A Member Association of IPPF - International Planned Parenthood Federationדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחהדלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה

ippf@opendoor.org.ilטל:03-510-1511פקס:03-510-2589

סקס יבש

דלת פתוחה הקרובה אליך

סקס יבש

בן 15 שואל: #116042
היי סיימתי מחזור לפני שבוע , אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין עם בגדים מלאים לפני כמה ימים. היום אני וחבר שלי עשינו את זה עוד רק שאני עם תחתונים ועוד עם בגדים מלאים הרגשתי רטוב. ואני מאוד לחוצה יש אפשרות להכנס מזה להריון ?

תשובה:
היי יקירה! אין לך מה לחשוש מהריון. הריון יכול להיגרם רק מחדירת פין לנרתיק או משפיכה ישירה בפתח הנרתיק. מכיוון ששניכם הייתם בבגדים ובתחתונים לא היה מגע ישיר ולכן אין חשש להריון גם אם חשת רטיבות. כל טוב!


בת 15 שואלת: #115747
היי , חבר שלי ואני מקיימים יחסי מין יבשים ולפני שבוע וחצי ניסינו להכניס את האיבר מים אך לא את כולו אפילו פחות מחצי הוא לא קרע את הקרום ולא יצא לו שפיך אבל אני מפחדת שיצאו טיפות אהבה. מאחר לי המחזור ב-3 ימים ואני בלחץ יש מצב שאני בהריון? ואם כן אפשר לעשות הפלה בלי ידיעת ההורים ותשלום?

תשובה:
הי, ברגע שיש חדירה או מגע ישיר של פין על פות קיים חשש להריון. ממה שאת מתארת, ברגע שיש חדירה זה יחסי מין בחדירה (ולא סקס יבש) -לא משנה עומק החדירה ובכל חדירה או מגיע ישיר אני ממליצה לך להשתמש בקונדום. בנוסף, חשוב שתדעו כי קרום הבתולין לא מהווה מחסום נגד תאי זרע, ייתכן שאין לך בכלל קרום בתולין (או שנולדת בלי, יתכן ונקרע ברכיבת אופניים, שפגט או החדרה של טמפון או אצבע). קרום הבתולין נמצא ממש בכניסה לנרתיק ולכן גם חדירה קלה של אצבע או פין יכולה לקרוע אותו (במידה והוא קרום שלם). טיפות אהבה יכולות לגרום להריון. יחד עם זאת ממה שאת מתארת הסיכויים קיימים אך לא וודאיים. אם הוסת מאחרת לך בשלושה ימים ועברו יותר מ14 יום מאז שקיימתם יחסי מין את יכולה לעשות בדיקת הריון ביתית (אותה ניתן לרכוש בכל אחת מרשתות הפארם). את יכולה לבוא אלינו לסניף הקרוב אליך ולבצע את הבדיקה באנונימיות וללא עלות. במידה והבדיקה תהיה חיובית ניתן לעשות הפלה ללא עלות וללא ידיעת ההורים. מציעה שתפני אלינו שוב במידה והבדיקה תצא חיובית ונסייע לך להמשך התהליך. רוצה להוסיף עוד פרט קטן, לאיחור בוסת יכולות להיות הרבה סיבות כמו לדוגמא מתח וחרדה. בנוסף, אני מציעה לך לעקוב אחד הוסת באמצעות אפליקציה ו/או באמצעות ספירת הימים מהיום הראשון של הוסת ליום הראשון של הוסת הבאה - כך תדעי כמה ימים עוברים (כמה ימים נמשך כל המחזור כולו) לדוגמא תדעי שכל המחזור שלך הוא 30 יום. אם עוקבים לי תאריכים זה יכול להיות בעייתי משום שמספר הימים בכל חודש הוא אחר (יש חודשים עם 31 ימים, יש עם 29 ואז זה מרגיש שהוסת מאחרת כאשר בעצם היא לא). אנחנו פה לכל מה שתצטרכי. בהצלחה.


בת 15 שואלת: #114778
אני וחבר שלי התחרמנו ואז עליתי עליו,הייתי עם מכנס ותחתונים וגם הוא בזמן שזזתי עליו הזזתי את התחתון קצת והוא היה עם מכנס ותחתון אבל קצה הכיפה שלו היה חשוף הוא גמר אבל לא עלי הלכתי לשירותים וראיתי שיש רטוב על המכנס שלי אני יכןלה להכנס להריון?

תשובה:
שלום לך, את מודאגת מהסיכוי שהרטיבות של נוזל הזרע על המכנס שלך תוביל להריון, אבל אין לך מה לחשוש. הסיכוי להריון קיים כאשר הפין חודר לתוך הפות ללא שימוש באמצעי הגנה, או כאשר השפיכה של נוזל הזרע מתרחשת בפתח של הנרתיק ממש, ללא חדירה. לא ניתן להכנס להריון מנוזל זרע על המכנס. כל טוב לך.


בת 15 שואלת: #114777
אני וחבר שלי התחרמנו ואז עליתי עליו עם מכנס ותחתון הוא היה גם עם מכנס ותחתון וקצת הפין שלו היה בחוץ רק קצה של הכיפה זזתי עליו וגמרתי וגם הוא גמר אבל לא עלי הלכתי לשירותים וראיתי רטוב על המכנס אני יכולה להכנס להריון?

תשובה:
שלום לך, אין לך ממה לחשוש. כניסה להריון יכולה להיות רק במקרה של חדירה של הפין לתוך הפות, או שפיכה ("גמירה") מלאה של כל החומר ממש בפתח של הנרתיק. רטיבות של נוזל זרע על המכנס לא יכולה ליצור הריון. כל טוב.


בת 18 שואלת: #114747
היי, אני וחבר שלי היינו ביחד ערומים, הייתי מעליו אבל הוא לא חדר אליי אבל עדיין התחככנו והיינו ממש צמודים, באותו הזמן הייתי ביום הרביעי למחזור שכבר בקושי יש לי משהו והוא לא גמר ולא כלום אבל אני מפחדת שאולי יצאו טיפות אהבה או משהו, יש לציין שיש לי בחילות.. יש סיכוי להריון?

תשובה:
שלום לך יקרה, את מתארת סוג נפלא של מגע מיני שאין בו חדירה. אני מזיכרה, שהריון יכול להתרחש רק אם היתה חדירה של הפין לתוך הפות או שהיתה גדמגירה מלאה בפתח הנרתיק ללא בגדים. מה שאת מתארת לא מתקרב לאף אחת מהסיטואציות הללו, ולכן אין לך כלל ממה לחשוש. הבחילות שאת חשה אינן קשורות כלל למצב של הריון, ורוב הסיכויים שהן ממקור אחר, כמו לחץ ודאגות, מקור וויראלי, קלקול קיבה, וכד'. מצד שני, נשמע שלצד ההתקדמות וההנאה שלכם מהמיניות המשותפת שלכם, את חשה לחוצה ומרגישה דואגת בקשר לסיכוי של הריון. האם שקלתם להתשמש באמצעי מניעה באופן קבוע? שימוש באמצעי מניעה עשוי לאפשר לכם להנות בחופשיות מהמגע המיני שלכם (גם אם עדיין אינכם מוכנים או מעוניינים בחדירה). ללא דאגות מן הסיכוי להריון לא מתוכנן. במידה שתחשבי שזה יכול להתאים לכם, ניתן לקבוע תור לרופא/ת נשים דרך קופת החולים, וישנה תמיד האפשרות לתאם בדיקת רופאת נשים מיוחדת לנערות אצלנו, באחד הסניפים של הדלת הפתוחה, בדיוק למטרה זו. הבדיקה נעשית תחת סוידות וללא כל עלות. כל טוב ותרגישי טוב.


בת 17 שואלת: #113658
היי יש לי חבר שנה אנחנו עושים בכללי סקס יבש רק עם בגדים אין הורדת בגדים הפעם עשיתי את זה איתו עם בגדים והכל רגיל אני מאוד לחוצה התחיל לי כאבי ראש ויש לי המון פיפי האם יש קשר להריון? אני ממש בלחץ מזה! אני יודעת שבכללי הזוי קלוש עד אפסי. אבל אני מאוד לחוצה מזה

תשובה:
הי לך, היי רגועה. במידה ואתם מקיימים יחסי מין עם הבגדים ואין מגע ישיר בין הפין לפות אין סיכוי להריון. הריון יכול להתקיים רק כאשר יש מגע ישיר (ללא אמצעי מניעה או בגדים) או כאשר יש שפיכה בפתח הנרתיק. ובכל מקרה תסמיני הריון מופיעים רק כמה שבועות לאחר שהייתה השתרשות אז אני מניחה שמה שהרגשת קשור ללחץ שאת בוודאי נמצאת בו. כל טוב.


בת 20 שואלת: #113632
היי , אני וחבר שלי מנסים דברים מבחינת מיניות, אני עדיין בתולה ולא שכבתי עם אף אחד. הגענו למצב של עושים "סקס יבש" בלי הבגדים , משתפשפים אך בלי להכנס. הוא גם דוחף לי אצבעות ממש עמוק.. הבנתי שבחורה בתולה לא יכולה להכנס מזה להריון- אי הזרע צריך להכנס .. אפשר להכנס לזה? האם זה שיש לי דם כל פעם אומר שנקרע לי הקרום/שאני מתחילה הריון? פעם אחת היה לי כל התחתון והמיטה שלו דם , ובדרך כלל זה קורה כשאני מנגבת לאחר פיפי. תודה מראש ..

תשובה:
שלום לך, את יכולה להיות רגועה. על מנת להיכנס להריון יש צורך בקיום מגע ישיר של נוזל הזרע עם פתח הנרתיק או בתוכו. הדם שמופיע יכול להיגרם מכל מיני סיבות. יכול להיות שהוא נגרם מפציעה כתוצאה מאצבעות או שפשוף, או מקרע בקרום בכניסה לנרתיק. בעת החדרת אצבעות לנרתיק יש לוודא שהציפורניים גזורות על מנת להימנע מפציעה. אך אין קשר בינו לבין היריון. בעת קיום יחסי מין מלאים יש סכנה להיכנס להריון ולכן חשוב להשתמש באמצעי מניעה. אם את רואה שהדימום ממשיך את יכולה לפנות לרופאת נשים, יש רופאות נשים אליהן את יכולה להגיע באופן חינמי ואנונימי בחלק מהסניפים של הדלת ואת מוזמנת לבדוק איפה הסניף הקרוב לביתך. כל טוב


בת 15 שואלת: #113371
היי אוקי אז ככה אני הייתי עם טייצ וותחתונים מתחת והוא היה עם מכנס ותחתונים שפשפנו את אבירנו חזק ממש והוא הרים אותי ושפשפנו את אבירנו ולפעמים הוא הוריד את המכנסיים והתחתונים שלו ששפשפנו ואני הייתי עם טייצ ממש דק והתחתונים שלי קצת זזו עכשיו אני מפחדת שהזרע חדר אליי דרך הטייצ הדק ממש הזה

תשובה:
שלום לך, אני קוראת את שאלותייך האחרונות ומבחינה בכך שהדאגה שלך מהריון כתוצאה מהיחסים ביניכם ממשיכה להדאיג ולהטריד אותך. אני חוזרת ומדגישה שוב, כמו במקרים שתיארת קודם- הסיכוי להריון קלוש עד אפסי. על מנת להכנס להריון צריך להיות מגע ישיר של הפין עם הפות, בחדירה אל הנרתיק, חלקית או מלאה. אפשרות נוספת היא שפיכה מלאה בפתח הנרתיק. שני המצבים הללו לא התקיימו ולכן לא הייתי דואגת. מצד שני... נשמע שאתם נהנים וחוקרים יחד ומגלים אפשרויות שונות להנאה וכיף גם ללא חדירה מלאה. האם חשבתם להשתמש באמצעי מניעה קבועים, מסוג הורמונאלי (גלולות, מדבקה, התקן תוך רחמי ועוד) ? אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ בדלת הפתוחה, תחת סודיות וללא עלות, כדי לשוחח עם יועצת ולשמוע ממנה על האפשרויות השונות שישמרו עליכם מוגנים מפני הריון וגם ישחרר אותך מדאגות מטרידות כדי שתוכלי להתמקד בצדדים הטובים והנעימים של המיניות. כל טוב ובהצלחה.


בת 18 שואלת: #113205
אני בת 19 יש לי חבר יותר מחצי שנה אנחנו עושים סקס יבש רק עם בגדים הפעם הייתי אמורה לקבל מחזור ועדין לא קיבלתי יש חשש להריון ?

תשובה:
הי לך, אם במהלך הסקס היבש שקיימתם לא היה מגע ישיר בין פין לפות אז הסיכויים להריון קלושים מאוד. למחזור יש סיבות שונות לעיכוב שלא בהכרח קשורות להריון - שינוי בהרגלי התזונה, לחצים וחרדות, מתחים ועוד. על מנת לסייע לך להבין מה הסיכויים של כניסה להריון מסקס יבש אני צריכה קצת יותר פרטים - האם הייתה שפיכה בסמוך לנרתיק? האם היה איזשהו מגע ישיר בין הפין לפות? את מוזמנת לכתוב שוב ו/או להתקשר אלינו. כל טוב.


בת 15 שואלת: #113201
היי אני הייתי ערומה לחלוטין וחבר שלי היה עם מכנסים הוא דחף לי אצבע ואחרי זה שפשפנו את אברינו אחד בשני וכל התחתונים שלו היו רטובים שפשפנו את אבירנו חזק ממש אחרי זה שמתי מכנסיים ואז עשיתי לו ביד והוא גמר אני מפחדת שאני בהריון וחדר אליי הזרע בבקשה תענו לי הכי מהר כי אני לא מצליחה להירגע !!! תודה וסליחה

תשובה:
שלום לך, נשמע שאת מאוד בלחץ וקודם כל אני רוצה להרגיע אותך- ממה שאת מתארת אין חשש להיריון. בשביל שיהיה הריון צריך להיות מגע ישיר בין איברי המין שלכם, וממה שכתבת חבר שלך לבש תחתונים ולא היה מגע ישיר. גם מזה שעשית לו ביד אין לך ממה לפחד וזרע לא יכול לחדור אלייך- צריך ממש להיות מגע ישיר בין איברי המין או חדירה. אם תרצו לקיים יחסים מין עם חדירה, אז צריך להשתמש באמצעי מניעה, ואתם מוזמנים להתקשר לדלת הפתוחה או להגיע אלינו ולשמוע על כל אמצעי המניעה. בהצלחה!


בת 18 שואלת: #113184
שלום רב ! כפי שסיפרתי לכן באחרונה אני ובן זוגי התנגנו היא בסקס יבש עם 3 שכבות ולאחר מכן בפעם הראשונה ירדתי לו ועשיתי לו ביד עד שהוא גמר ואני חייבת לציין שפחדתי שזה יגעיל אותי והתברר שלא ואפילו מאוד נהניתי הבעיה המרכזית זה שבאמצע החלפנו קונדום כי שנינו היינו ערומים ולא עשינו חדירה אבל בכל מקרה שמנו קונדום והוא החליק ושמנו חדש , את החדש הוא שם ולא שטף אחרי זה ידיים ונגע בי קצת באזור הישבן , בזמן שהוא גמר כשעשיתי לו ביד איכרי המין שלנו היו במרחק ובכלל כל השפיכה הייתה בקונדום , בבית במקלחת קצת דאגתי שאני שוטפת את האיבר שלי עם ידיים אחרי שעשינו את זה , ושנשאר משהו או לא יודעת מה מפחדת מסיכוי להריון , במהלך האקט היינו במצב של 69 כדאי להתחיל גלולות? אמי גם יידעת שהיום זה יום הביוץ ובדיוק עשינו את זה , מהתחתון שלי היה קצת ריח שלו גם .. ודביקות אצלי למטה כמו של שפיך אולי ככה דביק רק כי יכלתי להתקלח רק איזה 9 שעות אחרי ?

תשובה:
שלום לך, שמחה מאוד שנהנת מהמגע עם בן הזוג שלך ושאתם ממשיכים להתנסות ולהנות אחד עם השניה. חשוב שתדעי שזרע לא יכול להחזיק מעמד מחוץ לגוף. כדי להחזיק מעמד הוא זקוק לתנאים מאוד ספציפיים. אם אברי המין שלכם היו במרחק ורק לאחר כמה שעות ניקית את עצמך במקלחת אין חשש מהריון. ממה שאת מספרת הוא לא שפך בסמוך לנרתיק שלך, אם כך הדבר הדביקות שחשת יכולה להיות כתוצאה מרטיבות של הנרתיק שלך. אם הייתה שפיכה בסמוך לנרתיק שלך אז הסיפור אחר והסיכוי להריון קיים (סיכוי נמוך אבל קיים). לגבי שאלתך על הגלולות - בכל מקרה רצוי להמשיך להשתמש בקונדום שמגן עליכם גם מפני מחלות מין. שימוש באמצעי מניעה נוסף מומלץ אם אתם פעילים מינית ורוצים להיות בטוחים יותר במניעת הריון. גלולות היא רק דרך אחת למנוע הריון, קיימים אמצעי מניעה שונים שלכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו. אתם מוזמנים לבוא אלינו לשמוע על אמצעי המניעה הקיימים, אנחנו נוכל לכוון אתכם לאמצעי המניעה המתאים לכם. ובכל מקרה ממליצה לך לבדוק ולקרוא על אמצעי המניעה השונים ולבחור את מה שנכון לך. אני לא ממליצה לך אף פעם להסתמך על ידיעה בטוחה מתי יום הביוץ שלך. זרע יכול לחיות בתוך גופך עד 5 ימים וחלון הפוריות שלך יכול להתפרס על פני מספר ימים ולכן רק בדיקה מדוייקת המתבסתת על מספר פרמטריים ספציפיים יכולה להגיד לך בוודאות מתי את יכולה לקיים מגע מיני ללא חשש מהריון. זה משתנה מאישה לאישה ולכן ספירת ימים ביום סיום או תחילת המחזור לא בהכרח תעיד על יום הביוץ. כל טוב לך.


בן 18 שואל: #112227
אני וחברה שלי רוצים לנסות מין יבש כאשר שנינו בתחתונים ויש חיכוך אינטנסיבי. אנחנו רוצים להגיע עד מצב של גמירה, וממה שהבנתי בתשובות לשאלות באתר הזה ומידע אישי, אי אפשר להכנס להיריון כל עוד אין חדירה. השאלה היא: האם אין או יש סיכוי *קלוש* שהזרע יעבור את הבד ויביא להיריון? כי אנחנו נקנה קונדום גם אם הסיכוי אכן קלוש. כל סיכוי הוא עדיין סיכון ואני לא רוצה לקחת סיכונים.

תשובה:
שלום ממש משמח לראות שאתם לוקחים את נושא הבטיחות ברצינות ואני בטוחה שזה יאפשר לכם להתפנות בשקט להנות מהמגע בלי דאגות. בסקס יבש עם בגדים אין אפשרות להכנס להריון. אפשר להכנס להריון בשתי דרכים - בלי חדירה - בלי בגדים - וכשאתה גומר ממש בפתח הנרתיק. - ביחסי מין עם חדירה - גם אם לא גמרת בפנים יש חשש ולכן לפני כל חדירה צריך להשתמש בקונדום. תהנו:-)


בת 14 שואלת: #112042
ישבתי על חבר שלי והוא היה עם תחתונים ואני הייתי עם תחתונים גם והוא גמר טיפה לא הרבה והרגשתי את איבר מינו ואני לא זוכרת אם הרגשתי נוזל בתוך הנרתיק ואני ממש ממש מפחדת שיש סיכון שנכנסתי להריון וגם המחזור שלי לא סדיר אז אני נורא מפחדת... יש סיכוי גדול שנכנסתי להריון???

תשובה:
שלום לך, אם לא היה מגע ישיר בין פין ופות ואם הייתם כל הזמן עם התחתונים הסיכוי להריון הוא קלוש מאוד. זה לא משנה אם החבר שלך גמר הרבה או קצת, מספיקה טיפה אחת של זרע בשביל לגרום להריון. יחד עם זאת, חשוב שתדעי שזרע לא יכול לשרוד דרך בד ולכן כל עוד התחתונים לא ירדו מכם ולא היה מגע של אברי המין הסיויים נמוכים מאוד. יכול להיות שהרטיבות שהרגשת בנרתיק היא נוזלים שיוצאים מהנרתיק כאשר יש עוררות/התרגשות מינית. כל טוב.


בת 18 שואלת: #111755
היי לפני כשלוש ימים נפגשתי עם מישהו שהכרתי (לא פגישה ראשונה)והלכנו אליו הביתה משהו שאף פעם לא נהגתי לעשות.. הגענו לסיטואציה של סקס יבש אני נשארתי עם חוטיני דק והוא עם בוקסר.. אני הייתי מעליו וגם הוא היה מעלי והיה גם איזה שהוא שלב שהוא הוריד את הבוקר אבל אני לא זוכרת אם המשכנו גם כאשר הוא הוריד את הבוקסר..החוטיני שלי היה רטוב וגם הבוקסר שלו. שתינו לא גמרנו הפסקנו כי לא רציתי להמשיך.. זה פעם ראשונה שאני נמצאת בסיטואציה כזאת תמיד עצרתי ועכשיו זה קרה עם מישהו שלא הייתי רוצה שזה יקרה. אני חושבת על זה בלי הפסקה ויותר מי זה מודאגת אם אפשרי שנכנסתי להריון גם אם הוא לא גמר הוא החדיר ... אך אני הייתי מעליו עם תחתונים והוא בלי זה אפשרי גם אם הוא לא גמר ויש רטיבות?? זה ממש מדאיג . אני לא יודעת כבר מה לחשוב. וממש ממש מצטערת שהגעתי לסיטואציה כזאת עם הבן אדם הלא נכון

תשובה:
שלום לך יקרה, אני מבינה את החרטה שאת מתארת. לפעמים אנחנו מכניסים את עצמנו לכל מיני מצבים, שרק בדיעבד אנו מבינים עד כמה לא התאימו לנו. זה חלק מתהליך למידה על עצמנו וזה חשוב, למרות שזה כואב ומתסכל. את יכולה להיות מאוד מאוד גאה בעצמך. זה לא קל להיות בסיטואציה מינית, בשלבים מתקדמים של מגע גופני, לא בביתך, ועדיין להיות קשובה לאמת הפנימית שלך, כדי להגיד שאת לא מעוניינת להמשיך. זה כל כך חשוב שידעת לעצור את עצמך וגם את השותף שלך ליחסי המין. קצת קשה לי לתת לך תשובה חד משמעית לגבי הסיכון להכניס להריון. סקס יבש, כשמו כן הוא. מתבצע עם בגדים וללא רטיבות, או מגע של נוזלי הגוף. כאן את מתארת מצב מורכב קצת יותר- הרטיבות שאת מתארת עשוייה להיות מהנרתיק שלך, כתוצאה מתחושת גירוי מיני. מצד שני, גם אם לא גמר, ייתכן כי הרטיבות שחשת בה הייתה מ"טיפות האהבה"- נוזל שקוף ודביק אשר נפלט מהפין ללא שליטת הגבר בכמות קטנה, עוד טרם השפיכה עצמה והוא מכיל תאי זרע. אם את לא זוכרת מה קרה אחרי שהוריד את הבוקסר, יהיה קשה לדעת בבירור. חוטיני, או תחתונים דקים אחרים נוטים לזוז הצידה כתוצאה מהשפשוף של הפין באיזור הפות. אם הפין שלו היה רטוב מטיפות האהבה, ונוזל זה נגע בכניסה לנרתיק שלך, בפות ממש, אז יהיה קשה לשלול שאין סיכוי להריון. אם את חוששת ממצב כזה כמו שתיארתי, את יכולה ליטול גלולה לשעת חירום, כמו פוסטינור, נורלבו או "אלה" ומידה ותחליטי לעושת כן, עשי זאת ללא כל דיחוי. בכל התלבטוב נוספת, אל תהססי לפנות אלינו. כל טוב.


בן 17 שואל: #111526
אני וחברה שלי שכבנו על יבש שנינו עם תחתונים, והיה חיכוך אפשר להגיד רציני, לא גמרתי לא בחוץ ולא בפנים. אחרי זה שמתי לב שהתחתונים שלי לחים טיפה, יכול מאוד להיות בגלל שהזענו פשוט או בגלל הרטיבות אצלה. שמענו על הטיפות אהבה האלה וחשבנו אולי זה מה שגרם לרטיבות ואם יש סיכוי כלשהו שהיא נכנסה להריון? כל הזמן היינו עם התחתונים שמפרידים בינינו. לא יודע מה נחשב חדירה אבל אם הייתה אחת אז היא הייתה ממש לא לעומק, אפשר להגיד חצי סנטימטר וגם זה כשהתחתונים שלי ושלה מפרידים בינינו היא בתולה אם זה משנה.

תשובה:
שלום לך, זרע אינו יכול לעבור בד. לי התיאור שתארת, שבו הייתם עם התחתונים לאורך כל המגע המיני הסיכויים להריון קלושים ביותר. חדירה זה מגע שבו איבר המין הזכרי (או אצבע) חודרים לתוך הנרתיק (הפות). אם החדירה הייתה עם התחתונים היא לא הייתה עמוקה והסיכוי להריון בגלל חדירה כזו הוא נמוך ביותר. אם החדירה הייתה ללא תחתונים אז הסיכוי להריון עולה. בכל מקרה כאשר תבחרו לקיים יחסי מין ללא תחתונים חשוב שתקפידו על שימוש בקונדום, גם אם אין חדירה אלא רק מגע חיצוני של פין ופות. כל טוב.


בן 15 שואל: #111086
אני חברה שלי עשינו בקטנה יבש יצא לי טיפות אהבה זה היה עם בגדים וזה עכשיו היא אומרת לי שמאחר לה המחזור בערך פחות או יותר בשבוע והיא אומרת שיש לה תאריך מסויים וזה ועכשיו אני בלחצים .... בבקשה תענו לי אני לא יודע אך אני נרדם בלילה

תשובה:
שלום, אם אחד מכם היה עם בגדים - אין חשש להריון. הזרע לא יכול לעבור את הבד ולהגיע לנרתיק. אני מניחה שחברה שלך לחוצה ולכן המחזור מתעכב. מציעה לעשות בדיקת הריון רק כדי לגרום לה להפסיק לחשוש מהאופציה - ניתן לקנות בכל סופר פארם/בית מרקחת. כמובן שנשמח לייעץ בנוגע לשימוש באמצעי מניעה למקרה שתחליטו לקיים יחסי מין ללא בגדים. כל טוב


בן 16 שואל: #110557
אני וחברה שלי עשינו סקס יבש עם תחתון מה הסיכוי שהיא נכנסה להריון(בתולה)

תשובה:
שלום לך, כל הכבוד שזה חשוב לך ואתה בודק. כניסה להריון יכולה להתרחש רק כשיש כניסה של פין לפות, כך שלפי מה שתיארת אין לכם ממה לחשוש. ממליצה לשניכם להגיע לסניף דלת פתוחה שקרוב אליכם, יחד או בנפרד, כדי לשמוע על אמצעי מניעה ולבחור מה שמתאים לכם לפני קיום יחסי מין עם חדירה. בהצלחה


בת 15 שואלת: #110311
אני כותבת שוב כדי לתת תמונה יותר ברורה. אז כמו שכבר אמרתי, המחזור שלי סדיר מגיל 11, בפעם הראשונה שקיבלתי. אני יודעת בדיוק מתי הוא יגיע. לפני חודש ושבוע עברתי ניתוח אפנדציט. בניתוח עצמו הייתי במחזור והוא נגמר אחרי 5 ימים כמו כל מחזור שהיה עד עכשיו. ולאחר שלושה שבועות בערך חבר שלי ואני ביצענו סקס יבש. הוא גמר בתחתון שלו. יכול להיות שהנוזל עבר את התחתון שלו, את שלי והחליק לאיבר? כמו שכבר כתבתי, לא ביצעתי פעילות גופנית ואין ירידה משמעותית או עליה במשקל. חבר שלי אומר שאין סיכוי שאני בהריון כי לא היתה חדירה והוא לא גמר ממש בפתח האיבר אלה בתוך התחתון שלו והסיכוי שזה עבר גם את התחתון שלו וגם את שלי שואף לאפס. יכול להיות שבכל זאת אני בהריון? או שהמחזור מאחר לי בגלל הלחץ ואולי בגלל הניתוח?

תשובה:
שלום לך, שאלתך נענתה. הסיכוי להריון קלוש ביותר. הריון לא יכול להתרחש אם לא קיימת חדירה של הפין לתוך הפות או שפיכה של נוזל זרע בפתח הנרתיק. האם המחזור שלך מאחר עכשיו? אם כן -את יכולה לעשות בדיקת הריון רק כדי להיות רגועה. בכל מקרה, לפי מה שתארת הסיכויים להריון קלושים ביותר. כל טוב.


בת 17 שואלת: #110305
היי, אני וחבר שלי כבר תשע חודש, עשינו לפני כמה ימים סקס יבש בלי תחתונים, איברי המין שלנו היו רטובים והוא גמר על הבטן. פחדתי ממש שזה מסכן אז נטלתי את הגלולה של היום של אחרי. אני עדיין מפחדת שיש סיכוי???? עוד משהו, קיבלתי הבוקר דלקת בשתן יש סיכוי שזה קשור למה שהיה? בבקשה עזרה מיידית.🙏

תשובה:
שלום חמודה. לרוב כניסה להריון היא חדירה של הפין לנרתיק, זרע על הבטן לא גורם לכניסה להריון. גם זה וגם נטילת של הגלולה של היום שאחרי אין לך ממה לחשוש. דלקת בשתן לא קשורה למה שקרה, שתי מים רבים וגשי לרופא/ת משפחה לטיפול. המון טוב


בת 15 שואלת: #110304
היי אני וחבר שלי קיימנו שוב סקס יבש מעל בגדים יכול להיות שהוא התרטב קצת המחזור שלי צריך להגיע ביום שבת ואין לו עדין שום סימנים רציתי לדעת אם יש סיכוי שבגלל זה המחזור יאחר?

תשובה:
שלום לך, אם קיימת סקס יבש עם בגדים הסיכוי להריון אפסי ביותר. זרע לא יכול לחדור את הבגד. אם המחזור שלך יאחר זה יכול להיות קשור ללחץ או מתח שאת מרגישה כרגע. היי רגועה, מאמינה שהמחזור יגיע. כל טוב.


בת 18 שואלת: #110175
היי בנוסף לשאלה שלי אם הוא לא גמר אבל יש סיכוי שהיה טיפות אהבה והוא העביר את איבר מינו על איסר המין שלי ולא הייתה כלל חדירה יש סיכוי להיריון?

תשובה:
שלום לך, ההסבר על הסיכוי הקלוש להכנס כך להריון ניתן לך. השאלה היא כיצד את מגדירה את המילה "על". אם הפין שלו עבר מעל הפות שלך, בחלקו העליון, ולא נכנס לתוך פתח הנרתיק, והשפיכה (או יציאה של טיפות אהבה, כפי שאת מתארת) לא התרחשה שם, הסיכוי להריון קטן ביותר. אני רואה שהשאלה הזו חוזרת ומטרידה אותך. אין כאן מדע מדוייק וקשה עד בלתי אפשרי לאמוד את הסיכוי להריון בכל פעם מחדש. אני מנצלת את הפנייה שלך כדי להזמין אותך ואת בן זוגך לשיחת ייעוץ אצלנו באחד הסניפים של דלת פתוחה. בשיחה עם יועצת תוכלו להתייעץ על אמצעי מניעה, על דרכים להשמר מהריון לא רצוי, ומצד שני להמשיך ולהנות בכיף, ביחסי מים נטולים מדאגות כמו אלה שאת מתארת לא מעט. הייעוץ ניתן תחת סודיות וללא על עלות. מאחלת לך כל טוב.


בת 16 שואלת: #109967
היי אז אני וחבר שלי היינו ערומים אבל לא הייתה חדירה והוא לא גמר עליי, אבל אני לא יודעת אם במקרה הזרע שלו הגיע אלי כי ביינתים מאחר לי המחזור בשבוע בדיוק ואני מפחדת שאני בהריון

תשובה:
שלום לך, אין לך ממה להיות מודאגת. אם אין חדירה, ואם אין שפיכה ממש בפתח של הנרתיק, הסיכוי להריון שואף לאפס. בגילך, הווסת אינה חייבת להיות סדירה. איחורים בווסת שכיחים מאוד, וטבעיים ללא כל קשר לקיום יחסי מין. דאגה, לחץ, מחלה, התרגשות, פעילות, מעברים ושינויים, כל אלה ועוד עלולים לגרום לשינויים במחזוריות החודשית שלנו וזה טבעי. הגוף והנפש שלנו שזורים זה בזו. את וחברך מוזמנים להתקשר או לבקר אצלנו בדלת הפתוחה בהמשך, במידה ותחליטו יחד לקיים יחסי מין עם חדירה, כדי לשוחח על אמצעי מניעה. כל טוב לשניכם ומועדים לשמחה.


בן 15 שואל: #109850
ואם שנינו מתחככים ללא בגדים בכלל. ואני לא מחדיר לפות ולא גומר בפתח הנרתיק. יש חשש להיריון?

תשובה:
שלום לך, חיכוך של פין ופות, ללא אמצעי מניעה וללא בגדים מעלה את הסיכויים להריון. זה נקרא "סקס יבש". אם אתה רוצה להיות בטוח שלא יהיה הריון הדבר הנכון לעשות הוא להשתמש בקונדום במקרה כזה. לא מומלץ לקחת את הסיכוי שאולי טיפות קטנות ישפכו בסמוך לנרתיק בלי שהרגשת. הסיכויים נמוכים אך אפשריים. אני חושבת שזה לא שווה את החשש. מזכירה שקונדום מגן גם מפני מחלות מין ולא רק מפני הריון. בהצלחה.


בת 18 שואלת: #109845
אתמול לפני שקיימנו יחסי מין (עם קונדום), כחלק ממשחק מקדים, חבר שלי שפשף את איבר המין שלו על שלי (בלי קונדום) בחלק התחתון של הפין. בשלב מסוים בטעות החלק העליון כמעט ונכנס פנימה. לא יודעת אם בשלב הזה היו ״טיפות אהבה״ או לא, אהל אני דואגת שיש סיכוי שנכנסו פנימה. בעקרון. אני אמורה לקבל מחזור בימים הקרובים.. מה זה אומר על הסיכויים ומה לעשות ?.. לא ממהרת לקחת פוסטינור, וזה גם לא כל כך נגיד לי בלי לערב הורים ואני ממש לא רוצה להדאיג סתם או לשתף יותר מדי בעניין הזה אלא אם כן ממש אין ברירה...

תשובה:
שלום לך, את מתארת מצב קצת מעורפל, וחסר לי מידע על מנת לתת לך תשובה חד משמעית. אין בעיה אם גוף הפין משתפשף בחלק העליון של הפות, היכן שצומחות שיערות הערווה. את לא בטוחה שבן זוגך חדר לתוכך, אבל כאן למעשה טמונה התשובה. אם ראש הפין נכנס לתוך הנרתיק שלך, אפילו במעט, קשה לשלול בוודאות סיכוי להריון. ההתלבטות שלך מובנת, אבל במקרה זה את צריכה להגיע להחלטה בנוגע למה שקרה ביחסי המין ביניכם. אם אינך משוכנעת שלא היתה חדירה, ואת רוצה להגביר את הסיכויים למניעת הריון כתוצאה מיחסים אלה, מומלץ שכן תטלי גלולה לשעת חירום (נורלבו או פוסטינור אם טרם עברו 72 שעות, ו'אלה', אם טרם עברו 120 שעות). אנחנו כאן לכל התלבטות נוספת. בהצלחה.


בת 19 שואלת: #109780
היי .. יש לי שאלה , קודם כל חג שמח :) השאלה שלי היא שאלה די נפוצה אני מאמינה אני פשוט רוצה להיות בטוחה ב100% .. אני וחבר שלי עשינו סקס יבש נקרא לזה , כשהוא בלי כלום ואני עם תחתונים ועם שורט ניילון שלו .. אחרי שנהנינו הוא גמר באזור של האיבר מין שלי , מעל התחתונים והשורט . אבל כשהלכתי לעשות פיפי אחרי זה , ראיתי שהתחתונים שלי רטובים למעלה טיפה וטיפה למטה יותר עיגול גדול של רטיבות . עכשיו השאלה שלי היא כזו : או שזה ממני , כי מין הסתם אני הייתי חרמנית ורטובה , או שמצד שני השפיך שלו עבר ? אשמח אם תענו בהקדם האפשרי :)

תשובה:
היי! את יכולה להיות רגועה. גם אם מדובר בזרע שלו, לא היתה שפיכה ישירה בפתח הנרתיק ולכן הכל בסדר ואין חשש מהריון. שנה טובה!


בן 16 שואל: #109778
האם יש סיכוי להיריון משפשוף של הפין בפתח הנרתיק בלבד ללא חדירה?

תשובה:
היי! אם לא היתה שפיכה ישירה בפתח הנרתיק - הסיכוי להריון אפסי. שנה טובה!


בת 14 שואלת: #109683
חבר שלי גמר בערב ואחרי זה התקלח ויום אחרי קיימנו יחסי מין יבשים והורדנו בגדים ורק שפשפנו את איברי המין אחד בשני והוא אמר שבחיים לא יצאו לו טיפות אהבה ויש לי בחילות והקאות ועבר שבועים בערך מאז שזה קרה ואין לי איך לבוא אלייכם בלי שההורים שלי ידעו האם יש סיכוי להריון?

תשובה:
שוב שלום לך, ברור לי שאת מודאגת מאד, ואני רוצה להדגיש שוב כמה דברים: גם אם החבר שלך אומר שלא יצאו לו "טיפות אהבה", זה דבר שאי אפשר להסתמך עליו. אם קצה הפין שלו השתפשף בפות שלך, בין השפתיים או קרוב לפתח הנרתיק, אי אפשר לומר בוודאות שאין סיכוי להריון. אם עברו שבועיים מאז המקרה הזה, את יכולה לגשת לבית מרקחת ולרכוש ערכה לבדיקת הריון. אני מבינה שחשוב לך מאד שהורייך לא ידעו ושבגלל זה אינך יכולה להגיע אלינו. את הבדיקה את יכולה לעשות לבד. היא פשוטה מאד, ואמינה מאד. אם עדיין לא קבלת את הוסת, וחלפו שבועיים, קני את הערכה, ובצעי אותה כשאת קמה בבוקר, עם השתן (פיפי) הראשון. בכל ערכה יש עלון לצרכן עם הסברים ותרשימים שמסבירים בדיוק כיצד לערוך אותה. את מוזמנת להתקשר אלינו כדי לקבל הסבר נוסף, אם את לא בטוחה, ואם יש לך כל שאלה אחרת או שאת חשה שאת רוצה תמיכה ואוזן קשבת. מאחלת שיעבור בשלום.


בת 14 שואלת: #109593
היי אני בת 14 ואני וחבר שלי מקיימים יחסי מין יבשים ולפני כשבוע רק רצינו לדעת איך זה מרגיש שהאייברים נוגעים זה בזה ורק נגענו ויום לפני זה הוא גמר וכמובן שאחרי זה הוא התקלח כמה ימים אחרי זה נהיה לי בחילה, ואנחנו מפחדים שיש משהו, קרום בתולין שלי לא קרוע וזה רק נגע בכניסה של איבר המין שלי

תשובה:
שלום לך, כשאת אומרת שאתם "מפחדים" שיש משהו, את מתכוונת לכך שאתם מפחדים ממצב שבו אולי נכנסת להריון? אם זו השאלה, תהיה לך תשובה וודאית רק בהגעה של הווסת הבאה, או אם תעשי בדיקת הריון שבועיים לאחר יחסי המין שקיימתם (גם אם לא הייתה חדירה של ממש ורק נגיעה בכניסה לאיבר המין שלך). ערכה לבדיקת הריון ניתן לרכוש ברשתות הפארם ובבתי המרקחת, וניתן לבצע גם חינם, בכל אחד מסניפי הדלת הפתוחה בשעות הפעילות. ממה שתארת, לא ברור לי בדיוק מה קרה ביחסים האלה. אם החבר שלך גמר ממש בפתח של הנרתיק (כאמור, גם ללא חדירה) כמובן שקיימת סכנה לכניסה להריון. לא חייבת להיות חדירה כלל, או פגיעה בקרום הבתולין בשביל להכנס להריון. הסיבה לכך היא שלתאי הזרע יש תנועתיות חזקה ומהירה מאד. בחילה היא תופעה מוכרת בהריון, אבל לוקח כמה שבועות לפחות, ולעתים גם כמה חודשים עד שהסימנים האלה מתחילים להופיע. במקרה זה, אני מאמינה שהבחילה שלך הופיעה ללא כל קשר, ומנחשת שהיא קשורה בעיקר ללחץ וחרדה מהאפשרות של כניסה להריון. אני מזמינה את שניכם לגשת לאחד הסניפים של דלת פתוחה, הקרוב לאיזור המגורים שלכם, כדי לשוחח עם יועצת על השיקולים להתחלה של קיום יחסי מין, ועל הדרכים השונות להשמר מפני הריון לא רצוי. כל טוב ובהצלחה.


בת 15 שואלת: #109566
היי וסליחה על השאלה ... רציתי לדעת מה זה סקס יבש ומה זה מין אוראלי?

תשובה:
שלום לך יפה שאת שואלת ואין צורך להתנצל אנחנו כאן בשביל לענות לשאלותיכם. סקס יבש- יחסי מין ללא חדירה עם בגדים אלו יחסי בהם הקרבה מתבצעת ע"י חיבוקים והתגפפויות וחיכוך לבושים ולא ערומים בסקס כזה אין סיכוי להיכנס להריון. מין אוראלי- יחסי מין שמתבצעים בעזרת הפה ביחסים כאלה אחד מבני הזוג מלקק או מוצץ את אבר מינו של בן או בת זוגו עד שמגיע/ה לאורגזמה. גם זה סוג של יחסי מין שאין סיכוי להיכנס להריון ממנו חשוב לי להדגיש שכל צורה של יחסי מין צריכה להיעשות בהסכמה של שני הצדדים אם אחד מבן או בת הזוג מרגיש לא נוח עם זה הוא או היא יספרו על כך לבן או בת הזוג תקשורת פתוחה היא מפתח חשוב ליהנות מיחסי מין בהצלחה שנה טובה


בת 22 שואלת: #109071
אני וחבר שלי עושים סקס יבש חשוב לציין שתמיד יש עלינו בגדים הוא תמיד עם מכנס, המחזור מאחר לי ואני חוששת שיש קשר. האם כתוצאה מיחסים אלו ניתן להכנס להריון

תשובה:
שלום לך! אי אפשר להכנס להריון מסקס יבש עם בגדים. לאיחור במחזור יכולות להיות סיבות שונות חלקן קשורות אולי ללחץ או למתח כלשהו. בהצלחה


בת 17 שואלת: #109066
יש לי חבר שגדול ממני בשנה (בת 17) ואנחנו משפשפים לפעמים את איברי המין אחד בשני בלי בגדים ובלי אמצעי מניעה. אם עשיתי לו ביד והוא גמר ואחר כך ניגב, ואז אנחנו עושים את השפשוף הזה, יש אפשרות להיכנס להריון? לפעמים הראש של הפין שלו נוגע לי בכניסה אבל אף פעם לא נכנס. תודה

תשובה:
היי! אם אין חדירה של הפין לנרתיק ואין שפיכה ישירה בפתח הנרתיק- אין חשש לכניסה להריון. במידה ותחליטו להתקדם הלאה , חשוב שתקפידו על אמצעי מניעה ונשמח לייעץ לכם בנושא. כל טוב!


בן 20 שואל: #109065
חברה שלי ואני עושים סקס יבש בלבד והיא לא קיבלה מחזור אני יודע שאיפשר לקבל הריון מזה אבל עדיין מודאג מזה

תשובה:
שלום. סקס יבש לא גורם לכניסה להריון, רק קיום יחסי מין מלאים, או כניסת הפין לנרתיק כשהוא בזקפה ועלול לפלוט זרע עלולים לגרום לכניסה להריון. איחור במחזור הוסת יכול להיגרם מסיבות שונות כמו מצב בריאותי, מתח ולחץ או שינויים הורמונליים כאלו ואחרים. הרבה טוב ואל דאגה.


בן 17 שואל: #108885
אני וחברה שלי קיימנו סקס יבש והיא הייתה בלי בגדים ואני רק עם תחתונים.איבר המין שלי היה בתוך הפות שלה ויצא קצת זרע,חשוב לציין שהייתי עם תחתונים. יש חשש להיריון? מאחר לה המחזור

תשובה:
שלום לך, הפרטים קצת לא מסתדרים לי.. אם איבר המין שלך היה בתוך הפות שלה ויצא נוזל זרע אז איך הייתי עם תחתונים? הפין שלך היה בתוכה או רק מבחוץ? אם הייתי בתוך הפות שלה וייצא נוזל זרע ללא שימוש באמצעי מניעה יש סיכוי גבוה שהיא בהיריון (ןזה גם לא נקרא סקס יבש). הייתי ממליצה בכל מקרה להמתין שיהיה איחור של שבועיים במחזור ואז לבצע בדיקת היריון ביתית, אלא אם כן היא תקבל מחזור ואז היא כנראה לא בהיריון. בכל מקרה חשוב לקיים יחסי מין עם קונדום, גם כדי למנוע מחלות מין, שזה לא פחות חשוב. בהצלחה


בן 15 שואל: #108375
היי, אני צריך מעט עזרה וייעוץ אני וחברה שלי עשינו "סקס יבש" שהיא הייתה עליי, ולאחר כמה זמן גמרתי חשוב לציין ששנינו היינו עם בגדים אך בכל זאת המכנס והתחתונים שלה היו מעט רטובים כנראה ממני מכיוון שהייתה עליי. בנוסף היא הייתה עם פד וזה היה בימים האחרונים של המחזור... לא הייתה חדירה כלל אבל זה היה על האיזור (עם בגדים כמובן) אני מעט לחוץ בעניין ואני אשמח לקבל תשובה אם אפשר להיכנס להריון ממצב שכזה תודה!

תשובה:
שלום, אין מה לדאוג - לא ייתכן הריון במקרה כזה. הזרע לא יכול לעבור את שכבת הבד, ובטח שלא את הפד. מקווה שעזרתי, כל טוב


בת 13 שואלת: #108280
האם אפשר מדרך כל שהיא להיכנס להיריון מסקס יבש ?

תשובה:
היי! ניתן להיכנס להריון רק מחדירה של פין לנרתיק או משפיכה של נוזל הזרע ממש בפתח הנרתיק. מסקס יבש עם בגדים אי אפשר להיכנס להריון. כל טוב!


בת 15 שואלת: #108146
שלום, אני וחבר שלי קיימנו סקס על יבש. שנינו לבשנו תחתונים אבל הייתי בלי תחתונית. הוא לא גמר עליי אך התחתון היה רטוב כנראה ממני וגם מהטיפות אהבה שלו. לאחר מכן הלכתי לשירותים וכשניגבתי ניגבתי הכל ונגעתי עם הנייר בפתח הנרתיק. השאלה שלי היא כזו, אם הטיפות אהבה שלו קצת נגעו לי בפות, וכשניגבתי שמתי אותן על פתח הנרתיק (כמובן שלא יודעת בוודאות), האם יש אפשרות להכנס להריון? כי בכמה ימים האחרונים ממש כואבת לי הבטן ואני אמורה לקבל אבל בדרכ לא כואב לי ככה הבטן אף פעם לפני מחזור. אשמח לתשובה.

תשובה:
הי, לא נשמע סביר שיהיה הריון מהתיאור שלך. לא נשמע שיש סיבה לדאוג. נשמע שכאבי הבטן נגרמים כתוצאה מהמחזור שעומד להגיע. כל טוב


בן 18 שואל: #107796
שלום חברה שלי בת 16וחצי ואני והיא מקיימים יחסי מין עם קונדום של דורקס הכחול עבה תמיד שיש חדירה אני גם לא גומר בפנים אפילו שאני עם קונדום אני מאוד ניזהר וגם בודק אחרי שאני מוריד תקונדום שאין חור או דברים כאלה חס וחלילה. לפעמיים אנחנו לא משתמשים בקונדום ועושים סקס יבש שרק אחד מאיתנו עם תחתונים בלי חדירה בכלל רק חיכוך אחד מעל השני... עכשו היא קיבלה מחזור בתחילת החודש ב5.7 ואתמול היה לה קצת דימום היא ראתה כתם של דם קטן בתחתון ונכנסה להיתקלח וזה הפסיק לה אחרי זה מה הסיבה לזה? היא לא אכלה כלום באותו יום והיתה בסערת רגשות ביגלל ריב במשפחה יכול להיות שזה השפיע עלי וגרם לזה? אני מפחד נורא מכל הדברים שקשורים בהריון היא לא הרגישה שום כאבים ושום דבר וסיפרה שזה היה כתם קטן ואדום בלי הפרשות. יש לי סיבה לדאגה? אני נורא מפחד מזה בבקשה תעזרו לי

תשובה:
שלום לך, נשמע שאתם מאוד זהירים ואחראים. אם אכן אתם מקיימים יחסי מין כמו שאתה מתאר, לא נראה שיש סיכוי להריון. בהחלט יכול להיות שמתח נפשי ושינויים בתזונה ואפילו שינויים בהרגלי הספורט ישפיעו על הווסת. לכן יכול מאוד להיות שבגלל סערת הרגשות וחוסר התזונה היו לה שינויים בווסת. אם קיימתם יחסי מין בלי אמצעי מניעה או משגל נסוג (חדירה אבל עם "גמירה בחוץ") מומלץ לבצע בדיקת הריון שבועיים לאחר המגע המיני הלא מוגן, אך שוב - ממש שאתה מתאר זה לא המצב שלכם. חשוב שתדע שאם אתם משתמשים נכון בקונדום אין חשש לגמור בתוך הנרתיק (עם הקונדום כמובן). שימוש נכון בקונדום כולל לפתוח אותו עם הידיים ולא עם הפה או אמצעים אחרים, לשמור אותו לפני השימוש במקום קריר ומוצל ולא בארנק לדוגמא. כמו כן כאשר אתה שם אותו על איבר המין יש לוודא שבקצה הקונדום יש מרווח קטן והוא לא מתוח עד הסוף. אתה יכול לקרוא עוד על שימוש נכון בקונדום באתר שלנו. אם אתם עדיין לחוצים מהשימוש בקונדום אני ממליצה לברר אצל רופא או רופאת נשים לגבי אמצעי מניעה נוספים כמו גלולות או התקן כדי שתוכלו לקיים יחסי מין בלי חשש מהריון לא רצוי. תמשיכו להנות! ובהצלחה


בת 17 שואלת: #107769
היי אני בת 17 ולפני כשבוע אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין יבשים והוא גמר קרוב מאוד לפתח הנרתיק וגם עליו. הייתי אמורה לקבל את המחזור שלי לפני כ3-4 ימים ועוד לא קיבלתי. אני יודעת שיש המון סיבות שמחזור יכול לאחר, לדוגמא אם לו"ז השינה משתנה, ואצלי הוא התהפך לגמרי מאז שיצאנו לחופש הגדול. אני לחוצה ממש שאולי נכנסתי להריון ואני לא בדיוק יודעת מה לעשות. מה הסיכויים שזה באמת הריון ? האם הסיכויים גבוהים יותר מהסיכויים שהמחזור סתם מאחר ? תודה רבה

תשובה:
שלום לך. אני בהחלט יכולה להבין את החשש שלך. ממה שאת מתארת הסיכוי שאכן נכנסת להריון מתוך יחסי המין היבשים הוא מאוד מאוד נמוך, אך לא ניתן לשלול זאת לחלוטין. אני בהחלט תומכת בתחושתך כי יכולות להיות סיבות רבות לאיחור במחזור ומעבר לעובדה שסדר היום שלך מאוד השתנה סביב החופש הגדול, ייתכן וגם הלחץ שאת נמצאת בו (חשש מהריון בלתי רצוי הוא מאוד מלחיץ) תורם לאיחור בהגעת הווסת. על מנת להיות בטוחה שאינך בהריון את יכולה לבצע בדיקה לגילוי הריון. את מאוד מוזמנת להגיע לסניף הקרוב למקום מגורייך של הדלת הפתוחה. אצלנו תוכלי לבצע בדיקה לגילוי הריון בחינם. את גם יכולה לקנות ערכה לגילוי הריון בכל בתי המרקחת או הפארמים. במקביל נשמח לייעץ לך לגבי שימוש באמצעי מניעה (גם בקיום יחסי מין יבשים). אינך לבד ואנחנו כאן בשבילך. בהצלחה.


בת 16 שואלת: #107718
לפני יומיים עשיתי סקס יבש עם חבר שלי, הוא עם בוקסר צמוד ואני בלי כלום (בלי תחתונים). היו רגעים של חיכוך בין שנינו והוא גם החדיר לי קצת. אני ממש פוחדת אם יש סיכוי להריון ממה שתיארתי ואני גם פוחדת אם טיפות אהבה יכולות לחדור דרך הבוקסר. ואם כדאי לי לקחת פוסטינור

תשובה:
הי, הסיכוי במקרה כזה הוא מאוד נמוך ואנחנו לא מייעצות לקחת פוסטינור במקרים כאלו. אבל כן נשמח לייעץ לכם בנוגע לשימוש קבוע באמצעי מניעה כדי למנוע דאגות מיותרות בעתיד - מוזמנים להתייעץ איתנו כאן באתר או להגיע לאחד הסניפים של דלת פתוחה בשעות הפעילות: http://www.opendoor.org.il/Reference.aspx?id=115. כל טוב


בת 15 שואלת: #107663
היי, חבר שלי נוגע לי באיבר מין על ידי שפשוף וגם אני נוגעת לו (הוא היה עם תחתון ואני עם טייץ) בפעם האחרונה שזה קרה שנינו היינו רטובים מהאיברי מין. לאחר שנגעתי לו באיבר מין נגעתי באיבר מין שלי מעל בגדים . המחזור שלי בדרך כלל מקדים בכמה ימים והפעם עדין אין לי תופעות של מחזור אני אמורה לקבל מחזור בין ה18 לחודש עד ה20. האם יש סיכוי שהזרע שלו עבר דרך הבגדים ויש חשש להריון? תודה מראש

תשובה:
הי, לא נשמע שיש סיכוי להריון בסיטואציה שאת מתארת. הזרע לא יכול לעבור את הבד. מניחה שתקבלי מחזור בימים הקרובים ואם הוא מתעכב - כנראה שזה מסיבה אחרת. כל טוב


בת 17 שואלת: #107655
מצטערת שאני חופרת כאן אבל יש לי כמה שאלות כל פעם מחדש אני מגלה משהו וקצת נלחצת וחושב לי לשמוע דעה 1. אם אני מקיימת "סקס יבש" ביום הביוץ שלי(בליאמצעי מניעה) אני יכולה להיכנס להריון ? בלי קשר לזה שאנחנו בלי.. 2. רק אם הוא מכניס את האיבר שלו לתוכי אני יכולה להיכנס להריון או אם הוא גומר על הכניסה של הנרתיק אחרי הכניסה זה מתסבך אותי קצת כיאלו רק אם היתה חדירה או שגם בלי אפשר ואיך אני יודעת אם זה יהיה בנרתיק אפשר להרגיש בכלל

תשובה:
שלום לך, אני אענה לך על שתי השאלות יחד - מקיום סקס יבש, גם בלי אמצעי מניעה, את לא תכנסי להריון. כניסה להריון תקרה רק אם הייתה חדירה של הפין לנרתיק או שהשפיכה של הזרע היא ישירות על פתח הנרתיק. בכל מצב אחר אין סיבה לחשוש. את מוזמנת להתקשר אלינו או להגיע לסניף הדלת הפתוחה שקרוב לאיזור מגורייך כדי לקבל ייעוץ והסברה על אמצעי מניעה. כל טוב


בת 13 שואלת: #107599
(האחות הקטנה (13)) האם מציצות וליקוקים הם חלק הסקס יבש? אם לא אז מה כן מותר לנו לעשות בסקס יבש ?

תשובה:
שלום לך. בסקס יבש בני הזוג אינם ערומים - נשארים לפחות עם תחתונים. מציצות, נשיקות, חיבוקים , ליקוקים , התחככות זה בזו - כל אלה הם חלק מההנאה בסקס יבש.


בת 17 שואלת: #107432
אוף .. נסיתי לשלוח מיליון פעם הודעות ואף פעם לא מודיע לי או לא צראה לי מצטערת שאני חופרת אבל זה ממש מעיק עלי.. היתי עם מישהו לפני 5 ימים... הוא היה מעלי והיתי רק עם תחתונים .. עכשיו הקטע שהוא הכניס לי אצבע ואני חושבת שנפצעתי כי יום אחרי זה בערב היה לי דם פנימי שניגבתי ואחרי כמה שעוץ כבר לא החה לי בכלל דם יום לאחר מכן התברר שקיבלץי מחוזר ונהיו לי הפרשות שחורות כאלה עכשיו הוא גם שיפשף את הזין שלו עלי ואני מפחדת שקרה משהו בזמן שהוא עשה את זה אבל לפני שהוא גמר 10 דקות לפני הוא שכב לידי וגמר .. אחרי אותו יום שהתחיל לי הדם זה הפך למחזור עד עכשיו אפשר להיכנס להריון בזמן מחזור ? או שזה בכלל מחזור מדומה אני מפחדת ללכת לבדיקה ולגלות שאני בהריון

תשובה:
שלום, אני מצטערת לשמוע שאת מודאגת. מהתיאור שלך זה לא נשמע שיש אפשרות להריון - כי לא היה מגע בין נוזל הזרע או הפין שלו לבין פתח הנרתיק שלך באופן ישיר. לגבי הדימום - כפי שאת אומרת זה יכול להיות פציעה או מחזור, או גם וגם. אבל גם הדימום לא מדאיג - כי פציעה עוברת מעצמה. אם את מתכוונת להיות שוב עם הבחור - אני מציעה שתגידי לו לפני למה את מוכנה ומה כיף לך, ומה לא נעים לך ויכול ליצור סיטואציה מדאיגה לאחר מכן. מקווה שעזרתי, כל טוב.


בת 15 שואלת: #107414
היי אני בת 15 ואני וחבר שלי קיימנו יחסי מין בפעם הראשונה עם קונדום אבל עצרנו כי זה כאב אבל אחרי שעצרנו עשינו גם יבש ..כשהוא היה עם התחתונים שלו ואני בלי כלום והוא גמר.יום אחרי ירד לי דם וכל עשר דקות אני רוצה פיפי.מה לעשות? אני בהיריון???

תשובה:
היי, קודם כל אני שמחה לשמוע שהשתמשתם בקונדום בעת קיום יחסי מין. זה חשוב נורא שאמרת לו גם כשכואב לך ואת מעוניינת להפסיק. התקשורת נורא חשובה וצריך להקפיד לעשות רק מה שנעים לנו ונוח לנו. לגבי שאלתך - בגלל שחבר שלך היה עם תחתונים, ברגע שהזרע נגע בבד התחתונים (גם אם הזרע נוגע באוויר) הוא מת ולכן אין סיכוי שתכנסי מכך להריון. רק במידה והזרע נגע ישירות באיבר מינך, ישנה סכנה להיכנס להריון ולכן חשוב להשתמש באמצעי מניעה. הגיוני מאוד שכשביצעתם סקס יבש, הייתה התחכחות שגרמה לפציעה קלה באיבר מינך ולכן ראית את הדם. זה משהו שהוא תקין ונורמלי לחלוטין. סיבה אפשרית נוספת להופעת הדם היא העובדה שזו הייתה הפעם הראשונה שלכם. פעמים רבות בפעם הראשונה יש דימום קל מאיבר מינך כתוצאה מקריעת קרום הבתולים. גם זה מצב תקין ונורמלי. במידה ואת רואה שהדימום ממשיך ולא עובר, אני ממליצה לך לגשת לרופא הנשים שלך ולהתייעץ גם איתו. לכל שאלה נוספת את תמיד מוזמנת לפנות אלינו. יום טוב!


בת 18 שואלת: #107107
הי חבר שלי ואני היינו ברגע אינטימי והוא גמר (בתחתון) ולאחר שזה התייבש הוא ניסה לחדור לי (עם התחתון) יש איכשהוא סיכוי שאני אכנס להריון? תודה

תשובה:
הי, אין אפשרות שתיכנסי להריון כי לא היה מגע ישיר בין הזרע לבין פתח הנרתיק. הזרע לא יכול לעבור את שכבת הבד של התחתונים גם לפני שהוא מתייבש. כל טוב :)


בן 16 שואל: #106978
לפני שבוע שבועיים בערך אני וחברה שלי ביצענו יחסים על יבש והייתה מעט חדירה(היא הייתה עם תחתונים וכל הזמן התחתונים היו לי על הפין) עכשיו אנחנו ממש בלחץ כי המחזור שלה לא סדיר והיא לא קיבלה עדיין יכול להיות שהיא תכנס מזה להריון? יש לה כאבים בחזה אבל זה כנראה בגלל שהוא גודל והיום לה הפרשות לפני שביצענו יחסים כלשהם חשוב לציין שאנחנו תמיד מקיימים יחסים מוגנים עם קונדום וברגע שאני מרגיש שאני כמעט גומר או ממש בשנייה אני יוצא ישר , אשמח לתשובה בהקדם האפשרי תודה רבה 🙏

תשובה:
הי, מהתיאור שלך לא נשמע שהייתה אפשרות למגע ישיר בין פין/נוזל הזרע לפתח הנרתיק - ולכן לא נשמע סביר שיש סיכוי להריון. אם אתם בכל זאת חוששים ניתן לבצע בדיקת הריון ביתית - ניתן לרכוש בכל בית מרקחת/סופר פארם. אציין כי בדיקת הריון יעילה רק כ14 ימים לאחר המגע המיני הלא מוגן. מוזמנים להמשיך להתייעץ איתנו ולעדכן, כל טוב.


בת 16 שואלת: #106053
אני וחבר שלי עשינו סקס יבש, שנינו היינו עם תחתונים, הוא גמר ויש סיכוי שזה עבר לתחתון שלי. נשארתי עם אותו התחתון עד היום שלאחר מכן, אני יכולה להיכנס להיריון?

תשובה:
הי, הסיכוי להריון כמעט בלתי קיים כי אין ממש סיכוי שהזרע חדר את התחתונים שלו ואת התחתונים שלך. כל טוב


בן 15 שואל: #105675
האם זה בסדר שאני וחברה שלי נקיים יחסי מין רק עם תחתונים שנינו? היא תוכל להיכנס להריון?

תשובה:
שלום לך. במידה ושניכם תהיו עם תחתונים כל הזמן, חברתך לא תיכנס להריון. התחתונים למעשה חוצצים בין איברי המין ,הזרע לא יכול לעבור ולכן לא ניתן במצב כזה, של סקס יבש, להיכנס להריון. במידה ותחליטו לקיים יחסי מין ללא תחתונים אני ממליצה להשתמש באמצעי מניעה.


בת 17 שואלת: #105571
היי לפני שבועים אני וחבר שלי עשינו סקס יבש והוא היה בלי כלום ואני עם תחתונים באותו הזמן היו לו מה שנקרא טיפות אהבה ואני מפחדת שזה עבר לי ונכנס. מאז לא קיבלתי מחזור ומאחר לי כבר ביומיים. אני יכולה להיכנס להריון מכך? התחתון לא מכסה הרבה. מה אני צרכה לעשות?

תשובה:
הי, כדאי לקנות ערכה ביתית לבדיקת הריון בבית מרקחת או סופר פארם. ניתן לבצע את הבדיקה עם נוזל שתן. את מוזמנת גם להגיע לאחד המרכזים של דלת פתוחה כדי לבצע בדיקת הריון אצלנו. את יכולה לבדוק באתר שלנו מה הסניף הקרוב אלייך. מוזמנת להיות איתנו בקשר גם בנוגע לכך וגם כדי שנוכל לסייע לכם לחשוב על דרכים למנוע הריון בעתיד. כל טוב :)


בן 16 שואל: #104193
אני וחברה שלי עושים הרבה סקס יבש, פעם אחת אני הייתי בלי תחתונים והיא כן, הייתה חדירה קטנה עם התחתונים, לא יצא זרע אבל אולי טיפות אהבה. עכשיו המחזור שלה מאחר והיא לחוצה מזה, יכול להיות שהיא נכנסה להריון?

תשובה:
היי, אתה צודק שניתן להיכנס להיריון גם מטיפות האהבה ולא רק מנוזל הזרע, אבל ברגע שיש איזשהו חוצץ בין איברי המין, כמו למשל התחתונים, הנוזל לא יכול לחדור אותו ולכן אין חשש מכניסה להיריון. המחזור יכול לאחר מכל מיני סיבות, למשל לחץ- כמו שאתה אומר שהיא חווה, ולכן אין כל סיבה לדאגה. בהצלחה


בת 15 שואלת: #103689
היי :) אתמול היה יום האהבה והלכתי לחבר שלי.. הוא הכין פיצות ישבנו ראינו סרט ואחרי זה עשינו סקס יבש.. הוא אפילו החדיר אצבע 😅 היום קמתי עם בחילות ותחושה לא נעימה בגוף לא יכולתי לישון אני מרגישה לחץ בבטן.... ממה זה נובע?

תשובה:
שלום לך. קודם כל משמח לשמוע שחגגתם את יום האהבה ביחד. יכולות להיות סיבות שונות לבחילה וללחץ/כאב בבטן, אך ככל הנראה אין לזה שום קשר ליחסי המין שקיימתם. כמובן, כשתגיעו לשלב שבו תחליטו לקיים יחסי מין שוכללים גם חדירה של איבר המין חשוב שתשתמשו באמצעי מניעה כמו קונדום. מקווה שתרגישי טוב יותר במהרה.


בן 16 שואל: #103253
אני וחברה שלי עשרה חודשים ביחד אנחנו בני 16 רוצים לקיים יחסי מין אבל זה עוד מוקדם לנו אז החלטנו לנסות סקס יבש עם בגדים ואנחנו לא בדיוק מצליחים לעשות את זה אני לא מרגיש שאני נהנה וגם לא היא נשמח אם תעזרו לנו ותתנו לנו עצות איך לעשות את זה בדיוק

תשובה:
שלום לך וסליחה על העיכוב במענה, אני שמחה לשמוע שאתם בזוגיות כיפית ומדברים על הדברים. זה מאוד חשוב. סקס יבש זה כאשר איברי המין מתחככים זה בזה, ללא כניסה של פהין לנרתיק. בדרך כלל החיכוך הוא בין הפין לשפתי הפות והדגדגן וזה כן אמור להיות כיף לשני האנשים שעושים את זה. אנחנו לא יכולים לתת לך עצות איך לעשות את זה נכון. זה עניין של ניסוי וטעיה, לבדוק מה נעים ומה לא וללמוד מזה. זה ייקח זמן אבל זה אמור להיות מאוד כיפי ונעים. אל תעשו את זה עם ג'ינס אלא עם טרנינג או טייץ כדי שלא ייכאב. כל טוב


בת 33 שואלת: #102574
תודה על התשובה, ובכול זאת אשמח לדעת איך אפשר להמשיך לקיים סקס יבש ולמנוע בכול מצב הריון?( בלי גלולות או קונדום). ראיתי בתשובות שלכם שאי אפשר להכנס להריון דרך בד בשום צורה האם זה ודאי ? אם כן, מדוע אני צריכה לערוך בדיקת הריון ? תודה מראש!

תשובה:
שלום נכון, אין חשש להיריון במידה והיית עם בגד אך הייתם ללא בגדים וזרע/ טיפות אהבה היה בקרבת הנרתיק יש צורך לערוך בדיקת היריון. וגם לשקט הנפשי עבורך. ממליצה לך ללכת לרופאת נשים לבדוק אפשרויות להתאמת אמצעי מניעה. בהצלחה.


בן 17 שואל: #99802
אני וחברה שלי עשינו סקס יבש שאני הייתי ערום והיא עם תחתונים. יכול להיות שהייתה חדירה ממש מעטה אך דרך התחתונים ויכול להיות שיצאו לי טיפות אהבה (כל זה שהיא הייתה עם תחתונים). בסוף, גמרתי ובטעות גמרתי על התחתונים שלה ואם אני זוכר נכון הכתם של הזרע היה קצת מעל לאיבר המין שלה. רציתי לדעת האם קיים סיכוי להריון ומהו? תודה.

תשובה:
שלום לך, אני שמחה שפנית אלינו ומבינה את החשש שלך. לפי מה שאתה מתאר, אין סיכוי להריון. הריון נוצר כאשר יש מפגש בין זרע לביצית. מפגש כזה יכול לקרות כאשר יש שפיכה של נוזל הזרע בתוך הנרתיק או ממש בפתח הנרתיק. אתה כותב שלאורך כל המגע המיני חברה שלך הייתה עם תחתונים, שהם למעשה כמו "מחסום" שמונע מהזרע להגיע אל הנרתיק. לכן, אם הבנתי נכון את מה שאתה מתאר, אתה בהחלט יכול להיות רגוע. אתה וחברה שלך מוזמנים להתקשר אלינו או להגיע לסניף הקרוב אליכם כדיי להתייעץ עוד על יחסי מין בטוחים ואמצעי מניעה. אנחנו כאן בשבילכם!


בן 17 שואל: #99566
היי אני וחברה שלי עדיין לא שוכבים, אבל בא לנו להתקדם שלב ולהיות ערומים לגמרי ורק להתחכך עם האיבר מין שלי והאיבר מין שלה.. בלי חדירה וגמירה בתוך. אנחנו רוצים לעשות את זה, אבל פוחדים שייכנסו "טיפות אהבה" לנרתיק שלה. אנחנו קוראים בכל מיני אתרים ועדיין לא קיבלנו תשובה ישירה- האם אפשר להיכנס להיריון מטיפות אהבה, או מהסוג תנוחה שאנחנו רוצים לעשות? תודה

תשובה:
שלום, קודם כל זה נהדר שאתם מתקדמים בקצב שלכם ובדרך ששניכם מסכימים עליה דרך תקשורת זה עם זו. לגבי השאלות ששאלת- טיפות אהבה אכן יכולות להוביל לכניסה להריון. גם אם אתם מבצעים סקס על יבש בעירום ומבצעים חיכוך של איברי המין, במידה ואיבר המין שלך יהיה צמוד לפתח הנרתיק שלה, עלול להיות הריון, כיוון שהזרע עלול להיכנס ישירות לנרתיק. לכן בסיטואציה כזו עליכם להשתמש בקונדום(או באמצעי מניעה אחר). במידה ואתם מבצעים סקס יבש ללא חיכוך וקירבה בין איברי המין, לא יהיה חשש להריון. בנוסף, במידה ותחליטו לעבור לשלב הבא וגם לבצע יחסי מין מלאים, חשוב לזכור שגם מטיפות אהבה ניתן להיכנס להריון ולכן חשוב מאוד להשתמש באמצעי מניעה ולא לבצע חדירה ללא הגנה( גם אם תגמור בחוץ, עדיין טיפות האהבה יכולות להוביל להריון). לכל התייעצות נוספת בנוגע לאמצעי מניעה או יעוץ, אתם מוזמנים להתקשר ולהגיע אלינו לסניף דלת פתוחה שקרוב לביתכם. בהצלחה!


בן 17 שואל: #99126
תענוווו לי בבקשהה

תשובה:
היי יקירי, אם היד שלך הייתה רטובה כתוצאה מהשפיכה ומיד לאחר מכן נגעת באיבר המין של חברה שלך, יש סיכוי קלוש להיריון ובמקרה כזה מומלץ לקחת את הגלולה של היום שאחרי, וניתן לקחת אותה עד 72 שעות לאחר קיום יחסי המין (עדיף כמה שיותר בסמיכות לזמן של יחסי המין). אם היד שלך הייתה יבשה לגמרי אז אין סיכוי להריון. בנוסף, באופן עקרוני גם אם גמרת והיא הייתה עם תחתונים הזרע לא יכול לעבור את הבד ולכן אין חשש להריון. אם אתם עדיין מאוד לחוצים אתם יכולים לבצע בדיקת הריון 10 ימים לאחר קיום יחסי המין עם השתן הראשון של הבוקר או 14 ימים לאחר קיום יחסי המין עם כל שתן של היום. בכל מקרה כאשר תרגישו שאתם כן רוצים לקיים יחסי מין תעשו זאת עם אמצעי מניעה. יש מגוון אמצעי מניעה שיכולים להתאים לכם ואתם מוזמנים להגיע לדלת הפתוחה שקרובה אליכם ולקבל עליהם הסבר ויעוץ מפורט. בהצלחה!


בן 16 שואל: #98728
היום אני וחברה שלי קיימנו סקס יבש אני הייתי ערום ללא תחתונים היא הייתה עם חצי טייץ וחוטיני מתחת לא גמרתי לה על האיבר מין שלה אבל ראיתי שהיה לה שם ממש רטוב אני לא יודע ולא חושב שיכולה לצאת כמות כזאת גדולה של טיפות האהבה אז אני לא יודע אם זה אני או היא והאם יש סיכוי שהיא תכנס להריון?? כלומר שהזרע שבטיפות האהבה חדר גם את הטייץ וגם את התחתון..? והגיע לאיבר המין שלה .

תשובה:
שלום לך. דרך הטייץ והתחתונים הזרע לא יעבור וסקס יבש זו דרך נהדרת ליהנות יחד מבלי לקיים עדיין יחסי מין. אולי הרטיבות היתה גם משום שהיא התגרתה ואז המקום עבור סיכוך יחד עם טיפות האהבה. בכל מקרה זה בסדר גמור היא יכולה להישאר עם מכנסיים ואתה ערום ואתם יכולים ליהנות יחד.


בת 16 שואלת: #96343
היי אתמול חבר שלי היה אצלי והגענו למצב שהוא דחף לי אצבעות. חשוב לציין שזוהי לא פעם הראשונה שזה קורה. הוא בהתחלה דחף לי אחת ואז ניסה שתיים ואז אמרתי לו שזה כואב לי והוא הפסיק. מאז שהוא הלך כל פעם שאני עושה פיפי יש לי מין הרגשה מוזרה כזאת בפוט לא יודעת איך להסביר את זה. בכל אופן למרות שלא עברו עדיין 24 שעות, מה זה ? זה מסוכן ?

תשובה:
שלום לך. אני שמחה לשמוע שחבר שלך הפסיק ברגע שאמרת לו שכואב לך. יחסי אינטימיים אינם אמורים לגרום לכאב לאף אחד מהצדדים וחשוב להיות קשובים לתחושות אחד של השנייה (וגם להיפך, כמובן). ייתכן והכאב שחשת נבע ממתיחה של קרום הבתולים או מפציעה קלה ברקמת הנרתיק, שהיא רקמה מאוד עדינה. ייתכן וההרגשה המוזרה שאת חשה כעת היא ההחלמה של המקום. אם לא מופיע דימום רב או כאב חד אינך צריכה לחשוש ואני מאמינה שהתחושה שאת מתארת תחלוף בתוך כמה ימים. אם את עדין דואגת או שעדין כואב/מציק לך את מאוד מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני ונשמח לייעץ לך. כל טוב.


בת 16 שואלת: #95676
שכחתי להגיד לך בשאלה הקודמת רק שאני בערך שבוע לפני המחזור וקצת כואבת לי הבטן אבל תמיד אחרי שאנחנו עושים דברים כאלה ביחד כואבת לי הבטן, יש סיבה? אולי כי אני מתכווצת כשאני מגיעה לפורקן?

תשובה:
יקירה, טוב לראותך חוזרת אלינו להתייעצות. אתייחס לשתי השאלות, אפתח ואגיד שאין חשש להריון (הפעם הדימוי של חברך נכון!), כדי שיהיה הריון,צריך שיהיה מגע בין איברי המין ונוזל הזרע יעבור. מכיוון שחבר שלך היה עם תחתון, נוזל הזרע לא יכול לעבור מבעדו. בנוגע לכאבי הבטן, יתכן שאת לפני הווסת (מחזור) וגם מפני שאת מגורה מינית. אני שמה לב שאת מעלה שוב ושוב את אותן החששות לגבי הריון, הייתי ממליצה לך לקבוע תור לגינקולוג בנושא של אמצעי מניעה, או לפנות לאחד מסניפיי "דלת הפתוחה" ונשמח לעזור. מקווה שהרגעתי. אנו כאן בשבילך.


בן 17 שואל: #95454
אני עדיין לא בטוח מה זה סקס יבש?

תשובה:
היי, אז כדי להבהיר את העניינים אני פה כדי להסביר. סקס יבש הוא למעשה התחככות של איברי המין אחד בשני, ללא חדירה לנרתיק האישה. סקס יבש יכול להיות כששני הצדדים לבושים, כששניהם ערומים, כשאחד עם תחתונים והשני לא וכדומה. סקס יבש הוא מגע מאוד מענג לשני הצדדים וקל להגיע איתו לאורגזמה הדדית. הרבה הנאה וחג שמח!


בת 17 שואלת: #95409
היי. ביום חמישי שכבתי על חבר שלי, הוא עם תחתונים ואני בלי ונמרחתי על הפין שלו עם הכוס(הוא עדיין היה עם תחתון) והכיפה שלו כלפיי מעלה כלומר על הבטן ואני נמרחתי על החלק של הפין עצמו ודאגתי שלא ייגע בכיפה כדי להמנע מטיפות אהבה. האם יש אפשרות להכנס מזה להריון? תודה.

תשובה:
שלום לך, מכיוון שלא היה מגע ישיר בין איבר המין שלו לשלך אין חשש להיריון. המשך שבוע טוב וחג שמח


בת 16 שואלת: #95336
לא קיבלתי מחזור כבר 10 ימים. יש לי חבר עוד לא שכבנו אבל קרו כמה פעמים שאיבר המין שלו נגע באיבר המין שלי אבל ללא חדירה. לדאוג? מה מומלץ לעשות?

תשובה:
שלום לך. אני מבינה מדוע את מודאגת. אינך מציינת בשאלתך האם המחזור שלך סדיר בדרך כלל. אצל הגבר פעמים רבות ישנה הפרשה של נוזל הנקרא "טיפות אהבה" ומכיל זרע. נוזל זה מופרש כתוצאה מהגירוי המיני גם ללא כניסה של הפין אל הפות. אם היה מגע של טיפות אהבה באזור פתח הנרתיק שלך ישנו סיכוי, גם אם נמוך מאוד, להריון. ההמלצה שלי, על מנת שתוכלי להיות בטוחה, היא לבצע בדיקת הריון. את יכולה לרכוש בדיקה בכל בית מרקחת או סופר פארם ללא מרשם רופא, אך את מאוד מוזמנת ליצור איתנו קשר ולהגיע לבדיקת הריון אצלנו בסניף "דלת פתוחה" הקרוב למקום מגורייך. ממתינות לשיחתך. כל טוב.


בת 17 שואלת: #95335
שלום, אני וחבר שלי עשינו סקס יבש ושנינו היינו עם תחתונים אז והוא גמר אז אני קצת מפחדת.. אז יש חשש להריון?

תשובה:
שלום לך. אין לך מה לדאוג. הריון נוצר כאשר יש מפגש בין זרע וביצית. מפגש כזה יכול לקרות כאשר יש שפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בפתח הנרתיק. במקרה שלכם, התחתונים יצרו סוג של "מחסום" ואין כל חשש להריון. מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני ונוכל לייעץ לך כיצד להימנע מהריון בסקס יבש. כל טוב.


בן 15 שואל: #95196
אני וחבר שלי עשינו על יבש. אני הייתי עם תחתונים והוא בלי , חלק מהזמן הייתי בלי אבל הוא גמר על המיטה. אחרי זה עשינו את זה שוב ואני מפחדת אם יש סיכוי להריון

תשובה:
שלום לך. אני יכולה להבין את החשש שלך מפני הריון. מאחר ואת מציינת כי חלק מהזמן שניכם הייתם עירומים לגמרי, הסיכוי שאת בהריון הוא מאוד נמוך אך אני לא יכולה להבטיח לך שאת בטוח לא בהריון. הסיבה לכך היא שלגבר ישנה הפרשה של נוזל זרע (טיפות אהבה) עוד לפני הגמירה, כך שגם אם חבר שלך גמר על המיטה, אם במהלך הסקס היבש היה מגע בין איברי המין שלכם, ייתכן שאותה הפרשה הגיע לאזור פתח הנרתיק שלך. למרות שהסיכוי להריון הוא מאוד נמוך, אני ממליצה שתצרי איתנו קשר ב"דלת פתוחה". תוכלי להוסיף פרטים בטלפון ליועצת שתקבל את שיחתך והיא תוכל להדריך אותך לגבי ההמשך וגם לגבי שימוש באמצעי מניעה כשאתם מקיימים סקס יבש. כל טוב


בת 19 שואלת: #94994
היי, חבר שלי ואני שכבנו במיטה והוא החדיר לי למשך שניה אחת בערך בלי קונדום ואז הוציא ככה איזה פעמיים. למשך שניה והוציא אחכ הוא אמר שזה מסוכן והרים את הבוקסר ואחרי הרבה זמן שעשינו על יבש הוא גמר. מה שאני מנסה להגיד-הוא היה מאוד אחוק מגמירה שהוא הכניס. לא חשבתי ולא חששתי בכלל והיום גיליתי שהמחזור שלי מאחר ב3 ימים.. המחזור שלי רק לאחרונה נהיה יחסית סדיר (עדיין מאחר ביום או יומיים בערך) אבל אני נורא לחוצה. אני יודעת שהלחץ עלול לעכב עוד יותר את המחזור אבל אני לא מצליחה להירגע. אני חוששת גם שהמחזור שלי הפסיק בגלל שאני נורא רזה (בת 19 1.67 ושוקלת 47 קילו.. לא מצליחה להשמין.. אני לא אנורקסית.) אז אני מפחדת לפנות לאמא שלי או לרופאה ולבדוק מה הסיבה כי אולי יגלו שאני לא בתולה או חלילה בהריון

תשובה:
שלום לך. אני יכולה להבין את החשש והבלבול שלך. אם אינך מרגישה בנוח לפנות לאמך או לרופאה, אינך צריכה - אנחנו כאן בשבילך! את מאוד מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני ב"דלת פתוחה" ותוכלי גם להגיע לביצוע בדיקת הריון אם תרצי בכך. אנחנו מחויבות לסודיות ולא נספר לאיש. תוכלי לשאול אותנו כל מה שאת רוצה לדעת לגבי שימוש נכון באמצעי מניעה. ממתינות לשיחתך. כל טוב.


בן 18 שואל: #94977
היי, אני וחבר שלי אתמול עשינו סקס יבש אני עם מכנס טרנינג ותחתון והוא עירום מלא, הוא עושה את התנועות כאשר הפין שלו מכוון לפות שלי. סיימתי מחזור לפני שלושה ימים וכשחזרתי הביתה הופיע לי דם על התחתון. יש מצב שנקרע לי הקרום? בבקשה אני ממש מפחדת

תשובה:
שלום יקירה. בדיוק עניתי על אותה שאלה. אין לחשוש מקריעת קרום בתולין משום שהוא דורש חדירה מלאה וזה אורך זמן ואת מתארת אותך לבושה מכנסיים ותחתונים כך שזה ממש לא אפשרי. יכול להיות שהמשיך לך מחזור הוסת. לעיתים הוא מפסיק וממשיך שוב. תמשיכו ליהנות מסקס יבש, ליהנות ממגע גופני, סקס יבש זו דרך נהדרת ליהנות.


בן 18 שואל: #94974
היי , אני וחבר שלי אתמול עשינו סקס יבש אני עם מכנס ותחתון והוא ללא תחתונים. סיימתי את המחזור שלי לפני יומיים וכשחזרתי לבית ראיתי על התחתון כתם של דם מה שבחיים לא קורה לי יש מצב שנקרע לי קרום הבתולין?? לחוצה ממש

תשובה:
שלום יקרה. אם היית עם מכנסיים ותחתונים אין כל סיבה שתיכנסי להריון הלא לא היתה חדירה ממה שאת מתארת אלא רק חיכוך. קרום בתולין דורש מאמץ לעיתים כדי להיקרע ושוב ממה שאת מתארת לא מדובר בקריעת בתולין שלא תמיד גם נקרע בפעם אחת. אולי כתם הדם קשור למחזור הוסת שאת אמורה לקבל או מבן זוגך. אין צורך להיות לחוצה, נשמי והמשיכו ליהנות יחד מסקס יבש, מזמוזים ונישוקים. בהצלחה


בת 15 שואלת: #94952
שלום קראתי הרבה שאלות דומות לשלי ועדיין רציתי תשובה לשאלה האישית שלי . יש לי חבר כבר כמעט שנה שנינו בני 15 וקצת ולפני שבוע קיימנו סקס יבש כשהוא עם תחתוני בוקסר ואני עם חוטיני , עכשיו לאחר שבוע כואב לי הראש רק בצד שמאל ואני סובלת מעייפות . חשוב לציין שאני סובלת ממיגרנות מידי פעם ושהמערכת החיסונית שלי לא טובה כל כך אבל בכל זאת האם יש סיכוי להריון מהמקרה הזה ? ובנוסף אם למשל היינו מגיעים למצב שרק הוא היה עם בוקסר ואני הייתי בלי כלום ( לא הגענו למצב כזה ) היה יכול להיות הריון ? תודה רבה ויום טוב

תשובה:
שלום לך. שמחה לשמוע שאת מתעניינת וקוראת שאלות ותשובות. אין לך כל סיבה לדאגה. הריון מתרחש רק כאשר יש מפגש בין זרע וביצית. לרוב, מפגש כזה מתרחש אם הייתה שפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בקרבת פתח הנרתיק. מאחר ושניכם לבשתם תחתונים, לא היה יכול להיווצר מפגש. גם במקרה ובו את היית ללא תחתונים אך חבר שלך עם בוקסר, כל עוד לא היה מגע ישיר בין הפין והפות, אינך צריכה לחשוש. אני מאינה שכאב הראש שאת מתארת אכן קשור למיגרנה. את מאוד מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני ולשמוע עוד על הגנה מפני הריון בעת קיום סקס יבש. רק בריאות וכל טוב.


בת 20 שואלת: #94898
היי דחוף!!! אני וחבר שלי היינו יחד ברכב שלי אני במושב הנהג והוא במושב לידי כשאנחנו ללא מכנסיים ותחתונים עשיתי לו ביד וכשגמר לא שמתי לב לאן הזרע שלו הגיע / עף אני ממש מפחדת שזה הגיע איכשהו לאזור האיבר מין שלי או שעף לתחתון שלי בטעות המחזור שלי מאחר בחמישה ימים יש סיכוי שאני בהריון????? אני ממש בלחץ!!!

תשובה:
שלום לך. ממה שאת מתארת הסיכוי להריון הוא מאוד מאוד נמוך. הריון מתרחש במפגש בין זרע וביצית, שלרוב קורה בעת יחסי מין המשלבים כניסה של הפין אל הפות ושפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בקרבת פתח הנרתיק. איחור בקבלת הווסת יכול להיגרם מסיבות נוספת מלבד הריון, כמו מצב נפשי לחוץ (כפי שאת מתארת) או שינוי בסדר היום. כמו כן, את אינך כותבת בשאלתך האם המחזור שלך לרוב סדיר. על מנת להיות רגועה את יכולה לקנות ערכה לבדיקת הריון בכל בית מרקחת או סופר פארם ללא מרשם רופא. לכל שאלה או ייעוץ - אנחנו כאן ואת מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני. כל טוב.


בת 17 שואלת: #94647
שלום, אני בת 17. קיבלתי מחזור בגיל 11 והוא כבר כמה שנים לא סדיר. השנה היתה לי הפסקה של חמישה חודשים שבהם בכלל לא קיבלתי מחזור. האם זה סימן לעקרות? ובנוסף, עשיתי סקס יבש עם חבר שלי לפני חודשיים. אני הייתי עם תחתון וטייץ והוא עם בוקסר. האם יש חשש להריון? אשמח לתשובה. תודה מראש.

תשובה:
הי לך, אם יש בעיה בסדירות של הווסת (מחזור) שלך כדאי שתפני לרופא גניקולוג לייעוץ. תשתפי את אמא שלך ומומלץ שתלכו יחד. לעתים מדובר בתופעה גנטית אבל לעתים גם קשור לתזונה, שינויים הורמונליים ועוד. בכל מקרה, מומלץ להיות במעקב עם רופא. אי סדירות של וסת היא לא סימן לעקרות ויש טיפול להסדרת הווסת שרופא נשים יכול להמליץ לך, במידה ויש בכך צורך (ע"פ שיקול דעתו הרפואי). בנוגע לשאלתך לגבי הסקס היבש, לא יהיה הריון כאשר יהיה מגע על הבגדים, או התחתונים כפי שקרה אצלכם. אנחנו כאן בשבילך, בהצלחה.


בת 21 שואלת: #94414
עשיתי בדיקת הריון שקונים בסופר פארם..יצא שלילי ..יתכן שבכל זאת יש סיכוי שהיא לא אמינה ? המחזור עדיין לא הגיע

תשובה:
שלום לך. אני חושבת שהתשובה השלילית של הבדיקה יחד עם העובדה שלא היתה כניסה של הפין אל הפות ולא היתה שפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק או בקרבתו בהחלט יכולים להרגיע אותך. אני יודעת שבסיטואציה כזאת קשה מאוד להירגע, אך כפי שנכתב בתשובה הקודמת, מצב נפשי משפיע על סדירות המחזור והרבה פעמים הווסת מאחרת כשאנו נמצאות במצב נפשי לחוץ. נסי להירגע עד כמה שאפשר, אני בהחלט לא חושבת שיש סיבה שתשמיכי לדאוג מהריון. במידה והאיחור ממשיך, תמיד תוכלי לפנות אלינו או אל רופא נשים/משפחה ולהתייעץ. כל טוב.


בת 18 שואלת: #93917
אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין ללא חדירה אך הוא גמר עלי בטעות...האם אני יכולה להיכנס להיריון מדבר כזה?

תשובה:
שלום לך. הריון מתרחש כאשר יש מפגש בין זרע וביצית. מאחר ולא הייתה כניסה של הפין אל הפות וחבר שלך גמר על גופך הסיכוי להריון הוא מאוד נמוך, אך תלוי אם השפיכה הייתה בקרבת פתח הנרתיק. במקרה כזה ישנו סיכוי, גם אם קטן מאוד, שחלק מנוזל הזרע יכנס לנרתיק. מאחר ואינך כותבת בשאלתך היכן התרחשה השפיכה אני לא יכולה להבטיח לך שאת לא בהריון, אם כי מדובר על סיכוי מאוד קטן. תוכלי להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ טלפוני מאחת היועצות שלנו אם את חוששת שהייתה שפיכה של נוזל זרע בקרבת פתח הנרתיק. כל טוב.


בן 16 שואל: #93574
שלום אני וחברה שלי עושים סקס יבש ואני רואה שהיא פעם כן מתחרמנת ופעם לא מתחרמנת על פי תווי פנים איפה אני צריך ״לפגוע״ לה כדי לענג אותה כמה שיותר?

תשובה:
שלום לך. אני מבינה מתוך שאלתך כי תחושת העונג וההנאה של חברה שלך חשובים לך. אחד הדברים הבסיסיים המבטיחים קשר זוגי בריא היא תקשורת כנה ופתוחה. במקום לנסות ולהבין מתוך הבעות הפנים של חברה שלך האם היא נהנית או לא, אתה יכול פשוט לשאול אותה: נעים לך? את נהנית? תוכל גם לשאול את חברה שלך איזה סוג מגע מהנה אותה יותר. זה מאוד נעים ומחזק שבן הזוג קשוב ומתעניין. אצל רוב הנשים (כ-75%) האיבר שגרום להנאה הגדולה יותר הוא הדגדגן. גם במקרה זה, אתה וחברה שלך יכולים לגלות ביחד מה סוג המגע שנעים לה - מהיר או איטי, חלש או חזק. לפני כל מגע כדאי שתבדוק עם חברה שלך האם היא מוכנה, מסכימה ומעוניינת. כל טוב.


בן 17 שואל: #93444
שלום, יש לי חברה כבר 8 חודשים והקשר שלנו רציני. עד עכשיו קיימנו רק סקס יבש והסיבה לכך היא שהיא מפחדת מקיום יחסי מין. אני כבר קיימתי יחסי מין בעברי ואני לא מוצא דרך להרגיע אותה ולהסביר לה שהמצב אינו נוראי. כמובן שאני לוחץ עלייה ואמרתי לה שאני מוכן לחכות גם שנה, אולי זה ישמע קצת מצחיק אבל כואב לי לחזור כול הפעם הביתה עם כאב באשכים או לישון איתה ולקום עם הכאב. יש אולי דרך להסביר או סתם להרגיע אותה בעיניין? והאם יש דרך שגם אני אוכל להנות מהסקס היבש? כי ללחוץ אני לא רוצה ועדיף למצוא פיתרון גם לבעיה הזו.

תשובה:
שלום לך, כל הכבוד על הרגישות שלך לחברה שלך. אתה צריך לכבד את הרצון שלה וכרגע תצטרכו לחכות. השאלה, למה היא מפחדת מיחסי מין? מה ספרו לה על זה? אולי שמעה חוויות קשות מנערות בגיל שלה? הייתי מציעה לכם להגיע יחדיו לייעוץ ב"דלת פתוחה" באר שבע ולדבר על הדברים, לשמוע מידע שיכול לעזור, להקל וגם להרגיע. תוכלו לעת עתה להתנסות באוננות משותפת ואולי זה יקל על הכאבים שאתה חש או שתאונן לבד בשרותים וזה גם יכול להרגיע אותך. בהצלחה ונשמח אם תגיעו אלינו


בן 18 שואל: #93355
היי קראתי כמה שאלות ותשובות שלך ושמתי לב שבחלק מהתשובות את רושמת שחייב להיות חדירה כדי להיכנס להריון ומצד שני יש תשובות שאת רושמת שלא חייב להיות חדירה כדי להיכנס להריון .. עכשיו מה באמת המשפט הנכון להגיד על סקס יבש כשנוצר חיכוך בין אברי המין ?

תשובה:
שלום לך. שאלה כ"כ טובה ונכונה. על מנת שיתרחש הריון יש צורך שיתקיים מפגש בין זרע וביצית. מגע כזה מתאפשר לרוב בקיום יחסי מין המשלבים כניסה של הפין אל הפות, ושפיכה של נוזל זרע בתוך הנרתיק. עם זאת - יש כל מיני פירושים של מהו "סקס יבש". אם מקיימים מגע מיני ללא כניסה של הפין אל הפות - זה ייחשב סקס יבש, נכון? אך אם הגבר ישפוך בפתח הנרתיק וחלק מנוזל הזרע יכנס אל הנרתיק- יכול להתרחש מפגש בין זרע וביצית ויתחיל הריון. לכן, ההמלצה שלי, גם בסקס יבש, אם יש מגע קרוב של איברי המין רצוי מאוד להשתמש בקונדום. כל טוב.


בת 17 שואלת: #93109
אני וחבר שלי מבצעים מגע מיני לא מוגן אבל בלי חדירה ונהייה לי כמו פצע נפוח כזה על השפתיים החיצוניות למעלה אבל בלי מוגלה רק אדום ונפוח. ה זה יכול להיות?

תשובה:
שלום לך. אינך מוסרת הרבה פרטים לגבי סוג המגע המיני, אך יכול להיות שאם אתם מבצעים מגע שכולל חיכוך של הפין של חבר שלך כנגד הפות שלך, נגרם לך שפשוף - אדום וכואב כמו שפשוף בכל מקום אחר בגוף, רק שהפות הוא איבר עם עור רגיש ועדין עוד יותר. עם זאת, עליך לזכור כי הייעוץ שניתן לך באתר אינו רפואי ואני ממליצה לך לשקול לגשת לרופא/ת נשים או רופא/ת עור על מנת שיבדקו את הפצע, אם אינו עובר. בכל מקרה, אני ממליצה שעד שהפצע אינו עובר תנסו למצוא יחדיו דרכים אחרות ליהנות ממגע מיני ובתנאי שלא ייגרם לך כאב או פצע נוסף. תוכלי גם להתקשר אלינו לדלת פתוחה ולהתייעץ עם אחת היועצות שלנו. כל טוב.


בת 17 שואלת: #93018
אם עושים תנוחות סקס אבל שעם בגדים האיתי עם מחנס ותחתון והוא לשנייה היה בלי אבל אני כל הזמן נישארתי עם בגדים יש סיכוי מי זה להריון

תשובה:
שלום לך. אינך צריכה לחשוש. על מנת שיתרחש הריון, יש צורך שיפגשו זרע (מהגבר) וביצית (מהאישה). כל עוד את לובשת בגדים, הזרע אינו יכול להיכנס לנרתיק שלך ומשם לרחם. גם אם חבר שלך ערום ואפילו אם הוא מגיע לשפיכה - אין סיכוי להריון. כל טוב.


בת 20 שואלת: #92891
לפני המחזור בארבעה ימים אני והחבר של שכבנו יחד ..תוך כדי האיבר המיני שלו נגע בשלי לצורך שפשוף יחד עם זאת הוא גמר בחוץ , חשוב לי לציין שאני בתולה מה שמפחיד אותי שאולי טיפה אחת נכנסה למרות שהוא גמר לגמרי בחוץ .. היתי צריכה לקבל מחזור לפני יומיים ולמעשה לא קיבלתי ..האם יש מצב שנכנסתי להריון ?? אני ממש מודאגת

תשובה:
שלום לך. אני בהחלט יכולה להבין מדוע את לחוצה. ממה שתיארת, לא הייתה כניסה של הפין אל הנרתיק וגם לא הייתה שפיכה של נוזל זרע בנרתיק ולכן הסיכוי שאת בהריון הוא די נמוך. צריך לזכור כי קיימת אצל הגבר הפרשה של טיפות אהבה לפני האורגזמה ("גמירה") וגם נוזל זה מכיל זרע, אם כי-שוב- לפי מה שתיארת הסיכוי שנוזל זרע נכנס לנרתיק הוא מאוד קטן. המחזור החודשי והווסת מאוד מושפעים ממצבנו הנפשי והרבה נשים מדווחות על איחור בווסת כשהן נמצאות בלחץ. ייתכן והאיחור שאת חווה נובע מכך שאת לחוצה (גם אם מסיבה מובנת...). על מנת שתוכלי להירגע את יכולה לרכוש ערכה לבדיקת הריון ללא מרשם ובכל בית מרקחת. את מוזמנת גם להתקשר אלינו לדלת פתוחה ולהתייעץ איתנו בכל שאלה שמעניינת אותך כולל מניעת הריון. כל טוב.


בת 19 שואלת: #92861
היי , אני בת 19 אני קיימתי יחסי מין יבשים עם חבר שלי , איבר מינו היה חשוף וגם איבר מיני הוא טוען שהוא לא נתן לנוזלים שלו לצאת ( איבר מינו היה בתוך איבר מיני אך הוא לא הכניס אותו עמוק אל רק להתחלה ) והוא תפס את זה חזק כדי שלא יצא , אך אני מפחדת שטיפות שלו נכנסו לי לנתריק בבקשה עיזרו לי

תשובה:
שלום לך. אני יכולה להבין את החשש שלך. אצל הגבר יש הפרשה של נוזל שאנו מכנים "טיפות אהבה", שזהו נוזל שיוצא מהפין עוד לפני האורגזמה ("שפיכה"/"גמירה") ומכיל תאי זרע. לא תמיד הגבר יכול להרגיש ביציאה של טיפות האהבה ולכן השיטה של "לצאת בזמן" או לא לגמור בתוך הנרתיק אינה שיטה בטוחה. את מציינת כי לא היתה כניסה מלאה של הפין של חבר שלך אל הנרתיק שלך, אך עדין חלק מהפין היה בתוך הנרתיק. אמנם יש סיכוי די נמוך לכך שאת בהריון, אך איני יכולה לקבוע. אם לא עברו 72 שעות מאז המגע המיני שאותו את מתארת, אני מאוד ממליצה שתיקחי פוסטינור או נורלבו. את יכולה לרכוש את הכדור בבית מרקחת ללא מרשם רופא. בכל מקרה שבועיים לאחר הטילה של הגלולה, יש לבצע בדיקת הריון. אני יודעת שהתשובה שלי אולי מלחיצה אותך או מבלבלת ולכן אני מאוד ממליצה שתתקשרי אלינו לדלת פתוחה ותדברי עם אחת היועצות שלנו שתוכל לענות לך באופן מסודר על כל שאלותיך. כל טוב.


בת 20 שואלת: #92767
שלום אני וחבר שלי כמעט 3 וחצי שנים ביחד המחזור אצלי כבד נורא בגלל זה אני לוקחת גלולות בשם מינס התחלתי לא מזמן 9 ימים .. אתמול ב7 וחצי לקחתי גלולה .. ויצאתי עם חבר שלי עשינו סקס יבש שאני עם תחתון תחרה ממש תחרה מלמטה צר שזה חצי מהפות בחוץ והוא היה עם בוקסר ושפשף כזה אצלי לא גמר בכלל ואני בטולה, היה רטיבות אני דואגת נורא נורא כי אף פעם לא עשיתי דבר כזה למרות שאני לוקחת גלולות אבל אמרו לי שהן לא משפיעות רק אחרי חודש משהו כזה אז מה הסיכוי שאני בהריון והאם אני מוגנת מהגלולות של מינס גם אם לא נטלתי הרבה זמן רק9 ימים

תשובה:
שלום לך. אני מבינה את החשש שלך. בעיקרון, אם התחלת לקחת את הגלולות ביום הראשון של הווסת (שלב הדימום במחזור החודשי), את מוגנת מהגלולה ראשונה כנגד הריון (על אף שזאת לא המטרה שלשמה התחלת בנטילת הגלולות). אתה מתארת שהרגשת רטיבות על אף שחבר שלך לא גמר. יכול להיות שמדובר על הפרשות מהנרתיק שלך שמקורן בתחושת הריגוש וההנאה בעת קיום מגע מיני אפילו כזה שלא משלב כניסה של הפין אל הפות. אצל הגברים יש הפרשה של נוזל טרם השפיכה, לעיתים קוראים לו "טיפות אהבה", ונוזל זה יכול להכיל זרע. מאחר ולא היתה שפיכה בתוך הנרתיק הסיכוי שאת בהריון הוא מאוד מאוד נמוך, אך איני יכולה לקבוע שאת בטוח לא בהריון. חשוב לי שוב להדגיש, שאם התחלת ליטול את הגלולות ביום הראשון של הווסת, את מוגנת! אני ממליצה לך בחום ליצור איתנו קשר ב"דלת פתוחה". היועצת שתקבל את שיחתך תוכל לשאול אותך שאלות מדוייקות יותר וביחד תוכלו לדבר על כל מה שתרצי לדעת. כל טוב.


בת 18 שואלת: #92759
היי לך, אני וחבר שלי עושים סקס יבש כבר כמה זמן האיבר מין שלו מתחכך בשלי ושנינו בלי בגדים, כשהוא מרגיש את טיפות האהבה הוא זז אבל אני מפחדת שהוא זז אחרי שחלק מהן קצת יוצאות על איבר המין שלי , האם יש סיכוי להיכנס להריון מזה?

תשובה:
שלום לך. למען האמת די קשה ולא תמיד אפשר להרגיש מתי יוצאות "טיפות אהבה" ולזוז בזמן, כך שבמקרה כזה יש סיכוי מאוד קטן, אך עדין יש סיכוי להיכנס להריון לא רצוי. אני יכולה להבין מדוע את חוששת ולכן מציעה לך לשקול שימוש בקונדום גם כשאתם מקיימים סקס יבש. בכל מקרה אני ממש ממליצה שתתקשרי אלינו ל"דלת פתוחה" ותוכלי להתייעץ עם היועצת שתקבל את שיחתך לגבי שימוש באמצעי מניעה בקיום סקס יבש. כל טוב.


בת 16 שואלת: #92466
שלום יש לי חבר חצי שנה והוא גדול ממני בכמה שנים לפני כיומים עשינו סקס יבש שאני עם תחתונים אני חוששת שטיפות אהבה שלו הגיעו לפתח הנרטיק. לאחר מכן הוא גמר ואז דחף לי אצבעות. יש סיכוי שאני בהריון?

תשובה:
שלום יקרה. משמח לקרוא שאת נהנית מסקס יבש, זו דרך ליהנות מבלי לקיים יחסי מין. אם היית עם תחתונים לא צריך להיות חשש שטיפות אהבה הגיעו לפתח הנרתיק. אם הוא גמר בחוץ, כלומר הפין לא היה בתוך הנרתיק שלך אז אין חשש להריון וגם לדחוף אצבעות לא גורם להריון. העניין זה שהפין לא יהיה בנרתיק ואז לגמור בחוץ כי קודם יש טיפות אהבה וגם לא לגמור בפתח הנרתיק. אם היית עם תחתונים זה בסדר. בהנאה רבה והמון טוב


בת 15 שואלת: #92370
אני וחבר שלי התחרמננו בפעם הראשונה, ומפני שהתביישתי הוא גמר בתחתון ואז הוא סידר את התחתון ועברו איפשהו 5 דק אם לא יותר מאז שהוא גמר סידר את המכנס,ניגב את הידיים במכנס ואז הוא נגע בי ואני הייתי עם תחתון תחתונים ג'ינס חולצה ארוכה ומעיל מעל. וזה היה הפעם ראשונה שלי שהתחרמנתי ואני ממש לחוצה .. האם זה יכול להיות סיכוי שאני יכנס להיריון? אני ממש מודאגת.. ותודה רבה לאתר שלכם!

תשובה:
הי לך, האם נהית להתחרמן איתו? זה הכי חשוב לי לדעת... לגבי שאלתך, אין חשש להריון כאשר יש מגע מבעד לתחתון, אל חשש. שמחה שפנית, את מוזמנת להעזר בנו מתי שתצטרכי .


בת 24 שואלת: #92152
שלום אני רוצה לדעת אם יצא לחבר שלי טיפות אהבה על הדגדגן בערך חמישה ימים ךפי הביוץ (אני בודקת ביוץ במקלונים ) יש אפשרות שנכנסתי להריון?

תשובה:
שלום לך. לפי מה שאת מתארת הסיכוי שאת בהריון הוא נמוך מאוד. עם זאת כדאי לזכור שקשה לקבוע שלא היתה כניסה של טיפות אהבה אל הנרתיק. איני יודעת מדוע את משתמשת בערכות ביוץ, האם את מנסה למנוע הריון בשיטה זאת? אם אינך מעוניינת בהריון, אולי כדאי שתשקלו שימוש באמצעי מניעה כדי לחסוך את החשש מהריון. כל טוב.


בת 16 שואלת: #92126
אני וחבר שלי עשינו סקס יבש כשאני הייתי בלי תחתון והוא עם. התחככנו אחד בשני, הוא לא גמר ובקושי יצאו טיפות אהבה. האם קיים חשש להריון? המחזור שלי אמור לבוא והתסמינים כבר החלו אבל הוא עדין לא בא ויש סיכוי שאפילו מאחר ביומיים

תשובה:
שלום לך. אם חבר שלך לבש תחתונים זה בעצם יצר "מחסום" בין הנרתיק שלך ובין נוזל הזרע שלו (או טיפות אהבה), כך שאין כל חשש להריון ואת יכולה להיות רגועה. דעי לך שהמצב הנפשי שלנו מאוד משפיע על המחזור ובנות רבות מספרות כי כשהן לחוצות המחזור שלהן מאחר. ייתכן שגם אצלך זה מה שקורה כרגע. נסי להירגע ואני מאמינה שתקבלי בימים הקרובים. כל טוב.


בת 15 שואלת: #91744
אני וחבר שלי עוד מעט שנה ואנחנו מביאים אחד לשניה ביד. היום הייתי אצלו והיינו במיטה ערומים. שנינו לא מתכננים לעשות סקס בשנה הקרובה. הוא בא ונשכב מעליי כך שאיבר מינו נגע בשלי. לאחר מכן הוא נגע בו וטען שהוא טיפה רטוב חצי שעה לפני שהלכתי התחלתי להרגיש כאבי בטן כמו של המחזור למרות שאני אמורה לקבל עוד שבועיים אני ממש מפחדת שאולי במצב מסוים נכנסתי להריון.. או שאולי הוא נהיה רטוב כיוון שנגע בשלי. זה אפשרי שאכנס להריון מזה? תודה:)

תשובה:
שלום לך. אני שמחה שקיבלתם החלטה משותפת לא לקיים יחסי מין ושמצאתם דרכים אחרות ליהנות ביחד ועם זאת אני מבינה את החשש שלך מכניסה להריון לא רצוי. מה שחבר שלך הרגיש נקרא "טיפות אהבה" שהם נוזל שיוצא מהפין לפני השפיכה ויכול גם להכיל תאי זרע. לפי מה שכתבת, הסיכוי להיכנס להריון הוא נמוך מאוד ואני מאמינה שכאבי הבטן שהרגשת אחרי נבעו מכך שהיית בלחץ. אך עם זאת קשה לי לקבוע האם לא נשפכו קצת טיפות אהבה קרוב לפתח הנרתיק. כדי לא להסתכן בכלל, יש מקום שתשקלי לקחת את גלולת היום שאחרי (פוסטינור או נורבלו). נשמח לעמוד לרשותך בייעוץ טלפוני במספרים המופיעים בדף הבית של האתר. כל טוב.


בן 16 שואל: #91116
שלום רב גמרתי על תחתונים של החברה, ולאחר מכן ניקיתי טוב טוב עם נייר טואלט, ואפילו הרטבתי במים קצת וניקיתי ואז ניקיתי שוב עם יבש, לאחר חצי שעה עד שעה היא לבשה את זה. האם ישנו סיכוי להריון? כמו כן קראתי קצת ברשת, והבנתי שהזרע יכול לשרוד כמה שעות באוויר, זה תלוי בטמפרטורה. אבקש תשובה מעמיקה

תשובה:
שלום לך. גם אם אתה גומר על התחתונים של חברה שלך היא לא תיכנס להריון ואם שטפתם את התחתונים אז בכלל אין בעיה כזו. כניסה להריון היא בדרך כלל כניסה של הפין לנרתיק ופחות בדרכים אחרות. כמובן בסקס יבש לא לגמור קרוב לפתח הנרתיק או על הנרתיק. בהנאה רבה!!


בן 14 שואל: #90530
אני בן 14 וחברה שלי לפני יומיים נאנסה על ידי מישהו לעשות סקס יבש עם בגדים האם יש סיכוי שהיא תכנס להריון?

תשובה:
שלום לך, קודם כל - ככל הנראה חברה שלך לא בהריון. אם לא היתה חדירה של הפין אל הפות, או אם לא היתה גמירה של הפין בפתח הנרתיק, ואם שניהם או אחד מהם היו לבושים, אין חשש להריון. שנית, ולא פחות חשוב! אתה מתאר שחברה שלך נאנסה. אינני יודעת מה הפרטים אבל אני מתארת לעצמי שזו היתה חוויה לא קלה ולא נעימה, בלשון המעטה. חשוב שתהיה שם לצידה, תתמוך בה, ותהיה שם בשבילה עם כל הרגשות הקשים והלא נעימים שהיא מרגישה כרגע. זה נפלא שהיא סיפרה לך מה היא עברה, הייתי מעודדת אותה לספר לאמא ואבא, או לכל אדם מבוגר שעליו היא סומכת עליו ומרגישה בנוח איתו. אל תעברו את החוויה הזו לבד, גם לא אתה. אני מתארת לעצמי שגם לך זו חוויה לא קלה. בנוסף, תוכלו להתקשר לקו סיוע לנפגעות תקיפה מינית (לנשים- 1202, לגברים- 1203). הם מתמכים בדיוק בנושא הזה. כמובן שאתם מוזמנים להתקשר גם אלינו ולהגיע אלינו. שיהיה בהצלחה!


בן 15 שואל: #90525
שלום, אני לא כל כך יודע מהו סקס יבש.. אפשר הסבר בבקשה? הבנתי שזה עם בגדים וזה אבל לא מובן לי מה ההגיון.. תודה

תשובה:
היי לך, סקס יבש הינו כאשר שני הפרטנרים משפשפים את איברי המין שלהם אך ללא חדירה. יכול להיות עם בגדים או בלי בגדים. יחסי מין הם יחסים, הם הרבה יותר מחדירה או אורגזמה, ויש הרבה דרכים ליהנות מלבד חדירה. זו פשוט עוד אחת מהדרכים להרגיש נעים ולעשות אחד לשני כיף. (: בהצלחה!


בת 15 שואלת: #90445
היי,כשעושים סקס יבש אז אפשר להשתמש בתנוחות שמיועדות לחדירה רק עם בגדים? אפשר להיכנס להריון?

תשובה:
היי, כשעושים סקס יבש אפשר לעשות את זה בכל תנוחה שנעים וכיף לשני הצדדים. חשוב שתהיו פתוחים אחד עם השני ושתדברו על מה כיף לכם ומה נעים לכם. במידה ואתם עם בגדים, הסיכוי להיכנס להיריון הוא אפסי. תהנו! שבוע טוב!


בת 16 שואלת: #90273
אני וחבר שלי כבר כמעט שנה וחצי ביחד ורק לאחרונה התחלנו לקיים סקס יבש (לא הרגשתי מוכנה לשלב הזה עד עכשיו והוא כיבד את זה) כשאנחנו עושים את זה אני עם מכנסיים והוא לפעמים עם תחתונים 1. לפעמים אני לא ממש נהנית מכיון שזה יוצר לי כאבים בפות, לא בתוך הפות אלא מבחוץ, מה הסיבה לזה? 2. הייתי רוצה לדעת איך אני יכולה לגרום לו ליהנות כמה שיותר כאשר שתינו עם בגדים?

תשובה:
שלום לך. יופי שאת מקשיבה לגוף שלך ומרגישה מתי את מוכנה ומתי לא. שמחתי גם לשמוע שחבר שלך מכבד את תחושותיך ורצונותייך. לפי התיאור שלך, אני מאמינה שמה שגורם לך לכאב הוא השפשוף של המכנסיים או התפר שלהם כנגד הפות, כאשר אתם מקיימים סקס יבש. סיבה נוספת ודי נפוצה היא זמן ארוך של מגע. לפני שאתן לך פתרון אפשרי לכאב, חשוב לי לומר לך משהו: ראשית - אין כל סיבה שתסבלי כאב ואם כואב, פשוט מפסיקים. ההנאה שלך לא פחות חשובה מההנאה של בן הזוג שלך ובמגע אינטימי שניכם צריכים ליהנות. אין לך אחריות בלעדית על ההנאה שלו. על מנת ששניכם תיהנו, צריכה להתקיים ביניכם תקשורת פתוחה ומכבדת (שאני יודעת שיש לכם, כי הדגשת שחבר שלך מכבד את תחושותיך). אם את רוצה להצליח לגרום לחבר שלך הנאה, את פשוט יכולה לשאול אותו מה נעים לו ואיזה סוג של מגע. כמובן שאם אינך מרגישה בנוח לעשות משהו שהוא ביקש - אינך צריכה! וחשוב שגם תגידי לו מה נעים לך ואיך הוא יכול לגרום לך ליהנות. אתם יכולים להתחבק, להתנשק, להתלטף,להתמזמז, לדבר אחד עם השני - וכל זאת בבגדים. לגבי פתרון אפשרי לכאב: כדי למנוע שפשוף, תוכלי לנסות ללבוש בוקסרים או משהו דומה ללא תפר באסור הפות. פתרון קל יותר הוא פשוט לקצר את הזמן. מעל הפות יש עצם ולחץ ממושך עליה גורם לכאב. אל תעשו סקס יבש לאורך הרבה זמן, נסו לקצר את הזמן וליהנות ממגע אחר. מאוד חשוב גם, לתת מנוחה של מספר ימים לאזור כל עוד הוא כואב. כל טוב.


בת 15 שואלת: #90153
היי, לפני כחודש, עשיתי סקס יבש עם חבר שלי. אני הייתי עם תחתונים והוא בלי. הוא סוג של החדיר, אבל הוא לא באמת יכל כי אני הייתי עם תחתונים. הוא לא גמר, הוא גם לא הרגיש שהוא גומר. מה הסיכויים שאני בהריון? ודרך אגב אני יודעת שטיפות אהבה יכולות לצאת לפני שהגבר גומר, השאלה אם הם יצאו פה? ואם יש סיכוי להריון? במשך החודש הזה לא הרגשתי שום שינויים בגוף שלי, חוץ מהפרשות שבאות והולכות. ועוד שאלה קטנה, יש אפשרות שהטיפות אהבה יכולות ״ללכת״ לבד ולהיכנס לרחם, נגיד והוא גמר ליד המשפעה, יש סיכוי? אני ממש מקווה שתענו זה דחוף..

תשובה:
שלום לך. אני מבינה את החשש שלך. את בהחלט צודקת לגבי "טיפות אהבה", הן אכן יוצאות מהפין לפני שהגבר גומר, אבל - הסיכוי שתכנסי להריון מ"טיפות אהבה" כאשר לא מתבצעת כניסה של הפין אל הפות ושפיכה בתוך הפות הוא אפסי. את מספרת ששניכם הייתם עם תחתונים, ולכן לא הייתה כניסה של נוזל זרע (או טיפות אהבה אל הפות). את כותבת שהסקס היבש קרה לפני כחודש, האם יש לך איחור במחזור? אם החשש שלך מפני הריון נובע מאיחור במחזור, תוכלי לבצע בדיקת הריון. נשמח לעזור לך בכך! תוכלי לתאם פגישה בסניף של ה"דלת הפתוחה" שקרוב למקום מגוריך ולבצע אצלנו בדיקת הריון. אבל, חשוב לי לומר לך שוב - ממה שאת מתארת הסיכוי להריון קטן מאוד. דבר נוסף שחשוב לי לומר לך - אם אינך מעוניינת בחדירה, עליך לומר זאת באופן ברור לחבר שלך. תקשורת מאוד חשובה במצבים אינטימיים. והכי חשוב ששניכם תיהנו ואף אחד לא יחשוש לומר לאחר מה נעים לו. כל טוב.


בן 16 שואל: #89761
אני וחברה שלי עשינו מין סקס יבש כזה לפני בערך שבוע (שנינו היינו עם מכנסיים + תחתונים ) והיה חיכוך באברי המין אני מפחד שיצא לי טיפה נוזל זרע והיא נכנסה להריון למרות שאני לא מאמין שזה קרה.. זה יכול לקרות אם לא הייתה חדירה ושנינו היינו לבושים?

תשובה:
שלום לך. זרע לא עובר דרך הבגדים ולכן אין לך מה לחשוש מהריון.


בן 16 שואל: #88564
אני וחברה שלי היתחרמנו והיא עלתה עלי ואני עליה אבל אני הייתי חצי ערום והיא הייתה עם בגדים והיתחרמנו ואז היא הביאה לי בייד וגמרתי לידיה והיה על השמיכה טיפה וניקתי , אני רוצה לדעת אם יש סיכון להריון צשהו כי המחזור שלה מאחר ביום כבר יומיים . והיא בת 15 ולחוצה שהיא לא מקבלת כי בדרך כלל אצלה זה סדיר חייב תשובה תודה רבה !׳

תשובה:
שלום לך. כדי להיכנס להריון צריכה להיות כניסה של הפין אל הנרתיק ושפיכה בתוך הנרתיק. לפי מה שאתה מתאר הדברים האלה לא התרחשו. ייתכן והמחזור של חברה שלך מאחר בגלל שהיא לחוצה. מצב נפשי לחוץ יכול להשפיע על הסדירות של המחזור. כל טוב


בת 17 שואלת: #88474
אני לוקחת גלולות באופן סדיר סהכ התחלתי לקחת אנטיביוטיקה לפני כשבועיים לפחות עקב פציעה ולא ידעתי את הרופא שאני לוקחת גלולות מכיוון ושכחתי לציין זו קיימתי יחסי מין יבשים עם תחתונים בזמן שלקחתי גלולות כבר שנה ולאחר שבוע שבועיים התחלתי לקחת אנטיביוטיקה אבל עדיין לא קיבלתי מחזור באותו החודש ובדרך לחודשיים האם זה מכיוון שנכנסתי להריון או מכייון והאנטיביוטיקה היא זו שמעכבת לי את קבלת המחזור תודה

תשובה:
שלום. אני ממשיכה את אותה תשובה שנתתי לך בשאלתך הקודמת. גלולות לא אמורות להפסיק מחזור ברגע שאת מסיימת גלולות או לוקחת את הגלולות שלא פועלות (תלוי איזה גלולות את לוקחת) את אמורה לקבל מחזור. אולי חלש יותר וקצר אבל עדיין מחזור. אם לא קיבלת גשי לרופא/ה, לא אומר שנכנסת להריון. אנטיביוטיקה לא אמורה לעכב מחזור. שוב אם קיימת יחסי מין יבשים עם תחתונים את לא צריכה לחשוש מכניסה להריון. בהצלחה ואל דאגה!! אנחנו כך בשבילך


בת 18 שואלת: #88282
היי לשאלתך, לא קיימנו יחסי מין מאז .. היה מגע אבל יבש לגמרי. נשארתי עם תחתונים כל הזמן.

תשובה:
שלום לך, נשמע שאין הריון מדברייך. בכל מקרה, ממליצה לך לקבוע פגישה אצל רופא הנשים כדי לשקול לקיחת אמצעי מניעה קבועים כדי שתהיי רגועה ושלא יהיה לך חשש להריון או שתשתמשו בקונדום ואז שניכם תהיו רגועים. בהצלחה.


בן 17 שואל: #87759
שלום, רציתי לדעת האם מסקס יבש עם בגדים יכולה להיות התרחבות של החור בפוט, שאלה קצת מוזרה אך אך אני חייבת לציין שחוץ מטמפון לא הוחדר לשם כלום מעולם וגם הטמפון היה חד פעמי וסבלתי מכאבים. האם יכול להיות שהחור מתרחב מכיוון שכואב לי לפעמים במהלך הסקס היבש.

תשובה:
יתכן שנוצר לחץ מעל הבגדים. אם אין חדירה לא תהיה התרחבות של הפות אבל הלחץ מבחוץ יכול לגרום לכאב.


בן 15 שואל: #87735
היי :) אז אני וחברה שלי כבר חודשיים ביחד , והיחסים בינינו מעולים , מדברים על הכל פתוחים לגמרי. עכשיו אנחנו עושים סקס יבש אבל אני לא תמיד מרגיש בעניין , כי רוב הזמן זה פשוט כואב לי ולא נעים... ואני יודע שהיא נהנת והכל , אבל היא שמה לב שאני לא תמיד וזה מפריע לה מאוד. בדרך כלל אני עם תחתונים והיא לבושה לגמרי , יכול להיות שזה העניין אבל בכללי אני לא מרגיש גירוי כי הכאב פשוט ממש מפריע .. מה כדאי לעשות ?

תשובה:
שלום לך, הכאב יכול להיות בגלל חיכוך ממושך מידי או אולי מהמכנס כמו שתיארת. אולי כדאי שתלבש תחתונים פחות לוחצים או מכנס יותר רפוי. אני ממליצה לך לדבר עם החברה שלך. אתה יכול לשאול אותה אם זה באמת מפריע לה. כדאי שתדברו ותנסו למצוא פיתרון משותף שבו גם אתה וגם היא תהנו באותה מידה מהמגע המיני. אם אתה רוצה להוריד מכנסים אתה יכול, במידה וזה נעשה בהסכמה, וגם לבדוק אפשרות של מגע ביד אחד לשניה. אתה מתאר שיש בינכם קשר טוב ויחסים מעולים, חשוב ביחסים גם לדבר על הנושאים האלה. שבוע טוב


בן 15 שואל: #86774
שלום, אני וחברה שלי עושים סקס יבש. יש לי 2 שאלות. 1.כל פעם שאני מרגיש שאני עומד לגמור מתחיל לי נמלים בידים ואני מאבד תחושה וכשאני עומד לגמור פשוט זה לא קורה. 2.ראיתי שיש לה קצת שיערות במפשעה ועל האיבר וזה קצת מגעיל אותי, בסדר אם אני אגיד לה על זה משהו?

תשובה:
שלום לך, אם אתם עושים סקס יבש הרבה זמן ואתה מעליה, אז הגיוני שהידיים שלך יתעייפו. זה הרבה מאמץ והשרירים שלך לא רגילים לזה. נסו לגוון במגע המיני שלכם ובתנוחות כדי שתוכל לשחרר את הידיים שלך בין לבין ולתת להם לנוח. אם זה רק קשור לקראת הגמירה אולי שווה ללכת להתייעץ עם רופא/ה, למרות שאני לא חושבת שיש בעיה. בנוגע לשאלתך השנייה, שיער ערווה הוא דבר טבעי ונורמלי. לכל אישה ואיש יש שיער באיבר המין והמפשעה. השיער מגן על הפות שלה מפציעות, דלקות וזיהומים. זו מעין שכבת הגנה וזה גם מה שמראה שהיא אישה בוגרת ולא ילדה קטנה לפני גיל ההתבגרות. ההמלצה שלי היא שתעבוד על עצמך לקבל את זה ולאהוב אותה כמו שהיא. אם היא לא מעוניינת להוריד אז תצטרך לקבל את זה. אם תגיד לה משהו היא גם עלולה להיעלב והיא גם תוריד בשבילך ולא בשביל עצמה ואתה לא רוצה בזה. אתה רוצה שיהיה לה טוב עם עצמה וככה טוב לה אז אני מציעה שלא תגיד לה. כל טוב


בן 16 שואל: #85676
אני וחבר שלי עשינו יבש ואז ראיתי על התחתון דם וגם על התחתונית היומית של אלוויז לא של המחזור היה דם ויש לציין שלא קיבלתי מחזור הרבה זמן . יש סיכוי שהתחתון קרע את הקרום או שהוא נקרע מסיבה אחרת או שזה בכלל לא דם שקשור לקריעת קרום הבתולים האם אני עדיין נקראת בתולה? ויש לי כאבים באיזור כבר יום וחצי מין צריבות וכאב בזמן תזוזה מזה אומר? אנחנו עושים סקס יבש כשאני עם תחתון והוא לא כבר הרבה זמן ופעם ראשונה שזה קורה

תשובה:
שלום לך, אם לא הייתה כניסה של הפין שלו לפות שלך אז אין חשש לקריעת קרום הבתולין. הדימום יכול להיות כתוצאה מפציעה קלה באזור הפות או שאת לקראת קבלת הווסת. את יכולה להירגע. את עדיין בתולה. הכאב שאת חשה יכול להיות קשור לסקס היבש ויכול להיות שלא. יכול להיות שהחיכוך היה ארוך מדי וכבד מדי וזה מה שכואב לך. כל טוב