A Member Association of IPPF - International Planned Parenthood Federationדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחהדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה

ippf@opendoor.org.ilטל:03-510-1511פקס:03-510-2589

חשש להריון מיחסים ללא חדירה

דלת פתוחה הקרובה אליך

חשש להריון מיחסים ללא חדירה

בן 16 שואל: #110557
אני וחברה שלי עשינו סקס יבש עם תחתון מה הסיכוי שהיא נכנסה להריון(בתולה)

תשובה:
שלום לך, כל הכבוד שזה חשוב לך ואתה בודק. כניסה להריון יכולה להתרחש רק כשיש כניסה של פין לפות, כך שלפי מה שתיארת אין לכם ממה לחשוש. ממליצה לשניכם להגיע לסניף דלת פתוחה שקרוב אליכם, יחד או בנפרד, כדי לשמוע על אמצעי מניעה ולבחור מה שמתאים לכם לפני קיום יחסי מין עם חדירה. בהצלחה


בת 17 שואלת: #110461
איך אוכל ליצור איתכם קשר ? אשמח ! אבל אי אפשר ליהיות בטוחים בלי בדיקת הריון? הפין לא חדר אלי ונשאר שם

תשובה:
שלום לך. אני מבינה שאת מאוד חוששת. הדרך היחידה לגילוי הריון היא באמצעות בדיקת הריון. אני מזמינה אותך ליצור איתנו קשר טלפוני. המספר שלנו בתל אביב הוא 03-5101511. אנחנו כאן בשבילך.


בת 17 שואלת: #110394
כמה בדיקת הריון עולה בערך איך בודקים? לא רוצה לשתף כלכך אנשים בכך

תשובה:
שלום לך, בדיקת הריון ממוצעת עולה בין 30-40 ש"ח. לעתים אף פחות מכך. ניתן לבצע בדיקת הריון ללא עלות, תחת סודיות ובליוויה של יועצת בסניפים של הדלת הפתוחה ברחבי הארץ. בהצלחה.


בן 15 שואל: #110352
עם אני וחברה שלי קיימנו יחסי מין יבשים שהיינו בלי בגדים רק באזור התחת ובטעות האיבר מין שלי בזמן שהוא עמד נגע לה בפתח הנרתיק או בנרתיק אני לא כלכך בטוח אבל לא גמרתי או משהו וזה גם לפחות משנייה וישר הזזתי את האיבר מין שלי נגיד והיו לי הפרשות על הקצה של האיבר מין שלי מה הסיכוי שהיא תכנס להריון ומה ממולץ לעשות???

תשובה:
שלום לך. הסיכוי שהיא תיכנס להריון הוא קטן ביותר אבל עדיין קיים ולכן אני ממליצה שהיא תיקח את "גלולת היום שאחרי". יש שני סוגים של גלולות - פוסטינור/נורלבו שלוקחים אם עוד לא עברו 72 שעות מזמן קיום יחסי המין הלא מוגנים ו"אלה" - שאפשר לקחת עד 120 שעות מזמן קיום יחסי המין הלא מוגנים. ניתן לקנות את הגלולה בכל בית מרקחת. היא לא גורמת לשום נזק אבל יכולות להיות לה תופעות לוואי קלות. תוכלו לקרוא על זה כאן http://www.opendoor.org.il/Reference.aspx?id=876) . בכל מקרה, בפעמים הבאות כדאי שתשתמשו בקונדום. בהצלחה!


בת 15 שואלת: #110311
אני כותבת שוב כדי לתת תמונה יותר ברורה. אז כמו שכבר אמרתי, המחזור שלי סדיר מגיל 11, בפעם הראשונה שקיבלתי. אני יודעת בדיוק מתי הוא יגיע. לפני חודש ושבוע עברתי ניתוח אפנדציט. בניתוח עצמו הייתי במחזור והוא נגמר אחרי 5 ימים כמו כל מחזור שהיה עד עכשיו. ולאחר שלושה שבועות בערך חבר שלי ואני ביצענו סקס יבש. הוא גמר בתחתון שלו. יכול להיות שהנוזל עבר את התחתון שלו, את שלי והחליק לאיבר? כמו שכבר כתבתי, לא ביצעתי פעילות גופנית ואין ירידה משמעותית או עליה במשקל. חבר שלי אומר שאין סיכוי שאני בהריון כי לא היתה חדירה והוא לא גמר ממש בפתח האיבר אלה בתוך התחתון שלו והסיכוי שזה עבר גם את התחתון שלו וגם את שלי שואף לאפס. יכול להיות שבכל זאת אני בהריון? או שהמחזור מאחר לי בגלל הלחץ ואולי בגלל הניתוח?

תשובה:
שלום לך, שאלתך נענתה. הסיכוי להריון קלוש ביותר. הריון לא יכול להתרחש אם לא קיימת חדירה של הפין לתוך הפות או שפיכה של נוזל זרע בפתח הנרתיק. האם המחזור שלך מאחר עכשיו? אם כן -את יכולה לעשות בדיקת הריון רק כדי להיות רגועה. בכל מקרה, לפי מה שתארת הסיכויים להריון קלושים ביותר. כל טוב.


בת 17 שואלת: #110305
היי, אני וחבר שלי כבר תשע חודש, עשינו לפני כמה ימים סקס יבש בלי תחתונים, איברי המין שלנו היו רטובים והוא גמר על הבטן. פחדתי ממש שזה מסכן אז נטלתי את הגלולה של היום של אחרי. אני עדיין מפחדת שיש סיכוי???? עוד משהו, קיבלתי הבוקר דלקת בשתן יש סיכוי שזה קשור למה שהיה? בבקשה עזרה מיידית.🙏

תשובה:
שלום חמודה. לרוב כניסה להריון היא חדירה של הפין לנרתיק, זרע על הבטן לא גורם לכניסה להריון. גם זה וגם נטילת של הגלולה של היום שאחרי אין לך ממה לחשוש. דלקת בשתן לא קשורה למה שקרה, שתי מים רבים וגשי לרופא/ת משפחה לטיפול. המון טוב


בת 15 שואלת: #110304
היי אני וחבר שלי קיימנו שוב סקס יבש מעל בגדים יכול להיות שהוא התרטב קצת המחזור שלי צריך להגיע ביום שבת ואין לו עדין שום סימנים רציתי לדעת אם יש סיכוי שבגלל זה המחזור יאחר?

תשובה:
שלום לך, אם קיימת סקס יבש עם בגדים הסיכוי להריון אפסי ביותר. זרע לא יכול לחדור את הבגד. אם המחזור שלך יאחר זה יכול להיות קשור ללחץ או מתח שאת מרגישה כרגע. היי רגועה, מאמינה שהמחזור יגיע. כל טוב.


בת 15 שואלת: #110297
קיבלתי מחזור פעם ראשונה כשהייתי בת 11, מאז הוא סדיר ואני יודעת בדיוק מתי אני אמורה לקבל. בחודש האחרון חבר שלי ואמי ביצענו יחסי מין יבשים עם תחתונים והוא גמר בתחתון שלו. מאז מאחר לי המחזור בשבועיים ואני ממש ממש לחוצה. יכול להיות שהנוזל עבר את התחתון שלי ואת שלי ואני בהריון? זאת פעם ראשונה שהמחזור מאחר לי. לא ירדתי במשקל ואני לא עושה ספורט. הוא אמר שאין סיכוי שאני בהריון כי לא היה מגע וגם כי התחתון ספג הכל ולא יכול להיות שזה עבר. אבל בכל זאת, יכול להיות סיכוי קטן שכן?

תשובה:
שלום לך, זה נפלא לשמוע שאת מכירה את הגוף שלך ומודעת למחזוריות החודשית של הווסת שלך. במקרה הזה, אני מסכימה עם החבר שלך שאין לך ממה לדאוג, ושהסיכיים להריון הם קלושים ביותר. הריון לא יכול להתרחש עם לא קיימת חדירה של הפין לתוך הפות או ממש שפיכה של נוזל הזרע בפתח של הנרתיק עצמו. במידה והווסת ממשיכה להתעכב, למה שלא תקני ערכה לבדיקה ביתית להריון? אם את חוששת לרכוש אותה או לבצע אותה בעצמך, את מוזמנת להגיע אלינו לאחד הסניפים של דלת פתוחה ולערוך אותה אצלנו בליווי יועצת, תחת סודיות וללא כל עלות. יחד עם זה, אני רוצה להוסיף שני דברים: הווסת יכולה להיות קבועה, בעקרון, אבל גם היא מגיבה לשינויים בחיים שלנו, שהם לאו דווקא פיזיים כמו שתיארת. גם לחץ נפשי, עומס וחששות עלולים לגרום לעכוב בהופעת הווסת. אני מזמינה אתכם לחשוב יחד לגבי המשך יחסי המין ביניכם- מתי נראה לכל אחד מכם שיהיה הזמן הנכון לקיים יחסי מין עם חדירה? האם את מוכנים/ לא מוכנים? האם אתם רוצים להתכונן ליום הזה, ולהתחיל לשקול שימוש באמצעי מניעה? חשיבה משותפת על השאלות הללו, יכולה למנוע אי הבנות בהמשך, ולעזור לכם להינות מהמיניות שלכם ללא דאגות ולחץ מיותרים.


בת 16 שואלת: #110245
אני וחבר שלי עשינו סקס יבש בלי בגדים. היו כמה פעמים שהזין שלו נגע לי בפתח ואני לא יודעת אם היו טיפות אהבה, בכל מקרה הוא גמר לי על התחת והזרע נזל לכיוון הנרתיק האם יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת, קשה לי לתת לך תשובה חד משמעית. התשובה בעצם נמצאת אצלך, ועם מה שאת יודעת שהתרחש ביניכם. בעקרון, סיכון להריון קיים כשמתרחשים כמה תנאים, כמו למשל: כל פעם שמתקיימת חדירה (אפילו קטנה, אפילו חלקית, אפילו קצרה ביותר, וגם כשבן הזוג משוכנע שהוא לא גמר ואפילו לא היה קרוב לזה). כמו כן, בכל פעם שמתקיימת שפיכה ממש בפתח הנרתיק עצמו. כמה רחוק היה נוזל הזרע מפתח הנרתיק, זו שאלה שרק את תוכלי להשיב עליה. אם עולה בך חשש, ובמידה ואינך מוגנת בדרך אחרת, אנו ממליצות לשקול לקחת גלולה לשעת חירום (פסטינור, נורלבו או אלה): אנא כנסי ללינק: http://www.opendoor.org.il/Reference.aspx?id=876 בכל מקרה, נשמח להזמין אותך לפגישת ייעוץ אצלנו באחד הסניפים של הדלת הפתוחה, לשוחח על אמצעי מניעה קבועים במידה ותרצי. האפשרויות הן רבות ומגוונות, ומונעות לא רק הריון לא רצוי, אלא גם את החששות שנלווים אליו. שיחה כזו מתקיימת תחת סודיות וללא כל עלות. כל טוב ובהצלחה!


בת 18 שואלת: #110236
בשישי ושבת אני וחבר שלי התמזמזנו והיינו ערומים והוא גמר גם בשישי וגם בשבת, הוא ניסנ להחדיר לי בישבן אבל זה מאוד כאב לי אז הוא הפסיק, אני עדיין בתוךה אבל חוששת שאולי טיפות האהבה נגעו בי שם, יש צורך לדאוג? היום יום ראשון, אם אני אטול גלולת פוסטינור הכל יהיה בסדר?

תשובה:
שלום לך, ממה שתארת הסבירות להריון נמוכה מאחר והריון יכול לקראת כאשר זרע נכנס לתוך הנרתיק או בסמוך אליו מאוד (בתנאים מסויימים). יחד עם זאת, חשוב שתדעי שחדירה לפי הטבעת (מין אנאלי) הינה פרקטיקה מינית המצריכה הכנה, הכרות ופתיחות עם הפרטנר שלך בכדי ששניכם תוכלו להנות. זה מאוד חשוב שאמרת לו שלא נעים לך והוא עצר. פי הטבעת אינו גמיש כמו הנרתיק ואין בו לחלוחית טבעית ולכן החדירה אליו יכולה להיות כואבת. אם זאת פרקטיקה מינית ששניכם רוצים להתנסות בה אני ממליצה לכם לקרוא על זה קצת (http://www.opendoor.org.il/FAQ.aspx?id=392) או להתקשר אלינו ולהתייעץ. חשובה ההכנה המקדימה. בנוסף, בכל מגע מיני ההמלצה היא להשתמש בקונדום ולא רק בכדי למנוע הריון אלא גם בכדי לשמור על עצמיכם מפני מחלות מין. בפי הטבעת הדגש עוד יותר חשוב משום שאזור זה רגיש יותר להדבקויות. כל טוב.


בת 15 שואלת: #110202
חבר שלי ואני עשינו סקס יבש עם תחתונים. הוא גמר בתוך התחתון שלו. מאז מאחר לי המחזור כבר בשבועיים ואני ממש לחוצה. עד עכשיו המחזור שלי היה סדיר.. אני לא מרגישה כאבי בטן או בחילות אבל זה ממש מוזר שהמחזור מאחר לי בככ הרבה זמן ועד עכשיו תמיד ידעתי מתי הוא יגיע. יכול להיות שאני בהריון?

תשובה:
היי, במידה ולא היתה חדירה או שפיכה בפתח הנרתיק אין סיכוי להריון. יכול להיות שהמחזור מאחר בגלל הלחץ. תהיי רגועה :)


בת 18 שואלת: #110175
היי בנוסף לשאלה שלי אם הוא לא גמר אבל יש סיכוי שהיה טיפות אהבה והוא העביר את איבר מינו על איסר המין שלי ולא הייתה כלל חדירה יש סיכוי להיריון?

תשובה:
שלום לך, ההסבר על הסיכוי הקלוש להכנס כך להריון ניתן לך. השאלה היא כיצד את מגדירה את המילה "על". אם הפין שלו עבר מעל הפות שלך, בחלקו העליון, ולא נכנס לתוך פתח הנרתיק, והשפיכה (או יציאה של טיפות אהבה, כפי שאת מתארת) לא התרחשה שם, הסיכוי להריון קטן ביותר. אני רואה שהשאלה הזו חוזרת ומטרידה אותך. אין כאן מדע מדוייק וקשה עד בלתי אפשרי לאמוד את הסיכוי להריון בכל פעם מחדש. אני מנצלת את הפנייה שלך כדי להזמין אותך ואת בן זוגך לשיחת ייעוץ אצלנו באחד הסניפים של דלת פתוחה. בשיחה עם יועצת תוכלו להתייעץ על אמצעי מניעה, על דרכים להשמר מהריון לא רצוי, ומצד שני להמשיך ולהנות בכיף, ביחסי מים נטולים מדאגות כמו אלה שאת מתארת לא מעט. הייעוץ ניתן תחת סודיות וללא על עלות. מאחלת לך כל טוב.


בת 22 שואלת: #110165
היי, במקרה שהייתי עם מישהו, הוא היה עם תחתונים ואני ערומה, והוא גמר בתחתונים והתחכך בי. יש סיכוי להיכנס ככה להיריון?

תשובה:
שלום לך, אין סיכוי להיכנס להריון אם אין חדירה של זרע לנרתיק או שפיכה ממש בפתח הנרתיק. כל טוב.


בת 15 שואלת: #110155
היי, חבר שלי ואני מקיימים סקס יבש עם תחתונים. אני אמורה לקבל מחזור והוא מאחר לי כבר בשבוע בערך.. לא הייתה חדירה ועד עכשיו המחזור שלי היה סדיר.. אני לא יודעת מה קורה כי לא הייתה חדירה והיינו עם תחתונים. הוא כן הרטיב את הבוקסר. יכול להיות שזה עבר דרך התחתונים של שנינו והחליק פנימה?

תשובה:
שלום לך. אין סיכוי שתיכנסי להריון דרך התחתונים. האיחור במחזור זו תופעה רגילה, גם אם היה סדיר עד עכשיו. זה מאד טבעי שהדימום מאחר בשבוע וגם יותר. כל טוב!


בן 14 שואל: #110008
שלום,אני בן 14 וגם חברה שלי בת 14 ואתמול בלילה קרה מצב שאני היתי ערום לגמרי בלי תחתונים והיא היתה לא עם תחתונים רגילים חייב לציין שהיא היתה עם חוטיני דק שהוא לא מבד הוא מניילון כזה וגם בזמן הסקס הוא גם קצת זז לא גמרתי בסקס אבל היו טיפות אהבה הילדה היא בתולה לגמרי קרום הבתולין שלה לא נקרע והיא משתמשת בטמפונים רציתי לדעת אם יש סיכוי כלשהו שהיא נכנסה להריון

תשובה:
שלום לך, במגע בין פין לפות, ללא אמצעי מניעה, תמיד קיים חשש להריון. במקרה שאתה מתאר אני מבינה שקיימתם "סקס יבש" ושהיא הייתה עם תחתונים. זרע לא יכול לעבור דרך תחתונים אבל מאחר ויש סיכוי שהתחתון זז הסיכוי קלוש אך אפשרי. חשוב שתדע שקרום הבתולין לא מונע כניסה להריון, יש כל מיני סוגים של קרום בתולין ואצל חלק מהבנות הקרום פתוח לגמרי או עם חורים ולכן אם נשפך זרע בפתח הנרתיק יכול להיות הריון. בכל מגע אינטימי כדאי להשתמש בקונדום. אני מציעה לך להתקשר אלינו מחר (יום ראשון) בערב: 03-7714327 . בהצלחה.


בת 14 שואלת: #110006
אני בת 14 ואני וחבר שלי עשינו יבש לפני יומים והוא הוריד את התחתונים והייתי עם תחתונים דקות וכזה זזתי עליו הוא לא גמר . אבל היה טיפות שלפני וזה מפחיד אותי שזה נגע לי קרוב לנרתיק .... אני לא יודעת אם לקחת כדור כי לא עבר שלושה ימים . וכמובן שאני לא יכולה לספר להורים . זה ממש דחןף אשמח לתשובה

תשובה:
שלום לך, אם היית עם התחתונים עליך לאורך כל האקט הסיכויים להריון אפסיים מאחר וזרע לא יכול לעבור דרך חתיכת בד. גלולת היום שאחרי את יכולה לקחת עד 72 ימים (פוסטינור/נורלבו) או עד 120 ימים (אלה). ממליצה לך להתקשר אלינו ונדבר - 03-5101511. בהצלחה.


בת 17 שואלת: #109995
הדבר שהכי מדאיג אותי זה שהרגשתי את האיבר מין שלו בצורה כל כך טובה , קראתי קצת והיה כתוב שבזמן זקפה האיבר שלהם הוא דבר חזק מאןד , מה את חושבת ? זה קשור ? הרגשתי אותו ממש בין השפתיים שלי ובאזור הדגדגן הרי הוא התחכך בי עד שהגעתי לפורקן .הוא אומר שהוא לא הרגיש כלום , כל מה שהוא הרגיש זה את הפס של הג’ינס שלי , שנינו היינו לבושים מה הסיכוי ?? אני לומדת ביולוגיה ואיך זרע יעבור דרך בוקסר מכנס ואז עוד מכנס ועוד תחתון ואז עוד יגיע אל הנרתיק ויכנס אליו?? ועוד את כל הדרך לביצית לא נשמע הגיוני אבל אני מוכרחה להודות שממש כואבת לי הבטן התחתונה , מאוד חזק .

תשובה:
שלום לך, קבלת ייעוץ על שאלה דומה, היום. האם התשובה ברורה לך? בכל התלבטות נוספת, אל תהססי לפנות אלינו שוב. כל טוב.


בת 16 שואלת: #109967
היי אז אני וחבר שלי היינו ערומים אבל לא הייתה חדירה והוא לא גמר עליי, אבל אני לא יודעת אם במקרה הזרע שלו הגיע אלי כי ביינתים מאחר לי המחזור בשבוע בדיוק ואני מפחדת שאני בהריון

תשובה:
שלום לך, אין לך ממה להיות מודאגת. אם אין חדירה, ואם אין שפיכה ממש בפתח של הנרתיק, הסיכוי להריון שואף לאפס. בגילך, הווסת אינה חייבת להיות סדירה. איחורים בווסת שכיחים מאוד, וטבעיים ללא כל קשר לקיום יחסי מין. דאגה, לחץ, מחלה, התרגשות, פעילות, מעברים ושינויים, כל אלה ועוד עלולים לגרום לשינויים במחזוריות החודשית שלנו וזה טבעי. הגוף והנפש שלנו שזורים זה בזו. את וחברך מוזמנים להתקשר או לבקר אצלנו בדלת הפתוחה בהמשך, במידה ותחליטו יחד לקיים יחסי מין עם חדירה, כדי לשוחח על אמצעי מניעה. כל טוב לשניכם ומועדים לשמחה.


בת 16 שואלת: #109964
שלום. אתמול בלילה אני וחבר שלי קיימנו סקס יבש. הוא היה מעליי וחיככנו את איברי המין שלנו אחד בשניה ללא אמצעי מניעה. אני "כיוונתי" את הפין שלו לתוך איבר המין שלי והוא נשכב מעליי אך לא הרגשתי כאב ואני לא בטוחה אם התבצעה חדירה מלאה ואם הפין שלו באמת נכנס לאיבר המין שלי או שהיה בפנים חלקית או בכלל כי שוב לא הרגשתי חדירה או כאב. הוא גמר על פתח הנרתיק שלי אבל ישר הוצאתי את איבר המין שלו לבטן התחתונה שלי. חשוב לציין שהייתי במחזור באותם הימים ובאותו הרגע ולאחר שקיימנו סקס יבש ראיתי שעדיין יש לי דם על התחתון והמחזור עדיין פעיל. רציתי לדעת אם ייתכן שאני נכנסתי להריון למרות שהייתי במחזור? ולא בטוחה אם הייתה חדירה מלאה או חדירה בכללי לתוך איבר המין שלי. אני לחוצה מאוד ומקווה שאקבל תשובה בהקדם כי אני לא יודעת מה לעשות ואם יש סיכויי להריון אז לקחת פוסטינור? תודה רבה על העזרה.

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת הסיכויים להריון קלושים. עם זאת, מאחר וזרע יכול לשהות בגוף עד 5 ימים וקשה לדעת באיזה שלב של המחזור את וכו', אני ממליצה לך לקחת גלולת "היום שאחרי". בעיקר משום שלא הייתי רוצה שתהיי בחששות ובלחצים עכשיו בגלל הסיכוי הקלוש. לקיחת הגלולה לא תסב לך נזק. שימי לב שיש שני סוגים של גלולות - פוסטינור/נורלבו עד 72 שעות מזמן קיום יחסי המין הלא מוגנים ו"אלה" - עד 120 שעות מזמן קיום יחסי המין הלא מוגנים. תהיי מוכנה לתופעות הלוואי של הגלולה (יכולה לקרוא על זה כאן: http://www.opendoor.org.il/Reference.aspx?id=876) בהצלחה.


בת 17 שואלת: #109953
היי שלום , אני והבן זוג שלי קיימנו סקס יבש שהוא ״חדר״ לחלק האחורי וגם לחלק הקדמי יותר חיכוך טאקט כאילו ששוכבים אבל לא באמת כי הייתי עם ג׳ינס ותחתונים כמובן וגם הוא היה עם ג׳ינס ובוקסר כמובן . הפחד שלי הוא דאגה מהריון . אני כמעט בטוחה שבמהלך האקט לא יצאו טיפות אהבה . הוא גם לא גמר . בסוף האקט הורדתי לו את התחתון לרגע רק כדי שנבדוק וראינו שהאיבר שלו יבש בלי טיפות . מה שהלחיץ אותי היתה הלחות שנותרה על חלק החיכוך של כל אחד מאיתנו וכמה הרגשתי את כל המבנה של איבר המין שלו גם כששנינו לבושים.הרגשתי בטירוף! כאילו שהיינו עם תחתונים בלבד.אני מוכרחת להודות בפנייך שנורא נהניתי! כמו שלא נהניתי איתו אף פעם,אני פשוט רוצה לעשות את זה ולשמוח שנהננו ולא לדאוג לגבי זה , איך עובדים על זה??חשוב לציין שהגעתי לפורקן מיני מהחיכוך שלנו הוא טוען שלא היה קרוב לגמור. גמר חתימה טובה ותודה רבה

תשובה:
שלום לך, את מתארת כל כך יפה את התחושות שלך לגבי ההתנסויות המיניות שלך: התרגשות, גירוי, שמחה, דאגה. הכל תקין, וכל קשת הרגשות והתחושות הן נורמליות. אין כל דרך להכנס להריון כששני בני הזוג לבושים. מבחינה מדעית זה פשוט לא אפשרי. (בשביל להכנס להריון, צריכה להתקיים שפיכה של נוזל הזרע ממש בתוך הנרתיק או בפתח הנרתיק עצמו, בין השפתיים). לכן, כל עוד אתם מתנסים ב"סקס יבש", ולא מתכננים יחסי מין עם חדירה, אין כל חשש להריון. המשיכו להנות, להתקרב, להתענג. תתמקדו ברגשות אלה, כי אין סיבה לדאגה, כל עוד היחסים נותרים כפי שהם עתה. מצד שני, זה אולי הזמן להתחיל לשאול שאלות שונות (כל אחד את עצמו, ואפשר גם ביחד) כהכנה לקראת ההחלטה על יחסי מין עם חדירה, אורליים ועוד: מתי הזמן הנכון עבורי? האם שנינו מרגישים מוכנים? האם אני סומכת על בן הזוג שלי? אילו אמצעי מניעה מתאימים לי? אנו כאן בשבילך לכל שאלה בעתיד, המשך בריאות והנאה.


בת 17 שואלת: #109868
היי🙂,אני וחבר שלי קיימנו סקס יבש הוא היה בלי כלום(ערום),ומכיוון שזה היה לפני שבועים בערך אני לא ממש זוכרת אם הייתי עם מכנסון קצר או עם תחתון,אבל בוודאות לא ערומה לגמרי. אחרי שהוא גמר,לא עלי,לידי. ראיתי שיש לי כתם רטוב על המכנס/תחתון,אני לא יודעת אם זה ממני או ממנו לאחר מכן נכנסתי להתקלח והחלפתי מכנס ותחתון.... האם יש סיכוי להריון ?קראתי קצת משאלות של אחרים והבנתי שאין סיכוי אבל בכל אופן זה לא בדיוק אותם מקרים והייתי רוצה לדעת.

תשובה:
שלום לך, כפי שקראת בשאלות האחרות, זרע לא יכול לעבור את שכבת הבד של התחתון (וזה לא משנה אם זה תחתון או מכנסון קצר). לפי מה שאת מתארת הסיכוי להריון הוא אפסי. כל טוב.


בת 19 שואלת: #109839
קודם כל רציתי להגיד שהשירות מדהים ומענה מהיר וזה מעולה .. תמשיכו כך , בהמשך לשאלה הקודמת שלי .. במידה ועשינו את החיכוך בין איברי המין ממש למעלה , לא מתקרב לאזור הנרתיק . וכמו שכבר הסברת לי ולאחרים - אי אפשר לדעת מתי יוצאות טיפות האהבה , אבל ... אם יצאו טיפות אהבה באיבר המין שלי למעלה בהתחלה של האיבר מין שלי .. זה מסוכן ? מרוב שאני כל היום במחשבות על זה ובסרטים ואפילו מודאגת מכלום .. התחילו לי כאבי ראש וסחרחורות וכאבי בטן מטורפים .. אשמח לתשטבה .. תודה רבה לכם ושבוע טוב :))

תשובה:
שלום לך, הסיכוי להריון בתיאור שלך הוא מאוד מאוד קטן, אבל לא ניתן לשלול לחלוטין אפשרות להריון. אם הדבר גורם לך להיות מודאגת אפשר לשקול אפשרות של סקס יבש (שניכם או אחד מכם ישאר עם תחתונים). כל טוב


בן 15 שואל: #109636
חברה שלי עשתה לי ביד ושנינו היינו ערומים וגמרתי ויכל להיות שזה פגע לה בכוס... יכל להיות שהיא בהריון??? אני לחוץ

תשובה:
שלום לך, זה מאוד תלוי איפה זה היה. אם לא גמרת ישירות על פתח הנרתיק - הסיכוי קלוש עד לא קיים. מקווה שעזרתי, כל טוב


בת 15 שואלת: #109586
אבלהשפיך שלו היה בתחתון שלי

תשובה:
שלום לך גם אם חברך פלט בתחתון את לא יכולה להיכנס להריון , אומנם לזרעונים יש זנב אבל זה יהיה בלתי אפשרי שהם יעברו את שכבת הבד לכיוון פנים הנרתיק שלך , למה שעשיתם נקרא "סקס יבש" חג שמח


בת 15 שואלת: #109538
שלום אני וחבר שלי קיימנו סקס יבש על בגדים ויכול להיות שנינו התרטבנו תוך כדי ביום חמישי אני צריכה לקבל מחזור ועדין אין לי שום סימן לזה ואני לא בלחץ.. בדרכ נחזור שלי מקדים בכמה ימים או מאחר ביומיים בגג אבל מתי שהוא לא מגיע כבר באותו יום אני נכנסת ללחצים רציתי לדעת אם יש אפשרות לכניסה להריון מדבר כזה? ואם מאחר לי אז למה?

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת אין הרבה סיכוי שאת בהריון. המחזור לא תמיד מגיע לפי לוחות הזמנים שלנו ולחצים ומתח, שינויים בתזונה ודברים נוספים יכולים להשפיע עליו. אני מבינה שהנושא והחשש מפני הריון עולים אצלך הרבה, אני מזמינה אותך לבוא אלינו . נשמח להסביר לך איך הדברים עובדים על מנת שתוכלי להיות רגועה יותר ולהמשיך במגע המיני ללא חשש ומתוך מודעות. אנחנו נשמח להמשיך ולענות לך על שאלותיך. את מוזמנת להגיע לסניף הקרוב לביתך (אל דאגה - אנחנו שומרות על דיסקרטיות). הנה הפרטים: http://www.opendoor.org.il/Reference.aspx?id=108. בהצלחה.


בן 15 שואל: #109502
חברה שלי אוננה לי ברכב ושנינו היינו ערומים. וגמרתי בתוך היד.אחכ הבאתי לה את התחתונים ונגעתי בתחתונים ביד שהיה בה זרע.ואחכ היא לבשה את התחתונים. אציין רק שהיא שבועיים אחרי מחזור. האם יש סיכוי להיריון ?תודה.

תשובה:
שלום לך, לפי מה שתיארת, יש ענייני זמן ואוויר. כלומר, בגלל שהזרע לא נכנס לפתח הנרתיק של החברה שלך מיד או ישר אחרי ששפכת ליד, הסיכוי להיכנס להריון הוא אפסי. אני עדיין ממליצה בכל זאת בירור עבור אמצעי מניעה ליתר בטחון בעתיד. כדי שתהיו כמה שיותר מוגנים. כל טוב לכם!


בת 20 שואלת: #109406
אני וחבר שלי עשינו סקס ללא חדירה. שנינו היינו בלי תחתונים. האם יש סיכוי להיריון משפשוף חיצוני בלבד? הוא גמר בתוך היד שלו ולא עלי. האם אפשר להכנס להיריון מהטיפות שיצא לפניי? ישר אח"כ גם ניגבנו הכל.

תשובה:
היי! חשש להריון יכול להיווצר רק משפיכה ישירה לנרתיק, כלומר מחדירה של הפין לנרתיק (גם אם אין שפיכה ישירה יכולות לצאת לפני כן טיפות אהבה שעלולות להכיל זרע) או משפיכה בפתח הנרתיק. אם הוא לא שפך בפתח הנרתיק, אין חשש להריון. כל טוב!


בת 15 שואלת: #109370
היי, אני וחבר שלי קיימנו סקס יבש עם בגדים יש לי קצת כאבים נקודתיים בבטן התחתונה רציתי לדעת אם יש לי מה לדאוג בגלל זה או שיש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת נראה כי אין קשר בין יחסי המין היבש לכאבים הנקודתיים שאתה חשה בבטן התחתונה. ממה שאת מספרת לא הייתה חדירה ואפילו לא סיכון לחדירה מאחר והייתם עם בגדים. אין לך מה לדאוג מהיריון במקרה זה. בהצלחה


בן 18 שואל: #109369
היי,לפני כמה שבועות אני וחברה שלי עשינו סקס יבש, שנינו היינו עם בגדים, מתי שגמרתי ישר זזתי ממנה,עכשיו החשש שלי שאולי יש סיכוי להריון,לאחר שזה קרה היא הרגישה כמה ימים כאבים באזור הרחם,כמו רטט כזה לפי מה שהיא תיארה,לאחר מכן היא אמרה לי שיש לה כל מיני הפרשות מוזרות כאלה מאזור הנרתיק. היום היא הייתה לקבל מחזור(במידה וזה סדיר,היא כבר חודשיים רצוף מקבלת ב5 לחודש),אז היום היא לא קיבלה,אך היא מרגישה שהיא צריכה לקבל. האם אני צריך לחשוש?

תשובה:
שלום לך לא נשמע ממה שאתה מספר שיש לך ממה לחשוש. סקס יבש הוא סקס ללא חדירה ולכן אין סיכוי להיריון, אני מעריכה שההפרשות קשורות לתופעות טרם הופעת הווסת (מחזור) ונשמע שהיא תקבל בעוד מספר ימים. בהצלחה


בן 22 שואל: #109343
היי ערב טוב. אני וחברתי קיימנו יחסים ללא חדירה היא הייתה מעלי וגמרתי על הבטן שלי. מיד ניגבנו. אבל נגע לה בנרתיק מבחוץ. האם יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום, אם המגע היה מבחוץ - הסיכוי מאוד קלוש להריון. כדי שיהיה סיכוי להריון הזרע צריך לבור במגע ישיר עם פתח הנרתיק לפחות. מקווה שעזרתי, כל טוב


בת 17 שואלת: #109147
אני וחבר שלי עושים הרבה סקס יבש ותמיד המחזור מגיע לי בזמן אבל הפעם הוא כבר מאחר לי ב9 ימים ולא עשינו שום דבר שונה הוא תמיד עם בוקסר ומכנסיים ואני תמיד עם מינימום תחתןנים יש סיכוי שאני בהריון אני ממש לחוצה לא יודעת מה לעשות

תשובה:
שלום לך! על סמך התיאור שתארת הסיכוי להכנס להריון הוא קלוש. נוזל זרע לא ישרוד מעבר דרך התחתונים. אם המחזור מאחר לך ב9 ימים את יכולה לעשות בדיקת הריון ביתית רק בשביל להרגיע את עצמך ולשלול הריון. מחזור יכול לאחר מסיבות שונות שהן לא הריון כגון מתח, לחץ וחרדה. בהצלחה לך! אנחנו פה עבורכם.


בת 15 שואלת: #109121
בת 15 אני וחבר שלי מקיימים יחסים של סקס יבש , פעם אחת לפני כשבוע בערך הוא היה עם בוקסר ואני עם תחתונים ,או שהוא עם בוקסר ואני אפילו עם מכנס קצר שזז כזה , עכשיו הוא אף פעם לא גמר לידי , ולי ממש יש כאבי בטן יכל להיות כי שתית פעם ראשונה אתמול ? או שיש סיבה לחשוש להריון ??

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת אין סיכוי להריון. הריון יכול להתרחש רק כאשר יש כניסה של הפין לפות או שפיכה בפתח הפות ללא בגדים בכלל. אני מבינה שאת בלחץ אבל באמת שאין ממה להילחץ. כל טוב


בן 17 שואל: #109105
אתמול אני וחברה שלי עשינו סוג של סקס יבש שכבנו בלי בגדים, לא הייתה חדירה בכלל בכלל ויודע בוודאות שלא גמרתי, אבל כן היו רגעים שהאיברים נגעו אחד בשני, אבל בכלל לא נכנס אפילו קצת..רק נגיעות חלשות כאלו, אבל באיזה שלב הרגשתי רטיבות ולא בטוח אם זה היה טיפות אהבה שלי או רטיבות שלה, בכל מקרה מאמין שנגע קצת בפתח הנרתיק שלה, אנחנו מאוד לחוצים מהעניין ולא יודעים אם ללכת ולקנות גלולות, גם בגלל שיש להם תופעות לוואי קצת מלחיצות..יש טעם להלחץ מהן? ובכללי..יש לנו סיבה להלחץ כלכך מהמגע שהיה ביניהם עם קצת רטיבות? מה הסיכויים שבאמת העניין יביא להריון ואם כן מה לעשות? ברור לנו גם אחרי שקראנו פה הרבה יעוציים מדהימים שלא נעשה את זה שוב כששנינו בלי בגדים ובלי אמצעי מניעה, בכל מקרה נשמח לדעת דחוף אם יש טעם להלחץ כלכך. תודה רבה רבה לכם על הכל, אתם מדהימים באמת

תשובה:
שלום לכם! בכל מגע בין אברי מין, ללא אמצעי חציצה (קונדום או בגדים) קיים סיכוי כלשהי להריון. מספיקה טיפה קטנה של זרע בשביל להוביל להריון. רטיבות ולחות באיזור הנרתיק מעלות את הסיכוי להריון משום שזאת סביבה שטובה לזרע. עם זאת, על סמך התיאור שכתבת פה אני מאמינה שהסיכוי די קלוש. אבל, לא הייתי ממליצה לכם לקחת את הסיכון (גם אם הוא הקטן ביותר). מציעה לכם ללכת לבית המרקחת הקרוב ולקנות גלולת היום שאחרי. תבחרו את הגלולה שהכי מתאימה לכם. פוסטינור או נורלבו מתאימות לעד 72 שעות מהזמן שבו קיימתם יחסי מין וגלולת אלה מתאימה עד 120 שעות. וכמובן, כפי שכתבתם -תמיד תשתמשו באמצעי מניעה והגנה כלשהו גם בסקס יבש, מזכירה שקודנום מגן לא רק מפני הריון אלא גם מפני מחלות מין. שמחה שקראתם את השאלות באתר ואיזה כיף שאתם נעזרים בנו -תודה על הפרגון תמיד שמחות להיות פה בשבילכם! בהצלחה.


בת 22 שואלת: #109071
אני וחבר שלי עושים סקס יבש חשוב לציין שתמיד יש עלינו בגדים הוא תמיד עם מכנס, המחזור מאחר לי ואני חוששת שיש קשר. האם כתוצאה מיחסים אלו ניתן להכנס להריון

תשובה:
שלום לך! אי אפשר להכנס להריון מסקס יבש עם בגדים. לאיחור במחזור יכולות להיות סיבות שונות חלקן קשורות אולי ללחץ או למתח כלשהו. בהצלחה


בן 21 שואל: #108986
בעיקרון הגמירה הייתה על המיטה היד שלי נגעה איפה שהזרע על המיטה הכנסתי אצבעות ואחר כך שמתי קונדום

תשובה:
שלום, כפי שנענית לשאלות הקודמות, לא סביר שאם נגעת בזרע על המיטה והכנסת אצבעות תהיה כניסה להריון, אך בכל מקרה מוטב להימנע מזה. כל טוב.


בת 17 שואלת: #108978
1-אני וייז שלי התחרמנות ובשלב מסוים הוא שפשף את הזין שלו על הפות שלי ובא להכניס אותו , עצרתי אותו ממש לפניי שהוא הספיק להכניס אותו . לפי מה שהוא אמר לא היה נוזל זרע , אבל אם היה מה עושים ? זה קרה לפניי בערך 11 יום. 2- אם אני מגלה שאני בהריון , מה עושים ?

תשובה:
שלום, כדי להיכנס להריון צריך שנוזל הזרע יחדור לנרתיק. לפי מה שתיארת, נראה שגם אם היו טיפות זרע הן היו רק על השפתיים החיצוניות ולא בפתח הנרתיק. אם את לחוצה, את יכולה לעשות בדיקת הריון. במידה והתוצאה חיובית, תפני אלינו ונוכל לעזור לך ולייעץ לך מה לעשות. בהצלחה!


בת 17 שואלת: #108919
חבר של גמר לי באיזור הבטן התחתונה כשהייתי עם תחתונים, כשהגעתי הביתה היה לי טיפת שפיך על התחתון ובנוסף, כמה ימים אחרי זה הוא עשה לי ביד וירד לי מעט דם למרות שהייתי שבועיים לפני מחזור. מאז, אני מרגישה כאבים בגב וברגליים וחולשה. המחזור שלי מאחר כבר בשלושה ימים, מה שבדרך כלל לא קורה. קראתי באנטרנט שהרבה סימנים שיש לי זה סימני הריון כמו הדימום מהרחם. מצד אחד אני מבינה שזה לא הגיוני להיכנס להריון בדרך הזאת, אבל מצד שני יותר מידי סימנים מעידים על כך. האם למרות הסימנים אין לי סיכוי להיכנס להריון?

תשובה:
שלום לך! על סמך התיאור שתיארת, הסיכוי להכנס להריון הוא קלוש. הזרע לא יכול לעבור את התחתונים וגם לא יכול לשרוד מחוץ לגוף בתנאים האלו. הדימום שתארת יכול להגרם מסיבות שונות שלא בהכרח קשורות למחזור (אולי פצע או רגישות מסויימת שיש לך באזור). אם זה חוזר על עצמו -אני ממליצה לך לבדוק את זה. הרבה פעמים כשאנחנו נמצאות בחששות כמו אלו שאת מתארת יופיעו כל מיני סימנים שמזכירים, לכאורה, הריון. סימנים אלו יכולים גם להעיד על הוסת שמתקרבת (ואולי מתעכבת בגלל המתח שבו את נמצאת). אם את רוצה להרגיע את עצמך - את יכולה לעשות בדיקת הריון ביתית (בהתאם לזמן האיחור של המחזור שלך). אנחנו פה בשבילך אם תצטרכי סיוע נוסף. כל טוב.


בת 15 שואלת: #108902
ביום שישי-18.8 חבר שלי בא אליי, העניינים התחממו וזאת הייתה תקופת הביוץ שלי לפי דעתי.. הוא התחכך בי כשאני בתחתוני תחרה ורשת והוא עם בוקסר, כשהוא גמר הבוקסר שלו היה ספוג והתחתונים שלי היו מבחוץ גם כן רטובים, הכנסתי את היד לתוך התחתונים שלי והיה גלי ורטיבות, אני לא בטוחה אם הגלי הוא שלי או שלו וגם הרטיבות, ואני נורא מפחדת שזה הזרע שלו ואני עלולה להיות בהיריון. הורדתי ישר את התחתונים וניגבתי את האיבר מין בנייר טואלט. אני לא בטוחה מה עליי לעשות ולמי לפנות, אני חווה בימים האחרונים התקפי חרדה, כאבי בטן ובחילות, האם יש סיכוי שאני בהריון? ואם כן מה יהיה עליי לעשות? אני חייבת את העזרה שלכם!!!:(

תשובה:
שלום, אם הזרע לא חדר לנרתיק אז אין חשש להריון. אם את בכל זאת לא בטוחה, תוכלי לעשות בדיקת הריון כדי להיות רגועה. בהצלחה!


בן 15 שואל: #108894
היי , היום אני וחברה שלי קיימנו סוג של יחסים היא הייתה ערומה לגמרי ואני הייתי עם מכנס ספורט קצר בלי תחתון מתחת , במכנסיים היו נקבוביות כאחה כמו חורים ממש קטנים שמשמשים לאיוורור המכנס אני נגעתי עם הזין שלי באיבר שלה עם המכנס אך בוודאות לא גמרתי אני ממש פוחד שיצאו לי טיפות אהבה ועברו דרך החורים הקטנים במכנס השאלה אם היא יכולה להיכנס להריון תוכלו לעזור לי בבקשה ,תודה

תשובה:
שלום לך, לשאלתך, וכמו שאתה מתאר את זה, אם לא הייתה חדירה מלאה של הפין שלך לפות של חברה שלך אז אין חשש להיריון. בהצלחה


בן 17 שואל: #108726
שלום, בחודש האחרון אני וחברה שלי קיימנו יחסי מין יבשים בטוסיק והיא חסמה עם התחתון שלה את החור של הנרתיק שגם אם נוזל משהו זה ייספג בתחתון וכשגמרתי אז גמרתי לתוך היד שלי אבל הטיפות שיצאו לפני שגמרתי יכולות לנזול ולהיכנס איכשהו לבפנים ולהכניס אותה להריון? מאחר לה המחזור כבר איזה 10 ימים אם לא יותר ושנינו ממש מפחדים היא לא מזמן חזרה מחוץ לארץ והיינו בטוחים שזה מאחר לה בגלל הלחץ של הטיסה ומסתבר שלא ושנינו ממש מפחדים ולא יודעים מה לעשות היא ממש בכתה לי אתמול דהיא לא מסוגלת עם הלחץ הזה יותר ושהיא לא מוכנה לעשות בדיקת הריון כי היא מפחדת מהתוצאה אני כל כך מנסה להרגיע אותה אבל אני לא יודע איך כי אני לחוץ בעצמי

תשובה:
היי! על-פי התיאור שלך לא נשמע שיש חשש מהריון מכיוון שלא היתה כניסה של הפין לפות ומכיוון שהיה חוצץ בין הנרתיק לזרע (או לטיפות האהבה) - התחתונים שלה. יכולות להיות סיבות אחרות לאיחור בווסת. כדי שהחברה תהיה רגועה אני כן ממליצה לבצע את בדיקת ההריון שתרגיע אותה. כמו כן, אם היא לא תקבל את הווסת בימים הקרובים עליה לפנות לרופא לברור הסיבה. בנוסף, נשמח אם תגיעו אלינו, לדלת הפתוחה הקרובה למקום מגוריכם ונוכל לייעץ לכם לגבי אמצעי מניעה אם אתם מתכוונים להתקדם במערכת היחסים שלכם. אמצעי מניעה יאפשרו לשניכם רוגע והנאה רבה יותר. כל טוב!


בת 18 שואלת: #108709
היי שלום עד עכשיו היו לי מערכות יחסים שלא הגיעו ליחסים אינטימיים כל כך כעת יש לי חבר כבר שלו חודש אני עדיין לא מוכנה לעשות את זה איתו (חשוב להדגיש שעדיין אני בתולה) בינתיים אנחנו עושים רק מה שבין לבין הוא מחדיר לי אצבעות אני עושה לו ביד הכל חוץ מלהחדיר ממש ולמצוץ לו . עד עכשיו הוא מנע מעצמו לגמור עליי ויש בכאבים בזמן האחרון הוא לא שולט בעצמו ובפעמים האחרונות הוא גמר עליי כמה פעמים והיינו ללא אמצעי מניעה האם כתוצאה מכך אפשר להכנס להריון ? היינו שנינו ערומים לגמרי איבר מין שלועלהאיבר מין שלי בעודו מתחכך על האיבר מין שלי והוא גמר לי בבטן התחתונה ממש קרוב לפות אני מפחדת שזה אני יוכל להכנס להריון האם זה אפשרי ?ועוד סיטואציה שהוא גמר עליי מאחורה בגב התחתון ממש ליד התחת אני ממש מודאגת . תודה וסליחה על החפירה .. שאלה נוספת כבר יומיים שאני הולכת מלא לשירותים עושה פיפי ואחרי כמה זמן ממש כואב לי בפות ונעצר לי הפיפי אני מרגישה שיש לי עוד אבל לא יוצא מה זה יכול להיות ?? דבר נוסף האירוע היה ביום שני וביום חמישי שלאחריו זה היה התאריך שהייתי אמורה לקבל מחזור באותו יום קיבלתי ירד לי דם אך הדימום נמשך הימילשבדרךכללהמחזורשליחמישהימים

תשובה:
שלום לך. כניסה להריון יכולה להתרחש רק כשיש חדירה של פין לפות או שנוזל הזרע יוצא ישירות על פתח הנרתיק בלי מגע מוקדם יותר עם האוויר. ממה שאת מתארת אין חשש להריון. הכאב שאת מרגישה בזמן שתן כנראה נגרם מהחיכוך ביניכם בזמן האקט שביצעתם, זה מצב נורמלי וכדי להמנע מדלקות בשתן חשוב לא להתאפק לאחר המגע המיני. לגבי משך הווסת- הגוף שלך עדיין מתפתח, והמחזור מושפע מהמציאות ביום יום, אם דאגת והיית לחוצה אחרי האירוע שתיארת הגיוני שזה השפיע על משך הדימום. כל טוב


בת 19 שואלת: #108692
היי .. יש לי שאלה .. אני וחבר שלי עשינו סקס יבש לחלוטין , זאת אומרת עם בגדים , נהנננו בסך הכל , ואז קרה שרצינו לנסות להרגיש את המגע אחד של השני , ( של אברי המין ) .. אז יצא שהתחכחנו אחד בשנייה בלי חדירה בכלל , אני מדגישה וחוזרת - בלי חדירה ובלי גמירה .. מאוד מאוד היה לנו כיף אך אני קצת חוששת וברגע שאמרתי לו תעצור הוא פשוט עצר ויצא באותו רגע , אני חוששת שקרה משהו , היינו בלי אמצעי מניעה ואני לא נוטלת לקחת גלולות , אני עדיין בתולה .. הוא הראשון שלי בכל הדברים האלה , אנחנו מנסים לאט לאט והכי חשוב ביחד , אחד עם השנייה .. בבקשה תרגיעו אותי ותגידו לי שלא קרה שום דבר ואני סתם מפחדת וסתם בלחץ .. מכלום .. עניתם לי בשאלותיו הקודמות שאין סיכוי להריון אם לא הייתה חדירה של הפין אל הפות , אבל כן היה חיכוך , הקטע שאני הייתה רטובה , וממש נלחצתי כי חשבתי שאולי יצאו לו טיפות אהבה אבל מסתבר שהוא בכלל לא היה באזור של לגמור , פשוט עצרנו הכל כי נבהלתי , זה פעם ראשונה .. בבקשה תרגיעו אותי 😓 אודה לכם מאוד אם תענו בהקדם ..

תשובה:
שלום לך. כמו שאמרת ואת צודקת, כניסה להריון יכולה להתרחש כשיש חדירה של פין לפות. אך חשוב לומר שאם יש מגע של נוזל זרע או טיפות אהבה ממש בפתח הנרתיק קיים חשש להריון, אם הוא גמר או יצאו לו טיפות אהבה שבאו במגע עם האוויר האיכות שלהם נפגעה ואין סיבה לדאגה, שימי לב שטיפות אהבה עלולות לצאת בכל שלב של הגירוי ולא רק לקראת גמירה. אם את עדיין חוששת אני ממליצה לך לעשות בדיקת הריון שתתן לך תשובה וודאית, צריך לעשות אותה שבועיים מהמקרה שאת דואגת לגביו, ואם תקבלי מחזור בזמן הזה זה גם סימן שאת לא בהריון. נשמע שאתם במערכת יחסית מכבדת ושאתם דואגים אחד לשנייה, ואני שמחה שזו החוויה שלך. ממליצה לכם שתגיעו יחד לסניף הדלת הפתוחה שקרוב אליכם כדי לשמוע על אמצעי מניעה, יש הרבה אפשרויות שיכולות להתאים לכם, וגם כדי לשוחח איתנו על קיום יחסי מין בפעמים הראשונות, בנוסף את תוכלי גם לבצע אצלנו את הבדיקת הריון אם תהיי מעוניינת. כל טוב


בת 18 שואלת: #108652
היי שלום עד עכשיו היו לי מערכות יחסים שלא הגיעו ליחסים אינטימיים כל כך כעת יש לי חבר כבר שלו חודש אני עדיין לא מוכנה לעשות את זה איתו (חשוב להדגיש שעדיין אני בתולה) בינתיים אנחנו עושים רק מה שבין לבין הוא מחדיר לי אצבעות אני עושה לו ביד הכל חוץ מלהחדיר ממש ולמצוץ לו . עד עכשיו הוא מנע מעצמו לגמור עליי ויש בכאבים בזמן האחרון הוא לא שולט בעצמו ובפעמים האחרונות הוא גמר עליי כמה פעמים והיינו ללא אמצעי מניעה האם כתוצאה מכך אפשר להכנס להריון ? היינו שנינו ערומים לגמרי איבר מין שלועלהאיבר מין שלי בעודו מתחכך על האיבר מין שלי והוא גמר לי בבטן התחתונה ממש קרוב לפות אני מפחדת שזה אני יוכל להכנס להריון האם זה אפשרי ?ועוד סיטואציה שהוא גמר עליי מאחורה בגב התחתון ממש ליד התחת אני ממש מודאגת . תודה וסליחה על החפירה ..

תשובה:
שלום, רק אם טיפות זרע חודרות לנרתיק אז אפשר להיכנס להריון. ממה שאת מתארת זה לא קרה ונראה שאין סיבה לדאגה. בהצלחה!


בן 18 שואל: #108593
שלום, אני וחברה שלי קיימנו יחסי מין בפעם הראשונה עם קונדום לא הכנסתי את מלוא איבר המין ולא גמרתי בגלל שכאב לה בנוסף לא ירד לה דם(עברתי את קרום הביתולין???) לאחר זמן מה הקונדום נקרע שמעתי שהוא נקרע והכנסתי עוד פעמיים שלוש ושהסתכלתי ראיתי שהאיבר מין שלי בכלל לא בפנים אלא בצד לאחר הקריעה. שעה לאחר ששכבנו היה לי כתם על המכנס אבל מאמין שגם תוך כדי ששכבנו היה לי טיפות אהבה למרות שלא גמרתי . יש מצב שלאחר שנקרע הקונדום חדרו טיפות אהבה ? והאם יש חשש להיריון?

תשובה:
שלום לך, בקשר לקרום הבתולין, לא בהכרח ירד דם בפעמים הראשונות שיהווה סימן לקריעת קרום הבתולין. עם זאת, יתכן שבפעמים הבאות כשהחדירה תהיה עמוקה יותר כן ירד דם. ממה שאתה מתאר נשמע כי לא ידוע באופן וודאי האם לאחר שהקונדום נקרע הייתה חדירה נוספת ולכן יתכן שהיו טיפות אהבה באזור הנרתיק. אני ממליצה לקחת פוסטינור. מאוד חשוב להחליף קונדום אם הוא נקרע בפעמים הבאות. בהצלחה


בת 15 שואלת: #108592
ואם הנוזל זרע הוא טיפות אהבה והם היו בפתח הנרתיק והתחכחו שם ממש אז יש סיכוי להריון מטיפות אהבה?

תשובה:
שלום לך, ניתן להיכנס להריון מטיפות אהבה משום שכפי שתיארת טיפות אהבה הן נוזל זרע. אם היה נוזל זרע בסמוך לנרתיק יכול להיות חשש להריון ואני ממליצה לך לקחת פוסטינור. באופן כללי, חשוב להשתמש באמצעי מניעה כמו גלולות או קונדום. את מוזמנת להתקשר לדלת פתוחה או להגיע לאחד הסניפים על מנת לקבל מידע נוסף בנוגע לאמצעי מניעה. בהצלחה


בת 19 שואלת: #108535
שלום, אני וחבר שלי עשינו סקס יבש לפני כחודש איבר מינו נגע בשלי, והוא גמר לי בירך ממש קרוב לנרתיק יש מצב שאני בהריון?(יש לציין שהמחזור שלי לא סדיר אך הוא עדיין לא הגיע)

תשובה:
שלום, מהתיאור שלך לא נראה שיש אפשרות להריון - אבל לא ברור מה כלל המגע בין איברי המין. בכל מקרה, הפתרון הכי טוב יהיה לעשות בדיקת הריון. ניתן לקנות בכל סופר פארם או בית מרקחת ללא מרשם. חשוב לקרוא את ההוראות לפני ולעשות את הבדיקה לפי ההוראות. מוזמנת להמשיך להתייעץ איתנו, כל טוב


בן 15 שואל: #108375
היי, אני צריך מעט עזרה וייעוץ אני וחברה שלי עשינו "סקס יבש" שהיא הייתה עליי, ולאחר כמה זמן גמרתי חשוב לציין ששנינו היינו עם בגדים אך בכל זאת המכנס והתחתונים שלה היו מעט רטובים כנראה ממני מכיוון שהייתה עליי. בנוסף היא הייתה עם פד וזה היה בימים האחרונים של המחזור... לא הייתה חדירה כלל אבל זה היה על האיזור (עם בגדים כמובן) אני מעט לחוץ בעניין ואני אשמח לקבל תשובה אם אפשר להיכנס להריון ממצב שכזה תודה!

תשובה:
שלום, אין מה לדאוג - לא ייתכן הריון במקרה כזה. הזרע לא יכול לעבור את שכבת הבד, ובטח שלא את הפד. מקווה שעזרתי, כל טוב


בן 17 שואל: #108286
שאלה נוספת- אני וחברה שלי גם עשינו סקס יבש בכך שהיא הייתה עם תחתון ואני בלי אבל ממש לכמה שניות והאיבר מין שלי נגע לה קצת ברגל קרוב מעט לאיבר המין שלה אבל היא הייתה עם תחתון, היא עכשיו מפחדת, הגיוני שהיא תכנס מזה להריון?

תשובה:
שלום לך, הסיכוי להריון בסיטואציות שתיארת הוא אפסי. עם זאת, נשמע שאתם מתקדמים באינטמיות המינית שלכם, ולכן כדאי לכם ברצינות להבין ביחד איזה אמצעי מניעה מתאימים לכם. הנה קישור למידע באתר על אמצעי מניעה http://www.opendoor.org.il/Reference.aspx?id=700 בהצלחה


בן 17 שואל: #108051
היי,אני בן 17 וחברה שלי בת 16 ובזמן האחרון היא התחילה להקיא הרבה,והרבה כאבי בטן למרות שלא שכבנו בחודש האחרון בכלל. עשינו לרוב סקס יבש בלבד. היא עשתה בדיקת הריון ויצאה שלילי. ולאחר מכן עשתה בדיקת דם ויצא לה שיש לה יתר חומצה פולית בגוף. ולא נאמר שום דבר על הריון בבדיקה. יש חשש להריון?

תשובה:
הי, האם חברתך נוטלת תוספי תזונה באופן קבוע? האם היא עשתה שינוי תזונתי לאחרונה - נכנסה לדיאטה? ייתכן וזה המקור לבחילות והקאות. בכל מקרה, נשמע שהיא צריכה ייעוץ מרופא המשפחה לגבי תזונה ובדיקות הדם שלה. אם עשיתם רק סקס יבש עם בגדים - הסיכוי להריון מאוד קטן. אם קיימתם יחסי מין ללא חדירה - כלומר היה חיכוך בין הפין לפתח הנרתיק - יש סיכוי קטן להריון במקרה כזה. מקווה שעזרתי, כל טוב


בת 18 שואלת: #108044
היי , אני וחבר שלי לא קיימנו יחסי מין אבל האיבר שלו נגע באיבר שלי לכמה שניות.(לא התקיימה חדירה) לאחר מכן אוננתי לו והרגשתי שיצא לו נוזל מסויים לפני שהיה קרוב לגמירה וממש חששתי שזה גם היה כשאיברים שלנו נגעו אחד בשני. לאחר שבוע נהייה לי חום גבוהה , עייפות , סחרחורות , עצירות ושתן בתדירות גבוהה.(רוב הסימנים להריון) אני לא יודעת אם זה קשור אחד לשני או שזו סתם שפעת וגם אם מקרה זה יכול לגרום להריון?

תשובה:
הי, יש סיכוי להריון במקרה כזה - אם כי סיכוי קטן יחסית. אני ממליצה לחכות שבוע נוסף ואז לעשות בדיקת הריון. מוזמנת גם להגיע לאחד המרכזים של דלת פתוחה הקרוב אלייך ולעשות אצלנו בדיקת הריון. כמובן שנשמח לייעץ גם בנוגע לשימוש קבוע באמצעי מניעה. כל טוב


בת 17 שואלת: #108000
היי, יש לי עוד שאלה... לפני חודש וחצי הייתי אצל חבר שלי ועשינו סקס יבש, הוא דחף לי אצבעות ושפשף את הזין שלו על הכוס שלי ואחר כך הוא גמר והפסקנו, בזמן האחרון יש לי כל חצי שעה פיפי ואיחר לי המחזור בשבוע וקצת! אני ממש מפחדת שאולי נכנסתי להריון, יש סיכוי להריון? אם כן, מה לעשות ?! תודה

תשובה:
שוב שלום! אם עשיתם סקס יבש ללא חדירה ולא היתה גמירה בפתח הנרתיק- אין חשש להריון. אם את מרגישה צריבה בעת מתן שתן וצריכה לגשת לשירותים לעתים קרובות מאוד- יתכן ומדוברת בדלקת בדרכי השתן. ממליצה שתפני לרופא לבדיקת שתן וטיפול במידת הצורך. כל טוב!


בת 17 שואלת: #107999
היי, רציתי לדעת אחרי כמה זמן אפשר אחרי קיום יחסי המין אפשר לעשות בדיקת הריון?

תשובה:
שלום לך! במידה וקיימת יחסי מין לא מוגנים ניתן לעשות בדיקת הריון ביתית 14 יום לאחריהם. לפני כן התוצאה עשויה להיות שגויה. כל טוב!


בת 15 שואלת: #107916
אם חבר שלי גומר עליי נגיד (על החזה) אני ישר הולכת למקלחת ומנקה טוב טוב עם מים קרים וסבון, זה יורד? ועוד משהו אם הוא גומר לי בפה ואני שותה מים ונגיד אוכלת איזה קובית שוקולד, חךק מהשפיך עדיין נשאר בפה ? תודה

תשובה:
שלום, הזרע אכן נעלם בשטיפה עם מים - בין אם מקלחת או בליעה בפה. הוא לא נשאר ואין לו שום השפעה במקרים שתיארת. כל טוב


בת 19 שואלת: #107904
יש לי עוד שאלה .. עשינו סקס יבש כשהוא בלי כלום ואני עם תחתון .. יש סיכוי למשהו ? יש לי ממה לדאוג ? כל התחתון שלי כתוב גם אז אני מודאגת .. אבל הוא לא גמר באזור של האיבר מין שלי .. יש סיבה לדאגה ?

תשובה:
שלום לך, כשעושים סקס יבש ואחד מבני הזוג לובש תחתונים, הבד של התחתון חוצץ בין אברי המין וחוסם מהזרע להיכנס לנרתיק. ממה שאת מתארת (שהזרע בכלל לא היה קרוב לנרתיק ושהיית עם תחתון) נראה שהרטיבות על התחתון היתה שלך וזה סימן שהיית מגורה ונהנית. כל טוב!


בת 19 שואלת: #107851
היי יש לי כמה דברים לומר וגם טיפלה שאלות .. אז ככה : נתחיל בזה שאני וחבר שלי כבר תקופה נהנים מסקס יבש , חשוב לציין שאני עדיין בתולה . מיום ליום אנחנו עולים שלב ועוד שלב ועוד שלב עד לרגע האמיתי . עכשיו אני טיפלה מודאגת וחוששת . אתמול קיימנו סקס יבש כמובן עם בגדים *אבל* הוא היה בלי כלום ואני הייתי עם תחתונים .. הוא התחכך בי ואני בו באיברי המין . השאלה אם יכל לקרות משהו ? אם יש ממה לדאוג .. הוא לא גמר שם . שנייה לפני שהוא גמר הוא התרחק מהאזור שלי . אני אף פעם לא נותנת לו לגמור באזור כי אני בלחץ . עכשיו השאלות שלי הן כאלה: 1.האם יש אפשרות להכנס להריון רק מחדירה ? ללא קשר לגמירה. 2.איך אני יודעת מתי אני לא מבייצת? בשביל שאוכל להנות עם החבר שלי מבלי הריון לא מתוכנן בדרך . 3.בשלב היותר מתקדם .. האם כשאני עם גלולות הוא יכול לגמור בפנים? אפילו בלי קונדום? 4.אשמח להסבר של הריון מחוץ לרחם השם ישמור . מאיפה הוא? מאיפה הוא צץ ולמה ואיך? כי כואב לי טיפלה הבטן התחתונה מצד ימין וראייתי באינטרנט שכתוב שזה יכול להיות הריון מחוץ לרחם . שוב - השם ישמור לא עלינו ..

תשובה:
שלום לך, אני שמחה לשמוע שאת בזוגיות טובה ואוהבת ושהמגע המיני מתקדם בקצב שנכון לך. זה נשמע כיפי מאוד. בנוגע לשאלתך, אם הפין שלו לא נכנס לפות שלך ו/או לא הייתה שפיכה בפתח הנרתיק שלך ללא בגדים, אין ל מה לדאוג מהריון. הריון יכול להתקיים רק אם יש כניסה של הפין לפות שלך ללא אמצעי מניעה או שפיכה בפתח הנרתיק ללא בגדים. בנוגע לביוץ שלך, בגילך קצת קשה לדעת מתי הביוץ אבל בגדול הביוץ מופיע 14 ימים לפני קבלת הווסת. את יכולה לדעת מתי הביוץ שלך רק בדיעבד אלא אם כן את לומדת את המחזוריות החודשית שלך לפי מדידת חום כל בוקר, בדיקת הפרשות ובדיקת מיקום צוואר הרחם שלך כל יום. זאת שיטה מורכבת ולא מתאימה לכל אחת. בשביל למנוע הריון משתמשות באמצעי מניעה. זה מה שמאפשר לקיים יחסי מין בראש שקט, להנות ולהישאר בריאה ובטוחה. עם גלולות, התקן, טבעת, מדבקה, זריקה, הוא יכול לגמור בפנים ואת לא תיכנסי להריון. קונדום הוא גם אמצעי מניעה מצוין שבשימוש נכון ימנע הריון. בנוגע להריון מחוץ לרחם, מדובר במקרה שביצית מופרית בחצוצרה ולא יורדת להשרשה ברחם אלא מתפתחת בחצוצרה. שוב, ממה שכתבת, אינך בהירון. נשמע שיש לך רבה שאלות. מה דעתך להגיע אלינו לשיחה? לקבל את כל המידע שתצטרכי, גם על יחסי מין ומיניות וגם על אמצעי מניעה. נשמח לשבת איתך. כל טוב


בת 15 שואלת: #107799
היי המחזור מתעכב לי כבר ביום וכמו שאמרתי בעבר לא קיימתי יחסי מין היו רק נגיעות באיברי מין מעל בגדים ולאחר מכן נגעתי באיבר שלי , וכפי שהבנתי אין אפשרות מכך להכנס להריון. חודש שעבר המחזור שלי הקדים בשבוע וכרגע אין לי עדין סימנים למחזור יש לי לפעמים קצת נפיחות בבטן ולפי מה שאני יודעת זה יכול להיות סימן למחזור האם אני צריכה לחשוש מזה? רציתי לדעת מה הסיבות שמחזור מתעכב? ואם הוא לא מגיע אחריי 35 יום מה אני יכולה לעשות? והאם אני צריכה לעשות בדיקת הריון ביתית?

תשובה:
שלום לך, אם אתם עדיין מקיימים יחסי מין ללא חדירה (עם בגדים) אז אין חשש להריון מכיוון שהזרע לא יכול לחדור את הבגדים. כמו שכתבו לך קודם, המחזור לא תמיד מגיע "בזמן". לפעמים יש שינויים שנובעים משינויים בתזונה, שינויים בהרגלי הספורט וגם מתח נפשי. אפילו המתח מזה שאת עלולה להיות בהריון יכול לגרום לעיכוב בקבלת הווסת. שוב, אם אכן אתם לא מקיימים יחסי מין עם חדירה אין צורך בבדיקת הריון, אך אם כן קיימתם יחסי מין מלאים מומלץ לבצע בדיקת הריון 14 יום לאחר קיום היחסים. את יכולה לקנות את הבדיקה בבית המרקחת. אם אתם מקיימים יחסי מין עם חדירה או אם תחשבו על כך בעתיד אני ממליצה לדבר עם רופאת נשים או עם יועצת של דלת פתוחה לגבי התאמת אמצעי מניעה למניעת מחלות מין והריון לא רצוי. שיהיה בהצלחה,


בת 19 שואלת: #107781
אני בלחץ ואשמח לעזרה דחוף. הייתי עם בחור ועשיתי לו ביד והוא גמר על האצבעות שלי, אחרי זה נגבתי את היד עם טישו ושכבתי על המיטה ולאחר 10 דקות בערך אוננתי בלי להכניס אצבעות אבל יתכן שהאצבעות נגעו בפתח הנרתיק. האם יש סיכוי להריון?

תשובה:
היי לך, אין לך ממש לחשוש! ממה שאת מתארת אין סיכוי להיכנס להריון, את יכולה להיות רגועה. כדי להיכנס להריון זרע צריך להיכנס לנרתיק או באמצעות חדירה של פין לנרתיק או ע"י כך שהפרטנר יגמור בסמוך לנרתיק ונוזל הזרע ינזול אל תוך הנרתיק. במקרה שלך, אין שום חשש מכיוון שניגבת את הידיים, ובנוסף אוננת רק 10 דקות אחרי, כך שאין סיכוי שהזרע שרד (לאחר שהזרע יוצא ובא במגע עם האוויר, הוא יעיל רק לכמה דקות בודדות).


בן 21 שואל: #107779
אני בלחץ ואשמח לעזרה דחוף. הייתי עם בחור ועשיתי לו ביד והוא גמר על האצבעות שלי, אחרי זה נגבתי את היד עם טישו ושכבתי על המיטה ולאחר 10 דקות בערך אוננתי בלי להכניס אצבעות אבל יתכן שהאצבעות נגעו בפתח הנרתיק. האם יש סיכוי להריון?

תשובה:
שאלתך נענתה


בת 19 שואלת: #107777
אני בלחץ ואשמח לעזרה דחוף. הייתי עם בחור ועשיתי לו ביד והוא גמר על האצבעות שלי, אחרי זה נגבתי את היד עם טישו ושכבתי על המיטה ולאחר 10 דקות בערך אוננתי בלי להכניס אצבעות אבל יתכן שהאצבעות נגעו בפתח הנרתיק. האם יש סיכוי להריון?

תשובה:
שאלתך נענתה


בת 19 שואלת: #107776
אני בלחץ ואשמח לעזרה דחוף. הייתי עם בחור ועשיתי לו ביד והוא גמר על האצבעות שלי, אחרי זה נגבתי את היד עם טישו ושכבתי על המיטה ולאחר 10 דקות בערך אוננתי בלי להכניס אצבעות אבל יתכן שהאצבעות נגעו בפתח הנרתיק. האם יש סיכוי להריון?

תשובה:
היי לך, אין לך ממש לחשוש! ממה שאת מתארת אין סיכוי להיכנס להריון, את יכולה להיות רגועה. כדי להיכנס להריון זרע צריך להיכנס לנרתיק או באמצעות חדירה של פין לנרתיק או ע"י כך שהפרטנר יגמור בסמוך לנרתיק ונוזל הזרע ינזול אל תוך הנרתיק. במקרה שלך, אין שום חשש מכיוון שניגבת את הידיים, ובנוסף אוננת רק 10 דקות אחרי, כך שאין סיכוי שהזרע שרד (לאחר שהזרע יוצא ובא במגע עם האוויר, הוא יעיל רק לכמה דקות בודדות).


בת 17 שואלת: #107769
היי אני בת 17 ולפני כשבוע אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין יבשים והוא גמר קרוב מאוד לפתח הנרתיק וגם עליו. הייתי אמורה לקבל את המחזור שלי לפני כ3-4 ימים ועוד לא קיבלתי. אני יודעת שיש המון סיבות שמחזור יכול לאחר, לדוגמא אם לו"ז השינה משתנה, ואצלי הוא התהפך לגמרי מאז שיצאנו לחופש הגדול. אני לחוצה ממש שאולי נכנסתי להריון ואני לא בדיוק יודעת מה לעשות. מה הסיכויים שזה באמת הריון ? האם הסיכויים גבוהים יותר מהסיכויים שהמחזור סתם מאחר ? תודה רבה

תשובה:
שלום לך. אני בהחלט יכולה להבין את החשש שלך. ממה שאת מתארת הסיכוי שאכן נכנסת להריון מתוך יחסי המין היבשים הוא מאוד מאוד נמוך, אך לא ניתן לשלול זאת לחלוטין. אני בהחלט תומכת בתחושתך כי יכולות להיות סיבות רבות לאיחור במחזור ומעבר לעובדה שסדר היום שלך מאוד השתנה סביב החופש הגדול, ייתכן וגם הלחץ שאת נמצאת בו (חשש מהריון בלתי רצוי הוא מאוד מלחיץ) תורם לאיחור בהגעת הווסת. על מנת להיות בטוחה שאינך בהריון את יכולה לבצע בדיקה לגילוי הריון. את מאוד מוזמנת להגיע לסניף הקרוב למקום מגורייך של הדלת הפתוחה. אצלנו תוכלי לבצע בדיקה לגילוי הריון בחינם. את גם יכולה לקנות ערכה לגילוי הריון בכל בתי המרקחת או הפארמים. במקביל נשמח לייעץ לך לגבי שימוש באמצעי מניעה (גם בקיום יחסי מין יבשים). אינך לבד ואנחנו כאן בשבילך. בהצלחה.


בת 17 שואלת: #107739
היי אני בת 17.5 ולפני כמה ימים קיימתי יחסי מין בלי חדירה לנרתיק אבל כן היה מגע קרוב לנרתיק עם הפין בלי קונדום לפי מה שבן זוג טוען לא היה טיפות אהבה ושהוא גמר הוא לא גמר שם ולא קרוב לשם ואחרי כמה שעות הפיטמות שלי נהיו גדולות רחבות ועגולות ואני לא יודעת אם זה סימן של הריון? או סימן של גדילה חיב לציין שזה לא קרה לי בחיים וזה כבר נמשך יומים ואני לא יודעת מה לעשות

תשובה:
הי, לא יכול להיות סימן להריון כ"כ מהר - להריון לוקח שבוע להשתרש ברחם, ולוקח בערך עוד שבוע כדי להתחיל להרגיש בתופעות. אם להסתמך על דברי החבר שלך - אין חשש להריון. כמובן שאם היה זרע בפתח הנרתיק - אז יש חשש להריון, אבל סיכוי קטן. מקווה שעזרתי, כל טוב


בת 17 שואלת: #107655
מצטערת שאני חופרת כאן אבל יש לי כמה שאלות כל פעם מחדש אני מגלה משהו וקצת נלחצת וחושב לי לשמוע דעה 1. אם אני מקיימת "סקס יבש" ביום הביוץ שלי(בליאמצעי מניעה) אני יכולה להיכנס להריון ? בלי קשר לזה שאנחנו בלי.. 2. רק אם הוא מכניס את האיבר שלו לתוכי אני יכולה להיכנס להריון או אם הוא גומר על הכניסה של הנרתיק אחרי הכניסה זה מתסבך אותי קצת כיאלו רק אם היתה חדירה או שגם בלי אפשר ואיך אני יודעת אם זה יהיה בנרתיק אפשר להרגיש בכלל

תשובה:
שלום לך, אני אענה לך על שתי השאלות יחד - מקיום סקס יבש, גם בלי אמצעי מניעה, את לא תכנסי להריון. כניסה להריון תקרה רק אם הייתה חדירה של הפין לנרתיק או שהשפיכה של הזרע היא ישירות על פתח הנרתיק. בכל מצב אחר אין סיבה לחשוש. את מוזמנת להתקשר אלינו או להגיע לסניף הדלת הפתוחה שקרוב לאיזור מגורייך כדי לקבל ייעוץ והסברה על אמצעי מניעה. כל טוב


בת 21 שואלת: #107639
היי, אני לוקחת את הגלולות שלי( גלולות זואלי)באופן סדיר בכל יום בשעה שתיים בצהריים, ואף פעם לא פספסתי גלולה.. מדיי פעם יש לי יציאות רכות ושבוע שעבר היו לי שלשולים אך רק בבקרים ולא בשעתיים לאחר נטילת הגלולה. ביום חמישי האחרון( בדיוק שבועיים לפני שאני אמורה לקבל מחזור) היה לי כאב חד בבטן התחתונה בצד שמאל שנמשך בערך יום וחצי והורגש בעיקר כשלחצתי על הבטן.. האם יכול להיות שהיה לי ביוץ? הפעם האחרונה שהייתי עם החבר שלי הייתה ביום ראשון של אותו שבוע.(לא קיימנו יחסי מין ואיברי המין שלנו לא נגעו אחד בשני אך שנינו היינו בתחתונים, והיה לו כתם של טיפות אהבה על התחתונים ויכול להיות שנגעתי בהם ואז הלכתי לשירותים.. האם ישנם סיכויים שאני בהריון?

תשובה:
שלום לך חלק מהשאלה שלך כבר נענתה קודם. יכול להיות שכאבי הבטן היו כאבי ביוץ. אם הכאבים ממשיכים כדי לפנות לרופא לצורך בירור רפואי לוודא שלא מדובר במשהו אחר. אם לא קיימת יחסי מין עם חדירה או ללא בגדים, אין חשש להריון ואת לא צריכה לקחת פוסטינור. לפי שאלותייך הקודמות נשמע שאת חוששת הרבה פעמים מהריון, ולכן אני ממליצה לך להגיע לדבר איתנו על מנת להבין מתי יש לחשוש ומתי לא, וכיצד לקיים יחסים בטוחים. אני שמחה לשמוע שאת לוקחת גלולות באופן קבוע ודואגת לבריאותך. בהצלחה,


בן 15 שואל: #107630
אני וחברה שלי שכבנו יחד במיטה והתחרמנו. בשלב מסוים ניסינו לבצע מין חדירה עם הבגדים, הכל יבש והבנתי ממנה שירד לה קצת דם לאחר מכן, אך היא הייתה ביום ה5 למחזור שלה ואמרה לי שהוא נפסק, ולכן לא ניתן לדעת ממה נגרם הדם.. ניסתי להכניס לה אצבע ולשחק לה קצת באיבר, ואולי בטעות הכנסתע את האצבע גם לאיבר עצמו מתחת לבגדים.. לסיכום, האם נקרע לה קרום הבתולין,והאם יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך, ממה שאתה מתאר לא נשמע שיש חשש כלשהו להריון. נשמע שהדימום הוא מהמחזור. קרום הבתולין הוא רקמת עור דקה לא אטומה, שיכולה להיקרע מחדירת אצבע אך לא תמיד. יש נשים שמרגישות בכאב בקריעת קרום הבתולין ויש נשים שלא, אך בכל מקרה אין לו משמעות אמתית, בגלל שיש נשים שנולדות ללא קרום בתולין בכלל. יש גם נשים שלאחר קיום יחסים הקרום לא נקרע אלא רק בלידות, ולכן אין לו חשיבות או משמעות. אם אתם רוצים להתחיל לקיים יחסי מין מלאים עם חדירה, אני ממליצה לך להגיע לדלת הפתוחה כדי לשמוע על אמצעי מניעה למניעת מחלות מין והריון לא רצוי. ניתן גם להתקשר אלינו ולהתייעץ. בחלק מהסניפים יש לנו גם רופאת נשים, וניתן להגיע ביחד עם בת הזוג לבדיקה ופגישת ייעוץ עם הרופאה לגבי אמצעי מניעה בצורה אנונימית לחלוטין. שיהיה לכם בהצלחה,


בן 19 שואל: #107503
שלום אני וחברה שלי קיימנו סקס ייבש לפני שבועיים בדיוק ביום שלישי ובמהלכם קצת נסחפנו וגמרתי קרוב לרחם שלה אבל לא בפנים. מה הסיכוי להיכנס להריון.? לדעתה היא הייתה בימי הביוץ. ואתמול היא ראתה ממש קצת קצת דם וגם היום מה זה אומר.? והאם אפשר להסתמך היום כבר על בדיקת הריון.?

תשובה:
שלום לך! ראשית, אם קיימתם סקס יבש עם בגדים וללא חדירה, כנראה שהתכוונת שגמרת קרוב לפתח הנרתיק אך לא קרוב לרחם. במצב כזה הסיכוי להריון הוא אפסי. לגבי הדימום הקל- במידה ואינו תחילת הווסת עצמה, יתכן שמדובר בדימום בין וסתי. זהו דימום נרתיקי המופיע במהלך המחזור החודשי, שאינו הוסת עצמה. הוא עשוי להופיע בזמן או לאחר קיום יחסי מין או להופיע בצורה ספונטנית. אם הדימום נמשך ואינו דימום הווסת עצמה, חשוב לוודא שהדימום אכן נרתיקי, ולא נובע מפי הטבעת או ממערכת השתן. ניתן לבדוק זאת על ידי הכנסת טמפון נקי והוצאתו. נוכחות דם על הטמפון תעיד כי המקור הוא אכן ממערכת המין. אין מה לדאוג. זו תופעה מוכרת. במידה ואתם חוששים בכל זאת ומכיוון שעברו שבועיים מאז שקיימתם סקס יבש, אתם יכולים כבר עכשיו לבצע את בדיקת ההריון . כל טוב!


בת 18 שואלת: #107430
היי, יש לי כמה שאלות 1. האם אפשר להיכנס להיריון מסקס יבש בעירום? 2. מספיק להשתמש רק בקונדום או שחייב גם גלולות? אני מפחדת מהשינויים ההורמונלים ומכל תופעות הלוואי שגלולות עלולות לעשות אבל מצד שני אני לא רוצה להסתכן 3. חברה שלי אמרה שחייב לבדוק את הקונדום לפני השימוש בו בשביל לראות שאין חורים ולכן צריך למלא מים ולבדוק אם הוא תקין.. אמרתי לה שזאת שטות גמורה כי המים גם יכולים לגרום לייבוש ורק בגלל זה הקונדום עלול להיקרע תוך כדי האקט.. היא צודקת? והאם יש דרך לבדוק אם הקונדום נקרע? והאם צריך לבדוק אותו לאחר השימוש כל פעם? שאלה אחרונה וממש סליחה על החפירה פשוט אני סקרנית/דואגת לכל מה שיכול לקרות שכבנו בפעם הראשונה לפני כמה ימים והיה לי קצת דם בתחתונים בבוקר.. יום אחרי הייתה לי טיפה בשתן.. זה לגיטימי? תודה מראש:)

תשובה:
שלום לך 1. אפשר להכנס להריון מסקס יבש בעירום ללא חדירה אם יש נוזל זרע בפתח הנרתיק. 2. מספיק להשתמש רק בקונדום. את מוזמנת להגיע אלינו לשמוע על אמצעי מניעה. יש מגוון דרכים למנוע הריון, כל אחת יכולה לבחור מה הדרך שלה הכי מתאימה ונוחה. חשוב להקפיד בנושא הזה כדי שתוכלו להנות מיחסי מין ולהיות רגועים ובטוחים. 3. מספיק להסתכל על הקונדום לפני השימוש כדי לראות האם הוא תקין. יש קונדומים באיכות מאוד טובה וכדאי לקנות אותם. את צודקת שלא בודקים קונדומים בצורה שחברתך סיפרה לך. חשוב אחרי השימוש להחזיק את הקונדום לפני היציאה ולהסתכל. במידה והוא קרוע זה בולט וקשה לפספס את זה. 4. נשמע שזה טיבעי וסביר, לא משהו שצריך להלחץ ממנו. את יכולה להיות רגועה. אז מזל טוב על הפעם הראשונה ואנחנו כאן בשבילך אם יש עוד שאלות, בשמחה!


בת 15 שואלת: #107429
שלום אני וידיד שלי קיימנו יחסי מין (קרה מה שקרה) וכמובן שההורים לא ידעו בזמן קיום יחסי המיון הייתה חדירה קטנה.... ואולי יצאו לו טיפות אהבה ממש בפתח הנרתיק השאלה שלי היא כזאת קרום הבתולים שלי לא נקרע אף פעם מה הסיכויי להריון? ברור שהדבר שקרה לא יחזור על עצמו never

תשובה:
שלום לך יש אפשרות להכנס להריון גם אם קרום הבתולים לא נקרע במידה יצא נוזל זרע בפתח הנרתיק. מתי זה קרה? יש גלולה שנקראת אלה למצב כזה שאפשר לקחת עד 5 ימים אחרי קיום מגע מיני לא מוגן. האם תרצי את עזרתנו? יש סניפים של דלת פתוחה בכל מיני מקומות ואת יכולה להגיע אלינו, יש לנו צוות מקסים של יועצות ונשמח לעזור לך! אפשר לקבל אצלו וגלולה בחינם, לעשות בדיקת הריון בחינם ועם יועצת שתוכל להדריך אותך איך לעשות את הבדיקה ולתת לך ייעוץ במידה ואת בהריון. נשמע ממה שאת כותבת שמה שקרה לא היה מתוכנן ושזה לא קרה בצורה שהתאימה לך, זו לא אשמתך ואנחנו כאן בשבילך!


בת 16 שואלת: #107420
אם חבר שלי לא נגע בשפיך שלו אבל לא שטף ידיים ואז החדיר לי אתבעות, מה הסיכוי שאני איכנס להיריון?

תשובה:
שלום, כל עוד הזרע לא נגע ישירות באיבר מינך, אין סיכוי שתכנסי להריון. ברגע שהזרע נחשף לאוויר, לסדינים וכדומה הוא לא מצליח לשרוד. על כל פנים חשוב מאוד לשמור על הגיינה ולשטוף ידיים עם סבון לפני שהוא מחדיר לך אצבעות.\ במידה ויש לך שאלות נוספות את תמיד מוזמנת לפנות אלינו.


בן 16 שואל: #107411
אני וחברה שלי היינו עירומים במיטה היא ירדה לאחר מכן גמרתי ונגעתי קצת בזרע ניגבתי את היד שלי על הסדין לאחר בערך 2-3 דקות דחפתי לה אצבעות האם היא בהריון והאם מומלץ לקחת פוסטינור?

תשובה:
שלום לך, ברגע שזרע נוגע באוויר הוא מת ואי אפשר להכנס להריון במגע עם הנוזל. מומלץ מאד בפעם הבאה לשטוף ידיים עם סבון כדיי להיות בטוחים שאין חשש להריון וגם כדיי להיות נקיים כאשר מענגים אחד את השניה (במיוחד אם מחדירים אצבעות). בכל מקרה, לא הייתי ממליצה לחברה שלך לקחת פוסטינור במקרה הזה. כך מומלץ להבין מה אמצעי המניעה שקיימים בשוק ואפילו לקפוץ לסניף של דלת פתוחה כדיי לקבל הסבר מפורט. כך תוכלו לבחור את מה שהכי מתאים לכם ולהמנע מחשש כזה בעתיד. יום טוב!


בת 16 שואלת: #107409
היי, אתמול אני וחבר שלי עשינו ביד אחד לשני, (שנינו היינו ללא בגדים בכלל) וכשהוא גמר זה היה עליי באיזור החזה, אך נזל לי קצת למטה לכיוון הבטן וראיתי גם 2 טיפות על איבר המין (במלמעלה שלו) לא למטה, אני לחוצה בטירוף, ואמורה לקבל מחזור רק בעוד שבועיים (המחזור שלי מאז ומתמיד היה סדיר) ואני פוחדת שנכנסתי להריון מדבר כזה. האם זה אפשרי?

תשובה:
שלום לך את יכולה להרגע, אין אפשרות להכנס להריון במצב כזה. כל זמן שאתם לא מקיימים יחסי מין עם כניסה של איבר המין שלו לשלך ואין שפיכה של נוזל זרע ממש בפתח הנרתיק - אין חשש להריון. כל טוב!


בת 21 שואלת: #106990
היי, יש לי שאלה ואשמח להתייעץ.. אני נוטלת גלולות זואלי באופן קבוע אך בשבוע האחרון לקחתי אנטיביוטיקה והבנתי שזה מבטל את השפעת הגלולות. ביום שישי לקחתי את כדור האנטיביוטיקה האחרון. ביום שבת הייתי עם החבר שלי ולא קיימנו יחסי מין כלל רק שכבנו אחד ליד השני עם בגדים כמובן. לאחר כמה דקות הבחנתי בכתם של זרע על המכנס באזור המפשעה שלו כנראה הטיפות שלפני יצאו לו.. הוא נגע באזור הזה על התחתון כדי לייבש ולנקות את הכתם. ואחר כך המשכנו כרגיל. נגעתי בידיים שלו ואז ניגשתי לשירותים ובטעות כשניגבתי נגעתי בעצמי קצת.. האם יש סיכוי שהגיע אליי זרע איכשהו? הידיים שלי היו יבשות אבל לא הייתי בטוחה אם איכשהו עבר סרע מהידיים שלו לידיים שלי. האם יש צורך בלקיחת פוסטינור?

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת הסיכוי להיריון הוא אפסי ביותר, הייתי ממליצה שלא לקחת פוסטינור במקרה זה מאחר והסיכוי כמעט ולא קיים. בהצלחה


בן 16 שואל: #106782
אני וחברה שלי כבר שנתיים ביחד ולפני כמה ימיםהייתי אצלה שכבנו במיטה ולרגע שיחקתי עם איבר המין שלי ואני חושש שיצאו לי טיפות אהבה. אחרי כמה דקות הכנזתי יד למכנס שלה ושפשפתי לה את איבר המין. יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך, כדי להיכנס להיריון יש צורך בקיום יחסי מין שכוללים חדירה ללא שימוש באמצעי מניעה כמו קונדום/גלולות. ליתר בטחון מומלץ להימנע משפיכה של נוזל הזרע באזור פתח הנרתיק. בכל מקרה, אין סיכון להיריון במקרה שתיארת. חשוב מאד שבמידה וכן תתקדמו לקיום יחסי מין תקפידו על שימוש מתאים באמצעי מניעה. יש הרבה מידע על הנושא אצלנו באתר.


בת 15 שואלת: #106727
היי אני וחבר שלי כבר שלוש שנים ביחד. לפני כמה ימים עשינו יבש עם בגדים והוא לא גמר. יכול להיות שאני בהריון?

תשובה:
היי לך! ממה שתארת אין שום סיכוי להריון. בכדי להכנס להריון הזרע צריך להיכנס לתוך הנרתיק שלך. את יכולה להיות רגועה :)


בת 17 שואלת: #106719
היי אני אשמח לדעת מה הם הסימנים שבדרך כלל רואים בהתחלה של הריון? איך אפשר לזהות?

תשובה:
שלום לך! הסימן הראשון להריון הוא עיכוב בווסת. יכול להיות גם דימום וויסתי שונה מהרגיל, דימומים בין ווסת אחת לשנייה, או תחושות גופניות שונות (עייפות, בחילות, הקאות, גודש בחזה, כאבים בבטן התחתונה וכדומה) שמגיעים מאוחר יותר. כדי לשלול הריון כדאי לבצע בדיקת הריון שבועיים לאחר קיום יחסי המין שבעקבותיהם התעורר החשש. כל טוב!


בן 16 שואל: #106713
היי, אני וחבר שלי עשינו פעמיים סקס אנאלי ובשמיהם עשינו עם קונדום או עם תחתון בכל מקרה לא עשינו בלי אמצעי מניעה בפעם השנייה הקונדום נפל אבל שהפין לא היה בפי הטבעת שלי ולאחר מכן הלכתי להתקלח כי הרגשתי שממש רטןב לי בכל האזור חשוב לציין שבזמן הסקס האנלי הייתי עם התחתונים זאת אומרת שהורדתי את התחתונים רק באזור התחת ובאזור הנרתיק התחתון נשאר אני פוחדת שנזל שפיך אם הוא נזל הוא נזל על התחתון ? עשינו את הסקס האנאלי בשכיבה ועבר שבוע מאז והייתי אמורה לקבל מחזור ב14 והיום ה16 ועדיין לא קיבלתי האם אני בהריון בעקבות מה שתיארתי ?

תשובה:
היי לך. במידה ובפעמיים האלו הוא היה בתוכך רק עם קונדום- אין חשש להריון, שכן הזרע לא יכל לנזול לתוך הנרתיק. זאת אומרת, אם הקונדום נפל כשהפין שלו כבר לא היה בתוכך, ולאחר מכן לא המשכתם את המגע המיני- זה אומר שהיית מוגנת והכל בסדר. הרטיבות שאת מתארת הגיונית לחלוטין- הרטיבות בנרתיק נובעת בעקבות עוררות מינית (כלומר, שהיית חרמנית), הרטיבות בפי הטבעת נובעת מחומר הסיכה שיש על הקונדום. אבל, אם הוא חדר אלייך בשלב כלשהו ללא קונדום ו/או גמר בתוכך או בסמוך לנרתיק- אז יש חשש להריון. במקרה כזה, עלייך לבצע בדיקת הריון ביתית 14 יום לאחר המועד בו קיימתם יחסים (ניתן לקנות בכל סופר פארם ללא מרשם או להגיע בשעות הפעילות לסניף דלת פתוחה הקרוב לביתך). אני מדגישה שוב שכל עוד הוא לא גמר בסמוך לנרתיק שלך ללא קונדום את יכולה להיות רגועה כי אין סיכוי להריון. בגילך הווסת עדיין לא סדירה לחלוטין, כך שהגיוני שעדיין לא קיבלת ושהופעת הווסת מתעכבת.


בת 13 שואלת: #106617
היי כתבתי לכן אתמול ועכשיו קמתי עם קצת כאבי בטן . ההפרשה שלי קצת כמו ג׳לי כזה זה בסדר ?

תשובה:
שלום לך, הכאבים הם ככל הנראה בגלל שאת לחוצה. אין לך ממה לחשוש, כל טוב!


בת 13 שואלת: #106610
היי אני בת 13. לפני 8 (5/6)ימים נפגשתי עם מישהו בכיתה ח. בהתחלה הוא עשה לי נעים בכוס כזה שפשף קצת. ולאחר מכן הלכנו למיטה שכבתי והייתי עם חוטיני הוא בא מעליי וגמר לי על התחת וקצת על התחתון. וגם עשיתי לו ביד .יש סיכוי להיכנס להיריון ? קיבלתי מחזור ב25/4 והיום ה12/6 אבל המחזור שלי לא סדיר עדיין וקיבלתי בפעם הראשונה ב6/3. קראתי קצת על המענה שלכן וראיתי שרשמתן שצריך לחכות שבועיים עד לבדיקה. יש דרך מוקדמת יותר לגלות ? אם אמא שלי ואבא שלי ידעו אני מתאבדת . אשמח למענה מהיר אני לא ישנה בלילות בגלל זה . ועוד שאלה אם אני בהיריון איזה תסמינים צריכים להיות לי ?

תשובה:
שלום לך, אין לך סיבה לחשוש מהריון. בגלל שהיית עם תחתון למעשה הייתה חציצה של בד שלא איפשרה לזרע להיכנס לנרתיק, בנוסף את מתארת שהגמירה לא הייתה בנרתיק או בפתחו ככה שבכלל אין סכנה. כל טוב!


בן 20 שואל: #106192
חיילת בת 20. קיימתי יחסים עם חבר שלי. לא הייתה חדירה או גמירה באיזור אך כן היה מגע וחיכוך בין האיברים. היינו חשופים לגמרי ללא קונדום או גלולות. לא ידעתי כל כך את ההשלכות מכיוון שזאת הפעם הראשונה. עברו חודשים מאז חשוב לציין שקיבלתי מחזור אבל אז קראתי באינטרנט על דימום שנקרא השרשה/השתרשות.. אני לא יודעת כל כך מה זה אומר . המחזור שקיבלתי היה חמישה ימים והיה מחזור דמי אבל לחוצה שאולי זה היה השתרשות.. אני חיילת ובכללי בחורה לחוצה מאוד. החודש שזה החודש השני מאז שקיימנו את היחסים מאחר לי המחזור בשבוע לא קיימנו שוב יחסים מאז חשוב לציין שהמחזור שלי לא סדיר. ערכתי 6 בדיקות ביתיות שיצאו שליליות - שתיים מהן ערכית ממש עכשיו שזה כ10 שבועות מאז היחסים ובנוסף ערכתי בדיקת דם צבאית שיצאה שרמת הבטא שלי<2 כלומר שלילית . יש לי מספר שאלות 1. כמה הבדיקות דם וסטיק שתן אמינות 2. האם לכל אחד בגוף יש את הורמון הוא HCG או שמא מופיע רק אצל הריוניות 3. מה ההבדל בין מחזור לדימום השרשה תודה מראש

תשובה:
שלום לך. בדיקות השתן והדם אמינות מאוד ולפי מה שתיארת את לא בהריון. ההורמון HCG קיים אצל כולנו בגוף - גם אצל גברים. בעת הריון ההורמון עולה ומהווה אינדיקציה לכך שהאישה בהריון. אך כמו שכתבת, הרמה מעידה על כך שאת לא בהריון. לגבי ההבדל בין מחזור לדימום השרשה - דימום השרשה מתחיל לרוב כהפרשה חומה, לעיתים קצת דמית, בניגוד למחזור חודשי שהוא דמי ואדום. הבדל נוסף בין דימום השתרשות לבין המחזור החודשי הוא שדימום המבשר על השתרשות יבוא וייעלם כלעומת שבא, לרוב לאחר כמה שעות או יום יומיים. לעומתו, מחזור חודשי מגיע, ונשאר לכמה ימים לפחות. אני מציעה לך ליצור עימנו קשר לגבי מידע על אמצעי מניעה שיתאימו לך.


בת 16 שואלת: #106132
ועוד משהו , שכחתי לציין שאני בתולה והאיבר מין שלו ממש השתפשף בשלי אפשר לומר שהיה מגע ישיר , ואני חוששת מטיפות אהבה אני לא יודעת אם יצא לו או לא בדרך כלל לא אבל בכל זאת אני חוששת מה הסיכויים להיכנס להריון מטיפות אהבה ?

תשובה:
שלום לך, כפי שכתבתי לך מקודם, הסיכויים נמוכים מאוד ובכל זאת אם את מאוד לחוצה הכי טוב לקחת אמצעי מניעה לשעת חירום. להבא כדי להגן על עצמכם מפני הריון אתם יכולים לעשות סקס יבש עם קונדום או כשאחד מכם לובש תחתונים. כל טוב


בת 17 שואלת: #105871
היי.. לפני כמה ימים חבר שלי היה אצלי ומפה לשם הגענו למצב שהוא עירום לגמרי ואני עם חזיה ותחתונים והוא החדיר לי אצבעות לא פעם ראשונה ולא כאב לי ואחרי זה היה חיכוך של כמה שניות בין האברי מין כששנינו עירומים לא יצא זרע בוודאות אבל אהי לא סגורה לגבי טיפות האהבה... בוקר אחרי הרגשתי שורף קצת באיבר מין וראיתי נקודת דם קטנה על המיטה והיום היה לי קצת כאבי בטן ובחילה קטנה מה זה יכול להיות? יש סיכוי להריון?

תשובה:
היי יקירה.. בואי נעשה הפרדה בין שני דברים: דבר ראשון לגבי הריון... הריון יכול לקרות רק אם היה מגע של זרע בפתח הנרתיק שלך.. אם לא היה מגיע ישיר של זרע אז אין סיבה לדאגה! דבר שני חשוב לי לומר שאין קשר בין הדם על המיטה להריון.. יכול להיות שהדם על המיטה נגרם מפציעה בתוך הנרתיק בגלל שהוא דחף אצבעות או מקריעה של קרום הבתולין... חשוב לשים לב שאם כואב לך כשהוא דוחף אצבעות אז צריך להפסיק אותו ולבדוק למה זה כואב (אולי זה חזק מידי אולי יש לו ציפורניים ועוד) בכל מקרה אין קשר בין הדם והכאבים בנרתיק להריון... מוזמנת להתקשר לדלת לייעוץ טלפוני בהצלחה!


בן 17 שואל: #105801
שלום, היום אני וחברה שלי היינו ביחד והיא עשתה לי ביד וגמרתי לה על הבטן,( היא הייתה עם תחתונים) היא ניקתה את הזרע עם מגבונים ודקה אחרי בערך הלכה לשירותים לעשות פיפי. יש מצב שטיפות זרע שנשארו הגיעו אליה?

תשובה:
שלום לך. אין חשש להריון. בשביל להיכנס להריון הזרע חייב להיכנס לתוך הנרתיק (מחדירה או גמירה בסמוך לנרתיק). לפי מה שאתה מתאר אין שום סיכוי שנכנס זרע לתוך הנרתיק של חברה שלך, במיוחד כשהיא הייתה עם תחתונים. אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין ולהמשיך להנות :)


בן 15 שואל: #105794
הי אני וחברה שלי עשינו סקס יבש היא עם גינס ותחתון ואני עם בוקסר וברמודה. גמרתי וזה עבר לי את הבוקסר ואת המכנס ממש ממש קצת אני ונחברה פוחדים מאוד מהריון זה היה באזור הנרתיק אשמח לעזרה

תשובה:
היי לך. אני שמחה שפנית אלינו, זה מאוד אחראי ובוגר מצדך! כל עוד שניכם הייתם עם בגדים והזרע לא נכנס לנרתיק - אין חשש להריון! גם אם הזרע עבר את הבוקסר והמכנסיים שלך, אין סיכוי שהוא הצליח לחדור דרך הג'ינס והתחתונים שלה ולהגיע אל הנתריק, הזרע בוודאות נספג בבד של הבגדים. אתם יכולים להיות רגועים ולהמשיך להינות :)


בת 15 שואלת: #105754
אתמול אני וחבר שלי עשינו סקס יבש. הוא היה עם בוקסר ואני הייתי עם תחתוני תחרה... כאשר הוא גמר, יצא לו מלא זרע על הבוקסר, ואני חוששת שמעט מהזרע שלו הגיע לי לתחתון, ואני ממש חוששת שמעט מהזרע נכנס לי לאיבר המין. א. יכול להיות מצב בו נכנס זרע דרך בוקסר ותחתוני תחרה? ב. יכול להיות שאני בהריון? לא הרגשתי טוב היום והיו לי מעט כאבי בטן ושלשולים בבוקר ובצהריים.

תשובה:
שלום לך הזרעים לא יכולים לעבור דרך בד. כדי להכנס להריון צריך שנוזל הזרע יהיה בפתח הנרתיק או בתוכו. את יכולה להיות רגועה - אין חשש להריון. הבחילות והשילשולים הם כנראה מהמתח שאת נמצאת בו. בהמשך מוזמנים אלינו לשמוע על אמצעי מניעה. נשמח לייעץ לכם! כל טוב


בת 15 שואלת: #105547
שלום לכם אני רציתי לשאול משהו חשוב עם אני ירדתי לחבר שלי בלי קנדום אני יוכל להכנס להיריון מזה ? עוד משהו החשק שלי לאוננות עולה ואני רוצה להכניס אצבעות יש איזה דרך יותר טובה או משה שאפשר להכניס שזה יתן לי את ההרגשה של זיון?

תשובה:
שלום לך הריון מתרחש רק כשיש מפגש בין תא זרע לביצית. הזרעים נמצאים בתוך נוזל הזרע והביציות נמצאות בתוך הגוף של האישה. הדרך היחידה להגיע לביציות היא דרך הנרתיק. יש פתח באיבר המין של הבת שדרכו הזרע עובר ומגיע לביצית. מהפתח הזה יוצא גם דם הווסת. לכן כדי להכנס להריון צריך שיהיה נוזל זרע בפתח הנרתיק או בתוכו. העוררות המינית שלך עולה ולכן יש לך חשק לאונן יותר - זה טיבעי ונורמלי כל עוד זה לא פוגע בתפקוד היומיומי שלך ומונע ממך לעשות את הדברים שבשגרה. את בהחלט יכולה לנסות ולהכניס אצבעות לנרתיק ולראות איך זה מרגיש לך. כשאת מחדירה אצבע שימי לב שיש לך רטיבות בנרתיק ושאת עושה את זה ברגישות כדי לא לפצוע את עצמך. תנסי ותרגישי איך את אוהבת, איזה מגע נעים לך ומה מרגש אותך. את יכולה לנסות לגעת כמו עיסוי עדין בדגדגן. זה האיזור הרגיש אצל בנות באיבר מין וליטוף שלו יוצר אצל רוב הבנות תחושה מאוד נעימה. רוב הבנות נהנות יותר ממגע בדגדגן מאשר מהחדרה בנרתיק. תרגישי איך זה אצלך. אני ממליצה לך להתחיל בזה ולהשתמש בדימיון. ידעת שהאיבר מין הכי גדול שלנו שהוא - המוח! תתחילי להכיר את הגוף שלך ולהשתמש במה שיש לנו כדי ללמוד על ההנאה שאת יכולה להגיע אליה עם עצמך לפני שאת מתחילה להשתמש בחפצים ובאביזרים אחרים. כאשר תכירי ותדעי איך את יכולה לענג את עצמך תוכלי לדעת מה את רוצה. בהצלחה


בן 18 שואל: #105338
אני וחברה שלי לא שכבנו אבל עשינו סקס יבש רטוב כזה אם מגע אבל בלי להחדיר אחרי כמה זמן אחרי שהיא גמרה כבר אני גמרתי שהיה מגע בין שני האיברים האם יש סיכוי גם כשהיא בתולה שהיא תכנס להיריון אם רק הזרע נגע ואפילו הרטיב לה באיבר הזה חח?

תשובה:
שלום לך אם נוזל הזרע נשפך בפתח הנרתיק יש חשש להריון ומומלץ לקחת פוסטינור. במצב כזה היא יכולה להיות בתולה ועדיין להכנס להריון. להבא מומלץ שתשתמשו בקונדום. כל טוב


בת 15 שואלת: #105219
היוש :) לפני שלוש שבועות כשבדיוק סיימתי את המחזור החודשי אני וחבר שלי עשינו סקס יבש רק עם תחתונים :/ אני אמורה לקבל מחזור והוא פשוט לא מגיע.. לדאוג? האם יש סיכוי קלוש להריון לא רצוי?

תשובה:
היי אין אפשרות להכנס להריון מסקס יבש עם תחתונים. הזרע לא עובר את הבד. כנראה שהמחזור מאחר מסיבות אחרות. את יכולה להיות רגועה. כל טוב


בת 17 שואלת: #105200
לפני שבועיים נפגשתי עם בחור שאני איתו בקטע ועשינו כל מיני דברים, ירדתי לו והוא גמר לי בפה וזה נשפך מהפה שלי על הגוף וחלק מזה הגיעה לפות, הוא ניגב את זה ממני כמה פעמים ממש טוב אבל קצת מלחיץ אותנו כי בדיוק בזמן הזה לפי המחזור שלי הייתי בזמן הביוץ, בנוסף לא שכבתי עם אף אחד בחיים אבל הוא הכניס לי אצבעות ולאחר מספר שעות ירד לי קצת דם, השאלות שלי הן אם יש סיכוי שאכנס להריון והאם קרום הבתולין בהכרח נקרע כי ירד לי דם.. תודה:)

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת הסיכוי לכניסה להיריון ממצב שכזה הוא באמת קטן מאוד. כדי לוודא ולהוריד את הלחץ הייתי ממליצה לרכוש בדיקת היריון ולבצע בדיקה לאחר 14 יום מהאירוע. (הבנתי שכבר עברו שבועיים, אז לבצע מיידית). לגבי קרום הבתולין, ממה שאת מתארת נשמע כי הוא אכן נקרע, באופן מלא או חלקי, אבל אולי נפצעת ולכן הדימום. תוכלי לוודא את העניין כשתחליטי לקיים יחסי מין באופן מלא ואז תרגישי. בכל מקרה, החשיבות של קרום הבתולין היא פחותה בהרבה מזו שאת חושבת, לבנות רבות הוא נקרע מרכיבה על סוסים או מפעולה מאומצת באזור המפשעה שהן עושות, אבל כל עוד לא קיימת יחסי מין מלאים הכוללים חדירה את נחשבת עדיין בתולה.


בת 19 שואלת: #105160
שלום, לפני יומיים אני וחבר שלי סתם עשינו סקס יבש ערומים, מה שקרה זה שהוא העביר את הפין שלו על הנרתיק שלי, וממש שעבר על החור הרגשתי נוזל- לא ברור אם ממני או ממנו... האם אפשר להיכנס להריון מטיפות אהבה יחסית על החוץ של הנרתיק ? לקחת פוסטינור ? ומה הסיכונים בפוסטינור?

תשובה:
שלום לך, קודם כל, את נשמעת בחורה מאוד אחראית, וכל הכבוד לך על הערנות. מהסיפור שאת מספרת לא נשמע שיש חשש ממשי להריון. הסיכוי להיכנס להריון מטיפות אהבה מחוץ לנרתיק הוא מאוד קטן, לכן אני לא חושבת שיש צורך שתקחי פוסטינור. יחד עם זאת, את לא צריכה לחשוש מלקיחת פוסטינור כי בניגוד לדעה שקיימת, אין בו סיכונים. ממליצה לך ולבן הזוג שלך לבדוק אפשרויות לאמצעי מניעה אם אתם מתכננים לקיים יחסי מין. מוזמנים להתקשר או להגיע לדלת הפתוחה לקבלת ייעוץ בנושא. בהצלחה :)


בת 17 שואלת: #105158
היי, לפניי כמה ימים שאני וחבר שלי ניסינו לשכב בפעם הראשונה ללא הצלחה מרוב כאבים. יכול להיות שכמה מטיפות האהבה שלו נכנסו אליי. הוא אומר בוודאות שלא, אבל אני עדיין חוששת. איך אוכל לדעת ולמנוע במאה אחוז שלא אכנס להריון??

תשובה:
שלום לך! אני מבינה שאת חוששת אך הסיכוי אינו גבוה. בכל מקרה, במצב כזה ומכיוון שעברו יותר מ-3 ימים מאז ששלחת את השאלה, הפוסטינור , גלולת היום שאחרי, לא תהיה יעילה. ישנה גלולה חדשה יחסית בשם "אלה" והיא ניתנת חינם עם מרשם רופא (גם רופא משפחה יוכל לתת לך את המרשם) ella הינה אמצעי חירום למניעת הריון תוך 120 שעות (5 ימים) מקיום מגע מיני בלתי מוגן. במידה ולא חלפו עדיין 5 ימים ממליצה לך לגשת לרופא כבר מחר בבוקר ולקבל את המרשם וליטול את הגלולה. לגבי נושא הכאבים; זה טבעי שבפעמים הראשונות החדירה קשה יותר. הנרתיק הוא שריר שלא נחדר אצלך בעבר ולכן זה לא מפתיע שהוא מתכווץ ומתקשה להרפות. חשוב מאוד לרכך את פתח הנרתיק ע"י משחק מקדים ממושך. כמו שריר תפוס, אפשר לעשות עיסוי עדין במשך דקות ארוכות בפתח של הנרתיק באמצעות האצבע, ולאט לאט להכניס אותה קצת יותר. ממש חשוב שלא תעשו משהו שכואב לך, לא להאבק ולנסות בכוח כיוון שלשריר יש זכרון, ואם כאב זה מה שהשריר מרגיש הוא עלול להתכווץ עוד יותר. חשוב להשתמש גם בחומרי סיכה מתאימים. חשוב לעשות זאת לאט ובהדרגה. יחסי מין אמורים לגרום להנאה ולא לכאבים. במידה ואת רוצה יעוץ נוסף את מוזמנת לפנות אלינו בטלפון או להגיע לדלת הפתוחה הקרובה לאזור מגורייך. בהצלחה!


בת 16 שואלת: #105117
אה ושכחתי לציין שממש כואבת לי הבטן התחתונה ויש לי בחילה יש מצב שזה בגלל הלחץ או משהו אחר?

תשובה:
כן, כנראה מהלחץ... כל טוב


בת 16 שואלת: #105116
היי לפני 5 ימים בערך אני וחבר שלי עשינו סקס יבש(הוא היה ערום לגמרי אני עם תחתונים וחזייה) אבל הוא לא גמר אבל כן יצאו לו טיפות אהבה והוא ניקה את זה עם היד שלו ולאחר מכן ניגב את היד. אחרי כמה זמן הוא הכניס את היד שלו לאיברים מין שלי אבל רק הזיז את היד. אחרי זה שכבתי עליו ואני לא בטוחה אם הרגשתי את האיבר מין שלו באיבר מין שלי וקצת רטוב או שלא אולי סתם דמיינתי אבל אני מאוד מאוד לחוצה. יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך ממה שאת מתארת אין סיכוי להריון. אם את עם תחתונים הזרעים לא יכולים לעבור דרך בד. כדי להכנס להריון צריך שיהיה מגע ישיר של נוזל הזרע בפתח הנרתיק או בתוך הנרתיק - כלומר בחדירה. זה טוב להיות זהירים ולכן אם אתם מתקדמים ואת נמצאת בלי תחתונים - גם אם אין חדירה מומלץ לשים קונדום בסקס יבש בלי בגדים. כל טוב


בן 15 שואל: #105045
עזרה דחוף יש לי פחדים וחרדה אני חייב שתענו לי הסיפור הולך ככה אני בן 15 וחברה שלי בת 14 ואנחנו ביחד הרבה זמן ואנחנו מבינים הכל על מין ושלשום היא הייתה אצלי וזרמנו כזה וידענו מהתחלה שלא תיהיה חדירה לא משנה מה אבל לבשתי קונדום ושיפשפתי לה על האיבר שלה וזה היה כיף ופתאום מהחיכוך הרגשתי שהקונדום ניקרע קצת בקצה אז הוצאתי בערך שנייה אחרי שהוא נקרע והיה בו קצת טיפות אהבה ואני רק מציין שזה היה חצי חודש אחרי המחזור הראשון שלה קיצר אז יום למחרת היה לה הקאות ואני ממש מפחד מהריון כי אם המשפחה שלה תדע יהיה בלאגן מאוד מאוד גדול אז בבקשה תעזרו לי אני מפחד

תשובה:
שלום, סיכון להיכנס להיריון קיים רק כאשר מקיימים יחסי מין שכללו חדירה ולא נעשו עם אמצעי מניעה. בחיכוך חיצוני של איברי המין (מה שמכונה לעיתים "סקס יבש") אין אפשרות להיכנס להיריון. ליתר בטחון מומלץ להימנע משפיכה באזור פתח הנרתיק. בכל מקרה אם לא הייתה חדירה ביחסי המין שקיימתם אתה יכול להירגע ולא סביר שחברתך נכנסה להיריון. קריעה של הקונדום היא אינה דבר שכיח, אבל כשהיא מתרחשת בדרך כלל מרגישים מיד שהקונדום נקרא. לא מדובר בחור קטן, וכשהקונדום נקרע אפשר לראות זאת בבירור. אם מפסיקים את יחסי המין ברגע שהקונדום נקרע, הסיכוי להיכנס להיריון נמוך מאד. כאמור, אצלכם לא התקיימה חדירה אז בכל מקרה אין סיכון להיריון. כאבי בטן, הקאות/בחילות ותחושת רעב חריגה מופיעים רק שבועות לאחר כניסה להיריון ולא בימים שאחרי יחסי המין. נסה להירגע, והמתינו ביחד לקבלת המחזור החודשי של חברתך במועד הקבוע. כמובן, המשיכו לקיים יחסי מין מוגנים!


בן 16 שואל: #104811
לפני כמה ימים אני וחברה שלי קיימנו סקס יבש ושנינו היינו עם תחתונים וזה לא פעם שאנחנונ עושים את זה השאלה היא אם היא יכולה להיכנס מזה להריון אם גמרתי ושנינו עם תחתונים ?

תשובה:
שאלתך נענתה.


בן 15 שואל: #104781
היי לפני כמה ימים אני ויברה שלי קיימנו סקס יבש אך אחרי חצי שעה בערך הכנסתי תיד לתחתון כדי לסדר את הזין בתחתון היו טיפות אהבה ואני לא בטוח שנגעתי בהם .. אחרי שהכנסתי תיד לתחתון החדרתי לחברה שלי אצבעות שהיא בלי התחתון שלה יש סיכוי להריון ???

תשובה:
היי לך. ניתן להיכנס להריון רק מחדירה או אם נוזל הזרע נמצא בסמוך לפות ועלול לנזול לתוך הנרתיק. ממה שאתה מתאר, אתם יכולים להיות רגועים, אין חשש שהיא תיכנס להריון! מאחלת לכם המשך יחסים בריאים ומוגנים וחופשה נעימה :)


בת 14 שואלת: #104657
הפעם האחרונה שאני וחבר שלי ניסינו חדירה בנרתיק זה היה בערך בתחילת חודש מרץ, אנחנו מנסים כבר הרבה זמן ואני יודעת שזה יכול לנבוע מלחץ נגיד או שהפין שלו לא עומד עד הסוף, אבל הבעיה היא במשהו אחר, כמובן שהכל נעשה עם קונדום וקפידה מלאה שלא ייצא מצב של טיפות אהבה או זרע שנזל מפתח הקונדום. בקיצור מאז הכל היה בסדר ולא קרה כלום גם לא איחר לי המחזור כיאילו לא היה שום סיכוי להיריון. עכשיו הפעם אחרונה שקיימנו יחסי מין *אנאליים ללא קונדום* (הוא שכח בבית ואני לא קונה למקרה ויוצא מצב כזה) זה היה בערך לפני שבועיים משהו כמו 11 או ה18 במרץ. הוא גמר מחוץ לפתח של פי הטבעת.. הבעיה היא שהוא גמר ישר איך שהוא הוציא והיה לי זרע על חצי מהתחת כי אני שכבתי על הצד, ואני מפחדת שקרה מצב שאיכשהו אולי נזל זרע לנרתיק או לפתח הנרתיק אני לא כלכך בטוחה. עכשיו זה כבר ה28/3 כלומר סוף החודש, אמור להיות אצלי מחזור ממש בתחילת החודש משהו כמו ה3 או ה4 לחודש. ביומיים האחרונים יש לי מן מצב כזה שאני תמיד בסערת רגשות, היום בערב הקאתי וקצת לפני זה אני גיליתי על הפד שלי כתמי דם, יש סיכויים להיריון?, אני יכולה לבוא אליכם להפלה אם כן?.

תשובה:
שלום לך! על-פי התאור שלך לא נראה כי יש סיכוי להריון. נראה כי מצב הרוח בו את נמצאת נובע מהלחץ. העובדה שגילית כתמי דם על הפד אינה מוכיחה שאת בהריון אך את יכולה לגשת לרופא/ת נשים כדי להפיג את הלחץ או להגיע לדלת הפתוחה הקרובה אליך ולבצע אצלנו בדיקת הריון ללא עלות ובאופן חסוי. חשוב לא לקיים יחסי מין לא מוגנים ואם אין קונדום או אמצעי מניעה אחר- לא לקיים יחסי מין, אנאליים או ואגינאליים. מקווה שעזרתי. בהצלחה!


בת 20 שואלת: #104420
היי .. אני בת 20 היום הייתי עם חבר שלי הוא ירד לי ולאט לאט הגענו למצב של חיכוכים באיבר מין שלי ושלו כמובן ללא בגדים ... אני בתולה ואיכשהו ראיתי שהוא גמר לי על הפות אז ישר ניגבתי עם מגבונים לא חיכיתי אפילו שנייה .. האם יש לי מה להלחץ? האם לקחת פוסטינור? מה ההשלכות שלו, ראיתי רשום הריון חד משהו כזה ,אני פוחדת אף פעם לא ניסיתי כדורים כאלו .. או האם פשוט לחכות עוד שבועים לווסת ? ומה הסוגי הפלות שיש לאחר מכן ? יותר מסוכנות ? אני חייבת תשובה אני בלחץ היסטרי .. חשוב לציין שהיום ה18 לחודש ואני מקבלת וסת ב1 לחודש ומסיימת ב4 לחודש .. אז נדמה לי שזה לא ימי הביוץ שלי אז אין לי טעם להלחץ ? אשמח לתשובות תודה תודה

תשובה:
שלום לך יש חשש להריון כאשר נוזל הזרע נמצא בכניסה לנרתיק ולכן ההמלצה היא לקחת פוסטינור. אין כל סכנה מלקחת פוסטינור. פוסטינור אינו מונע הריון אבל הוא דוחה את הביוץ ומגדיל משמעותית את האפשרות שלא תכנסי להריון. אני מבינה שאת חוששת אבל בכל זאת אם ההתלבטות היא אם לקחת פוסטינור או להיות בהריון לא מתוכנן נראה לי שאין התלבטות. מה את חושבת? את מוזמנת להגיע אלינו לסניף הקרוב לביתך בשעות פעילות ולקבל פוסטינור בחינם, תוכלי גם להפגש עם היועצות המקסימות שלנו והן יוכלו ללוות אותך ולהנחות אותך כיצד ניתן להמנע ממצב כזה שוב, הן יוכלו להסביר לך על תופעות לוואי כדי שתהיי רגועה יותר. את גם יכולה לקנות פוסטינור בכל סופרפארם. אם בכל זאת את מחליטה לא לקחת פוסטינור - כדאי שתעשי בדיקת הריון - שוב, את יכולה לקבל אצלנו או לקנות, 14 יום אחרי המגע המיני. נשמח לראות אותך אצלנו, כמובן שאם יש לך עוד משהו שאת רוצה לשאול או להתייעץ את מוזמנת לכתוב לנו או להתקשר. בהצלחה


בת 17 שואלת: #104345
אני לא הבנתי הייתי עם מכנסיים ותחתונים ואולי הייתה חדירה אפשרי להיכנס מזה להריון? הייתי עם מכנסיים ותחתונים

תשובה:
שלום לך בכדי שיווצר הריון הזרע צריך להגיע לביצית שנמצאת עמוק בתוך גופך לזרעון יש זנב שבעזרתו הוא נע אבל הוא אינו יכול לעבור את סיבי הבד ,אם היית עם בגדים אין סיכוי להריון רק אם חברך החדיר את הפין שלו לתוכך וגמר בתוכך, אני מציעה לכם להתחיל לחשוב על אמצעי מניעה קבוע, אתם יכולים להגיע לסניף דלת פתוחה להדרכה ייעוץ והכוונה. כל טוב


בת 16 שואלת: #104308
אני וחבר שלי עשינו מין אנאלי בלילה ובבוקר יום למחורת כאב לי ממש הבטן והיה לי מעין בחילה או משהו כזה בבוקר . לא היה חדירה לפי הטבעת בוודאות . אבל שמעתי שגם יש סיכוי להיכנס להריון לא בחדירה לפי הטבעת. אני ממש מפחדת להיכנס להריון. ועשינו את המין אנאלי בלי אמצעי מניעה

תשובה:
שלום, כשאומרים "מין אנאלי" מתכוונים ליחסי מין שכוללים החדרה של איבר המין הזכרי לפי הטבעת (שזה בעצם הפתח או החור של הישבון/טוסיק). ביחסי מין אנאליים אין סיכוי להיכנס להיריון, כי הזרע מגיע למערכת העיכול ולא לרחם. מומלץ שכן להשתמש בקונדום בזמן יחסי מין אנאליים בעיקר כשיש מספר שותפים ליחסי המין ולא בן זוג קבוע, לאור האפשרות להידבק במחלות שמועברות ביחסי מין. כשאומרים "מין ואגינאלי" או "מין נרתיקי" מתכוונים ליחסי מין שכוללים החדרה של איבר המין של זכרי לנרתיק הנקבי. כמובן שביחסי מין כאלה שנעשים ללא אמצעי מניעה אכן קיים סיכוי להיריון. אם לא קיימת יחסי מין כאלו אין סיבה שתהיה מודאגת.


בת 20 שואלת: #104292
היי אתמול אני וחבר שלי עשינו סקס יבש שהוא עם תחתון ושורט מעליו ואני בלי כלום התחככנו אחד בשני והוא גמר כמובן ללא מגע ישיר בין 2 איברי המין אחד של השני. שירדתי ממנו הוא אמר לי שהרטיב את המכנס. האם יש סיכוי להריון מתוך חשש שהזרע היה ברטיבות במכנס?? מציינת שהייתי ביום האחרון למחזור שלי ולא היה דם. תודה

תשובה:
שלום לך אין סיכוי להריון ממה שאת מתארת. כדי להכנס להריון צריך מגע ישיר בין נוזל הזרע לנרתיק, כלומר, ששניכם תהיו ערומים ושנוזל הזרע יהיה בפתח הנרתיק. לפעמים הבאות כדי להיות רגועה ומוגנת מפני מחלות מין (במידה והיו לכם פרטנרים אחרים לפני) והריון לא מתוכנן מומלץ לכם להשתמש בקונדום. אתם מוזמנים להגיע אלינו לדלת, לסניף הקרוב לביתכם, בשעות פעילות ונשמח גם לתת לכם ייעוץ על אמצעי מניעה נוספים וכך תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם. כל טוב