דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות > מין ומיניות > אוננות

שלום אני בן 13 וחמש חודשים ופעם שהייתי מאונן היה יואצ לי שפיך לבן אבל עכשיו שאוננתי אחרי זמן מה יצא לי שפיך שקוף תיעצו לי מה לעשות?
בן 13

שלום לך,

צבעו ומרקמו של החומר היוצא בזמן השפיכה אינו קבוע ונתון לשינויים בהתאם לתדירות בה אתה מאונן. אין שום בעיה בזה שהשפיך שלך כרגע שקוף - זה לא מעיד על שום בעיה שהיא. אם תחכה מספר ימים מבלי לאונן ואז תאונן שוב, תראה שצבע השפיך יהיה יותר סמיך ולבן.

בהצלחה ובהנאה. :)

חזרה למעלה
הצילו הצילו הצילו אני אוננתי ויצא לי גם שפיך וגם דם אני אחרי זה אוננתי שוב ולפני גשמרתי שוב יצא לי דם מה לעשות אני מתחרפן
בן 15
שלום רב, קודם כל תרגע!! האם כואב לך?? מציק לך?? מכיוון שאיננו רופאים איננו יכולים לתת לך מענה לשאלתך אך מכיוון שאתה מספר שהתופעה קרתה פעמיים להערכתנו רצוי שתגש לרופא/ת משפחה כדי לבדוק שהכל תקין או להיות מופנה לבדיקות!! דרך אגב, אתה יכול גם להפנות את שאלתך לאתר 'דוקטורס' בסעיף הרצוי!!! שם עונים רופאים מומחים בתחומים השונים, בחר לכתוב את שאלתך בתחום הנכון!! בהצלחה ובריאות
חזרה למעלה
איך אני מביא לחברה שלי בייד כדי שתהיא מספיק רטובה לפני הסקס?
בן 23

שלום לך,

אוננות של נשים היא בדרך כלל מהדגדגן. הדגדגן נמצא בקצה העליון של השפתיים החיצוניות של הנרתיק והוא מתגרה על ידי חיכוך/שפשוף שלו עם היד, הפין או כל חפץ שהוא. הרעיון הוא פשוט לחכך את ידייך על הדגדגן שלה עד שהיא תגמור או תהיה רטובה מספיק. הטיפ הכי טוב שאני יכולה לתת לך זה פשוט לשאול אותה. לשאול אותה מה עושה לה טוב ונעים, מה היא רוצה ואיך היא רוצה. שתלמד אותך ותכוון אותך. תקשורת מינית פתוחה היא המפתח לזה וזה לא מעיד עליך דבר אם אתה  שואל. להיפך, זה מעיד שאתה מספיק בטוח בגבריות שלך שאתה פתוח ללמוד ולשאול שאלות. אתה יכול גם כמובן להעניק לה מין אוראלי, כלומר 'לרדת' לה. פשוט לנשק לה את איבר המין, הדגדגן וכל האזור שהוא מאוד מענג לנשים.

כל טוב ובהצלחה!

חזרה למעלה
שלום לך אוננתי ותמיד כשאני מאונן אני משפשף ויוצא לי אבל פעם אחת אוננתי וברגע שהרגתי שיוצא לי השפיך הפסקתי לשפשף ויצא לי שפיך בלי לשפשף רק בהתחלה כדי להביא לגירוי אבל כאשר השפיך יצא לא שפשפתי האם זה פוגע או משהוא או אם אסור.
בן 14

שלום לך,

מה שאתה מתאר הוא נורמאלי לחלוטין. אין לך סיבה לדאגה. הכל בסדר.

שבוע טוב!

חזרה למעלה
אז למסכנה אחרע האוננות אני צריך לישון יותר ?
בן 20

שלום לך,

אחזור על השתובות שכבר קיבלת. אין בעיה לאונן לפני השינה. זה לא גורם לקום עייף יותר ולעיתים אף מרענן את הגוף ומעיר אותו. דבר נוסף שלא ענו לך בתשובות הקודמות זה שאורגזמה מפרישה הומרוני שינה שנקראים מלטונין והם שמביאים את העייפות, לא רק המאמץ הגופני. אין לך סיבה לדאגה. תמשיך להינות ולישון.

כל טוב ושבוע טוב!

חזרה למעלה
שלום לך את ממליצה לאונן בגיל הזה אני בן 14
בן 14
שלום לך.
אוננות היא דבר טיבעי וטוב. אין גיל בו מומלץ להחיל ולאונן. אם אתה מרגיש שהיגעת לשלב שאתה רוצה לנסות ולענג את עצמך ולחוות את החוויה, עשה זאת. אדם לומד להכיר את גופו ואת צרכיו בצורות שונות, בין היתר על ידי אוננות.
שבת שלום
חזרה למעלה
שלום, long time no see :] נוצרה אצלי בעיה חדשה - כשאני מקיים יחסי מין עם חברה שלי אני לא מצליח לגמור, ואני מדבר על משהו סקס של שעה שלמה ואני כבר מתייאש וחברה שלי גם (והיא חושבת שמשהו לא טוב איתה), וזמן הסקס אני מגביר קצב כי אני מרגיש אני עומד לגמור ואני בכל זאת לא מצליח, ומרוב ייאוש אוננתי וגיליתי שאני יכול לגמור יפה מאוד. מה הבעיה אצלי ?תודה.
בן 18

שלום לך,

אתה מצליח לגמור באוננות אך בחדירה אתה מרגיש שאינך מצליח. חשוב שתענה לעצמך על מספר שאלות באשר לנוחות שאתה מרגיש עם חברתך..באיזו מידה אתה מרגיש מגורה...קשה לי לומר מהי הבעיה שלך ,אני חושבת שאתה צריך לברר לעצמך עם עצמך מדוע אתה מרגיש כך.

כל טוב

חזרה למעלה
האם יש בבולבול עצם ואם מותר לאונן
בן 20
שלום רב, באיבר המין הזכרי אין עצם!! כנס לויקיפדיה ובדוק תחת איבר מין זכרי או פין!! מותר לאונן, אלא, שישנם איסורים שונים למי שמאמינים עמוק בדת!! לאנשים חילונים ומאמינים מסוג אחר מותר לאונן, אין בכך רע!!! עשה זאת בעדינות בדרך שיהיה לך נעים ולא כואב!! השתמש בחומר סיכה כמו סבון!! הנאה שלמה!
חזרה למעלה
שלום רציתי לדעת אם אני מעונן ועוצר מעונן ועוצר יש אם זה בעיה כיאילן השפיך כמעט יוצא ואז אני מפסיק...
בן 16
שלום רב, לא צריכה להיות עם זה בעיה, רק עליך לודא שבסופו של דבר אתה מוציא את נוזל הזרע החוצה כדי שצינור השתן ישאר נקי!! בריאות והנאה
חזרה למעלה
א.אני לא משתמש בשום חומר בזמן האוננות . ג.וכן הייתי עם זונות וברור ששמתי קונדום וחוץ משתי הזונות [שעם שתיהן שמתי קונדום]לא ביצעתי שום מגע מיני אחר . אני חושב שאני אחכה קצת עם זה ואולי זה יעבור מעצמו . נ.ב זה לא צורב זה רק מוזר ורק אחרי שאני עושה ביד אני רואה את זה . תודה בכל זאת ..
בן 16
שלום רב, בזמן האוננות רצוי ביותר להשתמש בחומר שמנוני יכול להיות סבון/שמפו/מרכך שיער וכו'. רצוי להשתמש בחומרים שהגוף מסוגל לקבל!! טוב שהשתמשת בקונדום בזמן קיום יחסי מין ותמשיך כך!!! אך עדין הקילוף/השפשוף איננו נשמע תקין!! עליך לנסות להשתמש בחומר סיכה ואם זה לא יחלוף תגש בבקשה דחוף לאיבחון אצל רופא עור!! אנו כן דואגים לבריאותך ואתה נשמע יותר מוטרד מהמבוכה!! התגברות למען הבריאות בהצלחה
חזרה למעלה
יש לי חבר כבר 5 חודשים.הוא הראשון ששבתי איתו. אנחנו שוכבים כבר חודשיים ואף פעם לא הגעתי לאורגזמה. בנוסף לזה בכל חדירה זה ממש ממש כואב לי. מה אני יכולה לעשות עם זה? תודה=]
בת 19

שלום לך.
אם אינך נהנית ומתגרית, אינך רטובה בנרתיק ואז החדירה כואבת.
אני מציעה לך לאונן ולהכיר את גופך. כך תוכלי להנחות את בן זוגך וללמדו כיצד לענג אותך ולגרום לך להגיע לאורגזמה. חשוב מאוד שתהני ותגיעי לאורגזמה ביחסי המין. אין טעם לא להינות וליסבול כי זאת אחת מהנאות החיים הגדולות יותר ואחד מהגורמים אשר שומרים על יחסים טובים בין בני זוג. 
כמו כן אולי כדאי שתיקנו ג'ל אשר ייגרום לסיכה טובה יותר באיזור הנרתיק ויקל על החדירה.

חזרה למעלה
יש לי בעיה שאני רואה סרטים סוטים לפעמיים יש לי חשק לסקס שדיברתי אם הפסיכולוגית שלי שנה שעברה היא אמרה לי שקוראים לזה אוננות ושזה טבעי בגיל שלי אני בת 16 אבל אחריי שאני מאוננת אני מתחרטט ומרגישה מגיעלה ושאני ליד חברות אני מרגישה זונה כיאלו שהם לא עושים את זה ואני כן אני לא רוצה יותר לאוננן מה אני עושה אני רוצה להפסיק לאוננן
בת 17
שלום לך.
צפייה בסרטים פורנוגרפיים היא לא מומלצת, לדעתינו. בסרטים יש חשיפה לדברים שגויים ולהיתנהגויות לא מציאותיות.
אבל, כשרואים סרטים פורנוגרפיים נוצר מתח וגירוי מיני שפורקים אותו על ידי אוננות.
אני ממליצה לך להפסיק ליצפות בסרטים הללו. למה את רוצה להפסיק לאונן? רוב הנוער מאונן! זוהי שיטה לענג את עצמך וללמוד על גופך דברים חדשים ומענגים. אינך צריכה לחוש זונה או מגעילה. אנשים לא מדברים על זה, אבל אני מבטיחה לך שחלק לא מבוטל מבנות כיתתך מאוננות.
שבוע טוב.
חזרה למעלה
אבל כשאני מאונן הגוף מתאמץ מזה והגוף אחרי זה צריך ליצור עוד זרע ולכן אולי הוא צריך לאגור כוחות יותר ולישון יותר על מנת להחזיר לעצמו את הכוח שירד כתוצאה מהשפיכה
בן 20

שלום לך,

את צודק מאוד כי פעולת האוננות אכן מוציאה אנרגיה והגוף מגיע לרגיעה ולרפיון לאחר ההגעה לאורגזמה. הגוף כמובן צריך לחדש ולאגור עוד זרע ונדרש לזה זמן מסויים.

כל טוב

חזרה למעלה
לפני זמן קצר אוננתי ובזמן האוננות שמתי לב שאזור הפין שלי מדממם אך לא ברמה רצינית, ואז שמתי לב שנפצעתי בפין, מאוד נלחצתי אך זה לא היה באיזור ה'כיפה' אלה יותר למטה... אני מאוד פוחד ואני לא יודע מה לעשות... אם ללכת לבדוק ואיך ואיפה.. בבקשה תעזרו לי
בן 14
שלום רב, יש לך עדין פצע פתוח במקום?? האם הפצע מדמם כל הזמן או רק באוננות? יש לך מושג ממה זה הופיע, תחתון לוחץ, שפשוף ממשהו?? רצוי לגשת לרופא/ה משפחה ולספר שגילת שיש לך פצע שם!! יתכן ותקבל טיפול פיסי או הנחיה ללבוש תחתון רופף לא ללכת עם מכנס צמוד וכו'.. איננו יכולים לאבחן דרך האתר ולכן ראוי וגם רצוי שתפנה לרופא/ה לבדיקה!! בריאות ושמור על עצמך!!
חזרה למעלה
שלום רציתי בבקשה לדעת אני גבר כבן 20 ורציתי לדעת אחרי שאני מאונן אני מרגיש הרגשת עיפות ואני בדרך כלל מאונן בלילה לפני השינה ומה שרציתי לדעת הוא האם האוננות תגרום לי לקום חותר מאוחר אני מתכוון שביגלל שאוננתי אז אולי אני יהיה יותר עייף למחרת בבוקר או שהשינה תפיג את העיפות גם אחרי שאוננתי העינין הזה מאוד מדאיג אותי אני רוצה לדעת גם בבקשה האם אפשר לתפקד אחרי שמאוננים ובאיזה רמה ואני מדבר על בנאדם רגיל אם את יכולה לפרט לי אני השמח
בן 20
שלום לך.
לפני האורגזמה יש שיא בנפח הדם באבר המין ושיא בהורמונים בדם.עם הגעה לאורגזמה יש שיא שאחריו קיימת ירידה משמעותית בשני הגורמים שציינתי ולכן יש רוגע ותחושת עייפות. אין שום בעייה עם אוננות לפני השינה. לא תקום עייף יותר או שתצטרך לישון שעות ארוכות יותר.
שבוע טוב
חזרה למעלה
שלום רב. אני בן 17 ובתקופה האחרונה אני סובל מכאב באשכים אני מאונן כ 4-5 פעמים בשבוע וסובל מכאביפ פתאומיים באשכים. בנוסף לכך ישלי מין בלט באשך הימיני בלט עגול כזה.. סבלתי מכך לא מזמן הלכתי לרופא והוא אמר שזה ייעלם ערכתי צילום ולא גילו שום דבר ואכן כך אבל זה חוזר שוב ושוב ויחד איתו הכאבים מה זה יכול להיות ? תודה
בן 17
שלום לך.
עליך לפנות לרופא שנית על מנת שיבדוק אותך. רופא המומחה בדרכי השתן, אורולוג, הוא זה שמטפל בזה. אתה מתאר תופעה שיכולה להצביע על דברים רבים. אין הצדקה לזה שיכאב לך ולכן, אנא פנה לרופא לקבלת ייעוץ מקצועי.
ערב טוב
חזרה למעלה
שלום שמי אלי ואני בן 14 ואני רוצה שתעזרו לי אני רוצה להפסיק לאונן וזה קשה לי מאוד להפסיק כי אחריי שבועיים אני גמור ואני חייב לאונן אז איך מפסיקים? אהייה אסיר תודה אם תענו לי!
בן 14
שלום רב, מדוע אתה רוצה להפסיק?? האם קראת קצת במדור שאלות נפוצות אצלנו בנושא אוננות...תנסה לקרוא ותראה אם משהו נהיה לך קצת יותר קל... להשתמע
חזרה למעלה
שלום. אני עושה סקס עם חברה שלי בממוצע פעם בשבוע. אני בן 16, שזה שיא התפתחות מינית וכל זה, וכל החברים שלי מביאים ביד מינימום פעמיים בשבוע. בגלל שאני איתה אני לא מביא ביד, אבל קורא לי הרבה כשאנחנו לא שוכבים איזה שבוע והביצים שלי ממש גדולות, כאילו יש עודף זרע. אני יודע שכשיש עודף זרע קורה קרי לילה, אבל אני ישן על הגב אז אף פעם לא קרה לי. מה שקורה זה שלפעמים אני הולך לשירותים פעם אחת, וכשאני יוצא הביצים שלי מקווצות לגודל הנורמלי. רציתי לדעת אם זרע יכול לצאת בשתן במקרה של עודף, והאם זה נורמלי ובריא. תודה.
בן 17
שלום לך.
א. גיל 16 הוא לא שלב מוקדם בהתפתחות המינית.
ב. האשכים לא מתמלאים ומתנפחים מתאי זרע! תאי הזרע קטנים ונאגרים בחלק אחר שנמצא מעל האשך ונקרא יותרת האשך. הם לא נאגרים באשכים ואין להם השפעה על גודל האשכים! לידע כללי - עיקר הנפח של הזירמה מגיע מהנוזלים הנוספים אל תאי הזרע בזמן השפיכה.
ג. תאי הזרע לא יוצאים בהטלת שתן. ואין מצב של עודף תאי זרע. כשיש מלאי גדול שלהם, תהליך ייצורם הולך ופוחת והזקנים ניספגים ונעלמים.
לאור זאת הרי שלא יתכן מצב שהאשכים מתנפחים ומתכווצים לפי תיאורך.
שבוע טוב
חזרה למעלה
אין דרך לפתור את הבעייה עצמה ?
בן 21
שלום רב, למיטב ידעתי ישנם תרגילים, דימיון מודרך וכו' שיכולים לעזור להאריך את הזמן עד לאורגזמה, אך זאת תצטרך לברר אצל מטפל במיניות מומחה/ית בתחום זה!! בהצלחה
חזרה למעלה
יש לי 2 שאלות 1 האם סקס בגיל צעיר גורם להאטות הגדילה? והאם זה בריא לעונן? אשמח אם תענו לי כמה שיותר מהר
בן 14
שלום לך, סקס בגיל צעיר לא גורם להאטת הגדילה, אך יש לחכות למוכנות נפשית ולמצב ששני הצדדים מוכנים לקיים יחסי מין. אוננות לא גורמת לנזק רפואי, חשוב שזה ייעשה במקום פרטי ובתדירות סבירה. יום נעים
חזרה למעלה

שלאה 841 עד 860 מתוך 1624

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  
21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  
61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80  
81   82  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום