לעבור לנרתיק. אם את או הזוג רוצים ללקק את פי הטבעת, חשוב להשתמש באמצעי מניעה שיגן על הפה (אפילו ניילון נצמד של המטבח), כולל חומר סיכה מתאים. וזכרי; מה שהכי חשוב- הסכמה הדדית ביניכם לגבי המין האנאלי. כל טוב!


בן 13 שואל: #107979
שלום אי הכנסתי לחברה שלי את הפין בתחת שנינו נהנו האם אני אמור ליהיות מודאג מזה שהיא תהיה בהריון או משהו?

תשובה:
שלום, כדי שיהיה סיכוי להריון צריך לפחות מגע ישיר בין פתח הנרתיק לבין הפין או נוזל הזרע (כולל טיפות אהבה). בכל מקרה , מומלת מאוד לעשות מין אנאלי עם קונדום כדי שלא תידבק בחיידקי מעיים שעלולים ליצור דלקת שתן. כל טוב


בן 14 שואל: #107975
תענו לי בבקשה האם אני יכול יכול להכניס לחברה שלי בתחת מבלי שתיכנס להריון?

תשובה:
שאלתך נענתה


בן 14 שואל: #107974
היי אני מעוניין לשאול יש לי חברה בגיל 13 אז השאלה הראשונה האם בסדר שנקיים יחסי מין? ואם אני אכניס לה בתחת זה יגרום לה להריון? אשמח לתשובה מהירה תודה

תשובה:
שלום, על פי החוק יחסי מין מותרים מגיל 14 כל עוד אין פער של יותר משלוש שנים בינכם. גיל 13 הוא מאוד צעיר, אני מציעה שתחכו עוד קצת. לשאלתך השנייה: כדי שיהיה סיכוי להריון צריך לפחות מגע ישיר בין פתח הנרתיק לבין הפין או נוזל הזרע (כולל טיפות אהבה). בכל מקרה, מומלץ מאוד לעשות מין אנאלי עם קונדום כדי שלא תידבק בחיידקי מעיים שעלולים ליצור דלקת שתן. כל טוב


בת 14 שואלת: #107500
אני וחבר שלי עשינו סקס אנאלי והוא גמר בפנים וזה טפטף לי לכיוון האיבר מין ממש הרגשתי וראיתי את זה האם יש סיכוי להריון ?! תענו לי מהר בבקשה אני רוצה לדעת מה לעשות

תשובה:
היי, במידה והיה בפתח זרע הנרתיק יש חשש מזערי להריון. היתי ממליצה לך לקחת גלולת היום שאחרי למניעת החשש ובנוסף להשתמש באמצעי מניעה אחרים בפעמים הבאות. כל טוב,


בן 26 שואל: #107435
שלום, אני ובת זוגי אוהבים לקיים מין אנאלי ללא קונדום וכמו כן אוהבים לבצע חדירה רגילה לנרתיק בזמן שהיא במחזור ללא קונדום. רצינו לדעת אם ישנם סיכונים בריאותיים כלשהם לאחד מאיתנו בחדירה אנאלית ללא קונדום ובחדירה בעת דימום של המחזור החודשי. לציין שאנחנו לא מבצעים את שני הדברים באותו אקט וכשאני חודר אליה דרך התחת אני לא מבצע גם חדירה לנרתיק אלא בפעם אחרת

תשובה:
הי, ההמלצה שלנו היא לקיים יחסי מין אנאלים עם קונדום כדי למנוע העברת חיידקים. אבל, אם אתה ובת זוגתך מקיימים יחסי מין רק אחד עם השנייה ושומרים על הגיינה לפני ואחרי - אין סכנה בריאותית בכך. גם לגבי יחסי מין בזמן מחזור אין בעיה או סיכון. כל טוב :)


בת 25 שואלת: #107336
איפה הכי פחות סיכונים לכניסה להריון בסקס מקדימה או אנאלי?

תשובה:
שלום, כניסה להיריון אפשרית רק ביחסי מין שכוללים חדירה נרתיקית (מקדימה). אין אפשרות להיכנס להיריון ביחסי מין אנאליים (מאחורה). כן חשוב לדעת שבשתי הצורות של יחסי המין אפשר להידבק במחלות שמועברות במגע מיני, ולכן אם א מקיימת יחסי מין עם פרטנר חדש מומלץ להשתמש בקונדום בכל מקרה.


בן 16 שואל: #107317
האם מחלות מין יכולות לעבור ממין אנאלי ללא קונדום ?

תשובה:
הי, בהחלט. אין הבדל בין ואגינלי למין אנאלי - מעורבים בו אותם רקמות עור עדינות ואותם נוזלי גוף שמעבירים מחלות מין. ובכל מקרה, מומלץ מאוד להשתמש בקונדום במין אנאלי כדי לא להעביר חיידקים ולשמור על הגיינה. כל טוב :)


בת 15 שואלת: #107048
היי שמי בר,נחשפתי רבות לעולם המין וניסיתי לראות סרטונים וללמוד קצת על עולם המין.אני כבר בשלבי ההתבגרות שלי ורציתי להתנסות בעולם זה. התחלתי לדחוף. מקל אוזניים לישבן שלי ומשם זה התפתח להחדרת מסרק שיער והתקדם עד כדי כך שהצלחתי להחדיר מלפפון לישבן שלי... היה לי כיף מאוד אך בחלוף כמה זמן התחיל לי לרדת ממש ממש ממש קצת דם. רציתי לשאול מדוע זה קרה?

תשובה:
שלום, העניין שלך במין והרצון שלך להתנסות טבעיים מאד, ואני מקווה שתהני מהדרך ושעם הזמן תכירי טוב יותר את גופך ואת מה שנעים וטוב עבורך. פי הטבעת (הפתח של הישבן) מהווה עבור רבים מוקד לגירוי מיני. יחד עם זאת, מומלץ מאד להימנע מהחדרת חפצים שאינם מותאמים לכך דרך פי הטבעת. החדרת חפצים לא מותאמים כמו שציינת עלולה לגרום לפציעה, לעיתים עד כדי מצבים מסוכנים שדורשים התערבות ניתוחית. אם היה לך דימום קל יתכן שהוא נגרם משריטה או חתך קטן באזור. אם הדימום נפסק ואין כאבים לא צריך לחשוש, פשוט להקפיד לא לעשות זאת בעתיד. יש לציין שהחדרת אצבעות, בעדינות ובעיקר תוך שימוש בחומר סיכה, לא אמורה לגרום לנזקים או כאבים.


בת 41 שואלת: #106899
שלום אני ובן זוגי קיימנו מין אנאלי. הוא גמר בפנים ואני חששתי שהזרע ינזל ויגיע לפות אז תפסתי עם היד את פי הטבעת והרגשתי שהאזור נוזלי ואני חוששת שהזרע נשפך ונכנס לפות. האם יכול להיות מצב כזה והאם יש סיכוי להריון?

תשובה:
הי, אני מניחה שהאזור היה רטוב כי את היית רטובה. אם את חושבת שהזרע הגיע בצורה מסוימת לפתח הנרתיק - אז יש סיכוי להריון, אבל אם לא היה מגע אז לא. בכל מקרה אם את לא יודעת או חוששת - עדיף לקחת גלולת היום שאחרי ולא לדאוג. ובלי קשר להריון, מומלץ מאוד לעשות אנאלי עם קונדום מסיבות הגייניות - כדי לא להעביר חידקיים. כל טוב :)


בת 16 שואלת: #106816
אני וחבר שלי שכבנו לפני חמישה ימים וזה היה בלי קונדום. רוב החדירה הייתה בתחת אז חשבנו והחלטנו שלא צריך קונדום. הייתה גם קצת חדירה בפות אבל הוא לא זוכר אם הוא גמר בחוץ או בפנים. איך אני יודעת אם אני בהיריון או לא? המחזור שלי גם לא סדיר.. וגם- אם נפלט נוזל הזרע קצת בפות, זה יכול לגרום להיריון?

תשובה:
שלום, בכל מגע מיני ישיר בין הפין/נוזל זרע לבין פות/פתח הנרתיק שאינו מוגן ע"י גלולות או קונדום יש חשש להריון. מאחר וכבר עברו חמישה ימים וכבר לא ניתן לקחת גלולת היום שאחרי - צריך לחכות עד ל01.07.17 ולעשות בדיקת הריון ביתית כדי לבדוק אם יש או אין הריון. אם תרצי, ניתן להגיע לסניף של דלת פתוחה הקרוב אלייך בשעות הפעילות ולבצע אצלנו בדיקת הריון בחינם. מעבר לכך, מומלץ מאוד להשתמש בקונדום במין אנאלי כדי לשמור על היגיינה, ומאוד לא מומלץ לבצע חדירה אנאלית ווגינלית ביחד - זה מעביר חידקיים ועשוי לגרום לזיהום/פטריה. כל טוב :)


בן 17 שואל: #106661
שלום. רציתי לדעת אם החדרת אצבעות לכוס ולתחת של בחורה בו זמנית יכול ליצור הנאה כפולה.? כי שמעתי על זה משהו פעם שאם דוחפים לה אצבעות גם לחור בכוס וגם לחור בתחת זה כיף

תשובה:
הי, יש כל מיני סוגי מגע ואקטים מיניים שיכולים לגרום הנאה רבה, אבל שום מגע/אקט לא תקף לכל הנשים (או הגברים), וגם אם מישהי אוהבת מגע מסוים - זה לא אומר שהיא תמיד תרצה אותו. הבסיס במגע מיני הוא בראש ובראשונה תקשורת טובה - אחרת יהיה קשה מאוד להנות ולגרום הנאה לצד השני. ר ק כך אפשר לוודא שאנחנו לא עושים משהו בניגוד לרצונו של הצד השני, או שהוא עדיין לא מוכן לקראתו. חשוב לקרוא ולהתעדכן במה יכול לעשות טוב, אבל אף פעם לא ליישם את זה מבלי לוודא מול הצד השני שאתם באותו ראש. כל טוב :)


בן 17 שואל: #106599
שלום.. אמרו לי שאם מאוננים ותוך כדי דוחפים אצבע לתחת זה עושה אח הגמירה הרבה יותר טובה וכיפית זה נכון? כי אני מפחד להכניס אצבע לתחת כי זה כואב.. אבל זה יכום לשפר את הגמירה והכיף?

תשובה:
שלום, יש בנים שנהנים מהחדרת אצבע לפי הטבעת בזמן שהם מאוננים או בזמן יחסי מין עם בת/ן זוג. יש המשערים שהסיבה להנאה נעוצה בריכוז גבוה של עצבי תחושה באזור פי הטבעת, ויש שמייחסים את ההנאה המוגברת לבלוטת הערמונית שניתנת למישוש דרך פי הטבעת. מאחר ואנחנו רגילים "להשתמש" בפי הטבעת בעיקר בשירותים, טבעי שיהיה לך קצת לא נעים או אפילו מפחיד לנסות להחדיר למקום זה אצבע. קודם כל חשוב מאד שלא תעשה שום דבר שכואב לך או לא נעים לך. אם אתה כן מעוניין להתנסות מומלץ מאד לעשות זאת בעדינות, כדאי עם חומר סיכה (שאפשר לקנות בבתי מרקחת וברשתות הפארם), וכמובן בהדרגתיות ובאיטיות.


בת 17 שואלת: #106537
יש לי מישהו חבר שירדתי לו והוא רצה שאני ירד לו ממש למטה לחור של התחת והכנסתי את הלשון שלי לשם זה לא מעביר מחלות מין?

תשובה:
הי, בכל מין אוראלי לא מוגן יש סכנה להידבק במחלת מין. האקט שאת מתארת לא מעלה או מפחית הסיכוי שלך. אבל כן יש היבטים של הגיינה וסטריליות שצריך להקפיד עליהם ללא קשר למחלות מין - כמו שטיפה של המקום (יש שמקפידים גם על שטיפה פנימית). אם מדובר בפרטנר קבוע, ואתם לא מקיימים יחסים עם א.נשים נוספים - אתם יכולים לבקש בדיקת גם לכל מחלות המין מרופא המשפחה. אחרת, אני ממליצה להשתמש באמצעי מניעה - אחרת הסיכוי להדבקה עולה. כמו-כן, את כמובן לא חייבת לבצע אקטים שאת לא בטוחה שאת רוצה לעשות. מוזמנת להמשיך להתייעץ איתנו, כל טוב :)


בת 17 שואלת: #105955
אני וחבר שלי שכבנו אתמול ולא בכוונה איבר המין שלו נכנס ממש בחוזקה לתוך התחת שחי ומאז אני לא יכול לזוז מה עושים ??? זה דחוף ממש כואב לי ברמה של בכי

תשובה:
שלום יקירה! אני ממש מצטערת שאת סובלת כל כך! אזור פי הטבעת הוא אזור רגיש מאוד. יש בו הרבה מאוד עצבים וכאשר מקיימים מין אנאלי (החדרת הפין לפי הטבעת) מומלץ להשתמש בחומר סיכה (על בסיס מים) ולהכין את האזור באמצעות החדרת אצבעות כדי להרגיל את המקום ולרפות את השרירים. אני מבינה שלא התכוונתם לקיים יחסי מין אנאליים ומכיוון שלא היית מוכנה לכך יתכן והכאבים נובעים מפציעת פי הטבעת. אני ממליצה לך למלא אמבטיה במים חמימים (לא חמים מדי) ולשבת בה כרבע שעה. המים ירגיעו מעט את המקום. חזרי על הפעולה פעמיים-שלוש במשך היום. אם הכאבים נמשכים יותר מיומיים למרות האמבטיות, אני ממליצה לך לפנות לרופא לבדיקה. בהצלחה ומאחלת לך שהכאבים יחלפו מהר!


בת 16 שואלת: #105490
היי רציתי לדעת עם חדירה לתוך הטוסיק בלי קונדום יכולה להביא להריון ? גם עם הוא גומר בפנים ..

תשובה:
שלום לך. חדירה לישבן לא תגרום להריון כי הזרע מגיע למערכת העיכול ולא לרחם, אבל כן מומלץ להשתמש בקונדום גם במין אנאלי בגלל החשש מזיהום או הידבקות במחלות.


בת 17 שואלת: #105398
חבר שלי ואני קיימנו מין אנאלי ללא אמצעי מניעה והוא גמר בפנים. התקלחתי ישר לאחר מכן. עבר בערך חודש וחצי ועדיין לא קבלתי מחזור ואני קצת בלחץ. אני בת 17 והמחזור שלי די סדיר. האם ניתן להיכנס להריון ממין אנאלי? והאם יש סיכוי להריון במקרה שלנו?

תשובה:
שלום לך, בעיקרון אי אפשר להיכנס להריון מקיום יחסים אנאליים אבל כדי להרגיע אותך ולהיות בטוחה שאינך בהריון אני ממליצה לך לעשות בדיקת הריון. את יכולה לקנות בדיקה בכל בית מרקחת או סופר פארם או להגיע אלינו לסניף שהכי קרוב אליך (יש לנו סניף בירושלים) שם נוכל ללוות אותך במהלך הבדיקה (הבדיקה אצלנו חינם וללא ידיעת ההורים). בכל מקרה, אני לא ממליצה לקיים יחסי מין אנאליים ללא קונדום בגלל שזהו מתכון לזיהומים (בגלל הצואה). כל טוב!


בן 19 שואל: #105169
יש לי חבר כבר חצי שנה ( אני בן , יש לי בן זוג ) אני בן 19 והבן זוג שלי בן 22 והיינו מעונינים לדעת שכאשר מקיימים יחסי מין ( אנאלי ) יש אפשרויות אחרות להתנקות חוץ מחוקן שזה לא בריא .. אנחנו מקיימים יחסי מין בתדירות גבוהה ואיך שהבנו חוקן לא בריא .. יש תחליף לחוקן ? תודה רבה .

תשובה:
שלום לך, מעבר לשיטת החוקן שהיא ניקוי פנימי ומאסיבי יותר, תוכלו גם להתקלח כדי לחוש נקיים יותר תוך שאתם שוטפים ומנקים את האיברים הפנימיים במידת האפשר, פעמים רבות זה גם מספיק בשביל להנות מקיום יחסי מין ולהרגיש תחושת ניקיון. מעבר לכך, לא יודעת איפה קראת שחוקן זה דבר לא בריא, זה פשוט לא דבר נעים במיוחד, אבל אין קשר לבריאות. חוץ מזה, הגוף שלנו הוא מנגנון שיכול לנקות את עצמו באופן טבעי ולכן לא צריך לעסוק באופן מאסיבי בנקיון. בהצלחה


בן 16 שואל: #105037
אני נוטה לאונן מספר פעמים בשבוע וחלק מהפעמים אוננות שמשולבת בחדירה אנאלית. בדקתי באינטרנט איך לבצע זאת בצורה בטוחה ולא כואבת כדי לא לפגוע בעצמי, אבל אני עדיין מפחד שחדירה אנאלית פעם בשבוע יכולה לפגוע בפי הטבעת שלי. האם פי הטבעת שלי יכול להיפגע ממספר פעמים רב של קיום חדירה אנאלית?

תשובה:
שלום לך. אני מניח שכשאתה כותב "חדירה אנאלית" אתה מתכוון להחדרת אצבע / חפץ לפי הטבעת. בזמן שאתה מאונן. כל הכבוד שבדקת ולמדת על הנושא באינטרנט כדי לעשות זאת בצורה בטוחה! הדבר החשוב ביותר בנושא אוננות מסוג זה היא להיזהר מפציעה, ולכן מומלץ להשתמש באצבעות בלבד ולא בחפצים אחרים, ובוודאי לא בחפצים קשים/חדים/מחוספסים (אדגיש שוב - גם חפצים אחרים שאינם מותאמים לאוננות עלולים בסופו של דבר לגרום לנזק). בנוסף, עשה זאת באיטיות ובהדרגתיות, ותוך שימוש בחומר סיכה. אין מידע חד משמעי לגבי ההשפעה חדירה אנאלית על פי הטבעת, אך נראה שאין סיבה ממשית לדאוג מפגיעה וכל עוד אתה לא מכאיב לעצמך או חס וחלילה פוצע את עצמך.


בת 15 שואלת: #104868
אתמול אני וידיד שלי קיימנו יחסי מין וגינאלי ואנאלי, ההנאה היתה טובה ועשינו זאת 6 פעמים בלילה... יום ליפני זה גרם לי לנפיחות וכאבים בשתי אזורי המין.. וצורך כל שניה ללכת לשירותים וכאבים קטנים בבטן תחתונה. זה עובר? ואיך אני יכולה לפעם הבאה לעבור את האי נוחות הזאת? או שזה תמיד ככה? זה יכול להשפיע על משהו או לאראות על משהו? ושאלה שניה מטיפות אהבה אפשר להכנס להריון? ואם הוא גומר ומנגב טוב אפשר מיזה להכנס להריון?

תשובה:
שלום לך, ישנן הרבה סיבות לכאבים ולחוסר נוחות שאת מרגישה. חשוב מאוד להקדיש זמן למשחק המקדים כי הוא יכול להקל על הכאב שאת מרגישה. במידה ומדובר בפעמים ראשונות בהן את מקיימת יחסים מין, הכאבים יכולים לנבוע מכך ועם הזמן הכאבים עשויים לפחות. אם תמשיכי להרגיש את הכאבים אני ממליצה לך לפנות לרופא נשים. לגבי שאלתך לגבי טיפות אהבה, ניתן להיכנס להריון מטיפות האהבה ולכן חשוב להשתמש באמצעי מניעה (גם אם הוא מנגב טוב). כמו כן, ציינת כי קיימתם גם יחסי מין וגינאליים וגם אנאליים, לכן יש צורך בשימוש בשני קונדומים שונים - אחד עבור הוגינאלי ואחד עבור האנאלי על מנת למנוע זיהום. לכל שאלה נוספת את מוזמנת להתקשר לדלת פתוחה. המשך יום נעים


בן 17 שואל: #104630
אני וחברה שלי בתולים עשינו סקס אנלי לא יודע אם היה חדירה או לא זה היה מהר הרגשתי שאני צריך לגמור ואז הוצאתי ואז גמרתי הרבה יכול ליהיות שהיה לה טיפות ובגלל זה היא יכולה להיכנס להריון ? אחרי יומיים ניהייה לה מחזור והיום זה היום הראשון של המחזור יש סיכוי להריון

תשובה:
היי, קצת התקשיתי להבין מתוך מה שכתבת האם הייתה חדירה או לא. אני מבינה משאלתך שאתה חושש שהייתה כניסה להיריון. לא ציינת אם אתם משתמשים באמצעי מניעה. אמצעי מניעה הם חשובים בשימוש נכון לא רק לשם מניעת היריון לא רצוי אלא גם למען שמירה מפני הידבקות ממחלות מין (שמהם ניתן להידבק גם במין אנאלי). במידה ותקפידו על שימוש נכון באמצעי מניעה תוכלו לקיים יחסי מין באופן מהנה ונעים לשניכם מבלי לחשוש מהיריון לא רצוי. משום שציינת שחברה שלך קיבלה מחזור לפני יומיים, היא איננה בהיריון. אני מזמינה אותך להגיע לסניף דלת פתוחה באזור מגורייך על מנת לשמוע על אמצעי מניעה. מאחלת לך בהצלחה ויום נעים.


בת 16 שואלת: #104322
שלום אני וחבר שלי לפני יומים עשינו מין אנאלי לא היה כניסה לנרתיק בוודאות. גם לחבר שלי בזמן הזה לא יצא כלום מן האיבר מין שלו אני לא יודעת אם ניכנס נוזל או לא אבל מאז שעשינו כואב לי הבטן האם זה הריון? ומה את מציעה לעשות בשביל לבדוק אם זה הריון או לא ?.

תשובה:
שלום לך ביחסי מין אנאליים אין סיכוי להריון , חברך פולט למעיים שם אין בציות להפריה , לגבי כאב הבטן זה משהו שצריך לברר ולא חייב להיות קשור ליחסי המין , אם הכאב נמשך עלייך ללכת לבדיקה לרופא המטפל כדי לברר את הסיבה לכאב הבטן, אבל ייתכן שהכאב ייעלם ואז יכול להות שיש קשר בגלל מאמץ שרירי או תנוחה שהיית בה בזמן קיום היחסים. כל טוב


בת 16 שואלת: #104308
אני וחבר שלי עשינו מין אנאלי בלילה ובבוקר יום למחורת כאב לי ממש הבטן והיה לי מעין בחילה או משהו כזה בבוקר . לא היה חדירה לפי הטבעת בוודאות . אבל שמעתי שגם יש סיכוי להיכנס להריון לא בחדירה לפי הטבעת. אני ממש מפחדת להיכנס להריון. ועשינו את המין אנאלי בלי אמצעי מניעה

תשובה:
שלום, כשאומרים "מין אנאלי" מתכוונים ליחסי מין שכוללים החדרה של איבר המין הזכרי לפי הטבעת (שזה בעצם הפתח או החור של הישבון/טוסיק). ביחסי מין אנאליים אין סיכוי להיכנס להיריון, כי הזרע מגיע למערכת העיכול ולא לרחם. מומלץ שכן להשתמש בקונדום בזמן יחסי מין אנאליים בעיקר כשיש מספר שותפים ליחסי המין ולא בן זוג קבוע, לאור האפשרות להידבק במחלות שמועברות ביחסי מין. כשאומרים "מין ואגינאלי" או "מין נרתיקי" מתכוונים ליחסי מין שכוללים החדרה של איבר המין של זכרי לנרתיק הנקבי. כמובן שביחסי מין כאלה שנעשים ללא אמצעי מניעה אכן קיים סיכוי להיריון. אם לא קיימת יחסי מין כאלו אין סיבה שתהיה מודאגת.


בת 23 שואלת: #104270
בת 23. האם יש דרך לבחורה להנות ממין אנאלי? אם כן , מהי?..... כרגע לא מרגישה גירוי. תודה רבה

תשובה:
שלום, ההנאה ממין אנאלי היא עניין סובייקטיבי. נשים רבות מציינות כי הן נהנות מחדירה אל פי הטבעת ונשים אחרות מציינת שלא. קיימים מספר דגשים שכן חשוב לדעת לפני קיום יחסי מין אנאליים על-מנת לקיימים בצורה בטוחה ונעימה. כדאי לבחור תנוחות שיאפשרו על תקשורת רציפה וקשר עין על-מנת שהשותף שלך יוכל לוודא שאינו מכאיב לך ולראות האם את נהנית, יש להתקדם בהדרגתיות ולהימנע מתנועות מהירות וחזקות בשלבים הראשונים, ובנוסף חשוב להשתמש בחומר סיכה מאחר ובשונה מהרתיק בפי הטבעת אין הפרשות טבעיות מסככות. את יכולה לנסות בעצמך לבחון את התחושה ולהתרגל אליה על-ידי החדרת אצבע בעצמך. כמובן, כמו כל דבר אחר ביחסי מין, מין אנאלי לא בהכרח יהיה מהנה עבור כל בחורה או בחור, ויתכן שעדיף להימנע מפעולות מיניות שאינן מהנות או נעימות עבורך. בהצלחה!


בת 14 שואלת: #103980
קיימתי עם חבר שלי יחסי מין פעם ראשונה הוא בן 15 וחצי ואני בת 14 וחצי. בהתחלה ניסינו לשכב רגיל (וגינאלי) בהתחלה ממש כאב לי אז הפסקנו וניסינו אנאלי הצלחנו אחרי כמה פעמים ואז הוא גמר ואני מפחדת שהזרע הגיע לנרתיק (בפתח\מסביב). אחרי שניסינו לשכב רגיל. לא הצלחנו. והוא הוריד את הקונדום זאת אומרת כשקיימנו יחסי מין אנאליים הוא היה בלי קונדום וגמר בלי קונדום. האם אפשר להיכנס מזה להריון ? (עם הזרע היה בפתח או מסביב כי לא הייתה חדירה מלאה). שאלה שניה רציתי לברר בקשר לנטילת גלולות באיזה גיל אפשר להתחיל והאם צריך לעשות בדיקות לפני נטילת הגלולות? והאם מומלץ לקחת?. והאם אפשרי לקבל מרשם לגלולות בדיסקרטיות ואיפה?. זה ממש דחוף!

תשובה:
שלום, הפעמים הראשונות שמקיימים יחסי מין יכולים להיות מאוד מלחיצים, לשני הצדדים. כנראה שנסיונות המין הואגינלי כאב, בגלל שהיית לחוצה, או לא מוכנה מבחינה מינית. הדבר הכי חשוב הוא תקושרת מינית טובה בין שני בני הזוג, שתדברו על הרצונות שלכם בצורה פתוחה, מה שיכול לעזור לכם מהבחינה הזאת זה אוננות הדדית או מין אוראלי לפני החדירה. לגבי מין אנאלי- לא ניתן להיכנס להיריון ממין אנאלי, אבל חשוב שתדעי שג במין אנאלי חשוב להשתמש בקונדום, בעיקר בגלל מחלות מין. לגבי נטילת הגלולות, אני מאוד ממליצה לך ללכת להיבדק. את יכולה, בכל גיל, לפנות לרופא/ת נשים בקופת החולים שלך ולבקש מרשם לגלולות. במידה ואת מעוניינת את יכולה גם לפנות לרופא/ת נשים בסניף דלת פתוחה הקרוב למקום מגורייך, דבר הנעשה באנונימיות לחלוטין. בהצלחה!


בת 17 שואלת: #103936
שלום אני מקיימת עם חבר שלי יחסי מין אנאלי ובכמה פעמים האחרונות הוא לא מצליח להכניס את האיבר מין שלו האם נסתם לי או מה זה אומר..?!?

תשובה:
שלום לך. פי הטבעת (הפתח של הטוסיק) לא נסתם בעקבות קיום יחסי מין אנאליים. התגובה הטבעית למגע בכלל, וכאב בפרט, באזור זה גורמת לכיווץ שרירים שאכן סוגרים את הפתח. תופעה דומה מתרגשת גם באזור הנרתיק ויכולה לגרום לכאבים במהלך קיום יחסי מין וגינאליים. לא תיארת בשאלה שלך איך היו עבורך הפעמים הקודמות שבהן קיימתם מין אנאלי, והאם נהנית וחווית חוויה נעימה וטובה. בכל מקרה, יש מספר כללים שחשוב להקפיד במהלך יחסי מין אנאליים על-מנת להימנע מקשיים, כאבים וכו': - הקפידו על תקשורת רציפה במהלך יחסי המין. מומלץ בפעמים הראשונות לשמור על קשר עין רציף (ולבחור בתנוחות שמאפשרות זאת). כך, תוכלי להרגיש בטוחה ורגועה יותר, והשותף שלך ליחסי המין יכול לראות שגם את נהנית ולא כאובה. - קיימו את יחסי המין בהדרגה, באיטיות, והימנעו מתנועות מהירות או אגרסיביות עד שהאזור מתרכך ולא מכווץ. - השתמשו בחומר סיכה. ניתן לרכוש אותו בכל בית מרקחת או חנות פארם (בדרך כלל נמכר בבקבוקונים שנמצאים בסמוך לעמדת קונדומים). בהצלחה!


בן 19 שואל: #103720
היי, יש לי שאלה שהתשובה שלה מאוד תעזור לי עם הבן זוג שלי, כעושים שלישייה, וניים חודרים לשלישי בו זמנית (שני פינים לפי הטבעת של השלישי, האם זה משנה את התחושה של אלה שחודרים לעומת כשהם חודרים לבד? הכוונה אם כששניים חודרים ביחד הם נהנים יותר מאשר שכל אחד מהם חודר בנפרד (אם אז מהנה או פחות מהנה או לא משנה) תודה מראש אתם באמת מדהימים

תשובה:
שלום לך. הנאה בזמן קיום יחסי מין תלוייה בכל מיני דברים כמו חיבור רגשי, משיכה, תקשורת וקירבה, וכמובן גם תחושה פיזית/גופנית. אבל מה שהכי חשוב לדעת לגבי הנאה בזמן קיום יחסי מין זה שהיא תחושה מאד סובייקטיבית. מה שטוב, נעים ומהנה עבורך לא בטוח שיהיה כך עבור חברך וכו'. כל עוד אתה שומר על הבריאות שלך ועושה דברים מתוך הסכמה ורצון של כל השותפים ליחסי המין - אתה מוזמן להתנסות וללמוד בעצמך מה נעים ומרגש עבורך. כמובן, מומלץ לקיים יחסי מין אנאליים בהדרגה, תוך הקפדה על תקשורת רציפה בין השותפים המיניים, עם חומר סיכה וקונדום. כל טוב!


בן 19 שואל: #103609
שאלה בגיל 19 : #103558 היי אני בן 19 ואני לפעמים חובה כאבים מאזור פי הטבעת במהלך היום, או גם בעת הפרשת צואה,ומוצא גם דם לפעמים על הנייר טואלט בעת הניגוב, מה ניתן לעשות והאם יש קשר בין זה לבין מין אנאלי (חדירה לפי הטבעת) עם הבן זוג שלי תודה מראש היי, בהחלט ייתכן קשר. בתוך פי הטבעת יש רקמה עדינה והרבה כלי דם ועצבים. מין אנאלי עשוי לשפשף את הרקמה העדינה או לפגוע בכלי הדם ולגרום לכאב או דימום. מומלץ כרגע להפסיק עד שהכאב והדימום ייפסקו. כשתמשיכו, חשוב שתשתמשו בחומר סיכה על בסיס מים ושבעת החדירה אתה תהייה נינוח ועם שרירים רפויים ושהחדירה לא תעשה בבת אחת אלא לאט תוך התחשבות בכאב אצלך (אם קיים). אני מקווה שאתם משתמשים תמיד בקונדומים כדי להגן על עצמכם הן ממחלות מין והן מזיהומים. כמו כן, יש לשלול קיום טחורים שגם הם עשויים לגרום לדימום ולכאב ולכן מומלץ לפנות לרופא כירורד לבדיקה. כל טוב. תודה על התשובה, בעניין של הטחורים, אבא שלי סובל מטחורים אז יש מצב שזאת הסיבה אם זה תורשתי כמובן, ואם כן מה עליי לעשות ואיך זה הגיוני שבגיל 19 יש טחורים, מה הטיפול ולאיזה רופא לגשת אם צריך תודה

תשובה:
שלום. טחורים אכן מופיעים אצל חלק גדול מהגברים (עד כ-50%). לעיתים ההופעה שלהם היא מוקדמת, בגיל הנעורים, במיוחד כשמדובר בסיפור משפחתי. עליך לפנות לרופא כירורג כדי להיבדק ולקבל המלצות לטיפול בבעיה. לגבי מין אנאלי אתה יכול לחכות עד לבדיקה אצל הכירורג וקבלת תשובות בנושא, אך באופן עקרוני אין מניעה מהמשך יחסים אנאליים אך חשוב מאד לקיים אותם בעדינות, ולהפסיק אותם במקרה שמופיע כאב או דימום. תרגיש טוב!


בת 17 שואלת: #103597
היי חבר שלי רוצה לקיים יחסי מין בתחת בלי קונדום ואני תמיד יורדת לו לאורלי גם בלי קונדום אפשר לקבל מזה מחלות מין?

תשובה:
שלום לך אפשר להיבק במחלות מין ממין אנאלי וממין אוראלי. אם אתם רוצים לקיים מגע מיני כזה בלי קונדום כדאי להיבדק לפני. אם הבדיקות יצאו שליליות ואין לכם מחלות מין אתם יכולים לא להשתמש בקונדום. כדאי לך לדעת שמין אנאלי מצריך הרבה תקשורת, רגישות והכרות של הנושא. אני ממליצה לכם לפני שאתם מנסים לדבר על הציפיות שלכם, להשתמש בחומר סיכה ולהיות בתקשורת בזמן החדירה - לכוון ולהדריך אותו להכנס לאט ובעדינות ולעצור אם כואב לך. כל טוב


בת 18 שואלת: #103314
שלום, אתמול אני וחבר שלי ניסינו משהו חדש במהלך הסקס והוא חדר לי בחור של הישבן כשחזרתי הביתה ונכנסתי להתקלח משהו כמו חצי שעה אחרי יצא לי משם נוזל חום דבש כזה מה זה יכול להיות?

תשובה:
שלום לך. לאחר יחסי מין אנאליים - יחסי מין שכוללים חדירה לפי הטבעת - יתכן ותהיה יציאה של נוזל זרע, רוק או חומר סיכה שבו השתמשתם במהלך יחסי המין. כמובן שלאחר היחסים יתכן ותהיה גם יציאה של צואה. בכל מקרה, על-פי התיאור שמסרת לא נראה שיש סיבה לדאגה.


בן 19 שואל: #102884
היי, אני גבר ואני וחבר שלי עשינו סקס הכל היה טוב זאת אומרת לא היו פאשלות או משהו .. חשוב לציין שניקיתי לפני עשיתי חוקן ומה שצריך וגם לא אכלתי .. ויום למחרת שהתעוררנו הוא החדיר לי והיה פאשלה ויצא משם צואה.. עכשיו חשוב לי לציין שיום לפני שאכלתי הלכתי לשירותים כי יש לי חילוף חומרים מהיר ואז עשיתי חוקן והתקלחתי .. אז איך הגיוני שיצא צואה ? תודה רבה .

תשובה:
היי, אני רואה כי נושא ההיגיינה מאוד מטריד אותך ונשמע כי עשית הרבה מאמצים כדי להימנע מהסיטואציה שקרתה, צריך לקחת בחשבון שיחסי מין הם אקט לא כל כך נקי בכל סוגי יחסי המין (אוראלי, אנאלי וויגינאלי). יהיה קשה לשמור על ניקיון מוחלט ולכן כדאי לעשות את זה כשמרגישים בנוח עם בן הזוג. מערכת העיכול בגוף שלנו עובדת כל שעות היממה ולכן הגיוני שהייתה צואה גם אם לא אכלת לפני..עם זאת, אני לא רופאה ולא יודעת לתת לך ייעוץ רפואי בנושא. אם זה מאוד מטריד אותך הייתי מזמינה אותך ללכת לרופא/ה שלך ולהתייעץ אולי יש עוד אפשרויות לעשות לפני כדי להימנע מהסיטואציה. בהצלחה!


בת 17 שואלת: #102338
חבר שלי ואני עשינו מין אנלי ואני מרגישה קצת נפיחות בבטן לאחר יומיים בערך ...מה זה אומר?האם אני יכולה להיכנס להריון מזה?

תשובה:
שלום לך, מין אנאלי- חדירה לטוסיק (בפי הטבעת), לא מאפשר כניסה להריון! יש חשש כניסה להריון אך ורק ממגע בין הפין לפתח הנרתיק של האישה (או חדירה מלאה). כל טוב!


בן 19 שואל: #101901
שלום רב, היום אני ועוד גבר שהכרתי למען מטרת הנאה , נפגשנו והתרחש בנינו מגע מיני שכלל חיכוך איבר מינו באזור פי הטבעת שלי,אך אינו כלל חדירה מלאה. ישנם סיכויים שהיו הפרשות מצידו, ישנו סיכוי שהועבר אליי איזושהי מחלת מין? אשמח שתענו . תודה רבה.

תשובה:
שלום לך, ממה שתיארת נשמע כי הסיכוי של ההידבקות הינו קלוש. עם זאת, אנו נמליץ לך לערוך בדיקות דם ושתן הבודקות מחלות מין בעוד כשלושה שבועות על מנת להפיג את החששות. כל טוב.


בת 18 שואלת: #101767
היי אחרי שעשיתי מין אנאלי אני מרגישה נפיחות בבטן או שזה בגלל ההפלה ?

תשובה:
שלום האם עשית מין אנאלי בעבר? האם כאב לך? כנראה שהנפיחות בבטן קשורה להפלה. האזור עדיין רגיש והגוף מתאושש. אולי כדאי לך לשקול לתת לגוף להחלים יותר לאט אם את מרגישה שזה מתאים לך. תרגישי טוב.


בת 15 שואלת: #101264
קיימתי יחסי מין אנאליים עם חבר שלי היום, כאב לי קצת אחרי אבל עברו שעתיים וכבר לא כואב לי. הלכתי הרגע לשירותים ויצא לי קצת דם מפי הטבעת האם זה נורמלי? אני ממש דואגת (זה היה עם קונדום) קיבלתי מחזור יום אחרי וזה בסדר כי זה התאריך שלי וגם שנינו בתולים אז אין חשש למחלות מין נכון?

תשובה:
שלום לך חדירת פין לפי הטבעת יכולה לגרום לדימום מפי הטבעת, את כותבת שזה היה "קצת דם" יכול להיות סדק או שריטה זה כנראה יחלוף . לגבי הוסת ביחסי מין אנאליים אין חשש להריון מכיוון שהזרע מופרש לפי הטבעת ולא לנרתיק אלו 2 מערכות שונות בעלי תפקידים שונים. לגבי מחלות מין הדרך הכי נכונה להימנע ממחלות מין הוא קיום יחסי מין עם קונדום. בהצלחה


בת 16 שואלת: #101088
שלום אני וחבר שלי קיימנו סקס אנלי לפני 12 ימים ללא אמצעי מניעה לקחתי למחרת פוסטינור אך עכשיו אני מרגישה שמשהו מוזר עם הגוף שלי שהשמנתי ויש לי כמה תסמינים של הריון אני לא יודעת מה לעשות , והאם יש כדור לקחת נגד הריון מידי

תשובה:
שלום לך! יחסי מין אנאליים הם יחסים שכוללים חדירה לפי הטבעת. לא ניתן להיכנס להיריון מיחסי מין אנאליים, ואין צורך לקחת אחריהם פוסטינור. מאחר וביחסי מין אנאליים כן יש סיכון להדבקה במחלות מין, מומלץ לקיים אותם עם קונדום (במיוחד אם מדובר בחבר חדש). לגבי התסמינים שהרגשת - ככל הנראה הם אינם קשורים להיריון. כל טוב!


בת 17 שואלת: #100990
לפני שבוע קיימתי יחסי מין תחת עם החור שאני יוצאת איתו תחת שכרות וכנראה לא שמתי לב עד כמה חזק זה היה כשחזרתי הביתה הלכתי לשירותים ואני לא ממש יודעת איך לתאר מה ראיתי והרגשתי .. כמו פיסת עור ארוכה תלויה מאיבר מיני ... לא כאב אך היה אדום ארוך וקצת נפוח .. עם הימים פיסת העור הצטמקה נהייתה קטנה אך הקצה היה שחור והיו לי הפרשות חומות כאלה ... עכשיו פיסת העור קצרה .. איני מרגישה אותה כלל אבל אני לא ממש מבינה מה זה ואם זה מסוכן

תשובה:
היי, נשמע שרצוי שתלכי לרופא משפחה\פרוקטולוג לבדיקת פי הטבעת כדי לוודא שהכל בסדר ושזה עובר. שיהיה בהצלחה.


בן 16 שואל: #100553
ועוד שאלה עם אני בתולה וחבר שלי מחדיר לי לתחת ויגמור שם יש סיכוי להריון ? ועם הוא לא יגמור ?

תשובה:
שלום לך! אי אפשר להיכנס להיריון כתוצאה מיחסי מין אנאליים (החדרה של הפין לפי הטבעת), גם אם הם כוללים גמירה וגם אם לא. חשוב לציין שביחסי מין אנאליים כן ניתן להידבק במחלות מין ולכן אם לא מדובר בחבר קבוע ובקשר ארוך עדיין מומלץ להשתמש בקונדום.


בת 16 שואלת: #99312
שלום אני וחבר של קיימנו מין אוראלי הוא גמר בתוך התחת שלי והשפיח גלש לעבר פתח הנרתיק יש מצב להריון ?

תשובה:
הי ממליצה לקחת פוסטינור כמה שיותר סמוך לאקט המיני עד שלושה ימים אחרי. ככל שלקיחת הגלולה של אחרי סמוכה יותר הסיכויים להריון קטנים אף יותר. מציעה לכם בהמשך לקיים מין אנאלי עם קונדום על מנת להימנע משפיכה ליד הנרתיק, בנוסף באזור זה החיידקים רבים והקונדום שומר על היגיינה ומניעת מחלות מין . מוזמנים להתייעץ בדלת בהמשך..בהצלחה.


בת 16 שואלת: #99088
החלטתי לפנות לכאן כי אנלא יודעת לאן לפנות. אני וחבר שלי כבר שנה וחצי ביחד ואנחנו ממש רוצים לנסות אנאלי. ניסינו להשתמש בחומר סיכה של דורקס, הוא ניסה להכניס אצבע וכשהוא הוציא כל האזור שם שרף, גם בפנים וגם מסביב. ניסינו גם עם שמן תינוקות וקרה אותו דבר. בפעם האחרונה שניסינו עשינו עם חומר מיוחד לאנאלי שהוא הביא מפראג וברגע שהוא הוציא את האצבע זה שרף לי כמו שמסטיק מנטה חזק שורף, אותה הרגשה. לעומת זאת, כשאני משתמשת ברוק שלי ומכניסה לעצמי אצבע, זה כואב טיפה אך לא שורף בכלל. אנחנו לא יודעים מה לעשות, יש למישהו עצות במה להשתמש או מה לשנות?

תשובה:
הי לך, את נשמעת מאוד מתוסכלת מהמצב ושאתם מנסים כבר הרבה זמן. חשוב שתבדקי את חומר הסיכה שהשתמשתם בו הוא בטעמים ואז עדיף לקנות חומר סיכה שללא טעם. ייתכן ואזור פי הטבעת שלך הוא רגיש לחומרים ואם את אומרת שעם הרוק את לא מרגישה ששורף, אז תוכלו להנסות בעזרת הרוק שלכם (הכוונה לירוק על האצבע ולא להכניס לפה על מנת לא להעביר חיידקים מפי הטבעת). אם זה מאוד מעסיק אותך תוכלו לקבוע תור לפרוקטולוג בכדי שיבדוק אם יש לך פצע פנימי או טחורים פנימיים שיכולים להגביר רגישות במצבים אלה. מזכירה לכם שבמין אנאלי חייבים להשתמש בקונדום (שבעצמו מגיע עם חומר סיכה מיוחד9 על מנת שלא להידבק בזיהומים וחיידקים. מציעה לכם לקרוא באתר שלנו הדרכה כהכנה למין אנאלי ואולי גם זה יסייע להם. מקווה שהקלתי עלייך, אשמח להתעדכן.


בן 16 שואל: #98832
היי , אני וחברה שלי עשינו מין אנאלי שהיא במחזור .. והיה לה קצת כאבי בטן , וכל פעם בדקנו את ה.... שלי , ותמיד ראינו דם או גושי דם , ולא ידענו מה לעשות , להמשיך או לעצור , אם זה מסוכן או לא והיא ממש נלחצה לכן פנינו אליכם ..

תשובה:
שלום לך, טוב עשית שכתבת לנו. מין אנאלי לא אמור לגרום לדימום ואם הוא גורם לדימום, אז עדיף שלא תעשו אותו. זה רק מראה שאתם צעירים מדי לעשות את המגע המיני הזה ושווה לדחות אותו לגיל מאוחר יותר. אני מבינה גם שלא היה שימוש בקונדום. האם היא עדיין מדממת? אם כן, היא צריכה ללכת לרופא/ה. אם לא, אז זה בסדר ואין מה לדאוג. תמנעו מיחסי מין אנאליים כי זה כרגע לא מתאים לגוף שלכם. אם בכל זאת תמשיכו לעשות את זה, חשוב מאוד להשתמש בקונדום כדי למנוע העברת זיהומים מפי הטבעת לפין שלך. נשמח מאוד שתתקשרו אלינו כדי להתייעץ על קיום יחסי מין, על אמצעי מניעה ועל הנאה בטוחה ונעימה. כל טוב


בת 18 שואלת: #96657
שלום אם אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין בתחת והוא גמר בפנים יש סיכוי להריון ??

תשובה:
שלום לך וסליחה על העיכוב במענה, לא ניתן להיכנס להריון ממין אנאלי. מה שכן חובה להשתשמש בקונדום במין אנאלי כי יש חשש זיהומים כתוצאה משאריות של צואה בפי הטבעת. הוא זה שעלול להידבק ולכן חשוב מאוד להשתמש בקונדום. בנוסף, האם זה היה לך נעים? האם כאב? מין אנאלי יכול להיות מאוד כואב אם עושים אותו לא נכון, עם הכנה מקדימה ועם תקשורת גבוהה. הוא יכול להיות נעים בהכנה הנכונה, עם הרבה חומר סיכה וברצון משותף של שניכם. את מוזמנת להתקשר או לאבוא כסי לקבל הדרכה נכונה על מין אנאלי, במידה ותחליטי שאת רוצה להמשיך לעשות אותו, ואת ממש לא חייבת אם את לא רוצה. כל טוב


בן 14 שואל: #96525
שלום ותודה על התשובה אני אעשה זאת.. לנושא אחר, היום בפעם הראשונה אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין אנאלים. עשינו זאת בלי קונדום והוא גמר בתוכי.. יש לי כמה שאלות; האם יש בעייה שעשינו זאת בלי קונדום (מחלות וכדומה) ? הוא גמר בתוכי, אין בזה סיכונים ? יכול להיות טפטוף של הזרע שלו מהאיבר שלי בזמן הוצאת הוצאת צואה או אפילו מיד אחרי יחסי המין ? כול להיות שבזמן קיום יחסי מין אלה יצא על האיבר מין שלו צואה שלי ? אני ממש נהנתי למרות הכאב ואני כן רוצה לעשות את זה אבל בדרך כלל לפני כל דבר אני קוראת באינטרנט כדי להזהר אבל הפעם לא עשיתי את זה ואני חוששת לגבי הרבה דברים ובמיוחד לגבי הקטע שאם פעם אחת הוא ייגעל בגלל הריח או אם יצא צואה על האיבר מין שלו ואני לא רוצה את זה. תודה רבה וערב טוב.

תשובה:
שלום לך וסליחה על העיכוב במענה, מין אנאלי הוא יחסי מין שיש לגביהם כללים אחרים מאר יחסי מין ואגינליים. קודם כל, חובה להשתמש בקונדום בגלל שיש שאריות של צואה פי הבטעת ויכולות להעביר זיהום אליו ואז גם אליך במידה וזה נוגע לך בפה או בפות. בנוסף, מין אנאלי אינו אמור להיות כואב אם עושים אותו נכון ואיך שאתם עשיתם זה לא נשמע נכון. מין אנאלי חשוב שיעשה עם קונדום גם כדי לשמור על הבריאות שלכם אבל כדי שיהיה חומר סיכוך מהקונדום. בנוסף, חשוב להשתמש בהרבה מאוד חומר סיכה כדי שזה יעזור להיכנס חלק יותר וגם חשוב להרחיב את פי הטבעת קודם לכן עם האצבע כדי שזה לא יכאב. בנוגע לזרע בתוך פי הטבעת שלך, אם אתם הראשונים אחד של השני, אז אין סיכון למחלות מין אבל בגדול אם הייתם מנוסים מינית, והייתה לו מחלת מין או לך, זה כן היה יכול לסכן אותך. ואכן, הצואה שלך נגעה בפין שלו והוא יכול להיגעל מהריח. ועכשיו אני מגיעה לשאלה הבאה: לאן אתם ממהרים? אני רואה שאת רק בת 14, מאוד מאוד צעירה, ושרק התחלתם את המגע המיני ביניכם. מין אנאלי הוא משהו שעושים בגיל מבוגר יותר, ואחרי הרבה מדע מיני אחר. זה לא המגע המיני הראשון שעושים. אני מציעה שתחכו קצת. תלמדו את הגוף אחד של השניה ולא תרוצו למגע שמצריך בגרות, אינטימיות, חוסר בושה ואחריות. אני ממש אשמח אם תבואו אלינו לדלת פתוחה לשיחת ייעוץ והדרכה גם על מין אנאלי (במידה ותרצו להמשיך בזה) וגם על שיקולים לקיום יחסי מין, אמצעי מניעה והנאה. כל טוב


בן 17 שואל: #94351
היי האם אפשר להכנס להריון דרך פי הטבעת (התחת)?

תשובה:
שלום לך. על מנת שיהיה הריון, יש צורך בהפריה של הביצית של האישה ע"י הזרע של הגבר. הפריה כזאת מתרחשת במפגש בין זרע וביצית. כשמקיימים יחסי מין הכוללים כניסה של הפין אל הנרתיק ובמהלכן יש שפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בפתח הנרתיק, יש אפשרות למפגש זרע וביצית. לכן, אין אפשרות להיכנס להריון ביחסי מין אנאליים (הכנסה של פין אל פי הטבעת). אם יש שפיכה של נוזל זרע בפי הטבעת או בקרבת פי הטבעת, חלק מנוזל הזרע יכול לזרום לכיוון הנרתיק. מעבר לעניין ההריון, חשוב לזכור כי במין אנאלי ניתן להידבק במחלות מין או בזיהומים הקשורים לצואה ולכן אני ממליצה על שימוש בקונדום. כל טוב.


בן 16 שואל: #94272
אני וחברה שלי שוקלים לקיים יחסי מין של איבר מין לתחת(נראה לי קוראים לזה מין אנאלי) רציתי לדעת אם אפשר להיכנס מזה להיריון ומה יכול להיות מסוכן בזה ואם זה עלול לכאוב לאחד מאיתנו? רציתי גם לדעת כשאני יורד לה איך אפשר לגרום לה ליהנות יותר(איזה איברים יותר רגישים)? בנוסף רציתי לדעת אם קרום הבתולין נקרע או עלול להיקרע אם אני דוחף לה אצבעות? שאלה אחרונה, היא משדרת לי המון מיניות בשיחות שלנו ורציתי לדעת איך אוכל לדעת בוודאות אם היא באמת בנאדם מיני או שהיא עושה זאת בשבילי?(כדי לא לחצות קו שהיא באמת לא מעוניינת)

תשובה:
היי יחסי מין מהסוג שתיארת אכן נקראים מין אנאלי. לא ניתן להיכנס להיריון ממין אנאלי- כאשר אין חדירה לנרתיק או מין שקרוב לפתח הנרתיק אין חשש. כדאי לשוחח עם בת הזוג שלך על ההחלטה לקיום יחסי מין אנאליים, זה משהו שעלול להכאיב לה. כמובן שחשוב להשתמש בקונדום קם ביחסי מין מהסוג הזה כדי שתהיו מוגנים מפני מחלות מין. לגבי ההנאה הדגדגן הוא מקום שיש בו הרבה ריכוז עצבי ונשים רבות נהנות ממגע בדגדגן אבל חשוב לשאול את החברה שלך ממה היא נהנית ומה נעים לה- תקשורת היא בסיס מאוד חשוב לכלל יחסי המין ולזוגיות, ממש חשוב לדבר כדי ששני הצדדים יהנו- זה נכון גם לגבי השאלה האחרונה שלך- יכול להיות שהיא אדם מיני ויכול להיות שבאמת היא עושה את זה בשבילך- תשאל אותה וככה תדע הכי טוב. בהצלחה


בת 21 שואלת: #93388
היום שמתי לב שיש לי משהוא כמו פצעונים קטנים סביב אזור פי הטבעת... האם יש סיכוי שנדבקתי מהפעם הראשונה שאני מקימת יחסים אנאלים עם החבר שלי? ( עבר יותר מ 4 חודשים מאז שקיימנו יחסים וזה היה לפעם אחת)

תשובה:
שלום לך, שמחה שפנית אלינו שוב וטוב מאוד שאת ערנית לגבי השינויים בגוף שלך. איני יכולה לענות תשובה מלאה מאחר ויש צורך בבדיקה רפואית אצל הרופא כדי להבין מהם הפצעונים עליהם את מדווחת. ראיתי שבעבר קיימת מין אנאלי ללא קונדום ובמצב כזה, את בסיכון להידבקות במחלות מין. כשתלכי לרופא המשפחה, חשוב שתשתפי אותו בדבר יחסי המין האנאליים ובמידה ויהיה חשש למחלת מין הוא יפנה אותך לבדיקות דם ו/או שתן ואולי אף יבדוק את הפצעים עליהן את מדווחת. חשוב להדגיש, שרוב מחלות המין ניתנות לטיפול ע"י אנטיביוטיקה ולכן, כדאי שתיגשי בהקדם לרופא. תוכלי גם לפנות למרפאת הפרסים בחיפה ששייכת למשרד הבריאות והיא מתמחה באבחון וטיפול מחלות המין וזה חסוי, ללא עלות ואין על כך תיעוד בתיק הרפואי שלך. המספר שלהם 04-8619719. בהצלחה והחלמה מהירה


בת 20 שואלת: #92334
שלום האקס שלי היה לו חבירה אחת לפני הם קיימו סקס שלם אבל אצלינו אי אפשר לקיים סקס מלה אני חייבת לשאיר ״ביתולה״ במובן של המגזר אבל אני יודעת שאני לא. כאני מקיימת יחסי מין אנליים אתו עכשיו אני לא יודעת אם יש הבדל בהרגשה שלו בין שני הסוגים ואני מודאגת שהוא נזכר בסקס שעשה עם האקס שלו אהוא נהנה שמה יותר כי הוא אומר ש הסקס הטבעי זה אבירה שונה וחוויה שונה סה אומר שאתה הוא נהנה יותר ? ומה צריך לעשות ? חשוב לצין שהוא חווה את הסקס המלה רק איתה והם היו ביאחד שנה וחצי ואנחנו שנה אחת ביחד והוא אומר שהוא אהב אותי הרבה יותר ממה שאהב אותה אהוא לא מדבר עליהא אם מישהוא פותיח את הנושה אז זה אני ואני יודעת שאני עושה טעותת

תשובה:
שלום לך, אני מבינה שחשוב לך להישאר בתולה כפי שרשמת וחשוב שגם בן הזוג שלך יקבל את זה. האם הסברת לו? לגבי מין אנאלי, האם זה נעים לך? אני קוראת שאת מאוד עסוקה בהנאה של בן זוגך ואת משווה את זה להנאה שלו עם החברה הקודמת שלו. זוגיות טובה לא מבוססת רק על מין אלא על גם על פתיחות, תקשורת, אהבה הדדיות ועוד דברים. אם בן זוגך אומר שאוהב אותך אז מאמינה שמתכוון לכך ונשמע שהקשר שלכם מביא רגשות ותחושות שלא היה לו בקשר הקודם. חבל שתשווי בינך לבינה. לגבי יחסי המין, כל בחור ובחורה נהנים מדברים שונים, חשוב שתביני מה נעים לך ואח"כ תבדקי איתו מה נעים לו ותסבירו אחד לשנייה מה יכול לגרום לכם ליותר עונג והנאה. תמיד תוכלו לנסות מגעים מיניים נוספים שאינם כוללים חדירה. חשוב לי להגיד גם מין אנאלי חייב להיעשות בשימוש בקונדום משום שיש סיכוי גבוה לזיהומים אצלך ואצלו, לכן טוב ששיתפת אותנו, ומעכשיו תשמרו על עצמכם עם קונדום. אנחנו גם זמינים עבורך באופן טלפוני אם תצטרכי, המענה שלנו חסוי גם באופן טלפוני. בהצלחה בזוגיות שלכם


בן 18 שואל: #92175
אהלן(: היום קיימתי יחסי מין (אנאליים) עם גבר, ולפני שהוא שם קונדום הוא חיכך את איבר המין שלו בפי הטבעת שלי. זה דבר שעשיתי/עשו לי מספר פעמים, ואני לא מרגיש שאיבר המין של הפרטנר בפנים אבל מפחיד אותי שעדיין מתקיים מגע חשוף שהוא מסוכן בצורה כלשהיא. בנוסף, הפעם הוא די בטעות נכנס אליי לגמרי בלי קונדום, וזה היה לשנייה והוא יצא, אבל שם ממש פחדתי מהידבקות כלשהיא ועכשיו אני לא ככ יודע מה לעשות, כי בחיים לא עשיתי סקס לא מוגן, ועוד לא התחלתי לעשות בדיקות תקופתיות. השאלות שלי הן אלו: 1. אם הוא אדם בריא שעושה בדיקות דם קבועות ולא מצאו אצלו איידס או צהבת או כל מחלת מין אחרת, והוא היה בתוכי ממש לשנייה, וניקיתי את פי הטבעת לפני הסקס.. מה הסיכויים שנדבקתי במשהו? 2. מה עליי לעשות? איפה אפשר לעבור בדיקות כלליות ולגלות? 3. הבנתי שבדיקה מגלה את הסטטוס שלי מלפני חודשיים, זה נכון כן? וזה אומר שרק בעוד חודשיים אוכל לדעת אם נדבקתי במשהו ממנו? 4. אותו חיכוך חיצוני בין פין לפי הטבעת נחשב מסוכן גם כן? תודה רבה ואשמח לתשובה בהקדם האפשרי!!!

תשובה:
שלום לך, אני שמחה מאוד שפנית אלינו. אתה צודק בזה שזה מסוכן, אבל בוא תנשום עמוק ונקווה שבבדיקות שתעשה הכל יצא שלילי. אם אין לו מחלת מין, אז ין סיכוי שהוא הדביק אותך במשהו. אם לך אין מחלת מין, אז אין סיכוי שאתה הדבקת אותו. מה שכן, לפעמים יש שאריות של צואה בפי הטבעת שיכולות להעביר אליו זיהומים לפין, אם הוא בלי קונדום. אבל זה בר טיפול. אתה צריך לעשות בדיקות למחלות מין. ניתן לעשות אותם דרך רופא/ת המשפחה שלך או דרך רופא/ת עור ומין בקופת החולים. אם את המתבייש ללכת, אתה יכול להגיע למרפאת לוינסקי בתחנה המרכזית בתל אביב, שהיא מרפאה של משרד הבריאות לאיתור וטיפול במחלות מין, בחינם, ובאנונימיות. אם אתה מהצפון, אז יש את מרפאת הפרסים בחיפה, שהיא כמו מרפאת לוינסקי. אני מציעה שתעשה בדיקה אחת עכשיו, ועוד אחת עוד חודש או חודשיים כדי לוודא. הבדיקה עכשיו תרגיע אותך לזמן הקרוב, גם אם היא לא אמינה עד הסוף. את השאלה לגבי מתי לחזור על הבדיקה, תשאל את הרופא/ה שיטפל בך. החיכוך החיצוני גם עלול להדביק במגע של עור לעור, אבל בדרך כלל זה רק אם יש התפרצות של פצע או יבלת או קצת לפני התפרצות. לך תיבדק וזה ירגיע אותך. כל טוב


בת 15 שואלת: #91701
היי אני בת 15 וחצי ואני וחבר שלי מקיימים מין אנאלי ואנחנו תמיד מקפידים לשמור שלא יהיה מצב של חדירת זרע.המחזור שלי הוא סדיר כבר עוד מעט שנה והוא בדרך כלל בתאריך ה20 לחודש.חודש שעבר קיבלתי ב20 ואז עברו שבועיים וקיבלתי שוב ב2 לחודש .המחזור שלי מתאריך ה20 מאחר ומתאריך ה2 מאחר בשלושה ימים. השאלה שלי היא האם יש קשר בין איחור המחזור לבין קיום יחסי המין האנאליים או שזה סתם איחור בגלל שינוי כלשהו?יש לציין שלא עברתי הרבה שינויים בתקופה הזאתי.

תשובה:
שלום לך. ממה שאת מתארת, המחזור שלך לא סדיר. וזה קורה במיוחד לבחורות צעירות בגילך. באשר לקיום מין אנאלי - ישנה אפשרות שהזרע ינזול לאיזור הפות ולכן צריך בכל זאת להשתמש בקונדום. זה גם יכול להגן מפני זיהומים כי קיום יחסים באיזור זה , שלא נועד להחדרה אלא למשהו אחר... בהחלט יכול לגרום לזיהום. אז עדיף שתזהרו. אני מאד ממליצה שתתקשרי לדלת פתוחה ותדברי עם יועצת שתבהיר לך קצת את הסיכונים. אם את חוששת שאת בהריון, מוטב שתעשי בדיקת הריון שאפשר לקנות בבית מרקחת מן המדף או לקבל בדלת פתוחה באזור מגוריך בחינם. בהצלחה!


בת 15 שואלת: #91331
היי אם חבר שלי גמר לי בפי הטבעת יש מצב להריון ? כאילו על הטוסיק אבל אני לא יודעת אפ זה נפל לפי הטבעת

תשובה:
שלום לך. ראשית, אין סיכוי להריון ממין אנאלי. אך למרות זאת, חשוב מאוד לקיים יחסי מין אנאליים עם קונדום, שכן יש סיכוי גבוה להידבקות בזיהום, כתוצאה מריבוי חיידקים צואתיים בפי הטבעת. אני אשמח להזמין אותך להגיע אלינו, לדלת פתוחה הקרובה לביתך. נשמח לשוחח ולייעץ לך בחינם וללא ידיעת הורים, על אמצעי מניעה מתאימים, כדי שתוכלי להמשיך ולשמור על הבריאות שלך! כל טוב.


בת 24 שואלת: #91248
הוא אומר לי הרבה שכייף לו והכל אבל 2 דברים הוא ממש רוצה. להכניס מאחורה, ושאני ימצוץ לו.. ואת שניהם קשה לי לעשות... זה נורמלי מצידי שאני לא מאפשרת?

תשובה:
שלום לך, זה נורמלי לחלוטין שאת לא מאפשרת. את ממש לא צריכה לעשות משהו שאת לא רוצה לעשות, גם אם זה הכי כיף לו. יחסי מין צריכים להיות הדדיים ומספקים ואם את עושה את זה בלי רצון, את תפיגעי מזה. בנוסף, יחסי מין אנאליים (מאחורה) הם לא משהו שהרבה א/נשים עושים, ובטח לא אם אתם לא מנוסים והרבה זמן יחד, ומשאלותייך אני מבינה שאת לא מאוד מנוסה. קחי את הזמן להכיר את הגוף אחד של השני ואל תרוצו קדימה. אין להמ למהר ותהיי קשבה לעצמך ולרצונותייך. כל טוב


בת 18 שואלת: #90797
שאלה נוספת, רציתי לדעת איך אפשר לדעת אם התפתח זיהום אצל הבן זוג שלי ?

תשובה:
צריך לשאול אותו. אם יש לו זיהום, הוא ירגיש את זה. יקבל גירוד, כאבים חום. כנ" ל לגביך. הסיכוי שלך ייגרם זיהום יותר גבוה.


בת 18 שואלת: #90771
שלום, אני נמצאת במערכת יחסים ארוכה עם החבר שלי. והחלטנו לנסות מין אנאלי (אם אני לא טועה בשם, כלומר דרך הישבן) כמובן שזה נעשה בהסכמה. בסופו של דבר עשינו את זה לזמן קצר והפסקנו, הוא לא נכנס עמוק והוא לא הגיע לשפיכה, אבל הוא ממש דואג שיכול להיות סיכוי שיווצר מזה היריון. האם זה יכול לקרות ? והאם אפשר להיכנס להיריון משפיכת זרע בפה ובליעתו ?

תשובה:
שלום לך, אני שמחה שפנית אלינו. ראשית, אין סיכוי להריון ממין אנאלי. למרות זאת, חשוב מאוד לקיים יחסי מין אנאליים עם קונדום, שכן יש סיכוי גבוה להידבקות בזיהום, כתוצאה מריבוי חיידקים צואתיים בפי הטבעת. שנית, אין סיכוי להריון ממין אוראלי, משפיכת זרע בפה ומבליעתו. הריון יכול לקרות מכניסה של פין לפות ללא אמצעי מניעה. אני רוצה להזמין אותך להגיע אלינו, לדלת פתוחה הקרובה לביתך ולשוחח עם יועצת על אמצעי מניעה ומגעים מיניים. אני חושבת שזה יעזור לך להרגיש בטוחה יותר וייתן לך עוד ידע וכלים כיצד להגן על עצמך. כל טוב.


בת 15 שואלת: #90252
היי אני בת 15 כפי שרשום לכם וניסיתי מין אנאלי לפני כחודשיים וברגע שחבר שלי רק התקרב לאיזור בא להכניס את ההתחלה של הפין כאב לי ממש אני לא חושבת שאנסה שוב כי הכאב היה עצום עד כדי כך שלא רציתי להמשיך בקיום יחסי מין. אני יודעת שצריך חומר סיכה ובאמת לסמוך על הבן אדם כדי להפטר מהבתולים של הישבן. רציתי לשאול אם שווה כל הסבל בהתחלה כאילו מה מרגישים אחרי זה? ביחסי מין הראשונים שלי ידעתי שהסבל שווה בגלל הדגדגן והאיבר מין שהוא מלא עצבים רגישים ובטוסיק אין כלום שיגרום לי להתענג

תשובה:
שלום לך, אני שמחה שפנית אלינו. ראשית, אני לא חושבת שיש איזשהו מגע מיני ששווה לסבול בשבילו. מגעים מיניים נועדו לגרום לנו להנאה ולעונג, אבל אם הם מלווים בסבל רב ובכאבים, אז לדעתי הם לא שווים את זה. יחד עם זאת, ישנם מגעים מיניים שבהתחלה, כשמקיימים אותם, הם כואבים ואז הכאב נעלם עם הזמן, כמו במין וגינאלי- עם כניסה של הפין לפות. גם במין אנאלי הכאב פוחת עם הזמן וישנה התרגלות. בנוסף, יש נשים שמתארות שהן מגיעות לאורגזמה מכניסה של הפין לפי הטבעת שלהן ושהן נהנות מזה מאוד. אז ראשית לשאלתך- ניתן להגיע לסיפוק ולעונג מכניסה של הפין לפי הטבעת. יחד עם זאת, אני רוצה לשאול אותך מדוע את מעוניינת לקיים יחסי מין אנאליים? אני שואלת כיי נראה מדברייך שאת לא נהנית מהמגע המיני הזה ואת מטילה ספק בנחוצות שלו עבורך. אם כך, אני ממליצה לך להקשיב לתחושת הבטן שלך ותדעי שאת ממש לא חייבת לקיים יחסי מין אנאליים. מין אנאלי דורש בגרות, יכולות תקשורת גבוהות בין בני הזוג, אמון, פתיחות וכבוד הדדי ואני ממליצה להמתין לגיל מבוגר יותר כדי להתנסות. כמו כן, תדעי שיש לבצע הכנה הדרגתית לפני קיום יחסי מין אנאליים ולא מספיק להשתמש בחומרי סיכה ובאמצעי הגנה. אני רוצה להזמין אותך להגיע אלינו, לדלת פתוחה הקרובה לביתך, נשמח לשוחח איתך על יחסי מין אנאליים וכיצד את יכולה לשמור על עצמך ועל בריאותך. כל טוב.


בן 15 שואל: #90008
ני וחברה שלי קיימנו יחסי מין אנליים. כשהייתי קרוב לגמירה אז יצאתי ממנה וגמרתי בחוץ. הזרע השפריץ ונחת על פי הטבעת שלה וקצת על שפתי הנרתיק. איך שזה קרה נגבנו את הזרע מהר והתלבשנו. שאלתי היא האם היא יכולה להיכנס להיריון מזה?

תשובה:
שלום לך, במידה ולא היתה חדירה של הפין לפות ולא היתה חדירה של זרע לנרתיק לא ניתן להכנס להריון. נשמע שזה המקרה שלכם. בכל מקרה מומלץ להשתמש בקונדום גם ובמיוחד במין אנאלי בגלל ריבוי החיידקים באזור שיכולים לגרום לזיהום בפין. כל טוב.


בת 17 שואלת: #89811
היי , אני ובן זוגי קיימנו יחסי מין קצת שונים מכל הפעמים מכוון שהוא היה בדחף למאחורה ( במילים עדינות) אז הוא הכניס גם מאחטרה וגם מקדימה , וכתוצאה מכך מהיום שאחריי התחיל לי כאבים באזור האיבר מין , ברמה שאני לא יכולה לגעת או ללבוש תחתונים , זה כואב וצורב מגרד ונפוח , ואדום ממש , חשוב לציין שהסכמתי להן זוג כי לא חששתי שזאת תיהיה התוצאה , השאלה אם יש טיפול ביתי , זה ממש כואב ודלוף , עוד דבר , אני בערך כל שבועיים במצב אינטימי ואף פעם לא היה בעיה כזו או אחרת.

תשובה:
שלום לך, אענה על שאלתך תחילה ואחר כך אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות. מה שאת מתארת תואם את החוויה של מין אנאלי ואז ואגינלי, במיוחד בקרב נערה צעירה בגילך, במיוחד שלא נשמע שכל כך רצית את המגע הזה. כשנכנסים לפי הטבעת ואז לנרתיק ללא קונדום, או עם אותו הקונדום מפי הטבעת, אז יש חשש להעברת זיהומים לנרתיק משאריות של קקי שיש בפי הטבעת. פי הטבעת הוא מקום מזוהם ויכול להיות מסכן אם עובר ממנו חומר לתוך הפות. בנוסף, נכנסים אל פי הטבעת באיטיות, אחרי הרחבה ידנית של החומר ועם המון המון המון חומר סיכה. זה מצריך תקשורת ואמון מאוד גבוהים, מה שנאי לא מרגישה משאלתך שהיו שם. לצערי אין לך איך לפתור את זה באופן ביתי. את צריכה לפנות לרופא/ת נשים. אני מבינה שאת מתביישת לפנות אבל יש חיסיון רפואי והורייך לא ידעו. הרופא/ה חייב/ת לדעת את המגע שהיה ביניכם. בנוסף, את יכולה להגיע אלינו לדלת פתוחה ביום שיש רופא/ת נשים כדי שתוכלי להיבדק ולקבל טיפול. זה בחינם והורייך לא ידעו. עכשיו אני רוצה להתייחס לדברים שכתבת: את מתארת חוויה מאוד לא נעימה. כתבה שהוא רצה כי היה לו "דחף". מה את רצית? האם זה היה מרצונך? כי כשמגע נעשה מרצוננו, הוא לא אמור לכאוב, לפצוע או לגרום לגרד ונפיחות. אין כזה דבר "הוא היה לדחף למאחורה". בני אדם הם לא חיות. יש להם שליטה עצמית. אני מרגישה הוא בחר שלא לראות את הכאב שלך או את הרצון שלך. האם אני צודקת בתחושה שלי? את יכולה לתקן אותי אם אני טועה לחלוטין. זה גם בסדר. אני רוצה לתת לך עוד נקודת הסתכלות על מה שקרה. בכל מקרה, חשוב מאוד שתיבדקי ועד אז תמנעי מיחסי מין עם חדירה אנאלית ווגינאלית. כל טוב


בת 17 שואלת: #89784
היי , אני ובן זוגי קיימנו יחסי מין קצת שונים מכל הפעמים מכוון שהוא היה בדחף למאחורה ( במילים עדינות) אז הוא הכניס גם מאחטרה וגם מקדימה , וכתוצאה מכך מהיום שאחריי התחיל לי כאבים באזור האיבר מין , ברמה שאני לא יכולה לגעת או ללבוש תחתונים , זה כואב וצורב מגרד ונפוח , ואדום ממש , חשוב לציין שהסכמתי להן זוג כי לא חששתי שזאת תיהיה התוצאה , השאלה אם יש טיפול ביתי , זה ממש כואב ודלוף , עוד דבר , אני בערך כל שבועיים במצב אינטימי ואף פעם לא היה בעיה כזו או אחרת.

תשובה:
הי לך, יחסי מין "מאחורה" כלומר אנאליים מחייבים רגישות של החבר שלך בכדי שלא יכאב לך ולאחר מכן אסור שתהיה חדירה לנרתיק (כמו שרשמת "מקדימה") כי כך נוצרים זיהומים. לפי התופעות שאת מדווחת עליהן, עלייך לגשת לרופא בהקדם לבדיקות ולקבלת טיפול רפואי להקלה בכאבים. ממליצה לכם להבא להיות מוגנים ולהשתמש בקונדום בזמן חדירה אנאלית מאחורה ואם תרצו גם חדירה נרתיקית אח"כ, אז תורידו את הקונדום ושחבר שלך ישים קונדום חדש לחדירה דרך הנרתיק. חבל שתסבלי מזיהומים, זה לא שווה את הסבל הזה. גשי לרופא המשפחה בהקדם, אפילו ללא תור, ספרי לו על מצבך, ותקבלי טיפול. תרגישי טוב


בן 15 שואל: #87476
שלום רציתי לדעת האם זיון בתחת קורע את הקרום? ואם גומרים בתחת מה קורה?

תשובה:
שלום לך, מין אנאלי אינו קורע את קרום הבתולין, ומבחינת גמירה בפי הטבעת ללא קונדום, חשוב שתדע שמי שנכנס לפי הטבעת יכול להתסכן בהידבקות בזיהומים משאריות של קקי, וכן חשוב לשים קונדום כי הוא מגן מפני מחלות מין. מין אנאלי חשוב שייעשה מתוך הסכמה ושיחה תוך כדי. אתם מאוד צעירים לקיום מין אנאלי ויש כמה כללים חשובים שצריך לעשות לפני. יש לעשות זאת בעדינות ובזהירות ולמרוח חומר סיכה על בסיס מים או סיליקון כדי למנוע פציעות ודימומים באיזור פי הטבעת. יום טוב!


בת 18 שואלת: #86798
היי, 1מה ההבדל בין להיות רטובה לבין לגמור? 2אני חושבת שכשאני עומדת לגמור יש לי הרגשה שאני עומדת לעשות פיפי, אז איך אני יכולה להיות בטוחה אם אני עומדת לגמור או שיצא לי פיפי? (אני תמיד עושה לפני הסקס פיפי, אבל זה ממש הרגשה של פיפי) אז אני לא רוצה שיצא מצב שאעשה פיפי במקום לגמור 3חבר שלי אמר לי שהוא רוצה שנקיים יחסי מין בישבן, ואין לי בעיה לנסות כי זה נראה לי מעניין אבל אני מפחדת שזה יכאב ולא יהיה נעים. מה אפשר לעשות?

תשובה:
שלום לך, המשמעות של להיות רטובה זה שהפות מפרישה חומר סיכוך טבעי (סיכוך כמו שמן שמסכך) כשיש גירוי מיני. זה אומר שהפות מכינה את עצמה לכניסה של פין או אצבע. זה מעיד שיש גירוי וריגוש מיני בגוף. זה קורה במגע בדגדגן ובמקומות מענגים אחרים. לגמור זה להגיע לאורגזמה שהיא שיא העונג המיני שלאחריו יש ירידה חדה בגירוי המיני והירגעות. מדובר בתחושת עונג גופני מאוד גבוהה. התחושה של כמעט פיפי יכולה להיות כי הדגדגן לוחץ על שלפוחית השתן וגם יכול להיות שאת מאוד רטובה וזה מרגיש לך כאילו זה פיפי אבל זה לא. לא ייצא לך פיפי במקום לגמור. זה לא אותו איבר. הפיפי יוצא דרך צינורית השתן שנמצא מעל פתח הנרתיק ומתחת לחלק החיצוני של הדגדגן. הדגדגן נמצא מחוץ לפתח הנרתיק, בחלק העליון של השפתיים החיצוניות של הפות. יחסי מין בישבן הם אכן יכולים להיות כואבים מאוד ויש נשים רבות שממש לא נהנות מזה, במיוחד בגילך הצעיר. זה מגע שמתאים לגיל מבוגר יותר, בקשר בו יש תקשורת, נוחות גדולה, אמון מלא ויכולת לקרוא שפת גוף ותקשורת לא מילולית. פי הטבעת הוא חור שאינו נועד לחדירה והוא מכווץ מאוד בשרירים מאוד מכווצים. בשביל לקיים מין אנאלי יש לעבוד על הרחבת פי הטבעת קודם כל עם האצבע של חבר שלך, לאחר מכן עם שתי אצבעות ואז עם שלוש, ורק לאחר מכן עם הפין. יש צורך בשימוש בחומר סיכה רב, גם על האצבע וגם בתוך פי הטבעת עצמו. בנוסף, חשוב מאוד שהוא ישתמש בקונדום עם הרבה חומר סיכה, ולא קונדום דק כי הוא עלול להיקרע. הסיבה לקונדום היא שבפי הטבעת יש שאריות של צואה (קקי) וזה עלול להדביק אותו בזיהום וגם אותך. חשוב מאוד לעשות את זה בעדינות כי את יכולה להיפצע. אם את חושבת שתוכלו לעשות את זה לפי השלבים שכתבתי לך כאן, בעדינות ובאיטיות, עם הרבה הקשבה ואמון אחד בשני, אז אתם יכולים לנסות. אם את נרתעת מזה, זה מפחיד או מגעיל אותך, הייתי מחכה להמשך החיים לתנסות במגע מיני שכזה. כל טוב


בן 17 שואל: #86097
בפעם הראשונה במין אנאלי כאב לי והוא חשק הוציא, בפעם השנייה יכאב לי גם?

תשובה:
תראי, כמו שהסבירה לך היועצת בשאלה הקודמת ששאלת, מין אנאלי יכול בהחלט לכאוב. זה לא מקום שנועד לחדירה ובטח לא בגיל צעיר ובתחילת היחסים. צריך לזה הכנה נפשית ושמירה על נקיון והיגיינה וזה לגמרי טבעי שזה כואב לך ומלחיץ אותך. בכלל במין צריך לעשות רק מה שמתאים ונעים לשני בני הזוג ויש הרבה דברים שאתם יכולים לעשות אחד עם השני מבלי להכאיב. את לא צריכה לעשות שום דבר שכואב לך רק בגלל שאת רוצה לרצות אותו.


בן 17 שואל: #85836
היי, אני וחבר שלי שכבנו מאחורה.. באמצע הוא סיים אבל הוצאי ישר , אנחנו לא בטוחים אם משהו נשפך לי בנרתיק והוא המשיך לשחק לי. אבל במקרה כזה יש סיכוי להכנס להריון??

תשובה:
היי לך דיברנו טלפונית וכי שהאמרתי נראה שממה שאתה מתאר לא יכול להיות היריון. ממליצה שתחשבו על איזה אמצעי מניעה אתם רוצים להשתמש ושתשתמשו בקונדומים באופן קבוע במין אנאלי (מאחורה) כי בעת חדירה אנאלית אתה יכול לקבל זיהום. שיהיה יום טוב


בן 17 שואל: #85821
אני בן 17 וחברה שלי בת 15 וחצי. לפני כשבוע בערך , קיימנו יחסיים מאחורה מכיוון שהיא בתולה ורק לשתי דק .. כשהוצאתי את איבר מיני הוא שפשף קצת באיבר מינה. לפני שקיימנו את היחסים אז הייתה לי מן טיפה כזה באיבר מיני שאותה נגבתי בערך !! האם כתוצאה מהחיכוך והטיפות יש חשש כלשהו להריון או כל דבר אחר?

תשובה:
שלום לך בכול פעם שיש חדירה לא מוגנת, ללא אמצעי מניעה, של פין לפות יש סיכוי להיריון. הטיפה הזו שאתה מתאר קוראים לה "טיפות אהבה" וטיפות האהבה האלה יוצאות מהפין לפני השפיכה (הגמירה/האורגזמה) בלי שאתה מודע להן, גם בטיפות האלה יש זרע ולכן חשוב בכול פעם שיש חדירה של פין לפות להשתמש באמצעי מניעה. לא לגמרי הצלחתי להבין ממה שכתבת אם קיימתם יחסי מין עם חדירה של הפין לפות. אם התשובה היא כן, אז יש סיכוי להיריון. אם הסיבה היא לא, אז אין סיכוי להיריון. באופן עקרוני חדירה מאחורה (מין אנאלי) לא מומלצת בגיל שלכם. מין אנאלי דורש רמה מאוד גבוהה של שחרור, פתיחות וכו', בנוסף מאוד לא מומלץ להעביר את הפין מחדירה אנאלית (מאחורה) לחדירה וגינאלית (לפות), כי בחדירה אנאלית יש הרבה מאוד חיידקים שלא טוב שיכנסו לנרתיק. חשוב מאוד להשתמש בקונדומים אם אתם עוברים מחדירה אנאלית לחדירה וגינאלית ולהחליף קונדום בין חדירה אחת לשנייה. שיהיה יום טוב


בת 18 שואלת: #85487
המחזור שלי מגיע בעוד 3 שבועות ולפני כמה ימים אני והחבר שלי עשינו מין אנאלי וסיים בפנים אני יודעת שאין סיכוי להריון מזה אבל מפחדת שהזרע נוזל על איבר המין שלי אני לא יודעת אם זה נגע לא שמתי לב אבל מפחדת שיהיה כן האם יש סיכוי להיריון ????

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת לא ניתן להיכנס להריון. אני מבינה שאת בלחץ אבל אין לך ממה. מה שכן, יש חשש להידבקות במחלות מין ממין אנאלי ללא קונדום והוא בחשש לקבלת זיהום כתוצאה משאריות צואה בפי הטבעת שלך. לכן חשוב מאוד שתשתמשו בקונדום גם במין אנאלי, חשוב יותר משימוש בקונדום ביחסי מין ואגינליים. בנוסף, האם המגע הזה היה לך נעים? רצית אותו? אם כן, אז מעולה. כשעושים מין אנאלי נכון זה יכול להיות מאוד נעים. אבל אם לא, זה יכול להכאיב ואף לפצוע. אם זה לא מתאים לך את ממש לא חייבת לעשות מין אנאלי. נשמח לייעת לגבי קיום יחסי מין אנאליים בצורה הנכונה שלא תכאב לך ותהיה מהנה או לשוחח עם השיקולים שלכם לקיים יחסי מין אנאליים. כל טוב ושבת שלום


בת 15 שואלת: #85212
שלום אם אני וחבר שלי עשינו סקס כשאיבר המין שלו בתחת שלי והוא גמר אבל בתוך התחת שלי יכול לקרות משהו..? (אולי הטיפות יכולות לנזול לתוך איבר המין שלי?)

תשובה:
שלום לך. אכן יכול לקרות שנוזל הזרע נוזל לאיבר המין של האשה. בכל מקרה, מאחר ומין אנאלי יכול לגרום לזיהום, חשוב להשתמש בקונדום גם כשמקיימים מין אנאלי (כמו שאת קוראת לזה בתחת). את לא מדברת על מה שקרה איתך מעבר לחשש שלך מהריון אבל את צריכה לשאול את עצמך גם האם זה נעים לך והאם את רוצה להמשיך בזה. ואם כן, לנהוג בזהירות ולשמור על היגיינה אחרת את יכולה לקבל זיהום באיבר המין שלך.


בת 17 שואלת: #84977
שלום.. לפני שבוע בדיוק אני וחבר שלי קיימנו יחסים אבל אנאליים. בהתחלה זה היה עם קונדום והפסקנו באמצע כי כאב לי אז הוא גמר לעצמו וזרק את הקונדום.ולאחר כמה זמן עשינו זאת שוב אבל בלי קונדום וגם אז הוא גמר לעצמו. באותו לילה כשחזרתי הביתה ישר שטפתי את המקום עם הרבה סבון ומים ולאחר כמה זמן כשניגבתי ירד לי קצת דם אבל ממש קצת וגם בבוקר להפסיק. יום אחרי זה קיבלתי מחזור אז כל הסימנים והכאבים היו קשורים למחזור כך שלא יכולתי לשים לב אם יש סימנים למחלה כלשהי.. אני כבר שבוע לא ישנה בלילות ולחוצה מאוד במידה ונדבקתי במשהו וגם אין באפשרותי לדעת כי לא לכל המחלות יש תסמינים וגם זה לוקח זמן לבדוק את העניין... אני מאוד לחוצה מה עליי לעשות?? שמעתי על מרפאת לוינסקי אבל אני מאוד מפחדת ומתביישת לגשת לשם. בבקשה תעזרו לי

תשובה:
שלום לך. בדיקות למחלות מין אפשר לעשות באופן חלקי בקופת החולים (אידס, עגבת ועוד). בדיקות לכל מחלות המין אפשר לעשות בשתי מרפאות בארץ בלבד- בלוינסקי בת"א או בפרסים 15 בחיפה. אני ממש ממש ממליצה לך לגשת לאחת מהן. זה יכול להיות מבין אבל יש שם רופאים ואחיות מקסימים, לא שיפוטיים, שישמחו לעזור לך ולדבר איתך ולבדוק אותך ולייעץ ולתת לך את כל מה שאת צריכה. כמה מילים שחשוב לי להגיד לך על מין אנאלי- אני לא יודעת אם זאת פעם ראשונה שלך או לא, אבל חשוב שתדעי שמין אנאלי דורש הכנה. לא נכנסים ישר עם הפין, צריך לאמן את השריר של פי הטבעת לאט לאט. קודם אצבע, אח"כ שתיים, אח"כ שלוש, ורק כשהשריר גמיש ומוכן אז עם הפין וגם אז- בהתחלה רק את הקצה, ופעם אח"כ קצת יותר- וכל פעם רק עד לאן שמתאים ונעים ולא יותר מזה- זה אמור להיות מענג גם בשבילך ואם זה לא וזה כואב- אז אל תעשי את זה. כמו כן את הנקיון כדאי לעשות לפני- או עם הטוש, או בעזרת חוקן. ממליצה לך לקרוא את ההדרכה הזאת יחד עם בן הזוג שלך לגבי איך לקיים מין אנאלי: http://www.yoniatlingam.com/?p=41 בהצלחה ורק בריאות.


בת 16 שואלת: #84916
שלום. אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין אנאליים לפני כשעה, כשאני ערומה והוא בתחתוני בוקסר. אני מודעת לכך שלא נשקפת סכנה להיריון מקיום יחסים אנאליים, והוא לא סיים באופן מלא (אלא "טיפות אהבה"), אבל אני חושבת שנוזל הזרע נגע באיבר המין שלי. מיד לאחר מכן מיהרתי למקלחת וניקיתי ביסודיות את כל האזור עם סבון ומים. החלטתי לרכוש ערכה ביתית לבדיקת היריון בעוד שבועיים, אבל ההחלטה לא מרגיעה אותי באופן מיידי. אני מאוד לחוצה, וכועסת על החבר שלי משום מה. תגידו לי שזה לא כעס הורמונלי... :(

תשובה:
שלום לך, זכותך לכעוס וזה בסדר אבל אם רק הייתה נגיעה של הפין בפות שלך, לא ניתן להיכנס להריון. אם הייתה כניסה של הפין לפות שלך, אז יש חשש להריון. בכל מקרה השטיפה לא משפיעה על סיכויי הכניסה להריון. אני מבינה שאת מאוד לחוצה, אבל ממה שכתבת אין לך מה לדאוג. אני רוצה לשאול אותך שאלות שאני רוצה שתבדקי עם עצמך לגבי המין האנאלי, האם רצית לקיים אותם? היה לך נעים? מה היה לך נעים? האם כאב לך? יחסי מין אנאליים מצריכים תקשורת זוגית ומינית מאוד מאוד גבוהה וזה לא בהכרח מתאים לגילך הצעיר. חשוב מאוד! שתשתמשו בקונדום במין אנאלי כי יש סכנה גבוה להידבקות בזיהומים כתוצאה משאריות של צואה (קקי) בפי הטבעת. נשמח לייעץ לך לגבי זה. כל טוב


בן 16 שואל: #84915
שלום, אני וחברה שלי עשינו סקס מאחורה לא מוגן ואני חושב שנגעתי אם איבר המין שלי באיבר שלה יש חשש להריון גם אם הייתה טיפת זרע בנגיעה הזאת?

תשובה:
שלום לך, אם הייתה כניסה של הפין שלך לפות שלה ללא אמצעי מניעה, אז יש סיכוי להריון. ממה שאת כתבת, לא הייתה כניסה אלא רק נגיעה ולכן אין חשש להריון. מה שכן חשוב שתדע שיחסי מין אנאליים (מאחור) אינם מגינים עליך מפני זיהומים ודלקות ולכם חשוב מאוד להשתמש בקונדום. כמו כן, אני רואה שאתם בני 16. האם שוחחתם על מין אנאלי לפני שקיימתם אותו? האם זה מתאים לכם? מין אנאלי הוא יחסי מין שלא בהכרח נעימים למי שנחדר/ת וחשוב שתוודאו ששניכם רוצים את זה ושתעשו את זה נכון. כל טוב