דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות > מין ומיניות > אוננות

שלום רב, רציתי לדעת לגבי עצמי, כשאני מעונן אני חושב על בנים ולא על בנות. מה זה אומר שאני הומו?, חריג, שלא תיהיה לי אישה אף פעם כי אולי אני לא נימשך לבנות כמו כולם, או שזה השתנה מתישהו? תודה רבה מראש.
בן 17
שלום לך.
הפנטזיות האישיות של כל אחד הן שונות ולא מצביעות על משיכה או נטייה מינית. בגלל זה הן פנטזיות. 'סרטים' שנבנים בדמיון, ובדרך כלל, לא מגיעים לכלל מימוש.
אתה בגיל של גיבוש זהות מינית. תן לדימיון שלך לרוץ לכל הכיוונים ותן לזמן ולחוויות לעשות את שלהם.
שבוע טוב
חזרה למעלה
לפני שאני שוכב עם חברה שלי אני מאונן כדי שאני יהיה פחות חרמן ואני יוכל יותר לגרות אותה בזה שאני לא מתפטה כל כך מהר האם זה מומלץ?
בן 16
שלום רב, אם זה עובד לך טוב... מומלץ ביותר!!! יפה שאתה מתחשב!! ערב טוב
חזרה למעלה
האם טיפות זרע שקופות מעידות על הפסקה בהתהליך ההתבגרות? כך צבען ישאר תמיד? תודה.
בן 14
שלום רב, טיפות זרע שקופות הן תוצר של ריבוי באוננות כנראה. ככל שמתאפיקים הצבע יהיה מעט יותר לבן כיוון שכמות הזרע תהיה גדולה יותר. נא ראה ערך זרע בויקיפדיה. ערב טוב
חזרה למעלה
אם בזמן אוננות החדרתי אצבע לנרתיק , ונגיד ופצעתי שם... האם גרמתי לנזק בלתי הפיך? או שזה יתרפא ?
בת 14
שלום רב, סביר להניח שיתרפא, יש אולי לעשות בדיקה לראות ששום נזק לא נגרם או להמתין ולתת לה להרגיש שהמקום חזר לקדמותו. להבא יש לערוך פעילות מסוג זה בצורה עדינה, ידיים נקיות וציפורניים גזורות היטב ללא חודים. בהצלחה
חזרה למעלה
*חולשה
בן 16
שלום רב אוננות ואורגזמה לוקחות אנרגיה מסויימת ואפילו רבה מהגוף, לכן מייד לאחר האורגזמה לעיתים קרובות חשים תשישות ועיפות אם כן, רצוי לנוח מעט לאחר מכן ולא מייד לקפוץ לעשות ספורט או מיד לשבת ללמוד. תן לעצמך רבע שעה, חצי שעה, שעה, להתאושש ולהרגיש את השלוה בכל איברי גופך. בהצלחה
חזרה למעלה
שלופ השאלה שלי היא האם יש השפעה לאוננות על אופן הריכוז בלמידה או לכוחות הפיזים שלי שיגרום לי חושה
בן 16
שלום רב, ניתן לומר לפי מחקרים שאורגזמה גורמת לתחושת הנאה ושלוה, אם באוננות ואם ביחסי מין. כל עוד אתה מאונן וזה איננו נעשה על חשבון הלימודים והחיים הפרטים האחרים שיש לך, הרי שאוננות היא טובה ומהנה, מרגיעה ומספקת. סביר מאוד שלאחר אוננות תוכל להרגיש מרוכז יותר ושלו ופתוח ללימודים. בהצלחה
חזרה למעלה
שלום לך... לחברה שלי יש בעיה והיא ביקשה ממני לשאול אותך.. חבר שלה דחף לה אצבעות [ סליחה על התבטאות] וזה לא ממש פעם ראשונה..,ולאח מכן ממש כאב לה לעשות פיפי או לקיים יחסי מין וממש כאב לה מה זה יכול להיות?
בת 15
שלום רב, מאוד יכול להיות שהוא פגע בדופן הנרתיק ובפתח הנרתיק בגסות או עם ציפורנים לא גזורות היטב ולא נקיות ולכן זה כך. רצוי לגשת לרופא/ת נשים כדי לודא שאין נזק ואם יש אז לטפל. גם אוננות צריכה להעשות בעדינות ובידיים נקיות וגזורות היטב. בריאות.
חזרה למעלה
שלום לך כל הזמן שהייתי גומר היה יוצא לי מלא שפיך אבל מיקודם שגברתי יצא לי קצת ואני מודאג מה זה אומר לא יצא לי הרבה כמו בהתחלה
בן 13
שלום לך.
אל תהיה מודאג. הגוף שלנו מייצר את תוצריו בכמויות משתנות בהתאם לאוכל, שתייה, כמות פעמים שהיתה שפיכה. זה בסדר גמור. לעיתים יש יותר ולעיתים פחות.
שבוע טוב
חזרה למעלה
[אנחנו לא רוצים לקיים יחסי מין עכשיו, ואתזה שנינו יודעים, למרות שיש עליי תמיד קונדום בתיק] אבל ברור שזה הגיוני אבל איך זה קורה? אם ינני יודעת להגיע לאורגזמה לבד, וגם כשהוא עוש לי ין אוראלי, אבל לא כשאני מאוננת מולו...
בת 15

שלום לך,

הגוף שלנו הוא לא מכונה ולעיתים קשה להגיע לאורגזמה במקרים של תחושת לחץ או מתח פנימי . לעיתים קשה לגמור אם יש תחושה של צורך להראות 'ביצוע', אם לא מצליח לך פשוט תעשו דברים אחרים, אין צורך להתעקש על כך, להפך זה יכול להוסיף מתח. תהנו מהאינטימיות שלכם בדרכים האחרות שציינת.

כל טוב

חזרה למעלה
היי.. אני בת 15 ואני מאוננת הרבה מאוד... ראיתי בכמה סרטי פורנו בנות משפריצות אז ניסיתי לאונן יותר חזק להכניס אצבעות ולא הולך לי להשפריץ אז כמה שאלות: 1.כל אחת יכולה להשפריץ? 2.אם אני בתולה אני יכולה להשפריץ? 3.זה נרמאלי שאני לא מצליחה להשפריץ? הכי חשוב לי זה שאלה 2...[= תודה מראש!
בת 15

שלום לך,

אני שמחה לשמוע שאת מאוננת. זה טבעי ובריא ביותר. לא כל אחת יכולה להשפריץ. רוב הנשים לא משפריצות. מה שאת רואה בפורנוגרפיה הוא לא אמיתי. סצנות המין בסרטים הללו הם מזויפים, לא אמיתיים ומעוותים את המציאות. גם את בתולה, אפשר להשפריץ וזה נורמלי לחלוטין שאת לא מצליחה. כמו שאמרתי, רוב הנשים לא משפריצות והסרטים הללו אינם אמיתיים.

כל טוב ושבת שלום!

חזרה למעלה
שלום לא מזמן חגגתי יום הולדת 13. אני לא מצליח להוציא שפיך!!! יכול להיות שאני עקר!!! אם כן אפשר איכהוא לטפל בזה? לפני בערך שנה אמרת לי שהטיפות הקטנות האלה שיוצאות לי מהפין זה שפיך את בטוחה בזה
בן 13
שלום רב, גיל 13 הוא גיל כרונולוגי!! אין בכך שום קשר להתפתחות המינית!!! ישנם נערים שבגיל 13 כבר השפיכו מספיק פעמים כיוון שהגוף שלהם התפתח מוקדם. ישנם נערים שבגיל 15 או יותר יתחילו את ההתפתות המינית שלהם. כל אחד הוא שונה מאחר. הכל כתוב בקוד הגנטי המוטבע בך דרך שני הוריך! אל תמהר לאונן ואל תגרום לעצמך שפשוף מיותר. חכה!!! הצורך והמחשבות, הדימיון, הפנטזיה והתשוקה תביא אותך לאוננות בזמן המתאים אז זה יהיה מהנה וממצא כולל שפיך!! אינך עקר אתה רק חסר סבלנות!! בהצלחה
חזרה למעלה
לגבאי שאלתי הקודמת: לי זה נשמע הגיוני מאוד. אבל ממה שאני רואה אצלו זה שונה לגמריי, יכול להיות שלא אצל כל הגברים זה אותו הדבר, ולחלקם זה שונה?
בת 18
שלום רב, כן בהחלט יכול להיות שלא אצל כל הגברים זה אותו דבר! בדיוק כמו שאצל כל הנשים זה לא אותו דבר. יש נשים שגומרות מהר, ואינן מסוגלות לעשות זאת שוב מייד, ויש נשים שלאחר שיגמרו הן ירצו עוד. כל גוף הוא שונה, כל תשוקה היא קצת שונה, והיכולות הן גם שונות השאלה שלי אליך האם זה מפריע לך? להשתמע
חזרה למעלה
בקשר לתשובה הקודמת, שכדאי לי לבוא לאחד מהסניפים של דלת פתוחה אז ככה, אני רוצה להישאר אנונימית דבר ראשון ודבר שני אין סניף של דלת פתוחה שממש קרוב אלי ואני ממש לא מאלה שיתפסו מוניות..., וקרה עוד משהו.., אני גיליתי שגם הדגדגן שלי לא רגיש, אני חשבתי שנגעתי בדגדגן אבל זה לא היה זה בכלל..., אני ראיתי את הדגדגן שלי וכשנגעתי בו היתה לי הרגשה כואבת ומגעילה שרציתי להקיא ולפעמים גם לא הרגשתי כלום, איך הדגדגן שלי לא רגיש???? הוא עשה לי תחושה כל כך דוחהה! וכיאילו זה אמור להיות המקום הכי רגיש בגוף..., כמו שכבר כתבתי בשאלות הקודמות, אני 99% א-מינית.. רק באזור שליד השפתיים הגדולות ומסביב לנרתיק אני רגישה וגם זה לא ברמה של לאונן, בכלל לא... הגוף שלי סתם דפוק, גם בשאלות הקודמות כתבתי שכשאני מחדירה אצבע בנסיון להנות מזה אז איכשהו האצבע חודרת ממש ממש עמוק בלי שאני מרגישה שום כאב (אבל כמובן שגם לא רגישות) וגם כל הזמן רטוב שם, קיצר גוף מפגר... אני ראיתי פעם תוכנית על איך המוח מגיב כשאנשים מקיימים יחסי מין או סתם בהתרגשות מינית ואני חושבת שהחלק הזה במוח שלי לא פעיל, כי הגוף שלי אפילו לא מתריע לי מתי זה עמוק מדי (בעזרת התכווצות של השרירים בנרתיק), עד עכשיו יש לי הרגשה כואבת מהמגע עם הדגדגן... נמאס לייי כבר! זה כיאילו כל הגוף שלי בכלל לא בנוי לקיום יחסי מין מכל סוג! אני שונה מכולן בזה מה אני אעשה כשאני אהיה גדולה? מה אני אשאר בתולה וערירית כל החיים שלי??? נ-מ-א-ס לי מזה!!
בת 14

שלום לך,

כיוון שאת לא יכולה לבוא לשוחח איתנו, אני מציעה לך לקרוא מחדש את כל התשובות שכתבנו לך. אם תרצי - תוכלי להתקשר ולדבר איתנו טלפונית ועדיין להישאר אנונימית. כל טוב.

חזרה למעלה
שלום בת 16 ווחצי אני. חבר שלי ניסה להסביר לי מה הקשר בין אוננות לקיום יחסים. אבל האמת הבנתי את מה שהוא הסביר אבל זה נשמע לא נכון ולא הגיוני. הוא הסביר לי שלאחר שלא מאוננים הרבה זמן : א. השפיך רב יותר ולבן יותר ב. לוקח יותר זמן לגמור, כחצי שעה, שעה... לאחר שמאוננים לפני קיום יחסים: א. השפיך פחות ובהיר יותר ב. קל יותר לגמור ויותר מהר גומרים שלאחר שאוננו באותו היום. לא מובן לי באמת ככה זה אמור להיות, כי בכל אופן ככה אצלנו זה קורה. וקשה לי להבין כי נגיד כי כמה שיותר זמן אני לא יאונן ככה יותר מהר אני אגמור אחרי שיאונן בפעם הבאה. כי לפי מה שקורה אצלו והוא הסביר לי שככה זה אצל כולם, אם הוא מאונן לפני נגיד שאנחנו נפגשים הוא יגמור הרבה יותר מהר מאילו הוא לא יאונן לפני שנפגש ואז יקח לו הרבה יותר זמן לגמור. אז זה בסדר? או משהו איתו לא בסדר?
בת 18

שלום לך,

נדמה לי שהאמרה 'זה נכון אבל לא מדוייק' מתאימה פה. אכן הסעיף הראשון הוא אמת לאמיתה. השפיך סמיך יותר ולבן יותר לאחר זמן ארוך בו לא מאוננים. הוא באמת משנה את צבעו ואת סמיכותו בעקבות האוננות.

לגבי הסעיף השני הרי שאחרי שמאוננים לא בהכרח קל יותר לגמור. לפעמים דווקא משום שהגוף כבר מסופק השפיכה מתעכבת. יש נערים שאפילו  משתמשים בכך כתרגיל כדי לעכב את הגמירה. אנו לא ממליצים על כך אבל זה קורה... דווקא מי שלא אונן זמן רב יכול להיות מאוד מגורה ולכן לגמור מהר, ואפילו מהר מדי.

נשמע הגיוני?

כל טוב.

חזרה למעלה
כל הזמן אתם כותבים לי שאני קטנה, שאני לא מוכנה נפשית עדיין לקיים יחסי מין, שכן ירצו אותי למרות שאני לא נהנת מחדירה, אבל זה לא נכון... קודם כל, אם אני לא נהנת מחדירה אני תמיד אשאר בתולה כי זה בטח תמיד יהיה כואב לי, יהיה לי קשה מאוד לעשות ילדים וגם אף אחד לא מוכן להיות עם משהי שהיא פריג'ידית ולא רק זה, גם לא נהנת מכלום, כיאילו את היית מוכנה סתם להיות עם משהו עם בעיות זקפה? אף אחת לא רוצה את זה... איך אני בדיוק אקיים יחסי מין? מה אני אשכנע משהו כל הזמן לרדת לי?? אני כנראה א-מינית מהסוג האפור של האנשים שלא נהנים פיזית מיחסי מין וזה כל כך מעצבן כי רק אחת מתוך 100 בנות שנולדות באותה שנה היא א-מינית וזאת דווקא אני! זה ממש נדיר לצאת כזה! בנים רוצים לקיים יחסי מין שכוללים חדירה בגלל שזה גורם להם להנות הרבה יותר ולגמור ולעומת זאת מין אוראלי כשהם יורדים לבנות זה רק התחרמנות זה לא משהו שעושה להם כיף וזה גם עוד יותר מגעיל אותי כל הקטע של הדגדגן.., למה אתם סתם כותבים לי שיש עובדה שרוב הבנות לא נהנות מחדירה לנרתיק? הרי זה לא נכון וברור שלא נכון! לא קיים דבר שזוג או סתם אנשים יקיימו יחסי מין ללא חדירה, אין דבר כזה! מה הם שעתיים וחצי רק ירדו אחד לשני כמו זוג סוטים? הגוף שלי פגום נקודה, הנרתיק שלי קטן ומעצבן, אני לא נהנת מיחסי מין ואני גם בטח מהבנות שאין להן נקודת G, אני יודעת שיש בנות שלא גומרות מחדירה, אבל אני לא מדברת על זה, אין לי בכלל רגישות בנרתיק, כלוםםם! אני שונה מכולם בקטע הזה וזה מציק לי כל כך גם שאין לי כל כך למי לספר את זה חוץ ממכם, כי עם אמא שלי אני ממש לא מתכוונת לדבר על הדברים האלה ואני לא אספר בחיים לחברות שלי כי אז הן תמיד יחשבו שאני סוג של סחורה פגומה ואני כזאת... כי זה ברור שגוף שלא מסוגל להנות מחדירה אבל יכול להוליד ילדים הוא פגום... מזה עוזר לי שהנרתיק אמור להיות פחות רגיש מהדגדגן? אצלי הוא בכלל לא רגיש, שום רגישות! הנרתיק שלי בחיים לא התכווץ ולא כאב לי הוא כל הזמן רטוב כזה ככה שזה לא בגלל שהגוף שלי לא רוצה שאאונן, מה אני אמורה לעשות בעתיד כשיהיה לי חבר והוא ירצה לקיים יחסי מין? אני אעשה כיאילו אני נהנת? זה ידוע שאם את לא מקיימת יחסי מין עם בן זוג הוא מעיף אותך! אני גם ככה אשאר בטח בסוף ערירית בלי ילדים ובלי בעל ואם יהיו לי ילדים אז הם בטח יהיו ילדי מבחנה, מאומצים או מהפרייה נמאס לי כבר אני לא יודעת מה לעשות עם החיים שלי בעתיד!!! אני בטח סתם אתקע כל היום בבית כדי לא להרגיש רע עם עצמי וכדי שאף אחד לא יתחיל איתי ואז יחשוב שאני לא זורמת עם כלום.. אני יכולה לעשות משהו שתהיה לי רגישות בנרתיק?? מה לעשות??
בת 14

שלום לך,

אני מציעה לך לבוא אלינו לשיחה באחד מסניפי הדלת הפתוחה הקרוב למקום מגורייך. יש לנו הרבה על מה לשוחח, כל טוב.

חזרה למעלה
שלום, אני בן 14 ומאוד מעניינת אותי מספר שאלות: 1. האם נוזל הזרע השקוף מעיד על הפסקה בהתפתחות הזרע במהלך גיל ההתבגרות? עוד לא נהיה צבעו לבן, ואני דואג. 2. כאשר יש כוונה שהאישה תכנס להריון, הגבר אמור להכניס את הפין לתוך הנרתיק של האישה ופשוט לגמור בנרתיק? 3. עוד לא חוויתי אורגזמה. איך אני אדע שהיא קיימת? עדיין לא הפך צבעו של הזרע שלי שלי ללבן. תודה רבה.
בן 14

שלום לך,

השאלות שלך חשובות מאוד, אנסה לענות עליהן אחת אחת..

ביחס לנוזל הזרע וצבעו, אין לך סיבה לדאגה. נוזל הזרע של כל גבר שונה בצבעו וזה גם דבר שמשתנה עם הזמן אז אל תהיה לחוץ בנוגע לזה.

כאשר זוג רוצה להכנס להיריון, יחסי המין באמת כוללים חדירה ושפיכה בתוך איבר מינה של האישה. אני רק אוסיף שהיריון מתרחש כאשר יחסי המין קורים בזמן הביוץ של האישה (קשה לומר מתי בדיוק זה קורה לכן יש סבירות להיריון במשך כל החודש) וכאשר לא משתמשים באמצעי מניעה.  אני מציעה שתקרא על כך יותר כדי להבין יותר לעומק.

ובנוגע לאורגזמה, ככל שתמשיך בחקירה מינית של עצמך, תגלה מהם הדברים שמגרים אותך ותחווה את האורגזמה בצורה יותר ויותר חזקה . אל תמהר, תהנה מהמסע ובסוף זה יבוא.

בהצלחה...

חזרה למעלה
יש לי כמה שאלות... 1. למה יש בנות שכן נהנות ממין אנאלי וכאלה שלא? אלא שכן יותר קל להן להגיע לאורגזמה ולהנאה מיחסי מין? 2. ההנאה ממין אוראלי, אנאלי ואפילו רגיל עוברת בגנים, בתורשה? (הנאה כאשר יש בטחון ומוכנות משני בני הזוג), גם הדרך להגעה לאורגזמה והקושי או הקלות להגיע לאורגזמה עוברים בגנים? 3. רוב הבנות נהנות ממין אנאלי? (אני יודעת שיש אחוז קטן של בנות שנהנות מאוראלי, כיאילו כשהן עושות לבנים...) 4. באחת השאלות אני כתבתי על זה שאני לא מרגישה כלום כשאני מחדירה אצבע לנרתיק ואמרתם לי שזה בגלל שהנפש שלי עוד לא מוכנה, אבל לאונן זה משהו שבנות בגילי עושות, קטנות ממני וגם גדולות ממני והן נהנות מזה למרות שהן לא מוכנות לקיום יחסי מין אז עדיין לא הבנתי אם כשאני אהיה גדולה אני אוכל להנות מחדירה בכל זאת... 5. אני חושבת שיש לי איבר מין בעייתי, שהוא קטן מדי (המחזור שלי יחסית כבר סדיר, הראשון היה לפני כמעט שנתיים), כשאני ניסיתי לאונן לא היתה לי בעיה עם החדירה של האצבע והיה אפילו משהו רטוב כזה בתוך הנרתיק שעשה לי חדירה יותר קלה, אבל החור של הנרתיק יחסית קטן, אני חושבת שפחות מסנטימטר אפילו... בכלל כל האיבר מין שלי קטן, גם הצורה שלו וגם השפתיים הגדולות, אני בינתיים נהנת רק מהדגדגן ומנגיעות באיבר מין (אני ממש לא מקבלת אורגזמה מזה!) בכמעט כל הסדרות בטלוויזיה מראים יחסי מין (הבורר, עספור, סקס והעיר הגדולה, רמזור ועוד תוכניות) ואני יודעת איך יחסי מין אמיתיים צריכים להיות, זה פשוט רק חדירה רגילה או אנאלית ולפעמים זה גם דברים אחרים ככה שאני יודעת שאם אמשיך בעתיד לא להנות מחדירה אף אחד לא ירצה אותי... אני פוחדת שאני א-מינית מהסוג האופור, אלו שנמשכים מינית לאנשים אבל לא נהנים מיחסי המין עצמם... תודה אם תענו לי...
בת 14

שלום לך,

יחסי המין הם טווח התנסויות רחב מאוד ואינדיבידואלי מאוד. כל אחת נהנית מדברים אחרים, ולא כולן חייבות להנות מאותו הדבר באותו האופן. אין כאן ספר הפעלה של תגובות אחידות ואין כפתור שלוחצים עליו ומקבלים תוצאות זהות. הכלל ביחסי מין שאת עושה רק מה שאת מוכנה, מה שאת רוצה, מה שאת מסכימה ומה שמהנה אותך. את לא עושה ביחסי מין שום דבר שאת לא מסכימה לו ושום דבר שגורם לך לכאב או לסבל. יש בנות רבות שיחסי מין אנאליים מאוד מכאיבים להן ומאוד לא נעימים להן. במצב כזה פשוט צריך להפסיק ולא להסכים לקיים יחסים אנאליים. זה שמקיימים יחסים אנאליים לא אומר שום דבר לגבי היכולת להגיע לאורגזמה ולהנות מיחסי מין.

ההנאה מיחסי מין תלוייה בגורמים רבים, ולא בתורה. זה תלוי בך, בבן הזוג שלך, במידת הקירבה ביניכם, עד כמה את בוטחת בו, סומכת עליו, אוהבת אותו. זה תלוי גם אם יש ביניכם יחסים של קבלה, סבלנות, כבוד. זה תלוי גם במידת התקשורת ביניכם והאם אתם מדברם על כל דבר , ותלוי גם במידת הפתיחות ביניכם ובעוד מכלול של דברים.

אין סטטיסטיקה לגבי מידת ההנאה ממין אנאלי.

זה בסדר גמור שאת לא מרגישה הנאה מהחדרת האצבע לנרתיק. הנרתיק איננו רגיש כל כך למגע, וזו הסיבה שרוב הבנות  לא נהנות מחדירה. בנות נהנות הרבה יותר מהדגדגן, שהוא רגיש מאוד למגע, הרבה יותר רגיש מאשר הפין של הגבר.

אל תקבעי את עצמך על מה שאת רואה בסדרות. זה ימנע ממך לפתח את הדימיון שלך. עם הזמן, כשתלמדי להינות ממין, מאוד ירצו אותך, בלי קשר בכלל לחדירה. אבל יש לך זמן. את עוד צעירה. הכל יגיע בזמנו. אל דאגה. הכל בסדר גמור, נורמלי ותקין אצלך ולגילך.  כל טוב.

חזרה למעלה
אאא אז למה לא ירד לי דם?
בן 19

שלום לך,

יכולות להיות כמה סיבות לכך שלא דיממת. כאשר הפין חודר לנרתיק הוא יכול לקרוע את קרום הבתולין . הפין עבה יותר מאשר העט שהחדרת לעצמך. יתכן שהעט בכלל לא הצליח לקרוע את קרום הבתולין. סיבה שנייה יכולה להיות נעוצה במבנה של קרום הבתולין שלך. יש נשים בעלות פתח רחב ורקמה גמישה, ואז אין להן כל דימום. סיבה אחרת יכולה להיות שלמזלך לא פצעת את עצמך בדפנות הנרתיק לדוגמא, ולכן לא דיממת. כל טוב.

חזרה למעלה
יש לי עוד כמה שאלות .. תודה ! ( : אם ברצוני להפנות שאלה מסויימת ליועצת של ' תזונה בגיל התבגרות .. ' איך אני מפנה את שאלתי ? דרך ה ' שאלה אישית ' ? מאיפה שאני כותבת עכשיו ? ואם כן רציתי לדעת האם זה תקין ליהיות 1.75 וליהיות בת 15 וחצי ולשקול 62? זה בסדר לגילי?ולגובהה שלי? והאם אני צריכה להוריד וכמה ? ועוד שאלה הפעם בנושא מיני - איברי מין . לא מזמן חבר שלי עשה לי ביד .. וכשהלכתי לשרותים לעשות פפי ונגבתי ראיתי על הנייר מן גושים כאלה... רק בצבע חום .. וזה לא היה מחזור .. זה היה כמו הנוזל שיוצא כאשר בת מגורה מינית .. אותו דבר רק בצבע חום .. והיה לזה ריח ממש ממש חומצתי .. ולאחר מכן שהגעתי הביתה .. רוב התחתון שלי היה מלא בזה .. ושוב! זה לא דם או מחזור .. מזה יכול ליהיות?ולמה זה קורה? ועוד שאלה כשחבר שלי הוציא את היד לו מהאיבר מין שלי האצבע שלו היתה מכוסה במין גושים קטנטנים בצבע לבן..האם זה אומר כי גמרתי ? תודה מראש!!! באמת תודה ! אין עלייכם !
בת 17
שלום רב, את מוזמנת לשאול כל שאלה באתר, אך לגבי התשובות יש לנו מדיניות מסויימת! כיוון שאי אפשר לאבחן דרך האתר בנוגע לשאלות של תזונה משקל וכו' אנו מזמינים אותך להפגש אם התזונאית שלנו בדלת הקרובה למקום מגורייך ולקבל את כל המידע וסיוע שניתן פנים מול פנים. לפי התיאור של ההפרשות שהיו לך הייתי מציעה שתבואי לדלת לבדיקה אצל רופא/ת הנשים שלנו. אינני יודעת מדוע נוצרו הפרשות מסוג כזה אולי זה טבעי לגוף שלך אך מכיוון שאינני רופאה הייתי מאוד ממליצה לך לבוא להבדק. יהיה עליך לקבוע פגישה מראש והשירות ניתן בחינם ובדיסקרטיות מלאה. נשמח מאוד לראותך (כם). להתראות
חזרה למעלה
שלום ...עים אני מכינסה משו דק כמו למשל עט בעובי של עט ומכניסה כימעט עד הסוף ואני עדיין בתולה ולא ירד לי דם אז ניפתחתי?
בן 19
שלום רב, סביר להניח שכן! עלי לציין בפניך את הסכנה בכך שהעט תחמוק מידייך ולא תוכלי להוציאה אלא בעזרת רופא, וכן שגם עט סגור עלול לגרום לפציעה בדופן הנרתיק ולכן עליך לוותר על כך ולמצוא תחליף לעט. יום טוב
חזרה למעלה

שלאה 661 עד 680 מתוך 1614

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  
21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  
61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  
81  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום