הצוות שלנו

הכירו את הצוות המנצח שלנו!

 • שרון צ'רקסקי

  מנכ"לית

  מנכ"לית עמותת "דלת פתוחה" החל משנת 2015. בעבר כיהנה כמנהלת קשרי ממשל, קידום מדיניות וחקיקה בתנועת הנשים ויצו, היתה אחראית על גיבוש מדיניות, מטרות ומגמות התפתחות הקשורות לקידום מעמד האישה בישראל, ייצגה את ויצו בפני רשויות המדינה, הכנסת, והממשלה. לפני כן שימשה כמנהלת המרכז לפיתוח מנהיגות נשים בויצו בירושלים, שהכשיר מאות נשים להשתלבות בזירה הפוליטית, בשירות הציבורי והזירה החברתית בישראל. בעבר היתה מנהלת מרכז המחקר והמידע של שדולת הנשים בישראל. בעלת ניסיון וותק של כ- 20 שנה בשורה של תפקידי ניהול במגזר השלישי. שרון ייסדה את הקואליציה לשוויון מגדרי בצה"ל, הקימה פורום סמנכ"ליות במשרדי הממשלה, ויזמה את התכנית הלאומית לקידום נשים בשירות המדינה. בעלת תואר ראשון בפוליטיקה וממשל ותואר שני במנהל ובמדיניות ציבורית.

  B51A6162-Edit.JPG
 • איילת ליכטר

  עוזרת מנכ"לית | רכזת פרויקטים

  בוגרת תואר ראשון בספרות עברית והיסטוריה של עם ישראל ותואר ראשון בחינוך ממכללת לוינסקי. בעברה עסקה בהוראה בבתי ספר יסודיים. טרם המעבר לתחום החינוך עסקה כמפיקת אירועים שיווקיים של קידום מכירות וכנסים ומנהלת קשרי לקוחות עסקיים בחברות מובילות במשק. איילת מתנדבת שנים ארוכת בעמותות למען ילדים עם צרכים מיוחדים ולמען זכויות בעלי חיים.

  WhatsApp Image 2019-08-12 at 10.33.37.jp
 • ספי כהן

  ראש מערך הכשרה וחינוך בקהילה

  בוגרת תואר ראשון בקרימינולוגיה ומדעי ההתנהגות ובעלת תעודה בחינוך לא פורמאלי ממכללת בית ברל. בעברה שוטרת במחלק הנוער של מרחב ירקון במשטרת ישאל ולאחר מכן כקצינת נוער של מרחב העמקים במחוז הצפוני. משנת 2000 ועד 2004, רכזה את תכניות המניעה לשימוש בסמים במועצות אזוריות גלבוע ועמק המעיינות, מטעם הרשות למלחמה בסמים. עובדת בדלת פתוחה משנת 2005. בהתחלה כמנהלת מערך הפעילות בקהילה ומשנת 2014, מנהלת גם את מערך ההכשרות. אימא לשני בנים, סבתא לנכד ונכדה.

 • ענבר פארן

  רכזת פיתוח משאבים 

  בוגרת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים והיסטוריה של עם ישראל ותלמידת תואר שני ביחסים בינלאומיים ומגדר מהאניברסיטה העברית. במסגרת התואר השני ענבר חוקרת זכויות רבייה (Reproductive Rights) של נשים במשפט הבינלאומי, מדיניות גלובלית בתחום בריאות נשים וסוגיות פוליטיות, חברתיות וביו-אתיות של טכנולוגיות אמצעי מניעה לא-הורמונליים. טרם עבודתה בדלת פתוחה היא עבדה במרכז המבקרים של הכנסת כמדריכת אנגלית למשלחות בכירות ולקהל הרחב, לאחר מכן כרכזת הכשרה של צוות המדריכים במרכז המבקרים, וכרכזת תכניות מערך אמריקות בחטיבה הבינלאומית של רשות החדשנות.

  לוגו2.png
 • אור רם

  רכזת 'דלת פתוחה' חיפה

  בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית וסטודנטית תואר שני ללימודי נשים ומגדר. בעלת ניסיון בעבודה טיפולית וליווי של נערות וצעירות, הדרכת צוותים, הפעלת מתנדבות ומתן ייעוץ לבני ובנות נוער וצעירים בנושאי מיניות בריאה. בעלת ניסיון רב באיתור צרכים ופיתוח מענים קהילתיים, תוך רגישות תרבותית של אוכלוסיות היעד. בשנת 2018 נבחרה לצירה באיגוד העובדים הסוציאליים.

  עובדת ב'דלת פתוחה' משנת 2016 כרכזת דלת חיפה. אור נבחרה כמנהיגה צעירה בתכנית הבינלאומית של WOMEN DELIVER 2019 בתחום של מיניות בריאה, זכויות נערות ונשים ושינוי חברתי וייצגה את 'דלת פתוחה' בכנס הבינ"ל שהתקיים בוונקובר במאי 2019.

 • ניצן הכהן

  ראש מערך ייעוץ ופיתוח תוכן

  בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר שני בעבודה סוציאלית במסלול ילד ונוער קליני מאוניברסיטת תל-אביב. כיום נמצאת בלימודי מבוא לטיפול מיני במסגרת אוניברסיטת תל אביב. טרם הצטרפותה לדלת פתוחה מילאה ניצן תפקידים במסגרות שונות לנערות ונערים במצבי סיכון, כגון ריכוז בית חם לנערות במצבי סיכון בבאר שבע, ועובדת סוציאלית במשפחתון טיפולי של ילדים שהוצאו מביתם. בוגרת קורס של הנחיית קבוצות. עובדת בדלת פתוחה משנת 2017 וריכזה את דלת פתוחה תל אביב וחולון. כמו כן היא מנחת סדנאות בנושא מיניות בריאה בגיל ההתבגרות לבני נוער, צעירים, ולצוותים מקצועיים.

  29c01077-fff0-4df3-94a9-1ce45c0063a1.jpg
 • סיון לוטן

  רכזת 'דלת פתוחה' תל אביב וחולון

  בוגרת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית. במסגרת התואר השני חקרה מיניות ופורנוגרפיה. בעלת ניסיון רב בהדרכה, מחקר וייעוץ בנושא מיניות וזוגיות לנוער וצעירים/ות, ומנחת סדנאות והרצאות לבני נוער וצעירים מזה 4 שנים. את התואר הראשון סיימה בהצטיינות יתרה ובתואר השני קיבלה הצטיינות דיקן. סיון התחילה את דרכה בדלת פתוחה כמתנדבת בסניף ת"א בשנת 2010 ולאחר מכן כמתנדבת בסניף באר שבע ואז הפכה לרכזת הסניף. סיון ייצגה את דלת פתוחה בכנס הבינ"ל של YSAFE - הכנס של המתנדבים הצעירים בגוש האירופאי של ארגון IPPF.

 • הנהלת חשבונות

  03-7714324
   

 • עדי בוכמן

  רכזת חינוך בקהילה והכשרה

  בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה בשילוב לימודי מגדר. עובדת בדלת פתוחה משנת 2017 ולפני הצטרפותה לארגון שימשה בתפקיד ניהולי בחברת "זאפ גרופ". בעברה מנהלת ההפקה של קטלוג "מתחתנים" במשך כ- 10 שנים. אמא לשתי בנות מקסימות. כיום, בדלת פתוחה עובדת כרכזת מערך הכשרה וחינוך בקהילה ואחראית על התפעול השוטף של המערך. שמחה לקחת חלק בפעילות של "דלת פתוחה" ולייעל את תהליכי העבודה במערך הכשרה וחינוך בקהילה.

  לוגו2.png
 • בארי דגן

  רכזת 'דלת פתוחה' באר שבע

  בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית במכללת ספיר שבמהלכן קיבלה הצטיינות דיקן במשך שנתיים. תלמידת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית באוניברסיטת בן גוריון. 

  בעברה עסקה רבות בהדרכת בני נוער במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות מגוונות, בהפקת אירועים וחתונות ובהוראת מקצוע הסטטיסטיקה.

  בארי החלה את דרכה בדלת פתוחה כסטודנטית להכשרה מעשית וכיום מרכזת את סניף באר שבע.

  תמונה בארי.png
 • אליוט לזרוביץ

  מידען

  מידען במקצועו, האוסף חומר מקצועי לכל מחלקות הארגון. עובד בדלת פתוחה משנת 1994.

כל הזכויות שמורות ל"דלת פתוחה" לקידום מיניות בריאה

 • Facebook - Grey Circle
 • YouTube - Grey Circle

שונצינו 16, תל אביב
ת.ד 57603
מיקוד: 6158601

צרו קשר עם העמותה

03-5101511

ippf@opendoor.org.il

פקס: 03-5102589

לקידום מיניות בריאה

כל הזכויות שמורות ל"דלת פתוחה" לקידום מיניות בריאה ע"ר