דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות > מין בטוח > חשש להריון מיחסים ללא חדירה

שלום רציתי לדעת אם אני וחבר שלי קיימו סקס יבש והוא היה בלי תחתון ואני עם תחתון תחרה מאוד שק יש סיכוי להכנס להריון?
בת 18
שלום לך, לא ניתן להיכנס להריון מסקס יבש. הריון נוצר רק כשיש חדירה ללא אמצעי מניעה או אם הוא שופך נוזל זרע כששניכם בלי בגדים ממש בפתח הפות. המשיכו להנות ותהיי רגועה. כל טוב!
חזרה למעלה
שלום,היה לי זרע על היד ולאחר פרק זמן כ 10 ד'ק דחפתי לחברתי אצבע הרגשתי שהיד יבשה והכנסתי את האצבע לפתח הנרתיק חשוב לציין שהייתי במגע עם דברים יש מצב להריון? חברתי אומרת שכואב לה הבטן,אך המחזור מאחר כבר ב 4 ימים מה לעשות? אנחנו חוששים מהריון! היא קטינה
בן 21
שלום לך, ממה שאתה מתאר אין חשש להריון ואתם יכולים להיות רגועים. הווסת מאחרת לה כי היא בלחץ ולכן גם הבחילות. מה שחשוב הוא שהיא תירגע כדי שהיא תקבל את הווסת. להבא הקפד לשטוף את הידיים עם מים, מגבת או מטלית לחה, כדי ששוב לא תהיו בלחץ הזה. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
קיימתי עם חבר שלי סקס יבש . אני הייתי עם תחתונים והוא היה עם גינס..ישבתי עליו כך שאיברי המין יתחכחו עד שהוא גמר..השאלה שלי אם יכולה ליהיות פה חדירה של הזרע?אני יכולה להכנס מזה להריון? דרך גינס?
בת 19
שלום לך, ממה שתיארת לא ניתן להיכנס להריון. אם אין חדירה אין חשש להריון. המשיכו להנות! כל טוב ושבוע נפלא!
חזרה למעלה
אני וחבר שלי החלטנו להתנסות ולראות איך אנחנו מרגישים בלי בגדים אחד ליד השנייה והתחלנו לגעת באיברי מין אחד של השנייה אני חושבת שראיתי שיש לו טיפת נוזל טרום שפיכה על היד, אני לא חושבת שבאזור של האצבעות, אבל הוא עדיין היה קיים ואז הוא הכניס אצבעות לאיבר שלי, לא לפתח הנרתיק עצמו אני נורא בלחץ שאני עלולה להיכנס להריון *פעם קודמת שהייתי לחוצה הייתה כשעשינו סקס יבש אבל עם בגדים (והוא לא גמר, רק נוזל טרום שפיכה) ואז המחזור שלי היה ממש ממש חלש , ככל הנראה בגלל לחץ ואני אמורה לקבל מחזור בכמה ימים הבאים (והוא לא סדיר בכלל, בנוסף היו חודשים רבים שלא קיבלתי בלי קשר אליו, ונראה לי שזה היה בגלל תזונה לא מאוזנת או לחץ בגלל לימודים וכדומה ) ואני נורא נורא בלחץ, אם כי לא בלחץ כמו בפעם הקודמת ולמרות שקראתי המון תגובות לשאלות בנושא באתר שלכם אני לא מצליחה להירגע ואני כבר ממש ממש משגעת אותו
בת 15
שלום לך מקסימה, אני מבינה שאת מאוד מודאגת, אבל אין לך ממה. הסיכוי להיכנס להריון ממה שתיארת הוא קלוש עד אפסי. אם אין חדירה לא ניתן להיכנס להריון ולכן אין לך ממה לדאוג. אני מציעה שתמתיני בסבלנות עד לקבלת הווסת ואז תוכלו לחזור ולעשות כיף אחד לשני/ה. בנוסף, בפעם הבאה פשוט תשימו גליל נייר טואלט או חפיסה של מטליות לחות ושהוא או את תנקו את הידיים שלכם אחרי שנגעו בפין שלו, כדי שלא תהיי בלחץ הזה שוב. ככה תוכלו להנות רגועים. כל טוב!
חזרה למעלה
לא ממש קימתי יחסי מין רק הזין של הבן היה בתוך השפתים הפנימיות. היתה שפיחה אבל לא היתה שום חדירה לפתח הנרתיק או קריעה של כרום הבטולין. העם יכול להיות שאני בהרין עם היתה שפיכת זרים בשפתים הפנימית??
בת 16

שלום לך,

  גם בסקס ללא חדירה יש אפשרות להריון. אם הזרע נוזל לתוך הנרתיק, אפילו אם לא היתה חדירה לנרתיק, או קריעה של קרום הבתולין זה מצב שיכול לגרום להריון. אם זה קרה לפני זמן לא רב, עד 3 ימים, את יכולה לרכוש את הגלולה של היום שאחרי(בארץ זה נקרא פוסטינור או נולבו). אם זה קרה ועדיין לא עברו 5 ימים אך עברו כבר 3 ימים, את יכולה לפנות לרופא/ת נשים כדי שיתן לך גלולה של היום שאחרי שניתן לקחת אותה עד 5 ימים אחרי המין הלא מוגן. (בארץ זה נקרא אלה).

עליך להבין שבקרום הבתולין יש פתחים או פתח ולפעמים הקרום אף לא קיים כלל ולפעמים הוא נקרע עקב פעילות ספורטיבית, כך שהפתח אינו אטום ולכן מומלץ להשתמש בקונדום, אפילו אם אין חדירה.

חזרה למעלה
מחלא תווודה לכם!אתם עושים עבודת קודש ! יום לאחר קיום היחסים הופיעו הפרשות חומות כניראה הכנה למחזור ומייד ואז התחיל לרדת הדם והרגשתי לעיתים כאבי מחזור אך לא ככ חזזקים. גמרתי את המחזור אך אני עדיין חוששת .. אני מרגישה עד עכשיו (לאחר כמעט חודש)מן כאבים קטנים כאלה של מחזור או שזה פסיכולוגי ואני פוחדת שזה משהו כמו הריון הוא לא גמר ליד הנרתיק או בתוכו בהחשש הוא שהטיפות הראשונות אולי נגעו בפתח הנרתיק אבל כמו שאמרתי קבלתי מחזור,אז אין שום חשש להריון? הכאבים שאני חשה הם נורמאליים או שזה סימן למשהו ?
בת 17
שלום לך, אם קיבלת ווסת אז אינך בהריון ואת יכולה להפסיק לדאוג. הכאבים הם פסיכולוגיים לגמרי. מה שאני מציעה הוא שתפני אלינו לדלת פתוחה בבאר שבע או רחובות או שתפני לרופאת נשים בקופת חולים להתאמת אמצעי מניעה כדי ששוב לא תהיי בלחץ הזה. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
יש לי חבר שנתיים קיימנו סקס יבש אני הייתי עם תחתונים ותחתונית והוא היה עם בוקסר הייתי יום לאחר שסיימתי מחזור ייתכן הוא היה קרוב לנרתיק שלי בלי תחתונים אבל הוא לא גמר , אני בלחץ והמחזור שלי מאחר בשלושה ימים יש סיכוי להריון ?
בת 17

שלום לך,

  אני קצת מבולבלת מהפנייה שלך: האם היית עם תחתונים ותחתונית והוא עם בוקסר או שלא? אם הייתם עם תחתונים ואת גם עם תחתונית, אין חשש מהריון, מה עוד שהוא לא שפך זרע בנרתיק או בפתח הנרתיק. אם הוא היה בלי תחתונים קרוב לפתח הנרתיק, ייתכן שיצאו לו טיפות 'אהבה' המכילות זרעונים ואפשר להכנס מהן להריון אם הן נכנסות לנרתיק. עקב זה שכתבת דבר והיפוכו, קשה לי לומר לך בוודאות האם יש חשש או אין חשש להריון. רוב הסיכויים שאת פשוט בלחץ ולכן המחזור מתעכב לך. אם עברו שלושה שבועות מקיום היחסים, את יכולה לקנות ערכה לבדיקת הריון בבית מרקחת וכך תקבלי תשובה במהירות באשר למצבך.

חזרה למעלה
ישלי חבר כבר חצי שנה, ולפני שבוע החלטנו שהוא יכול להחדיר לי אצבעות. הוא מגע באיבר המין שלי אך חשוב לציין שלא חדר כמות אלא באופן שטחי מאוד. הוא בטעות נגע באיברו באותה יד למספר שניות מועט והמשיך אך עדיין באופן שטחי למעט זמן. אני אמורה לקבל מחר וכואב לי כאביי מחזור כבר כמה ימים ועדיין לא קיבלתי. האם יש מצב שנכנסתי להריון או שזה פסיכולוגי? ממש אשמח שתעני לי
בת 15

שלום לך,

   אין סיבה לחשוש מהריון לפי מה שאת מתארת. על מנת להכנס להריון יש צורך שהזרע שלו יחדור לנרתיק שלך או שיהיה ממש בפתח הנרתיק כך שינזל לתוכו. מהמתואר בפנייתך, אין זה המצב כך שהחששות שלך מיותרים.

חזרה למעלה
חברה שלי ואני קיימנו יחסי מין ללא חדירה, אני שכבתי והיא הייתה מעלי כשהגב שלה על הבטן שלי, איברי המין שלנו התחכחו זה בזה אך לא הייתה חדירה, קצה הפין היה בוודאות מחוץ לפתח הנרתיק. בשלב מסוים הגירוי היה גבוה מאוד וגמרתי, הנוזל היה שקוף, אני מניח שקוראים לזה טיפות אהבה.. מצאנו את הנוזל על הרגל שלה וטיפה על היד. האם יש סכנה להריון?
בן 18

שלום לך,

  אם הנוזל לא היה בוודאות באזור פתח הנרתיק, אין מה לחשוש מהריון. נוזל הזרע על הרגל או על היד אינו יכול לגרום להריון. עצתי לך לפעמים הבאות, כדי לא לחשוש מהריון, גם בעת קיום סקס יבש (ללא חדירה), תשתמש בקונדום. בהצלחה.

חזרה למעלה
אני את הלקח שלי קיבלתי..לעולם לא יחזור שנית! אפשר להיות רגועים נכון?
בן 22
שלום רב, מקוה ששניכם למדתם את הלקח שלכם! יחד עם זאת, הקפידו לשים לב שהוסת הנוכחית דומה ביותר בכמות, ובזמנים ובכל דבר למחזורים הקודמים. בריאות ושלוה
חזרה למעלה
ואם הבדיקה מראה שאין הריון? אתם יודעים על מקרים שאנשים שלבשו שניהם תחתונים והיה הריון?
בן 22
שאלתך נעימה ומחזירה אותך לזכור את הלחץ, הפחד, החשש והחרדה! חישבו וישמו נטילת גלולות.
חזרה למעלה
אני וחברה שלי קיימנו כמו מין שנינו היינו ערומים היא אוננה לי אני דחפתי לה אצבעות (אני מציין לא גמרתי) ואחרי זה היא אוננה לעצמה ואני חושש שטיפות אהבה שלי נכנסו לנרתיק שלה. היא הייתה אמורה לקבל מחזור והיא לא קיבלה כבר 4 ימים והיא עם הקאות ובחילות ואני מאוד חושש מהעניין ולחוץ
בן 18
שלום לך לא ברור לי מדוע אתה חושש שטיפות האהבה נכנסו לנרתיק שלה. מהתיאור שלך אני מבינה כי לא הייתה חדירה וכי לא גמרת בפתח הנרתיק. ממה שתיארת אין חשש להריון. אני מבינה את הלחץ שאתם נמצאים בו אבל באמת שאין ממה להילחץ. אם תשובתי עדיין אינה מרגיעה אותך, אתם מוזמנת לעשות בדיקת הריון כשבועיים אחרי קיום המגע המיני, רק כדי שתראו תשובה שלילית ותרגעו. חשוב שתדע וגם שתיידע את החברה שלך שלחץ וחרדה מעכבים את הגעת הדימום החודשי וגם יכולים לגרום לבחילות והקאות. לכן חשוב שתהיו רגועים. יחד עם זאת חשוב שתדע כי אם אתה שופך זרע או מפריש טיפות אהבה בפתח הנרתיק שלה, קיימת אפשרות להריון גם אם אין חדירה. לכן, להבא רצוי לשים קונדום או להשתמש בגלולות. יש קונדומים מסוגים שונים ואתה יכול לקנות קונדום דק במיוחד כדי שתחוש איתו נעים. כל טוב
חזרה למעלה
אני וחבר שלי קיימנו סוג של יחסי מין.הוא לא הכניס לי את הזין שלו(מיצטערת על איך שאני מספרת את זה)הוא אונן לעצמו ותוך כדי הכניס לי אצבעות ביד השניה שלו.קיבלתי מחזור ולא דאגתי לגבי הריון או משהו.שבוע אחרי המחזור היו לי הפרשות חומות בהירות .ההפרשות הללו נימשכו כיומיים.יום אחרי זה אני לא מסוגלת להיתפנות כי ממש שורף לי והשתן מלווה בדם בהיר שזה לא דם כמו במחזור.חיפשתי באינטרנט ליראות מזה וכולם אומרים שזה הריון.אני ממש מפחדת .זה הריון?עם לא.אז מזה?זה מדאיג בצורה לא נורמאלית!
בת 17
שלום לך, ממה שזה נשמע, לא נשמע שמדובר בהריון. נשמע שזה או דלקת בדרכי השתן או הפרשות בזמן ביוץ. מה שאני מציעה כדי שנהיה בטוחות שאת לא בהריון זה שתפני לדלת הפתוחה בבאר שבע או לדלת פתוחה אחרת הקרובה לביתך לביצוע בדיקת הריון. במקביל תפני לרופא/ת נשים לביצוע בדיקות שתן. חשוב שתעשי את שניהם במקביל כדי שתישארי בריאה. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
אגב כמו שאמרתי הוא לא גמר על התחתון לי אלא אח'כ בצד. אני חוששת מהטיפות של לפני אם יש מצב שהן חדרו את התחתון או משהו. לא נראה לי שהתחתון זז בצורה דרסטית כי אז נראה לי שהייתי שמה לב. אז אם זה היה על התחתון, טיפות כאילו? מצטערת על השאלות המרובות אבל אתם עושים עבודת קודש בזה שאתם עוזרים לצעירים בשאלות שלא תמיד נעים לשאול תודה
בת 22
שלום לך, כפי שכתבנו לך, אין חשש להריון מה שתיארת. אני מבינה את הלחץ שאת נמצאת בו אבל באמת שאין ממה להילחץ. אם תשובתי עדיין אינה מרגיעה אותך, את מוזמנת לעשות בדיקת הריון עוד שבועיים רק כדי שתראי תשובה שלילית ותרגעי. חשוב שתדעי שלחץ וחרדה מעכבים את הגעת הדימום החודשי ולכן חשוב שתהיי רגועה. תודה רבה על המילים החמות. בשביל זה בדיוק אנחנו כאן. כל טוב!
חזרה למעלה
היי, אני חייבת עזרה דחופה !!! שלשום חבר שלי ואני היינו במצב שאנחנו אחד מעל השני ואיברי המין שלנו מתחכחים זה בזה הוא היה עם תחתונים ומכנס דגמח ארוך ואני הייתי עם חוטיני ומכנסון קצר מטריקו אבל הוא רופף. באותו לילה התחלתי להרגיש כאבי בטן חזקים ובחילות כי פתאום התחלתי לחשוש שאולי אני בהריון ואני נורא נורא מפחדת שאפשר להכנס מסיטואציה כזאת להריון . אני פשוט מפחדת שהכאבי בטן נובעים מזה. בבקשה אם אפשר עזרה דחופה. תודה ויום טוב
בת 17
שלום לך, מהתיאור שלך אתם התחככתם האחד בשנייה אבל עם בגדים. במצב כזה אין כל אפשרות להיכנס להריון. את יכולה להירגע. כאבי הבטן והבחילות שחווית באותו הלילה היו ככל הנראה מהלחץ והחשש מהריון. אין כל סיבה לדאגה בנושא. אם כאבי הבטן ממשיכים, רצוי ללכת לרופא לברר את הסיבה, ללא כל קשר לחיכוך ההדדי שלכם.
חזרה למעלה
שלום, אני וחברתי מקיימים יחסי מין לא מלאים ללא חדירה, (שנינו עדיין בתולים) אנחנו מגוונים בכל התחומים ובין היתר מבצעים חיכוך של שני האיברים זה בזה. בהתחלה ניסינו לעשות עם קונדום אך התחושה ממש לא הייתה נעימה אז הסרנו.. ומהחשש להיריון חיפשתי קצת באינטרנט אך מצאתי המון תשובות שסותרות אחת את השניה. האם עלינו להפסיק עם האקט מהסוג הזה מחשש להיריון או שהסיכוי אפסי? אני מפריש טיפות אהבה במהלך וגם היא נרטבת מאוד מזה.. בנוסף איך ניתן לבדוק מחלות מין? אם שנינו לא מודעים לשום מחלה או משהו כזה שקיימת אצלנו זה מספיק או שיש מחלות שרק במעבר מאחד לשני מורגשות? תודה.
בן 20
שלום לך, אם אתה שופך זרע או מפריש טיפות אהבה בפתח הנרתיק שלה, קיימת אפשרות להריון גם אם אין חדירה. לכן, רצוי לשים קונדום או להשתמש בגלולות.יש קונדומים מסוגים שונים ואתה יכול לקנות קונדום דק במיוחד כדי שתחוש איתו נעים. מדבריך אני מבינה שאתם מגוונים במגעים המיניים ביניכם. האם זה אומר שאתם מבצעים מין אנאלי או אוראלי? אם שני בני זוג לא קיימו מעולם מגע מיני משום סוג שהוא ,בנרתיק, בפה או בפי הטבעת, אז אין מה לחשוש ממחלות מין. אבל אם אחד מכם קיים בעבר מין מאחד הסוגים שמניתי, ללא הגנה של קונדום, אזי רצוי להשתמש קודם כל בקונדום וללכת להיבדק.
חזרה למעלה
יכול להיות שאם היה לי קצת טיפות אהבה על היד ואצבעות והכנסתי אותם לאיבר מין שלה .. היא תכנס להריון ? זה היה ביום האחרון של המחזור שלה .. ואם היא תיקח יום אחרי פוסטינור זה עלול לעזור ככה ש 100% היא לא תכנס להריון ?
בן 18
שלום לך, לא ניתן להיכנס להריון ללא חדירה של הפין לפות. אם לא הייתה חדירה של הפין לפות אין חשש להריון ואתם יכולים להיות רגועים. אין צורך לקחת פוסטינור, אבל אם היא כבר לקחה, אז זה בסדר. הכדור לא פוגע או משהו כזה. אבל בלי קשר היא לא בהריון. כל טוב!
חזרה למעלה
בקשר לתשובה שלך השאלה שלי הייתה אם צריך לעשות בדיקת הריון או שמיותר ?
בת 24
שלום לך, אכן מיותר לעשות בדיקת הריון. אם את חושבת שלא תירגעי עד שתראי תוצאה שלילית, אז תעשי. זה לא מסוכן או משהו. כל טוב!
חזרה למעלה
אני וחברה שלי עשינו אוראלי וגמרתי לאחר מכן ניגבתי את הזרע שהיה לי ביד על הסדין ודחפתי לה אצבעות היא הייתה אמורה לקבל למחרת מחזור והיא לא קיבלה הוא מאחר ב 3 ימים יש מצב שהיא בהריון? היא בתולה
בן 21
שלום לך, ממה שתיארת אין חשש להריון ואתם יכולים להיות רגועים. איחור של שלושה ימים אינו נחשב לאיחור, בטח אל בגילאים הצעירים. יכול להיות שהוא מאחר כי היא נלחצה ולחץ וחרדה דוחים את הדימום. בנוסף, אין קשר בין בתולין לכניסה להריון. כל קרום בתולין מחורר ולכן תמיד ניתן להיכנס להריון, במידה ויש חדירה (מה שלא היה כאן). להבא הקפד לשטוף את ידייך לאחר שאתה גומר או לשים קופסה של מטליות לחות ליד המיטה כדי שתוכל לנגב את ידייך, וככה אל תהיו בלחץ הזה. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
שלום לך לגבי השיחה הקודמת כבר כבר חודש והיא עדיין לא קיבלה מחזור ואנחנו לא שקטים וכמו שאמרתי היא בתולה מה אנחנו יכולים לעשות והבטן קצת התחב אולי. בגלל שלא קיבלה מחזור?תעזרי לי
בן 22
שלום לך, אתם יכולים לעשות בדיקת הריון כדי לדעת בוודאות. בנוסף, העיכוב כנראה נובע מזה שהיא בלחץ וחרדה. היא מוזמנת להגיע אלינו לעשות את בדיקת ההריון, בחינם וללא ידיעת ההורים. כל טוב!
חזרה למעלה

שלאה 61 עד 80 מתוך 210

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום