דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות > מין ומיניות > אוננות

יש לי 2 שאלות 1 האם סקס בגיל צעיר גורם להאטות הגדילה? והאם זה בריא לעונן? אשמח אם תענו לי כמה שיותר מהר
בן 14
שלום לך, סקס בגיל צעיר לא גורם להאטת הגדילה, אך יש לחכות למוכנות נפשית ולמצב ששני הצדדים מוכנים לקיים יחסי מין. אוננות לא גורמת לנזק רפואי, חשוב שזה ייעשה במקום פרטי ובתדירות סבירה. יום נעים
חזרה למעלה
שלום רציתי לישאול שאני מאונן מול סרט פורנו אני גומר תוך דקה למה זה קורה זה ישתנה ???
בן 14
שלום רב, כפי הנראה מה שרואות עינך מגרה אותך ביותר ולכן אתה מגיע לאורגזמה מהר!! שבת שלום
חזרה למעלה
כאשר אני מגיע לגמירה באוננות האורגזמה נהייתה ממש חלשה ובקושי מרגישים אותה, לפעמים גם אין אורגזמה אבל אני גומר ויוצא הרבה שפיך, ופעם הרגשתי ממש טוב באורגזמה למה זה ככה?
בן 15
שלום לך.
אני מציעה שתוריד קצת את המינון של האוננות וההתעסקות במין. יש תחומים רבים אחרים שיכולים לספק ולהעסיק אותך פרט למין ואוננות.
תן לגופך קצת לנוח מהנושא. יש תחומי ספורט רבים שאם תעסוק בהם, תוכל להגיע להרגשת סיפוק מדהימה גם כן.
שבת שלום
חזרה למעלה
אני ממש מודאג כי שאני מאוננך אז לא יודא לי כלום!!! האם זה בגלל שאולי לא התחלתי את ההתפתחות המיית שלי כי אני ממש מודאג!!
בן 13

שלום לך,

כפי שכתבנו לך קודם לכן הרי שאין לך מה לדאוג אלא להתאזר בסבלנות. אנחנו יודעים שזה קשה אבל ממש חבל לייסר את עצמך ולהריץ 'סרטים' בראש. ההתפתחות המינית של כל נער ונער שונה, אבל בכללי היא מתחילה סביב גיל 13. מה שאומר שאתה ממש רק 'בתחילת הדרך'...

אולי תעזוב קצת את האוננות? מי אומר שחייבים לאונן?... אל תלחיץ את עצמך. זה לא עובד בכוח... מתוך ההרגעה העצמית  צומחים הרבה דברים טובים... תראה זאת גם בעתיד ביחסים רומנטיים.

כל טוב.

חזרה למעלה
יש לי חברה תמיד שאנחנו שוכבים עומד לי כל הזמן אבל אני לא מצליח ליגמור בפנים ואני מצליח ליגמור רק שאני עושה ביד מה זה אומר שאני נימפומן או שהיא לא מושכת אותי
בן 26
שלום רב, נימפומניה היא תאוה חסרת מעצורים לקיום יחסי מין!! התופעה שאתה מספר איננה קשורה לנימפומניה אלא לקושי מסויים שקיים אצלך!! לעיתים גברים, בתת המודע שלהם, אינם סומכים על הנשים שאיתן, שהן אחראיות מספיק כדי לא להכנס להריון, ואז נוצרת בעיה כזו שבעצם השליטה שלך היא על מתי אתה משחרר את הזרע!! כאשר אתה מסיים לענג או להתענג איתה אך שולט חזק באורגזמה הרי שבסופו של דבר תפעל באופן עצמאי ותוכל לחוש בטוח שלא 'מסדרים' אותך!! יתכן שזה יושב על טראומות עבר או אל חינוך או על משהו שלא העלתי בדעתי עדין אך יש סיכוי שזה אחד מהדברים שנאמרו כאן! אם אתה מסוגל לעשות חשיבה עצמית עמוקה מה מקור הקושי... הרי שיש סיכוי סביר שתצליח להגיע לתוצאות, הסברים וגם שינוי בצורך בשליטה בנושא זה!! (יכול להיות שלשתף את בת זוג הקבועה שלך בדברים שהגעת אליהם יוכל לעזור לך ל'גמור בפנים'. אם קיים קושי לעשות זאת לבד (וזה לגיטימי לחלוטין!!) רצוי יהיה לפנות למטפל/ת במיניות!! בהצלחה
חזרה למעלה
שלום לך- חברה שלי ואני מאוד קרובים. אנחנו קרובים גם פיזית - מקור השאלה שלי. בזמן האחרון התחלנו להתמזמז בשכיבה ואחד על השני, ודי עשינו סקס יבש - בבגדים. לא גמרתי בתוך כך - אבל אוננו אחד לשני בעבר, אני אוננתי לה מעל התחתונים לפי בקשתה. למיטב ידיעתי אי אפשר להיכנס כך להיריון, באף אחת מהדרכים הללו - אבל המחזור שלה מאחר כבר בשבועיים ואני די לחוץ. מה דעתך? תודה מראש
בן 14
שלום לך נראה שאתה וחברתך מאד נהנים מהקירבה שלכם ומהיחסים הגופניים. אתם גם צעירים סקרנים שרוצים לגלות דברים נעימים בחיים. אם אתם עושים את זה עם בגדים אין סיכוי להכנס להריון. אבל, כאשר אתה מאונן לה מעל התחתונים יש סכנה שמשהו יצא משליטה ואז יכולה להיות בעיה. ככלל, מאד רצוי לא למהר ולעשות דברים שלא ממש רוצים לעשות אותם או שלא יכולים להתמודד עם התוצאות שלהם. אתם באמת צעירים בשביל להתמודד עם לחץ, חרדה, חששות מאיחור המחזור ועוד דברים. בגיל של החברה שלך יכול להיות איחור במחזור גם בלי שום קשר למין, אבל כאשר אתם מתעסקים במזמוזים עם בגדים או גם רק עם תחתונים, הדבר יכול להביא לתוצאות לא רצויות ואחר כך מצטערים. לכן, תעשו מה שנעים לכם מבלי למהר לשום מקום. תכירו את גופכם , תחוו חברות וחיבה ותגיעו ליחסים יותר מאוחר ובתכנון מלא כאשר יגיע הזמן. אז תצטרכו לדאוג לאמצעי מניעה מתאימים כדי ששום דבר לא יפגע בהנאה שלכם. בהצלחה.
חזרה למעלה
למה כאשר אני מאונן באיבר המין שלי איני מצליח להוציא זרע? אך בלילה מדי פעם זה קורה שאני שופך זרע
בן 15

בן 15 שלום רב

למה שקורה לך בלילה קוראים קרי לילה  וזוהי תופעה נפוצה ומצביע על כך שהכול בסדר ,

אינני יודעת מדוע אין פליטת זרע אך יש מספר שאלות שעליך לחשוב עליהן, אולי אתה חושש שיראו אותך? אולי אתה לא מקדיש לכך מספיק זמן ?אולי אתה לא מספיק מגורה ?

בכול מקרה אני מניחה שאתה צריך עוד קצת סבלנות ועם הזמן גם האוננות תגרום לפליטת זרע .

שבוע טוב

חזרה למעלה
בקשר לשאלה שוב .. זה לא קשור אורך איבר המין שלי מגיע ל16 ס'מ והגובה שלי 1.72 אני מאוד מפותח לגילי ... בזמן האחרון הוא לא מגיע לזקפה מלאה פשוט מרגישים את זה . הוא יחזור לעצמו ?
בן 13

שלום רב,

יתכן שאתה לא מגורה מספיק ואין לך צורך להגיע לאורגזמה, ככל שתתאפק ככה יהיה יותר לחץ והתרגשות להגיע לאורגזמה ואז הכל יהיה הרבה יותר תקין!! הרבה פעמים אוננות גורמת לגוף להתעייף מייצור הזרע ולכך יכולות להיות השפעות רבות. המתן קצת התאפק יותר ימים בין אוננות לאוננות ותראה אם יהיה שינוי!!

ערב טוב

חזרה למעלה
שלום, אני עושה הרבה ביד ( כמעט כל יום, ואני גומר לפחות פעמיים כל פעם ) .. עכשיו השאלה היא, לא משנה כמה פעמים אנ יעשה בשבוע וכמה פעמים אני יגמור זה לא יכול להזיק?
בן 15
שלום לך.
אוננות לא מזיקה. ככל שמאוננים יותר, כמות הזירמה היוצאת קטנה וכנ'ל כמות תאי הזרע. אבל אין נזק שיכול להיגרם מהאוננות.
שבת שלום
חזרה למעלה
שלום אני בן 14 ואני אוהב בנים פעם אלת שיחקתי עם דוד שלי ואז התחלנו לאונן וזרמתי כיהיה לנוו כיף אבל לא היה לנו הרבה מה לעשות אפשר לדעת מה הומאים עושים???
בן 14
שלום לך.
הומואים מקיימים יחסי  מין מלאים אחד עם השני. לא מאוננים יחד. אוננות בצוותא של בנים היא נפוצה, ולא מצביעה על נטייה מינית. זוהי התנסות, אחת מרבות, שנוער עובר עד בגרות כדרך לגיבוש זהות מינית.
שבת שלום
חזרה למעלה
שלום רב =] אני וחבר שלי לפעמים מתחרמנים והוא מחדיר לי אצבעות לאיבר המין שלי ועם נגיד הידיים שלו מלוכלכות לא מימשהו רציני פשוט לכלוך מבחוץ..כמו נגיעה באיזה ספסל בחוץ או משהו יש מצב שזה יגרום לזיהום?? תודה =]
בת 16

שלום רב,

ממש כן, את צודקת!! רצוי תמיד כשנוגעים באיזורים עדינים כמו עיניים, פה, איברי מין לנקות/לשטוף ידיים היטב!!

בריאות

חזרה למעלה
כבר כמה ימים שאיבר המין שלי לא מגיע לזקפה מלאה, למה זה קורה ? גם בזמן אוננות . יכול להיות בגלל שאני פחות חרמן ?
בן 13

שלום רב,

נכון זה יכול להיות בגלל זה, ויכול להיות גם מוכנות נפשית גובה יותר מאשר מוכנות פיזית וכו'.

יום טוב

חזרה למעלה
שלום, פעם ראשונה שאני שואל כאן שאלה מקווה לקבל תשובה במהרה אז ככה תמיד כשאני מאונן אז השפיך יוצא לי קצת צהוב היום החלטתי לבדוק מה זה וגיליתי שזה חוט כזה כמו ג'לי צהבהב אני לא חושב שזה נורמאלי וברצוני לדעת מה זה (כמובן שגם נוזל זרע יוצא בגמירה)
בן 16

שלום רב,

איננו רופאים ואיננו יכולים לאבחן את התופעה לפי הדברים שלך בלבד!! יהיה עליך לגשת לרופא מומחה כדי לקבל מענה מדוייק לאחר בדיקה. אם אין גרד, אדמומיות, כאב, פצעים וכו' אז אין מקום לדאגה!!  בסה'כ לפי התאור שלך זה נשמע תקין ורגיל אך שוב תשובה זו איננה במקום בדיקה רפואית שתניח את דעתך!!

יום טוב

חזרה למעלה
שלום לכם היום בפעם הראשונה שלי עשיתי ביד ושפשפתי ושפשתי ועד שיצא משו יצא ממש קצת איך אני יודע שאני מסיים ותוך כדי ששפשתי היה איזה סוג של גירוי מוזר בכיפה מה אני יכול לעשות איך אני יודע שאני מסיים למה יצא לי קצת ומה לעשות עם הגירוי?
בן 14

שלום לך,

זוהי הפעם הראשונה שלך שאתה מאונן ומה שיצא לך זהו זרע הנפלט כאשר מגיעים לשיא ההנאה והריגוש. הגירוי שאתה מרגיש בכיפה זהו אותו גירוי שנובע מההנאה הרבה שאתה מרגיש באוננות ואין לך מה לדאוג. גם לגבי כמות הזרע הנפלטת אין כל מקום לדאגה לעיתים זו תהיה כמות קטנה ולעיתים כזו יותר גדולה .

כל טוב וחג שמח

חזרה למעלה
ראיתי פה שאלה של איזה בחור ששאל האם האוננות מזיקה לאימונים ואת ענית לו שלא אני מתאמן וממה שבדקתי זה מאוד מפריע כי זה מחליש את הגוף והחלבונים שהוא לקח יוצאים שהוא גומר וזה מקטין את נפח השריר ואת המבנה שלו
בן 19

שלום לך ,

תשובתך נענתה בשאלה הקודמת.

כל טוב!

חזרה למעלה
שלום האם זה בסדר שאחרי שאני מאונן להתאמן ? ועוד שאלה לפני שאני מתאמן אני לוקח חלבונים מביצה טריה שלוקה ואני שותה אותה ככה ולפעמים אני מאונן כמובן מרצוני ווכשאני גומר יוצא לי זרע בצבע של החלבון של הביצה זה נורמאלי ? שמעת על המחקר שרוצים לעשות שהזרע של הגברים יהיה בטעם !? אני לא מבין מה הבעיה לפעמים אני שותה מיץ תפוזים לפני שאני מאונן ואחרי שאני גומר הנוזל יוצא בצבע כתום כמו המיץ תפוזים וכנראה (לא טעמתי)שגם הטעם הוא אותו טעם מה את אומרת ?
בן 19

שלום לך,

אין שום בעיה להתאמן אחרי שאתה מאונן. אם אתה מרגיש שאתה צריך עוד קצת זמן לנוח, אז תנוח ואל תתאמן ישר אחרי. בנוגע לצבע של הזרע שלך, שוב אני ממליצה לך לפנות לרופא/ה בנושא זה.

כל טוב.

חזרה למעלה
כל מה שרשמתי נוצר כתוצאה מהאוננות שלי ואני בטוח בזה ב100 אחוז וכן הלכתי לעשות בדיקות ואמרו לי שהכל תקין מה שמחזק את המדתי שה מהאוננות כי האוננות לוקחת לי את כל מה שיש בגוף וגם אחרי שאני מאונן זה מיבש אותי קצת
בן 19

שלום לך,

הדברים שציינת לא ניגרמו מאוננות. העובדה שהרופאים לא מצאו דבר בבדיקות אינו מעיד שהחולשה שאתה חש נובעת מאוננות. אני מציעה לך להמשיך להתייעץ עם רופא/ה וגם עם תזונאית כדי שתוכלו להבין מדוע אתה מרגיש את הדברים הללו. אוננות אינה מזיקה ואינה גורמת למה שציינת.

שבת שלום

חזרה למעלה
שלום אני חולמת לעשות סקס כבר מגיל קטן (4) זה הגיע למצב שאני מאוננת לפחות 6 פעמים ביום ואני לא מפסיקה ליראות סרטי פרונו ולאונן מולם יש לי חבר ואני לא יודעת אם כדי ואיך לשאול אותו עם הוא רוצה לעשות סקס אני גם זוכרת שבתור ילדה אני שאלתי את אחד הילדים מהגן עם הוא רוצה לגעת לי בפות והוא אמר כן ואז נתתי לו לגעת לי בפות. מה אני אמורה לעשות?!?!?!?!?!?! באלי כבר לעשות סקס!!!
בת 15
שלום רב, רצויי שתפני לקבלת עזרה אצל מטפלת בתחום המיניות!! מטפלים כאלה אפשר למצוא ברשת ואפשר להתקשר לדלת ולנסות לאתר משהו שיתאים לטיפול בבני נוער בעקבות העלות הכספית שיש לטיפול כזה!! בהצלחה
חזרה למעלה
שלום , אני בן 14 ואני משפיך כבר נראלי הרבה זמן.. אני כבר מלא זמן מנסה להפסיק וכל הזמן נשבר וזה ממש קשה. המקסימום שלי בלי להשפיך זה כמעט שבועיים.. כל פעם שאני מנסה להפסיק אני נשבר תוך בערך שבוע.. זה מפריע לי בחיים ואני מעוניין להפסיק, אתם יכולים בבקשה בבקשה לתת לי טיפים ולהגיד לי מה לעשות ? תודה רבה, בן 14 וקצת
בן 14
שלום רב, לא ברור לי למה אתה רוצה להפסיק?? תוכל לפרט בבקשה??!1 ערב טוב
חזרה למעלה
אבל הם לא מוכרים כי אני קטינה.ואני תמיד מגיעה לרופא נשים במצב מביך.
בת 15

שלום לך,

אני יכול להבין מדוע זה מביך אותך להגיע לרופא במצב שכזה. אין מישהו במשפחה שלך שיכול לעזור לך?  אני מניח שההורים שלך יודעים לגבי הביקורים אצל הרופא נשים ואני יכול רק לקוות שהם תומכים בך ועוזרים לך. למה שלא תבקשי מהם, או ממבוגר אחר שנוח לך איתו, עזרה בנושא רכישת הצעצועים?  חוץ מזה, נקודה למחשבה - ישנם דרכים רבות לענג את עצמנו, פרט לצעצועי מין. האם ניסית כבר את כל הדרכים הטבעיות כגון חיכוך, מגע אצבעות, זרם מים וכו'?  אני ממליץ לך בחום למצוא דרכים טבעיות לענג את עצמך בנוסף לצעצועים, גם כדי שלא תפתחי תלות בצעצועים, וגם בשביל עצמך וההרגשה הטובה שלך.

בהצלחה. :)

חזרה למעלה

שלאה 841 עד 860 מתוך 1605

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  
21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  
61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  
81  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום