דלת פתוחה - הישארו מעודכנים
דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ippf@opendoor.org.il       טל: 03-510-1511       פקס: 03-510-2589
A Member Association of IPPF - International Planned Parenthood Federation  
  דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר  

אורגזמה

דלת פתוחה הקרובה אליך

אורגזמה

      גרסת הדפסה      

היי אני נוהג לאונן לפחות פעם ביום, לאחר שאני מגיע לאורגזמה הראשונה אני רוצה להמשיך לשנייה אבל ממש קשה לי כי הזקפה שלי יורדת ואיבר המין שלי ניהיה קטן, לפעמים אני מצליח להגיע לאוגזמה השנייה ולרוב לא האם זה נורמלי?
בן 15

שלום לך,

אין שום בעיה לאונן פעם ביום. מה שאתה מתאר הוא רווח מאוד לנערים וגברים. אכן קשה להגיע לאורגזמה שנייה מכיוון שהפין מתכווץ והוא צריך מרווח של מינימום 15 דקות בין השפיכה הראשונה לזקפה השנייה. תן לעצמך זמן לנוח ואז תנסה להתחיל שוב. אל תאיץ באיבר המין שלך. הוא צריך מנוחה. חכה רבע שעה ואז תתחיל לאונן שוב.

כל טוב ושבת שלום!

אני וחבר שליי עושים סקס רטוב אבל בלי חדירה, הוא כמעט כל הזמן מרגיש ואני בכלל לא , לפעמים אבל לא כל הזמן אני מרגישה הנאה מאוד נעימה של 5 שניות וזהו , ואני לא מבינה למה אני לא יכולה להמשיך להרגיש זה לא נותן לי זה פשוט מתחיל ואז מפסיק.. וגם כשהוא נוגע לי או שאני נוגעת אני לא מרגישה שום הנאה.. (הוא לא מחדיר לי עצבאות אלה למעלה קצת) הוא אומר לי כשנישכב, אני ארגיש אבל קשה לי להאמין שאני ארגיש משהו כי אני לא מרגישה כמעט כלום בדגדגן ובנקתיק לא רוב נשים מרגישות.. ואיך אני יכולה לגמור ?
בת 18
שלום לך, קודם כל, אני רוצה לתקן טעות של חברך ולהגיד לך שרוב הנערות והנשים אינן גומרות מחדירה ולכן זה לא נכון מה שהוא אומר. רוב הנשים גומרות ונהנות מעינוג של הדגדגן, שזה מה שאת מתארת כמה שלמעלה קצת. הדגדגן הוא בעצם איבר שמורכב מהרבה מאוד עצבים קטנים שכאשר נוגעים בהם ומשפשפים אותם, זה עושה הרגשה מאוד נעימה בגוף, עד להגעה לאורגזמה. מה שאני מציעה לך הוא שתנסי לענג את עצמך, בלעדיו. תכירי את הגוף שלך ואת מה שאת אוהבת ועושה לך נעים. אם את לא תכירי את עצמך, איך הוא יידע מה לעשות? את צריכה להכווין אותו ובשביל זה, את צריכה לדעת מה מהנה עבורך. מה שאת מתארת רווח מאוד בקרב נערות בגילך ולוקח לנערות ולנשים הרבה זמן להרגיש בנוח עם הגוף שלהן בכלל ועם בן זוג בפרט. אל תדאגי ואל תתעסקי בזה יותר מדי. תזרמי, תהני, ותכירי את איבר מינך. כל טוב ושבת שלום!
טוב אז ככה : אני בן 17 ועכשיו הייתי אצל חברה שלי . היו לי הרבה בנות לפניה ואני אחד שלא גומר מהר , כאילו לוקח לי זמן ונגיד אחת אוננה לי איזה רבע שעה ולא גמרתי גם לא כל כך הייתי קרוב , ועוד מקרים קרו לי שהבהירו לי שאני לא מה'גומרים מהר'. אז מה שקרה היום זה ככה, התנשקתי איתה ואולי לא יודע הרגל שלה שיפשפה את 'זה' וכאילו ממש לא הרגשתי אבל כאילו פתאום גמרתי , ממש כאילו בתוך המכנס ! (אגב, החברה שלי לא נותנת לי בכלל, כאילו אפילו נגיעות פה ושם אין ! ואני אוהב אותה מאוד) אז אולי זה קרה לי בגלל האהבה שלי אליה ? אולי מסיבה רפואית אחרת ? תודה (:
בן 17
שלום רב, זה בסה'כ אומר שרמת הגירוי שלך היתה גבוה גם אם לא ממש חשבת שאתה ער לכך. זה אומר שמאוד נהנת ושהסיטואציה עשתה לך טוב כמו גם הצורך והלחץ הפיזי להגיע לאורגזמה. שום דבר בריאותי אינו קשור לכך! המשך ותהנה! מדבריך חסרים מספר נתונים חשובים, לא סיפרת כמה זמן אתם חברים וגם אם חברתך אוהבת אותך כמו שאתה אוהב אותה. לא סיפרת עד כמה אתם מתראים ומדוע היא לא מוכנה ש'תגע' בה! אם תוכל לענות על השאלות הללו יתכן שהתשובה תהיה מלאה יותר. יום טוב
היי אני בת 18 וחבר שלי בן 20. ויש לי כמה שאלות.. (מרוש, שליחה על כל השגיעות יש לי ADHD) 1.כשאני וחבר שלי מקיימים יחסיי והוא עושה לי בייד תוך קדיי אני מתכילה לארגיש כמו זרם בכול הגוף/ דיגדוגים ואני לא מצליכה לאחזיק את עצמי בלי לזוז וזה ממש קשה שלי ואני מרגישה ישר מין צורך לאזיז לו את היד כדיי שזה יפסיק וכל הזמן אני מנסה לאחזיק כמה שיותר בלי לזוז ואני לא מצליכה אני מתכילה ליסרוט אותו ולאחזיק אותו ממש חזק ביגלל ההיתנגדות...למה זה קורה לי? 2.פעם אחרונה זה שוב קרה וניסיתי לאחזיק כמה שיכולתי אבל שוב זזתי אחרי כמה זמן ומאז כואב לי לעשות פיפי ואני גם כל שני צריכה ללכת לשרותים ויוצא לי קצת פיפי כל פעם מה קרה לי? 3.אחרי שאנכנו שוכבים הוא שואל אותי תמיד עם גמרתי ואני אף פעם לא יודעת מה לאנות לו כי אני לא יודעת אם גמרתי או לא..איך אפשר לדעת..? 4.חבר שלי גומר ממש ממש ממאר בארך ב 2-3 דקות גם עם אנכנו עוסים פעמיים ברציפות...הדבר היחידי שעוזר לו לא ליגמור מהר זה עם הוא שותה וודקה ליפני...מה אפשר לעשות כדיי שהוא לא היגמור מאר? תודה ושוב שליחה על השגועות כתיב
בת 18

שלום לך

אני מחברת את שאלה 1 ו-3 ביחד כי מחד התיאור שלך, שאת מרגישה זרם בכל הגוף ודיגדוגים, אלה סימנים של האורגזמה של האישה. ולכן את יכולה להגיד שכן, את גמרת. עם זאת, זה גם נשמע שהעוצמה כל כך חזקה שקשה לשאת בה. על סמך התיאור שלך, נשמע לי הגירוי קצת יותר מדי ישיר וחזק ולכן העוצמה של הריגוש היא חזקה מדי. תנסי לומר לחבר שכאשר הוא משתמש באצבע ומגרה את האזור של הדגדגן, שהוא יעשה את זה באופן מעודן ולא ישר על הדגדגן. תגידי לו מתי זה נעים לך ומתי זה חזק מדי ובדרך הזו תהיה לך יותר שליטה על הגירוי ועל עוצמת האורגזמה.

לדעתי המצב שך צורך לתת שתן ובעצם יוצא מעט שתן הוא סימן של דלקת בדרכי השתן. יתכן יש חיידק ועליך לגשת לרופא משפחה. ע'י אנטיביוטיקה, ניתן לטפל בדלקת. אל תזניחי אותה כי דלקת לא עוברת בעצמה.

זה טבעי ונורמאלי בגיל של החבר וגם מתוך התרגשות, שהוא יגמור תוך כמה דקות. אתם מתמקדים כל כך ב'לגמור' תנסו יותר להתרכז בדרך לגמירה ותהנו מזה.

אם יש עוד שאלות, נשמח לענות עליהן

האם אישה שלא גומרת מחדירה יכולה לחוות אורגזמה או הנאה אחרת מיחסי מין? כמובן שהחדירה מהנה, אבל מאכזב לחשוב שאשה לא יכולה לגמור ממנה, ורק הגבר יכול. ידוע שאחרי שהגברים גומרים קשה להם להמשיך ולתפקד מינית ולכן, האם מומלץ שהאשה תגמור קודם בדרכים אחרות (מין אוראלי, למשל) ואז קיום יחסי המין יתרחש?
בת 16

הי,

את שואלת שאלה מצוינת שחבל שלא שואלות אותה נשים רבות יותר.

נשים רבות אכן לא מגיעות לאורגזמה מחדירה אלא מגירוי הדגדגן בדרך כלשהי. גירוי הדגדגן יכול להיעשות בעזרת האצבעות למשל או במין אוראלי. אני ממליצה לך לנסות בעצמך כדי להבין איך וכיצד את נהנית שנוגעים בך וכך תוכלי גם להדריך את בן זוגך. זוגות רבים נהנים מחדירה ומעיסוי הדגדגן בו זמנית כך שממש לא צריך לחכות שהגבר 'יתאושש'..

מקווה שהמידע יעזור :)

היי.. יש לי שאלה נוספת.. האם זה בסדר שאקיים מין אוראלי עם חברה שלי? כלומר האם זה בסדר שארד לה? כי כאשר אני עושה לה ביד לפעמים איבר המין שלה רטוב. ולמה הוא רטוב? אלו הפרשות מהנאה? תודה..
בן 17

שלום לך

ניכר שאתה נער מתחשב ובוגר , כל הכבוד.

לשאלתך, כאשר אתה מגרה את חברתך ע'י גירוי הדגדגן היא מפרישה 'חומר סיכה' זהו חומר שמופרש מהנרתיק בכדי להקל על חדירת הפין לנרתיק, זה נורמלי ובסדר, כמו כן קיימת הפרשה המופרשת כאשר האשה מגיעה לאורגזמה ז'א שיש שפיכה נשית.

לגבי יחסי מין אורליים זה גם בסדר אם זה מתקיים בהסכמה והנאה הדדית.

כל טוב

רציתי לשאול, כשאני שוכב על הבטן וזז לפעמים אני מרגיש גמירה אבל אין כלום כשאני בודק למה זה?
בן 17

היי,

התחושה שאתה מתאר היא תחושה של עונג בעקבות אוננות ולכן אתה מרגיש סוג של 'גמירה' או שיא. מה שאתה חווה זו בעצם אורגזמה לפני שפיכה זה מצב טבעי לחלוטין ואין איתו כל בעיה.

יום נעים =)

שלום יש לי עוד שאלה.. מה לעשות זאת התקופה הזאת שלפני הצבא עוד מעט זה נגמר ב'ה... אני מקיים סקס יבש עם חברה שלי רוב פעמים אנחנו עושים את זה בביגוד מלא. והיא איכשהו יודעת מתי אני גומר.. אני לא יודע או שהיא מרגישה או כאילו שהיא שמה לב מתי אני מפסיק. ואני לא כל כך מצליח לדעת מתי היא גמרה אם בכלל אז יש לי שאלה איך אני אומר לדעת בסקס יבש וגם בסקס רגיל מתי האישה גומרת אם בכלל? ומה קורה אם למשל אני גמרתי והיא לא או ההפך? תודה מראש
בן 18

שלום לך

מאוד קל לדעת מתי גבר גומר כי הוא מלווה בשפיכה. אצל האישה, אין שפיכה כמו אצל הגבר. כאשר אישה מגורה יש רטיבות בנרתיק, יש דופק לב יותר מהר והיא חווה תחושה של הנאה בכל גופה. לפעמים היא חווה את התחושות האלו בגלים, לפעמים ההנאה בעוצמה גדולה ולפעמים היא מעודנת הרבה יותר. אחר מכן, כמוך היא חווה תחושה של רוגע והרפיה בגוף. זה מיתוס שזוג צריך להגיע לשיא ההנאה ביחד. בד'כ זוגות אינם גומרים ביחד. לפעמים הגבר גומר ואז הוא ממשיך לגרות את האישה עד שהיא גומרת ולהפך. אם האישה גומרת היא יכולה להמשיך לגרות את הגבר עד שהוא גומר. אין נכון או לא נכון.

אם יש עוד שאלות, נשמח לענות עליהן

בעיניין נוסף , שכבתי עם חבר שלי והייתי עלייו הגעתי למצב שממש ממש כיף לי כמו שלא היה לי בחיים ואז הפסקתי הכל היה רטוב והיה ריח של פיפי אני לא יודעת אם גמרתי או לא וזה קרה שלוש פעמיים הגעתי למצב שאני כבר לא פתוחה איתו כמו תמיד ואני סגורה יותר אז אני לא מרשה לעצמי להפתח ולתת לעצמי להגיע לתחושות שהרגשתי כמו פעמיים ודמות השאלה היא אם יכול ליהיות שבאמת ברח לי בלי לשים לב מה שלא הגיוני כי עשיי בידיוק דקה לפני כן או שגמרתי ולא ידעתי וזה פשוט הריח ! חח קצת הזוי אבל אין אף אחד שיכול לענות לי על זה ....
בת 17

שלום לך

זה יכול לקרות שברחו כמה טיפות של שתן. זו תופעה שעלולה לקרות כאשר אישה משוחררת בזמן קיום יחסי מין. חשוב ללכת לשירותים ולרוקן את כיס השתן לפני שאת מתחילה לקיים יחסי מין . בד'כ זה פותר את הבעיה. ואם לא, יש תרגילים שתוכלי לעשות כדי לחזק את השרירים באזור מה שנקראת רצפת האגן (ניתן לשאול פיזיותרפיסט בקופ'ח) . מקוה שפתרונות פשוטים כאלה יעזרו. 

שבוע טוב 

מה זאת אומרת לגמור?
בן 13

שלום לך

פרוש המילה 'לגמור' בהקשר למין זה בשפה אחרת אורגזמה שפירושה פורקן, אתה נמצא בגיל ההתבגרות ויתכן שקרה לך שקמת עם רטיבות בתחתון אם זה כבר קרה לך זוהי ההוכחה שקיימת בשלות מינית זה נקרא 'קרי לילה' זוהי אורגזמה אצל בנים היא בולטת כי בסיום האקט לבן מופרש נוזל מהפין שהוא נוזל זרע.זה נקרא אורגזמה כי זה מופיע לאחר סוג של מתח נעים בגוף רצון וצורך שמתפוגג לאחר פליטת הזרע.

יפה שאתה שואל ומתעניין.

כל טוב

שלום,אני וחבר שלי שוכבים,שכבנו כבר הרבה פעמים ואנחנו מכירים אחד את השני במיטה כלומר מה גורם לכל אחד כייף,כשאנחנו שוכבים הוא נהנה הרבה יותר,אני נהנית מאוד וגם גומרת רק מהמשחק מקדים ולא מהחדירה,אנחנו עוד מעט שנה ביחד ואני אוהבת אותו ,אני יודעת שרק 30 % מהבנות גומרות מהחדירה אבל בכל זאת הייתי רוצה לדעת אם יש שיטות לגמור מהחדירה בכלזאת ,תודה (:
בת 17
שלום לך.
אינני מכירה דרך שאוכל ללמד אותך ודרכה תוכלי להגיע לאורגזמה על ידי החדירה.
יש היגיון ביולוגי לכך שאשה לא רגישה באיזור הנרתיק. ריכוז העצבים של נשים הוא בעיקר בדגדגן ולכן זהו המוקד העיקרי לגירוי מיני.
הנרתיק, צריך להיות הרבה פחות רגיש מאחר והוא משמש כתעלת לידה וחשוב שהמקום לא יהיה רגיש מדי לתחושות וכאב.
לכן, אל תתאכזבי מהעובדה שאינך מצליחה לגמור מהחדירה. זה נורמאלי לחלוטין.
שבת שלום
חברתי ואני נהנים מסקס יחד אבל היא אומרת שאינה יכולה לגמור על ידי חדירה אלא רק בחיכוך חיצוני על ידי אבר מיני זה קצת מתסכל כיון שאני רוצה שהיא תגמור כשאני בפנים. האם זה נורמלי אצלה , או שאפשר לעשות משהו בנידון
בן 28

שלום לך,

זה הכי נורמלי שבעולם שחברתך יכולה לגמור רק על ידי חיכוך חיצוני של הדגדגן. רוב הנשים מסוגלות להגיע לאורגזמה רק של הדגדגן. אין לך מה להיות מתוסכל. הדגדגן הוא איבר רגיש ביותר בגוף, ומטרתו האחת והיחידה היא לגרום לאישה הנאה מינית.  הנרתיק הוא פחות רגיש ולכן רוב הנשים לא מסוגלות פיזיולוגית להגיע לאורזמה רק מחדירה. יום טוב.

האם יש דרך להגביר את כמות ועוצמת הזרע? כלומר: יותר זרע, ושפריצים יותר חזקים... בדרך טבעית בלי כל מני כדורים שמעתי שלשתות מים הרבה מים מדלל את השפיך אז חשבתי אולי יש משהו שמגביר את הכמות?
בן 16
שלום לך.
א. כמות הזירמה משתנה בהתאם לכמות הנוזלים ששותים והזמן בו לא קיימת יחסי מין או 'גמרת'. הנוזל נוצר בבלוטות שונות (לא באשכים) ויוצא בזמן המירוק (=שפיכה). הכמות הנורמאלית נעה בין 2 - 3 מ'ל! לא כמות גדולה והיא לא מצביעה על פוריות הזרע שלך.
ב. עוצמת ה'שפריצים' נובעת מעוצמת ההתכווצות של הצינורות שפולטים את הזירמה. ככל שהשיא אליו מגיעים  בעל עוצמה גדולה יותר, ההתכווצויות חזקות יותר. אבל גם זה מוגבל. אם אתה מתבסס על סרטים פורנוגרפיים - אל תעשה את זה לעצמך! כל מה שרואים שם מבחינת הביצועים מבויים ולא נכון!
מקווה שנתתי לך תשובות שמספקות אותך.
שבוע טוב
שלום רב! היום בבית הספר בשיעור אחרי שסיימנו אני הילדה שיושבצ לידי בכיתה ששכבתי איתה ואם החשברה שלה את העבודה שנתנה המורה היו הרבה ילדים שעדיין לא סיימו אותה ואז איך שהוא התחלנו להציק ולגעת אחד בשני וכנראה שזה עורר שנינו איזו שהיא אורגזמה חלשה ואחרי השיעור היא שאלה אותי אם הכפת לי לרדת לה אני בעזרת ההורמונים והפזיזות שלי במחשבה כשאני רואה אותה או את חברה שלה ועניתי שלא הכפת לי שאני בכיף יעשה את זה ורק אחרי זה הבנתי שאין לי מושג מה לעשות ואיך להכניס בחורה לאורגזמה וגם כאשר דברתי אם הבנות על זה שלא לדבר יותר מידי על הסקס שלנו שאלתי אותן בככלי איך הן הרגישו הן אמרו זה כיף מדהים וכל הדברים האלו ואני כל הזמן חשבתי שסקס מכעיב לבחורה בפעם הראשונה בגגל קרום הבתולין או משהוא כזה אז לכן רציתי לדעת עוד דברים על אורזמה תודה מראש!
בן 15
שלום רב, לגבי אורגזמה תוכל לקבל שפע של מידע בויקיפדיה. לגבי ההתנהלות של עם בנות, אני חולקת על התנהגותך כיוון שהיא לא בריאה לך בסופו של דבר, ואם אכן אתה עושה הכל בשמחה גדולה אז אתה עלול להיות גורם פגיעה ברגשותיהן של הנערות חסרות המעצורים... 'סוף מעשה במחשבה תחילה' שבת שלום
לאונן ולגמור ואז לקיים יחסי מין או רק לאונן כמה זמן ואז לקיים יחסי מין?
בן 16

שלום לך,

תנסה ותראה מה עובד הכי טוב בשבילך.  לכל  אחד יש את 'זמן ההתאוששות' שלו לאחר האוננות. יום טוב.

אני וחברתי קיימנו יחסי מין, כמובן עם קונדום, כמו שאמרתן לי אני הקשבתי לה ופעלתי בהתאם אבל אחרי פחות מדקה מרגע החדירה אני גמרתי, הבנתי בתר שזה אמור לקחת 10 עד 15 דקות ולי אפילו לא דקה. חברתי התאכזבה ודיברנו על זה ואמרנו שננסה שוב ואני אנסה להשתפר אבל את האמת אין לי מושג מה לעשות אז אשמח לקבל עזרה . תודה
בן 16

שלום לך,

אני מציעה לך לאונן לפני שאתה מקיים יחסי מין עם חברתך. במקרים רבים האוננות שלפני משהה את הגמירה בזמן קיום יחסי המין. יום טוב.

אהלן:) חברה שלי עשתה לי ביד אך לא נתנה לי לגעת בה רק נשיקות אז הבעיה היא שאני יחסית גומר מהר והאמת ממש לא היתגרתי מכל העיניין הזה ובסוף גמרתי רק לאחר עבודה מאומצת שלי ונתתי לה את הסיומת אז זה כאילו לא ניראה לי שאני לא מיתחרמן מהקטע הזה שהיא עשתה לי ביד זה נורמלי??
בן 19

שלום לך

אינני יודעת מה הניסיון שלך ביחסי מין, אבל חשוב לי לציין בפניך שיחסים בזוג הם קשר שכולל גם קשר נפשי, ריגשי, חברי ואם מתקיימים כל אלה אז מגיעים גם לקשר גופני וחיבור.

מה שאתה מתאר זה סוג של אילוץ ומיכיוון שכך זה לא הרגיש לך ולא חשת מגורה היה חסר משהו הפתיחות והתקשורת, שניכם לא מרגישים חופשיים לומר אחד לשני מה עושה לכם טוב, אני מציעה לך לשוחח עם חברתך ולברר מדוע היא לא מרשה לך לגעת בה ,לאחר שתקבל תשובות לשאלותיך תנסה לשקול יחד איתה כיצד לעמוד בציפיות אחד של השני. ואז אני מבטיחה שתהנו אחד מהשניה.

כל טוב לך 

כן באמת יצא לי לפני אבל זה אונר שעומד לצאת לי שפיך??. כי טיפות אהבה זה גם זרע?
בן 13

שלום לך

אתה צודק טיפות האהבה מכילות זרעונים, את החלק הראשון של שאלתך אני לא כל כך מבינה .

כל טוב

שבת שלום

כן ניסיתי...אומנם יש שיפור אך הוא מינימלי - עניין של שניות. חוצמזה אני מגלה שזה מוריד הרבה מהכיף כשאני צריך כל כך לדאוג לזה כל כך. האם יש איזה טיפול כלשהו שאני יכול להיעזר בו?
בן 22

שלום לך

שפיכה מוקדמת היא תופעה הפוגעת ביחסי מין, אתה צודק ההתעסקות מסביב לתופעה גורמת גם לחרדת ביצוע, ההצעות שקיבלת בתשובה לשאלתך הראשונה הן חשובות ויכולות מאוד לעזור אני רואה שאתה משתדל מאוד וזה לא כל כך מצליח, אני מציעה לך מכיוון שזה מטריד אותך והמצב בו אתה נמצא יכול לא לעזור לשפר אלא להיפך כדאי שתבקר במרפאה לטיפול מיני או לגשת לסניף דלת פתוחה שם ינסו לעזור לך.

בהצלחה

כל טוב

שבת שלום

היי ממצב ככה שמעתי מהאתר הזה על נקודת g ות׳אמת קיבלתי שוק זה נכון שהיא בפי הטבעת הגברי רציתי לבדוק אבל זה הרגיש לי הומואי ( בלי כוונה לפגוע ההומואים) והרגשה מוזרה כזאת של איך אתה יכול וכדומו כמו כן קראתי שצריך להשתמש בחומר סיכה איך אני יכול להשיג או לדמות חומר סיכה כי בא לי לנסות לחוות אורגזמה פי 10
בן 14

שלום לך,

משאלתך אני מבינה שאתה מעוניין לדעת מה זו נקודת הג'י של גברים ולא של נשים. נקודת הג'י היא נקודה שכאשר נוגעים בה חווים עונג מאוד גדול, ממש בדומה למה שאתה חווה כאשר אתה חווה אורגזמה משפשוף וגירוי הפין. נקודת הג'י של הגבר אכן נמצאת בתוך פי הטבעת, ליד הערמונית. הנקודה מורכבת מתאי עצבים רבים שהמגע בהם עושה הרגשה מאוד מהנה ונעימה. גם פתח פי הטבעת נעים עבור חלק מהגברים והנשים. השאלה שלך אינה הומואית, היא טבעית לגמרי. איני בטוחה שתצליח להגיע לנקודת הג'י שלך מכיוון שהיא בתוך הישבן. אני מציעה לך להמשיך לאונן ולחכות לשלב בו תהיה עם בן/בת זוג ואז תנסו להחדיר אצבע או משהו אחר לפי הטבעת שלך ותראה אם זה מהנה עבורך. יש לך עוד שנים רבות להתנסות ואתה עדיין צעיר. בנוגע לחומר סיכה, חומר סיכה משמש על מנת להחדיר בקלות יותר את איבר המין הגברי ונרתיק של האישה או לפי הטבעת של גבר או אישה. זה לא מגביר את האורגזמה. זה פשוט עוזר במקרה של כאבים בחדירה. ניתן לקנות שמן סיכה בכל בית מרקחת. כמו כן, על כל קונדום יש חומר סיכה כך שאתה יכול לקנות קונדומים ולנסות גם את זה.

כל טוב!

שלאה 81 עד 100 מתוך 510

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  
21   22   23   24   25   26  
    דף הבית     |     מי אנחנו     |     דלת פתוחה     |     מרכז הכשרה     |     חינוך בקהילה     |     מאגר מידע     |     שאלות נפוצות     |     ייעוץ באתר     |     צור קשר    
עיצוב בניית אתרים אימג'קום