דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות

יש לי 3 שאלות, אני מאונן עם מים זה אחלה וכיף אבל אני חושב שפיתחתי תלות לאונן עם מים, זה בסדר לאונן עם מים ? דבר שני שפיך גורם לחצ'קונים ? ושאלה אחרונה, למה אחרי שאני גומר קשה לי לאונן ואני מרגיש דגדוג מוגבר באיבר המין ? תודה !
בן 13
שלום, אז ככה: 1) מים זה דווקא לא חומר מומלץ. זה נוזל עם הרבה חיכוך, ואנחנו מחפשים דווקא דברים יותר חלקלקים. אם יהיה הרבה חיכוך עם איבר המין שלנו הוא עלול להיפצע ולכאוב. עוד יותר כדאי לך לעזוב את המים אם אתה מרגיש שאתה *חייב* מים בשביל לאונן, חשוב לרענן את הדרך בה אנחנו מאוננים בכדי לא ליצור תלות או להרגיל את הגוף רק למשהו אחד. מומלץ לנסות חומרים אחרים עד שתמצא את מה שמתאים לך (שמן, קרם, רוק, או חומר סיכה על בסיס מים (חומר שמיועד בדיוק בשביל זה, ואפשר לקנות אותו בבתי המרקחת)). 2) לא. יש הרבה גורמים שעושים אקנה, אבל אוננות היא לא אחד מהם. 3) אחרי שאתה גומר, האיבר נהיה מאד רגיש מכיוון שהוא עבר כרגע משהו מאד חזק ואינטנסיבי. זה נורמלי וקורה לכולם. חשוב לתת לעצמך לנוח ולהרגע לפני שתמשיך פעילות כלשהי עם האיבר. תעשה רק מה שטוב ונעים לך! תהנה!
חזרה למעלה
קודם כל תודה על התשובה המעמיקה והעניינית. עוד שאלה אם אני בשבוע הפסקה והכדור האחרון שלקחתי היה ביום שישי אני צריכה לקחת את הכדור של החפישה השניה ביום שבת? ועוד שאלה באיזה שעה אני לוקחת? באותה שעה שלקחתי עד עכשיו?
בת 18
שלום לך, בדיוק. את מתחילה את היום הראשון של החפיסה הבאה ביום שבת, באיזה שעה שאת רוצה, רק שאת צריכה להתמיד בשעה הזאת. יום שבת תמיד יהיה היום בו את מתחילה חפיסה, אלא אם כן הצמדת חפיסות או שיבשת את אופן הנטילה של הגלולות. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
אנסה להסביר לך שוב , עברתי הפחה בחודש מאי . לאחר הוסת הראשונה הגעתי לביקורת ראשונה, אמרו לי שיש עוד שארית חומר שלא יצא. אמרו לי להגיע לאחר עוד וסת . בביקורת השניה גילו שישנן עוד חומר ללא זרימה והציעו התערבות כירורגית , קבעו לי יום להגיע בצום מלא לאשפוז יום , הגעתי לאשפוז יום לקחו ממני מדדים נתנו ליטול 2 כדורי ציטוטק ולפני הניתוח שלחו אולי לעשות אולטראסאןהד נוסף . נטלתי את הכדורים, עשיתי אולטראסאןהד והרופא אמר שאין שאריות ואין צורך בהתערבות כלשהי . לאחר כיומיים התחיל לי דימום חזק - השאלה היא האם זה תופעות לוואי של הכדורים , או שזה המחזור ?( הדימום נמשך יומיים שלושה ) והאם אחרי כל התהליך הזה אני אמורה לקבל וסת סדירה שאמורה להתחיל מחר . (23.7) שאין תופעות בנתיים .. ( הוסת שלי סדירה בדר״כ). מקווה שהיתי יותר ברורה ותודה מראש !!;)
בת 21
שלום לך, הדימום הכבד שלך הוא כתוצאה מהציטוטק. טוב עשו שנתנו לך את זה והם הוציאו את השאריות לבד בלי צורך בהתערבות. כנראה שלא תהיה לך ווסת סדירה אבל זה תקים אחרי הפסקת הריון. מה שלי חשוב לדעת הוא האם פנית לרופא/ת נשים בשביל להתאים לעצמך אמצעי מניעה? אמצעי מניעה הורמונליים יוכלו לעזור לך להסדיר את הווסת, אם זה מה שמדאיג אותך. בכל מקרה אני מקווה שאת מרגישה טוב ושיש לך תחושת הקלה אחרי הפסקת ההריון. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
שלום לכם! רציתי לשאול אני וחברה שלי קיימנו סקס יבש ליפני יותר מ72 שעות. והידיים שלי היו מרוחות בשמן תינוקות והכנסתי לה אצבעות ,יש סיכוי שנגעתי באיבר מין שלי ליפני ששמתי את השמן תינוקות אז אני לא יודע אם יש סיכוי שטיפות אהבה נשארו לי על האצבעות וגם לאחר מכן האיבר מין שלי נגע בשלה בלי קונדום אבל רק בשפתיים של הפות בלי שום גמירה ובלי חדירה . אז רציתי לשאול טיפות אהבה נוגעות השפתיים אז יש סיכוי להריון ?
בן 16

שלום לך

'טיפות אהבה' מכילות זרע ואם הטיפות נשפכות בפתח לנרתיק אז יש סיכון להיריון. ע'פ התיאור שלך נראה לי שהסיכון להריון הוא קלוש. בהמשך, כדאי תמיד לנגב את האצבעות לפני שמכניסים אותם לנרתיק של החברה וגם לדאוג תמיד שכל שפיכה תהיה רחוקה מהנרתיק. כך תוכלו להיות רגועים וליהנות ללא דאגה. אם אתה כבר מתקרב לנרתיק, אז רצוי לשים קונדום ליתר בטחון.

חזרה למעלה
היי קודם כל תודה רבה על התשובות המקסימות שלכם . איו ספק שאתם עושים עבודת קודש קימתי יחסי מין בפעם השניה עם חבר שלי , שכבנו ללא קונדום בהתחלה לכמה שניות ולאחר מיכן הוא שם קונדום והמשכנו .. הוא הוציא עשה ביד וגמר .. לאחר 15 דקות בערך עשינו זאת שוב ללא קונדום הוציא וגמר לאחר זמן רב .. יש לציין שלוקח לו זמן לגמור לפחות 10-15 דקות . ( קבלתי מחזור ב29/7 וסיימתיי ב 16/7 ) הקיום יחסים שצינתי כעת קרה ביום חמישי לאחר סיום המחזור יומיים אחרי. אני בלחץ אטומי לקחתי פוסטינור לאחר התלבטות רבה .. לקחתי את הפוסטינור ביום שבת בשעה 8 וחצי בערב ולא הרגשתי בחילות .. עברו 4 ימים ואני לא מרגישה טוב .. אני עם כאבי אוזנים יש קשר ? אני בלחץ שאני לא יקבל מחזור .. מה אפשר לעשות ? איך אוכל להרגע ? תודה רבה אשמח עם תחזירו תשובה :)
בת 16
שלום לך, טוב עשית שלקחת פוסטינור כי אכן יש חשש להריון. כל חדירה מסכנת אותך בהריון גם אם הוא לא גמר בפנים כי יש טיפות שיוצאות לפני שפיכת נוזל הזרע והן גם יכולות להכניס להריון. חשוב שתעשי בדיקת הריון עוד שבועיים בכל מקרה כי פוסטינור אינו מגם עלייך ב100%. בנוגע לזה שלוקח לחבר שלך הרבה זמן לגמור, זו תופעה מוכרת שקשורה בעיקר לצפייה בפורנוגרפיה והתרגלות למגע אגרסיבי על הפין בזמן אוננות. המגע אליו הוא התרגל כשהוא אונן זה לא המגע השפות שלך יכולה לתת לו ולכן הוא מתקשה לגמור. אין לך מה להרגיש רע לגבי זה. זה לגמרי עניין שלו ולא קשור אלייך. נשמח מאוד אם תתקשרו אלינו יחד, או רק הוא כדי שנוכל להסביר לו ולתת לכם טיפים איך להצליח לקיים יחסי מין עם קונדום, בלי שזה ייפגע בהגנה שלך. בנוסף, בדלת פתוחה חיפה תוכלי לעשות בדיקת הריון בחינם, ללא ידיעת ההורים ובליווי יועצת. תוכלי גם לשוחח על אמצעי מניעה ואף לקבלם חינם, גלולות או קונדומים, ללא ידיעת ההורים, כדי שתוכלי להיות מוגנת לגמרי. כל טוב!
חזרה למעלה
עוד שאלה שקצת דחופה לי.. מצטערת לשאול שוב אבל אם אני לוקחת שעתיים אחרי השעה הרגילה תגלולה במקרה חד פעמי..הכל בסדר? פשוט לא הייתה לי יכולת לקחת בשעה ושכחתי לקחת איתי.. וזה יוצא במקום תשע וחצי בערב בשעה 11 וחצי גג אז זה בסדר?
בת 16

שלום לך,

  גלולות לוקחים באופן עקבי ויומיומי באותה השעה בערך, אבל אם שכחת או לא יכולת מסיבה כלשהי ולא חלפו 12 שעות מהשעה הרגילה, את לוקחת ברגע שנזכרת או ברגע שיכולת ואת הגלולה הבאה בזמן הרגיל ואין כל בעיה. כלומר, אם לקחת באחת עשרה וחצי במקום בתשע, אין לך ממה לחשוש, ולמחרת תקחי בשעה שאת רגילה.בהצלחה.

חזרה למעלה
למה מין אנאלי כואב ? ומתי זה יפסיק לכאוב ? מתי אפשר לעשות את זה מאחורה ולמה זה כלכך כלכך כואב ?
בת 17

שלום לך,

 מין אנאלי כואב כי המקום רגיש ואינו מורגל לחדירה. מסיבה זו, יש בחורות שמין אנאלי אינו מתאים להן וזה בסדר. מי שבכל זאת מעוניינת לנסות, אני ממליצה לחכות עוד כמה שנים ואז להחליט אם מעוניינים בכך ואם כן לפעול בהדרגה ובזהירות. תחילה, כדאי לנסות עם אצבע ואם זה כואב, להפסיק. אפשר גם לנסות עם איבר המין אך רק אם בטוחים שבן הזוג יפסיק מייד אם תאמרי לו שזה כואב. התהליך יכול לקחת מספר חודשים. יש להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים וכן בקונדום. אין להעביר אצבע או איבר מין (אפילו אם הוא עם קונדום) מפי הטבעת לנרתיק על מנת לא להעביר זיהומים.

חזרה למעלה
תקשיבו אני ממש חייבת עזרה ואין לי עם מי לדבר אני וחבר שלי עשינו את זה לפני משבוע בדיוק שסיימתי מחזור ולא עשינו את זה עם קונדום וזה המשיך לשלישי ורביעי .. והוא לא גמר בפנים ושמענו על טיפות אהבה ואני ממש מפחדת יש סיכוי להריון למרות שלא עבר ושמענו שבועמאז סיום המחזור ?
בת 15
שלום לך, ממה שאת מתארת אכן יש חשש להריון. לגמור בחוץ אינו מונע הריון ולכן הסיכוי להריון. אני מציעה שתגיעי אלינו לדלת הפתוחה בבאר שבע או רחובות לביצוע בדיקת הריון ביתית, בחינם, בליווי יועצת, וללא ידיעת ההורים. נוכל לעזור לך בכל תוצאה אשר תהיה. בנוסף, תוכלו להגיע אלינו כזוג, או רק את לבד, לשיחה על אמצעי מניעה ואף לקבלם חינם בלי ידיעת ההורים כדי שתהיי מוגנת ובטוחה. כל טוב ומקווה לשמוע ממך!
חזרה למעלה
שלום אני כבר 3 שנים משתמשת בגלולות אמילי, ובזמן האחרון שבאתי לקנות אמרו שאין כי מפסיקים לייצר אותם, אז החליפו לי לגלולות לודן.. היה לי מחזור לפני שבוע וחצי, ואת הגלולות לודן התחלתי לשתות ביום ה8 לאחר הפסקה של 7 יום.. ומשום פתאום התחיל לי המחזור היום, למרות שאני צריכה לקבל רק בעוד שבועיים... האם לדאוג? או שזה בגלל שינוי הגלולות??
בת 21
שלום לך, את לא הראשונה שמספרת לנו שיש מחסור באמלי. לא הפסיקו לייצר את סוג הגלולה הזאת אבל כן יש מחסור בהן. הדימום הוא כנראה בגלל החלפת הסוג. אין לך מה לדאוג. המשיכי ליטול את הגלולות כמו שצריך ואם הדימום ממשיך, פני לרופא/ת הנשים שלך להתייעצות. בנוסף, אני מציעה שתחליפי למליאן או פליים ולא ללודן. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
היי, האם זה מסוכן לעשות סקס יבש בזמן שהבת במחזור?
בן 14

שלום לך

סקס יבש לא מסוכן ואפשרי בזמן הוסת אצל הבת. בהנחה שאתה מתכוון להגעה לאורגזמה ללא חדירה, אוננות מתבצעת לרוב לעצמך לעומת סקס יבש שזה אוננות אבל עם פרטנרית שאתה אוהב, אז תהנו.

כל טוב

חזרה למעלה
שלום, אני בת 17 וישלי שאלה שמאוד מטרידה אותי... זה קשור בחזה שלי. אני נערה עם חזה לא גדול בכלל... מידה B..לאמא שלי ולאחותי יש חזה הרבה יותר גדול משלי. אני לא מפותחת מאוד לגילי כפי שרואים נערות בגילאים אלו היום... אין אצלי דברים חריגים אבל אני לא כמו הבנות המאוד מפותחות שיש... אני רזה גבוהה,עם חזה קטן , ולעיתים חושבים שנה-שנתיים מתחת לגילי האמיתי. לאחרונה שמתי לב לתופעה קצת מוזרה... לאחרונה התחלתי להתמרח בקרם גוף לפני השינה. אני מורחת בין השאר גם על החזה... ושמתי לב פתאום לתופעה קצת מוזרה... שנראה כאילו החזה שלי 'גדל' או 'התנפח' מעט, לפעמים ישלי כאבים לא חזקים, ועם זאת שמתי לב בשבוע האחרון למעין 'גוש' קטן בחזה הימני באיזור שקרוב לחלק של הפיטמה ... זה יכול להיות מסוכן??? יכול להיות שאני פשוט מתפתחת באיחור ושהחזה שלי גדל...? זה הגיוני בכלל? כי הרי אני כבר בת 17.... יכול להיות קשר בין התופעה בחזה לקרם הגוף שאני מורחת כל לילה ?? ואם זה מסוכן למרוח קרם גוף על החזה?? יש סיבה לדאגה או שאני פשוט מתפתחת בגיל 17 עדיין...? תודה על תשובה מהירה!!!
בת 17

שלום לך,

  לפי התאור שלך את עם גוף של דוגמנית: גבוהה, רזה וחזה לא גדול. לאחרונה התחלת למרוח קרם לגוף וזה בסדר גמור. אין כל בעייה עם מריחת קרם, גם על השדיים. התחושה של 'גוש' אינה דבר שאפשר להזניח. למרות שיש סיכוי סביר שזה לא בעייתי, חובה ללכת לרופא/ה כירורג על מנת לבדוק את ה'גוש'. לעיתים קרובות מדובר ב'גוש' שומני או ציסטה כך שאין להבהל אך עליך לנהוג באחריות ולהבדק בהקדם.

חזרה למעלה
אני כנראה אפנה טלפונית כי אין לי כ'כ זמן... תודה רבה !
בת 17
בשמחה! אנחנו כאן!
חזרה למעלה
האם אוננות בגיל 11 וחצי עוצרת את התפתחות איבר המין? אם זה נשמע לכם סוטה אז לא לרדת/לכעוס עליי
בן 11
שלום לך, אוננות אינה פוגעת בגדילה או בהתפתחות של איבר המין בשום גיל. זה בסדר גמור לאונן בגילך הצעיר. זה חלק מתחילת גיל ההתבגרות. חשוב לי רק להדגיש שאוננות היא משהו שעושים בפרטיות ובבית. לא ליד אנשים וגם לא עם חברים. המשך לגלות את גופך ולהנות. כל טוב!
חזרה למעלה
בהמשך לשאלה שכתבתי, הוא הרחיב את החור עם האצבעות לפני זה, והשתמשנו בחומרי סיכה מתאימים. החדירה עצמה לא כאבה לי ולא כאבה לי גם בנסיונות אחר כך (גם ללא החומרים המאלחשים). החומר המאלחש הוא המלצה מהגניקולוגית שלי כי יש לי רגישות בעור שבאיזור. הבעיה היא שמתחיל לכאוב לי בבטן התחתונה הרבה אחרי האקט (בבערך שעה וחצי ) וזה נמשך לארבע חמש שעות... ניסינו חדירה וגינאלית אבל זה הרבה יותר כואב ואני נרתעת כל פעם שהוא כמעט נכנס כי זה ממש כואב.
בת 17
שלום לך אני נורא שמחה שחזרת אלינו להבהיר כמה דברים. הייתי רוצה שתתקשרי אלינו או שתבואי אלינו לדלת. רק בשיחה יותר מעמיקה נוכל לברר מדוע יש לך כאבים וגם לייעץ לך מה לעשות. אל תדאגי השיחה הטלפונית וגם הפגישה האישית היא אנונימית לגמרי. זה שאת מודעת לגוף שלך ולזכותך להנות ביחסי המין זה נהדר. בואי תמשיכי את התהליך ותגיעי אלינו. ככה שנוכל לעזור לך באופן מדויק יותר ונכון עבורך. אנחנו פתוחים בימים א', ג' ו-ה', החל משתיים בצהריים ועד שש בערב ויושבים בתל אביב רחוב שונצינו 16 (זה ממש ליד מגדלי עזריאלי) כל טוב
חזרה למעלה
שלום, התחלתי אתמול לקחת גלולות בפעם הראשונה הרופא רשם לי גלולות מינס . אתמול לקחתי כדור ראשון עם תחילת הווסת וכבר היום אני מרגישה כאב כזה דקירות בשד האם זה מסוכן צריך לדאוג? יכול להיות שזה מהלחץ? מה הסיכוי שיקרה משהו הגלולות גורמות לסרטן ? אשמח לשתובה מהירה .. בבקשה
בת 24
שלום לך, הסיכוי שיש קשר בין הדקירה בשד לנטילת הגלולה הוא נמוך מאוד. המשיכי ליטול את הגלולה ואם הדקירה ממשיכה, חזרי לרופא שלך. יכול להיות שזה מלחץ אבל זה ממש לא סרטן מהגלולה. לוקח זמן לסרטן להתפתח וזה לא קורה מגלולה אחת. כל טוב!
חזרה למעלה
שלום רב... לאחרונה שאני וחבר שלי קיימנו כמעט יחסי מין מלאים... הייתה ביננו התחכחות אבל הייתי כל הזמן עם תחתון וכשהרגשתי שהוא חודר יותר מדי הוא הפסיק... מדי פעם בוא גמר בחוץ... הבעיה היא שהייתי אמורה לקבח מחזור ב6 לחודש והיום כבר ה10! למרות שהמחזוק שלי בדרך כלל לא סדיר כל כך אני מפחדת ורוצה לדעת מה הסיכוי שאני בהריון ואם כן אך מפילים... תווודה!
בת 18
שלום לך, הסיכוי להריון קלוש, אך הוא קיים. בעקרון הבד אמור לחסום את הזרע אבל תמיד יש חשש שהזרע יעבור. אני מציעה שתבצעי בדיקת הריון כישעברו שבועיים מיחסי המין הלא מוגנים. במידה והבדיקה יוצאת חיובית, צרי איתנו קשר ונעזור לך בכל. בנוסף, ארבעה ימי איחור אינם נחשבים איחור בגיל 18, וגם הלחץ בו את נמצאת דוחה את הגעת הדימום. להבא הקפידו להשתמש בקונדום גם אם אין חדירה. כל טוב!
חזרה למעלה
אני רוצה להתחיל לקחת גלולות בלי שההורים ידעו אך אני עושה את זה ?
בן 16

שלום לך

את מוזמנת להגיע לאחד הסניפים של 'דלת פתוחה'. שם תוכלי לקבל גלולות ללא ידיעת ההורים והשירות ניתן בחינם. בדף הבית שלנו , בצד שמאל, יש רשימה של הסניפים עם הפרטים של מקום, ושעות קבלה. נשמח לראותך

חזרה למעלה
לחברה שלי יש הפרעת אכילה, היא מטופלת בתל השומר. לפני יומיים שמתי לב שהיא חתכה ורידים וסיפרתי למורה שסיפרה ליועצת, שסיפרה לאמא שלה. החברה שלי יודעת שאני סיפרתי וכועסת עליי ממש, אני לא יודעת כבר אם זה היה המעשה הנכון לעשות.. בכל מקרה, באותו יום שרבנו על זה גם אני חתכתי ואני כבר אובדת עצות לגבי החיים, אשמח להנחייה תודה !
בת 16
שלום רב, האם פנית ליועצת בגלל שרצית לקבל מדליה או פרס? האם חשבת או היועצת סיפרה לך מה המהלכים הבאים שהיא אמורה לעשות? כמעט בטוחני בתשובותיך לפיכך אני ממשיכה. עשית את המעשה הנבון ביותר שאפשר לעשות!!! את חברה טובה!! את חברה אוהבת!! את חברה דואגת!! את חברה איכפתית!! את רגישה לקושי של חברתך!! הלוואי וכל הבנות היו חברות טובות כמוך!! העניין הוא שכנראה לא ממש חשבת על איך היא תרגיש ואיך היא תגיב ולכן תגובתך היא של פגיעה כל כך קשה. עליך לקרוא אלף פעמים את הכתוב בראש הדף הזה ולהאמין שעשית את הדברים הללו בגלל שאת אישיות כל כך מיוחדת!! אסור לך ליפול למקום של אשמה כי זה המקום שהחברה שלך מנסה לשים אותך שם!! אבל את בעצם הצלת את חייה!! תזכרי היטב!! שהיה לך מספיק איכפת כדי לסכן את היחסים בינכן ולדאוג לשלומה ובריאותה. יגיע היום שהיא תודה לך אבל אסור לך בינתיים לקחת אחריות על מה שהיא עושה לעצמה אלא לדבוק בדבר הנכון שעשית!! אם לא היית אומרת והיא היתה חותכת קצת יותר מדי עמוק..היא לא היתה איתנו.. ואת היית אוכלת את עצמך על כך שלא הצלחת להציל את חייה!! שידעת, ולא מנעת ממנה לפגוע בעצמה. את חברה טובה ונהדרת!! זיקפי גב! הרימי ראש וקבלי ממני מדליה של אהבת הזולת ודאגה לזולת!! ולסיום מתוקה, אסור לך לעשות אותו הדבר, הרי זה הרע שהיא עשתה לעצמה אז למה את לוקחת אותו ממנה וממשיכה.היא עכשיו לא תחתוך כי היא תהיה בהשגחה אבל את כן?!! נכון שזה שלה ולא שלך?!! מחכה לשמוע ממך אורית
חזרה למעלה
שלוב רב .. נכון אני כל הזמן מדברת עם הארוס שלי על העניין הזה ואני מבינה שאני הראשונה שישכב איתה .. הוא לא כלכך מתמצא בזה אבל מה שבהתחלה אמרו לו שצריך לרדת דם לכן אני נהייתי מודאגת כי הוא לא ידע שבכל קרום יש חור ולא רציתי שיחשוב בצורה מוטעת ולכן התחלתי לספר לו על הסוגים ושרק 43% יורד להם דם .. ואגיד לך תאמת אני אחרי 28 שנה לא בטוחה מה מצב הקרום שלי . והוא הבין שאני מודאגת מהמחשבה שלו שצריך לרדת דם ובאותו זמן הוא לא רוצה שאני אפחד ממנו בעניין זה .. אבל גם אני רוצה לנוח להיות בטוחה שהכל תקין אצלי כי למרות כל מה שיגיד אני לא בטוחה משום מילה או תגובה בעת החתונה .. תודה לכםד על ההתייחסות מכל הלב
בת 27
שלום רב, יפה לראות שאתם זוג פתוח שיכול לספר אחד לשניה ולדבר על הנושאים האינטימיים הללו, כל הכבוד!! חוזרת על המלצתי מקודם, אם הנושא באמת מדאיג אותך רצוי שתפני לרופא/ת נשים ותבקשי בדיקה עדינה במיוחד כדי שלא יהיה סיכוי לפגוע בקרום הבתולין (גם ככה הקרום הרבה יותר פנימי בדרך כלל מהמכשיר הבסיסי של הבדיקה). יחד עם זאת, מה שיקרה יקרה אבל לפחות שוחחתם על כך והוא לא מלא ציפיות כמוך וגם את מבינה שזה אפשרי שלא ירד דם. בהצלחה
חזרה למעלה
אני וחבר שלי עוד מעט שנה וחצי ואני מרגישה מוכנה לזה. אבל אני מתביישת לבקש ממנו שיעשה בדיקה שאין לו שום מחלה. לי אין מה לדאוג כי הוא יהיה הראשון שאני אשכב איתו.. הוא יתבייש כי הוא יצטרך לעשות את זה דרך הצבא שלו.. מה אפשר לעשות לגבי זה?
בת 18
שלום לך, מדבריך אני מבינה שאת עדיין בתולה ושהחבר שלך כבר קיים יחסי מין בעבר. אחרי שנה וחצי ביחד, אני מקווה שאת מרגישה מספיק נוח איתו כדי לשוחח יחד על התחושות והחששות שלך. את כותבת שאת מרגישה מוכנה ואני רואה שאת חושבת בצורה אחראית אבל מוכנות זו גם היכולת לשוחח ביחד על הדברים, כולל הדברים שמציקים לך. רצוי שתבררי האם ביחסי המין שלו בעבר, הוא תמיד השתמש בקונדום. אם התשובה היא שכן, תשאלי האם הקונדום אף פעם לא נקרע. אם הוא תמיד הגן על עצמו והקונדום לא נקרע, אין לך מה לחשוש ממחלות. אם הוא קיים בעבר מגע מיני לא בטוח (ללא קונדום), את יכולה להרגיש בנוח ולבקש שייבדק. יש אפשרות להיבדק בחינם במרפאת לוינסקי בת'א אם לא נעים לו להיבדק בבסיס שלו. בנוסף, תקיימו שיחה אודות אמצעי המניעה שאתם תשתמשו בהם להגן על עצמכם. בהצלחה.
חזרה למעלה

שלאה 81 עד 100 מתוך 4142

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  
21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  
61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  
81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100  
101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120  
121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140  
141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160  
161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180  
181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200  
201   202   203   204   205   206   207   208  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום