דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות

היי שלום תודה שהגבת לשאלתי הקודמת ... ניסיתי תשאלה הגדולה לקצר ולפרט קצת כי ראיתי שעליה לא הגבת כניראה ביגלל שלא הבנת ... בשאלות הקודמותעלמיןאנאליכתבת שיש סיכוי להיכנס להריון אם אכן יגע נוזל הזרע בפתח הפות אני לא הבנתי כל כך אז אז שאלתי היא כזאת כדי להבין יותר טוב ... האם היא יכולה להיכנס מי קיום יחסי מין אנאליים בתנוחת הדוגי כאשר הגמירה שלי מיתרשת בתוכה בפי הטבעת ללא קונדום בלי נגיעה בפתח המין שלה מבחוץ זאת אומרת בלי נגיעה בשפתיים של הפות מבחוץ או פתח הנרתיק ?
בן 19

שלום לך,

בצורה כזו הסיכוי להריון הוא קטן מאוד. אם אתה אכן נזהר שנוזל הזרע לא יפלט ליד פתח הנרתיק שלה.

להתראות.

חזרה למעלה
שלום!אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין לא מוגנים.אני לא נוטלת גלולות ולא השתמשנו בקונדום. החבר שלי טוען שהוא גמר בי ויצא החוצה והמשיך לגמור בחוץ.מאוד חששנו ולכן אחרי 12 שעות נטלתי פוסטינור ניו.המחזור הגיע בול אחרי חודש,בדרך כלל המחזור שלי מאחר בשבועיים בשבוע ביומים ואני מרגישה את הקבלת מחזור יש לי בחילות, צרבות איומות, כאבי בטן, כאבי רגליים, החזה מתנפח וכואב ממש ואני ממש מרגישה שעוד רגע הוא בחוץ והפעם לא הרגשתי כלום הוא בא לי ממש במפתיע!הוא היה טיפה טיפה שונה מהרגיל...בימים השלישי הרביעי היה פחות דימום מהרגיל אבל לא משהו דרסטי.אחרי שהוא נגמר כרגיל אחרי 5 ימים כל יום שעובר (עברו 3 ימים)אני סובלת מצרבות חריפות מאוד!(אני סובלת בלי שום קשר מצרבות כשאני אוכלת מאכלים עם שמן אבל לא ברמות של עכשיו)עכשיו אני הבנתי שאם לקחתי פסטינור והדימום היה בווסת בתאריך המקורי זאת אומרת שלא היתה יציאת ביצית.שזה מצב מצויין!אני רוצה לעשות בכל זאת בדיקת הריון עכשיו רשום שאם נטלתי את החומר HCG יכולה לצאת לי תשובה חיובית שגויה האם הפוטניטור מכיל את החומר HCG?האם עליי בכל זאת לבצע אותה?האם היא נחוצה?מה הסיכוי שלי שאני בהריון?אם יש בכלל כזה??מחכה לתשובה ..תודה..
בת 21

שלום לך,

אני אענה לך כרגע אבל אשלח גם את שאלתך לייעוץ רפואי.

נראה שהסיכוי להריון הוא מאוד נמוך עד אפסי, זאת מתוך ההנחה שלקחת את הפוסטינור תוך 72 שעות מהמגע המיני הלא מוגן.

יחד עם זאת עלי להודות שאני יושבת קצת מבולבלת מול המחשב. את מגלה המון ידע, מפורט ועדכני, אך איך קורה שאת מקיימת יחסי מין לא מוגנים? איך קורה שאת מכניסה את עצמך לכאלה 'סרטים'?

בואי תביני שבעצם, בעצם השימוש בפוסטינור, את 'הפצצת' את גופך בכמות עצומה של הורמונים! זה לא בריא, ומשבש את המערך ההורמונאלי שלך.

בבקשה חשבי על חייך, על היחס שלך לגופך ועל הזוגיות שלכם...

אתם תמיד מוזמנים להגיע אלינו לייעוץ פנים אל פנים ולקבלת גלולות חינם!

יום טוב.

חזרה למעלה
במידה ואני בהריון אתם עושים גם הפלות?
בת 16

במידה ואת מגלה שאת בהריון, את מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני באחד מסניפי הדלת הפתוחה הקרובים למקום מגורייך ולתאם איתנו פגישה. אנחנו נדאג ללוות אותך בכל התהליך של הפסקת ההריון.

בהצלחה. :)

חזרה למעלה
שלום. אני וחברה התחכחנו בינינו ללא בגדים עם איברי המין שלנו כמה פעמים ללא אמצעי מניעה ( היא לא לוקחת גלולות) וגמרתי בחוץ לא על איבר מינה. כעבור כמה ימים היא מרגישה בחילה והקיאה כמה פעמים , האם יש סבירות להיריון(גבוהה/נמוכה) וכעבור כמה זמן מתחילות תופעות הלוואי של ההיריון? תודה.
בן 18
שלום לך. ברגע שנוזל הזרע לא נמצא בתוך הנרתיק או הפות, אין סיכוי להריון. התסמינים של חברתך הם מלחץ ומתח. ברגע שהווסת תגיע הכל ישכח. אני ממליצה לכם לקחת אמצעי מניעה כדי שזה לא יקרה שוב. אני גם ממליצה לכם לגשת לדלת פתוחה כדי לקבל הדרכה. בהצלחה.
חזרה למעלה
תיקון שאלה .. שלום אני בת 14 וחצי ואני חוששת שאני בהיריון לפני שבועיים אני וחבר שלי הגענו למצב אינטימי ללא חדירה מלאה הוא התחיל לחדור והתחרטתי באמצע המחזור מאחר לי בשבוע וחצי יש לי כאבים מוזרים בבטן ויש לי צורך ללכת לשירותים ולעשות פיפי יותר מהרגיל האם ייתכן שאני לא בתולה יותר ושאני בהריון ?
בת 15

שלום לך!

אני מבינה כי את חוששת מאוד מפני כניסה להריון. לפי מה שאת מתארת הסיכוי להריון הוא קטן מאוד, כיוון שהוא נכנס ויצא בזריזות. עם זאת, יש כמה טיפות של זרע שמשתחררות לפני שהבחור גומר, אז כן יש סיכוי קטן לכניסה להריון.

לפעמים מהלחץ ומהחרדה יש איחור בווסת, ויכול להיות שזה מה שקורה גם לך. אם את רואה שהאיחור ממשיך ושאת לא מקבלת, עשי בדיקה ביתית להריון על מנת לבדוק זאת.

התופעות שאת מתארת- צורך ללכת לשרותים ולעשות פיפי יותר, לפעמים קשורים דווקא לדלקת בדרכי השתן או בנרתיק. זה אופייני מאוד אחרי מגע מיני ראשון כמו שאת תארת. האיזור מאוד רגיש וזה יכול לקרות. אלה לא תופעות שקשורות להריון בכלל. אני ממליצה לך בחום רב לגשת לרופא או רופאת נשים, ואפילו רופא משפחה שיבדוק אותך ויתן לך טיפול מתאים.

לגבי קיום יחסי מין, חשבי עם עצמך אם את מרגישה מוכנה מספיק. אני שמחה לשמוע כי עצרת באמצע ברגע שהרגשת שזה יותר מדי. הגיעי לסיטואציה כשאת יודעת מה את רוצה. אל תתקדמי אם זה לא מרגיש לך בנח. כמו שאת רואה קיום יחסי מין מלאים דורשים הרבה בגרות ואחריות, וצריך להגיע אליהם לאחר החלטה בשלה. כמו כן, אל תגיעי למצב של קיום יחסי מין בלי אמצעי מניעה- קונדום או גלולות. הפעם אולי לא קרה כלום, אבל זה לא מבטיח לך שלא תכנסי להריון במידה ויקרה משהו. כל חדירה היא פוטנציאל להריון. אז שתמיד תהיו עם קונדום במידה ויש חדירה.

זה בסדר גמור לחכות לרגע המתאים, ולא צריך לרוץ לקיים יחסי מין מלאים. נסו להתנסות בדברים שונים קודם לכן- נגיעות וליטופים, אוננות הדדית ועוד.. גלו את גופכם לאט- שום דבר לא רודף אחריכם...

בהצלחה, ושמרי על עצמך :-)

 

חזרה למעלה
עד אותו היום בהחלט לא הסתמכתי רק על הגלולות ולכן אני מעט מודאגת. אני אשמח אם תוכלו למקד קצת את תשובתכם. התחלתי חפיסה חדשה ביום שנגמר המחזור וקיימתי יחסי מין אחרי הגלולה הראשונה בחםיסה החדשה. יש לי ממה לחשוש? אם כן מתי עלי לבצע בדיקת היריון?
בת 18

שלום לך,

ממה שאת מתארת, את נוטלת את הגלולות באופן סדיר ולפי ההוראות, לכן יחסי המין שקיימת היו מוגנים מפני היריון (אך כמובן, לא מפני מחלות מין). לכן אין לך סיבה לדאוג מכניסה להיריון.

כל טוב...

חזרה למעלה
אני לוקחת גלולות כמעט שנה . החודש שכחתי אחת בערך כ-5 ימים לפני סיום החפיסה, והמשכתי יום נוסף(את זו ששכחתי), קיימתי יחסים מס' פעמים לאחר ששכחתי. המחזור מאחר ביומיים. מה הסיכויים להריון??? דחוף..
בת 28

שלום לך!

ברמת העקרון, הסיכוי להריון במצב שאת מתארת הוא מאוד נמוך, כיוון שאת לוקחת גלולות זמן רב, ושכחת רק גלולה אחת. עם זאת, עדיין יש סיכוי קטן להריון. אני מציעה כי במידה ולא תקבלי ווסת במהלך שבוע ההפסקה כולו אז כדאי לבצע בדיקת הריון ביתית. יכול להיות שהווסת מתעכבת בגלל לחץ או מצב נפשי, שאכן יכולים להשפיע על כך.

חשוב שתדעי, כי במצבים שאת שוכחת לקחת גלולה, יש להשלימה באותו רגע ששכחת. עד 12 שעות מהזמןבו היית אמורה לקחת את הגלולה, את מוגנת. אם עברו יותר מ-12 שעות, צריך להשלים את הגלולה באותו רגע שראית ששכחת, ולקחת את הגלולה הבאה רגיל. בשבוע שלאחר מכן יש להשתמש גם בקונדום, כי אינך מוגנת. לאחר מכן, אין בעיה להמשיך להסתמך על הגלולות.  אין טעם לקחת את הגלולה יום אחרי סיום החפיסה.

את החפיסה הבאה שאת צריכה להתחיל, התחילי לאחר שישה ימים ולא שבעה- אל תשני את היום ההתחלתי של החפיסה. למשל, אם השלמת את הגלולה ביום שני, ובדרך כלל את מתחילה את החפיסה ביום ראשון, גם את החפיסה הבאה התחילי ביום ראשון.

בהצלחה!

חזרה למעלה
שלום.. רציתי לדעת כמה נורא זה אם שכבתי עם מישהו ללא קונדום והוא גמר בחוץ? אני יודעת שזה סיכון דיי רציני.. אבל רציתי בכל זאת לדעת האם זה ממש נורא, למרות שהוא יצא הרבה לפני שהוא גמר..
בת 23

שלום לך,

בזמן האקט המיני, איבר המין הזכרי מפריש נוזל שמכיל תאי זרע עוד לפני השפיכה עצמה. זאת אומרת שכבר בזמן החדירה עצמה, גם אם נעשתה הרבה לפני הגמירה עצמה, יתכן והנוזל הופרש לתוך הנרתיק שלך וקיים סיכוי להריון. עצתי לך היא לגשת לבית המרקחת הקרוב לביתך ולקנות ערכה ביתית לבדיקת הריון ולראות מה יוצא. בלי שום קשר לתוצאות הבדיקה, אני מזמין אותך להתקשר אלינו לדלת הפתוחה על מנת לקבל הסבר על קיום יחסי מין בטוחים ומוגנים, ועזרה במידה והבדיקה יצאה חיובית.

בהצלחה, מחכים לשמוע ממך.:)

חזרה למעלה
לא קיימנו יחסי מין, והגבר לא גמר אך נשפך מאיבר מינו נוזל ליד התחת שלי האם ניתן להכנס להריון?
בת 14

שלום לך,

בעוד שהנוזל אותו את מתארת אכן יכול להכניס נערה להריון, הוא צריך להיכנס לתוך הנרתיק של האישה על מנת שיהיה את החשש הזה. לפי התיאור שלך, שבו הנוזל היה ליד הישבן שלך, אין חשש להריון. :)

חזרה למעלה
יש לי מספר שאלות שמטרידות אותי... 1) אני בתולה בת 20 אני רוצה לקיים יחסי מין עם החבר אבל מטעמים רפואיים אסור לי לנטול גלולות.. מה הפיתרון רק קונדום!? 2)הגענו למצב ששנינו ערומים אבל לא הייתה שום חדירה והוא גמר לא שמתי לב אם זה נגע באזור הנרתיק או לא, ניצא מנקודת הנחה שהזרע יצא באזור הנרתיק יש סיכוי שאני בהריון? תודה מראש וסליחה על ההפצצה אני ממש בלחץ..
בת 20

שלום לך,

מאחר ולא פירטת מהם הטעמים הרפואיים שבגללם אסור לך לנטול גלולות, עצתי לך היא לגשת לגיניקולוג/ית שלך ולשאול אותו/ה על איזה אמצעי מניעה את יכולה להשתמש בביטחה מלבד קונדומים. יתכן ולדוגמה אם הבעיה שלך היא במערכת העיכול, יכול להיות שנובורינג יכול להתאים לך כאמצעי מניעה, אבל שוב - רק שיחה עם גורם רפואי המכיר את המצב הרפואי שלך יוכל להמליץ לך בביטחה על אמצעי מניעה מתאים.

בנוגע לסיטואציה שתיארת, על מנת שיתקיים סיכוי להריון, זרע צריך לחדור לתוך הנרתיק. בהנחה והחבר שלך לא חדר אלייך וגמר בחוץ, הסיכויים לכך שהזרע חילחל לתוך הנרתיק והכניס אותך להריון הינו קטן מאוד. עם זאת, להבא השתדלי להימנע גם מהסיכוי הקטן הזה והשתדלו שהשפיכה לא תתבצע בקירבת פתח הנרתיק.

אני מקווה שעזרתי לך, אם יש לך שאלות נוספות, אנחנו כאן. בהצלחה. :)

חזרה למעלה
שלום... חברה שלי קיבלה ב11 לחודש מחזור ובאותו יום התחילה עם הגלוות זה היה כאילו הגלולה הראשונה שהיא לוקחת...ועכשיו עבר שבועיים בערך שהיא לוקחת כל יום באותה שעה גלולות מסוג פמינט...אנחנו יכולים להתחיל לשכב בלי לשים גלולות אלא אפשר להסתמלך על הגלולות או שרצוי שעדיין זה יהיה עם קונדום גם... ואני צריך ש התשובה תיהיה בטוחה כאילו אם יש חשש קטן קטן להריון תגידו לי... בתודה מראשש...
בן 18
שלום לך אני מאד שמחה שאתה בחור אחראי ודואג לכך שיהיו לכם יחסי מין מוגנים. זה מראה על בגרות ולקיחת אחריות- כל הכבוד! לגבי הגלולות: אם זה החודש הראשון בו היא משתמשת בגלולות, מומלץ להשתמש בקונדום כדי להיות בטוחים יותר רק החודש הזה. זוהי הגברה של הבטיחות ואת דיברת על להיות בטוח במאה אחוז. החל מהחודש הבא אתם יכולים לקיים יחסים רק עם הגלולות לפי ההוראות ללא חשש. בהצלחה.
חזרה למעלה
שלום רב, יש לי חברה בת 15 וחצי שהיה לה חבר במשך שנה.. הם שכבו לאחר חצי לאחר מכן הם נפרדו והמשיכו להתראות מידיי פעם במהלך אחת הפעמים הם שכבו ללא קונדום לפני חודשיים. החברה שלי עשתה ביום שישי אחרוןשתי בדיקות הריון של מקלון ויצאה לה תשובה חיובית. האם יש לכם איזשהו רעיון? או דרך לעזור לה? אני אשמח מאוד לעזרה.. תודה ושבת שלום.
בן 17
שלום לך, עליה ללכת לרופאת נשים ולערוך בדיקת דם ואולטרסאונד. אם היא רוצה להפסיק את ההריון עליה לפנות לועדה להפסקת הריון. כדאי שתפנה אל הדלת הפתוחה ונוכל לעזור לה יותר . 035101511 יום טוב
חזרה למעלה
שלום, אני משתמשת בגלולות יסמין כבר שנה וכמה חודשים. אתמול סיימתי את המחזור ולקחתי גלולה ראשונה מחפיסה חדשה אחרי 7 ימים מהגלולה האחרונה בחפיסה הקודמת. היום קיימתי יחסי מין לא מוגנים וברצוני לדעת האם יש סיכוי שאני לא מוגנת ויכולה להיכנס להיריון? תודה מראש =]
בת 18

שלום רב,

אם את מקפידה ליטול את הגלולות באופן סדיר הרי יש הגנה גבוהה . אני מבינה שאת בכל זאת מרגישה חשש על כן ניתן גם להשתמש בקונדום .

בהצלחה

חזרה למעלה
שלום, בחודש שעבר קיבלתי מחזור בתאריך 21.1 .. יש לציין לפני כן שהמחזור שלי כמעט סדיר זאת אומרת כל חודש אני מקבלת בסביבות תאריכי ה20 (פעם ב21 לחודש, פעם ב24 וכו').. ביום ראשון שעבר _22/1) קיימתי יחסי מין מוגנים עם חבר שלי עם קונדום.. בכל אופן בימים שלאחר מכן שני ושלישי בהם אני אמורה לקבל מחזור לא קיבלתי וממש פחדתי אז אתמול (יום שלישי) לקחתי גלולת פוסטינור , והיום יום רביעי 25/2 עדיין לא קיבלתי מחזור ואני ממש מפחדת ! השאלה שלי האם זה נורמלי שאני לא מקבלת מחזור מיד לאחר שלקחתי את הפוסטינור? אולי יש מצב שאקבל מחר מחרתיים וכו' ? בבקשה תעני לי בהקדם אני ממש מפחדת!
בת 16

שלום לך,

לא תמיד מייד מקבלים דימום, לאחר לקיחת הפוסטינור.

צר לי שלקחת היות שקיימת יחסי מין מוגנים, לדבריך, ולא היה צורך להפציץ את הגוף בהורמונים.

אכן, יש מצב שתקבלי דימום בימים הקרובים, ודעי שגם מחזור הווסת (המסודר בדרך כלל) ישתבש לתקופה הקרובה.

עושה רושם שאין לך מה לדאוג.

לילה טוב.

חזרה למעלה
יש לי שאלה,אם אני וחבר שלי שכבנו ביום הרביעי שלי שהייתי במחזור,בלי קונדום והוא גם גמר בחוץ יש סיכוי להריון??
בת 16
שלום לך. בזמן ווסת אין סיכוי להריון מפני שהרחם לא נמצא במצב ביוץ (כשהביצית מחכה לזרע). אני ממליצה לכם להשתמש גם בגלולות כדי שהחשש להריון לא יעלה שוב. אפשר לגשת לכל אחת מתחנות דלת פתוחה ולהיבדק ולקבל מרשם. ללא תשלום וללא ידיעת הורים .בהצלחה.
חזרה למעלה
קודם רציתי להגיד תודה על תשובתכם הקודמת והמהירה . יש לי עוד שאלה .. כמה זמן לפני שקיימנו יחסי מין אני וחבר שלי . חבר שלי דחף לי אצבעות וירד לי דם חשבנו שזה קרום הבתולין שנקרע כי לא היה לי מחזור קרוב או משהו . לאחר מכן קיימנו יחסי מין שנית לאחר המחזור יומיים לאחר סיום המחזור כמובן שעם קונדם והוא היה תקין ולא נקרע ושוב ירד לי דם . האם זה תקין שירד לי שוב דם ? אולי בפעם הקודמת ששכבנו הוא לא קרע את קרום הבתולין או קרע חלקית והאם לפי דעתך יש לי איזה שהיא בעיה שאני צריכה לבדוק את זה ? ואם יש סיכוי שאכנס להריון מכך ששכבנו עם קונדם שלא נקרע והוא לא גמר בתוכי ? תודה רבה וערב טוב
בת 16

מהתיאור שלך זה אכן נשמע סביר בהחלט כי קריעת קרום הבתולין התרחשה בשני חלקים וכי אין לך סיבה לדאגה. עם זאת, שימי לב במהלך קיום יחסי המין הבאים שלך, האם התופעה עדיין ממשיכה לקרות. אם כן, אולי כדאי שתלכי ותיתני לרופא לבדוק את העניין, אבל בגדול נשמע לי שאת בסדר גמור והכול תקין.

כמו כן, אני יכול להרגיע אותך (ולשבח אותך על האחראיות והבגרות שאת מפגינה) ולומר לך שאם קיימתם יחסי מין עם קונדום והכול הלך כשורה, הסיכוי להיכנס להריון הוא אפסי ביותר, במיוחד גם כשאת מציינת שהוא לא גמר בתוכך.

יום טוב. :)

חזרה למעלה
אני גר באור עקיבא איפה יש מקום של דלת פתוחה קרוב אליי?..ואיפה אני קונה את הבדיקה וכמה היא עולה?
בן 15
שלום לך יש סניף של דלת פתןחה בחיפה , נתניה, וכמובן תל אביב. תיכנס לאתר ותמצא שם את כל הפרטים. את הבדיקה אתה יכול לקבל אצלנו בסניף חינם אין כסף. רק תתקשר כדי לקבוע פגישה איתנו. בהצלחה.
חזרה למעלה
אין מצב שאני שבהריון נכוון?
בת 22
שלום לך לפי כל התשובות שקיבלת עד עתה באתר שלנו, אין סיכוי לכך. בהצלחה.
חזרה למעלה
הי, ממש לא הבנתם אותי נכון. לקחתי פוסטינור פעם אחת בחיים וזה לפני שבועיים בדיוק. פשוט כבר כשבוע יש לי דימום ורציתי לדעת האם זה סביר כי אמרתם שכ5 ימים אחרי לקיחת הפוסטינור (מה שקרה) אני אמורה לקבל דמוי ווסת. אז רציתי לדעת אם שבוע של דימום כזה זה הגיוני. והאם אני יקבל את המחזור הרגיל שלי בזמן שאני אמורה לקבל אותו למרות הדימום (אני אמורה לקבל בעוד כ5 ימים) . זה הכל. לא הפצצתי את גופי בהורמונים לחינם
בת 17

שלום לך

הדימום תגובה לפוסטינור שיכול להמשך שבועים שלושה והוא תגובה למינון הרב של ההרומונים שנמצא בפוסטינור. בכל מקרה כדאי שתבצעי בדיקת שתן להריון במידה וזה שלילי אז את לא בהריון בתנאי שלא קיימת יחסי מין ללא אמצעי מניעה , בכל מקרה כדאי שאת וחברך תקבלו הדרכה בנושא אמצעי מניעה

חזרה למעלה
שלום, אני וחבר שלי כבר ביחד חצי שנה וקיימנו יחסי מין ותמיד עם קונדום, פעם אחרונה ששכבנו זה היה לפני יומיים וגם עם קונדום אבל אחרי יום התחלתי להרגיש כאבי ראש חזקים וכאבי בטן חזקים וסחרחורות והולכת לשירותים לפחות כל 10 דקות והמצבי רוח שלי על הפנים וגם יש לי משהו מין גושים חומים על התחתונים שזה בטוח לא דם והמחזור שלי היה לפני שבועיים, רציתי לשאול מה זה יכול להיות? ואני נורא מתביישת ללכת לרופא. :\
בת 16

שלום לך

הסימנים שתיארת מתאימים לקיום ייחסי מין בזמן ביוץ, כתוצאה מקיום יחסי מין נוצר דימום בדופן השחלה אשר גרם לכל הסימנים שתיארת, במידה והסימנים ממשיכים או מחמרים את צריכה לפנות בדחיפות לרופא נשים.

חזרה למעלה

שלאה 3061 עד 3080 מתוך 4164

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  
21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  
61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  
81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100  
101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120  
121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140  
141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160  
161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180  
181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200  
201   202   203   204   205   206   207   208   209  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום