דלת פתוחה - האגודה הישראלית לתכנון המשפחה
ה"דלת הפתוחה" הקרובה:
חיפוש:
דף הבית מי אנחנו דלת פתוחה מרכז הכשרה חינוך בקהילה מאגר מידע שאלות נפוצות ייעוץ באתר קישורים צרו
קשר
english
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות > מין בטוח > חשש להריון מיחסים ללא חדירה

אני בת 18 , ולפני כשבעוב קיימתי יחסי מין לפעם הראשונה . לא הייתה חדירה רק הפין שלו היה בשפתיים של איבר המין שלי(ממש קצת פנימה ולא הרבה) . וחבר שלי היה עם קונדום.והוא גמר מחוץ לשפתיים של איבר המיון ובקונדום כמובן. אך לפני זה איברי המין שלנו היו אחד על השני בלי קונדום. אני חוששת מטיפות האהבה . לא הרגשתי שום דבר שטיפטף אבל אם במידה שכן היה והאיברים היו אחד על השני ולא שהפין חדר טיפה . האם יש חשש להריון?
בת 18

שלום לך,

   ראשית, כל הכבוד על המודעות והשימוש באמצעי מניעה. לגבי שאלתך, אין סיבה לדאגה. מהתיאור שלך אינני רואה אפשרות להריון. נוזל הזרע או טיפות האהבה צריכים ממש להיכנס לנרתיק על מנת שיגרמו להריון וזה שהייתם אחד על השנייה ללא קונדום לא מתקרב לאזור פתח הנרתיק.

חזרה למעלה
היי אני קצת לחוצה, לפני שבועיים שלושה חבר שלי ואני ניזינו משהו חדש ואיבר מינו היה באזור פי הטבעת שלי אבל קצת לפני, והוא לא גמר אך היו טיפות אהבה והרגשתי שם קצת רטוב ממנו. האם אני יכולה להיכנס להריון? יכול להיות שזה נזל למטה או משהו ונכנס לנרתיק שלי? המחזור שלי מאחר בכמה ימים ואני לחוצה אשמח לתשובה מהירה תודה
בת 16

  שלום לך,

     אם היו טיפות אהבה מחוץ לנרתיק, קשה לי להאמין שהם נזלו ונכנסו לנרתיק, אלא אם כן הוא ממש גמר. איחור במחזור יכול בהחלט להיגרם עקב החששות והלחץ שלך. יחד עם זאת, כדי לדעת בוודאות, כדאי לעשות בדיקת הריון אותה ניתן לרכוש בכל בית מרקחת או שניתן לעשות אותה בחינם אצלנו בסניף הקרוב לביתך ובאותה הזדמנות תוכלו לקבל שיחת יעוץ בנושא אמצעי מניעה ואף לקבל אמצעי מניעה בחינם. בהצלחה.

חזרה למעלה
אני וחברה שלי עשינו סוג של סקס יבש, היא הכניסה את האיבר מין שלי לאיבר מין שלה שהיא הייתה עם תחתונים אבל ממש לשנייה כי כאב לה (היא בתולה) ועכשיו המחזור מאחר לה בשבוע ואני לחוץ...יש את התסמינים בחילות בוקר יש לה הפרשות לבנות כאלה הכל ואני ממש לחוץ .. יש לי סיבה לדאוג ? מה אני עושה ? אני והיא ממש לחוצים..
בן 17
שלום לך, ממה שאתה מתאר הסיכוי להריון הוא קטנטן עד אפסי כך שאין לך מה לדאוג. העיכוב בווסת יכול להיות כתוצאה מהלחץ בו היא נמצאת. אין קשר בין הבחילות להריון כי בחילות לא מופיעות כל כך מהר. ההפרשות שאתה מתאר נשמעות כמו הפרשות בזמן הביוץ. בכל מקרה אני מציעה שתעשו בדיקת הריון ביתית כדי שתוכלו להירגע ולישון בשקט. ככה תראו שהיא לא בהריון ותמשיכו להנות. כל טוב ושבוע נפלא!
חזרה למעלה
היי , אני וחבר שלי עשינו סקס ללא חדירה כששנינו בלי תחתונים ובלי אמצעי מניעה. הוא לא החדיר בכלל, אבל איבר מינו נגע לי בפתח הנרתיק כמה פעמים. האם קיים חשש להריון ?:/ תודה מראש !!
בת 18
שלום לך, ממה שאת מתארת אין חשש להריון ואת יכולה להיות רגועה. כל עוד אין כניסה של הפין לפות או שפיכה בפתח הפות, אין סיכוי להריון. להבא, כדי שלא תהיו בלחץ הזה, שאחד מכם ישאר עם תחתונים או שהוא ישים קונדום. ככה תוכלו להמשיך להנות בראש שקט בלי להיות בלחץ. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
לפני כמה ימים חבר שלי ואני עשינו סקס יבש,הוא אונן לעצמו קצת בזמן הזקפה והוא לא גמר ולא היה קרוב לזה ואחר כך הוא אונן לי.. האם יש סיכוי שנפלטו לו טיפות זרע כלשהן ואפשר להיכנס מזה להריון??
בת 15

 

 שלום לך,

     גם אם הוא נגע בטיפות שיוצאות לפני שפיכת הזרע, הוא לא החדיר את אצבעותיו, עד כמה שאני מבינה, לנרתיק שלך ולכן אין כל סיבה לחשש. את יכולה להיות רגועה.

חזרה למעלה
יש לציין כי אני פעילה מינית(מין אוראלי בלבד וחיכוך איברים עם הכנסת טמפון)
בת 16
שאלתך נענתה.
חזרה למעלה
שלום דלת.פתוחה חייבת תשובה מיידית!!! ב20 לאןקטובר הסתיים לי המחזור החודשי. כ8 ימים לאחר מכן היו לי הפרשות קלות של דם במשך יום-יומיים ולאחר מכן כתם חום חזק. האם זו השתרשות??? חייבת תשובה בהקדם האפשרי תודה מראש
בת 16
שלום לך, מאיפה קיבלת את הרעיון שמדובר בהשתרשות? אם לא קיימת יחסי מין לא מוגנים בהם הייתה כניסה של הפין לפות שלך, אז את לא בהריון. את רק בת 16 ויכולים להופיע כתמי דם מדי פעם בין הווסתות. בנוסף, ייתכן וזה היה בביוץ שלך. לעיתים בזמן הביוץ יש הפרשות חזקות שעלולות להראות כמו כתמי דם. בנוסף, אם הבחור איתו את מקיימת מגע מיני הכניס לך אצבע, ייתכן והוא פצע אותך. בכל מקרה, אם לא הייתה כניסה של פין לפות שלך, את לא בהריון וזו בוודאות לא השרשה. במידה וכן קיימת כניסה של פין לפות שלך ללא אמצעי מניעה, ייתכן ויש חשש להירון ואני מציעה שפשוט תפני אלינו. כל טוב ושבת שלום!
חזרה למעלה
ישבתי עם חברי בספסל כאשר אני לבושה בטרנינג וגם הוא ישבתי על איבר מינו ואני במחזור,האם אני יכולה להכנס להריון?
בת 16

שלום לך,

  מאחר שהייתם לבושים ואת גם היית במחזור כך שהשתמשת או בפד או בטמפון, אין כל סיכוי להריון. על מנת להכנס להריון הזרע שלו צריך להגיע לנרתיק שלך או ממש בפתח הנרתיק ולנזול פנימה.

חזרה למעלה
היי, אני בקרוב יהיה בת 15 וישלי חבר שנתיים. אנחנו בדיוק מדברים על קיום יחסי מין ולפני כשבוע עשיתי לו ביד ובטעות הוא גמר לי באף. יש מצב שאמי אכנס להריון ?
בת 15

שלום לך,

     אין כל סיכוי שזרע שהגיע לאף יגרום להריון. על מנת להכנס להריון הזרע צריך למצוא דרכו לנרתיק שבפות של האישה. בכל מקום אחר, אין אפשרות להכנס להריון.

חזרה למעלה
אני וחבר שלי התחכחנו עם איברי המין שלנו אחד בשני בלי בגדים בלי חדירה ובלי אמצעי מניעה , חשוב לי לציין שאני בתולה ולא עשיתי את זה אף פעם !! חבר שלי אמר שהוא לא גמר על איבר המין שלי אבל אני לא בטוחה בזה ,ושנינו חוששים עכשיו... האם אני יכולה להכנס להיריון מזה ?
בת 16
שלום לך מקסימה, אין לך ממה לדאוג, אין סיכוי להריון! הריון יכול להתרחש רק כשיש כניסה של הפין לפות ללא אמצעי מניעה או שפיכה של נוזל זרע בפתח הפות בלבד. אם הוא גמר על השפתיים, על הדגדגן, או בבטן התתחתונה/תחילת הפות, אין חשש להריון ואת יכולה להיות רגועה. להבא שאחד מכם יישאר עם תחתונים או שחבר שלך ישים קונדום, גם אם אתם לא עושים חדירה. ככה תוכלו להמשיך להנות בלי לחשוש. כל טוב!
חזרה למעלה
שלום ליפני כשבוע נפרדתי מחברתי המשוגעת לאחר שמספר רב של פעמים הבאנו ביד זה לזו ופעם החת היא ביקשה מימנה לשמור במבחנה את השפיך שלי במבחנה והרשתי לה ולפני יומיים היא אמרה לי שאם לא נחזור אז היא תשפוף את המבחנה על הנרתיק שלה ותיכנס להריון ואני ממש לחוץ שהיא באמת תעשה את זה עכשיו לשאלתי האם זה אפשרי שהיא תיכנס להריון משפיך כבן 4 ימים ?
בן 13
שלום רב, ראשית, אני שמחה שיצאת מקשר שחשת שהוא לא נכון לך. בקשר לשאלתך, זרע מחזיק מעמד מחוץ לגוף בתנאים של לחות וטמפרטורה מתאימה (טמפ' הגוף) בסביבות השעה- שעתיים, ללא תנאים אלה הוא שורד הרבה פחות ובוודאי לא ארבעה ימים, לכן אין חשש שחברתך תיכנס להריון. אני מציעה לך להבהיר לה שאתה לא מעוניין בקשר איתה ושאין טעם לאיומים, כיון שזה לא נכון לשניכם להיות בקשר שאחד מכן לא רוצה להיות בו. בהצלחה וחג שמח
חזרה למעלה
בבקשהה תענוו אני מתחרפנת ולא יודעת מה לעשות קראתי גם שאלות של בני נוער אחרים ואני לא חושבת שאני יכוללה להיות בהריון אבל למה אני לא מקבלת? היה לי מחזור ב-17.7 10/8 אני יודעת שהוא מושפע מלחץ והוא גם מאחר לי בכמה ימים אבל אף פעם זה לא היה ככה. מה לעשות???
בת 18
שלום רב, חומד, לפני שאת מתחרפנת...בבקשה תסבירי איך יכול להיות שאת קראת כל כך הרבה מידע ויודעת שאת מה שאת יודעת וגם יודעת שלחץ נפשי הוא מקור ברור וודאי לאיחור במחזור ואת עסוקה כל כך בדבר הזה ומלחיצה את עצמך מרגע לרגע יותר...אז...איך זה יבוא אם לא תשחררי?! תגשי עם החבר שלך בבקשה לרכוש ערכה לבדיקת הריון (בכל סופרפארם) ערכי את הבדיקה על פי ההוראות המדוייקות בעלון המצורף או לחילופין בואי לדלת הפתוחה הקרובה למקום מגוריך ואנו נערוך את הבדיקה יחד איתך ונמצא את כל הפיתרונות המושלמים כדי להרגיש רגועה ללא עלות!! מה דעתך? להתראות ולהרגע בבקשה!!
חזרה למעלה
אם זרע לא עובר בד, איך הרטיבות הגיע אליי דרך מכנס או 2 לתחתונים?
בת 15
שלום לך, הרטיבות שאת מרגישה היא רטיבות שלך. בזמן קיום יחסי מין כשאת מגורה מופרש מאזור פתח המין נוזל סיכה שמטרתו שמגע במקום יהיה נעים ומהנה. אפשרות נוספת היא שהרטיבות שאת מרגישה היא אכן ממנו, אבל הזרע הזה לא שורד מחוץ לפות ואת יכולה להירגע. אין שום סיכוי שאת בהריון. כל טוב וחג שמח
חזרה למעלה
שלום אני וחברה שלי עשינו סקס על יבש והגמירה שלי הרטיבה לה את הטייץ ואת התחתון יכול להיות שהיא בהריון?
בן 15
שלום לך, טוב שאתה פונה אלינו. אין סיכוי שחברתך בהריון. הריון יכול להתרחש רק כאשר ישנה כניסה של פין לפות ללא אמצעי מניעה, או שפיכה ממש בפתח הפות ללא בגדים. אתם יכולים להיות רגועים ולהמשיך להנות. להבא, אם אתם חוששים אתה יכול להישאר עם תחתונים או לשים קונדום. כל טוב וחג שמח
חזרה למעלה
בנוסף לשאלה הקודמת, יש מצב שהזרע עבר את הטייץ׳ , נזל לירך ומהירך נזל מתחת לתחתונים ולפד?
בת 15
שלום לך, אני מבינה משאלתך כי את חוששת שהזרע עלול לחדור מבעד לבגדים, אבל, כפי שענו לך בשאלה הקודמת, זה לא אפשרי. את יכולה להיות רגועה. כל עוד הפין לא נכנס לפות בלי אמצעי מניעה אין חשש להריון. המשיכו להנות בראש שקט. כל טוב וחג שמח!
חזרה למעלה
שלום, אתמול קיימתי יחסי מין עם בחורה אוקרינית שאנחנו מכירים טוב אך לא בקטעים מיניים. היה מצב בו לא שמתי לב והיא התיישבה על איבר מיני(ולא הייתה זקפה) בלי תחתונים. עכשיו אני לא זוכר אם ישבה באופן ישיר או לא. אז במצב הכי גרוע שכן ישבה ישירות עליו או לא. האם יש מצב להידבקות במחלות מין או איידס? תודה רבה וחג שמח.
בן 19

שלום לך

יחסי מין מזדמנים ללא אמצעי מניעה יכולים לגרום להעברת מחלות מין ו/או הריון לא מתוכנן, קשה לענות לשאלתך כי אתה היית בסיטואציה ואתה מספר שאתה לא זוכר, מה שאני מציעה לך לאור עובדה שלא זכור לך מה בדיוק קרה שתיגש לבדיקה אתה יכול לגשת למרפאה בלוינסקי בתל אביב שם תוכל להיבדק אנונימית.

בהצלחה ושנה טובה

חזרה למעלה
אני וחבר שלי מקיימים סקס יבש אבל רק עם בגדים, כלומר האיברים המיניים שלנו נוגעים אחד בשני רק עם בגדים.. הכי רחוק שהגענו זה שאני עם תחתון והוא עם בוקסר. הבעיה היא שהחודש הזה לא קיבלתי את המחזור שלי עדיין ולמרות שקראתי פה שאם אין חדירה או גמירה ליד פתח הנרתיק אני לא יכולה להיות בהריון אבל רציתי לשאול בכל מקרה .. תודה !
בת 16

שלום לך

על סמך התיאור שלך אין סיבה לחשוש שאת בהיריון. כל כמה זמן את מקבלת את המחזור בדרך כלל? אם העיכוב הוא משמעותי, למען השקט הנפשי, ניתן לעשות בדיקת היריון. עם זאת, אם לא היתה שום נוזל זרע שנשפך בפתח לנרתיק את לא צריכה להיות מודאגת. יש המון סיבות מדוע מחזור מתעכב חוץ מהיריון.

שנה טובה

חזרה למעלה
שלום, בבקשה תעזרי לי. חבר שלי אונן וגמר, הוא ניגב את האצבעות ואת איבר המין שלו במגבון ואחכ החדיר לי אצבעות והתחכך עם האיבר מין שלו באיבר מין שלי. ישמצב אני בהריון ? משאריות זרע (אם היו)
בת 17
שלום לך, ממה שאת מתארת אין סיכוי להריון ואת יכולה להיות רגועה. הריון יכול להתרחש רק אם יש כניסה של הפין לתוך הפות ללא אמצעי מניעה או שיש שפיכה ממש בפתח של הפות. להבא הקפידו שהוא ממש ישטוף את היד והפין עם מים פשוט כדי שלא תהיי בלחץ הזה שוב, או שהוא ישים קונדום למרות שאתם לא עושים חדירה. ככה תוכלו להנות בשקט. כל טוב ושנה טובה!
חזרה למעלה
אני וחבר שלי קיימנו יחסים ללא חדירה הוא גמר כמה פעמים כשהיה עם תחתון , והאיברים שלנו התחככו אחד בשני , ללא חדירה . ופעם אחד גמר לי על הבטן , המחזור שלי כבר מאחר כבר כמעט בשבועיים אני ממש ממש מפחדת ובלחץ , יכול להיות שאני בהריון מזה ?? בבקשה עזרה דחופה ! אני ממש בלחץ...
בת 18
שלום לך, אם לא הייתה כניסה של הפין לפות, ללא בגדים וללא אמצעי מניעה, לא ניתן להיכנס להריון ואת יכולה להיות רגועה. אני מבינה שהווסת מאחרת לך וזה יכול להיות מכל מיני סיבות, בעיקר מהלחץ שאת נמצאת בו. אני מציעה שתעשי בדיקת הריון ביתית, פשוט כדי שתראי שהיא שלילית, והגוף והראש ירגעו ואז הווסת תגיע. כל טוב!
חזרה למעלה
בהמשך לשאלה הקודמת שלי .. לא קיימנו יחסי מין כלל וכלל רק סקס יבש , לא היה מגע בין איברים ולא שפיכה ליד הנרתיק הכי הרבה שעשינו היה ניסיון להכניס את האיבר שלי לשלי אבל עם קונדום וכאב לי אז הוצאנו , רק המקרה הספציפי ההוא של הכנסת היד שלי עם טיפות אהבה שלו לתוך האיבר שלי וישר הוצאתי מפחידות אותי נורא.. המחזור מאחר ואני בלחץ .. אם אעשה בדיקת הריון המחזור יגיע ?
בת 20
שלום לך שוב, ממה שאת כותבת אין סיכוי להריון. אני לא מבטיחה לך שהווסת תגיע אם תעשי בדיקת הריון אבל הבדיקה לפחות תרגיע אותך. את בעצמך כותבת כאן שאת לא סדירה, אז ממה את מודאגת? אין שום סיכוי בעולם שאת בהריון. כל טוב!
חזרה למעלה

שלאה 61 עד 80 מתוך 235

עמוד:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  
דף הבית  |  אודות דלת פתוחה  |  שאלה אישית  |  שאלות נפוצות  |  מידע  |  הדרכה והכשרה  |  קישורים  |  צור קשר
עיצוב בניית אתרים אימג'קום