A Member Association of IPPF - International Planned Parenthood Federationדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחהדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה

ippf@opendoor.org.ilטל:03-510-1511פקס:03-510-2589

חשש להריון מיחסים ללא חדירה

דלת פתוחה הקרובה אליך

חשש להריון מיחסים ללא חדירה

בת 21 שואלת: #106990
היי, יש לי שאלה ואשמח להתייעץ.. אני נוטלת גלולות זואלי באופן קבוע אך בשבוע האחרון לקחתי אנטיביוטיקה והבנתי שזה מבטל את השפעת הגלולות. ביום שישי לקחתי את כדור האנטיביוטיקה האחרון. ביום שבת הייתי עם החבר שלי ולא קיימנו יחסי מין כלל רק שכבנו אחד ליד השני עם בגדים כמובן. לאחר כמה דקות הבחנתי בכתם של זרע על המכנס באזור המפשעה שלו כנראה הטיפות שלפני יצאו לו.. הוא נגע באזור הזה על התחתון כדי לייבש ולנקות את הכתם. ואחר כך המשכנו כרגיל. נגעתי בידיים שלו ואז ניגשתי לשירותים ובטעות כשניגבתי נגעתי בעצמי קצת.. האם יש סיכוי שהגיע אליי זרע איכשהו? הידיים שלי היו יבשות אבל לא הייתי בטוחה אם איכשהו עבר סרע מהידיים שלו לידיים שלי. האם יש צורך בלקיחת פוסטינור?

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת הסיכוי להיריון הוא אפסי ביותר, הייתי ממליצה שלא לקחת פוסטינור במקרה זה מאחר והסיכוי כמעט ולא קיים. בהצלחה


בן 16 שואל: #106782
אני וחברה שלי כבר שנתיים ביחד ולפני כמה ימיםהייתי אצלה שכבנו במיטה ולרגע שיחקתי עם איבר המין שלי ואני חושש שיצאו לי טיפות אהבה. אחרי כמה דקות הכנזתי יד למכנס שלה ושפשפתי לה את איבר המין. יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך, כדי להיכנס להיריון יש צורך בקיום יחסי מין שכוללים חדירה ללא שימוש באמצעי מניעה כמו קונדום/גלולות. ליתר בטחון מומלץ להימנע משפיכה של נוזל הזרע באזור פתח הנרתיק. בכל מקרה, אין סיכון להיריון במקרה שתיארת. חשוב מאד שבמידה וכן תתקדמו לקיום יחסי מין תקפידו על שימוש מתאים באמצעי מניעה. יש הרבה מידע על הנושא אצלנו באתר.


בת 15 שואלת: #106727
היי אני וחבר שלי כבר שלוש שנים ביחד. לפני כמה ימים עשינו יבש עם בגדים והוא לא גמר. יכול להיות שאני בהריון?

תשובה:
היי לך! ממה שתארת אין שום סיכוי להריון. בכדי להכנס להריון הזרע צריך להיכנס לתוך הנרתיק שלך. את יכולה להיות רגועה :)


בת 17 שואלת: #106719
היי אני אשמח לדעת מה הם הסימנים שבדרך כלל רואים בהתחלה של הריון? איך אפשר לזהות?

תשובה:
שלום לך! הסימן הראשון להריון הוא עיכוב בווסת. יכול להיות גם דימום וויסתי שונה מהרגיל, דימומים בין ווסת אחת לשנייה, או תחושות גופניות שונות (עייפות, בחילות, הקאות, גודש בחזה, כאבים בבטן התחתונה וכדומה) שמגיעים מאוחר יותר. כדי לשלול הריון כדאי לבצע בדיקת הריון שבועיים לאחר קיום יחסי המין שבעקבותיהם התעורר החשש. כל טוב!


בן 16 שואל: #106713
היי, אני וחבר שלי עשינו פעמיים סקס אנאלי ובשמיהם עשינו עם קונדום או עם תחתון בכל מקרה לא עשינו בלי אמצעי מניעה בפעם השנייה הקונדום נפל אבל שהפין לא היה בפי הטבעת שלי ולאחר מכן הלכתי להתקלח כי הרגשתי שממש רטןב לי בכל האזור חשוב לציין שבזמן הסקס האנלי הייתי עם התחתונים זאת אומרת שהורדתי את התחתונים רק באזור התחת ובאזור הנרתיק התחתון נשאר אני פוחדת שנזל שפיך אם הוא נזל הוא נזל על התחתון ? עשינו את הסקס האנאלי בשכיבה ועבר שבוע מאז והייתי אמורה לקבל מחזור ב14 והיום ה16 ועדיין לא קיבלתי האם אני בהריון בעקבות מה שתיארתי ?

תשובה:
היי לך. במידה ובפעמיים האלו הוא היה בתוכך רק עם קונדום- אין חשש להריון, שכן הזרע לא יכל לנזול לתוך הנרתיק. זאת אומרת, אם הקונדום נפל כשהפין שלו כבר לא היה בתוכך, ולאחר מכן לא המשכתם את המגע המיני- זה אומר שהיית מוגנת והכל בסדר. הרטיבות שאת מתארת הגיונית לחלוטין- הרטיבות בנרתיק נובעת בעקבות עוררות מינית (כלומר, שהיית חרמנית), הרטיבות בפי הטבעת נובעת מחומר הסיכה שיש על הקונדום. אבל, אם הוא חדר אלייך בשלב כלשהו ללא קונדום ו/או גמר בתוכך או בסמוך לנרתיק- אז יש חשש להריון. במקרה כזה, עלייך לבצע בדיקת הריון ביתית 14 יום לאחר המועד בו קיימתם יחסים (ניתן לקנות בכל סופר פארם ללא מרשם או להגיע בשעות הפעילות לסניף דלת פתוחה הקרוב לביתך). אני מדגישה שוב שכל עוד הוא לא גמר בסמוך לנרתיק שלך ללא קונדום את יכולה להיות רגועה כי אין סיכוי להריון. בגילך הווסת עדיין לא סדירה לחלוטין, כך שהגיוני שעדיין לא קיבלת ושהופעת הווסת מתעכבת.


בת 13 שואלת: #106617
היי כתבתי לכן אתמול ועכשיו קמתי עם קצת כאבי בטן . ההפרשה שלי קצת כמו ג׳לי כזה זה בסדר ?

תשובה:
שלום לך, הכאבים הם ככל הנראה בגלל שאת לחוצה. אין לך ממה לחשוש, כל טוב!


בת 13 שואלת: #106610
היי אני בת 13. לפני 8 (5/6)ימים נפגשתי עם מישהו בכיתה ח. בהתחלה הוא עשה לי נעים בכוס כזה שפשף קצת. ולאחר מכן הלכנו למיטה שכבתי והייתי עם חוטיני הוא בא מעליי וגמר לי על התחת וקצת על התחתון. וגם עשיתי לו ביד .יש סיכוי להיכנס להיריון ? קיבלתי מחזור ב25/4 והיום ה12/6 אבל המחזור שלי לא סדיר עדיין וקיבלתי בפעם הראשונה ב6/3. קראתי קצת על המענה שלכן וראיתי שרשמתן שצריך לחכות שבועיים עד לבדיקה. יש דרך מוקדמת יותר לגלות ? אם אמא שלי ואבא שלי ידעו אני מתאבדת . אשמח למענה מהיר אני לא ישנה בלילות בגלל זה . ועוד שאלה אם אני בהיריון איזה תסמינים צריכים להיות לי ?

תשובה:
שלום לך, אין לך סיבה לחשוש מהריון. בגלל שהיית עם תחתון למעשה הייתה חציצה של בד שלא איפשרה לזרע להיכנס לנרתיק, בנוסף את מתארת שהגמירה לא הייתה בנרתיק או בפתחו ככה שבכלל אין סכנה. כל טוב!


בן 20 שואל: #106192
חיילת בת 20. קיימתי יחסים עם חבר שלי. לא הייתה חדירה או גמירה באיזור אך כן היה מגע וחיכוך בין האיברים. היינו חשופים לגמרי ללא קונדום או גלולות. לא ידעתי כל כך את ההשלכות מכיוון שזאת הפעם הראשונה. עברו חודשים מאז חשוב לציין שקיבלתי מחזור אבל אז קראתי באינטרנט על דימום שנקרא השרשה/השתרשות.. אני לא יודעת כל כך מה זה אומר . המחזור שקיבלתי היה חמישה ימים והיה מחזור דמי אבל לחוצה שאולי זה היה השתרשות.. אני חיילת ובכללי בחורה לחוצה מאוד. החודש שזה החודש השני מאז שקיימנו את היחסים מאחר לי המחזור בשבוע לא קיימנו שוב יחסים מאז חשוב לציין שהמחזור שלי לא סדיר. ערכתי 6 בדיקות ביתיות שיצאו שליליות - שתיים מהן ערכית ממש עכשיו שזה כ10 שבועות מאז היחסים ובנוסף ערכתי בדיקת דם צבאית שיצאה שרמת הבטא שלי<2 כלומר שלילית . יש לי מספר שאלות 1. כמה הבדיקות דם וסטיק שתן אמינות 2. האם לכל אחד בגוף יש את הורמון הוא HCG או שמא מופיע רק אצל הריוניות 3. מה ההבדל בין מחזור לדימום השרשה תודה מראש

תשובה:
שלום לך. בדיקות השתן והדם אמינות מאוד ולפי מה שתיארת את לא בהריון. ההורמון HCG קיים אצל כולנו בגוף - גם אצל גברים. בעת הריון ההורמון עולה ומהווה אינדיקציה לכך שהאישה בהריון. אך כמו שכתבת, הרמה מעידה על כך שאת לא בהריון. לגבי ההבדל בין מחזור לדימום השרשה - דימום השרשה מתחיל לרוב כהפרשה חומה, לעיתים קצת דמית, בניגוד למחזור חודשי שהוא דמי ואדום. הבדל נוסף בין דימום השתרשות לבין המחזור החודשי הוא שדימום המבשר על השתרשות יבוא וייעלם כלעומת שבא, לרוב לאחר כמה שעות או יום יומיים. לעומתו, מחזור חודשי מגיע, ונשאר לכמה ימים לפחות. אני מציעה לך ליצור עימנו קשר לגבי מידע על אמצעי מניעה שיתאימו לך.


בת 16 שואלת: #106132
ועוד משהו , שכחתי לציין שאני בתולה והאיבר מין שלו ממש השתפשף בשלי אפשר לומר שהיה מגע ישיר , ואני חוששת מטיפות אהבה אני לא יודעת אם יצא לו או לא בדרך כלל לא אבל בכל זאת אני חוששת מה הסיכויים להיכנס להריון מטיפות אהבה ?

תשובה:
שלום לך, כפי שכתבתי לך מקודם, הסיכויים נמוכים מאוד ובכל זאת אם את מאוד לחוצה הכי טוב לקחת אמצעי מניעה לשעת חירום. להבא כדי להגן על עצמכם מפני הריון אתם יכולים לעשות סקס יבש עם קונדום או כשאחד מכם לובש תחתונים. כל טוב


בת 17 שואלת: #105871
היי.. לפני כמה ימים חבר שלי היה אצלי ומפה לשם הגענו למצב שהוא עירום לגמרי ואני עם חזיה ותחתונים והוא החדיר לי אצבעות לא פעם ראשונה ולא כאב לי ואחרי זה היה חיכוך של כמה שניות בין האברי מין כששנינו עירומים לא יצא זרע בוודאות אבל אהי לא סגורה לגבי טיפות האהבה... בוקר אחרי הרגשתי שורף קצת באיבר מין וראיתי נקודת דם קטנה על המיטה והיום היה לי קצת כאבי בטן ובחילה קטנה מה זה יכול להיות? יש סיכוי להריון?

תשובה:
היי יקירה.. בואי נעשה הפרדה בין שני דברים: דבר ראשון לגבי הריון... הריון יכול לקרות רק אם היה מגע של זרע בפתח הנרתיק שלך.. אם לא היה מגיע ישיר של זרע אז אין סיבה לדאגה! דבר שני חשוב לי לומר שאין קשר בין הדם על המיטה להריון.. יכול להיות שהדם על המיטה נגרם מפציעה בתוך הנרתיק בגלל שהוא דחף אצבעות או מקריעה של קרום הבתולין... חשוב לשים לב שאם כואב לך כשהוא דוחף אצבעות אז צריך להפסיק אותו ולבדוק למה זה כואב (אולי זה חזק מידי אולי יש לו ציפורניים ועוד) בכל מקרה אין קשר בין הדם והכאבים בנרתיק להריון... מוזמנת להתקשר לדלת לייעוץ טלפוני בהצלחה!


בן 17 שואל: #105801
שלום, היום אני וחברה שלי היינו ביחד והיא עשתה לי ביד וגמרתי לה על הבטן,( היא הייתה עם תחתונים) היא ניקתה את הזרע עם מגבונים ודקה אחרי בערך הלכה לשירותים לעשות פיפי. יש מצב שטיפות זרע שנשארו הגיעו אליה?

תשובה:
שלום לך. אין חשש להריון. בשביל להיכנס להריון הזרע חייב להיכנס לתוך הנרתיק (מחדירה או גמירה בסמוך לנרתיק). לפי מה שאתה מתאר אין שום סיכוי שנכנס זרע לתוך הנרתיק של חברה שלך, במיוחד כשהיא הייתה עם תחתונים. אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין ולהמשיך להנות :)


בן 15 שואל: #105794
הי אני וחברה שלי עשינו סקס יבש היא עם גינס ותחתון ואני עם בוקסר וברמודה. גמרתי וזה עבר לי את הבוקסר ואת המכנס ממש ממש קצת אני ונחברה פוחדים מאוד מהריון זה היה באזור הנרתיק אשמח לעזרה

תשובה:
היי לך. אני שמחה שפנית אלינו, זה מאוד אחראי ובוגר מצדך! כל עוד שניכם הייתם עם בגדים והזרע לא נכנס לנרתיק - אין חשש להריון! גם אם הזרע עבר את הבוקסר והמכנסיים שלך, אין סיכוי שהוא הצליח לחדור דרך הג'ינס והתחתונים שלה ולהגיע אל הנתריק, הזרע בוודאות נספג בבד של הבגדים. אתם יכולים להיות רגועים ולהמשיך להינות :)


בת 15 שואלת: #105754
אתמול אני וחבר שלי עשינו סקס יבש. הוא היה עם בוקסר ואני הייתי עם תחתוני תחרה... כאשר הוא גמר, יצא לו מלא זרע על הבוקסר, ואני חוששת שמעט מהזרע שלו הגיע לי לתחתון, ואני ממש חוששת שמעט מהזרע נכנס לי לאיבר המין. א. יכול להיות מצב בו נכנס זרע דרך בוקסר ותחתוני תחרה? ב. יכול להיות שאני בהריון? לא הרגשתי טוב היום והיו לי מעט כאבי בטן ושלשולים בבוקר ובצהריים.

תשובה:
שלום לך הזרעים לא יכולים לעבור דרך בד. כדי להכנס להריון צריך שנוזל הזרע יהיה בפתח הנרתיק או בתוכו. את יכולה להיות רגועה - אין חשש להריון. הבחילות והשילשולים הם כנראה מהמתח שאת נמצאת בו. בהמשך מוזמנים אלינו לשמוע על אמצעי מניעה. נשמח לייעץ לכם! כל טוב


בת 15 שואלת: #105547
שלום לכם אני רציתי לשאול משהו חשוב עם אני ירדתי לחבר שלי בלי קנדום אני יוכל להכנס להיריון מזה ? עוד משהו החשק שלי לאוננות עולה ואני רוצה להכניס אצבעות יש איזה דרך יותר טובה או משה שאפשר להכניס שזה יתן לי את ההרגשה של זיון?

תשובה:
שלום לך הריון מתרחש רק כשיש מפגש בין תא זרע לביצית. הזרעים נמצאים בתוך נוזל הזרע והביציות נמצאות בתוך הגוף של האישה. הדרך היחידה להגיע לביציות היא דרך הנרתיק. יש פתח באיבר המין של הבת שדרכו הזרע עובר ומגיע לביצית. מהפתח הזה יוצא גם דם הווסת. לכן כדי להכנס להריון צריך שיהיה נוזל זרע בפתח הנרתיק או בתוכו. העוררות המינית שלך עולה ולכן יש לך חשק לאונן יותר - זה טיבעי ונורמלי כל עוד זה לא פוגע בתפקוד היומיומי שלך ומונע ממך לעשות את הדברים שבשגרה. את בהחלט יכולה לנסות ולהכניס אצבעות לנרתיק ולראות איך זה מרגיש לך. כשאת מחדירה אצבע שימי לב שיש לך רטיבות בנרתיק ושאת עושה את זה ברגישות כדי לא לפצוע את עצמך. תנסי ותרגישי איך את אוהבת, איזה מגע נעים לך ומה מרגש אותך. את יכולה לנסות לגעת כמו עיסוי עדין בדגדגן. זה האיזור הרגיש אצל בנות באיבר מין וליטוף שלו יוצר אצל רוב הבנות תחושה מאוד נעימה. רוב הבנות נהנות יותר ממגע בדגדגן מאשר מהחדרה בנרתיק. תרגישי איך זה אצלך. אני ממליצה לך להתחיל בזה ולהשתמש בדימיון. ידעת שהאיבר מין הכי גדול שלנו שהוא - המוח! תתחילי להכיר את הגוף שלך ולהשתמש במה שיש לנו כדי ללמוד על ההנאה שאת יכולה להגיע אליה עם עצמך לפני שאת מתחילה להשתמש בחפצים ובאביזרים אחרים. כאשר תכירי ותדעי איך את יכולה לענג את עצמך תוכלי לדעת מה את רוצה. בהצלחה


בן 18 שואל: #105338
אני וחברה שלי לא שכבנו אבל עשינו סקס יבש רטוב כזה אם מגע אבל בלי להחדיר אחרי כמה זמן אחרי שהיא גמרה כבר אני גמרתי שהיה מגע בין שני האיברים האם יש סיכוי גם כשהיא בתולה שהיא תכנס להיריון אם רק הזרע נגע ואפילו הרטיב לה באיבר הזה חח?

תשובה:
שלום לך אם נוזל הזרע נשפך בפתח הנרתיק יש חשש להריון ומומלץ לקחת פוסטינור. במצב כזה היא יכולה להיות בתולה ועדיין להכנס להריון. להבא מומלץ שתשתמשו בקונדום. כל טוב


בת 15 שואלת: #105219
היוש :) לפני שלוש שבועות כשבדיוק סיימתי את המחזור החודשי אני וחבר שלי עשינו סקס יבש רק עם תחתונים :/ אני אמורה לקבל מחזור והוא פשוט לא מגיע.. לדאוג? האם יש סיכוי קלוש להריון לא רצוי?

תשובה:
היי אין אפשרות להכנס להריון מסקס יבש עם תחתונים. הזרע לא עובר את הבד. כנראה שהמחזור מאחר מסיבות אחרות. את יכולה להיות רגועה. כל טוב


בת 17 שואלת: #105200
לפני שבועיים נפגשתי עם בחור שאני איתו בקטע ועשינו כל מיני דברים, ירדתי לו והוא גמר לי בפה וזה נשפך מהפה שלי על הגוף וחלק מזה הגיעה לפות, הוא ניגב את זה ממני כמה פעמים ממש טוב אבל קצת מלחיץ אותנו כי בדיוק בזמן הזה לפי המחזור שלי הייתי בזמן הביוץ, בנוסף לא שכבתי עם אף אחד בחיים אבל הוא הכניס לי אצבעות ולאחר מספר שעות ירד לי קצת דם, השאלות שלי הן אם יש סיכוי שאכנס להריון והאם קרום הבתולין בהכרח נקרע כי ירד לי דם.. תודה:)

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת הסיכוי לכניסה להיריון ממצב שכזה הוא באמת קטן מאוד. כדי לוודא ולהוריד את הלחץ הייתי ממליצה לרכוש בדיקת היריון ולבצע בדיקה לאחר 14 יום מהאירוע. (הבנתי שכבר עברו שבועיים, אז לבצע מיידית). לגבי קרום הבתולין, ממה שאת מתארת נשמע כי הוא אכן נקרע, באופן מלא או חלקי, אבל אולי נפצעת ולכן הדימום. תוכלי לוודא את העניין כשתחליטי לקיים יחסי מין באופן מלא ואז תרגישי. בכל מקרה, החשיבות של קרום הבתולין היא פחותה בהרבה מזו שאת חושבת, לבנות רבות הוא נקרע מרכיבה על סוסים או מפעולה מאומצת באזור המפשעה שהן עושות, אבל כל עוד לא קיימת יחסי מין מלאים הכוללים חדירה את נחשבת עדיין בתולה.


בת 19 שואלת: #105160
שלום, לפני יומיים אני וחבר שלי סתם עשינו סקס יבש ערומים, מה שקרה זה שהוא העביר את הפין שלו על הנרתיק שלי, וממש שעבר על החור הרגשתי נוזל- לא ברור אם ממני או ממנו... האם אפשר להיכנס להריון מטיפות אהבה יחסית על החוץ של הנרתיק ? לקחת פוסטינור ? ומה הסיכונים בפוסטינור?

תשובה:
שלום לך, קודם כל, את נשמעת בחורה מאוד אחראית, וכל הכבוד לך על הערנות. מהסיפור שאת מספרת לא נשמע שיש חשש ממשי להריון. הסיכוי להיכנס להריון מטיפות אהבה מחוץ לנרתיק הוא מאוד קטן, לכן אני לא חושבת שיש צורך שתקחי פוסטינור. יחד עם זאת, את לא צריכה לחשוש מלקיחת פוסטינור כי בניגוד לדעה שקיימת, אין בו סיכונים. ממליצה לך ולבן הזוג שלך לבדוק אפשרויות לאמצעי מניעה אם אתם מתכננים לקיים יחסי מין. מוזמנים להתקשר או להגיע לדלת הפתוחה לקבלת ייעוץ בנושא. בהצלחה :)


בת 17 שואלת: #105158
היי, לפניי כמה ימים שאני וחבר שלי ניסינו לשכב בפעם הראשונה ללא הצלחה מרוב כאבים. יכול להיות שכמה מטיפות האהבה שלו נכנסו אליי. הוא אומר בוודאות שלא, אבל אני עדיין חוששת. איך אוכל לדעת ולמנוע במאה אחוז שלא אכנס להריון??

תשובה:
שלום לך! אני מבינה שאת חוששת אך הסיכוי אינו גבוה. בכל מקרה, במצב כזה ומכיוון שעברו יותר מ-3 ימים מאז ששלחת את השאלה, הפוסטינור , גלולת היום שאחרי, לא תהיה יעילה. ישנה גלולה חדשה יחסית בשם "אלה" והיא ניתנת חינם עם מרשם רופא (גם רופא משפחה יוכל לתת לך את המרשם) ella הינה אמצעי חירום למניעת הריון תוך 120 שעות (5 ימים) מקיום מגע מיני בלתי מוגן. במידה ולא חלפו עדיין 5 ימים ממליצה לך לגשת לרופא כבר מחר בבוקר ולקבל את המרשם וליטול את הגלולה. לגבי נושא הכאבים; זה טבעי שבפעמים הראשונות החדירה קשה יותר. הנרתיק הוא שריר שלא נחדר אצלך בעבר ולכן זה לא מפתיע שהוא מתכווץ ומתקשה להרפות. חשוב מאוד לרכך את פתח הנרתיק ע"י משחק מקדים ממושך. כמו שריר תפוס, אפשר לעשות עיסוי עדין במשך דקות ארוכות בפתח של הנרתיק באמצעות האצבע, ולאט לאט להכניס אותה קצת יותר. ממש חשוב שלא תעשו משהו שכואב לך, לא להאבק ולנסות בכוח כיוון שלשריר יש זכרון, ואם כאב זה מה שהשריר מרגיש הוא עלול להתכווץ עוד יותר. חשוב להשתמש גם בחומרי סיכה מתאימים. חשוב לעשות זאת לאט ובהדרגה. יחסי מין אמורים לגרום להנאה ולא לכאבים. במידה ואת רוצה יעוץ נוסף את מוזמנת לפנות אלינו בטלפון או להגיע לדלת הפתוחה הקרובה לאזור מגורייך. בהצלחה!


בת 16 שואלת: #105117
אה ושכחתי לציין שממש כואבת לי הבטן התחתונה ויש לי בחילה יש מצב שזה בגלל הלחץ או משהו אחר?

תשובה:
כן, כנראה מהלחץ... כל טוב


בת 16 שואלת: #105116
היי לפני 5 ימים בערך אני וחבר שלי עשינו סקס יבש(הוא היה ערום לגמרי אני עם תחתונים וחזייה) אבל הוא לא גמר אבל כן יצאו לו טיפות אהבה והוא ניקה את זה עם היד שלו ולאחר מכן ניגב את היד. אחרי כמה זמן הוא הכניס את היד שלו לאיברים מין שלי אבל רק הזיז את היד. אחרי זה שכבתי עליו ואני לא בטוחה אם הרגשתי את האיבר מין שלו באיבר מין שלי וקצת רטוב או שלא אולי סתם דמיינתי אבל אני מאוד מאוד לחוצה. יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך ממה שאת מתארת אין סיכוי להריון. אם את עם תחתונים הזרעים לא יכולים לעבור דרך בד. כדי להכנס להריון צריך שיהיה מגע ישיר של נוזל הזרע בפתח הנרתיק או בתוך הנרתיק - כלומר בחדירה. זה טוב להיות זהירים ולכן אם אתם מתקדמים ואת נמצאת בלי תחתונים - גם אם אין חדירה מומלץ לשים קונדום בסקס יבש בלי בגדים. כל טוב


בן 15 שואל: #105045
עזרה דחוף יש לי פחדים וחרדה אני חייב שתענו לי הסיפור הולך ככה אני בן 15 וחברה שלי בת 14 ואנחנו ביחד הרבה זמן ואנחנו מבינים הכל על מין ושלשום היא הייתה אצלי וזרמנו כזה וידענו מהתחלה שלא תיהיה חדירה לא משנה מה אבל לבשתי קונדום ושיפשפתי לה על האיבר שלה וזה היה כיף ופתאום מהחיכוך הרגשתי שהקונדום ניקרע קצת בקצה אז הוצאתי בערך שנייה אחרי שהוא נקרע והיה בו קצת טיפות אהבה ואני רק מציין שזה היה חצי חודש אחרי המחזור הראשון שלה קיצר אז יום למחרת היה לה הקאות ואני ממש מפחד מהריון כי אם המשפחה שלה תדע יהיה בלאגן מאוד מאוד גדול אז בבקשה תעזרו לי אני מפחד

תשובה:
שלום, סיכון להיכנס להיריון קיים רק כאשר מקיימים יחסי מין שכללו חדירה ולא נעשו עם אמצעי מניעה. בחיכוך חיצוני של איברי המין (מה שמכונה לעיתים "סקס יבש") אין אפשרות להיכנס להיריון. ליתר בטחון מומלץ להימנע משפיכה באזור פתח הנרתיק. בכל מקרה אם לא הייתה חדירה ביחסי המין שקיימתם אתה יכול להירגע ולא סביר שחברתך נכנסה להיריון. קריעה של הקונדום היא אינה דבר שכיח, אבל כשהיא מתרחשת בדרך כלל מרגישים מיד שהקונדום נקרא. לא מדובר בחור קטן, וכשהקונדום נקרע אפשר לראות זאת בבירור. אם מפסיקים את יחסי המין ברגע שהקונדום נקרע, הסיכוי להיכנס להיריון נמוך מאד. כאמור, אצלכם לא התקיימה חדירה אז בכל מקרה אין סיכון להיריון. כאבי בטן, הקאות/בחילות ותחושת רעב חריגה מופיעים רק שבועות לאחר כניסה להיריון ולא בימים שאחרי יחסי המין. נסה להירגע, והמתינו ביחד לקבלת המחזור החודשי של חברתך במועד הקבוע. כמובן, המשיכו לקיים יחסי מין מוגנים!


בן 16 שואל: #104811
לפני כמה ימים אני וחברה שלי קיימנו סקס יבש ושנינו היינו עם תחתונים וזה לא פעם שאנחנונ עושים את זה השאלה היא אם היא יכולה להיכנס מזה להריון אם גמרתי ושנינו עם תחתונים ?

תשובה:
שאלתך נענתה.


בן 15 שואל: #104781
היי לפני כמה ימים אני ויברה שלי קיימנו סקס יבש אך אחרי חצי שעה בערך הכנסתי תיד לתחתון כדי לסדר את הזין בתחתון היו טיפות אהבה ואני לא בטוח שנגעתי בהם .. אחרי שהכנסתי תיד לתחתון החדרתי לחברה שלי אצבעות שהיא בלי התחתון שלה יש סיכוי להריון ???

תשובה:
היי לך. ניתן להיכנס להריון רק מחדירה או אם נוזל הזרע נמצא בסמוך לפות ועלול לנזול לתוך הנרתיק. ממה שאתה מתאר, אתם יכולים להיות רגועים, אין חשש שהיא תיכנס להריון! מאחלת לכם המשך יחסים בריאים ומוגנים וחופשה נעימה :)


בת 14 שואלת: #104657
הפעם האחרונה שאני וחבר שלי ניסינו חדירה בנרתיק זה היה בערך בתחילת חודש מרץ, אנחנו מנסים כבר הרבה זמן ואני יודעת שזה יכול לנבוע מלחץ נגיד או שהפין שלו לא עומד עד הסוף, אבל הבעיה היא במשהו אחר, כמובן שהכל נעשה עם קונדום וקפידה מלאה שלא ייצא מצב של טיפות אהבה או זרע שנזל מפתח הקונדום. בקיצור מאז הכל היה בסדר ולא קרה כלום גם לא איחר לי המחזור כיאילו לא היה שום סיכוי להיריון. עכשיו הפעם אחרונה שקיימנו יחסי מין *אנאליים ללא קונדום* (הוא שכח בבית ואני לא קונה למקרה ויוצא מצב כזה) זה היה בערך לפני שבועיים משהו כמו 11 או ה18 במרץ. הוא גמר מחוץ לפתח של פי הטבעת.. הבעיה היא שהוא גמר ישר איך שהוא הוציא והיה לי זרע על חצי מהתחת כי אני שכבתי על הצד, ואני מפחדת שקרה מצב שאיכשהו אולי נזל זרע לנרתיק או לפתח הנרתיק אני לא כלכך בטוחה. עכשיו זה כבר ה28/3 כלומר סוף החודש, אמור להיות אצלי מחזור ממש בתחילת החודש משהו כמו ה3 או ה4 לחודש. ביומיים האחרונים יש לי מן מצב כזה שאני תמיד בסערת רגשות, היום בערב הקאתי וקצת לפני זה אני גיליתי על הפד שלי כתמי דם, יש סיכויים להיריון?, אני יכולה לבוא אליכם להפלה אם כן?.

תשובה:
שלום לך! על-פי התאור שלך לא נראה כי יש סיכוי להריון. נראה כי מצב הרוח בו את נמצאת נובע מהלחץ. העובדה שגילית כתמי דם על הפד אינה מוכיחה שאת בהריון אך את יכולה לגשת לרופא/ת נשים כדי להפיג את הלחץ או להגיע לדלת הפתוחה הקרובה אליך ולבצע אצלנו בדיקת הריון ללא עלות ובאופן חסוי. חשוב לא לקיים יחסי מין לא מוגנים ואם אין קונדום או אמצעי מניעה אחר- לא לקיים יחסי מין, אנאליים או ואגינאליים. מקווה שעזרתי. בהצלחה!


בת 20 שואלת: #104420
היי .. אני בת 20 היום הייתי עם חבר שלי הוא ירד לי ולאט לאט הגענו למצב של חיכוכים באיבר מין שלי ושלו כמובן ללא בגדים ... אני בתולה ואיכשהו ראיתי שהוא גמר לי על הפות אז ישר ניגבתי עם מגבונים לא חיכיתי אפילו שנייה .. האם יש לי מה להלחץ? האם לקחת פוסטינור? מה ההשלכות שלו, ראיתי רשום הריון חד משהו כזה ,אני פוחדת אף פעם לא ניסיתי כדורים כאלו .. או האם פשוט לחכות עוד שבועים לווסת ? ומה הסוגי הפלות שיש לאחר מכן ? יותר מסוכנות ? אני חייבת תשובה אני בלחץ היסטרי .. חשוב לציין שהיום ה18 לחודש ואני מקבלת וסת ב1 לחודש ומסיימת ב4 לחודש .. אז נדמה לי שזה לא ימי הביוץ שלי אז אין לי טעם להלחץ ? אשמח לתשובות תודה תודה

תשובה:
שלום לך יש חשש להריון כאשר נוזל הזרע נמצא בכניסה לנרתיק ולכן ההמלצה היא לקחת פוסטינור. אין כל סכנה מלקחת פוסטינור. פוסטינור אינו מונע הריון אבל הוא דוחה את הביוץ ומגדיל משמעותית את האפשרות שלא תכנסי להריון. אני מבינה שאת חוששת אבל בכל זאת אם ההתלבטות היא אם לקחת פוסטינור או להיות בהריון לא מתוכנן נראה לי שאין התלבטות. מה את חושבת? את מוזמנת להגיע אלינו לסניף הקרוב לביתך בשעות פעילות ולקבל פוסטינור בחינם, תוכלי גם להפגש עם היועצות המקסימות שלנו והן יוכלו ללוות אותך ולהנחות אותך כיצד ניתן להמנע ממצב כזה שוב, הן יוכלו להסביר לך על תופעות לוואי כדי שתהיי רגועה יותר. את גם יכולה לקנות פוסטינור בכל סופרפארם. אם בכל זאת את מחליטה לא לקחת פוסטינור - כדאי שתעשי בדיקת הריון - שוב, את יכולה לקבל אצלנו או לקנות, 14 יום אחרי המגע המיני. נשמח לראות אותך אצלנו, כמובן שאם יש לך עוד משהו שאת רוצה לשאול או להתייעץ את מוזמנת לכתוב לנו או להתקשר. בהצלחה


בת 17 שואלת: #104345
אני לא הבנתי הייתי עם מכנסיים ותחתונים ואולי הייתה חדירה אפשרי להיכנס מזה להריון? הייתי עם מכנסיים ותחתונים

תשובה:
שלום לך בכדי שיווצר הריון הזרע צריך להגיע לביצית שנמצאת עמוק בתוך גופך לזרעון יש זנב שבעזרתו הוא נע אבל הוא אינו יכול לעבור את סיבי הבד ,אם היית עם בגדים אין סיכוי להריון רק אם חברך החדיר את הפין שלו לתוכך וגמר בתוכך, אני מציעה לכם להתחיל לחשוב על אמצעי מניעה קבוע, אתם יכולים להגיע לסניף דלת פתוחה להדרכה ייעוץ והכוונה. כל טוב


בת 16 שואלת: #104308
אני וחבר שלי עשינו מין אנאלי בלילה ובבוקר יום למחורת כאב לי ממש הבטן והיה לי מעין בחילה או משהו כזה בבוקר . לא היה חדירה לפי הטבעת בוודאות . אבל שמעתי שגם יש סיכוי להיכנס להריון לא בחדירה לפי הטבעת. אני ממש מפחדת להיכנס להריון. ועשינו את המין אנאלי בלי אמצעי מניעה

תשובה:
שלום, כשאומרים "מין אנאלי" מתכוונים ליחסי מין שכוללים החדרה של איבר המין הזכרי לפי הטבעת (שזה בעצם הפתח או החור של הישבון/טוסיק). ביחסי מין אנאליים אין סיכוי להיכנס להיריון, כי הזרע מגיע למערכת העיכול ולא לרחם. מומלץ שכן להשתמש בקונדום בזמן יחסי מין אנאליים בעיקר כשיש מספר שותפים ליחסי המין ולא בן זוג קבוע, לאור האפשרות להידבק במחלות שמועברות ביחסי מין. כשאומרים "מין ואגינאלי" או "מין נרתיקי" מתכוונים ליחסי מין שכוללים החדרה של איבר המין של זכרי לנרתיק הנקבי. כמובן שביחסי מין כאלה שנעשים ללא אמצעי מניעה אכן קיים סיכוי להיריון. אם לא קיימת יחסי מין כאלו אין סיבה שתהיה מודאגת.


בת 20 שואלת: #104292
היי אתמול אני וחבר שלי עשינו סקס יבש שהוא עם תחתון ושורט מעליו ואני בלי כלום התחככנו אחד בשני והוא גמר כמובן ללא מגע ישיר בין 2 איברי המין אחד של השני. שירדתי ממנו הוא אמר לי שהרטיב את המכנס. האם יש סיכוי להריון מתוך חשש שהזרע היה ברטיבות במכנס?? מציינת שהייתי ביום האחרון למחזור שלי ולא היה דם. תודה

תשובה:
שלום לך אין סיכוי להריון ממה שאת מתארת. כדי להכנס להריון צריך מגע ישיר בין נוזל הזרע לנרתיק, כלומר, ששניכם תהיו ערומים ושנוזל הזרע יהיה בפתח הנרתיק. לפעמים הבאות כדי להיות רגועה ומוגנת מפני מחלות מין (במידה והיו לכם פרטנרים אחרים לפני) והריון לא מתוכנן מומלץ לכם להשתמש בקונדום. אתם מוזמנים להגיע אלינו לדלת, לסניף הקרוב לביתכם, בשעות פעילות ונשמח גם לתת לכם ייעוץ על אמצעי מניעה נוספים וכך תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם. כל טוב


בת 15 שואלת: #104290
היום לפני כמה שעות אני וחבר שלי עשינו סקס בלי חדירה הוא שפשף את איברו באיברי וגמר מחוץ לאיבר ולא בתוכו האם יש סיכוי להריון ? אני ממש לחוצה מזה

תשובה:
שלום לך הריון יכול להיווצר רק כאשר הזרע מהגבר פוגש את הביצית שנמצאת בתוך גופה של האישה , נכון שלזרע יש זנב שבעזרתו הוא מוביל את עצמו לעבר הביצית אבל כאשר הוא נמצא מחוץ לגופך אין סיכוי שיגיע לתוכו אלא אם חברך החדיר את איבר מינו והזרע נכנס לגופך, כך שבמצב שאת מתארת(סקס יבש) אין סיכוי להריון . לא להיות לחוצה כל טוב


בן 16 שואל: #104193
אני וחברה שלי עושים הרבה סקס יבש, פעם אחת אני הייתי בלי תחתונים והיא כן, הייתה חדירה קטנה עם התחתונים, לא יצא זרע אבל אולי טיפות אהבה. עכשיו המחזור שלה מאחר והיא לחוצה מזה, יכול להיות שהיא נכנסה להריון?

תשובה:
היי, אתה צודק שניתן להיכנס להיריון גם מטיפות האהבה ולא רק מנוזל הזרע, אבל ברגע שיש איזשהו חוצץ בין איברי המין, כמו למשל התחתונים, הנוזל לא יכול לחדור אותו ולכן אין חשש מכניסה להיריון. המחזור יכול לאחר מכל מיני סיבות, למשל לחץ- כמו שאתה אומר שהיא חווה, ולכן אין כל סיבה לדאגה. בהצלחה


בת 18 שואלת: #104163
אתמול אני וחבר שלי עשינו סקס יבש. הינו בלי בגדים והפין שלו נגע לי כמה פעמים בפתח הנרתיק לא הייתה חדירה. הבוקר קמתי עם בחילה. יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך, אם לא הייתה כניסה של הפין לפות או שפיכה בפתח הפות, אז אין סיכוי להריון. הבחילה נובעת מלחץ או חרדה אבל לא מהריון. תסמיני הריון רק מופיעים לאחר 4 שבועות. כל טוב


בת 17 שואלת: #104042
אני נורא לחוצה.. התחילו לי לפני חמישה ימים בערך בחילות והחזה שלי התחיל לכאוב.. אני יודעת שזה סימפטומים להריון ולכן זה נורא מדאיג אותי.. יכול להיות שזה לא הריון? אלא משהו אחר? המחזור שלי אמור להגיע בערך ב8 לחודש אבל אם הוא לא יגיע מה אני עושה? אני נורא מפחדת... בבקשה עזרה..

תשובה:
שלום לך. התסמינים שאת מתארת הם כלליים מאד, ולא בהכרח קשורים להיריון. האם קיימת בתקופה האחרונה יחסי מין שכללו חדירה והיו לא מוגנים (ללא שימוש באמצעי מניעה כמו קונדום או גלולות)? אם התשובה היא לא אז את יכולה להפסיק לחשוש ולחכות בסבלנות להופעת המחזור החודשי שלך. כל טוב!


בן 14 שואל: #103963
אני וחברה שלי עשינו יבש, והיינו בלי מכנסיים רק עם תחתונים וגמרתי לה על התחתון האם יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך, ממה שאתה מתאר אין סיכוי להריון. הריון יכול להתרחש רק כאשר יש כניסה של הפין לנרתיק ללא אמצעי מניעה או שפיכה בפתח הנרתיק ללא בגדים. כל טוב


בת 18 שואלת: #103853
שלום לפני כמעט שבוע אני וחבר שלי עשינו סקס יבש כזה היינו בלי תחתונים והוא נגע עם איבר המין שלו על שלי אבל לא הייתה חדירה אבל הוא כן נגע בו והכניס לי אצבעות לתוך הנרתיק וכשהוא גמר הוא גמר על הבטן אבל לא התקרב בכלל לאיבר המין שלי השאלה אם יש סיכוי להיריון?אני ממש מפחדת..

תשובה:
שלום לך, אין סיכוי להריון ממה שאת מאתרת. על מנת שיהיה הריון יש צורך בכניסה של הפין לנרתיק או שפיכה בפתח הנרתיק. אף אחד מאלה לא קרה אז אין לך מה לדאוג. כל טוב


בן 16 שואל: #103817
שלום, היום אני וחברה שלי עשינו ייבש, האיבר שלי השתפשף טיפה עם האיבר שלה(לא הייתה חדירה כלל) ואני לחוץ יותר מידי מזה שהיו לי טיפות אהבה כי אין לי מושג אם הם היו ואני לחוץ ברמה מטורפת ואני לא יודע מה לעשות(לא היה קונדום) חברה שלי עוד לא קיבלה מחזור והיא בגיל שלי ואין לי מושג אם זה יכול להוביל להריון.. בבקשה שמישהו יעזור לי אני מתחנן

תשובה:
שלום לך, אני רוצה שתנשום עמוק ותירגע. אם לא הייתה כניסה של הפין לפות שלה או שפיכה בפתח הנרתיק, אין סיכוי להריון. זה נשמע שאין סיכוי אז תרגע. להבא תשים קונדום כדי שלא תהיה בלחץ ותמשיכו להנות. כל טוב


בת 17 שואלת: #103647
ניגמר לי המחזור וקיימתי יחסי מין יבשים וחבר שלי עונן לי נגע בעצמו אחרי שעוננתי לו ואז שוב לי עשינו גם תנועות סקס רק שהאיתי עם בגדים יכול ליהיות שנישאר לו משהו על היד ואז יש חשש להריון ? הוא אמר שהיידיים שלו היו יבשות אבל לא בטוחה ואי אפשר להיכנס להריון כשהאיתי ממש עליו אבל עם מחנס נכון ? וגם יש לי הפרשות חומות דמיות ככל הניראה אחרי שזה קרה יש חשש להריון והאם ההפרשות האלה מראים על כך ?

תשובה:
שלום לך וסליחה על העיכוב במענה, ממה שאת מתארת אין סיכוי להריון. הריון יכול להתרחש רק אם יש כניסה של הפין לנרתיק או שפיכה בפתח הנרתיק ללא בגדים. שום דבר מזה לא קרה ולכן אין חשש. הירגעי. המשיכו להנות! כל טוב


בת 18 שואלת: #103590
אני וחבר שלי עשינו ביד אחד לשני והוא גמר בזמן הזה, אבל אחר כך הוא הניח את האיבר שלו על שלי. זה היה בזוויתיות, כלומר באיזור הפתח עם הכיפה. האם אוכל להיכנס להיריון מכך?

תשובה:
שלום לך. באופן עקרוני לא ניתן להיכנס להיריון מיחסים שאינם כוללים חדירה. ליתר בטחון, אנחנו ממליצים גם להימנע משפיכה של נוזל הזרע בפתח הנרתיק. ממגע של איברי המין, גם אם התקיים לאחר שפיכה, הסיכוי להיכנס להיריון הוא אפסי. את יכולה להיות רגועה ולהמתין לקבלת המחזור החודשי שלך במועד.


בת 16 שואלת: #103575
היי אז ככה אני והחבר שלי אתמול היינו יחד עכשיו היינו בלי בגדים האיבר שלו היה בין האיבר שלי ועשינו סוג של סקס עם אפשר לקרוא לזה ככה רק שהאיבר שלו לא חדר כי פחדתי שזה יכאב אבל הוא כן היה על האיבר שלי אני פוחדת שיש סיכוי שאני בהריון קמתי הבוקר עם כאבי בטן ואני בלחץ מה הסיכוי שלי

תשובה:
שלום לך. ביחסי מין שלא כוללים חדירה אין חשש מפני כניסה להיריון. אנחנו ממליצים ליתר בטחון גם להימנע משפיכה של נוזל הזרע בפתח הנרתיק. סימנים של היריון כמו כאבי בטן, בחילות/הקאות וכו', מופיעים רק מספר שבועות לאחר הכניסה להיריון. את יכולה להירגע ולהמתין להופעת המחזור החודשי שלך במועד.


בן 17 שואל: #103404
אני וחברה שלי שכבנו ולא הייתה שפיכת זרע ואני לא בטוח שהייתה חדירה יש מצב שהיא בהריון??

תשובה:
שלום לך, אם הייתה כניסה של הפין שלך לפות שלה ללא אמצעי מניעה, אז יש סיכוי להריון, לא משנה אם גמרת או לא. אם לא הייתה כנסיה של הפין אלא רק חיכוך חיצוני, אין סיכוי להריון. כל טוב


בן 16 שואל: #103336
שלום... אתמול בלילה אני הבאתי לחברה שלי ביד ויכול להיות שנגעתי קצת בטיפות אהבה לפני שנגעתי בבפנים של הנרתיק.... מה לעשות?

תשובה:
שלום לך, ממה שאתה מתאר אין סיכוי להריון ואתה יכול להירגע. הכל בסדר. להבא, תשטוף את היד שלך לפני שאתה מכניס לה אצבע כדי שתוכלו להנות בראש שקט וללא דאגות. כל טוב


בן 17 שואל: #103326
אתמול אני וחברה שלי התקלחנו ביחד, לא קרה שום דבר, רק נשיקות ולא היתה שפיכה. התחבקנו והיינו קרובים אחד לשני והיו טיפות אהבה, ואני די בלחץ אם יש סיכוי שזרע עבר אליה... לא הייתי קרוב לפתח הנרתיק אלא רק לחלק הקדמי של המפשעה... יש סיכוי שזרע עבר במים או משהו? יש מה לדאוג?

תשובה:
שלום לך וסליחה על העיכוב במענה, אין סיכוי להריון ממה שאתה מתאר. הריון יכול להתרחק רק כאשר יש כניסה של הפין לנרתיק או שפיכה בפתח הנרתיק. הכל טוב. תמשיכו להנות! כל טוב


בת 18 שואלת: #103321
לפני כמה ימים חבר שלי ואני הינו ערומים ושכבתי מעליו ואיברי המין שלנו התחככו לא הייתה ממש חדירה, רק טיפה. לאחר מכן אני גמרתי והוא לא, ואז הסתובבנו והוא היה מעליי, לאורך כל הזמן הייתי מסתכלת שאיבר מינו לא נכנס אליי כי לא רציתי. איבר המין שלו לא התחכך אפילו בשלי אלא ליד. לאחר מכן הוא גמר וזה לא נגע באיבר מין אבל אני עדיין מפחדת שקיים סיכוי להיכנס להריון, האם קיים סיכוי ??

תשובה:
שלום לך וסליחה על העיכוב במענה, את כותבת בהתחלה שהייתה טיפה חדירה. זה הרגע היחיד שיש סיכוי להריון, וגם הוא מאוד נמוך. מכל השאר אין סיכוי להריון. אני מציעה שלהבא אחד מכם יישאר עם תחתונים או שתהיו עם קונדום, גם אם לא מתוכננת חדירה. כל טוב


בת 18 שואלת: #103252
אתמול הייתי עם חבר שלי ועשינו סקס יבש בדיוק החודש הפסקתי גלולות. היינו עם בגדים וזה אני יודעת שבלתי אפשרי להיכנס להריון למרות שאני ממש חוששת .. אבל יש לי כאבי בטן תחתון בצד ימין יש לי שחלות פולצסטיות , ואני מתלבטת אם חזר לי ציסטה כי הייצי מאושפזת כמה פעמיים בגלל ציסטה.. אבל אני מפחדת אולי זה קשור למה שעשינו..

תשובה:
שלום לך, לא ניתן להיכנס להריון מסקס יבש. את יכולה להיות רגועה. יכול להיות שחזרה לך הציסטה אבל בהריון את לא. כל טוב


בת 18 שואלת: #103128
היי ..קיימתי עם בן זוגי סקס יבש יום לאחר שנגמר לי המחזור , היינו ללא בגדים והוא ביצע את האקט על הווגינה שלי..לאחר מכן הסתובב , התרחק ממני טיפה וגמר . לאחר שעה התחיל לי דימום ממש כמו מחזור . אני כבר לא בתולה , ימי המחזור שלי נגמרו , ולא קיבלתי מכה שזכורה לי ..למרות הכל אקח מחר פוסטינור אבל האם יש חשש להריון ?

תשובה:
שלום לך! באופן עקרוני ביחסי מין שלא כוללים חדירה ("סקס יבש") אין סיכון בכניסה להיריון. מומלץ להימנע משפיכה של נוזל הזרע בפתח הנרתיק, בדיוק כמו שעשיתם. על כן אין סיבה שתחששי מהיריון וגם אין סיבה שתקחי פוסטינור. דימום לאחר קיום יחסי מין, גם אם לא כללו חדירה, יכול להיות בגלל חיכוך או פציעה של אזור הנרתיק. אם את ממשיכה לדמם או סובלת מכאבים משמעותיים עלייך לפנות לבדיקת גניקולוג/ית. תרגישי טוב!


בת 20 שואלת: #103112
היי איך עושים תבדיקת היריון שהיה תוצאה טובה ?

תשובה:
שלום, יש הוראות מפורשות על כל בדיקת הריון, ניתן לקרוא אותן ולבצע את הבדיקה כראוי. בקצרה: בדיקת הריון ניתן לעשות לאחר 10 ימים לאחר קיום יחסי המין אך יש עדיפות לשתן ראשון של הבוקר! הצורה הנוחה יותר היא לתת שתן לתוך כוס כ 2 ס"מ גובה. להכניס את הבדיקה עד הקו המסומן, (לכל חברה הבדיקה נראה שונה אך לכולן קיים קו) ולספור עד 10 לאט להוציא. לאחר מכן יש להניח את הבדיקה בצד לחכות כ 10 דקות לקבלת תוצאות. אם יש קו אחד או מינוס זה שלילי, ואם יש 2 קווים או פלוס זה חיובי, כך או כך תבדקי בהוראות של הבדיקה מה כל תוצאה אומרת. (שונה מחברה לחברה). המשך שבוע טוב.


בת 15 שואלת: #102857
היי, אני וחבר שלי חברים חצי שנה ואני והוא שכבנו היום גם אנאלי וגם אוראלי ולא השתמשנו באמצעי מניעה. רציתי לשאול אם יש סיכוי שאני יכנס להריון? יש לציין שהוא לא גמר ואנחנו לא יודעים אם הייתה שפיכה מוקדמת. הוא הלך לקנות גלולות אך לא נתנו לו כי אין מרשם מרופא. אני ממש מפחדת שנכנסתי להריון. ויש לציין שלא נקרע לי קרום הבתולין כי בקושי שכבנו.

תשובה:
יקרה קודם כל חשוב לי להרגיע אותך שאת לא בהריון. אבל יש עוד כמה דברים שחשוב לי לענות לך עליהם כדי שתוכלי ללמוד מהם לפעמים הבאות. ממין אנאלי וממין אוראלי אין אפשרות להכנס להריון. כדי להכנס להריון צריך שיהיה נוזל זרע בפתח הפות שלך (הנרתיק) או בתוכו - כלמור מחדירה לנרתיק. במקרים כאלה חשוב מאוד להשתמש באמצעי מניעה כדי שתהיי מוגנת מהריון לא רצוי בגיל צעיר. עם חבר קבוע, אחרי שמבררים שאין מחלות מין אפשר לא להשתמש בקונדום במין אנאלי או אוראלי אבל אם זה עם חבר חדש כדאי עד שאת יודעת בוודאות להשתמש בקונדום - שוב, כדי להיות מוגנת ולדאוג לבריאות שלך. בנוסף, אני שמחה מאוד לשמוע שחבר שלך מעורב, דואג ושותף פעיל בניסיון לקנות גלולה. כנראה שבחנות הייתה אי הבנה - יש 2 סוגים של גלולות. גלולות למניעת הריון - להן צריך מרשם רופא ואותן הנערה לוקחת כדי למנוע הריון. כנראה שהרוקח\ת חשבו שמדובר בזה ולא נתנו לו. יש גלולה של היום שאחרי - כלומר גלולה שלוקחים במצבים של יחסי מין לא מוגנים היא מפחיתה את הסיכוי של אפשרות להריון. לא חייבים מרשם רופא ואותה להבא צריך לבקש - השם המדויק הוא אלה או פוסטינור. אם אתם מתקדמים בקשר שלכם אתם מוזמנים מאוד להגיע אלינו - לסניף הקרוב אליכם בשעות הפעילות - לפגישה על אמצעי מניעה. מקווה שזה עוזר לך. כל טוב


בת 20 שואלת: #102682
היי שאלתי אתכן לפני כשבוע על הסקס היבש וזה יש לי כאבי מחזור אני אמורה לקבל אותו ביום ראשון עד יום שלישי יש לי שאלה כאילו אם כואב לי הגב מלמטה והבטן מלמטה (כאבי מחזור) זה אומר שאני יקבל מחזור או משהו אחר? ואני משתינה וזה יותר מדי צהוב מה זה אומר? אני מפחדת שאני בהריון או שזה לא קשור? חייבת לציין שעשיתי עם החבר שלי סקס יבש פעמיים ולקחתי פעמיים הגלולות היום שאחרי! והכלולה מאחרת במחזור אבל כבר קיבלתי כאבי מחזור מקווה!! ומה הקשר של השתינה שלי! תענו לי כי פשוט אני בחול ולא יכולה להשתחרר מזה

תשובה:
שלום לך, כפי שהסברנו בעבר- הסיכוי להיכנס להיריון מ'סקס יבש' (ללא חדירה, עם בגדים) הוא אפסי. כל עוד אין מגע של נוזל זרע בפתח הנרתיק, אין לך סיבה להיכנס להיריון. מעבר לכך, לקחת את גלולת היום שאחרי. אין לך מה לחשוש מהיריון. אם את אמורה לקבל מחזור בימים הקרובים, כפי שאמרת, ככל הנראה הכאבים שיש לך קשורים למחזור. בנוסף, צבע השתן לא קשור למחזור ולא להיריון, אם יש בעיה את מוזמנת לגשת לרופא/ה, אבל באופן כללי, שתן כהה מעט מרמז על מעט נוזלים בגוף ועלייך לשתות מים. בהצלחה


בת 19 שואלת: #102425
כן וחייבת לציין שבפעם השנייה של הסקס היבש היה לי קצת רטוב מלמטה אבל הוא היה עם בוקס ואז לקחתי גלולות היום שאחרי ומאז לא ירד לי טיפת דם כמו שבפעם הראשונה האם אני בהריון??:(((((((

תשובה:
שלום לך! הסיכוי להיכנס להיריון מ"סקס יבש" שאינו כולל חדירה הוא אפסי עד לא קיים. אם גם לקחת את גלולת היום שאחרי את מוגנת ולא צריכה לחשוש מפני היריון. לא תמיד נטילת גלולת היום שאחרי מלווה בתופעות לוואי או דימום. כדאי שתמתיני בסבלנות עד להופעת הוסת במועד הרגיל שלך, ובינתיים נסי להירגע כי לא נראה שיש לך סיבה לדאוג. כל טוב!


בת 19 שואלת: #102424
שלום רב!!! עשיתי עם החבר שלי סקס יבש זה שהוא היה בבוקסר ואני הייתי עם תחתון הוא אף פעם לא גמר עלי הייתי עושה לו ביד וגומר על הבטן שלו כאילו ... ולעמים הייתי שוכבת איתו גם עם תחתונים שנינו והיה דופק לי מלמטה וגם היה לובש ... בפעם הראשונה לקחתי גלולות היום שאחרי ואז אחרי יום ירד לי טיפה ממש קטנה דם!! אז אחרי יום עשיינו את זה עוד פעם (סקס יבש) אבל הייתי בלי תחתון והוא היה עם בוקסר וגם לא גמר ! עשיתי לי ביד עוד פעם ואז לקחתי עוד פעם גלולות היום שאחרי אבל לא ירד לי טיפת דם כמו שבפעם הראשונה ! אני אמורה לקבל מחזור ב9.1 עד 11.1 האם יש סיכוי שנכנסתי להריון?? אני ממש מפחדת!!!

תשובה:
היי, עניתי לך בשאלה השנייה. כל טוב!


בת 17 שואלת: #102338
חבר שלי ואני עשינו מין אנלי ואני מרגישה קצת נפיחות בבטן לאחר יומיים בערך ...מה זה אומר?האם אני יכולה להיכנס להריון מזה?

תשובה:
שלום לך, מין אנאלי- חדירה לטוסיק (בפי הטבעת), לא מאפשר כניסה להריון! יש חשש כניסה להריון אך ורק ממגע בין הפין לפתח הנרתיק של האישה (או חדירה מלאה). כל טוב!


בת 16 שואלת: #102335
היי המחזור שלי מעקב ואני לחוצה לא עשיתי שום דבר כמו לשכב עם בן הזוג שלי וכדומה אולי רק עשינו שטויות שהיינו עם תחתונים אני יודעת שזה ממש דפוק זה קצת היה בכוח אני לא מסוגלת עם ההרגשה הזאת בבקשה למה זה ככה בבקשה תענו בהקדם האפשרי הוא מאחר יותר משבוע אוף נו

תשובה:
שלום לך, ראשית, מסקס יבש אין אפשרות להיכנס להריון ולכן את יכולה להיות רגועה. האם המחזור שלך בדרך כלל סדיר? או שאת לוקחת גלולות (או אמצעי מניעה אחר המסדיר את המחזור)? איחור המחזור יכול לנבוע מסיבות שונות כמו לחץ, שינוי בהורמונים בגוף שלך, שינוי בתזונה וכדומה ולכן זה לא בהכרח סימן למשהו מדאיג.. במידה והוא ימשיך להתעכב אני ממליצה לך לפנות לרופא\ה נשים. שנית, מה הכוונה שלך ב"זה קצת היה בכוח"? האם תוכלי להסביר את הכוונה שלך? את מוזמנת גם להתקשר לאחד מסניפנו להתייעצות והסבר מקיף יותר על הנושאים שאת מעלה, כמו גם לקבל הסבר על אמצעי המניעה הקיימים. כל טוב לך!


בת 16 שואלת: #101975
ביום שישי האחרון אני וחבר שלי הגענו למצב מיני שבו שנינו בלי תחתונים ואיברי המין שלנו קרובים הפין לא נכנס לנרתיק שלי אך הוא היה ממש קרוב הוא לא גמר בכלל , אני לא בדיוק זוכרת אם היה מגע בין הפתח של הנרתיק לפין ... המחזור שלי אמור להגיע עוד שלושה שבועות בערך ו(זה היה יומיים בערך אחרי שנגמר לי המחזור) אני לא יודעת אם לחכות לראות שאני לא מקבלת מחזור או לקחת גלולה של היום שאחרי יש לי עד מחר לקחת את הגלולה ואני ממש לא יודעת מה לעשותתת אגב אני לא לוקחת גלולות ביום יום

תשובה:
שלום לך! הסיכון לכניסה להיריון קיים רק כאשר מקיימים יחסי מין שכוללים חדירה ואין בהם שימוש באמצעי מניעה כמו קונדום/גלולות. כדאי להוסיף שמומלץ להימנע משפיכת נוזל הזרע באזור בטח הנרתיק. לפי הסיפור שלך אין חשש מפני כניסה להיריון ולכן גם אין צורך לקחת את גלולת היום שאחרי. כל טוב!


בת 18 שואלת: #101873
היי אני ממש לחוצה ורציתי לדעת מה הם הסיכויים להיריון מהמקרים הבאים סיימתי מחזור בערך ב22.11 ולאחר כמה ימים שהוא נגמר הייתי עם חבר שלי פעם אחת הייתי מעליו עשיתי לו ביד והוא גמר וזה קפץ לי קצת לבטן יש לציין שהייתי עם תחתון אחרי שבוע אולי או משהו כזה שוב היינו במצב אינטימי והיה מצב שהייתי בלי תחתון וגם הוא מעליו, והיה חיכוך ממש קטן ברמה שאיברי המין רק נגעו אחד בשני לכמה שניות ולמשך כמה ימים, לפניי יומיים שלושה שמתי לב שיש לי הפרשות מוגברות מהרגיל ואני לא יודעת אם זה בגלל ההיסטריה והלחץ אבל אני חושבת שהםטמות שלי נהיו יותר כהות אשמח לדעת מה הסיכוי להיריון מהמקרים ולמה ההפרשות האלו ?

תשובה:
שלום את יכולה להיות רגועה. אין אפשרות להכנס להריון ממה שאת מתארת. כדי להכנס להריון צריכה להיות חדירה של הפין לנרתיק או שנוזל הזרע יהיה ממש בפתח הנרתיק (במקרה של חיכוך חיצוני בין אברי המין). ההפרשות המוגברות כנראה קשורות לתקופה שלך במחזוריות החודש. לרוב לפני ביוץ יש הפרשות מוגברות מהנרתיק. תנסי לשים לב האם זה כך אצלך גם בחודשים הבאים. זה תקין ומראה שהגוף שלך מתפקד טוב. כל טוב


בת 17 שואלת: #101832
היי אני וחבר שלי מקיימים יחסים אנאלים ואוראלים אך הוא תמיד גומר בחוץ ולעיתים רחוקות אנחנו משתמשים בקונדום. קיבלתי מחזור פעם ראשונה לפני יותר מ-5 שנים והמחזור שלי רק לאחרונה הפך לסדיר(חצי שנה) לפני כשבוע וחצי בערך קיימנו יחסי מין אנאלים לא מוגנים אבל הוא גמר בחוץ אבל לאחר מכן הוא שטף את הבטן ואת איבר מינו והתחכחנו אחד בשני עם איברי המין, חשוב לציין שהוא גם הכניס לי אצבעות לפני גמירה, האם זה קשור? המחזור שלי מאחר כבר 4 ימים בדרך כלל אני מקבלת לאחר 28 ימים אחרי היום הראשון והיום כבר ה32 האם יש סיכוי שאני בהריון? (הייתה חדירה אך ורק באנאלי)

תשובה:
שלום ממה שאת מתארת את לא בהריון. הווסת יכולה להתעכב בגלל הרבה גורמים כמו מתח, תזונה, מצבי רוח... בנוסף הריון אפשרי רק כאשר יש זרע בנרתיק. חדירה ביחסי מין אנאליים לא יכולה להכניס להריון. אני מרגישה ממך שאתם נזהרים, אחראיים ומקפידים על היגיינה. חשוב שלא יגיעו חיידקים מפי הטבעת לנרתיק שלך ובכך קונדום הוא יעיל מאוד. שיקלו להשתמש בו. כל טוב


בת 19 שואלת: #101683
Aהיי אני בת 19 וחבר שלי בן 19 לא עשינו סקס בכלל כל הזמן הייתי יושבת עליו כאילו פנים לפנים וכמעט יש מכם מלמטה שלי בשלו הוא היה עם בוקסר ואני הייתי עם טיץ וגם תחתון והיינו רק זזים וזה אבל אני גמרתי וגם הוא גמר ושנינו בליבוש האם אני נכנסת להריון מזה???? רוצה תשובה פה

תשובה:
שלום יופי שפנית אלינו! את לא בהריון. כדי להכנס להריון נוזל הזרע צריך לגעת בצורה ישירה ולהיכנס לנרתיק. במידה ואתם מתקדמים בקשר ובמגע המיני אתם מוזמנים דרך האתר או להגיע אלינו ולקבל הסבר על אמצעי מניעה כדי שתוכלו להנות ממין בטוח ומוגן.


בת 29 שואלת: #101658
שלום הייתי עם חבר שלי לפני יומיים והייתי כשבועיים אחרי בצחזור. אני בלחץ כי קיימנו סקס יבש והיה שלב ששנינו היינו ערומים וחבר שלי התחכך בי בעמידה מאחור באזור איבר המין וניסה לחדור . עצרתי אותו אחרי כמה שניות כי כאב לי ואז ירדתי לו . הרגשתי את איבר המין שלו רטוב ואני חוששת שבזמן שהתחכך בי יצאו לו טיפות אהבה ושבטעות אכנס להיריון רציתי לשאול האם יש סיכוי לכל אם יצאו טיפות אהבה והיינו בעמידה להכנס מזה להיריון? אני מגיעה מבית דתי ומאוד לחוצה /:

תשובה:
היי, במגע ישיר של הפין בכניסה לנרתיק- גם אם לא הייתה חדירה ממש, יש חשש לכניסה להריון בגלל 'טיפות האהבה'. נשמע שהסיכוי שנכנסת להריון הוא יחסית קטן, אבל הוא קיים ולכן אני ממליצה לך לעקוב ולשים לב שאת מקבלת מחזור.. במידה והוא לא יגיע תערכי בדיקת הריון. אני מציעה לך בכל מגע מיני להשתמש בקונדום או לחלופין ללכת לרופא\ה נשים להתאים לך אמצעי מניעה קבוע כדי שתוכלי להיות רגועה תמיד. חשוב לי להדגיש כי קונדום הוא האמצעי היחיד שמגן מפני מחלות מין ולכן שאר האופציות טובות במידה שאת עם בן זוג קבוע ורציני. את מוזמנת תמיד להתקשר אל אחד מהסניפים שלנו או להגיע לקבלת ייעוץ מרחיב על הנושא. בהצלחה!


בן 16 שואל: #101605
יכול להיות שמשהי תיכנס להריון עוד שהיא בטולה?

תשובה:
אם הייתה שפיכה של זרע בפתח של הנרתיק אז התשובה היא כן, ניתן להיכנס להריון גם ללא קיום יחסי מין מלאים.


בת 15 שואלת: #101433
חבר שלי ואני התקרבנו קצת והוא הכניס לי אצבעות נגע באיבר שלו ושוב הכניס אצבעות והוא בתול אז הוא מתרגש מהר ויוצא לו "טיפות אהבה" השאלה היא כזאת האם זה יכול להשפיע עליי (על הגוף שלי) המגע שלו בגוף שלי ובאיבר שלו?

תשובה:
שלום לך, קודם כל טיפות אהבה הן טיפות שיוצאות במהלך קיום מגע מיני\יחסי מין מלאים לכל גבר(לא רק בחור שמקיים יחסי מין בפעם הראשונה). במידה והמגע בין איברי המין היה על ידי 'מתווך'- לצורך העניין היד שלו, אין חשש לכניסה להריון. חשש לכניסה להריון קיים רק אם יש מגע ישיר בין איברי המין- מגע של הפין בפתח הנרתיק או חדירה. מגע ישיר הוא דבר בסדר ויכול להיות חיובי ונעים כל עוד שני הצדדים מעוניינים בכך ולכן אני ממליצה לך כשתגיעו לשלב שאתם רוצים לעבור לשלב הבא- לדבר. תמיד להגיד לחבר שלך אם משהו מהיר לך או לא נעים לך וגם ההפך, לבדוק שלו נעים ומרגיש בנוח עם אותה סיטואציה. חשוב לי להדגיש שכל מגע ישיר של איברי המין דורש שימוש באמצעי הגנה! אפשר להשתמש בקונדום או אמצעי מניעה אחרים שיהיו באחריות שלך בעזרת התייעצות עם רופא\ה נשים. להסבר נוסף על אמצעי מניעה או שאלות נוספות את תמיד מוזמנת להתקשר! בהצלחה :)


בת 18 שואלת: #101355
אני בתולה ועשינו עם חבר שלי סקס יבש ,אני עם תחתון ותחתונית והוא עם תחתון הייתי על הבטן והוא מעליי,הוא גמר ולא הספקתי לעצור אותו , נשאר לי כתם של הזרע שלו באזור עצם הזנב ,ישר קמתי הורדתי הכל נגבץי את המקום עם מגבון, עכשיו אני בדיוק בימי הביוץ ,מה הסיכוי להריון ?

תשובה:
שלום לך, כדי להיכנס להיריון נוזל הזרע צריך להיות בתוך הנרתיק או קרוב מאוד לפתח הנרתיק. לכן, לפי מה שאת מספרת אין לך סיכוי להיכנס להיריון כיוון שככל הנראה נוזל הזרע לא הגיע לנרתיק. כל טוב.


בן 17 שואל: #101120
שלום אני חייב עזרה דחוף חודש שעבר אני וחברה שליי קיימנו יחסי מין מוגנים והמחזור איחר לה ביומים במשך חודש לא קיימנו ביכלל יחסי מין אבל קיימנו סקס יבש שהיא ערומה ואני עם תחתונים והשתפשפנו מעליהם המחזור שוב מאחר לה גם ביומיים ואני מאוד לחוץ שהיא נכנסה להריון ביגלל שקראתי בכל מיני מקומות על "טיפות אהבה" בבקשה תענו לי על זה זריז כדי לדעת מה אנחנו עושים

תשובה:
שלום, אם קיימתם חיכוך בין איברי המין עם תחתונים, אין חשש להיריון. נוזל הזרע לא יכול לעבור את הבד ולכן אין לך מה לדאוג. לגביי האיחור במחזור, המחזור אכן יכול להתעכב לפעמים בגלל כל מיני סיבות, וזה דבר נורמלי ולא צריך להיבהל. בהצלחה


בת 16 שואלת: #101088
שלום אני וחבר שלי קיימנו סקס אנלי לפני 12 ימים ללא אמצעי מניעה לקחתי למחרת פוסטינור אך עכשיו אני מרגישה שמשהו מוזר עם הגוף שלי שהשמנתי ויש לי כמה תסמינים של הריון אני לא יודעת מה לעשות , והאם יש כדור לקחת נגד הריון מידי

תשובה:
שלום לך! יחסי מין אנאליים הם יחסים שכוללים חדירה לפי הטבעת. לא ניתן להיכנס להיריון מיחסי מין אנאליים, ואין צורך לקחת אחריהם פוסטינור. מאחר וביחסי מין אנאליים כן יש סיכון להדבקה במחלות מין, מומלץ לקיים אותם עם קונדום (במיוחד אם מדובר בחבר חדש). לגבי התסמינים שהרגשת - ככל הנראה הם אינם קשורים להיריון. כל טוב!


בן 18 שואל: #100951
צריך עזרה יחסית דחופה לפני יומיים חברה שלי עשתה לי ביד כשגמרתי ניגבתי את הזרע עם נייר ואיזה 2 דקות אחרי זה עשיתי לה ביד לא החדרתי לה אצבעות והיא בתולה יש סיכוי שהיא תיכנס מזה להריון ושווה לקחת פוסטינור לכל מקרה או שאין מה לדאוג?

תשובה:
היי, אין חשש להיריון, יכול להיות היריון רק כאשר קיימת חדירה (גם אם הגבר גומר בחוץ והייתה חדירה קיים חשש להיריון בגלל "טיפות אהבה"- נוזל שקוף המכיל זרע שיוצא לגבר מבלי שהוא מרגיש לפני שהוא גומר), במקרה שלכם אין מה לדאוג!! אין צורך לקחת פוסטינור אתם בהחלט מוגנים מפני היריון בלתי מתוכנן! בכל אופן כדאי לדאוג לאמצעי מניעה להמשך- למשל קונדום, כדי שתהיו מוגנים מפני היריון ומחלות מין במידה ותרצו לקיין יחסי מין מלאים. נשמח אם תגיעו לאחד מסניפי הדלת הפתוחה, נוכל לעזור ולייעץ בנוגע להתאמת אמצעי מניעה המתאימים לכם :) בהצלחה


בן 17 שואל: #100825
אהלן,אני קצת בלחץ אתמול נפגשתי עם חברה שלי. עשינו סקס יבש ואחרכך היא עשתה לי ביד , גמרתי ונגעתי קצת בזרע. לאחר מכן שטפתי את ידיי עם סבון. לאחר חצי שעה היה בינינו עוד אקט מיני והחדרתי את האצבע.. האם יש ממה לחשוש ? אני מפחד שהסבון לא ניקה טוב את האצבעות ונשאר משהוא על הידיים

תשובה:
היי, אין לך ממה לחשוש. עבר זמן רב לאחר שנגעת בזרע, ולאחר חצי שעה במגע עם אוויר הזרע מאבד את היעילות שלו, מה גם ששטפת את הידיים עם מים וסבון, כך שאתה יכול להיות לגמריי בטוח. בהצלחה


בן 29 שואל: #100699
שלום רב, אני מעט לחוץ. הכרתי מישהי ובעת מפגש בינינו קיימנו יחסי מין אוראלים. פלטתי כמות מעטה של זרע, בחוץ. לאחר מכן, גם היא נגעה באיבר שלי וגם אני נגעתי בו, שפשפתי אותו, כך שמן הסתם זרע עבר לכף ידי. לאחר מכן, (אינני זוכר את הזמן המדויק אך בהנחה שעברו מספר שניות), החדרתי את אצבעותיי לנרתיקה ואוננתי לה. האם ייתכן שהיא נכנסה להריון באמצעות המגע של אצבעותיי בתוך נרתיקה? בנוסף, האם מצב שכזה ייתכן באם היא נגעה באיבר מינה לאחר שנגעה בזרע שנשפך עלי (בטעות, לא במכוון כמובן), או לאחר השפשוף של ידה באיבר מיני? תודה רבה לעונים!

תשובה:
שלום לך! שתי הדרכים להיכנס להיריון הן יחסי מין שכוללים חדירה (גם אם הגמירה בחוץ) ושפיכת נוזל הזרע באזור פתח הנרתיק. הסיכוי להיכנס להיריון ממגע של היד בזרע וכעבור זמן מה מגע בנרתיק הוא נמוך מאד. ניתן להשתמש בגלולת היום שאחרי עד 72 שעות לאחר מועד קיום יחסי המין במקרים שאתה והשותפה שלך חוששים, אך לא נראה שבמקרה שתיארת יש סיבה להשתמש בה. כל טוב!


בת 16 שואלת: #100631
בשאלה הקודמת טעיתי בניסוח, זאת השאלה הנכונה! עשיתי לחבר שלי ביד ואיבר המין שלו והידיים שלי התלכלכו בנוזל זרע אבל אחר כך ניקינו הכל במגבונים. אחר כך הוא הלך לשירותים והתפנה ועשינו סקס יבש בלי בגדים ובלי קונדום, כלומר חיכוך איבר המין שלו באיבר המין שלי אבל בלי חדירה. איבר המין שלי התחכך לכל אורך איבר המין שלו (גם איפה שהיה זרע וניקינו) וגם הכיפה שלו התחככה לכל אורך איבר המין שלי וגם בפתח הנרתיק. האם אני בהריון? אני יודעת שיש טיפות אהבה לפני גמירה אבל האם מחיכוך חיצוני בלי חדירה הן יכולות להכניס להריון? (זה גם היה אחרי שהוא גמר פעם אחת ולא כל כך עמד לו, החיכוך היה יותר בשבילי) המקרה קרה ככל הנראה ביום בו בייצתי (שבועיים אחרי המחזור האחרון) אבל המחזור שלי לא סדיר (כל חודש או חודש וחצי) אז אני לא יודעת מה מידת הפוריות הייתה. שנינו ממש מממש לחוצים ומפחדים וזו פעם שנייה שאני שואלת פה כי לא ענו לי בהתחלה ונשמח לתשובה מהירה!!!

תשובה:
שלום לכם! כל עוד לא הייתה חדירה ולא הייתה שפיכה של נוזל הזרע באזור פתח הנרתיק אין סיבה לחשש מפני כניסה להיריון. "סקס יבש" אינו נחשב ליחסי מין לא מוגנים, גם במידה והייתה לפני כן שפיכה כמו בתיאור שכתבת. תהנו, ובמידה ואתם מתחילים לקיים יחסי מין מלאים הקפידו על שימוש בקונדום!


בת 16 שואלת: #100234
אני וחבר שלי עשינו סקס יבש לפני 4 שבועות- הוא היה בתחתונים ואני הייתי לבושה (טייץ ותחתונים), בינתיים לא התחיל לי מחזור וזה כבר חודש מאז המחזור הקודם... אני ממש לחוצה האם יכול להיות שנכנסתי להריון ואני צריכה לקחת גלולה או משהו כזה, או שהכל בסדר וזה סתם עיכוב של המחזור שאכן יכול לקרות לכל אחת??? בבקשה תענו, אני אוכלת סרטים כבר הרבה זמן על זה.. חח

תשובה:
שלום לך :) אין לך סיבה לדאוג לא קיים חשש להיריון! יכול להיות היריון רק כאשר יש מגע בין איברי המין ללא אמצעי מניעה וקיימת חדירה. זה נורמלי שהוסת מתעכבת, היא עדיין לא סדירה לחלוטין בגיל שלך (ויש בנות שגם בגיל מבוגר יותר יש להן וסתות לא סדירות). נשמח שתגיעי לאחד מסניפי הדלת הפתוחה לייעוץ בנוגע אמצעי מניעה ומיניות בטוחה, הפעם הראשונה, או נושאים אחרים שמעניינים אותך :) בהצלחה


בן 17 שואל: #99802
אני וחברה שלי עשינו סקס יבש שאני הייתי ערום והיא עם תחתונים. יכול להיות שהייתה חדירה ממש מעטה אך דרך התחתונים ויכול להיות שיצאו לי טיפות אהבה (כל זה שהיא הייתה עם תחתונים). בסוף, גמרתי ובטעות גמרתי על התחתונים שלה ואם אני זוכר נכון הכתם של הזרע היה קצת מעל לאיבר המין שלה. רציתי לדעת האם קיים סיכוי להריון ומהו? תודה.

תשובה:
שלום לך, אני שמחה שפנית אלינו ומבינה את החשש שלך. לפי מה שאתה מתאר, אין סיכוי להריון. הריון נוצר כאשר יש מפגש בין זרע לביצית. מפגש כזה יכול לקרות כאשר יש שפיכה של נוזל הזרע בתוך הנרתיק או ממש בפתח הנרתיק. אתה כותב שלאורך כל המגע המיני חברה שלך הייתה עם תחתונים, שהם למעשה כמו "מחסום" שמונע מהזרע להגיע אל הנרתיק. לכן, אם הבנתי נכון את מה שאתה מתאר, אתה בהחלט יכול להיות רגוע. אתה וחברה שלך מוזמנים להתקשר אלינו או להגיע לסניף הקרוב אליכם כדיי להתייעץ עוד על יחסי מין בטוחים ואמצעי מניעה. אנחנו כאן בשבילכם!


בת 16 שואלת: #99725
הייתי עם בחור לפני יומיים לא שכבנו.הוא הכניס את האיבר מין שלו לשניות אחדות ואמרתי לו שיוציא.הוא לא גמר לא היה קרוב לגמירה ולא היה לו גם שום רטיבות.אחר כך הוא כבר לא הכניס זאת אומרת שזה היה רק לכמה שניות שהאיבר מין שלו היה בתוכי.לכן גם הוא לא שם קונדום.אני לא נוטלת גלולות כי אני לא מרבה לקיים מגע ויחסים עם גברים.אין לי סיבה לחשוש נכון?לא מרגישה שום סיפטומים רק המון הפרשות אבל זה גם לפני כי המחזור שלי לא סדיר בכלל ואני מחכה לו.!תודה.

תשובה:
שלום, אמנם הבחור לא גמר או לא היה קרוב לכך, אך עדיין חשוב שתביני שבכל מגע בין איברי המין כשלגבר יש זקפה ישנו סיכוי שייצא נוזל זרע דרך טיפות שמכונות 'טיפות אהבה'. טיפות אלו יוצאות במהלך חדירה לכל אורך האקט ולא רק לקראת הגמירה, ולא ניתן לראותן או להרגיש אותן. לכן, גם אם הגבר לא גומר בעת החדירה, כל עוד יש מגע בין איברי המין כדאי מאוד לשים קונדום, גם כדי לא להיכנס להיריון וגם כדי לא להידבק במחלות מין. אמנם כמו שאת אומרת זה היה רק לכמה שניות ולכן אני לא רוצה שתחששי יותר מדי, כרגע כל שאת יכולה לעשות הוא לחכות למחזור או לעשות בדיקת היריון במידת הצורך בתוך שבועיים מהמגע עצמו. בהצלחה!


בת 17 שואלת: #99715
היי, הייתי ביום שישי במסיבה ושתיתי שלוש שוטים. והייתי עם ילד אחד. ואני זוכרת שהייתי איתו וגם לא הייתי כזו שיכורה, אבל אני ממש פוחדת מהריון משום מה. אני בסרט ממש רציני. איך להירגע? גם שהורדתי את התחתונים אז אני פוחדת שהיה דם, כי היה טיפה פיצית חומה. אני זוכרת. אבל פוחדת ששחכתי חלק. בבקשה תענו תודה.

תשובה:
היי, קודם כל אני מצטערת לשמוע שמתוך הכיף יצא כל הלחץ הזה. האם יכול להיות שהטיפה החומה הייתה התחלה או סוף של מחזור? אם אינך זוכרת זו באמת חוויה לא נעימה. האם את מכירה את הילד או אנשים אחרים שהיו בסביבה שראו אותך במסיבה ואולי יודעים? אם נוח לך, את יכולה לנסות לברר עם חברות אם הן ראו אותך לאורך המסיבה. אם את חוששת שיכול להיות שקיימתם יחסי מין עם חדירה, ולפי מה שהבנתי עוד לא עברו 72 שעות מאז המסיבה, אז יש בבתי המרקחת פוסטינור ונורלבו, שנועדו למנוע התפתחות הריון, ואפשר לקנות ולקחת עד 72 שעות מאז המפגש. בכל מקרה, עוד כשבועיים תוכלי לבצע בדיקת הריון ולוודא שאין הריון (אפשר גם לעשות את זה בחינם בדלת הפתוחה הקרובה לביתך). בנוסף, אם את חושבת שיכול להיות שקיימתם יחסי מין והם לא היו מוגנים אז אני מציעה לך, ליתר ביטחון, לעשות בדיקה גם למחלות מין. אם את חוששת ורוצה לפרוק ולדבר, או לעשות את בדיקת ההיריון כאן, את מוזמנת להתקשר או להגיע לדלת הפתוחה הקרובה לביתך. אני מצטערת אם קצת הלחצתי במקום להרגיע, אבל אולי אם תעשי את כל הבדיקות הנדרשות תוכלי לישון בראש שקט. בהצלחה.


בן 16 שואל: #98876
היי, אני צריך ייעוץ דחוף בגלל לחץ שאני נמצא בו: אני וחברה שלי שכבנו בתאריך 3.8.16, היינו עם קונדום ולא גמרתי בכלל, עצרנו את זה בגלל הכאב, יום למחרת חברה שלי הביאה לי ביד, גמרתי אבל על הסדין, ישנה איפשרות שנגעתי בזרע ואז נגעתי לה בפות.., היא לקחה פוסטינור אחרי 32 שעות. יום רביעי 10.8.16, שבוע לאחר מכן, היינו שנינו עם מכנסיים, היא הכניסה את היד שלה למכנסיים שלי והביאה לי ביד, הכנסתי את עד שלי למכנסיים בשביל להזיז את איבר המין, הרבה לפני הגמירה, כשהזזתי אותו (לא מאיזור השפיכה) אחרי כמה שניות נגעתי לה בפוט, היד שלי הייתה יבשה, יש איפשרות שהיא תיכנס להריון מה״טיפות אהבה״ האלה? מה אני צריך לעשות בשביל להיות רגוע שהיא לא בהיריון מזה?? אני ממש בלחץ! למדתי את הלקח שלי מהסיטואציה, והיא קיבלה מחזור ב-12.8.16 (יומיים לאחר המגע הזה..) מה הסיכוי שהיא בהיריון???

תשובה:
שלום לך, אני שמח שפנית אלינו בנוגע לחששות שלך. קודם כל אני ארגיע אותך שממה שאתה כותב עולה שאין סיכוי שחברה שלך נכנסה להריון. המקרים בהם קיימת סכנה לכניסה להריון הם כשאשר הייתה חדירה של איבר המין שלך לנרתיק שלה ללא שימוש באמצעי מניעה או כאשר הייתה שפיכה בפתח הנרתיק. כשמשתמשים בקונדום אין סכנה לכניסה להריון כל עוד משתמשים בו כמו שצריך, כלומר מקפידים על הדברים הבאים: 1.הקונדום לא פג תוקף, 2.לא מתבצעת חדירה לפני הלבשת הקונדום על איבר המין, 3.הגבר יוצא מיד לאחר הגמירה. כתבת על 3 מקרים ואני אשמח לנתח איתך את הסיבה לכך שאין סכנה בכל אחד מהם: במקרה הראשון אתה וחברה שלך שכבתם עם קונדום, וכאשר משתמשים בקונדום כמו שצריך אין סכנה להריון. במקרה השני לא הייתה חדירה ולא גמרת בפתח הנרתיק. במקרה השלישי לא התבצעה כל סוג של גמירה ובטח שלא גמירה בפתח הנרתיק לכן גם כאן אין סכנה להריון. הדאגה שלך ושל חברה שלך היא מאד טבעית, בריאה ומגיעה ממקום מאד חשוב של אכפתיות הדדית. אתה מוזמן לשמור את החלק הראשון של התשובה עם ההסבר לגבי המקרים בהם יש סכנה בכדי שבהתנסויות הבאות תהיו פנויים להתרכז בהנאה ההדדית שלכם ולהיות נטולי פחד :)


בן 16 שואל: #98841
היי, אשמח לתשובה דחופה בנושא! אני וחברה שלי שכבנו לפני שבוע (הסבר מפורט בשאלה #98644) ביום רביעי היינו ביחד והיא הביאה לי ביד, בקיצור המחזור שלה היה לפני שבועיים או 3 היא קיבלה שוב מחזור!, פעם שנייה החודש!!! יש מצב שהיא בהיריון??? מה לעשות בשביל למנוע את זה?? הנושא הזה מלחיץ ומפחיד את שנינו! המחזור פעמיים בחודש זה בגלל הפוסטינור או בגלל הסיכויים שהיא בהיריון? איך אפשר לשלול כיוון של היריון?

תשובה:
שלום לך! מהשאלות שלך אני רואה כי נושא הכניסה להריון מטריד אותך ואת בת הזוג שלך מאוד.. וטוב שכך! חשוב להזהר ולהיות ערניים, אך עם זאת אין סיבה לחשוש כל כך הרבה במיוחד כשאתם נזהרים. אני מזמינה אותך להגיע לאחד מסניפי 'דלת פתוחה' בשעות הפתיחה שלנו (ישנם סניפים מפוזרים ברחבי הארץ עם שעות קבלה שונות- המידע נמצא באתר שלנו). אני מציעה שתגיע יחד עם בת הזוג שלך לקבלת מידע מלא ומקיף על קיום יחסי מין מוגנים, אמצעי מניעה ומענה לכל השאלות והחששות שלכם. במידה ואין באפשרותכם להגיע אתם מוזמנים להתקשר לאחד הסניפים (אותן שעות של שעות הקבלה). בהצלחה :)


בת 18 שואלת: #98796
אני מפחדת כל כך בבקשה תעזרו לי, אני לא מצליחה להירגע המחזור שלי לא סדיר בכלל אבל עדיין לא קיבלתי החודש ואני בתסביך רציני, כי היו לי סימני מחזור לפני שבוע ועדיין אין מחזור , האם יש מצב שחדירה מלאה תהיה דרך תחתון? האם יש מצב שמחדירה דרך תחתון נכנסים להיריון? אני לא יודעת אם הוא גמר הוא אמר שלא אבל אולי שיקר אני מבולבלת אני חרדית ומתמודדת עם הכל לבד בבקשה עזרה ):

תשובה:
שלום לך, אם יש חדירה דרך תחתון, יש סיכוי להריון אבל מאוד מאוד נמוך. אם זה רק חיכוך חיצוני בלי חדירה, אין סיכוי להריון. אני מבינה שאת מבולבלת, ובצדק, אבל יש עוד סיבות לאיחור בווסת: תזונה, פעילות גופנית, לחץ וחרדה, ועוד. אני מציעה שתעשי בדיקת הריון כדי שתהיי רגועה ותדעי שאת לא בהריון. אחר כך, סביר להניח שתקבלי כי הגוף יירגע. את מוזמנת להגיע אלינו לדלת פתוחה לעשות בדיקת הריון ביתית, בחינם, ובסודיות, בלי שאף אחד יידע. אנחנו כאן בשבילך. כל טוב


בת 16 שואלת: #98359
לפני יומיים בערך אני וחבר שלי הגענו למצב של סקס יבש, אומנם לא הייתה חדירה אך כן היה מגע וחיכוכים בין האיבר שלו לחור שלי.. ואני מפחדת שאולי נכנס זרע לנרתיק ושאני אכנס להריון ולא ממש באלי הריון בגיל כזה... מה הסיכויים שזה קרה? אני לחוצה כי גם לא לקחתי שום כדור אחרי זה ליתר ביטחון, ואין לי אפשרות להשיג ואני גם לא מבינה בזה ממש... אני יודעת שזה שטותי לעשות דבר כזה, לא חשבנו באותו רגע אבל זה כבר קרה ואני לא מפסיקה לדאוג אשמח אם תענו

תשובה:
שלום לך, אני שומעת ממך שאת מאוד לחוצה אבל אין לך ממה. לא ניתן להיכנס להריון מסקס יבש ובטח שלא מחיכוך חיצוני. הריון מתרחש רק כאשר יש כניסה של הפין לפות ללא אמצעי מניעה או שפיכה בפתח הפות ללא בגדים. מכיוון ששניהם לא קרו, אין סיכוי להריון. חיכוך חיצוני אינו מכניס להריון. תרגעי. המשיכו להנות. להבא, שאחד מכם יישאר עם תחתונים או שהוא ישים קונדום, כדי שלא תהיי בלחץ כזה ותוכלי להנות בראש שקט. כל טוב


בת 20 שואלת: #98317
שלום, לא מזמן שלחתי לך פרטי (אם אני לא טועה זה היה פרטי) ולא קיבלתי תשובה . אני וידיד שלי עשינו סקס יבש, לא ממש יבש אפשר להגיד... אני הייתי עם תחתון וג'ינס והוא היה רק עם תחתון. הוא גמר והתחתון שלו היה רטוב , גם עוד לפני שהוא גמר היה קצת רטוב. המכנס שלי לא היה רטוב או משהו אבל אני הייתי רטובה מאוד למטה. מה זה אומר? אני צריכה לדאוג? אני בהריון?

תשובה:
היי, מסקס יבש כשלובשים בגדים אין אפשרות להיכנס להריון, את יכולה להיות רגועה. במגע בין אברי המין בפתח הנרתיק יש אפשרות להיכנס להריון לאורך כל המגע. הרטיבות שחשת בתחתונים של ידיד שלך עוד לפני הגמירה נקראות בסלנג 'טיפות אהבה' אלו הפרשות של הגבר לאורך כל הגירוי המיני המכילות בתוכן זרע ולכן ניתן להיכנס להריון לאורך כל הזמן, כל עוד יש מגע בין איבר המין הנשי לאיבר המין הגברי. התחתון שלך היה רטוב מהפרשות שלך שקורות בעת עוררות מינית- זה דבר טוב, הן מופרשות כאשר את מגורה. מעבר לזה, ישנן הפרשות שיוצאות לאורך כל החודש וגם הן טבעיות לחלוטין. בהצלחה לך (:


בת 19 שואלת: #98048
חשוב לי גם לציין כי כרגע אין לי תאבון לאכול כבר שבוע שלם 😑 וזה גם מדאיג אותי יש חשש להריון או משהו ? אני לא יודעת אני מפחדת

תשובה:
שאלתך נענתה


בת 17 שואלת: #98037
היי, אתמול אני וחבר שלי קיימנו סקס יבש. אני עם תחתונים והוא בלי. שמתי לב שהוא היה ממש רטוב, כנל אני )וממנו יצאו בוודאות טיפות(. השאלה שלי היא האם קיים הסיכוי להיריון? כאילו הוא כן חדר אבל זה היה עם תחתונים שלי. כמו כן בצענו את הפעולה כמה ומה פעמים, ובכל הפעמים שנינו היינו רטובים. מאז גם עדיין כואב לי למטה, ועבר יום ( אם יש קשר מעולם לא החדרתי אצבעות ). אשמח שתענו לי על שתי השאלות תודה רבה מראש

תשובה:
שלום לך, אם את היית עם תחתונים, היה רק חיכוך חיצוני, ולא הייתה חדירה, אין סיכוי להריון, על אף הטיפות הללו. אם הוא נכנס עם הפין על גבי התחתונים לתוך הנרתיק שלך, אז יש סיכוי להריון אבל מאוד מאוד נמוך. אני מבינה שאת בלחץ ולכן כדי להירגע, אני מציעה שתבואי אלינו לבדיקת הריון. למרות ששוב, הסיכוי להריון מאוד מאוד נמוך. הכאב הוא כנראה בגלל החיכוך הממושך. הימנעו ממגע מיני באיבר המין שלך לשבוע הקרוב כדי שיפסיק לכאוב לך. כל טוב


בן 15 שואל: #97134
אני וחברה שלי עשינו סקס על יבש בלי בגדים ובטעות השפכתי עליה ואני חושב שנזל לה קצת ל פוט,ויש לה כבר הרבה זמן בחילות והיא הקיאה כבר מספר פעמיים,זה כבר שבועיים ככה,האם זה הריון? מה לעשות?

תשובה:
שלום לך, אני שמחה שפנית אלינו. מכיוון שאתה מתאר שהשפיכה הייתה קרובה לפות, וייתכן ונשפך זרע קרוב לפתח הנרתיק - על מנת להיות בטוחים - כדאי לעשות בדיקת הריון. חברה שלך מוזמנת לפנות אלינו ולעשות אצלנו בדיקת הריון בחינם ובאנונימיות. חשוב לקיים יחסי מין עם אמצעי מניעה (כמו קונדום) או להישאר עם תחתונים בזמן ה"סקס היבש" כדיי להימנע מהחששות האלו בעתיד. אתם גם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ מדויק יותר. אנחנו פה בשבילכם.


בת 16 שואלת: #97030
היי, אני וחבר שלי שוכבים כבר כמה שבועות עם קונדום והכול בטוח.. פעם אחת הוא העביר את הבולבול שלו בלי כלום מעליי כדי כביכול שאני אהיה רטובה לפני.. זה עושה משהו או שזה לא טוב? אני מתחילה להרגיש כאבים בבטן התחתונה מוזרים מאוד ואני חושבת שהבטן שלי קצת השמינה. מבחינת מחזור ישלי מחזור לא סדיר ולפעמים אני מדלגת על חודשים ועדיין לא קיבלתי החודש ואני אמורה כבר.. יש מצב שאני בהריון?

תשובה:
שלום לך, אם היה מגע של אברי המין ללא חדירה אז אין לך מה לדאוג מהריון. ניתן להיכנס להריון רק מיחסי מין עם חדירה ללא אמצעי מניעה. חשוב שתדעי שקונדום מגן עליך גם מהריון וגם ממחלות מין, ובחיכוך של אברי המין גם ללא חדירה יש אפשרות להדבקה במחלות מין. את מוזמנת לפנות למרכזי הייעוץ של דלת פתוחה בכל שאלה, כל טוב.


בן 16 שואל: #96956
אני וחברה שלי(בתולה )קיימנו יחסי מים יבשים ערומים ואיבר המין שלי היה מונח על הנרתיק שלה ולא חדרתי פנימה,לאחר מכן נגעתי באיבר המין והרגשתי טיפה של רטיבות ואיני בטוח אם זה טיפות אהבה או רטיבות מאיבר המין שלה.. האם יש סיכוי להכנסות להריון?

תשובה:
שלום לך, ממה שתיארת לא ניתן להיכנס להריון. הריון יכול להתרחש רק כאשר יש כניסה של הפין לנרתיק שלה או שפיכה בפתח הנרתיק שלה. הטיפות המקדימות לשפיכה, מה שנקרא "טיפות אהבה" אינן יכולות להכניס להריון ללא חדירה ולכן אין לכם מה לדאוג. להבא, שאחד מכם יישאר עם תחתונים או שתשים קונדום, כדי שלא תהיו במצב הלחוץ הזה שוב ותוכלו להנות בראש שקט. כל טוב


בת 11 שואלת: #96801
אני דתיה ואני וחבר שלי לפני 4 חודשים וחצי ביצענו סקס יבש (תחתונים) ואני חושבת שהזרע חדר לי לבפנים. יש מצב שאני בהיריון כי המחזור שלי מאחר ב- 4 חודשים והתחילה לצאת לי בטן?

תשובה:
שלום לך. באופן עקרוני הסיכויים להיכנס להיריון מסקס יבש הם נמוכים מאד מאד. לא ציינת האם מאז קיימת יחסים מין נוספים עם חבר שלך, והאם הם היו מוגנים תמיד. בכל מקרה, אם אכן לא קיבלת מחזור במשך 4 חודשים אני ממליץ לך לפנות לרופא/ת נשים בהקדם האפשרי. אם את מתקשה לקבוע תור או ללכת לרופא/ה צרי איתנו קשר טלפוני ונעזור לך. אל תתמהמהי עם הטיפול בנושא, אנחנו כאן לסייע לך.


בת 18 שואלת: #96680
היי :) אני וחבר שלי כבר שלוש וחצי שנים ביחד ואנחנו פעילים מינית .לאחרונה יצא לנו להתחכך שלא עם אמצעי מניעה,דבר טיפשי שלא יחזור על עצמו שוב.כמו כן,לא הייתה גמירה אך לאחרונה היו לי כאבים חדים במותניים וראיתי כתם פצפון של דם שנראה כאילו יצא מהנרתיק .האם יש סכנה להיריון? בנוסף רציתי לשאול כאשר אנחנו מנסה לקיים יחסים הוא לא מצליח לחדור אליי יותר מס"מ בערך מרוב שכואב ושורף לי.אני מודעת לחומרי סיכה ומשחק מקדים אבל זה לא עוזר .תודה מראש .

תשובה:
שלום לך, אם לא הייתה כניסה של הפין לפות שלך, או שפיכה בפתח הפות שלך ללא בגדים, אין סיכוי להריון ואת יכולה להיות רגועה. מה שאת מתארת הוא כנראה מעודף חיכוך, מה שיצר שפשוף ואפילו פצע, וגם השפיע על הכאבים. אין סכנה להריון. בנוגע לשאלתך השניה, כניסה של הפין לפות היא פעולה שלוקחת זמן. זה לא טבעי לנרתיק שמשהו נכנס אליו, במיוחד אם את לא מכניסה אצבע בזמן אוננות או לא מכניסה טמפון. הנרתיק מורכב משרירים מכווצים שיש לאמן אותם לקראת כניסה של הפין. הכוונה בלאמן היא גם כמובן להשקיע הרבה זמן במגע לפני. המגע גם עושה את הנרתיק רטוב אבל גם עוזר לשרירים להרגיע להרפיה וככה להוריד את הכיווץ. מה שאני מציעה הוא שתיכנסי לקישור הבא באתר שלנו ותקראי מה שכתוב כאן על "אימון הנרתיק" לקראת חדירה: http://www.opendoor.org.il/Reference.aspx?id=927 אני מקווה שזה יעזור. את מוזמנת להגיע אלינו או להתקשר לטיפים נוספים. כל טוב


בת 19 שואלת: #96546
יש לי כאבים כמו בזמן מחזור רק שהפעם הם חדים יותר, אין לי מושג ממה זה, אני לא במחזור, הוא נגמר לפני שבועיים. אסביר לך, חבר שלי ואני לפני שבוע שכבנו אחד מעל השניה ערומים אך ללא חדירה בכלל, חוץ מפעם אחת שהייתה לשניה והזזתי את האיבר מין שלו ממני ישר. אני פוחדת שקרה משו, וברח לו זרע לתוכי ,אני בחיים לא הרגשתי כאלה כאבים ואני ממש פוחדת, אני מצטערת אם אני חופרת אבל אני באמת לא יודעת מה לעשות או לחשוב

תשובה:
היי לך! נשמע שאת מאד חוששת וקודם כל אני רוצה להרגיע אותך - מהסיפור לא נראה שקיים סיכוי שאת בהיריון. את הסיבה לכאב החד אולי כדאי לבדוק, אבל הם לא קשורים להיריון. היריון נגרם לאחר קיום יחסי מין שכוללים חדירה. חשוב לדעת שניתן להיכנס להיריון גם ללא גמירה (ולכן כבר בתחילת יחסי המין חשוב לשים קונדום), אך אין סיכוי להיכנס להיריון רק ממגע של איברי המין. לאחר הגמירה, מומלץ להימנע ממגע של זרע עם איבר המין שלך. קיימת סיבות שונות לכאבים שיכולים להסביר כאבי מחזור. אם הכאב הוא שבועיים לאחר המחזור שלך יתכן והוא קשור לתהליך הביוץ (הטבעי). אם הכאבים לא חולפים אני ממליץ שתפני לרופא/ה. ואת ממש לא "חופרת", אנחנו פה בשביל לעזור. בהצלחה!


בת 22 שואלת: #96510
שלום. אני בתולה ואני חבר שלי עשינו סקס יבש עם בגדים. אבל פעם אחת היינו בלי בגדים והוא חיכך את איבר המין שלו בשלי וגמר על הירך והמיטה.. האם יש סיכוי להכינס להריון? עבר שבוע מאז ואני אמורה לקבל את המחזור שלי עוד שבועיים בערך.. תודה על העזרה

תשובה:
שלום לך :) באופן כללי מומלץ מאוד להשתמש בקונדום או אמצעי מניעה אחר שמתאים לך כדי להימנע ממחלות מין ומהריון לא רצוי. לפי התיאור שלך לא נשמע שאת עלולה להיות בהיריון, אבל חיכוך ללא אמצעי מניעה ושפיכה ליד פתח הנרתיק היא סכנה להיריון לא רצוי, יש דבר שנקרא "טיפות אהבה"- נוזל שקוף המכיל זרע שיוצא לפעמים מבלי שהגבר מרגיש וממנו ניתן להיכנס להיריון, כדאי להישמר בכל מגע מיני! את מוזמנת להגיע לדלת לשאלות נוספות ולהתאמת אמצעי מניעה בהצלחה


בת 17 שואלת: #96013
היי, חבר שלי ואני הגענו למצב בו שנינו היינו ללא בגדים והאיברים שלנו נגעו אחד בשני אך לא הייתה חדירה, רק חיכוך. הוא לא בטוח אם יצאו טיפות אהבה או לא, אך הוא אומר שגם אם יצאו טיפות אהבה, לא יצאה יותר מטיפה אחת. המחזור שלי סדיר ואורכו כ-3 ימים ואחריו בין שלושה לחמישה ימים של "שאריות המחזור" (הדם החום שיוצא לאחר המזור כדי "לנקות" את הנרתיק). לאחר המקרה, קיבלתי את המחזור בדיוק באותו היום שאני אמורה לקבל, אך המחזור היה כיומיים ועד עכשיו עברו שישה ימים מאז נגמר המחזור ועדיין יש לי את "שאריות המחזור". שנינו כמעט בטוחים שכלום לא קרה, ולמדנו את הלקח לפעם הבאה. אבל בכל זאת, נשמח לדעת מה דעתכם לגבי זה, האם יש סיכוי שאני בהריון?

תשובה:
הי לך, שמחה שהסקתם מסקנות לפעם הבאה כדי שתוכלו להינות מהמגע האחד של השנייה, ללא חשש. ממליצה לכם להבא, להיות מוגנים ע"י קונדום או אמצעי מניעה קבועים שרופא נשים יוכל להמליץ לך. בנוגע למה שתיארת, נשמע שאין כרגע חשש להריון. תוכלי לערוך בדיקת הריון ביתית שקונים ברשתות הפארם השונות בכדי להיות בטוחה ורגועה. סופ"ש נעים ומהנה


בת 16 שואלת: #95676
שכחתי להגיד לך בשאלה הקודמת רק שאני בערך שבוע לפני המחזור וקצת כואבת לי הבטן אבל תמיד אחרי שאנחנו עושים דברים כאלה ביחד כואבת לי הבטן, יש סיבה? אולי כי אני מתכווצת כשאני מגיעה לפורקן?

תשובה:
יקירה, טוב לראותך חוזרת אלינו להתייעצות. אתייחס לשתי השאלות, אפתח ואגיד שאין חשש להריון (הפעם הדימוי של חברך נכון!), כדי שיהיה הריון,צריך שיהיה מגע בין איברי המין ונוזל הזרע יעבור. מכיוון שחבר שלך היה עם תחתון, נוזל הזרע לא יכול לעבור מבעדו. בנוגע לכאבי הבטן, יתכן שאת לפני הווסת (מחזור) וגם מפני שאת מגורה מינית. אני שמה לב שאת מעלה שוב ושוב את אותן החששות לגבי הריון, הייתי ממליצה לך לקבוע תור לגינקולוג בנושא של אמצעי מניעה, או לפנות לאחד מסניפיי "דלת הפתוחה" ונשמח לעזור. מקווה שהרגעתי. אנו כאן בשבילך.


בת 11 שואלת: #95411
היי, אני בת 11 ואני דתיה אני וחבר שלי עושים על יבש ואני חושבת זה זה גיל קטן אבל זה עדיין כיף ובפעם האחרונה הוא רצא שנעשה באמת לא על יבש והוא הכניס לי כמו חומר לבן לפוט ואני רוצה לדעת עם זה משהו רע? אשמח אם תענו:)

תשובה:
הי חמודה, ממה שכתבת לא ברור לנו מה היה בדיוק המקרה, נשמח אם תתקשרי לדלת פתוחה באר שבע 08-6652436 או תל אביב 03-5101511 (שלוחה 1). נשמח לשמוע ממך בקרוב, חג שמח ושבוע טוב (:


בת 16 שואלת: #95336
לא קיבלתי מחזור כבר 10 ימים. יש לי חבר עוד לא שכבנו אבל קרו כמה פעמים שאיבר המין שלו נגע באיבר המין שלי אבל ללא חדירה. לדאוג? מה מומלץ לעשות?

תשובה:
שלום לך. אני מבינה מדוע את מודאגת. אינך מציינת בשאלתך האם המחזור שלך סדיר בדרך כלל. אצל הגבר פעמים רבות ישנה הפרשה של נוזל הנקרא "טיפות אהבה" ומכיל זרע. נוזל זה מופרש כתוצאה מהגירוי המיני גם ללא כניסה של הפין אל הפות. אם היה מגע של טיפות אהבה באזור פתח הנרתיק שלך ישנו סיכוי, גם אם נמוך מאוד, להריון. ההמלצה שלי, על מנת שתוכלי להיות בטוחה, היא לבצע בדיקת הריון. את יכולה לרכוש בדיקה בכל בית מרקחת או סופר פארם ללא מרשם רופא, אך את מאוד מוזמנת ליצור איתנו קשר ולהגיע לבדיקת הריון אצלנו בסניף "דלת פתוחה" הקרוב למקום מגורייך. ממתינות לשיחתך. כל טוב.


בת 17 שואלת: #95335
שלום, אני וחבר שלי עשינו סקס יבש ושנינו היינו עם תחתונים אז והוא גמר אז אני קצת מפחדת.. אז יש חשש להריון?

תשובה:
שלום לך. אין לך מה לדאוג. הריון נוצר כאשר יש מפגש בין זרע וביצית. מפגש כזה יכול לקרות כאשר יש שפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בפתח הנרתיק. במקרה שלכם, התחתונים יצרו סוג של "מחסום" ואין כל חשש להריון. מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני ונוכל לייעץ לך כיצד להימנע מהריון בסקס יבש. כל טוב.


בת 21 שואלת: #95206
היי קודם כל אתחיל בזה שאני בתולה. עכשיו במהלך אקט מיני עם חבר שלי שנינו היינו ערומים, הוא היה מאחורי והיה חיכוך באזור אך ללא חדירה והוא גמר.. האם אפשר להכנס מכך להריון?

תשובה:
שלום לך, סליחה על העיכוב במענה. אני שמחה שפנית אלינו, אני בהחלט מבינה את החשש שלך. לפי מה שאת מתארת, הסיכוי להריון נמוך. להריון ניתן להיכנס כאשר השפיכה קוראת בפתח הנרתיק, או כמובן בתוכו – בכניסה של הפין אל הפות. בכל מקרה, אני ממליצה לכם בפעם הבאה שאחד ממכם יישאר בתחתונים או לחלופין, להשתמש באמצעי מניעה (קונדום למשל), גם אם אין כניסה מלאה, וכך לא יהיה חשש. איני יודעת מתי היה המגע המיני שתיארת, אך במידה ואת עדיין חוששת, את יכולה לעשות בדיקת הריון שבועיים לאחר המגע המיני הלא מוגן. אני מזמינה אותך ואת חבר שלך להגיע אלינו לדלת פתוחה, לסניף הקרוב אליכם, בכדיי לעשות בדיקת היריון בחינם (אם את עדיין חוששת) ובעיקר על מנת לדבר עם יועצת על אמצעי המניעה המתאים עבורכם. אמנם תיארת שאתם לא מכניסים את הפין אל הפות, אך אלו בהחלט יחסי מין ויש לקיימם עם אמצעי מניעה. שניכם מוזמנים גם לפנות אלינו בטלפון. בהצלחה רבה!


בן 15 שואל: #95196
אני וחבר שלי עשינו על יבש. אני הייתי עם תחתונים והוא בלי , חלק מהזמן הייתי בלי אבל הוא גמר על המיטה. אחרי זה עשינו את זה שוב ואני מפחדת אם יש סיכוי להריון

תשובה:
שלום לך. אני יכולה להבין את החשש שלך מפני הריון. מאחר ואת מציינת כי חלק מהזמן שניכם הייתם עירומים לגמרי, הסיכוי שאת בהריון הוא מאוד נמוך אך אני לא יכולה להבטיח לך שאת בטוח לא בהריון. הסיבה לכך היא שלגבר ישנה הפרשה של נוזל זרע (טיפות אהבה) עוד לפני הגמירה, כך שגם אם חבר שלך גמר על המיטה, אם במהלך הסקס היבש היה מגע בין איברי המין שלכם, ייתכן שאותה הפרשה הגיע לאזור פתח הנרתיק שלך. למרות שהסיכוי להריון הוא מאוד נמוך, אני ממליצה שתצרי איתנו קשר ב"דלת פתוחה". תוכלי להוסיף פרטים בטלפון ליועצת שתקבל את שיחתך והיא תוכל להדריך אותך לגבי ההמשך וגם לגבי שימוש באמצעי מניעה כשאתם מקיימים סקס יבש. כל טוב


בת 15 שואלת: #94952
שלום קראתי הרבה שאלות דומות לשלי ועדיין רציתי תשובה לשאלה האישית שלי . יש לי חבר כבר כמעט שנה שנינו בני 15 וקצת ולפני שבוע קיימנו סקס יבש כשהוא עם תחתוני בוקסר ואני עם חוטיני , עכשיו לאחר שבוע כואב לי הראש רק בצד שמאל ואני סובלת מעייפות . חשוב לציין שאני סובלת ממיגרנות מידי פעם ושהמערכת החיסונית שלי לא טובה כל כך אבל בכל זאת האם יש סיכוי להריון מהמקרה הזה ? ובנוסף אם למשל היינו מגיעים למצב שרק הוא היה עם בוקסר ואני הייתי בלי כלום ( לא הגענו למצב כזה ) היה יכול להיות הריון ? תודה רבה ויום טוב

תשובה:
שלום לך. שמחה לשמוע שאת מתעניינת וקוראת שאלות ותשובות. אין לך כל סיבה לדאגה. הריון מתרחש רק כאשר יש מפגש בין זרע וביצית. לרוב, מפגש כזה מתרחש אם הייתה שפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בקרבת פתח הנרתיק. מאחר ושניכם לבשתם תחתונים, לא היה יכול להיווצר מפגש. גם במקרה ובו את היית ללא תחתונים אך חבר שלך עם בוקסר, כל עוד לא היה מגע ישיר בין הפין והפות, אינך צריכה לחשוש. אני מאינה שכאב הראש שאת מתארת אכן קשור למיגרנה. את מאוד מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני ולשמוע עוד על הגנה מפני הריון בעת קיום סקס יבש. רק בריאות וכל טוב.


בת 20 שואלת: #94898
היי דחוף!!! אני וחבר שלי היינו יחד ברכב שלי אני במושב הנהג והוא במושב לידי כשאנחנו ללא מכנסיים ותחתונים עשיתי לו ביד וכשגמר לא שמתי לב לאן הזרע שלו הגיע / עף אני ממש מפחדת שזה הגיע איכשהו לאזור האיבר מין שלי או שעף לתחתון שלי בטעות המחזור שלי מאחר בחמישה ימים יש סיכוי שאני בהריון????? אני ממש בלחץ!!!

תשובה:
שלום לך. ממה שאת מתארת הסיכוי להריון הוא מאוד מאוד נמוך. הריון מתרחש במפגש בין זרע וביצית, שלרוב קורה בעת יחסי מין המשלבים כניסה של הפין אל הפות ושפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בקרבת פתח הנרתיק. איחור בקבלת הווסת יכול להיגרם מסיבות נוספת מלבד הריון, כמו מצב נפשי לחוץ (כפי שאת מתארת) או שינוי בסדר היום. כמו כן, את אינך כותבת בשאלתך האם המחזור שלך לרוב סדיר. על מנת להיות רגועה את יכולה לקנות ערכה לבדיקת הריון בכל בית מרקחת או סופר פארם ללא מרשם רופא. לכל שאלה או ייעוץ - אנחנו כאן ואת מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני. כל טוב.


בן 36 שואל: #94810
שלום, אני בחור דתי בן 33 גרוש + 2 . עד לפני מספר שבועות ניהלתי רומן עם אישה נשואה (אבקש לא לשפוט). באחד המפגשים שלנו ברכב נסחפנו והגענו למצב ששנינו ללא בגדים ומתנשקים. אציין שלא שכבנו מעולם גם במקרה המתואר. באותו אקט גמרתי בחוץ שמעט מהזרע נגע ביד שלה ואולי גם בתחתון שלה (אולי אגיע לשם למרות שהיה מרחק בינינו היא ישבה במושב שלידי). מספר ימים לאחר מכן היא גילתה שהיא בהריון (שכבה עם בעלה יומיים לפני הסיפור), הקשר בנינו הסתיים גם בשל כך ובשל המצפון. שאלתי האם ייתכן שהיא בהריון ממני? קיים סיכוי שכזה? אציין שאת שתי ילדי מגורשתי עשינו בטיפולי הפרייה עקב בעיה אצלי בתנועת הזרע. אבקש שוב לא לשפוט . תודה.

תשובה:
שלום לך. האתר שלנו פונה בעיקר לבני נוער, אך אשמח לענות על שאלתך. ראשית, אנחנו לעולם לא שופטות אף אדם ולא משנה מהי שאלתו. מהתיאור שלך, מאחר ולא הגעתם למצב של יחסי מין המשלבים כניסה של הפין אל הפות או שפיכה בפתח הנרתיק, הסיכוי שההיריון הוא ממך הוא אפסי. מעבר לכך, אתה מתאר כי עברו מספר ימים מאותו מפגש ועד שהיא גילתה שהיא בהריון. לרוב, ניתן לגלות קיומו של הריון רק לאחר שבועיים מקיום יחסי מין. כל טוב.


בת 16 שואלת: #94689
אתמול אני וחבר שלי נפגשנו והגענו למצב שבו שנינו הינו בלי בגדים אבל היה רק חיכוך בלי חדירה חשוב לציין שאני בתולה אבל הוא גם דחף לי אצבעות היום שקמתי בבוקר היו לי הפרשות חומות והמחזור שלי כבר הסתיים לפני שבוע אני ממש בלחץ כי קראתי באינטרנט שהפרשות חומות מעידות על הריון האם זה נכון? אשמח שתענו לי כמה שיותר מהר כי אני באמת שלא יודעת מה לעשות...

תשובה:
שלום לך, ממה שאת מתארת אין סיכוי להריון ואת יכולה להיות רגועה. לא ניתן להיכנס להריון מחיכוך חיצוני ללא שפיכה. הריון מתרחש רק אם יש כניסה של הפין לפות או שפיכה בפתח הפות. ההפרשות שאת רואה הם כנראה הפרשות ביוץ. באמת שאין לך מה לדאוג. הכל בסדר. יכול גם להיות שהוא פצע אותך עם האצבע וזה גם ההפרשות. להבא שאחד מכם יישאר עם תחתונים כדי שלא תהיו שוב במצב של לחץ כזה. כל טוב


בת 17 שואלת: #94647
שלום, אני בת 17. קיבלתי מחזור בגיל 11 והוא כבר כמה שנים לא סדיר. השנה היתה לי הפסקה של חמישה חודשים שבהם בכלל לא קיבלתי מחזור. האם זה סימן לעקרות? ובנוסף, עשיתי סקס יבש עם חבר שלי לפני חודשיים. אני הייתי עם תחתון וטייץ והוא עם בוקסר. האם יש חשש להריון? אשמח לתשובה. תודה מראש.

תשובה:
הי לך, אם יש בעיה בסדירות של הווסת (מחזור) שלך כדאי שתפני לרופא גניקולוג לייעוץ. תשתפי את אמא שלך ומומלץ שתלכו יחד. לעתים מדובר בתופעה גנטית אבל לעתים גם קשור לתזונה, שינויים הורמונליים ועוד. בכל מקרה, מומלץ להיות במעקב עם רופא. אי סדירות של וסת היא לא סימן לעקרות ויש טיפול להסדרת הווסת שרופא נשים יכול להמליץ לך, במידה ויש בכך צורך (ע"פ שיקול דעתו הרפואי). בנוגע לשאלתך לגבי הסקס היבש, לא יהיה הריון כאשר יהיה מגע על הבגדים, או התחתונים כפי שקרה אצלכם. אנחנו כאן בשבילך, בהצלחה.


בת 25 שואלת: #94634
אתמול בא אלי ידיד ושכבנו, עם קונדום. ואז לקראת הבוקר התחככנו אחד בשני כשנינו ערומים והמיטה נעשתה רטובה (וגם אני) וזה היה נראה שהוא גומר כשהפין שלו מונח על בצד הבטן התחתונה שלי וגם על הגב התחתון, יכול להיות שהוא גמר להגיע לשפיכה רק ממגע ? אחכ הרגשתי מאוד רטובה באזור הפין, הלכתי לעשות פיפי, ניגבתי וחזרתי ושמתי תחתונים. לפי החישוב זה בדיוק היום של הביוץ (קיבלתי מחזור ב3.3 ואני מקבלת כל 29 ימים בערך). אני צריכה לדאוג בקשר לזה ?

תשובה:
הי לך, שמחה שפנית אלינו, שמחה לשמוע שהייתם מוגנים. גברים רבים וגם נשים יכולים לחוש גירוי מיני גם אם אין מגע בין אברי המין ולכן, אם הידיד שלך הגיע לשפיכה זה אומר שהיה מגורה וזה נורמלי ונפוץ מאוד. לגבי מה שקרה בבוקר, כל זמן שלא היה מגע בין נוזל הזרע של הידיד שלך לבין איבר המין שלך אז אין חשש להריון. את יודעת הכי טוב, האם היה מגע או לא. הרטיבות שאת חשת בפות שלך יכולה לנבוע גם מגירוי שאת חווית. במידה ואת חוששת מפני הריון ואת מבינה שהיה מגע בין נוזל הזרע לבין הפות שלך, תוכלי לקחת את "הגלולה של יום שאחרי" (פוסטינור או נורלבו עד 72 שעות מיום המגע המיני או גלולה בשם אלה שהיא עד 5 ימים מיום המגע המיני). אנחנו כאן בשבילך מתי שתצטרכי


בת 21 שואלת: #94414
עשיתי בדיקת הריון שקונים בסופר פארם..יצא שלילי ..יתכן שבכל זאת יש סיכוי שהיא לא אמינה ? המחזור עדיין לא הגיע

תשובה:
שלום לך. אני חושבת שהתשובה השלילית של הבדיקה יחד עם העובדה שלא היתה כניסה של הפין אל הפות ולא היתה שפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בקרבתו בהחלט יכולים להרגיע אותך. אני יודעת שבסיטואציה כזאת קשה מאוד להירגע, אך כפי שנכתב בתשובה הקודמת, מצב נפשי משפיע על סדירות המחזור והרבה פעמים הווסת מאחרת כשאנו נמצאות במצב נפשי לחוץ. נסי להירגע עד כמה שאפשר, אני בהחלט לא חושבת שיש סיבה שתשמיכי לדאוג מהריון. במידה והאיחור ממשיך, תמיד תוכלי לפנות אלינו או אל רופא נשים/משפחה ולהתייעץ. כל טוב.


בת 23 שואלת: #94349
יש סיכוי שאני בהריון נגעתי בזרע של חבר ואחר כך שטפתי!!ידיים והלכתי לשרותים???

תשובה:
שלום לך. הריון מתרחש כאשר יש מפגש בין זרע וביצית. מפגש כזה מתקיים כאשר יש שפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק של האישה או בקרבת פתח הנרתיק. אין סיכוי לכניסה להריון ממגע בזרע בעזרת הידיים. כל טוב.


בת 16 שואלת: #94335
אני וחבר שלי ניסנו לקיים יחסי מין אבל זה מאד כאב לי אז עזבנו את זה אבל איבר המין שלו עמד על שלי ורציתי לדעת עם הגמירה המוקדת של טיפות הזרע על האיבר עצמו יכול לגרום לי להגנס להריון

תשובה:
שלום לך וסליחה על העיכוב במענה, אם הייתם עם קונדום והייתה כניסה של הפין שלו לפות שלך, אז לא ניתן להיכנס להריון. אם זה היה ללא קונדום והייתה כניסה של הפין שלו לפות שלך, אז יש חשש להריון. אם לא הייתה כניסה של הפין בכלל, אז אין סיכוי להריון. בקשר לזה שכאב לך, יחסי מין עם חדירה בפעמים הראשונות לוקחות זמן. זה לא אמור לכאוב וזה לא אמור להיות בפעם אחת. הפות צריך להתרגל לכניסה של הפין אליו ואפשר לעשות כל מיני דברים כדי להקל על הכאב כמו הכנסה של אצבע תוך כדי אוננות בדגדגן. זה מרפה את השרירים וקצת פותח את הנרתיק. זה גם מפחית חרדה ומרטיב את איבר המין, מה שמקל על הכניסה של הפין. זה גם ממש בסדר שעצרת אותו ואמרת לו שאת לא מעוניינת. זו זכותך המלאה וכל הכבוד שאת מקשיבה לגוף שלך. המשיכי כך. כל טוב