דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות

שלום דיברתי יתכם לפני שנה אני בן 18 עכשיו קיימתי ל פעם יחסי מין ועדיין יש לי בעייה איבר המין שלי עדיין קטן מאוד לגילי (יש לי 12וחצי שעומד ו2 שיושן)ולא רק שהוא קטן אני גם גומר מהר מאוד זותומרת ענייןשל4 דקות בערך עכשיו או שייש לי בעייה רפואית או שזה גניטי אני לא יודע ואיני חייב פיתרון מה לעשות אני מאוד חסר ביטחון עם בחורות ביגלל זה אני מיתבייש במיקלחות שיראו לי ויצחקו עלי ואני ממש מתבייש ללכת ולדבר על זה עם רופה בבקשה תעזרו לי משצריך אני יעשה תודה רבה..
בן 18

שלום לך,

הטווח הנורמלי של הפין בשעת זיקפה נע בין 10 ס'מ ל - 25 ס'מ. כך שמה שאתה מתאר כאורכו של הפין שלך בזמן זיקפה הוא בטווח הנורמלי. פין קצר מתארך בזמן זיקפה הרבה יותר מאשר פין ארוך, כך שההבדלים בזמן הזיקפה פחות משמעותיים. מבחינה תיפקודית אורך הפין לא קובע. אורך הנרתיק הנשי הוא 10 ס'מ, מה שאומר שבזמן קיום יחסי מין מלאים גם פין באורך של 10 ס'מ יכול למלא את תפקידו.  מידת ההנאה של בת הזוג שלך לא תלויה באורך הפין שלך, אלא בטיב ובאיכות הקשר, התקשורת והאינטימיות ביניכם. לעניין השפיכה המוקדמת - ניתן לטפל בכך ביעילות. ניתן להשתמש בקונדום שמעכב שפיכה אצל גברים רבים, אפשר לבצע אוננות לפני קיום יחסי מין, מה שיאט את השפיכה בהמשך.  אתה גם מוזמן ליצור איתנו קשר כדי שנמשיך לשוחח טלפונית או פנים אל פנים. אל תחשוש ואל תתבייש להתייעץ עם רופא - הוא שם כדי לעזור לך,  תפקידו הוא לטפל בך בצורה הטובה ביותר. יום טוב.

חזרה למעלה
שלום, אני וחבר שלי מדברים הרבה על יחסי ין ומה שכרוך בהק! אנחנו מדברים הרבה על שפיכת זרע מוקדמת וכל זה..אני אומרת שיש דבר כזה שפיכת זרע מוקדמת אצל הגבר שהיא מתבצעת בלא ידיעת הגבר ושגם לא מרגישים אותה! והוא אומר שזה מתבצע רק כאשר הגבר מתאפק מ'לגמור' כלומר כאשר גבר מתאפק 'לדמור' יש שפיכת זרע מוקדמת בכמות קטנה ורק לאחר מכן באה הגמירה.. השאלה שלי היא אם אכן שפיכת הזרע נגרמת מהיתאפקות הגבר או שמא היא מתבצעת תמיד כחלק מהתהליך המיני? תודה..
בת 17

שלום לך,

הצדק איתך. יום טוב.

חזרה למעלה
שלום, יש לי 2 שאלות : 1)לפעמיים יש ליזיקפה וזה לא מתאים מה אני יכול לעשות כדי שהיא תירד זה לא שאני חושב על דברים פיתאום סתם אני יושב באיזה מקום אני קם אני רואה שיש לי זיקפה מה אני יכול לעשות בנוגע לזה ? 2)גדל לי על האשכים מין משהו שניראה כמו הקיצה אבל זה לא זה כזה צהוב ולא היה לי את זה אולי זה מוגלה (לפוצץ את זה ?) תודה
בן 14

שלום לך,

לגבי הזיקפה הלא רצונית- נסה להירגע, לנשום עמוק ולחכות שהיא תעבור, אלא אם כן יש לך מקום שאפשר לאונן בו בפרטיות ואז אולי זה יכול לעזור. בנוסף, זה יכול להיות לוי במה שאתה לובש, אם אתה לובש טריינינג זה יבלוט יותר מאשר אם תלבש ג'ינס.

לגבי מה שראית על איבר המין שלך- יתכן שזהו פצעון בגרות רגיל (שלפעמים מופיע במקומות לא שגרתיים). חכה כמה ימים ואם זה לא נעלם גש לרופא המשפחה שלך. בינתיים השתדל לשמור על האיזור נקי ומאוורר.

שמתי לב שזאת לא השאלה הראשונה שלך באתר, אתה יותר ממוזמן להתקשר לאחד מסניפנו או אפילו להגיע אלינו, בשיחה התקשורת יותר זורמת... הקפה עלינו :)  

בהצלחה :)

חזרה למעלה
שלום אני בן 17 וגודל הפין שלי הוא 15-16 ס'מ האם זה נקרא גדול? או קטן?
בן 17

שלום לך,

אורך ממוצע של פין במצב זיקפה הוא כ- 15 ס'מ. הטווח הנורמלי נע בין 10 ל 25 ס'מ. אתה בנורמה. מידת ההנאה של האישה מיחסי המין לא קשורה באורכו של הפין. ההנאה של האישה מורכבת ממגוון גדול של תחושות גופניות, רגשות והרגשת אינטימיות לבן הזוג. יום טוב.

חזרה למעלה
בקיום יחסי מין אני גומר מהר. אם אני מחכה שעה שעתיים עד הפעם הבאה עדיין אני גומר מהר ואם אני מתחיל אחריי זמן קצר אחריי זה אני לא גומר בכלל אלא מגיע מצב בו יורדת לי הזקפה. מה אני יכול לעשות עם זה? כדאי לשקול שימוש בחומרי השהייה? ואם כן אילו?
בן 20

שלום לך,

מה שאתה מתאר הוא מאוד נורמאלי ויחד עם זאת מעלה מחשבה לגבי הלחץ שאתה חש לגבי ה'סיבוב' השלישי של המגע המיני.

בוא רגע נבדוק אם הבנתי מה שאתה כותב: אתה מתאר תפקוד רגיל עבורך ב'סיבובים' הראשון והשני. אני לא יודעת מה זה אומר 'גומר מהר' (האם מדובר בגמירה מהירה או בגמירה לפי הקצב שלך שמספקת אותך ואת חברה שלך?). אחר כך, לאחר תפקוד מיני די אינטנסיבי אתה מצפה מעצמך ל'סיבוב' שלישי ומתוסכל שזה לא קורה. הבנתי נכון?

לא ברור לי מדוע אי אפשר לתת לגוף קצת לנוח. הרי הכול תקין, ובעצם מה שהגוף אומר לך (ואתה לא כל כך מקשיב) זה 'אני צריך קצת זמן... תרפה...'. זכור שריגוש מיני כמו גם אורגזמה הינם מצבים הממלאים את הגוף במתח רב. מתח גופני-מיני ורגשי. יש האצה משמעותית של זרימת הדם בגוף, של קצב הלב וכדומה. 

במצבים כאלה אני לא סבורה שיש לשקול שימוש בחומרי השהייה. אפשר לפתח אינטימיות גם לא דרך חדירה, ואפשר להינות ממיניות גם לא בעזרת הזקפה בהכרח.

מה חברה שלך חושבת ורוצה גם הוא חשוב...

יום טוב. 

חזרה למעלה

שלאה 141 עד 160 מתוך 145

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום