דלת פתוחה - הישארו מעודכנים
דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ippf@opendoor.org.il       טל: 03-510-1511       פקס: 03-510-2589
A Member Association of IPPF - International Planned Parenthood Federation  
  דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר  

חשש להריון

דלת פתוחה הקרובה אליך

חשש להריון

      גרסת הדפסה      

מה אני הברון רוצילד??..
בן 15

שלום לך,

אנחנו אתר מקצועי שיכול רק להמליץ לך. ההחלטה בידיך מה כן לעשות ומה לא לעשות. כל טוב.

סליחה שאני משגעת אותכם.. אבל מה זה הדם שיורד לי? חום כזה
בת 18
שלום לך. ההמלצה שלי היא שתיגשי לרופא נשים ותתיעצי איתו כי ככל הנראה את לא בהריון, טרם קיבלת וסת, אך יש לך דימום זר שאינך מכירה. תקבעי תור כבר עכשיו! רק בריאות!
1.3-5.3 והווסת הבאה שלה היא בעוד 10 ימים.לאחר שירדתי מעליה ,היא הלכה לשטוף את המקום עם לימון וחומץ ,אחרי זה היא עשתה אמבטיה ושטפה טוב טוב עם מים וסבון משהו 2-4 פעמים ..ומאז לא הייתה חדירה של אצבעות רק אחרי שהיא שטפה ועברה שעה וחצי הייתה חדירה ממש קטנה..כול זה קרה בשעה 3 לפנות בוקר ביום שישי (שבת) זה אומר שעברה רק יממה מאז
בן 16
שלום לך. אני לא לחלוטין מבינה את האקט המיני שקרה. אם לא היתה חדירה של הפין לנרתיק ואם אין סיכוי שנוזל הזרע יגיע לתוך הנרתיק, אז אין אפשרות לכניסה להריון. אם כן יש חשש לכניסה של נוזל זרע לנרתיק, יש חשש להריון ולכן רצוי ליטול פוסטינור. חומץ ולימון, מים וסבון לא קשורים, הם אינם אמצעי מניעה. אבל גלולות וקונדום כן. כדי למנוע את ההרגשות האלו של לחץ בפעם הבאה, כדאי שבת הזוג שלך תלך לרופא שיתאים לה גלולות ואתה תקפיד להשתמש בקונדום. הרבה הצלחה.
שלום.. אני וחברה שלי שכבנו 3 ימים אחרי המחזור וניקרע הקונדום. יום למחורת היא לקחה םוסטינור.. המחזור מאחר בשבועיים אז עשינו היום בדיקת הריון ויצא שלילי שהיא לא בהריון.. אבל היא עשתה תבדיקה בשעה 12 בערך.. וזה לא היה השתן הראשון שלה של הבוקר.. זה היה השני.. אחרי הכל יש סיכוי שהיא עוד בהריון?.. אנחנו מודאגים כי המחזור מאחר אבל עשינו בדיקה ויצא שלילי.. השאלה שלי היא עם עשינו תבדיקה בשעה 12 והשתן הראשונה שלה היה ב11 הבדיקה אמינה או שחייב לעשות תבדיקה רק בשתן הראשון של הבוקר..
בן 15
שלום לך. בעיקרון הורמון ההריון שהבדיקה בודקת הינו בכמות גדולה בשתן הראשון של הבוקר. בעיקרון מומלץ לבדוק אז אבל רוב הערכות יכולות להתמודד גם עם מבצעים את הבדיקה בהמשך היום. ליתר בטחון כדאי לקנות ערכה נוספת ולבדוק שוב. הרבה הצלחה.
היום 15.3 אחרי 5 ימים של איחור במחזור ויצא לי עוד פעם שלילי.. מה אני יכולה לעשות עוד? מה הסיכוי עדיין שאני בהריון?
בת 18
שלום לך. את אמורה לחכות לוסת, שכנראה מאחרת בגלל הלחץ שאת נתונה. הסיכוי שאת בהריון נמוך, אבל כדאי לך לראות רופא נשים. את גם מוזמנת לסניף של דלת פתוחה. הרבה הצלחה.
התחלתי ליטול גלולות בפעם הראשונה ושתיתי את הגלולה ביום הראשון של הווסת כמו שהסביר לי הרופא נשים. אני שותה כל יום ב- 19:00 בערב יום אחד שכחתי ושתיתי ב2 לפנות בוקר זאת אומרת שלא עברו 12 שעות. ועכשיו הווסת מאחר לי בשבוע וחצי יש מצב שאני בהריון??? דחוףףףףףףף
בת 21
שלום רב, לא נראה לי שאת בהריון אבל ליתר ביטחון, ריכשי ערכת ביתית לבדיקת הריון, בבית המרקחת (ללא מרשם רופא) עירכי את הבדיקה (לאחר 14 יום מקיום יחסי המין) ותידעי אותנו מה עולה בתשובה!! להשתמע
אני וחברה שלי לחוצים.. הווסת מאחר כבר בשבועיים... אנחנו לחוצים.. היא לקחה פוסטינור יום אחרי וגם עשינו את זה 3 ימים אחרי הווסת ככה שגם ככה הסיכוי קטן להריון ועוד הפוסטינור שעכשיו בכלל האחוזים כלושים.. אבל עדייןם הוא מאחר בשבועיים!! מה עושים?.. מחר אני ניגש לקנות בדיקת הריון.. זה קורה שהווסת מאחר בשבועיים?..
בן 15
שלום רב, תראה באיזה לחץ אתה ואיך זה משפיע על הגוף שלך!! תתאר לך באיזה לחץ היא ומדוע שזה לא ישפיע על הגוף שלה ויגרום לאיחור בוסת?? ידוע ומוכר שכאשר הלחץ הנפשי גדול הגוף מדבר בשמו, לכן עליכם שניכם ל ה ר ג ע !! לפי התיאור שלך, הוסת תגיע!! לפי הדברים שאתה הולך לעשות זה גם נכון כדי להוריד חרדה וחשש אז תערכו את הבדיקה!! והדבר החשוב הוא - במידה והתבדנו כולנו ויש הריון, לא להכנס לפאניקה! אנחנו בדלת עוסקים בליווי בנות לתהליך הפלה מהרגע הראשון ועד האחרון! בדיסקרטיות מלאה ומהירות - אל דאגה!! אנא הרגעו! לדעתי הכל תקין, אך שוב בצעו את הבדיקה והיו איתנו בקשר. בהצלחה
היי,האם חברה שלי יכולה להכנס להריון אם לא היית חדירה של האיבר מין הוא היה רק על העצם שנמצא מעל הנרתיק...כדי לקחת פוסטינור דחוף דחוף
בן 16
שלום רב, כדי לתת לך תשובה ממש מהימנה רצוי לדעת את ימי הוסת שלה. מתי היתה הוסת האחרונה והאם המחזור שלה קבוע. לפי התיאור שלך לא צריך להיות בפאניקה אבל צריך להזהר מאוד שלא תהיה אח'כ חדירה של אצבעות עם זרע שנזל קודם לאזור. להזכירך, פוסטינור ניתן לקחת עד 72 שעות מקיום יחסי המין הלא בטוחים ובדר'כ נמליץ למי שביצע חדירה. מחכה לשמוע ממך לגבי הוסת. יום קל.
שבוע שעבר לקחתי פוסטינור ואתמול שוב קרה ׳פנצ׳ר׳ (כמובן שעכשיו חבילת הקונדומים בפח) ואני לא יודעת אם לקחת פוסטינור שוב או לא.. אני צריכה לקבל מחזור בימים הקרובים.. בבקשה תענו לי בהקדם!!
בת 20

שלום לך,

ליתר ביטחון כדאי לקחת שוב את הפוסטינור. קחי בחשבון  שיכולות להיות תופעות לוואי של בחילות , הקאות ודימום לא סדיר.

מומלץ לפנות בהקדם לרופא נשים כדי להתחיל לקחת גלולות באופן מסודר במקביל לשימוש בקונדום, .

הפוסטינור הוא אמעי חירום!!, לא מומלץ לקחת אותו לעיתים קרובות.

כל טוב

אז יש סיכוי שזה הריון? אני רוצה לשאול גם אם יש אפשרות לעשות בדיקת דם מבלי שרופא המשפחה יידע על זה..
בת 18

שלום לך,

כל זמן שלא קבלת וסת אי אפשר לשלול הריון. כפי שהוסבר חכי לקבלת הווסת ורק אם יהיה איחור של מס ימים כדאי לבדוק להריון.

בדרך כלל את בדיקות הדם רופא המשפחה כן רואה. אם חשוב לך לשמור על סודיות את יכולה לבצע בדיקה ביתית להריון בבית או באחד מסניפי דלת פתוחה הקרוב למקום מגורייך.

כל טוב

אבל היא יכולה להקדים בשבועיים?.. זה בגלל הפוסטינור?
בן 15

שלום לך,

הדימום שהופיע הוא לא הווסת הרגילה כיוון שהוא הקדים בשבועיים. רוב הסיכויים שהדימום נגרם מהפוסטינור, וזה צפוי.

שוב, כפי שכבר נכתב בתשובות קודמות , עדיין חשוב לשלול הריון אם הווסת הבאה מאחרת.

כל טוב

אני וחבר שלי מקיימים כבר 3 חודשים יחסי מין בטוחים (קונדומים) אבל קרו כבר 2 פעמים שלקחתי פוסטינור (במחזורים שונים) שלשום סיימתי את המחזור שלי וקיימנו אתמול יחסים והקונדום נשאר בתוכי כי חבר שלי לא הרגיש כשהוא גמר.אני בלחץ,לא יודעת מה לעשות ומבועתת מהמחשבה שאם אטול פוסטינור נוסף המערכת ההורמונלית שלי תשתבש וזה יגרום לכך שלא אוכל להביא ילדים לעולם או לבעיות פריון מסוג שונה. אתם לא עונים בטלפון ואני צריכה לקחת בשעות הקרובות. מה לעשות?דחוף!!!
בת 17
שלום לך. רק את תעשי את השיקולים, ותבחרי מה לעשות: א. בעיקרון את בימים הבטוחים שלך מצד אחד מצד שני אי אפשר להיסתמך על כך. ב. פוסטינור זה להכניס הורמונים בכמות די גדולה לגוף וזה לא בריא אך זאת תרופה בטוחה שלא אמורה לגרום לבעיות פוריות בעתיד, גם אם לקחת כמה פעמים במהלך החיים. ג. עדיף ליטול פוסטינור מאשר להיות בהריון ולעבור הפלה או להפוך לאמא בגילך הצעיר. את תעשי את הבחירה! בנוסף כבר מחר תרימי טלפון ותקבעי פגישה אצל רופא נשים כדי להתאים לך אמצעי מניעה, ואולי גם כדאי להיבדק נגד מחלות מין. תתיעצי עם הרופא שלך, ואם אין לך, את אישה צעירה ואת חייבת לבחור רופא שגם ילווה אותך בהמשך, כזה שתסמכי עליו ויהיה לך נוח איתו. הרבה הצלחה!
שלום. בדרך כלל אני מקבלת מחזור חזק.. קיימתי יחסי מין לא מוגן לפני שבועיים והייתי צריכה לקבל מחזור ב 10.3 אבל ירד לי טיפת דם ממש ממש טיפה אני לא יודעת אם זה מחזור או לא ב8.3 עשיתי שתי בידקות בריון ויצא לי שלילי.. ועד היום יורד לי טיפה של דם וזהו.. מה זה אמור להיות? הריון?
בת 18

שלום לך,

את בדיקת השתן להריון צריך לעשות רק אחרי 5 ימים של איחור בווסת. אם היית צריכה לקבל ב 10.3 , אז את בדיקת ההריון תעשי בתאריך 15.3 ותראי מה קורה. אם התשובה חיובית, ואת בהריון, פני אלינו בהקדם ונוכל לעזור לך וללוות אותך בכל מה שקשור להפסקת ההריון, בצורה דיסקרטית, מקצועית וללא תשלום. שבת שלום.

שללום שכבתי עם חבר שלי בלי אמצעי מניעה והוא גמר בחוץ אבל אחרי שבוע בארץ קיבלתי מחזור רגיל האם עדיין יש איזה סיכויי להריון או שאני יכולה להיות רגועהה
בת 16

שלום לך,

ווסת משמעה שאין הריון. במהלך הווסת רירית הרחם מתפוררת, כי אין מצב של הריון בגוף. כך שאם קבלת ווסת - את לא בהריון. כל טוב.

קימתי יחסי מין לא מוגנים עם חבר שלי, לקחתי פוסטינור ולאחר כמה ימים קרה המקרה שוב, הפעם לא לקחתי משום שלא היתי בטוחה ומקריאת מידע הבנתי שזה לא בריא ולא רצוי. מאחר לי המחזור ב3 ימים. קיום יחסי המין היה לפני 12 ימים..אני יכולה לבצע את בדיקת ההריון כבר? אני מאוד חוששת מן המצב הזה ונמצאת באי וודאות איומה. למי אוכל לפנות לעזרה?
בת 16

שלום לך,

את בדיקת ההריון תוכלי לבצע רק לאחר 5 ימים של איחור בווסת. או לאחר שבועיים מקיום היחסים הלא מוגנים. אם התשובה חיובית, ואת כן בהריון, פני אלינו בהקדם לדלת הפתוחה, ונוכל לעזור לך וללוות אותך בכל התהליך של הפסקת ההריון בצורה דיסקרטית, מקצועית וללא תשלום. ככל שגיל ההריון נמוך יותר - כך העזרה שלנו יעילה יותר. תוכלי למצוא את רשימת הסניפים שלנו בדף הבית שלנו, בלשונית השמאלית העליונה. כל טוב.

שלום , אני בת 16 וקיימתי יחסי מין עם חבר שלי . כל חודש המחזור שלי מאחר בכמה ימים , לפעמים קצת יותר . אני מודאגת כי המחזור מאחר לי כבר עשרה ימים ואין שום סימן להגעתו . אני רק אציין שהכל היה בטוח ועם אמצעי מניעה . תודה רבה על העזרה ..
בת 16
שלום לך קודם כל אני שמחה לשמוע שאתם מקיימים יחסי מין מוגנים. מאחר והמחזור שלך לא סדיר, ייתכן שגם הפעם הוא מאחר. אם את מודאגת, גשי לבית המרקחת הקרוב ורכשי ערכה ביתית לבדיקת הריון, בתנאי שעברו לפחות 14 יום מזמן קיום היחסים. האם תוכלי לציין באיזה אמצעי מניעה השתמשתם וכמה זמן עבר בין קיום היחסים לבין הוסת האחרונה?
לא ענית לי על השאלה.. זה היה מחזור או דימום?
בן 15
שלום לך.
איננו יכולים לדעת אם זאת הייתה תגובה לפוסטינור או שזאת היתה הווסת שמעידה על כך שהיא לא בהריון.
בגלל חוסר הוודאות, עליכן לרכוש ערכה לבדיקת הריון, ולבדוק.
על כל פנים עליכם להיזהר ולהשתמש באמצעי מניעה. אני מציעה שתפנו לרופא/ת נשים כדי לקבל אמצעי מניעה.
אתם מוזמנים לסניף דלת פתוחה הקרוב לביתכם. השירות ניתן בחינם ובאופן דיסקרטי.
ערב טוב
היי קוראים לי לימור ואנני בת 17 לפני כמה זמן הישתמשתי בגלולות ושיחקתי איתם וקיימתי אחריי זה יחסי מין ואני פוחדת שאני ניכנסתי להריון ויש לי תחושות מוזרות בבטן והמון סחרחורות.. ובחילות מה אנני עושה כרגעע ?? ואנני לא יודעת כמה זמן כבר לא קיבלתי מחזור מרוב הפחד... בבקשה תענו על השאלה הזאת היא דחופה לי מאוד !!לעכשיו.. תודה לימוור...
בת 17
שלום לך.
ראשית, אם עברו שבועיים מאז שקיימת את יחסי המין הלא מוגנים, גשי לבית מרקחת ותקני ערכה לבדיקת הריון.
אם את לחוצה מידי, התקשרי אלינו, לסניף דלת פתוחה הקרוב לביתך, ושם תקבלי הדרכה וייעוץ על ידי המתנדבת שתהיה שם. את יכולה לבוא לסניף ושם תיעשה בדיקת הריון. השירות הוא בחינם ונעשה באופן דיסקרטי.
במידה ואת בהריון, הצוות ילווה אותך לוועדת ההפלות ולתהליך עצמו.
אל תדאגי, את לא תישארי לבד!
ערב טוב
שלום ! יש לי שני שאלות .1.כאשר מקיימים יחסי מין בלי אמצעי מניעה אבל הגבר גומר בחוץ יש עדין אפשרות להיכנס להריון ? 2.עם לוקחים גלולות למניעת הריון בגיל צעיר זה יכול לפגוע בעתיד שאני ירצה להיכנס להריון ?או לפגוע בבריאות שלי בדרך אחרת ?
בת 17
שלום לך.
1. בהחלט כן. גם כשהגבר גומר בחוץ ניתן להיכנס להריון. בזמן הגירוי המיני מופרש נוזל מהפין שמכיל לעיתים קרובות תאי זרע ומהם ניתן להיכנס להריון.
2. הגלולות עברו שינויים רבים מאז החלו להשתמש בהם לפני מספר עשורים. יש היום מיגוון רחב של גלולות ורופא נשים מתאים לכל אישה את הגלולות המתאימות לה. לכן, אין חשש לפגיעה בפוריות או פגיעה אחרת. הגלולות הן אמצעי המניעה הבטוח ביותר בשוק ולכן הוא מונע כניסה להריון והפלות מיותרות.
יום טוב
שלום לך : שכבתי עם מישהו שפעם הראשונה ששכבנו שמנו קונדום פעם שנייה לא ואני לא יודעת אם כמה טיפות חדרו לבפנים או לא אבל הוא הרגיש שזב נגמר בחוץ מה לעשוווות ??
בת 16

שלום לך,

את קיימת יחסי מין לא מוגנים, ולכן יש סיכוי להריון. גם אם בן זוגך הרגיש שהוא גמר בחוץ, עדיין ישנן טיפות זרע הנפלטות מהפין, בלי שהבן מרגיש בהן בכלל, וגם מטיפות זרע אלו ניתן להיכנס להריון. אם את עדיין בטווח הזמן של 72 שעות מקיום היחסים הלא מוגנים - תוכלי לקנות ללא מרשם רופא את הכדור 'פוסטינור' שניתן לרכוש בכל בית מרקחת. אם את מעבר ל 72 שעות משעת קיום היחסים הלא מוגנים - תמתיני לקבלת הווסת. אם הווסת תגיע בזמן - מה טוב. אם יהיה לך איחור בן 5 ימים בווסת - בידקי הריון בערכה ביתית שניתן לרכוש ללא מרשם רופא בכל בית מרקחת. כל טוב.

שלאה 1881 עד 1900 מתוך 4139

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  
21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  
61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  
81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100  
101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120  
121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140  
141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160  
161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180  
181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200  
201   202   203   204   205   206   207  
    דף הבית     |     מי אנחנו     |     דלת פתוחה     |     מרכז הכשרה     |     חינוך בקהילה     |     מאגר מידע     |     שאלות נפוצות     |     ייעוץ באתר     |     צור קשר    
עיצוב בניית אתרים אימג'קום