דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות

יש לי שאלה קצת מוזרה...האם אפשר לבחור במי להתאהב? נמאס לי כי אני כל הזמן מתאהב בבנות שאו שיש להן חבר או שאין לי סיכוי איתן מסיבות אחרות..כבר שנה אני מאוהב בילדה מהכיתה שלי אבל אני יודע שאין לי סיכוי איתה כי היא כזאת 'פלפלית' ואני שקט וביישן ואין לנו כלום במשותף..לעומת זאת,אני רואה בנות שנורא דומות לי באופי ואני יודע שאיתן אני אצליח להסתדר אבל אני פשוט לא מצליח להתאהב בהן..זה קורע אותי שאני מאוהב שמישהי שאין לי סיכוי איתה בעוד אני מעוניין בבנות עם אופי כמו שלי..שקטות,צנועות,ביישניות..אי אפשא לבחור במי להתאהב?
בן 15
שלום רב, בו ננסה להבין קודם מה אתה עושה לעצמך, ואז תוכל לבחור אם להשאר במקום שאתה נמצא בו ותארת אותו כל כך יפה ובבגרות כזו או מה לעשות. אתן לך דוגמה: נניח שאני רוצה להיות ראש הממשלה או נשיא המדינה.נורא רוצה.האם אני יכולה?! (אמנם איננו מכירים אבל היות ואני כאן באתר מטפלת ומייעצת מקצועית תחשוב אם יש מקום שהייתי יכולה להמיר את מי שאני לדמות למשל, כל כך פופולרית, פופוליסטית, תקשורתית שעוסקת כל כך באינטרסים כללים ולא באינטרסים פרטיים שלכם הנוער הפונה לכאן וכן הלאה). אז...הסכמנו שלא?!! ובכן, זה מכיוון שאני מודעת לעצמי, למקומי, ליכולותי, רצונותי והגשמותי. האם כדאי לי להיות מישהו אחר?! מה שאתה עושה זה כאילו 'ללכת על בטוח' - בטוח שאני לא. בטוח שהיא לא. ובטוח שזה לא יקרה. - אבל אני רוצה.. - עולות השאלות: רוצה מה?! אותה? אותן? נראה לי בסך הכל שאתה מאוד מחבב את הדמויות הללו כיון שהן ההפך הגמור לתדמית שלך בעיני עצמך, הן דינאמיות, קולניות, רעשניות, נשמעות, שמים לב אליהן, הן נערצות, הן פלפליות, ואתה רוצה להיות גם כזה. זה לא ממש ישנה אם זו נערה זו או אחרת אבל אתה מעריץ את מעמדן, את אופיין ואת מעשיהן, את בטחונן עצמי. נכון שדי ברור שתרצה להתאהב בהן, יש בזה משהו שאתה לא.משהו הרתפתקני, משהו מסעיר..משהו שאתה חושב שמרגש.ואתה לא רואה את עצמך כל כך כזה. מה דעתך? יכול להיות שזה משהו דומה לזה?! להשתמע
חזרה למעלה
שלום אני וחברה שלי עשינו סקס על יבש והגמירה שלי הרטיבה לה את הטייץ ואת התחתון יכול להיות שהיא בהריון?
בן 15
שלום לך, טוב שאתה פונה אלינו. אין סיכוי שחברתך בהריון. הריון יכול להתרחש רק כאשר ישנה כניסה של פין לפות ללא אמצעי מניעה, או שפיכה ממש בפתח הפות ללא בגדים. אתם יכולים להיות רגועים ולהמשיך להנות. להבא, אם אתם חוששים אתה יכול להישאר עם תחתונים או לשים קונדום. כל טוב וחג שמח
חזרה למעלה
שלום , אני נוטלת גלולות אמילי כבר כמה חודשים והכל בסדר , אני התחלתי להשתמש בערכה לדיאטה שמכילה בפנים גלוקומנאן קרניטין , טרטארט הרוקחת אמרה לי שאלו לא רכיביםשיכולים לפגוע ביעילות הגלולה וכרגע אין באפשרותי להיוועץ ברופא רציתי לשאול אילו תרופות יכולות לפגוע בכך כיחיפשתי בכל האינטרנט ולא מצאתי הסבר אחד מפורט איך אני אדע אם אני מוגנת . תודה רבה מראש
בת 20
שלום לך בחפישה של אמילי, יש עלון שבו כתוב במפורט איזה תרופות עלולות להוריד את היעילות של הגלולות. אני מבינה שהתרופה שאת לוקחת הנה מצמחי מרפא; היא אינה מופיעה בעלון שהיא תקטין את יעילות הגלולה אבל ליתר בטחון, עד שתוכלי להתייעץ עם רופא/ת נשים שלך, תוסיפי קונדום כאשר את מקיימת יחסי מין.
חזרה למעלה
ודרך אנאלי יש אפשרות לכך?
בת 16
שלום לך, לא ניתן להיכנס הריון ממין אנאלי, אבל כן חשוב להשתמש בקונדום במין אנאלי מכיוון שיש זיהומים שיכולים לעבור דרך שאריות של צואה ולכן חשוב מאוד להשתמש בקונדום. את מוזמנת הגיע לאחד ממרכזי הייעוץ שלנו 'דלת פתוחה' באזור מגורייך לשיחת ייעוץ על אמצעי מניעה ומין בטוח כדי ששוב לא תהי במצב הזה. כל טוב ושבוע נפלא!
חזרה למעלה
שלום לכם, המחזור של חברה שלי מאחר ב4 ימים לאחר שקיימנו יחסי מין ללא קונדום וגמרתי בפנים , אני מודע לטעות ואנחנו חושבים שהיא בהריון, במידה וכן כמה זמן לוקח כל תהליך ההפלה והאם זה בסודיות מוחלטת ללא ידיעת ההורים?
בן 18
שלום לך, אני מבינה שאתם בלחץ אבל בואו נתקדם לאט לאט. כרגע אתם עוד לא יודעים שהיא בהריון ואיחור של ארבעה ימים בגיל שלה הוא לא ממש איחור. אני מציעה שתעשו בדיקת הריון ביתית או שתגיעו לדלת הפתוחה בחיפה לביצוע בדיקת הריון ביתית, בחינם, ללא ידיעת ההורים, ובליווי יועצת שתהיה אתכם לא משנה מה תהיה התוצאה. אחרי בדיקת ההריון נוכל להתקדם הלאה. באופן כללי, הפלה לוקחת בערך שבועיים כי צריך לעשות בדיקות ולגשת לוועדה להפסקת הריון ואז לעשות את ההפלה עצמה. אבל את כל זה יסבירו לכם בדלת פתוחה חיפה במידה והתשובה תהיה חיובית. גם אם היא לא בהריון, תוכלו להתייעץ בדלת פתוחה על אמצעי מניעה ואף לקבלם חינם, ללא ידיעת ההורים, כדי ששוב לא תהיו במצב הזה. כל טוב!
חזרה למעלה
שלום. אני וחברה שלי שכבנו לפני כשבועיים לא מוגן זה היה בשישי ולכן לקחנו פוסטינור רק ביום ראשון בצהריים.. משהו כמו 50 שעות אחרי .. אבל עכשיו יש לה שם דימום כבר יומיים הדימום התחיל משהו כמו שבוע וחצי אחרי לקיחת הפוסטינור עכשיו שכבנו שוב עם קונדום והקונדום יוצא עם הרבה דם עליו .. זה בסדר ששכבנו למרות הדימום לא יקרה לה כלום ? ומה זה הדימום הזה ? תודה רבה לכם
בן 17
שלום לך. חשוב שדאגתם והייתם אחראים וקניתם פוסטינור. עד 72 שעות ניתן להשתמש בו כמובן שרצוי כמה שיותר קרוב למגע המיני הלא מוגן. הפוסטינור משבש את המחזור, את זמן ההגעה שלו וצורת הדימום. אולי הדימום הזה הוא מחזור בעצם? אם כך מדוע לקיים יחסי מין? רירית הרחם פתוחה ולכן הגוף חשוף לזיהומים. כדאי לחכות עד שיפסק הדימום ואז לקיים יחסי מין בטוחים עם קונדום או אמצעי מניעה הורמונלי. ניתן לקבל גלולות חינם בדלת פתוחה. פנו לסניף חיפה בנושא אם אתם חפצים בכך. בהצלחה ושנה טובה של מין בטוח ובריאות מינית!!
חזרה למעלה
תודה רבה נורא עזרת לי ! ואני לא בהריון! יש לי עוד שאלה... בפעם האחרונה שהייתי אצל חבר שלי עשינו סקס יבש , עם בגדים, כרגיל... לאחר שסיימנו (אני לא יודעת אם הוא גמר או לא) בקיצור, לקח לזקפה שלו די הרבה זמן לרדת .. יותר ממה שבדרך כלל .. זה בסדר או שזה מעוד על בעיה כלשהי?
בת 16
שלום לך. שמחה לקרוא שאת לא בהריון!! אם עשיתם סקס יבש וחבר שלך גמר אז היית יודעת. משום שאם בחור גומר אז הפין שלו הופך מקשה לרך וחוזר לצורה המקורית שלו. כשהוא מתגרה הפין זקוף ואם הבחור מאונן או מקיים יחסי מין ויוצא לו שפיך, כלומר הזרע אז הפין הופך לרפוי. יתכן והוא עדיין לא גמר לכן הפין היה בזקפה. זו לא בעיה, נהפוך הוא הוא בחור צעיר ובריא. בהצלחה ותהנו יחד!!
חזרה למעלה
שלום, בבקשה תעזרי לי. חבר שלי אונן וגמר, הוא ניגב את האצבעות ואת איבר המין שלו במגבון ואחכ החדיר לי אצבעות והתחכך עם האיבר מין שלו באיבר מין שלי. ישמצב אני בהריון ? משאריות זרע (אם היו)
בת 17
שלום לך, ממה שאת מתארת אין סיכוי להריון ואת יכולה להיות רגועה. הריון יכול להתרחש רק אם יש כניסה של הפין לתוך הפות ללא אמצעי מניעה או שיש שפיכה ממש בפתח של הפות. להבא הקפידו שהוא ממש ישטוף את היד והפין עם מים פשוט כדי שלא תהיי בלחץ הזה שוב, או שהוא ישים קונדום למרות שאתם לא עושים חדירה. ככה תוכלו להנות בשקט. כל טוב ושנה טובה!
חזרה למעלה
מזה מין אוראלי ? והוא ניסה לדחוף לי הצבועות וזה לא נכנס , גם טמפון לא נכנס אצלי עד הסוף , והוא אפילו המליץ לי על למרוח קרם אבל התנגדתי , וגם לא עמד לו אז אולי הבעיה בו, או בי ?
בת 16

שלום לך,

   מין אוראלי הוא מגע מיני בין פה ולשון לבין איבר מין. כך אפשר לענג אחד את השני ללא חדירה כלל. לגבי זה שהטמפון לא נכנס - את יכולה לנסות מידי פעם, עד שתחושי מספיק בנוח כדי להחדיר אותו ממש. את לא חייבת להצליח בפעמים הראשונות. לגבי החדרת אצבעות: כדי להגיע למצב של חדירה (אצבע, איבר מין), קודם כל רצוי להגיע לריגוש גבוה ולרטיבות באיבר המין. אם תאריכו את המשחק המקדים, ותגרו האחד את השניה, ורק אז תנסו עם אצבע אחת בהתחלה, סביר שיהיה יותר קל. את לא צריכה לחשוב שיש לך או לו בעיה. אתם פשוט לא מנוסים ולא מגרים האחד את השני במשחק המקדים מספיק ולכן כנראה גם לא עומד לו. המשחק המקדים חשוב לשני הצדדים. אם לא תצליחו אחרי שתהיו מאד מגורים, תעברו למין אוראלי ותנסו שנית בפעם הבאה. לחץ וחשש יכולים לפגוע בהצלחה, לכן חשוב שתדברו ביניכם על הדברים, תלמדו לבטוח האחד בשני, ותלמדו להכיר כל אחד את הגוף של עצמו ואת הגוף של השני. בהצלחה.

חזרה למעלה
שלום. בן 15 ,יש לי סימנים כחולים למטה ובאיזור המפשעה רציתי לדעת ממה זה יכול לקרות ואיך אפשר לטפל בזה .
בן 15
שלום לך, יכול להיות שקיבלת שם מכה ומשם הסימנים הכחולים. יכול להיות שמדובבר בפיגמנטציה של העור במפשעה, כלומר, שינוי בצבע העור באזור. ויכול להיות שאתה מאונן חזק מדי ופוגע קצת בעצמך וזה יוצר את הכתמים. אני מציעה שתפנה לרופא/ה שלך לבדיקה. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
אני בן 13 לאחרונה הכמות שאני שופך גדלה אבל הצבע לא משתנה ונשאר שקוף האם הכמות והצבע אמורחם להשתנות יחדיו או כול דבר בזמנן תודה רבה
בן 13
שלום לך, כמות נוזל הזרע, הצבע שלו וגם הטעם שלו משתנים עם הזמן. אתה רק בתחילת גיל ההתבגרות מה שאומר שאתה רק מתחיל לייצר נוזל זרע וזה ישתנה בהמשך. מה שחשוב הוא שתמשיך לאונן בכיף שלך, בפרטיות, ותהיה רגוע. אין לך מה לדאוג. כל טוב!
חזרה למעלה
תרשו לי לתקן: ההורים יודעים שאני בדיכאון אולם הם חושבים שזה רק בגלל השתן..אימא שלי יודעת על החשש מהעקמת והיא אומרת לי שאין מה לחשוש מזה ושיש עוד אלפי גברים כאלה שהביאו ילדים..יש לי בעיה נפשית ואני יודע את זה..כל פעם לפני שאני יוצא מהשירותים אני חייב להסתכל מה מצב האשכים ואם הם נראים לי טיפה קטנים יותר זה דיכאון לכל היום..אני מנסה לאונן בכוח כי אין לי חשק מיני בכלל אבל הבנתי שאם לא מגיעים לזקפה הרבה זמן איבר המין מתקצר..זה נכון? הבעיה העיקרית שלי היא שאני לא יודע אם הדיכאון הוא זה שהוביל לכל הירידה בחשק המיני או שהירידה בחשק המיני היא שהחמירה את הדיכאון..אני מותש מכל הסיפור הזה וכל זה כי אם לא יהיו לי ילדים בעתיד אני אהיה אכזבת המשפחה..
בן 15
שלום לך שוב, אני מבטיחה לך שיהיו לך ילדים. אין קשר בין גודל האשכים לפוריות וליכולת להביא ילדים. יכול להיות שזה מעגל שמזין את עצמו - חוסר חשק הוביל לדכאון שהוביל לחוסר חשק. אבל אל תשכח שאתה באמצע תחילת גיל ההתבגרות וגם זה יכול להיות קשור לתנודות בחשק המיני. אני חושבת שאתה צריך לדבר עם מישהו על הדאגות שלך כי הסיכוי שיש לך בעיה באיבר המין, והעובדה שזה משפיע עליך כל כך בעוצמה, מעידה שייתכן ויש לך בעיה בתפיסה של דימוי הגוף שלך והדימוי העצמי שלך. אני שוב חוזרת ואומרת, גש לרופא/ת מתבגרים או לאורולוג כדי לעבור בדיקה. הם יגידו לך שהכל בסדר ואז זה ירגיע אותך והאובססיה והדכאון יעברו. כל טוב!
חזרה למעלה
אבל אם עשיתי אתזה כמה ימים אחרי המחזור ?? אבל אני גם לא בטוחה שזה היה המחזור אולי זה הדם מהפוסטינור אבל מיצד שני אלו הימים שהייתי צכה לקבל מחזור אז אני לא בטוחה
בת 17
שלום לך. כשנוטלים פוסטינור יש שיבוש במחזור הוא עלול להקדים או לאחר. כשנוטלים פוסטינור יכול להיות דימום קל. גם אם קיימת יחסי מין כמה ימים אחרי מחזור אז זרע יכול לחיות בגוף 3-4 ימים ולחכות לביוץ כלומר לזמן שהביצית יוצאת מהשחלה ואז הם יכולים להיפגש ויכול להתחיל הריון. גם יש כאלה שמקבלות מחזור כל שבועיים וחצי ואז הביוץ קרוב למחזור. אל תסמכי על מחזור ועל פוסטינור, אם את מקיימת יחסי מין עדיף לך להשתמש באמצעי מניעה. גלולות תוכלי לקבל חינם דרך שילה בירושלים, מרכז יעוץ מיני לבני נוער. בהצלחה!!
חזרה למעלה
קשה לי להיתאפק בקשר ליחסי מין עם חברה שלי והיא בכלל לא רוצה , אני גם מכור לפורנו רציתי לדעת עם יש קשר בין שני הדברים ומה אני יכול לעשות בקשר לזה שאני לא יכול להיתאפק . תודה ..
בן 15
שלום לך. אתה בגיל ההתבגרות ובגיל זה יש עוררות מינית ורצון למגע ופנטזיות וזה נורמלי בהחלט. חברה שלך מרגישה שהיא עדיין לא מוכנה לקיום יחסי מין וחשוב שאתם מדברים על זה. תקשורת זוגית חשובה כשחברים ויוצאים יחד. בינתיים אתם יכולים להתמזמז, לגעת אחד בשניה, להתנשק ולגעת באברי המין בפה ובידיים. חשוב להיות ביקורתיים כלפי פורנו משום שהוא מציג נשים כאילו הן תמיד רוצות מין ועושות קולות ותנועות מוגזמות ואין שיחה בין האשה לגבר על יחסי מין ומה אוהבים ועורכים את הסרט בצורה מסוימת ואז נוצר מידע שגוי על מין ועל קשר מיני. בנים רבים בגילך צופים בפורנו אבל חשוב גם שתפעיל את הדמיון ועולם הפנטזיות ולא תזדקק כל הזמן לאונן בפורנו או לצפות בו כדי להתגרות. יש לנו את הראש ועולם הדמיון שיכול לעשות זאת. אתה יכול לאונן ליד חברה שלך או לבדך כשאתה חושב עליה וזה גם קשור למיניות ויכול לספק אותך. בהצלחה והנאה רבה
חזרה למעלה
שלום רב , לפני ערבה חודשים היה לי חברה יצאנו חודשיים ואחת מפעימים שהיינו ביד ניסינו לשכב והוא הראשון שלי , בפעם הראשונה הוא אמר לי שאין לו קונדום וניפגעתי מזה ממש , הוא לא הבין למה נפגעתי , אז אמרתי לו שכל החברות שלי אומרות שמי ששוכבת עם חבר שלה עם קונדום אז את סתם עוד איזה מישהא שרוצה להזרים ולא יותר מזה אז חשבתי שגם הוא ככה . והוא הסביר את עצמו , אחרי שבועיים שהוא חזר מהבסיס שוב ניסינו לשכב ולא הצלחנו הוא לא הצליח להחדיר וגם הצבעות הוא לא הצליחה להכניס ואני פוחדת שיש לי בעיה , כול מי שיודע על זה פשוט צחק עליי כשסיפרתי להם ואמרו שזה לא הגיוני
בת 16
שלום לך. תקשורת זוגית היא חלק מרכזי בקשר זוגי. טוב שאמרת לבן זוגך שנפגעת מכך שלא היה לו קונדום. נשמע שקשה לך לתת בו אמון. אמון הוא דבר שנבנה לאט והוא חשוב בקשר זוגי. חשוב גם שהתעקשת על קונדום משום שרצית לשמור עצמך מהריון לא רצוי ומפני הידבקות במחלות מין. חלק מקשר זוגי זה להגיד רגשות וגם להתעקש על אמצעי מניעה ועל שמירה על מין בטוח ובריאות מינית וזה בסדר שאמרת לחברך על כך. יחסי מין הם משהו שנבנה, ולא חייבים בפעם הראשונה להיחדר אלא לאט לאט לעשות זאת. האם את מכירה את גופך? האם את עצמך מחדירה אצבעות? יתכן ובגלל אי אמון או קושי להיפתח את מתקשה שחברך יחדיר אצבעות או איבר מין וזה בסדר גמור. הרבה נשים חוששות לקראת פעם ראשונה של קיום יחסי מין. חשוב להיות רפויות ולהרגיש בטחון עם בן הזוג ושיש פתיחות, אמון, הדדיות. האם כל זה יש בקשר שלכם? האם ניסיתם מין אוראלי? זוהי דרך טובה להתחיל לקיים יחסי מין ומשם יובילו למגע עם היד באיבר המין ולאחר מכן לחדירה קודם רק חיכוך של אברי המין אלה באלה ואח'כ לאט לאט חדירה מלאה. ההצעה היא לא להקשיב לחברייך וחברותייך אלא לעצמך ולנוע בקצב שלך. בהצלחה ואנחנו כאן בשבילך.
חזרה למעלה
שלום.אני לוקחת גלולות כבר חצי שנה.זה גלולות שצריך לקחת כל יום ועם הפסקה,צריך לקחת רצוף. היום לקחתי את הגלולה בשעה 10 וב11 קיימתי יחסי מין עם חבר שלי בלי קונדום והוא גמר לי קצת בפנים. יש סיכוי שאני יהיה בהריון או שזה לא אפשרי בגלל הגלולות?
בת 17
שלום לך, את יכולה להיות רגועה, אין חשש להריון והוא יכול לגמור איפה שהוא רוצה. אם לא פספסת אף גלולה, את מוגנת לגמרי והכל בסדר. המשיכי להיות אחראית ואתם תמשיכו להנות :) כל טוב!
חזרה למעלה
אני נוטלת גלולות YAZ שמכילות גלולות לבנות שאינן פעילות.. שבוע הבא אצא לנופש ואינני רוצה לקבל מחזור... הגלולות הוורודות נגמרות לי ביום חמישי הזה.. מה עלי לעשות? האם ליטול קופסה חדשה של גלולות ולדלג על הגלולות הלא פעילות או שאני צריכה לקחת גלולות ורודות עד שיגמר הנופש להפסיק ולחכות לקבל מחזור?
בת 21
שלום לך, אני מקווה שזה לא היה שבוע שעבר ותשובתי עדיין רלוונטית. מה שאני מציעה שתעשי זה שתוותרי על הגלולות הלבנות והתחילי ישר חפיסה חדשה. ככה לא תקבלי דימום. כל טוב!
חזרה למעלה
היי אני מאוד מודאג והייתי רוצה שתענו לי על השאלה בבקשה חברה שלי ואני מקיימים יחסי מין לא מוגנים ושבוע שעבר ביום שני היא לקחה פוסטינור עקב אי שימוש בקונדום יומיים אחרי עשינו את זה גם בלי קונדום ולמחרת היא התחילה שיש לה משהו בבטן הקאות תועפות לוואי של הריון זה מה שהיא אומרת.. והיא קנתה בדיקת הריון ועוד פוסטינור היא השתמשה בבדיקת הריון פעמיים והוא הראה פלוס והיא לקחה את הפוסטינור השאלה שלי היא אם היה נכון לקחת פוסטינור או שלא היה כבר מה לעשות אשמח אם תענו לשאלתי במהירות האפשרית ! תודה
בן 16

שלום לך,

   פוסטינור אינו מונע הריון ב-100% ולכן לקיים יחסי מין לא מוגנים זה משחק באש. אם בדיקת ההריון יצאה חיובית, זה הריון. אנא, תיפנה איתה מיידית לסניף דלת פתוחה הקרובה לביתכם על מנת לבדוק את הנושא ולבדוק מה הלאה.חשוב להגיע כמה שיותר מוקדם ולא לדחות זאת. בהצלחה.

חזרה למעלה
איך אני יכול לשכנע את חברה שלי לקחת את הגלולות למניעת הריון כי שאנחנו עושים סקס עם קונדום אנחנו לא נהנים אז מה לעשות? והיא פוחדת שהיא תשכח לקחת גלולה וכד'
בן 16

שלום לך,

   ראשית, כל הכבוד על האחריות ששניכם מגלים בכך שאתם משתמשים באמצעי מניעה. זה מראה שאתם לוקחים אחריות על גופכם ומתנהגים בבגרות. לגבי שאלתך: אני מבינה את החשש שלה משכחה של נטילת גלולה. זו באמת בעייה שמאפיינת נשים רבות. אחת הדרכים לפתור זאת היא על ידי תזכורת בטלפון. כל יום בשעה מסויימת שהיא מחליטה, תהייה תזכורת טלפונית ללקיחת הגלולה. אפשרות אחרת היא שימוש באמצעי מניעה אחרים כגון טבעת, אותה מחדירים לנרתיק ל-21 יום ואז אים בעיה של שכחה, או מדבקה אותה שמים על הגוף ומחליפים אחת לשבוע. שני אמצעי המניעה האחרונים שהזכרתי הינם אמצעי מניעה הורמונליים כמו הגלולות.דבר נוסף, ייתכן שאם תחליפו סוג של קונדום, זה יסתדר. יש קונדומים דקים במיוחד, יש קונדומים עם חספוס חיצוני (להנאה שלה) ויש עם חספוס חיצוני ופנימי (להנאת שניכם), כך שייתכן שפשוט קונדום שונה ייתן לכם מענה טוב. בהצלחה.

חזרה למעלה
שלום אני חדשה כאן באתר ויש לי שאלה חשובה מאוד ! אני לוקחת גלולות באופן קבוע ומקיימת עם חבר שלי יחסי מין . השעה הקבועה שלי כל יום היא שעה 7, היום לקחתי בטעות גלולה 40 דק לפני הזמן .. הכוונה בשעה 18:20 . אני עדיין מוגנת ? או שהרסתי את מהלך השבוע ?
בת 17

הי,

 את עדיין מוגנת. שינוי של שעה שעתיים לכאן או לכאן אינו מונע הגנה. את נוהגת מצויין שאת מקפידה על שעה קבועה אך אם לפעמים קורה שינוי , לא קרה דבר. אם את שוכחת לקחת גלולה מעל 12 שעות מהשעה הרגילה, שבוע אחר כך עליכם להשתמש בקונדום בנוסף לגלולות. 40 דקות לא מצריכים זאת.

חזרה למעלה

שלאה 81 עד 100 מתוך 4164

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  
21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  
61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  
81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100  
101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120  
121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140  
141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160  
161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180  
181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200  
201   202   203   204   205   206   207   208   209  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום