דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות > מין ומיניות > אוננות

תודה רבה! אך העניין הוא שאף פעם לא גמרתי ללא פורנוגרפיה, וגם זה אחרי עשר דקות. זה מעיד על כמות זרע נמוכה או זרע פחות ספיר? אם לא, מדוע איני מצליח לגמור ללא פורנו? אולי אני לא מפנטז מספיק?
בן 14
שלום לך. דבר ראשון פנטזיות או אוננות או כמות זרע לפי סמיכות, לא אומרת דבר על פוריות. פוריות ניתן לבדוק רק במעמדה. אני חושבת שזה מאוד נוח להשתמש רק בפורנוגרפיה כדי לאונן.לפנטז זה אומר להיות מחובר לעצמך. לדעת מה אני אוהב, את מי אני אוהב, איזה סוג של מגע אני אוהב וכו'. כל-כך התרגלת לסרטים שאפילו לא התפנת לחשוב על עצמך. אולי תחשוב על זה לפני שאתה מאונן ורק אחר-כך תנסה. בהצלחה.
חזרה למעלה
כאשר אני מנסה לאונן אני לא מצליח לגמור, אלא רק מול סרטים במחשב. אני לא רוצה לצפות בסרטים אלו מתוך עקרונות, ואני מאמין שאפשר להגיע לפורקן מיני גם לא באמצעות פורנו. הבעיה היא שלמשל בשירותים ללא כל תוכן מסוג זה, אני לא מצליח לגמור. השפשוף של הפין לא עוזר ולא יוצא זרע. אני גם לא מאונן בתדירות גבוהה מאוד, אבל כן מדאיג אותי העניין הזה שלא אצליח להגיע לאורגזמה ברגע האמת.. תודה.
בן 14

שלום לך,

קודם כל אני רוצה לחזק את ידייך לגבי העקרון שאינך רוצה לצפות בפורנוגרפיה. פורנוגרפיה אכן אינה משקפת את המציאות ורצוי הרבה יותר לאונן עם פנטזיות אישיות. תנסה לפנטז בתוך הראש שלך. שנית, מדוע אתה מאונן בשירותים? למה שתצליח לגמור במקום בו עושים צרכים? אני מציעה לך לנסות לאונן במקום יותר נוח ואינטימי כמו המיטה שלך. אתה יכול להשתמש בנוזל סיכה שניתן לקנות בכל בית מרקחת על מנת שהשפשוף יהיה לך יותר נעים וזה מאוד עוזר להגיע לאורגזמה. אין לך שום סיבה להיות מודאג. אתה רק בן 14, בתחילת הגילוי של הנאות הגוף שלך. לא תמיד צריך לגמור. גם מגע נעים יכול להספיק. תנסה את ההצעות שנתתי לך כאן ותראה אם זה יעזור.

כל טוב ובהצלחה!

חזרה למעלה
1. אני מאונן פעם ביום כל יום זה יעשה לי נזק? 2. קראתי באינטרנט שכשמאוננים יוצאים עוד דברים חוץ מהזרע ואם יש מעט מידי מהם אז יוצאים יותר חצ'קונים. זה נכון? 3. אם אני לא מאונן יותר מיומיים אז כשאני אז ממש מתחיל לגרד לי ליד הביצים (בחיבור בין הביצים לרגל) למה זה? זה מזיק? 4. קראתי באינטרנט על אנשים שבדקו את מידת האשכים שלהם ושאלו אם זה מזיק אם הנפח שלהם קטן או גדול מידי אז בהתחלה זה לא הפריע לי אבל אז התחלתי להתעניין בזה אז איך בודקים את מידת האשכים? מה זה הגודל המתאים? וזה באמת משנה הגודל?
בן 13

שלום לך

כל הכבוד!! אנו בדלת פתוחה שמחים לענות לשאלות ויותר מזה, על כך שקיימים בני נוער כמוך ששואלים כדי לקבל תשובות, יישר כוח..

לגבי שאלתך הראשונה

'הסר דאגה מלבך ואונן כאוות נפשך', לא, זה לא יעשה לך נזק.

לשאלתך השניה

נכון, נוזל הזרע מכיל בתוכו זרעונים וחומר חלבוני מיימי שמבטיח את קיומם של הזרעונים עד להפריה ומקל על תנועתם, הזרעונים ללא החומר החלבוני המופרש לא יוכלו להתקיים,

לגבי ה'חצ'קונים' תהליך ההתבגרות הוא סוג של 'עסקת חבילה' תסתכל על גופך במראה, בה תראה שהתרחשו מספר שינויים-צמיחת שיער בפנים, בגוף, בבסיס הפין והאשכים, בבית השחי, הפין גדל, הקול מתחלף, ויחד עם כל זה בגלל השפעות הורמונליות גדלים חצ'קונים, יש בני נוער שזה לא קורה להם, אם מספר פצעי הבגרות (אקנה) גדול ניתן לפנות לרופא עור לקבלת טיפול, מה שלא צריך לעשות זה לגעת בהם ול'פוצץ' אותם דבר שיגרום לצלקות בפנים.

לשאלתך השלישית

בתהליך הזיקפה כשהפין 'עומד'הוא גדל ומתארך, הפין עטוף בשכבת עור אלסטית, במצב של מתיחה כפי שקורה בזמן גירוי וזקפה הפין נמתח ומיכיוון שבסיסו מחובר המתח יוצר תחושה של גרד, זה לא מזיק , זה טיבעי.

יכולה להיות סיבה נוםפת לגרד (אם הוא נמשך ומציק) אותה צריך לשלול בעזרת בדיקת רופא מטפל.

לשאלתך הרביעית

גודל האשכים משתנה מאדם לאדם, מי שמודד את האשכים באופן מדויק  הוא רופא אנדוקרינולוג או אורולוג, עצתי לך אל תבדוק בעצמך., תפקוד האשכים יהיה דומה אצל כולם גם אלה עם אשכים קטנים או גדולים.

ואני חוזרת

כל הכבוד, תרגיש חופשי לשאול כל שאלה ותענה.

כל טוב לך

חזרה למעלה
אמ... לא ממש הבנתם אותי נכון בשאלה הקודמת. הדגדגן שלי לא רגיש גם, הוא כואב לי כשאני נוגעת בו וכשאני עושה את התנועות האלה ההרגשה המינית היא למטה, ואני מרגישה את זה בתוך הנרתיק בלי קשר לדגדגן, אני יודעת איך זה עם הדגדגן כי עד החופש הגדול כשעליתי לכיתה ו' (אני עכשיו בז') נהנתי מהדגדגן ומהנרתיק, עכשיו אני לא... אני רצינית, כשאני נוגעת בדגדגן ההרגשה חזקה ומגעילה שעושה לי חשק להקיא, לא כיפית בכלל. (אני זוכרת ממש טוב שבכיתה ה' אני החדרתי אצבע וצחקתי מהנאה) עכשיו זה רק במחשבות והן סתם גורמות לי להתרגשות, אבל לא מינית, כיאילו סתם כשמתרגשים ממשהו או מתלהבים... זה מעצבן כי אני זוכרת ממש בברור שהגעתי ממש לעוצמות חזקות מאוננות וגם לאורגזמה ועכשיו אני סתם לא מרגישה כלום...
בת 14
שלום לך, המשיכי לנסות לגעת בעצמך ולמצוא את הדרך שנעימה לך, אולי המגע חזק מדי ולא נעים לך. הזיכרונות אולי מטעים אותך, המשיכי לנסות בדרכים שונות עד שתמצאי את המגע שאת אוהבת יום נעים
חזרה למעלה
אינ לא שכבתי עם חבר שלי אבל הוא דחףלי אצבעות וגם הוא נגע לעצמו באיבר מין יכול להיותש אני בהריון מכך ובגלל זה יש לי הפרש החומה עם קצת דממם כי זה בחיים לי היה לי קודם זה המשך לשאלה הקודמת
בת 17

שלום רב,

אם ידיו היו מלאות בזרע כאשר הכניס את ידו אליך, יש סיכוי שאת בהריון!!

אם ידיו היו יבשות אין סיכוי להריון.

צבע הוסת משתנה מתחילתו ועד סופו. הוא יכול לנוע מורוד ועד חום. עם גושים ובלי גושים.

אם את מודאגת נא גשי לרופא/ת נשים!!

יום טוב

חזרה למעלה
יש איזה משהו מוזר בגוף שלי... אם אני מהדקת את הרגליים או עושה תנועות כלשהן עם איבר המין אז יש לי תחושה מינית בנרתיק, לפעמים תחושה חזקה, אבל כמו שכתבתי כבר בשאלות הקודמות אני לא נהנת מהחדירה של האצבע או חפץ לנרתיק, וזה לא שכואב לי, אני פשוט לא מרגישה כלום... למה זה ככה?
בת 14

שלום לך,

הכל בסדר, נורמלי ותקין אצלך. כשאת מהדקת את הרגליים ועושה  תנועות כלשהן עם איבר המין שלך זה צורה של אוננות -  את מרגישה תחושה מינית בדגדגן ולא בנרתיק. בנרתיק את לא מרגישה כלום כשאת מחדירה אצבע או חפץ, כי הנרתיק הוא משמעותית פחות רגיש מהדגדגן. כל טוב.

חזרה למעלה
1. אני יודע שגם זין בגודל 10 ס'מ יכול לגרום להריון, אבל מה האורך שמתאים לגרום להנאה של האישה? 2. אני בן 14 ויש לי רק 10 ס'מ בזקפה ואיזה 3 ס'מ כשהוא רפוי ואתמול קראתי שלילדים בגיל 10 אמור להיות 5-7 ס'מ. 3. לימדו אותנו בביולגיה שלא אמור לצאת פיפי בזמן אורגזמה, אבל לפעמים אחרי שאני גומר אני מרגיש צורך להשתין ואז זה לא יוצא. תודה מראש (:
בן 14

שלום לך,

1. אשה יכולה להנות מכל אורך, ולא תמיד ההנאה שלה הוא מהחדירה, לעיתים ההיבט הריגשי ותשומת הלב הרבה יותר חשובים מעצם החדירה.

2. המידות שציינת הן תקינות לגיל שלך ועדיין לא סופיות. למדידת הפין הרפוי אין משמעות אלא רק בזקפה ואצלך הכל בסדר!!.

רוב הסיכויים שהפין עוד יגדל עם המשך ההתבגרות שלך.

3. הצינור שדרכו יוצא השתן הוא משותף גם לזרע וישנו מנגנון שמונע השתנה בזמן שאתה גומר, כדי שלא יהיה לך צורך להשתין אחרי האוננות מומלץ לרוקן את השלפוחית לפני (לעשות פיפי).

כל טוב

חזרה למעלה
רציתי לשאול כמה שאלות: 1. נאמר לי שבמהלך הזמן הזרע משנה את צבעו והופך מלבן לשקוף. צבע הזרע שלי היה תמיד שקוף (אף פעם לא היה לבן) והוא גם יוצא בכמויות קטנות. האם זה מעיד על חוסר התפתחות כלשהי? 2. כאשר זוג רוצה להכנס להריון, יש שפיכה בגוף האישה. כדי שהזרע יצא, משפשפים אותו למעלה ולמטה עד לפליטת הזרע. האם עושים זאת בזמן הפין מוחדר בתוך גוף האישה? לזו הכוונה שפיכה בגוף האישה? תודה.
בן 14

שלום לך,

1. לגבי הצבע של נוזל הזרע- יש שינויים בגיל ההתבגרות במראה הזרע, הזרע משנה לעיתים את צבעו בהתאם לשלב ההתבגרות . בדרך כלל מגיע למצב הסופי בגיל 16-17. הצבע כשלעצמו לא קובע את האיכות או הפוריות.

2. כדי שיהיה הריון הזרע צריך להגיע לתוך גוף האשה, זה מה שתיארת לגבי 'שפיכה בגוף האשה'. כדי להמנע מהריון רצוי להשתמש בקונדום כדי למנוע מעבר ישיר לגוף האשה. כמו כן הקונדום מגן עליך מהדבקות במחלות שעוברות ביחסי מין כמו איידס צהבת ומחלות אחרות.

כל טוב

חזרה למעלה
אז לאן זה חוזר הרי בזרע יש וויטמנים ומינרלים איפה זה הולך ?
בן 20

שלום לך,

שאלתך נענתה בהרחבה. אל תהיה מוטרד , לא נוצר מחסור של ויטמינים  אם אין שפיכה ושמור על תזונה מאוזנת.

כל טוב

חזרה למעלה
נאמר לי שזרע שצבעו שקוף מעיד על אוננות רבה. זה ממש לא נכון לגביי, משום שאני משתדל לא לראות סרטים פורנוגרפים, בניגוד לשאר הילדים בגיל שלי, ואני מאונן אולי פעם בשבועיים. אולי פשוט הזרע עדיין לא התפתח? באיזה גיל צבעו יהפך ללבן? תודה.
בן 14
שלום לך.
הצבע משתנה מלבן לשקוף. הזירמה מכילה חומרים רבים פרט לתאי זרע. ההרכב משתנה בהתאם למזון, לשתיה ולגורמים גופניים נוספים. לכן, אל תתיחס לצבע. הכל בסדר.
שבת שלום
חזרה למעלה
שלום רב, רציתי לדעת לגבי עצמי, כשאני מעונן אני חושב על בנים ולא על בנות. מה זה אומר שאני הומו?, חריג, שלא תיהיה לי אישה אף פעם כי אולי אני לא נימשך לבנות כמו כולם, או שזה השתנה מתישהו? תודה רבה מראש.
בן 17
שלום לך.
הפנטזיות האישיות של כל אחד הן שונות ולא מצביעות על משיכה או נטייה מינית. בגלל זה הן פנטזיות. 'סרטים' שנבנים בדמיון, ובדרך כלל, לא מגיעים לכלל מימוש.
אתה בגיל של גיבוש זהות מינית. תן לדימיון שלך לרוץ לכל הכיוונים ותן לזמן ולחוויות לעשות את שלהם.
שבוע טוב
חזרה למעלה
לפני שאני שוכב עם חברה שלי אני מאונן כדי שאני יהיה פחות חרמן ואני יוכל יותר לגרות אותה בזה שאני לא מתפטה כל כך מהר האם זה מומלץ?
בן 16
שלום רב, אם זה עובד לך טוב... מומלץ ביותר!!! יפה שאתה מתחשב!! ערב טוב
חזרה למעלה
האם טיפות זרע שקופות מעידות על הפסקה בהתהליך ההתבגרות? כך צבען ישאר תמיד? תודה.
בן 14
שלום רב, טיפות זרע שקופות הן תוצר של ריבוי באוננות כנראה. ככל שמתאפיקים הצבע יהיה מעט יותר לבן כיוון שכמות הזרע תהיה גדולה יותר. נא ראה ערך זרע בויקיפדיה. ערב טוב
חזרה למעלה
אם בזמן אוננות החדרתי אצבע לנרתיק , ונגיד ופצעתי שם... האם גרמתי לנזק בלתי הפיך? או שזה יתרפא ?
בת 14
שלום רב, סביר להניח שיתרפא, יש אולי לעשות בדיקה לראות ששום נזק לא נגרם או להמתין ולתת לה להרגיש שהמקום חזר לקדמותו. להבא יש לערוך פעילות מסוג זה בצורה עדינה, ידיים נקיות וציפורניים גזורות היטב ללא חודים. בהצלחה
חזרה למעלה
*חולשה
בן 16
שלום רב אוננות ואורגזמה לוקחות אנרגיה מסויימת ואפילו רבה מהגוף, לכן מייד לאחר האורגזמה לעיתים קרובות חשים תשישות ועיפות אם כן, רצוי לנוח מעט לאחר מכן ולא מייד לקפוץ לעשות ספורט או מיד לשבת ללמוד. תן לעצמך רבע שעה, חצי שעה, שעה, להתאושש ולהרגיש את השלוה בכל איברי גופך. בהצלחה
חזרה למעלה
שלופ השאלה שלי היא האם יש השפעה לאוננות על אופן הריכוז בלמידה או לכוחות הפיזים שלי שיגרום לי חושה
בן 16
שלום רב, ניתן לומר לפי מחקרים שאורגזמה גורמת לתחושת הנאה ושלוה, אם באוננות ואם ביחסי מין. כל עוד אתה מאונן וזה איננו נעשה על חשבון הלימודים והחיים הפרטים האחרים שיש לך, הרי שאוננות היא טובה ומהנה, מרגיעה ומספקת. סביר מאוד שלאחר אוננות תוכל להרגיש מרוכז יותר ושלו ופתוח ללימודים. בהצלחה
חזרה למעלה
שלום לך... לחברה שלי יש בעיה והיא ביקשה ממני לשאול אותך.. חבר שלה דחף לה אצבעות [ סליחה על התבטאות] וזה לא ממש פעם ראשונה..,ולאח מכן ממש כאב לה לעשות פיפי או לקיים יחסי מין וממש כאב לה מה זה יכול להיות?
בת 15
שלום רב, מאוד יכול להיות שהוא פגע בדופן הנרתיק ובפתח הנרתיק בגסות או עם ציפורנים לא גזורות היטב ולא נקיות ולכן זה כך. רצוי לגשת לרופא/ת נשים כדי לודא שאין נזק ואם יש אז לטפל. גם אוננות צריכה להעשות בעדינות ובידיים נקיות וגזורות היטב. בריאות.
חזרה למעלה
שלום לך כל הזמן שהייתי גומר היה יוצא לי מלא שפיך אבל מיקודם שגברתי יצא לי קצת ואני מודאג מה זה אומר לא יצא לי הרבה כמו בהתחלה
בן 13
שלום לך.
אל תהיה מודאג. הגוף שלנו מייצר את תוצריו בכמויות משתנות בהתאם לאוכל, שתייה, כמות פעמים שהיתה שפיכה. זה בסדר גמור. לעיתים יש יותר ולעיתים פחות.
שבוע טוב
חזרה למעלה
[אנחנו לא רוצים לקיים יחסי מין עכשיו, ואתזה שנינו יודעים, למרות שיש עליי תמיד קונדום בתיק] אבל ברור שזה הגיוני אבל איך זה קורה? אם ינני יודעת להגיע לאורגזמה לבד, וגם כשהוא עוש לי ין אוראלי, אבל לא כשאני מאוננת מולו...
בת 15

שלום לך,

הגוף שלנו הוא לא מכונה ולעיתים קשה להגיע לאורגזמה במקרים של תחושת לחץ או מתח פנימי . לעיתים קשה לגמור אם יש תחושה של צורך להראות 'ביצוע', אם לא מצליח לך פשוט תעשו דברים אחרים, אין צורך להתעקש על כך, להפך זה יכול להוסיף מתח. תהנו מהאינטימיות שלכם בדרכים האחרות שציינת.

כל טוב

חזרה למעלה
היי.. אני בת 15 ואני מאוננת הרבה מאוד... ראיתי בכמה סרטי פורנו בנות משפריצות אז ניסיתי לאונן יותר חזק להכניס אצבעות ולא הולך לי להשפריץ אז כמה שאלות: 1.כל אחת יכולה להשפריץ? 2.אם אני בתולה אני יכולה להשפריץ? 3.זה נרמאלי שאני לא מצליחה להשפריץ? הכי חשוב לי זה שאלה 2...[= תודה מראש!
בת 15

שלום לך,

אני שמחה לשמוע שאת מאוננת. זה טבעי ובריא ביותר. לא כל אחת יכולה להשפריץ. רוב הנשים לא משפריצות. מה שאת רואה בפורנוגרפיה הוא לא אמיתי. סצנות המין בסרטים הללו הם מזויפים, לא אמיתיים ומעוותים את המציאות. גם את בתולה, אפשר להשפריץ וזה נורמלי לחלוטין שאת לא מצליחה. כמו שאמרתי, רוב הנשים לא משפריצות והסרטים הללו אינם אמיתיים.

כל טוב ושבת שלום!

חזרה למעלה

שלאה 661 עד 680 מתוך 1624

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  
21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  
61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  
81   82  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום